כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

קוג’ו שרה היא תו תת -עקבי/תמיכה המסוגלת להיות מכה את ההתקפות של המסיבה שלך. האזהרה שלה היא שהיא זקוקה לפחות ל -200% טעינה אנרגטית אם היא סולו, וכ -140% אם היא עם Raiden Shogun. אל תתנו לזה להרתיע אתכם משימוש בה, מכיוון שהיא תחליף טוב מאוד לבנט אם אין לכם אותו פוטנציאל הסוללה שלה עם הטעינה האנרגטית האמורה יכולה להיות די מטורפת.

קוג’ו שרה היא הדמות הטרגית ביותר של גנשין.

שרה בילתה את חייה המוקדמים בלי אפילו שם. (סיפור אופי: חזון) לא הייתה לה זהות מעבר להיותה לוחמת טנגו, ולדבריה, לוחמי טנגו מוטלת אחריות מפורשת וספציפית של שמירה על יערות והרים (צ’ט: חובה). אפילו כילדה זהותה סובבת סביב חובה ואלימות.

היא חיה במוצץ יער על ידי מפלצות, והיותה ילדה צעירה, נפצעה וכמעט נהרגה על ידם לפני שקיבלה את חזונה.

במקום לאמץ אותה או להפקיד אותה למקדש, יאה “השתמש בתואנה של” אימונים “כדי לבלוף אותה לסגפנות בהרים” כשהייתה ילדה. (Wore של קגורה של קגורה) היא גם תזמרת את אימורה של שרה לקואג’ו פחית בגלל “הטבע הסורר של שרה.”

כשנכנסה לחברה האנושית, שרה טופחה מייד לשירות צבאי ואינדוקטרינציה דתית על ידי אביה המאמצים.

לאביה המאמצים לא אכפת ממנה בהשוואה לבניו הביולוגיים, ומתייחס אליה כאל כלי. היא נפגעת מהטיפול שלו בה, אך מרגישה כל כך חובה כל כך שהיא לא מאפשרת לעצמה אפילו לדבר על זה. (עוד על קוג’ו שרה: iv)

היא לא ידעה מעט אחר מלבד כפוף לסמכותם של טאקייוקי והשוגון כל חייה בקרב בני אדם. כשמתמודדת עם טאקייוקי במהלך מסע הארכיון, היא אומרת: “מאז שאומצתי על ידי שבט קוג’ו, לימדת אותי את חשיבות הנאמנות ממשרתים לממונים שלהם …”

אסור לה להיות חלק מהחברה. היא מנוכרת מבני אדם על ידי היותה יוקאי (תרתי משמע, כנפי הטנגו שלה מונעות ממנה לעמוד קרוב מדי לאנשים (הצרות של קוג’ו שרה))). ובפעם היחידה שהיו לה חברים, הם נענשו והיא הייתה מבודדת עוד יותר. (סיפור אופי V)

אין לה שום שאיפות אישיות מלבד לשרת את השוגון. (אודות קוג’ו שרה: שאיפה)

היא מתאמנת באובססיביות ובאופן ממש דתי, כאשר “המשטר האישי שלה הוא קשה יותר פי עשרה מזה שהכוחות הרגילים עוברים.”(סיפור דמות II) אין לה תחביבים – כששאלה על התחביבים שלה, היא מזכירה תחילה את אימוני הקשת שלה, אבל אז אומרת שהיא” לא הייתה קוראת לזה תחביב כמו תחום לכל החיים.”(התחביבים של קוג’ו שרה)

האלה שהיא סוגדת לא קיימת בפועל, ולא ברור אם האלה האמיתית יודעת על קיומה, למרות ששרה הייתה אחת הגנרלים המובילים שלה ונושאת את התואר “מסור באלוהי.”(מאתר Genshin)

על הנצח, שרה אומרת “לבטא את הנצח לפי רצונו של השוגון הכל -יכול – לזה אני שואף.”(צ’ט: נצח) אבל היא אומרת לעצמה שהיא לא מבינה את יעדי השוגון ב’אודות Raiden Shogun: Trust ‘:

“כפי שאני בטוח ששמעת פעמים רבות בעבר, השוגון הכל -יכול מחפש נצח – קיום מעבר לשליטת המחשבה והגעגוע. “נוטש קשרים אנושיים, שואף לנצח בלתי משתנה”. אופן השוגון הקב”ה תמיד נחוש, ואני לא תמיד תופס באופן מלא את המשמעות של דבריה. אבל זו ההחלטה שלה, ואני סומך עליה.”

ובמקום ש- Raiden Shogun יקבע ומציל את חייה כמו שהיא מאמינה (על החזון) שרה תמיד עברו מניפולציות על ידי אנשים שפשוט השתמשו בה. היא ממש נאלצה להיות משרתת שאננה.

חשבו על כל הפעמים שאנחנו השחקן משקר לה ונותנים לאחרים לתמרן אותה – במסע הארכיון, אירוע לוחמי המבוך, מסע הסיפורים של קוקומי, פסטיבל אירודורי.

קל לה לשקר כי כל האינדוקטרינציה והמניפולציה היו מוצלחים – הצליחה. היא המשרתת המושלמת והחייל המושלם, שהשאיפה היחידה שלה היא לשרת.

בניגוד לטאקייוקי, שרוצה לקדם את השבט, לשרה אין מטרות אישיות המערבות את עצמה בשום יכולת משמעותית או מוחשית. כל מה שהיא עושה זה לשרת את השוגון ואת אינזומה ואת השבט בצורה הכי ישירה ורצינית, כי זה כל מה שנלמד לה ולכל מה שהיא יכולה להבין.

כל פן בזהותה ועצמי – טנגו, חייל, קוג’ו – הם אותו דבר מכיוון שהם מתכוונים לחובה ושירות לשוגון ואינאזומה ולשבט. וחובה ושירות הם כל מה שהיא בגלל שהיא מעולם לא ידעה שום דבר אחר.

מדריך קוג’ו שרה – הבניינים והטיפים הטובים ביותר

השפעה על גנשין

דף זה הוא חלק ממדריך הוויקי של Genshin Impact של IGN ומפרט את כל מה שאתה צריך לדעת על קוג’ו שרה, הכולל סקירה כללית של אופי, כיצד להשיג את קוג’ו שרה, פרטי לחימה, כישרונות וסדרי עדיפויות של מיומנות, בניית תווים מומלצת, ובניית דמות מומלצת, ומומלצת הרבה יותר.

קוג’ו שרה, מנהיג כוחות ועדת טנריו. היא גנרל כריזמטי שלעתים קרובות משתתף בקרב עם כוחותיה במקום לצפות במרחק בטוח. אישה מכובדת מאוד שבוזת כל דבר שנחשב להתנהלות לא מכובדת.

רוצה לדלג על קטע ספציפי? לחץ על אחד הקישורים האלה!

 • סקירה כללית של קוג’ו שרה
 • איך להשיג את קוג’ו שרה
 • פרטי לחימה
 • כישרונותיו וסדרי העדיפויות של קוג’ו שרה
 • קבוצת הכוכבים של קוג’ו שרה
 • הדמות הטובה ביותר של קוג’ו שרה בונה
 • כלי הנשק הטובים ביותר לקוג’ו שרה
 • הממצאים הטובים ביותר לקוג’ו שרה

רוצה לראות איך קוג’ו שרה משתווה לדמויות אחרות ב- Genshin Impact? בדוק את השלם שלנו רשימת שכבות ההשפעה של Genshin שמדרגת כל דמות מהטובה ביותר לגרוע ביותר.

סקירה כללית של קוג’ו שרה

הנאמנות של קוג’ו שרה לשוגון ראיידן נובעת מהעובדה שהיא חושבת שקיבלה חזון האלקטרו הציל אותה כשהיא נופלת מגובה גדול במהלך הקרב. הכוחות שהחזון נתן לה אפשר לה לנחות בבטחה. היא אוכלת כמעט כל דבר מלבד ממתקים, מכיוון שאלו מניחים אותה בנוחות. משהו שהיא חושבת שלא מתאימה לה.

איך להשיג את קוג’ו שרה

קוג’ו שרה היא דמות של 4 כוכבים שעלה לראשונה בבאנר “שלטון השלווה” יחד עם Raiden Shogun.

פרטי לחימה

Cujou Sara Cover.png

קוג’ו שרה היא תו תת -עקבי/תמיכה המסוגלת להיות מכה את ההתקפות של המסיבה שלך. האזהרה שלה היא שהיא זקוקה לפחות ל -200% טעינה אנרגטית אם היא סולו, וכ -140% אם היא עם Raiden Shogun. אל תתנו לזה להרתיע אתכם משימוש בה, מכיוון שהיא תחליף טוב מאוד לבנט אם אין לכם אותו פוטנציאל הסוללה שלה עם הטעינה האנרגטית האמורה יכולה להיות די מטורפת.

כישרונותיו וסדרי העדיפויות של קוג’ו שרה

לשרה יש את היכולת הייחודית לחטוף את ההתקפות של חבר המפלגה שלך. עם זאת, זה שונה בהרבה מבנט, שם כל מה שאתה צריך ללחוץ הוא פרץ היסוד שלו. עבור קוג’ו שרה, תצטרך ללחוץ תחילה על המיומנות היסודית שלה ואז לכוון צילום טעון על האדמה ואז לעבור לדמות שאתה רוצה שהחוף יגיש מועמד.

לקבלת סדרי עדיפויות מיומנות, לכו עם:

 • מיומנות אלמנטלית
 • פרץ אלמנטלי
 • התקפה רגילה
סוּג שֵׁם השפעה
התקפה רגילה Tengu Bowmanship התקפה רגילה

מבצע עד 5 יריות רצופות עם קשת.

התקפה טעונה

בצע צילום מכוון מדויק יותר עם DMG מוגבר. תוך כדי כיוון, ברק מתפצפץ יצטבר על ראש החץ. חץ טעון במלואו בכוח הסערה יעסוק אלקטרו DMG.
כאשר במדינת כיסוי העורבות, חץ טעון לחלוטין ישאיר נוצה מאחור אחרי שהוא מכה.

התקפה צוללת

יורה מקלחת חצים באוויר לפני שנפילה ומכה באדמה, מתמודדת עם AoE DMG עם ההשפעה.

Tengu Juurai: Titanbreaker ו- Tengu Juurai: StormCluster יכול לספק את הדמות הפעילה בתוך AOE שלהם עם אותו בונוס ATK כפי שניתן על ידי המיומנות היסודית, Tengu Stormcall.

קבוצת הכוכבים של קוג’ו שרה

קוג’ו שרה עובדת כיחידה נהדרת ב- C0, עם זאת, C2 הוא המקום בו הדברים נהנים ממש עבורה. מלבד זאת, C4 ו- C6 הם גם קבוצות כוכבים להישכל עליהן. במיוחד C6 שיכולים להפוך אותה ל- OP על קומפוזיציות צוות מסוימות.

הדמות הטובה ביותר של קוג’ו שרה בונה

Cujou Sara Combat.png

קוג’ו שרה יכולה להיות דמות מקוטבת בגלל סגנון המשחק שלה. יש אנשים שנהנים מזה ויש אנשים שבוז. זכור זאת בבנייתה.

כלי הנשק הטובים ביותר לקוג’ו שרה

קוג’ו שרה, בדומה לבנט, היה רוצה לבחור את קשת ה- ATK הגבוהה ביותר האפשרית בארסנל שלך. זה נובע מהעובדה ש- ATK% Buff שלה מתקרב ממנה התקפת בסיס. עם זאת, הנה כמה דוגמאות:

שם נשק תיאור במשחק
נבל Skyward מגדיל את Crit dmg ב 20%. ללהיטים יש סיכוי של 60% להביא מתקפת AOE קטנה, העוסקת ב 125% ATK פיזית DMG. יכול להתרחש רק פעם אחת ב -4.
קשת הקרבה לאחר התמודדות עם נזק ליריב עם מיומנות אלמנטרית, למיומנות יש סיכוי של 40% לסיים את התקליטור שלה. יכול להתרחש רק פעם בשנות השלושים.
אלגי לסוף חלק מ”תנועת המילניום “הנודדת בתוך הרוחות. מגדיל את השליטה באלמנט ב -60.

כאשר הכישורים היסודיים או התפרצויות היסודות של הדמות המפעילה את הנשק הזה פוגעים במתנגדים, הדמות הזו זוכה לזיכרון של זיכרון. ניתן להפעיל את ההשפעה הזו אחת ל 0.2s ויכולים להיות מופעלים גם אם הדמות האמורה אינה על השדה.

הממצאים הטובים ביותר לקוג’ו שרה

Kujou Sarar. אם אף אחד במסיבה שלך לא לובש 4 חלקים נובלים, אתה יכול ללכת על זה. אחרת, לכו עם סמל 4 חלקים של גורל מנותק. הסטטיסטיקה העיקרית שיש להשגיח עליהן הם חולות טעינה/ATK אנרגיה, גביע אלקטרו DMG%, שיעור ביקורת/פגיעות ביקורת בהתאם לשיעור הביקורת שלך.

לכו עם חולות טעינה אנרגיה אם אינכם עומדים בקריטריונים לטעינה של 200% אנרגיה לסולו קוג’ו שרה או 140% אם הם משויכים עם Raiden Shogun.

 • אפקט 2 חלקים: טעינה אנרגיה +20%
 • אפקט 4 חלקים: מגביר את DMG פרץ אלמנטרי על ידי 25% מהטעינה באנרגיה. ניתן להשיג מקסימום של 75% בונוס DMG בדרך זו.
 • אפקט 2 חלקים: פרץ אלמנטלי DMG +20%
 • אפקט 4 חלקים: שימוש בפרץ אלמנטרי מגדיל את כל ה- ATK של חברי המפלגה ב 20% עבור 12s. אפקט זה לא יכול לערום.

אל תשכח לבדוק את דף הדמויות שלנו, שם תמצא רשימה מלאה של כל דמות ב- Genshin השפעה, יחד עם פרטים לגבי סטטיסטיקות הלחימה שלהם, מבנים מומלצים ועוד יותר.