מדריך למתחילים של ויקטוריה 3

לבסוף, בדוק את הפוליטיקה הפנימית של המדינה שלך. ניתן למצוא את התפריט הזה בשורת הכפתורים משמאל (שם נמצא הכפתור ללוח הצבאי). כאן, תרצה לבדוק כל כרטיסיית תפריט. הכרטיסייה סקירה כללית תגיד לך את צורת השלטון הנוכחית שלך ומי משמש כיום כמלך, נשיא או מנהיג אחר. תחת הכרטיסייה הממשלתית, תוכל לראות אילו קבוצות אינטרס נמצאות כרגע בשלטון ומה הן חושבות עליך. . לבסוף, הכרטיסייה מוסדות תגיד לך כמה אתה משקיע בדברים כמו חינוך, משטרה ובריאות.

טיפים מתקדמים לוויקטוריה 3?

מהם הטיפים המתקדמים שלך לוויקטוריה 3? .

אני אגיד לך את שלי (אתה יכול לשקול אותם ברורים, עם זאת):

– אם אתה רוצה לכבוש מדינה של מדינה אחרת וכוח גדול יש אינטרס באזור זה, אתה יכול במקום זאת להתחיל מלחמה על מדינה B (בדוק אם לרופא המשפחה יש עניין בו; לפעמים זה לא בגלל שהוא נמצא ב תחום עניין שונה!. .

– אני אוהב לשמור על 2 מכל סוג בניין (ה.ז. 2 מדינות עם ייצור רהיטים) מכיוון שרשתות בנייה רבות יש שתי שיטות ייצור כך שתוכלו להפיק מצב אחד טוב א ‘ועוד b טוב b. הקפד לצמצם/להסיר את כל ההפקות הקלות האחרות במדינות אחרות! .

אלה עשויים להיות ברורים יותר:

– הדרך היחידה הבטוחה של 100 % להימנע מתנגשות עם רופא משפחה כשאתה מתרחב היא באמצעות התחייבות נגדם. . זה יקר, אבל דרך הכספות להתקדם, במידת האפשר.

– בדרך כלל אתה רוצה לשדרג את שיטות הייצור שלך בהקדם האפשרי (מלבד אלה הדורשים מוצרים מוגבלים כמו שמן אם אין לך מספיק גישה אליהם). עם זאת, אינך רוצה לסבול ממחסור מאסיבי. אז שדרג את שרשראות הייצור שלך צעד אחר צעד (לאט/אחד אחר זה), תלוי באילו סחורות יקרות ביותר. ה.ז..ז. מחירי החשמל עוברים את הגג?) ואז לתקן את חוסר האיזון הפוטנציאלי החדש הזה. .

– הפלישות הימיות הן המפתח לכיבוש. אחרת החזיתות נעות לאט מדי. . קחו בחשבון שאתם זקוקים א) יותר משטחים מאשר היריב שלכם וב) יותר משטיות מאשר Batallions/יחידות כדי לגרום לפלישה הימית לעבוד.

– בובות הן המלך לכיבוש אזורים גדולים, במידת האפשר. יתרון: האויב לא יכול לחזור לתת לך רק מדינה אחת. ובובות לנספח זול יותר בשמצה מאשר ישר לכיבוש 5 מדינות.

מדריך למתחילים של ויקטוריה 3

מדריך למתחילים ויקטוריה 3: ילד צעיר מסתכל לעבר השמש פורצת עננים כהים בשמיים

תצטרך את זה מדריך למתחילים של ויקטוריה 3 . . זה הרבה מה לקחת בבת אחת, ומדריך למתחילים של ויקטוריה 3 שלנו יעזור לך להפעיל תוך זמן קצר.

אמנם ויקטוריה 3 יכולה להיראות מאיימת בהתחלה, אך תמיד תהיה לך את היכולת להשהות זמן כל עוד אתה צריך לקבל החלטות, להגדיל את המצב ולהנפיק הוראות. כאשר הדברים מרגישים מהמם במשחק האסטרטגיה, פשוט פגעו בסרגל החלל! . . המדריכים שלנו לוויקטוריה 3 סחר ויקטוריה 3 מחזות דיפלומטיים יכולים לעזור גם לפנות את הדברים.

קוטף את האומה הראשונה שלך

. אתה יכול לבחור ביצירת חברה שוויונית, להפוך למעצמת צבאית או זיוף מעצמות כלכליות. לחלופין, אתה יכול לבחור את המטרה ‘למד את המשחק.’החלטה ראשונית זו תעצב את רשומות היומן שאתה רואה כשאתה משחק, והאפשרות’ למד את המשחק ‘מספקת מערך מועיל של יעדי הדרכה ושיעורים שיעזרו לכוון אותך למערכות ולמוזרויות של ויקטוריה 3.

לכל מטרה יש כמה מדינות מתנע מומלצות שתוכלו לבחור מהן, אך תוכלו גם לבחור משלכם. .

אם אתה חדש במשחקי אסטרטגיה מפוארים ולא מרגיש כמו לבחור אחת ממדינות ההתחלה המומלצות מסיבה כלשהי, הנה כמה דברים שתרצה לקחת בחשבון בעת ​​הבחירה שלך:

  • חפש אומה שלא רחוקה מדי בדירוג יוקרה, כי החל מתוצר זעיר ושום פיתוח לא הולך להיות דרך קשה יותר.
  • חפש אומות שיש לה קומץ מוצק של מצבי רכיב – ארבע או חמש זה מספר טוב להתחיל איתו.
  • נסה להימנע ממדינות שנעלו על ידי אדמה, מכיוון שגישה למשלוח אוקיאני יכולה לעזור לפצות על מחסור רבים שעשויים להיות לך באופן מקומי.

ויקטוריה 3 מתחילים

המהלכים הראשונים שלך בוויקטוריה 3

. זו הזדמנות נהדרת להסתכל סביב ולקחת את שכב הארץ. התחל בבדיקה של כל אחת מהמדינות שלך: אילו בניינים כבר קיימים? ? מה רמת החיים כמו שם? תוכל למצוא את כל המידע הזה על ידי לחיצה על כל מדינה במפה ולגילוי דרך הכרטיסיות בתפריט שמופיע.

תרצה גם לבדוק את המצב הדיפלומטי של מדינתך – האם אתה מעורב בסכסוכים כלשהם בשנת 1836? האם אתה כפוף לאדון? האם יש לך הסכמי סחר או אמנות קיימים? כדי למצוא מידע זה, משוך את תפריט האומה שלך על ידי לחיצה על הדגל בפינה השמאלית העליונה של המסך. תרצה גם להביט סביב כל אחת מהאומות הגובלות שלך. נסה לגדול בעלי ברית ואויבים פוטנציאליים – ולזהות את כל המדינות החלשות שעשויות להיות קל לכבוש ולנספח בשלב מוקדם, תלוי ביעדים הסופיים שלך.

. . כאן, תרצה להסתכל על הצריפים שלך ואיפה המטה שלך, בדוק אם אחד מהגדודים הרגילים שלך זקוק לגנרלים כדי להוביל אותם, ולסקור את ציי הימים שלך וכיום יגיש אדמירלים. אם יש לך גדודים או ציי ציי ללא מנהיג, הקפד למלא את העמדות האלה.

ויקטוריה 3 מתחילים

לבסוף, בדוק את הפוליטיקה הפנימית של המדינה שלך. ניתן למצוא את התפריט הזה בשורת הכפתורים משמאל (שם נמצא הכפתור ללוח הצבאי). . . תחת הכרטיסייה הממשלתית, תוכל לראות אילו קבוצות אינטרס נמצאות כרגע בשלטון ומה הן חושבות עליך. על פי חוקים, תוכל לראות אילו חוקים יש לך כרגע על הספרים לכל תחום מדיניות – מי זוכה להצביע, האם מותר לעבדות, כמה הממשלה שולטת בסחר וכו ‘. לבסוף, הכרטיסייה מוסדות תגיד לך כמה אתה משקיע בדברים כמו חינוך, משטרה ובריאות.

כשאתה עובר את התפריטים האלה, השגיח על אזורים שאתה רוצה להתמקד בהם. סביר להניח כי החל משנת 1836, למדינה שבחרת יש חוקים על הספרים שיהיו טובים לשנות. תרצה לזהות מחסומים אפשריים לתיעוש ולסחר, ואלו מקומות טובים להתחיל כשאתה מוכן לבטל את עו”ד.

בניית האומה שלך

לפני שתפעיל זמן, עם זאת, עליך להגיע לבניית עבודה. המדריך שלנו לבנייה ובנייה של ויקטוריה 3 יכול לעזור לך להמשיך עם זה, אך לעת עתה, מצא את המדינות המאוכלסות ביותר שלך ולבנות מגזרי בנייה זוגיים. .

תרצה גם להתחיל לחפש חומרי גלם שתוכל להתחיל לקצור. . בכרטיסייה הבניין עבור כל פרובינציה, רחף מעל כפתור הפלוס בכל ענף כדי לבדוק את ההשפעה המשוערת שיש לבניין החדש על התקציב השבועי שלך. כלל אצבע טוב הוא שאם המספר ירוק (משמעות, חיובי), קדימה לבנות.

לפופ שלך יש צרכים, ואוכל תמיד יהיה ביקוש. דאג לבנות כמה חוות בכל מדינה כשאתה מתחיל, ושקול להוסיף תעשיות מזון לכל מדינות גדולות עם מרכזים עירוניים גדולים. שוב, בדוק את ההשפעה המשוערת של התקציב והמשיך משם.

חזור עם היומן

לא משנה איזו מטרה כוללת בחרתם בתחילת הדרך, היומן יאכיל לכם טפטוף יציב של יעדים לעקוב אחריו. אם בחרת במטרה ללמוד לשחק, רשומות אלה יכללו לעתים קרובות לא רק הוראות כיצד לבצע כל משימה, אלא גם את הרציונל שמאחורי עשייתן. זהו כלי סופר מועיל להבנת מה ויקטוריה 3 עוסק.

. אמנם יעדים זוגיים יפעלו אוטומטית ללא הקלט שלך, אך לא תמיד אלה יעבדו עם המצב הנוכחי שלך. אל תדאג אם זה יקרה, עם זאת: על ידי לחיצה על כפתור היומן בשורה אנכית זו בצד שמאל של המסך, תוכל לראות ערכי יומן נוספים שתוכל לבחור ולהפוך את עצמך לפעילות בעצמך. לפעמים לרדוף אחר אלה זה מעשי יותר מכל הכניסות שהמשחק בוחר עבורך.

שימו לב גם לשונית ההחלטות בתפריט היומן. כאן תוכלו לבחור מכמה התחייבויות גדולות אם אתם מרגישים את זה – אלה שונים לרוב המדינות, אך הם יכולים לכלול מיזמים כמו בניית תעלת פנמה, למפות את מקור נהר ניז’ר, או להשיק משלחת לקוטב הדרומי. .

עכשיו אתה מוכן לפרוק את ויקטוריה 3 ולצאת אל העולם. . לחלופין, בדוק את רשימת משחקי המחשב הטובים ביותר עבור כמה המלצות על מה לשחק הלאה כשאתה לא צולל ראשית ראשית אל תוך המשחק הזה של משחק.

. . לפני שהצטרף ל- PCGamesn במשרה מלאה, הוא תרם מאמרים וביקורים למבצע משחק, סגן, IGN, מחשב גיימר, הדבק ואחרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. .

ויקטוריה 3 טיפים למתחילים/מתחילים

ויקטוריה 3 היא משחק עמוק להפליא עם שפע של מערכות ומכניקה שכולם עובדים יחד כדי להשפיע.

טיפים של ויקטוריה 3

מאת Talal 2023-06-07 2023-06-07 שיתוף

ויקטוריה 3 היא משחק עמוק להפליא עם שפע של מערכות ומכניקה שכולם עובדים יחד כדי להשפיע על התקדמות המדינה שלך.

ברגע שאתה קופץ למשחק, תפריט ההתחלה וטווח האפשרויות ככל הנראה יפוצצו אותך. התחושה המדהימה הזו היא טבעית רק עבור ראשונים, אך ככל שתקדישו לשחק יותר זמן, כך תהפוך להיות מוכרים ונוחים יותר.

להלן כמה טיפים חשובים שכולם צריכים לדעת לפני שמתחילים את ויקטוריה 3. הם לא רק יקלו על מסע ההתחלה שלך, אלא גם להבטיח שלא תצטרך להפעיל מחדש לאחר ביצוע כמה טעויות נפוצות.

דברים שכדאי לדעת לפני שתקפוץ לוויקטוריה 3

תראה תמיד כדי להגביר את הכלכלה שלך

. העדיפות העיקרית שלך בעת בניית המדינה שלך במשחק צריכה להיות תמיד כדי להגדיל את הרווחים שלך.

הקפד לבדוק את הכרטיסייה השוק, לדעת על נתיבי הסחר הנוכחיים שלך, ליצור עסקאות חדשות עם מדינות אחרות, להשקיע בתעשיות שלך כדי להגביר את הייצור והרבה יותר.

אומה טובה רק כמו המנהיג שלה. אתה יכול לדעת על התכונות והאידיאולוגיות השונות של המנהיג הנוכחי שלך על ידי כניסה ללשונית הפוליטיקה.

.

חשוב לדעת את התכונות והאידיאולוגיות הללו לדעת מראש מכיוון שהן משפיעות על כל החלטות שמתקבלות. ציפוי עם מנהיג יכול להעניק לך בונוסים.

מכשירים את בעלי בריתכם על ידי איסוף חובות

חובות הן כמו מחוות שמדינות אחרות משלמות. בדרך כלל הם נרכשים מהסכמים שנעשו באמצעות דיפלומטיה ועל ידי תשלום חובות.

ברגע שמישהו מרגיש מחויב כלפיך, הוא לא ילך נגדך או יתחילו כל סוג של משחק דיפלומטי נגדך. אתה יכול להשתמש בהתחייבויות כדי להשיג אותן לצדך ולהפוך אותן אפילו לבעל ברית כשאתה זקוק להן. איסוף חובות הוא טיפ מוקדם שרוב האנשים בסופו של דבר מפספסים.

נהל את המסים שלך

ממש כמו בעולם האמיתי, מיסים מהווים את אחד מעמודי התווך העיקריים של מדינתך בוויקטוריה 3.

זכור למסות את הסחורה שלך כדי להגביר את הכנסותיך באמצעות סחר. .

יתר על כן, אתה יכול לחפש להעביר חוקי מס כדי להגביר עוד יותר את מערכת המיסוי שלך.

התמקדו בסחורות בסיסיות בהתחלה

ישנם סוגים שונים של סחורות בויקטוריה 3. עם זאת, במשחק המוקדם, עליכם להתמקד רק בהשגת הסחורה הבסיסית. אלה סיכות לארצך ולאנשים שלך.

תוכלו גם לאזן בין כלכלה מגבילה בהתחלה. מכאן, אל תבזבזו משאבים יקרים על הבאת מוצרי יוקרה. האנשים שלך יזדקקו לסחורה הבסיסית בראש ובראשונה כדי להתקדם. זה כולל סחורות כמו בגדים, תבואה, עץ וכאלה.

ברגע שאתה משפר את כלכלה ואת מסלולי הסחר שלך, רק אז התחל להתרחב על ידי הגדלת מספר הסחורות שאתה מביא.

המשך לקדם את עץ הטכנולוגיה שלך

. זה מחזיק לך את המפתחות להתקדם דרך המהפכה התעשייתית. זה גם משפיע על הכלכלה שלך ועל רמת החיים שלך והרבה יותר תחומי החברה.

השגיח על עץ הטכנולוגיה שלך ופתח את הנעילה של כמה שיותר צמתים או כמה שיותר הכלכלה שלך מאפשרת.

. זה יאפשר לך לשים יד גם על הטכנולוגיה שלהם, כך שתוכל פשוט להשיג הרבה טכנולוגיה ממדינות אחרות באמצעות התפשטות טכנולוגית ותוכל להתמקד בהשגת טכנולוגיה חדשה.

לכל מדינה שאתה משחק איתה בויקטוריה 3 תהיה שפע של משאבי טבע. . דאג לעשות זאת כהשקעה ארוכת טווח. .

צפו במילואים הזהב שלכם

ערימת זהב בקופות שלך תעניק לך כמה בונוסים חיוביים לכלכלת המדינה שלך. לדוגמה, קיום שמורת זהב יפחית את הסיכוי שלך להיכנס לחובות.

משהו שרוב השחקנים מתעלמים ממנו הוא שיש כובע לכמה זהב אתה יכול לצבור בויקטוריה 3. . עם זאת, אם אתה חורג מכובע הזהב הנוכחי שלך, כל זהב נוסף שהרווחת יאבד. מכאן שאין שום שימוש באגירת עתודות הזהב שלך.

קבוצות עניין

קבוצות עניין מייצגות את הכוח הפוליטי שאנשיכם מחזיקים כאשר הם עובדים למען מטרה משותפת ביניהם.

הם הכוח הפוליטי בו אוכלוסייתך משתמשת כדי לדרוש או להילחם נגד שינוי המאפשר לך לבצע שינויים במדיניות כרצונך. בהתבסס על המקצוע, קבוצות עניין של עושר וחינוך נבחרים על ידי ה- POPS.

הם עומדים מאחורי התנועות הפוליטיות שמנסות לאלץ אותך לבצע שינויים במדיניות שהם רוצים. אתה יכול לבדוק אילו קבוצות אינטרס נמצאות במדינה שלך ב- Outliner שם הן יופיעו כקבוצות אינטרס או קבוצות שוליות בהתאם לתחום שלהן.

לכל קבוצת אינטרסים יש חוקים שהם רוצים לראות את Pass ויש להם גם חוקים שהם יתנגדו וכל זה נקבע על ידי האידיאולוגיה שלהם.

התמקדו בהגברת הביורוקרטיה

בירוקרטיה היא אחד הדברים החשובים ביותר במשחק והיא משמשת די חופשיות על ידי המשחק. .

זהו הייצוג של יכולות הניהול שלך בהפעלת פעולות שגרתיות יומיומיות וניהול האוכלוסייה שלך ומחלקות קשורות אחרות.

בירוקרטיה היא סוג של חלק וחבילה בוויקטוריה 3. .

שמור על סמכותך בבדיקה

הסמכות נכנסת לפעולה כשאתה רוצה לממש באופן אישי את כוחך כשליט מבלי להשתמש בחוקים או במדיניות. סמכות היא יכולתה של הממשלה לבצע פעולות מסוימות מחוץ לתפקידה הרגיל, כגון החלת מיסים על סחורות ספציפיות או השפעה על קבוצות אינטרס אינדיבידואליות.

בדרך כלל חברות מדכאות יותר יפיקו יותר סמכות ולכן זה פיצוי בין חירויות אישיות ליכולת להשפיע ישירות על המדינה שלך ועל הפופ שלה.

חוקים

בנוסף לכל ההיבטים הללו, לחוקים יש משמעות משלהם במשחק. .

החל מאינטרסים של פופ, מבנה ממשלתי, מיסוי, מדיניות סחר לבריאות, חינוך, שיטור וקולוניזציה וזכויות אדם, כל ההיבטים הבסיסיים הללו מכוסים ומוגנים על ידי החוקים.

לוויקטוריה 3 יש מכונאי ראוי כיצד להעביר כל חוק. חקיקת חוק תלויה במספר גורמים כמו קבוצות אינטרסים, אידיאולוגיה של מנהיגי הקבוצה, לגיטימציה וכו ‘.