Minecraft חושף את Rascal for Mob Vote 2022

הם עוצרים בנקודה מסוימת, וג’נס הזעיר שואל את אגנס הזעיר אם זה המקום בו ראתה בעבר המון חדש. כפי שהוא אומר זאת, יצור קטן צץ מהצד הרחוק של מינשפט. אגנס זעיר מצביע על זה כשהוא נבהל, מסתובב ומסתובב.

Rascal ב- Minecraft Mob Vote 2022: כל מה שאתה צריך לדעת

Mojang הודיע ​​לאחרונה על ההמון השני שנמצא בחלק מהצבעת המון Minecraft 2022. זה נקרא Rascal.

הצבעת ההמון הקרובה, שתתקיים ב- 14 באוקטובר 2022, היא חלק ממינקראפט לייב. שני האירועים מתרחשים כעת מדי שנה, ומבטיחים לקהילה שתוכן חדש יעשה את דרכו למשחק על בסיס קבוע.

ההמון האחרון שהתווסף ל- Minecraft דרך מערכת ההצבעה היה ה- Allay. המועמד הראשון בהצבעת ההמון השנה, הרחרח, נחשף אתמול.

הווידיאו של Rascal של Minecraft מציג את ג’נס זעיר ואגנס זעיר שנמצאים במערכת המערות של העולם העולמי

ממש כמו גילוי של The Smer של אתמול, ההכרזה על Rascal הושמעה באמצעות סרטון קצר בחשבון הטוויטר של Minecraft וערוץ YouTube.

בסרטון רואים את ג’נס הזעיר ואגנס הזעיר שנמצאים במערכת המערות המסיבית המסוכנת של העולם העולמי. .

הם עוצרים בנקודה מסוימת, וג’נס הזעיר שואל את אגנס הזעיר אם זה המקום בו ראתה בעבר המון חדש. כפי שהוא אומר זאת, יצור קטן צץ מהצד הרחוק של מינשפט. אגנס זעיר מצביע על זה כשהוא נבהל, מסתובב ומסתובב.

ג’נס זעיר ממשיך להסביר שההמון שרק ראו הוא נבל. אגנס זעיר עוקב אחר שאלה לגבי התנהגות ההמון, ושואלת אם היא עוינת. בתגובה, זעיר ג’נס אומר שההמון הוא “פשוט קצת שובב.”

זה הגיוני שכן ההמון האחרונים שנוספו למשחק עם מערכת ההצבעה של האספסוף אינם באמת עוינים או מסוכנים. להפך, הם היו די מועילים.

זעיר ג’נס מדבר גם על אופי הרסקל. לדבריו, ההמון חי מתחת לאדמה, והתכונה המוכרת ביותר שלה היא האובססיה שלו למחבואים.

זה מצביע על כך שההמון ינסה להסתתר מהנגן אם יתגלה. עם זאת, אם השחקנים ימצאו את זה שלוש פעמים, זה יתגמל אותם עם פיקקס קסום.

בעוד שהסרטון מציג רק את ההמון המציג לשני המטיילים עם פיקקס ברזל קסום, עדיין לא ידוע אם הוא יכול לתגמל שחקנים בכל דבר אחר.

בבלוג באתר הרשמי של מוג’אנג נכתב כי ה- Rascal תציג לשחקנים “פרס מיוחד” שיעזור להם בתהליך הכרייה. זה גם קובע כי השחקנים יוכלו למצוא את ההמון בכל מקום שמתחת לרמה y. זה מצביע על כך ששחקנים יהיו בטוחים מהסוהר כאשר הם ינסו למצוא את היצור.

. יש לו עור חיוור ומאפור ומחזיק משהו שעובד כתרמיל.

ההמון לובש תלבושת כחולה-ירקרקת ובגד מעט כהה יותר מעל רגליו. עיניו נראות חמודות וגורמות לו להיראות כמו דמות מאנימה.

הצבעת המון Minecraft השנה תחל ב- 14 באוקטובר 2022 ותסתיים ב- 15 באוקטובר 2022.

Minecraft חושף את Rascal for Mob Vote 2022

האם הרסקל המסתורי יהפוך לאספסוף הבא של Minecraft? רק הזמן יגיד.

Minecraft Rascal

(קרדיט תמונה: אולפני מוג’אנג)

מה שאתה צריך לדעת

  • אולפני מוג’אנג הודיעו על האספסוף השני להצבעה של האספסוף של 2022: The Rascal.
  • Rascal הוא המון תת-קרקעי שמשחק מחבואים עם שחקנים, ומתגמל אותם בציוד כרייה מועיל אם הם נמצאים שלוש פעמים.
  • האוהדים יכולים להצביע עבור Rascal או לשני ההמון החדש הפוטנציאלי שבא 14 באוקטובר, 24 שעות לפני שהזוכה יוכרז במהלך Minecraft Live.

אחד האירועים השנתיים המרגשים ביותר של Minecraft הוא הצבעת ההמון, בה ניתנת לשחקנים ההזדמנות להצביע לאחד משלושה אספסוף חדש לפני Minecraft Live. ההמון שמנצח את ההצבעה מתווסף לאחר מכן למשחק על ידי המפתחים, ומאפשר לשחקנים לקיים אינטראקציה עם סוג היצור החדש כשהם ממשיכים במסע Minecraft שלהם. הצבעת האספסוף של 2021 הסתיימה עם המנצח המועיל והמקסים המנצח, ומאז, שחקנים רבים התחברו עם ההמון בזמן ההרפתקאות.

הצבעת המון Live Live 2022 של Minecraft כמעט עומדת עלינו, כאשר ההצבעה אמורה להתקיים ב- 14 באוקטובר. אחד ההמון בהצבעה הוא הרחרח, המון עתיק המסוגל לחפור זרעים לצמחים אקזוטיים ששחקנים יכולים לאכלס את העולם איתם על ידי בקיעת ביצי רחרוח שהם מוצאים. כיום, מוג’אנג חשף רשמית את ההמון השני בהצבעה: הרסקל.

ה- Rascal הוא המון תת-קרקעי שובב שאוהב לשחק מחבואים עם כורים בלתי מעורערים, לרוב מקניט אותם על ידי השארת רמזים למקום בו ניתן למצוא בסביבה. אם השחקנים ימצאו נבל שלוש פעמים, זה ייתן להם ציוד כרייה מועיל כמו פיקקס משופר. Mojang אומר שכדי להיתקל בטרסים, תצטרך לחפור עמוק מתחת לאדמה לרמות מתחת y = 0.

בסך הכל, נראה כי הרסקל יהיה תוספת מעניינת ונעימה למיינקראפט, אם כי הרחרח מציע תחרות נוקשה כלשהי. אנחנו גם לא יודעים מה יהיה ההמון השלישי בהצבעת ההמון, אם כי אנו מצפים שמוג’אנג יחשוף את זה בקרוב מאוד. אם אתה מעניין להצביע בעד הרסקל, אתה יכול לעשות זאת ב -14 באוקטובר בשעה 9 א.M. PT / 12 עמ ‘.M. ET, בדיוק 24 שעות לפני שהוועידה של Minecraft Live יוצאת לדרך ב -15 באוקטובר. לאחר מכן יוכרז הזוכה בהצבעה במהלך האירוע.

Minecraft הוא, ללא ספק, אחד מ משחקי ה- Xbox הטובים ביותר מיוצר אי פעם וגם הוא פשוט אחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים. בין אם אתה רוצה לחקור עולם עצום ומגוון במצב הישרדות או ליצור יצירות מפוארות ומדהימות במצב יצירתי, אתה בטוח שתהיה פיצוץ ביצירת המופת של אולפני מוג’אנג.

Minecraft: מהדורת הסלע

הצבעת המון Minecraft היא רומן שנתי שמחליט את אחד ההמונים הבאים שיווסף למיינקראפט, כולל מהדורת הסלע. זה אירוע מרגש שכולל את כל הקהילה, והוא חוזר ל Minecraft Live השנה השנה.

משחק Xbox עובר Ultimate

Minecraft: Java Edition ו- Minecraft: מהדורת Bedrock זמינה דרך Xbox Game Pass Ultimate, מה שהופך את שירות המנויים של מיקרוסופט למקום הטוב ביותר לקבל גישה לכל דבר Minecraft.

קבל את העלון המרכזי של Windows

כל החדשות, הביקורות והמדריכים האחרונים עבור Windows ו- Xbox Diehards.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

ברנדן לורי

ברנדן לורי הוא סופר מרכזי של Windows ובוגר אוניברסיטת אוקלנד עם תשוקה בוערת למשחקי וידאו, שהוא היה מעריץ מושבע מאז ילדותו. תמצא אותו עושה ביקורות, מאמרי מערכת וכיסוי כללי על כל Xbox ו- PC. עקוב אחריו בטוויטר.

מדריך האספסוף של Minecraft Rascal

מדריך Rascal Minecraft מצביע המון הצבעה 2022: Tiny Jens, Tuiny Agnes and The Rascal in a Mineshaft

ה Minecraft Rascal היה אחד משני המוני שהפסידו במעמד ההמון של Minecraft Live 2022. Minecraft ידועה כמשחק ממוקד קהילתי בהרבה מובנים, ובכל שנה אולפני מוג’אנג יוצרים שלושה עיצובים חדשים של Minecraft Mob, ומאפשרים להחלטה עליהם יש להוסיף למשחק ליפול על האוהדים.

בשנת 2022, הרסקל עלה נגד טוף גולם והמרחרח. בזמן שמרחרר המיינקראפט המקסימה גבר על Rascal החצוף והמתחת-קרקעי, זה היה שנייה קרובה, כשהגולם נכנס אחרון. אז מה היה הרסקאל אילו היה יוצא למעלה?

תמונה ממוזערת של יוטיוב

פרטי Rascal של Minecraft

לפי מה שאנחנו יודעים על Rascal Minecraft, האספסוף החמוד והכוח הזה חי בחושך, ומסתתר מאלו שמבזזים את המערות התת -קרקעיות העמוקות של המשחק. לא ביישן ככל שזה עשוי להופיע לראשונה, ה- Rascal פשוט אוהב ליהנות איתך לפני שיצא מהצללים. אילו התווסף הראסקל למשחק, זה היה מתגמל שחקנים בכלי קסום אם היית מצליח במשחק הקטן של המחבואים שלו ומבחין בו שלוש פעמים – בן לוויה שימושי כשאתה מכרה ליהלומים.

זה היה מכונאי מאוד מסקרן ועשוי לשנות משחק, אבל חלק מהסיבה שהמצביעים היו יכולים לדחות את הרסקל לטובת הרחרח יכול היה להיות סגן המיינקראפט. ההמון המחתרתי האחר הוסיף רק לאחרונה למשחק ארגז החול, ולמרות שהסוהר אולי לא היה ידידותי כמו Rascal, הרחרח מוסיף תוספת חדשה ונחוצה לעולם העולמי.

אז זה מה שאנחנו יודעים על ההמון הזה שמעולם לא היה אמור להיות. אתה אף פעם לא יודע, אולי זה יכול לערוך את הופעת הבכורה שלה בצינוקים של Minecraft או באגדות Minecraft. באשר ל- OG (משחק מקורי), הוא עדיין פופולרי כתמיד, כאשר שחקנים נהנים כרגע מהתכונות החדשות של העדכון הפרוע, כולל ערים עתיקות, מצפן ההתאוששות וה- Mangrove Biome, שם תוכלו לנסות רעיונות חדשים לבניית Minecraft עם בלוקי הבוץ החדשים שלה וגרסת העץ.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.