העדכון של חטיבה 2 “מחשב מחדש” את התקדמות השחקנים

לאחר להגיע לדרגה 40 ניתן להשיג מיומנות תת -קרקעית. במטמונים אלה יש שני חפצים, שעשויים להיות ערכות הילוכים (אולי ציוד מסווג), כלי נשק מתקדמים או ציוד. ולפעמים ניתן להעניק ציוד אקזוטי או כלי נשק. זה כולל גם הוראה אחת אינטל.

מדריך מהיר למערכת המומחיות עבור אלה שעדיין מבולבלים

חשבתי שאפרסם מדריך על מערכת המומחיות החדשה מכיוון שהיא אחת המערכות המורכבות יותר ב- DIV2 ויכולה להיות קצת מדהימה כשאתה פותח אותה לראשונה. כמו כן, לא ראיתי הרבה פוסטים מדברים על המכניקה בפועל של זה, ונראה שיש כמה תפיסות שגויות לגבי המערכת שנמצאת, אז חשבתי שאנסה לפנות כמה מהם.

מערכת ‘מומחיות’:

מערכת ‘מומחיות’ היא באמת שתי מערכות תחת המטריה האחת – מְיוּמָנוּת וכן מומחיות

אם אתה חושב עליהם כאבני בניין, מיומנות היא הבסיס והמומחיות היא המערכת שיושבת למעלה. אם לומר זאת בדרך אחרת, אתה יכול לפלס מיומנות ללא מומחיות, אך אינך יכול לפלס מומחיות מבלי לפלס מיומנות.

למרבה האירוניה, זה הופך את שמות המערכת הכוללת למערכת ‘המומחיות’ במקצת, מכיוון שזה באמת קשור למיומנות בשלבים המוקדמים, כאשר המומחיות תיכנס קצת אחר כך.

בואו נסתכל כיצד כל מערכת עובדת.

מְיוּמָנוּת:

כשאתה פותח לראשונה את התפריט ‘מומחיות’, תראה ‘קטגוריה לחקר’ בראש המסך, עם 5 קטגוריות עיקריות מתחת: נשק, ציוד אקזוטי, מיומנויות, מותגים ומערכות ציוד.

כלי נשק – זה כולל קטגוריות משנה לכל סוג נשק וכן אחת לנשק התמחות. בתוך כל תת-קטגוריית נשק נמצאים סוגי נשק בודדים, עם סוגים לכלי נשק סטנדרטיים, נשק שנקרא נשק וכלי נשק אקזוטיים. ראוי לציין כי כלי נשק סטנדרטיים ונשק שנקראו הם סוגים נפרדים, כאשר לכל אחד מהם יש מיומנויות אינדיבידואליות לרמה. לדוגמה, רובה התקיפה של Famas וה- Burn Out (רובה התקיפה של Famas Comman) הם סוגים שונים ומפיל האחד אינו מפלס את השני.

ציוד נקרא ואקזוטי – כולל את כל הפריטים השמו לב ובלתי אקזוטיים, כמו גם את כל הציוד המאולתר (המעוצב). ישנן קטגוריות משנה לכל משבצת עם פריטים בודדים בתוך כל משבצת (ה.ז. סוגי מסכות בודדות כוללים קתרזיס, צ’יל אאוט, קויוט וכו ‘). מעניין, קטגוריות אלה כוללות גם פריט שנקרא כפפות ‘היידדן’. יתכן שמדובר במציין מקום לפריט עתידי מתוכנן. הערה החזה של גילה גארד הנקרא ‘פוינטמן’ מופיע באופן שגוי כחזה ארמדילו בקטע החזה.

מיומנויות – זה מכיל את כל הכישורים הסטנדרטיים והגרסאות שלהם, כמו גם גרסאות מיומנות הקשורות להתמחות (ה.ז. כוורת Artficer של הטכנאי) וגרסאות מיומנות הדורשות השלמת משימות של Manhunt (e.ז. מלכודת תיקון).

מותגים – כל מערכות המותג שאינן נקראו. הערה – בניגוד לקטגוריה הנכונה והאקזוטי, אין סוגי מותגים בודדים לכל משבצת (כפפות, מסכה, חזה וכן הלאה), כך שכל יצירה שנלבשה או שנתרמה תתרום לפילוס מיומנות המותג כולה (עוד על זה יותר מאוחר).

ערכות הילוכים – בדומה למותגים, יש תת-קטגוריה אחת לכל ערכת הילוכים, אך אין סוגים בודדים לכל משבצת. וכך שוב, כל יצירה שנלבשה או שנתרמה תתרום לפילוס מיומנות הגדרת ההילוכים בכללותה.

כיצד פועלת מיומנות וכיצד לפלס אותה:

יש 10 דרגות בקיאות לכל פריט, מיומנות, מערך המותג או ציוד. אתה צריך 88,000 PXP (נקודות ניסיון בקיאות) כדי להתקדם לדרגה הבאה.

ברגע שתגיע לדרגה 10 לכל פריט, מיומנות, מערך המותג או ההילוכים, אתה נחשב ל’מיומן ‘איתו – בשלב זה רמת המומחיות שלך נכנסת לתמונה. שימו לב שיש לרמת המומחיות ללא השפעה על כל פריט שאתה עדיין לא ‘בקיא’ (אני.ה. דרגה 10) עם – עוד על זה בקטע המומחיות למטה.

ישנן 3 דרכים להשיג PXP ולדרגות מיומנות ברמה:

  1. יש את הפריט, מיומנות, מותג או ציוד מצוידים כשאתה הורג אויבים. נראה שזה % מה- XP קרב שהרוויח – על Heruic A Gred, NPC Kill שהוענק 220 PXP, ואילו הרוג צ’ונגה הרוויח 330 PXP. לא בטוח בשלב זה אם נלחמים (ה.ז. פקטור Headshot הורג, ריבוי ריג וכו ‘) ל- PXP שנצבר, אבל אני חושד שלא. למרבה האירוניה, שימוש בציוד הוא למעשה הדרך האיטית ביותר למיומנות מפלס, כפי שתראה להלן.
  2. תורם פריט מאותו סוג – זה ירוויח 8800 PXP עבור חתיכות הגדרת הילוכים ממותגים רגילים (i.ה. 100 חתיכות להיות בקיאות), ו 44,000 PXP לכל כלי נשק, או ציוד אקזוטתי או אקזוטי (i.ה. 20 חלקים להיות בקיאים). הפער בין חלקים הוא ככל הנראה בגלל המספר העצום של סוגי הנשק, הנקראים ציוד וחתיכות אקזוטיות. זה גם אומר שקל מאוד לפלס נשק או פריט בשם אם הם נמכרים על ידי ספק (בהנחה שאתה ממזומן מספיק כדי להרשות לעצמך).
  3. תרמו משאבים – תרמו 400 חומרי בסיס (רכיבי מקלט, בד מגן), או 200 חומרים משותפים (פלדה, קרמיקה, פוליקרבונט), או 150 חומרים לא שכיחים (טיטניום, אלקטרוניקה, סיבי פחמן), או 30 חומרים נדירים (חוטים מדפסת) עבור 8800 pxp. זה יאפשר לך להיות בקיא עם פריטים שאולי אין לך (ה.ז. פשיטה בלעדיות כמו רגולוס או נושא נשר)

מבחינת פילוס ביעילות, סביר להניח שתסתכל על נשק והילוכים שנתרמו לפריטים רגילים שאתה לא משתמש בו כחלק מבנייה, מכיוון שאתה יכול לחוות אותם ביעילות באמצעות שלל ממוקד.

הסתדר עם משאבים שנתרמו אם אתה מקבל RNG רע על נשק.

עם פריטים ואקזוטיקה נקראים, סביר להניח שתסמוך על משאבים שנתרמו מכיוון שאלו קשה הרבה יותר לחוות (ESP Exotics) אלא אם כן יש לך המון חוסכים שוכבים סביב.

אם אתה מזומן, קניית מצבי ציוד ופירוק אותם לחוטי מדפסת נראית היעילה ביותר בדרך ללכת – כל מוד הוא רק בסביבות 4K $. או לקנות אותם עם רמות SHD אם יש לך הרבה מה לחסוך. או לחוות אותם עם שלל ממוקד.

מומחיות:

יש 20 דרגות של מומחיות, שכל דרגה זקוקה ל 200 EP (נקודות מומחיות) כדי להתקדם.

אתה מרוויח EP על ידי פילוס דרגות בקיאות – כל דרגה מעניקה 1 EP, למשל עובר מדרגה בקיאות 0 עם ה- Bluescreen LMG עד לדרגת מיומנות 10 תרוויח 10 EP.

עם זאת ראוי לציין כי הכובע המעשי הוא כרגע המומחיות בדרגה 17 – הסיבה.

344 סוגים = מקסימום של 3440 EP, ועם 200 EP לדרגה, זה משווה ל -17 דרגות מלאות.

איך מומחיות עובדת:

כשאתה מדרג את רמות המומחיות, כל רמה תאפשר לך לשפר את הנשק, הציוד והמיומנויות שלך בהתאם:

כלי נשק – 1% עלייה ל בסיס נזק לדרגה

ציוד – עלייה של 1% ל שריון בסיס ערך לדרגה

מיומנויות – עלייה ב -1% ל בסיס משך אפקט נזק/ריפוי/סטטוס לדרגה.

יש עלות לפילוס כל פריט, (בדרך כלל חבורה של חומרי משאב) ו העלות הזו עולה עם כל רמת שדרוג. לדוגמה – שדרוג הקבל למומחיות ברמה 1 עולה 300 רכיבי מקלט, 235 פלדה ו -150 טיטניום. שדרוג הקבל מרמה 1 למומחיות ברמה 2 דורש 350 רכיבי מקלט, 270 פלדה ו 175 טיטניום.

שימו לב גם שרמת המומחיות של כל פריט קשור לפריט זה בלבד. אם יש לך שתי דמויות עם תרמיל Momento for Exapmle, תצטרך לשדרג כל אחת מהן בנפרד.

חשוב לציין כי השיפור מרמת המומחיות הוא לערך הבסיס של הפריט או המיומנות.

עבור שריון זה לא לוקח בחשבון אם חתיכת שריון מגולגלת עם גרעין כחול או לא.

לדוגמה, שריון הבסיס על כפפות הוא 80K. שיפור של 1% הוא 800 שריון – הבונוס 170K מלהיות גרעין כחול מקסימום אינו נבדק ב. משמעות הדבר היא על מבנה צהוב או כל אדום, תראה עלייה של % מקבילה, אך ברגע שתתחיל להוסיף בלוז לתערובת, העלייה % של השריון הכולל שלך מופחתת.

אם לומר זאת בדרך אחרת – גרעין כחול מקסימום על כפפות נותן עלייה של מעל 210% מערך הבסיס (80K ל- 270K). מעבר מ 210% ל 211% לא ישפיע רבות על השריון הכולל שלך. זה הסיפור הישן של תוסף לעומת ערכים מכפילים.

ראיתי עלייה דומה עם רגע מקסימא.שריון 4K (השריון הציג סיבובים לאלפים עם מקום עשרוני אחד, כך שהגידול הוא ככל הנראה 1 1.31K מעוצב למקום העשרוני היחיד הקרוב ביותר, אני.ה. 1.4K)

למרבה הצער מיומנויות נמצאות בסירה דומה. עבור מיומנויות נראה שזה שיפור של 1% בנזק הנגיף של הרובד 0 של המיומנות ואינו לוקח בחשבון את הבונוס משכבות מיומנות. לדוגמה, בעת שדרוג הצריח שלי ממומחיות ברמה 0 לרמה 1 במבנה המיומנות שלי עם שכבה 6, הצריח שלי עבר מכ- 119K נזק לכ- 119.5K, עלייה של פחות מ- 1/2 אחוז מבחינת הנזק הכללי.

אזלתי מהמחצלות כדי לבדוק את עולה הנשק, אבל אני חושד שהסיפור עשוי להיות קצת יותר טוב כאן מכיוון שרבים מהבונוסים הנשק הפופולריים הם כפולים ולא תוספים. ייבדק עוד יותר ברגע שארכוש יותר חומרים.

בכל מקרה, זה עוטף את המדריך שלי. אני מקווה שחלקכם מוצאים שזה מועיל.

הישאר בטוח שם בסוכנים!

*עריכה תוקנה כמה הקלדות ומידע מתוקן על חזה גילה גארד.

העדכון של חטיבה 2 “מחשב מחדש” את התקדמות השחקנים

עדכון החטיבה 2 מגלגל דרגות בקיאות: סוכנת נשית שלובשת אפוד עם קניסטרים חמצן מאובטחים אליו מסתכלת למרחק מתחת למכסה המנוע שלה

העדכון האחרון של חטיבה 2, TU 15.1, מבצע תיקון חשוב למערכת המומחיות החדשה שהגיעה עם עונה 9. מערכת המומחיות, הכוללת רכישת דרגות בקיאות בחלקים של שחקני ציוד, הצטיידה, העניקה יותר מדי נקודות המבוססות על Kill XP, כך אמר Ubisoft. כעת, לאחר שפרס ה- XP שוחן מחדש, ושחקנים שהיו פעילים במהלך עונה זו יראו ככל הנראה את רמות המומחיות שלהם יורדות ב- MMORPG.

מערכת המומחיות החדשה של חטיבה 2 עובדת כך: אתה מרוויח דרגות בקיאות בכל הציוד, הנשק והמיומנויות שלך ישודרגו. רמת המומחיות של סוכן נקבעת על ידי כמה פריטים שהם בקיאים בהם, ורמה זו בתורם קובעת כמה פעמים הם יכולים לשדרג חתיכת ציוד.

הבעיה הייתה שמומחיות נועדה לצאת לדרך ברמה 20, אך השחקנים גילו שהם יכולים להגדיל את המומחיות שלהם מעבר לכך. Ubisoft אומר שזה יגרום לבעיות איזון משמעותיות לטווח הארוך עבור החטיבה 2, ובכך חישב מחדש את ‘הערך’ של Kill XP בהתקדמות דרגת מיומנות.

עם הערך המופחת של Kill XP, השחקנים יגלו שהם הרוויחו כעת פחות דרגות מיומנות במהלך העונה, ולכן הגיעו לרמת מומחיות שעלולה להיות נמוכה יותר. זה גם אומר ששחקנים ששדרגו ציוד מעבר לרמה 20 – רמת המומחיות המקסימאלית המיועדת – יראו את השדרוגים האלה מגולגלים לאחור.

“אנא הזהירו כי לא ניתן לנו להעניק את אותה כמות חומרים בדיוק שהושקעו בגלל היעדר נתונים במשחק”, אומר Ubisoft בציוץ המתריע על השחקנים למצב.

יאניק בנצ’רו, מנהל הקריאייטיב של החטיבה 2, מסביר כי השחקנים לא יאבדו אף אחד מה- Kill XP שהם הרוויחו – זה דרישות ה- XP לשורות מיומנות שמשתנות. זה עשוי להיות נוחות קרה עבור שחקנים שמוצאים את עצמם עם חומרים אבודים או זמן שהושקעו בעונה זו, עם זאת,.

הערות התיקון המלאות מפרטות את שאר השינויים שתוכלו לצפות מעדכון הכותרת של חטיבה 2 15.1.

איאן בודריו גיימר מחשב מאז שנות השמונים, איאן נהנה משחקי אסטרטגיה, RPGs ו- FPS קלאסיקות כמו Unreal and Quake. הוא הכי שמח שמפקד על אורקים במלחמה מוחלטת: Warhammer או השעה את מסעו בנשמות כהות. לפני שהצטרף ל- PCGamesn במשרה מלאה, הוא תרם מאמרים וביקורים למבצע משחק, סגן, IGN, מחשב גיימר, הדבק ואחרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מה מדורגת בקיאות בחטיבה 2?

היום אנו הולכים להסביר מה דרגת מיומנות בליגה 2, בואו נתחיל.

זמן קריאה: 3 דקות קרא

כיום אנו הולכים להסביר את מערכת הדירוג בקיאות חטיבה 2

היום אנו הולכים להסביר את מערכת הדירוג בקיאות חטיבה 2. עדכון התוכן הגדול האחרון של החטיבה 2, עדכון הכותרת 12, עלה לראשונה בדצמבר 2020. עם זאת, Ubisoft ו- Massive Entertainment החליטו לשנות את דעתם, ועדכון חדש נקבע לפברואר 2022. ביום רביעי בערב נחשף המרכיב הגדול ביותר בשדרוג כמערכת המומחיות. המומחיות יהיו מערכת התקדמות שעשויה לשמור על שחקנים תפוסים למשך זמן ממושך בליגה 2.

כיום אנו הולכים להסביר את מערכת הדירוג בקיאות חטיבה 2

מומחיות היא מערכת עם כמה מטרות מובחנות. המטרה העיקרית של המומחיות היא לעזור לשחקנים לשפר את הנשק, הציוד והמיומנויות שלהם על ידי מתן שדרוגים קבועים. שנית, הוא נועד לעודד גיוון של ארסנל של אחד על ידי קביעת רמות מיומנות לכל הפריטים. שלישית, זה נועד בבירור לספק לגיימרים של חטיבה 2 אפשרות ארוכת טווח להתקדמות שמעטים יסיימו. זה מסלול חד כיווני לקראת התקדמות סוף החיים לשחקנים שרוצים להישאר עם הליגה 2 גם לאחר שהתוכן מתייבש.

במערכת המומחיות (דרגת מיומנות חטיבה 2), ישנן שתי מערכות מפתח נפרדות בשימוש. הראשון הוא מומחיות, שהיא רמה חדשה הקשורה לשחקן. בכל פעם ששחקן משיג רמת מומחיות, הם עשויים לשפר את סטטוס הבסיס של פריט כמו נזק של נשק, ערך השריון של Gear, וכישורי מיומנויות נזק/ריפוי/משך אפקט סטטוס. שחקנים מקבלים מיומנות על ידי ביצוע משימות, וזה ההיבט השני של מומחיות.

מה דרגת מיומנות חטיבה 2?

החטיבה והחטיבה 2 כוללים מכונאי משחק המכונה מיומנות בתחום. כאשר שחקן מגיע לרמה 30 על אופיו, XP מיושם על חשבונו ומזוכה לקראת השלמת מטמון מיומנות בשדה. מטמונים אלה מכילים שני פריטים אקראיים ועשויים להיות ערכות הילוכים, מוצרים מתקדמים או פריטים אקזוטיים, אך ציוני הסחורה הללו תלויים בשכבה העולמית של השחקנים (i.ה. רובד עולמי 1 נותן 163 GS, רובד 2 183 GS וכן הלאה).

ישנן דרגות בקיאות אחרות בנוסף למטמון של מיומנות השדה. דרגות אלה מחוברות לשניים משלושת מצבי המשחק של DLC, תת קרקעי ו- PVP (מעמד אחרון והגשמה).

כיום אנו הולכים להסביר את מערכת הדירוג בקיאות חטיבה 2

לאחר להגיע לדרגה 40 ניתן להשיג מיומנות תת -קרקעית. במטמונים אלה יש שני חפצים, שעשויים להיות ערכות הילוכים (אולי ציוד מסווג), כלי נשק מתקדמים או ציוד. ולפעמים ניתן להעניק ציוד אקזוטי או כלי נשק. זה כולל גם הוראה אחת אינטל.

לאחר דרגה 99 הן במצבי המשחק של ההתכתשות והן במצבי המשחק האחרון, אתה עשוי להשיג מיומנות PVP (במקור דרגת העמידה האחרונה). מטמון מיומנות אלה זהים לאלה שהרוויחו באמצעות PVP.

דרגת הבקיאות של חטיבה 2 חוזרת. כל רמה אחרי 30 מניבה מטמון, שמכיל בדרך כלל 1 פריט שריון יוקרתי ו -1 נשק יוקרתי, כמו גם 14-23 שברי מפתח סייפר.

החטיבה 2 כוללת מיומנות נשק, הקשורה לכלי נשק, מותגים, הילוכים, פריטים בשם, אקזוטיקה, מיומנויות וכלי נשק מיוחדים. לכל אחד מאלו רמות מיומנות הקשורות אליו עד לכל היותר 10 רמות בהתאם לאיכות ובסוג. שחקנים עשויים להרוויח דרגות על ידי הרווחת Kill XP, ולתת סחורות או חומרים תואמים בתמורה. כל דרגה שנרכשה תורמת לרמת המומחיות של השחקן. עם זאת, ברגע שהסטטוס הבסיסי של פריט הועלה מעבר להתקדמותו מקסימום דרגה.

כיום אנו הולכים להסביר את מערכת הדירוג בקיאות חטיבה 2

זוהי מערכת התקדמות פשוטה שמטרתה להיות קלה להבנה. שחקני הליגה 2 אוספים פריטים ומשפרים את מיומנותם בהם, מה שמוביל לרמות מומחיות עבור הסוכן שלהם. שיפורי סטטיסטיקה של בסיס לא נעולים ברמות מומחיות 1-3, עם מומחיות נוספות המאפשרות שדרוגים גדולים יותר.

מערכת דירוג מיומנות חטיבה 2 לא תוצג בתאריך יציאה ספציפי, מכיוון שהיא ככל הנראה תיכלל בעדכון המשחק בפברואר 2022. היבט אחד בולט יותר שנחשף על ידי מסיבי ביחס למערכת המומחיות הוא שהוא מזכיר “תוכן נוסף למשחק” בעתיד, ומשמע כי מכסה המומחיות האפשרי עשוי להיות מוגבר. אולי גם העדכון של פברואר הבא אינו התוסף האחרון של חטיבה 2.

אם אתה נכנס למשחקי וידאו, עלינו להודיע ​​לך שהולו מחלק את משחקי ה- Xbox בחינם. בנוסף, ישנם 4 משחקים חדשים להצטרף ל- Xbox ו- PC Pass Pass. אתה יכול לשחק בחטיבה 2 דרך חנות משחקי Epic.