ה- RPGs הטובים ביותר לשחק במחשב בשנת 2023

Contents

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אם זו עוד פנטזיה סופית שאחריך, שחק xiii הבא. .

מחפש אחר RPG של שחקן יחיד אני יכול לשקוע מאות שעות.

אני מחפש RPG של שחקן יחיד שאני יכול לשפוך מאות שעות. !

דרישות:

– נגן יחיד (או לפחות משחק בו כל התוכן נגיש במצבי נגן יחיד)

– זמין פיזית עבור קונסולות. אני רוצה משהו שלא סומך על שרתים שיעבדו/או יהיה נגיש. זו הסיבה שמשחקים ישנים עשויים להיות הכי מתאימים.

– סוג כלשהו של התקדמות “אינסופית” כמו כמה מהדוגמאות להלן:

 • לצינוקים אינסופיים (Bloodborne ו- Jade Cocoon יש דוגמאות לכך).
 • פילוס אינסופי או כמעט אינסופי (דוגמאות: Disgaea & Dark Souls)
 • השלמת שלל/ציוד (דוגמאות: Borderlands, Diablo & Torchlight) – לפרט; אני מחפש משחק שמפיל שלל עם סטטיסטיקות/אפקטים אקראיים, בעצם כלומר אתה יכול לטחון כדי למצוא את הטבעת “המושלמת” שחיפשת.

– אין דמוי Rouge/Rouge-lite. אוהב את משחקי הסגנון האלה, אבל אני מחפש משחק בו אתה מתקדם עם אותה דמות.

משחקים מאוד נהנתי מהפגוש (או להתקרב לעמידה) בדרישות שלי:

 • – זה ללא ספק המשחק הכי טוב ששיחקתי שמשיג את מה שאני מחפש, אבל אני מחפש גם כמה אפשרויות אחרות.
 • – מגדל הקרב של משחק סיום מעניק אינסוף הפעלה חוזרת.
 • – זה משחק מדהים, וקרצית הכל מחוץ לרשימת הבדיקה שלי, אלא שהוא לא זמין פיזית לקונסולות.

משחקים ברשימת המשמר שלי שעשויים להיות מסוגלים לעמוד בדרישות אלה:

ה- RPGs הטובים ביותר לשחק במחשב בשנת 2023

דימוי מורכב של אקדח מערבה מוזרה, אישה עם ברדס מסתורי, וג'רט מריביה מהמכשף, עומד נגדו רקע של יישוב מרווח בעולמות החיצוניים

בהתחשב בכך שרבים מאיתנו משחקים משחקי וידאו כסוג של אסקפיזם, האם לא ניתן לטעון שה- RPG הוא הצורה האמיתית ביותר של משחק וידאו? יש סיבה שהז’אנר בו אתה ממש מעמיד פנים שאתה מישהו אחר הוא פופולרי, וככזה, אצרנו רשימה של ה- RPGs הטובים ביותר שאתה יכול לשחק במחשב עכשיו. אפילו כאשר חברות מסוימות מכניסים יותר מלאי בשירותים חיים, שער 3 של לריאן בלדור 3 יוצא עכשיו כדי להוכיח שיש רעב עבור RPGs גדולים בעולם הפתוח, שם אתה מבלה 30 שעות לחקור מערה פטריות ודיבור עם חזירים, בין התקפות של הורג גובלינים. . אבל אל תפחד אם אתה לא בפנטזיה: יש לנו המון תעלולי RPG אחרים שמתאימים לטעמים שונים.

שנת ה- RPG עדיין לא נמצאת, מכיוון שסטארפילד נמצאת ממש מעבר לפינה ומבטיחה חווית RPG מסוג אחר לגמרי, ואף עוד יותר אנו יכולים לראות כותרות גדולות של דרקון גיל 4 בעתידנו. אז נעדכן את הרשימה הזו אם משחקים חדשים יתבררו כטובים – אך סמוך ובטוח שהכל כאן ניתן לשחק עכשיו, כך שאין אכזבה.

מיטב ה- RPGs במחשב האישי

הכלל העיקרי שלנו בעת הרכבת הרשימות הללו הוא שמשחק עדיין צריך להיות כיף לשחק היום, ולא רק להשפיע מאוד כשזה יצא. אנחנו לא אוהבים לשמור על מה שמגדיר יותר מדי ז’אנר; RPGs יכולים לכלול משחקי חקלאות צינה, סיפורי סיפור איטי שמזכירים רומנים חזותיים (או רומנים בפועל), או את הסגנון והפעולה הייחודיים של RPGs יפניים.

צילום מסך של סצנת קרב מ- Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2020
מפתח: Ubisoft Montreal
איפה אני יכול לקנות את זה: צנוע, Ubisoft

מה עוד עלי לשחק: . זה כיף להחליק לצדדי הפירמידות. יש גם אודיסיאה של Asssassin של אסססין, הזן היווני העתיק, שלדעתי יש את חוש ההומור הטוב ביותר. וגם אלמוות Fenyx Rising ראוי גם לצעוק, מעין Creed של מתנקש פוגש את משחק זלדה.

אני יודע שיש אנשים שעשויים לעשות רעש על כך שיש משחק Creed של Assassin ברשימה הזו, אבל בכנות אני חושב שהפגנתי איפוק. למשחקי ה- AC היה קצת רנסנס החל ממוצא 2017, שיפוץ הרבה מעיצוב הליבה והפך את הסדרה מכאן ואילך, קשה יותר, ומעניין יותר. בתהליך, UBI הביאה את אלמנטים RPG לפני השטח, וואלהלה היא ללא ספק שיא הסדרה והכיוון החדש שלה.

Valhalla מתרחש באנגליה בתקופות אנגלו-סקסיות. זה נוף מאוד חי ועם זאת מלנכולי, עונה מאוד של ערפילים ופוריות רכה, ומספק רקע נהדר לסיפורו של ריידר ויקינגי שמאפשר טענה באנגליה שאנו יודעים, ובסופו של דבר נידון. הסיפור העיקרי הוא אפוס עם בגידה, אלים, מפלצות, ומשחק קצה מיתי במיוחד DLC אם אתה אוהב את זה. . מלבד הבשרניות הקיצונית של הלחימה, שהיא עשויה להיות הכי אלימה שהסדרה הייתה, יש הזדמנויות להפוך את הגאות עוד יותר. בתור ריידר אתה נוסע במורד הדרכים בנהר בסירה שלך עם הצוות האמין שלך (וחתול) ופשוט כצוות, בוחר ללכת בכל הגנות התגנבות ומשבירות או כמקלחת גרזן רצחנית. . אתה יכול לפלס להיות מתנקש התגנבות, חוטף או מומחה ארוך טווח. וכל הזמן שאתה בונה את הכפר שלך Ravensthorpe, מנסה להכין בית חדש עבורך ועבור עמך.

48. Neverwinter Nights 2: מסכת הבגידה

צילום מסך של סצנת עיירה בלילות Neverwinter 2

בתפקידו הקודם: 49 (+1)
תאריך הוצאה:
מפתח: בידור אובסידיאני
איפה אני יכול לקנות את זה: גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . אם אתה עוקב אחר משהו שהוא D&D הארדקור, עיין ב- Icewind של אייל השחור של השחור.

זה מוזר ש- Neverwinter Nights 2 נוטה להישכח בעת רישום ה- RPG של אובסידיאן. למרות שסביר להניח שזה מיטב הסיבות – זה כל כך קרוב ליצירה המפוארת של Bioware ו- Black Isle, עד שאתה חושב שזה שלהם היה שלהם. עם כריס אוולון מאחורי העט, הוא לקח את המקור הממוקד יותר ב- DM של BioWare ופיתח אותו ל- RPG משוכלל וענק של שחקן יחיד. מחפש שרידי כסף, ובעג.מהדורה 5, ואכן הגיעו עם הכלים לאנשים לשחק קמפיינים משלהם. אבל איפה שהוא האיר את הבהיר ביותר היה חבריו. הכוכב הוא Khelgar Ironfist, גמד זועם שהוא ככל הנראה בן לוויה ה- RPG הטוב ביותר שנכתב. אבל גם טייפלינג נשאקה ומכשף קארה בולטים. זה משחק מצחיק להפליא.

אחר כך הגיעה מסכת הרחבה של הבגידה – יותר סרט המשך מכל דבר אחר – והייתה אולי טובה יותר מהמשחק העיקרי. מפוצל לשני עולמות מראות, הוא לווה די בכבדות מזלדה מכיוון שהוא מאפשר לך לחקור שתי גרסאות של אותם אזורים. רוחות נטרפות, חטיפת גרגויס, ונשמתו של המייסד עומדת על עסקים שובבים. המלווים אינם מהנים כמעט באותה מידה, אבל הסיפור הוא אפי ומשכנע, ובוחן נושאים של דת בצורה עמוקה ואינטליגנטית.

47. יד גורל 2

בתפקידו הקודם: 48 (+1)
תאריך הוצאה: 2015
מפתח: התפתחות מתריסה
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: למשחק הראשון היה בית ברשימה זו והוא עדיין מצוין. או לך לשחק כמה משחקי תפקידים בעט ונייר עם בני הזוג שלך עם בני הזוג.

יד של סוחר הגורל היא הניסיון הטוב ביותר שנעשו במשחקי הצינוק הווירטואלי: דמות מכוסה ומכופפת שמונחת כרטיסים מסיפון אירועים עלילתיים, בונה RPGs בצורת קצרה על גבי שולחן. אולי התיקו הבא יהיה קטטה, שמושחתת בגרזן ופריצה של גוף שלישי פשוט, או אולי גלייד מיסטי, מלא בולמס חידוש. הכרת הממזר במכסה המנוע, סביר להניח שזה יהיה כל מה שלא תרצו שיקרה. אבל לפחות יש פחות סיכוי לחזור ביד גורל 2 – הסוחר יכול לדפוק אותך בדרכים צבעוניות רבות יותר.

מה שמעלה את סרט ההמשך, מעבר לקרב מלוטש יותר ומגוון אירועים גדולים יותר (כולל כרטיסי נלווה המעניקים לך צדדים עם סיפורי צד משלהם לחקור), הוא פיתול לכל קמפיין מיניאטורי. . באחרת אתה מגן על טיפש Lovestruck, הפציעות שלו אוכלות במשאבים הדרושים כדי להעביר אותך דרך ההרפתקה. קמטים אלה מניחים שכבות אסטרטגיה נוספות על סיפון מפגשים מגוונים כבר, ומעניקים למשחק וו נחוץ חסר בראשון.

46. מבצר גמדי

צילום מסך מגרסת Steam ו- Itch.io של מבצר הגמדים, שהושק ב- 6 בדצמבר 2022

בתפקידו הקודם: 47 (+1)
תאריך הוצאה: 2006
מפתח: 12 משחקים במפרץ
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גירוד

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: מבצר הגמד קלאסי עדיין בחינם. אם אתה יכול להתגבר על הלמידה הראשונית הנדרשת לשחק במבצר הגמדים, אתה יכול ללמוד לשחק כל דבר. מדוע לא לרדוף באופן דומה אנקדוטות מפוארות ואנושיות במלכי הצלבנים 3?

עבודת האהבה הישנה-מספיק-קנייה-א-בירה של המפרץ שוחררה ב- Steam and Stch-כעת גרפיקה! איפה שלפני שהיית צריך לשחק את זה כמו ג’ו פנטוליאנו מבהיר בלונדיניות ומוציאות מחדש מהבינארי הירוק של המטריקס, ובהה במסך של גופן נעים שייצג גמדים וקובולד ועצים ורוק וגשם, עכשיו אתה יכול לשחק בגמדים ולראות הגמדים הקטנים שלך מסתובבים. העצים הם עצים! הרצפה היא רצפה (וגם לפעמים לבה).

מבצר גמדי הוא סימולטור פנטזיה שלא סתם עושה הרבה, הוא עושה הרבה נו. זה לא סתם שהוא מייצר עולם פנטזיה עצום עם היסטוריה, תרבות ונופים אדירים; זה שבחירת מיקום ההתחלה שלך בתוך העולם הזה עובד כמו סוג של הגדרת קושי גרגרי, מאפשרת לך לבחור את הרמה וסוג האתגר שאתה רוצה להתמודד איתן. זה לא סתם שהדמיית הפיזיקה שלה מאפשרת יצירת מכונות מורכבות; זה שהמשחק ממריץ את היצירות הללו כמטרות דינמיות באופן שמתאים לבדיון במשחק, ושולח אצילים עם דרישות גדולות יותר ויותר להישאר במושבה שלך. יש כל כך הרבה מוזר ומפחיד במבצר הגמדים, אבל יש גם הרבה עיצוב משחק מאחורי סיפורי חיות המחמד האבל והדמיה של ציפורני אצבעות הולכות וגדלות.

ואם מצב המבצר לא מושך, תמיד יש מצב הרפתקאות, המאפשר לך לחקור את אותם עולמות שנוצרו – ואת מבצריך הכושלים – כחוקר יחיד בחוויה מסורתית של רוגואייק. מבצר הגמדים אולי נותרו עשרים שנה בהתפתחותה, אך שווה מאוד לשחק היום.

45. דיאבלו 3

בתפקידו הקודם: 46 (+1)
תאריך הוצאה: 2012
מפתח: בידור של Blizzard
איפה אני יכול לקנות את זה: קרב.נֶטוֹ

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Diablo 2 שלט עליון בגרסאות קודמות של רשימה זו, ואנחנו עדיין מעדיפים אותה בהרבה דרכים.

דיאבלו 2 הוא עדיין אוצר אטמוספרי שכדאי לבקר מחדש, אבל דיאבלו 3 הפך לדרך המוחלטת לשחק משחק דיאבלו. זה לוקח את כל מה שאתה אוהב בסדרה ומלטש אותה קצת. הפקדים הם פשוטים יותר, אויבים מאיימים יותר, מיקומים יפים יותר. עדכון הסגנון ממשחק איזומטרי דו -ממדי למשחק תלת מימד אך נצפה מזווית איזומטרית מעניק כל כך הרבה יותר עומק לעולם. הצגת כיתות חדשות כמו צייד השדים ונזיר עשו דמויות RPG טווחים ותגרה . תאר לעצמך RPG שבו אתה לא ברירת מחדל ל- SpellCaster ככיתה המהנה ביותר לשחק. לדמיין!

משחקי דיאבלו אמורים להיות משחקים שוב ושוב, ובקבוצות, ודיאבלו 3 היא הגרסה הטובה ביותר של המשחק גם לזה, עם מפגשים אקראיים טובים יותר וירידות שלל. זה עדיין משחק שבו אתה יכול לבלות שעות תיאוריה-בעבודות הבניינים הטובים ביותר עם מדריכים פתוחים על מסך שני, אבל אתה יכול גם להישען לאחור ולתת לו לשטוף אותך בזמן שאתה משוחח ומפוצץ שלדים עם חברים. במהלך חכם, דיאבלו 3 גם ממנף את עריצות הנוסטלגיה. שיקויים משטחים בדיוק באותה צורה שאתה זוכר מהדיאבלו הישן. אוצר הופך את אותו הדבר מבריק בוהק טינג! כשזה יורד. .

44. טריגר כרונו

צילום מסך של פורטל זמן שנפתח ביריד בהדק כרונו

בתפקידו הקודם: 45 (+1)
תאריך הוצאה: 2018
ריבוע אניקס
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק: Trigger Chrono עדיין נמצא בכיתה משל עצמה כשמדובר בסיפורי סיפורי סיפורי זמן, כך שסביר להניח שעדיף לך לצאת לפנטזיה סופית מלאה, ו- VI או IV הם אפשרויות ראשונות מצוינות. בדוק גם את Traveller אוקטופת אם אתה חופר את צוות הדמויות העצום של Chrono Trigger.

הם באמת לא עושים אותם כמו פעם. . מה שהיה צריך להיות חגיגה של אחד ה- JRPGs הטובים בכל הזמנים הפך למהומה על בחירות גופנים, באגי שמע ועוד תקלות טכניות שונות. . משהו שבירור השתבש בציר זמן מוקדם יותר.

למרבה המזל, כמה טיולים חוזרים לעבר (או, טעות. . ואיזה מסע מדהים גם הוא. כרונו טריגר, נולד מכמה מהמוחות הטובים ביותר ב- JRPG בעסק, ממש לפני העקומה בהשוואה לפנטזיות הסופיות ולשיטות הדרקון של ימיו (שהוא אירוני בהתחשב ביוצרי שתי הסדרות אלה היו חנית זו), ואמרו סיפור שפרש אלפי שנים, מתקופות פרהיסטוריות עד לערים המעופפות של העתיד, עם מספר סיומים שונים. ואז הייתה מערכת הקרב הפעילה המעודנת שלה. . משחקים אחרים ניסו לקפוץ את זה מאז, בעיקר של ה- I Am Setsuna של מפעל טוקיו, אבל אין את המקור והכי טוב של כיכר טופינג.

43. ערפד: המסכות – קווי דם

צילום מסך של שני ערפדים מערפד המסכה: קווי דם

בתפקידו הקודם: 44 (+1)
2004
מפתח: משחקי טרויקה
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

משחקי Fallout המקוריים הם אבות קווי הדם – אם כי הם חסרים את ההיבטים הגותי או הארוטיים, האמורליות שם.

בלגן שבור במובנים רבים, אך כמו, אם לא יותר, נצחי מכל דבר אחר כאן. עיבוד זה של ה- RPG של הערפדים המודרניים של העט ‘N’ נייר משופע במין, בזוהמה, באימה ובמניפולציה, ולמרות כמה רגישות עיסת זה עדיין הולך למקומות משחקי מיינסטרים אחרים לא מעזים לא להעז. למקם גם בדיוני ערפדים אחרים לא מעזים. למרות שזה מתהדר ברצף בית רדוף רדוף במיוחד ובאפשרות לשחק כמישהו הון k “ker-tazy”, זהו החקירה האפלה של המשחק של סקס, שליטה ותלות שמוכיחים את הזכורים ביותר. זה זה, ולא אלמנטים האימה על הסף, שהופך את סנטה מוניקה של קווי הדם למקום כה מרושע ויציבות – ואחד בו אתה יכול להתנסות בצד האפל שלך.

אבל כן, באגים: קווי דם נובעים מאותה מסורת מפוארת של RPGs שאפתניים לא נדירים שנשלחו לפני שהם סיימו. הגרועים ביותר קבועים כעת, אך צפו למעט נסיעה גסה אלא אם כן אתם מתקינים את תיקון המאוורר החזק, שמלטש הרבה ומשלים קצת תוכן לא גמור וחותך. כמובן, יש גם סרט המשך ביצירות, אבל בהתחשב בפיתוח הבעייתי של הפרויקט עד כה, אין לדעת מתי הוא ייצא או איך זה יכול להיות כשזה כן.

42. שער האופק

צילום מסך של הדמויות שלך ביבשה באופק

43 (+1)
תאריך הוצאה: 2020
מפתח: Rad Codex
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: קנשי (למטה) ו- Mount & Blade 2: Bannerlord הם RPGs עם קשתות אופי דומות של סמרטוטים לעשירים, גם אם עם סגנונות שונים מאוד.

מסיבת מרקס והרפתקנים שלך יכולה לחקור ולהילחם ברגל בשער האופק, אבל המשחק הוא במיטבו כשאתה חוזר לסירה שלך. זהו RPG הישרדותי ים על הגדלת המוניטין שלך וגידול צי אוניות. אתה שוכר חברי מסיבה בנמל, הופך לחברים על שתייה ומפליג למצוא אדמות חדשות או מפלצות ים קרב. כשכולם רעבים ואין נמל באופק, אתה אוכל את מפלצות הים.

נראה כי גישתו של שער האופק לבניית עולם זורקת הכל על הקיר. ישנן נסיות מתחת למים, וכתות מסתוריות, וקלייברים שעושים כלי נשק וספינות מתוך פגרים צ’יטניים, ואנשים ירוקים עם זנבות נחש במקום רגליים, והומנואידים קריקטנים שמדברים איתם כשמדברים איתם. התוצאה היא שאתה מתוגמל במשהו שמעולם לא ראית לפני כן בכל פעם שאתה מפליג ומגלה נמל חדש, ויש סיפוק גדול להשיג עושר, לגדל את הארמדה שלך ולחזור לנמל שביקר זמן רב כדי למצוא את כולם עכשיו יודע על ההישגים שלך.

41. קנשי

צילום מסך של גנבים שגונבים את הדברים שלך בקנשי

בתפקידו הקודם: 42 (+1)
תאריך הוצאה: 2018
מפתח: משחקי lo-fi
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: ל- Fallout 4 יש בני לוויה ובניית יישובים בגרעין המוכר לאחר האפוקליפסה. RimWorld הוא משחק ניהול מושבות עם איכות דומה לייצור סיפורים.

“RPG מבוסס על סגל פנוי חופשי” אומר דף Steam, ומכיל מעט את המשחק המורכב הזה לצחוק. קנשי מתחיל כמו שרבים אחרים של פנטזיה פנטזיה פתוחה אחרת עשויה. אתה יוצר שמוק ממוצע בעולם מדברי קשה שלאחר משהו. אולי עבד, אולי חקלאי. אבל עד מהרה מתברר שהוא עמוק יותר מזה. זה קשור לגניבת אוכל כדי לשרוד, או להתייצב אנושות בדרך לעיירה הבאה. זה כדורי שלג למשחק ניהול על קבוצה קטנה של מוטעות (שכירי חרב, מתנחלים, חוקרים – השיחה שלך).

היצמד עם ממשק ה- Weirdo ועולם התמוה של רפידות אורז וסורגי צלילה ובסופו של דבר אתה בונה עיר שלמה לשבט שלך על ידי צמצום בקתות. או, סביר יותר שתשכב בדיונות ותשחק מתים בין גוויות המשפחה שלך. . זהו RPG קשה שלעתים קרובות לא מפסיק להסביר את עצמו, אלא למי שנלחם בעקומת הלמידה הקטלנית שוב ושוב, זה ייתן לך סיפורים בהרבה בשונה מהמסע הרגיל להפוך לחוסך עולמי נפוץ.

40. Avernum: בריחה מהבור

צילום מסך המציג אלדוס

בתפקידו הקודם: 41 (+1)
תאריך הוצאה: 2012
מפתח: תוכנת SpiderWeb
קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . סדרת Geneforge ו- Avadon הם שניהם פנטסטיים, והראשון מכיל גנים חריגים.

אם תוכנת SpiderWeb לא הייתה קיימת, מישהו היה צריך להמציא אותה. הסטודיו, LED ומופעל על ידי המייסד ג’ף פוגל, היה אחראי לכמה מה- RPGs הטובים ביותר של עשרים השנים האחרונות. כשקיטסטארטר פסקת את תחיית ה- RPG של “בית הספר הישן” שלהם, כל מי שרוכס על עבודתו של פוגל היה רשאית להרים גבה בשעשוע מפותל.

באמצעות מספר סדרות ומשחק עצמאי אחד, SpiderWeb מעולם לא עברו מהמתכון שלהם לחלקות רחבות היקף, קרב מבוסס תור, גרפיקה איזומטרית ועולמות מפורטים. Avernum: בריחה מהבור, הביקורת האחרונה לטרילוגיית הגלות המקורית של SpiderWeb, היא נקודת התחלה נהדרת אל תוך התנאים הלא ליניאריים המעוצבים להפליא האלה.

39. Red Dead Redemption 2

דימוי של ארתור מורגן אוחז במושכות של סוס מאחור. הם בוהים בחוץ על הרי החורש המפוצצים של אדום מתים גאולה 2 מתחת לשמיים הכתומים

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2019
מפתח: אולפני רוקסטאר
איפה אני יכול לקנות את זה: Steam, צנוע, חנות משחקי אפי

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אתה יכול לבדוק את Red Dead Online, היכן שניתן יהיה לקבל Highjinks כקבוצה, או פרויקטים של רוקסטאר גדולים אחרים כמו Grand Theft Auto V. לעוד בוקרים או פייר דמוי קאובוי, אז מערב מערב והעולמות החיצוניים נמצאים ברשימה זו

מלבד סוג האחיזה, שם אתה מעד סביב ההרים בחורף במשך כמיליון שעות, קשה להכחיש שרוקסטאר יצרה זמן טוב בשורש בגדול אדום מתים 2. . אלא שזה גם סיפורו של ארתור מורגן, אדם נחמד שגדל זקן בזמן אמת וממשיך לאבד את הכובע שלו כשהוא נכנס לקטטות בעיר. זה גם הסיפור שלי, שחקן ששוכח כל הזמן שאם אני עור צעד צודתי לפני אם אאסוף אותו כדי לקשור אותו לסוס שלי, אני אביא את החולצה והמעיל שלי מכוסה בדם ובריר, ואז אנשים יהיו כמו “אה, תסתכל על הבחור הגס הזה”, כשאני נכנס לעיר למכור אותו.

אפשר לטעון שחלק ממשחקי התפקידים המובנים בגאולה אדומה מתה זה קצת מעל החלק העליון (האם מישהו באמת אכפת או שם לב שכדורי הסוס שלהם התכווצו ככל הנראה כשהיה קר? לא! ברור שלא!). אבל אם אתה עוסק בזה – באמת קנה לאסוף את הכובע שלך ומחזיר אותו בכל פעם שאתה נופל, צריך להתרחץ, להתנודד בבוץ ולהניח מעיל מתזה נחמד כשקר – אז אתה גלה עולם עשיר להפליא שכמעט לא משחק מספיק כדי להיות משחק. זה RPG של קאובוי קאובוי גאוש, גברתי, זה מה שזה.

38. שש גילאים: רכב כמו הרוח

צילום מסך של מפגש עיירה משש גילאים: סע כמו הרוח

בתפקידו הקודם: 39 (+1)
תאריך הוצאה: 2019
מפתח: חד
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: קודמו הרוחני, מלך הדרקון פאס, הוא משחק דומה בעולם פנטזיה אחר. לפעמים זה מראה את גילו (הוא שוחרר בשנת 1999), אך היה לו שחרור מחדש מודרני והוא עדיין נהדר.

שישה גילאים לעולם לא יתאימו לז’אנר. . כן, אתה מנהל את השבט שלך. אתה אסטרטגיה ומדוד להצלחה בקרב שכניך. אבל יותר מכל, סים הכפר של פנטזיה פנטזיה בעידן הברונזה הזה עוסק בהגדרת האתוס והאישיות של עמך.

לאנשים האלה יש תרבות משלהם, המשותפים עם כמה חמולות שכנות, ומנוגדות עם תרבויות מקומיות אחרות בגלל ההיסטוריה והאמונות המגוונות שלך. עליכם להוביל אותם לא כסיעה כדי לשחק ביעילות את המספרים עד שאתם בלתי מנוצחים, אלא על ידי הרווחת כבוד, אמון ולעיתים פחד באמצעות ההחלטות שלכם. אנשים באים אליך עם הבעיות והאתגרים שלהם, והיועצים שלך יודיעו ויבצעו את מיטב יכולתם (ואישיותם), אך ההחלטות הן שלך, כמו גם החלטות לגבי ההשלכות האדמכות של אותן החלטות אלה.

התרבות הזו שואבת את התפאורה העשירה ביותר של גלורנתה, מבלי לבקש היכרות עם זה. תבינו איך החברות שלה עובדות, אך עדיין תגיע להגדיר את תפקיד השבט שלך בתוכו, בין אם אתה החוקרים הקשיחים, הבריונים האכזריים, החבורה שתמיד חגגה, או שילוב כלשהו של שלושתם. אבל למרות היותו החקירה המרשימה ביותר של תרבות בדיונית בכל משחק, זה לעולם לא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות. זה בערך כל סיפור מבריק, מוזר, טרגי.

37. מִבטָא אִירִי

מסך של מערה תת -קרקעית בברוג

בתפקידו הקודם: 38 (+1)
2009
מפתח: בריאן ווקר
איפה אני יכול לקנות את זה: זה בחינם.

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: כל הז’אנר של רוגואלייקס. אולי נסה לרדת עוד יותר לעבר ולנסות את Nethack, שהוא גם בחינם ויש בו הרבה אריחים משובחים. או נסה רחובות של Rogue למשהו מודרני יותר.

ברוג הוא אבן המדרכה שלך בין הרוגואליקה המודרנית (Spelunky ו- Bungeons of Dredmor, et al) לבין אבותיו הרועשים של הז’אנר כמו Nethack, Zangband, ואתם יודעים, Rogue Rogue. זה פקדי העכבר שעושים את זה. במקום להעיד שעבורם כפתורי המקלדת יפסיקו שיקוי, תלחץ כדי לזוז, לחץ כדי לתקוף, ללחוץ כדי ללבוש את הטבעת המקוללת הזו ולרחף על כל תו כדי לקרוא תיאור של מה זה.

מעבר לנגישותו, זהו משחק מעוצב היטב בפני עצמו. אתה יורד דרך מבוכים כרגיל, אבל הפלורה והצומח שאתה נתקל בו מקיימים אינטראקציה בדרכים מעניינות יותר מאשר הגדלת תפוקת הנזק בהתמדה. מצא קוף, למשל, והוא עשוי לגנוב מהכיסים שלך ולברוח. עם זאת, מצא קוף המוחזק בשבי על ידי כמה קובולדס, ותוכל לשחרר אותו ולזכות לעצמך בעל ברית קוף. בשילוב עם מערכת של שיקויים וגלילות המעודדים התעלמות סתמית מבטיחותך, ברוג מרגיש כמו איטרציה מלוטשת של המערכות שהופכות את ז’אנר הרוגואייק כל כך משכנע.

36. Arcanum: של Steamworks ו- Magick Obscura

צילום מסך של סיפון ספינה מ- Arcanum: של Steamworks ו- Magick Obscura

בתפקידו הקודם: 37 (+1)
תאריך הוצאה: 2001
מפתח: משחקי טרויקה
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: צוות הטרויקה עבר מארקנום ליצירת ערפד: המסכה – קווי דם, במקום אחר ברשימה זו, וזה ניצחון דומה של בניית וכתיבה עולמית, גם אם הוחלף על ידי באגים וחבל שליש אחרון אחרון.

הרבה RPGs איזומטריים מתור הזהב של סוף שנות התשעים ונזכרים בחיבה נזכרים בחיבה – מסיבה טובה. אך מעטים מאוד עדיין מחזיקים מחזות חוזרים ונשנים כעבור 20 שנה, וארקנום הוא ללא ספק אחד מאלה שכן. אין הרבה מה להתלונן על כל אחד מארקנום – הכתיבה נהדרת, יצירת הדמויות עמוק אפילו בסטנדרטים של ימינו, והאמנות חגיגה לעיניים אפילו עכשיו.

אבל זו התפאורה שראויה לתשומת לב מיוחדת. העולם הטרויקה יצר (תפאורה פנטזיה מסורתית שעוברת גרסה משלה למהפכה תעשייתית-ויקטוריאנית מאוחרת) מרגישה מקורית לחלוטין, למרות האלפים והאורקים שמתרוצצים ומאיימים להפוך אותו לקצת טולקיניסט. תראה, אורק זה לובש ז’קט וחולצה מפוארים עם צווארון עמילן גבוה. לא ציפתה לזה, אה?

קסם וטכנולוגיה לא רק מנוגדים אידיאולוגית, אלא פשוטו כמשמע. אם הדמות שלך היא קוסם שאתה צריך לרכוב בתא מיוחד ברכבות, ‘שמא המנוע יתפוצץ בעצם נוכחותך! אה, יש איזשהו מסע אפי, מתנקשים אחריך ומישהו מנסה לסיים את העולם, אבל אתה יכול לגלות ביד את זה ולהתרכז בחציית מפת העולם, לבקר בערים ובעיירות ממולאות באופן חיובי במלוא צדדיות שונות: תעלומות רצח המעורבות שדים, ציורים גנובים, חומצות מוזרות שנצמדות לימי הביניים המוזרות, והכל עם פתרונות מסתעפים לבחירה, ומעט מאוד אחיזת יד מהמשחק עצמו. זו חג אמיתי עבור משחקי השעשין הדמיוני שמחפש פנטזיה לנקים שהם קצת שונים מהנורמה.

35. טיטאן קווסט

צילום מסך המציג שתי דמויות שנתקעו מאחורי דלת ענקית בטיטאן קווסט

בתפקידו הקודם: 36 (+1)
תאריך הוצאה: 2006
מפתח: בידור לור ברזל
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: קבל את עצמך אל לפיד פלייט II, וכמובן תסתכל על שחר העגום.

במבט חטוף, ה- RPG הפעולה נראה כאילו צריך להיות קל להגיע נכון. ובכל זאת מעטים כל כך אי פעם. לצד לפיד אור, דיאבלו, שחר עגום ונתיב הגלות, טיטאן קווסט מהווה את חמשת ה- A-RPG המובילות, כל אחת מהן ליגה לפני המקום השישי.

חלק מההצלחה שלה הוא הפשטות היחסית שלה-בין אם בסולו או בשיתוף פעולה, זה הכי מסוגל לאיסוף של RPGs, ומאפשר לך מיד להיכנס לשדרג את דרכך בסדרה של הגדרות מיתולוגיות, לשלל ולשדרוג כל הזמן הציוד שלך. עם בריאן “עידן האימפריות” סאליבן בראש ההגה, וצוות שמציג לפחות מפתח זכוכית למראה לשעבר, זה בהחלט היה יתרון מתחיל. אבל למרות כמה משחק מבריק שהם עשו, והמשך הברקה של התרחבותו, כס המלכות האלמותי שלו, זה לא היה מספיק הצלחה עבור שפת הברזל כדי להמשיך. שנשאר אחד העוולות הגדולות של היסטוריית המשחקים. אם אתם מחפשים דרך למשחקי משחק תפקידים, אז זה זה. טיטאן Quest נגיש להפליא ומהנה להפליא. טוב אתה יודע.

34. דרקון Quest XI: הדים לגיל חמקמק

צילום מסך של המסיבה שלך מ- Dragon Quest XI סביב המדורה

בתפקידו הקודם: 35 (+1)
תאריך הוצאה: 2017
מפתח: ריבוע אניקס
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: מטייל אוקטופת ככל הנראה מגיע הכי קרוב ללכידת האווירה הרטרו הזו בתחושת הבגדים המודרנית, אבל זה יכול להסתובב בפסט טחון מייגע. אם זה יותר מסע דרקון שאחריו, גיבורי הדרקון קווסט מזריקים מנה אקשן מבורכת לתמהיל, ומאפשרת לכם להילחם לצד דמויות ומפלצות דרקון קלאסיות קלאסיות.

אם אי פעם הסתכלת על ההתפתחות של JRPGs במורת רוח והצהרת ‘מדוע הדברים לא יכולים פשוט להישאר כמו בימים הטובים?’, ואז דרקון Quest XI: הדים לגיל חמקמק הוא המשחק בשבילך. למרות היותה הכניסה ה -11 בסדרה (שרובם מעולם לא היו זמינים במחשב האישי, למרבה הצער), הדים לגיל חמקמק הוא רטרו ומסורתי כמו שהם באים.

משחק Dragon Quest XI עכשיו זה כמו לשחק JRPG מלפני עשרים שנה. בטח, הגרפיקה יפה יותר, המוזיקה התזמורתית מעוררת יותר, והעולם עצמו פתוח יותר ומרחיב יותר מאשר כמעט כל משחק מסע דרקון אחר, אבל מתקלף על אותו פורניר מבריק 2018 וסיפורו האפי של רוע צורך עולמי קרב פשוט מבוסס תפנית יגרום לך לשתף את ‘הימים הטובים’ הטובים ביותר תוך זמן קצר. אכן, השיפורים החדשים הגדולים היחידים Square Enix שנוספו ל- Dragon Quest XI היה מצב של מצלמה חופשית וקצת רכיבה על סוסים (אותם מאבריקים מטורפים), מה שאמור לתת לך מושג עד כמה הזיכיון הזה נעים לאט לאורך השנים. ובכל זאת, יש משהו ראוי להערכה עד כמה מקרוב Enix מרובע דבק בתותחים שלהם כאן. זה חם, זה נעים, זה מוכר, ועל ידי אלוהים זה מרגיע. אם אתה עוקב אחר JRPG קלאסי עם כל המלכודות הוויזואליות שהיית מצפה מהשחרור המודרני לשנת 2018, באמת אין שום דבר במחשב עכשיו.

. סוחרי כוכבים: גבולות

צילום מסך של ארבע שיעורי תווים שונים של סוחרי כוכבים: Frontiers

בתפקידו הקודם: 34 (+1)
תאריך הוצאה: 2018
מפתח: האחים טרסה
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: FTL הוא משחק אסטרטגיית חללית וצוותים המאפשר לך לחיות פנטזיות דומות בין הכוכבים, אך עם פחות משחק תפקידים מגוון תפקידים.

קפטן החלל הפתוח העולמי הפתוח הזה קפטן RPG יש השפעות מכל המקום, הן במבנה והן בתפאורה, והם מורכבים בצורה פנטסטית היטב. בחר בקריירה התחלה, ספינה ותלבושת מטומטמת עבור הבוס של הספינה שלך, ואז צא אל החלל כדי לעשות כל מה שתוכל למצוא. איפה ש- RPGs אחרים ימצאו אותך מקובל להיות סוחר או חייל, העולם העמוס, הדינאמי של Frontier לך לכל דבר. עד שהם מתים, ופתאום אתה כבר לא יכול להשתמש בהתקפת העלייה לספינה חיונית שסמכת עליה. אופס. אבל אתה יכול לכבות את המוות אם אתה רוצה זמן נטול מתח בזה.

כישורי הצוות שלך תורמים לניהול הספינה שלך, ולקבל כישרונות מיוחדים כל כמה רמות על סמך תפקידם. כישרונות אלה נעים בין גלויות חוזרות ארציות אך חיוניות לבדיקות רקע ועד התקפות קרב עוצמתיות או תמרוני בריחה לחיסכון בספינות. הם יכולים להדגיש את סגנון המשחקים של הקפטן שלך, לחוף חולשות, או שתוכל לחפש את הגיוס הגלקסי ומכשיר צוות מומחים המאפשר לך לכסות את הפלייסט של הפלייסט-דוקטור ההיברידי המוזר שלך. כך גם בספינות, עם מערכות השדרוג הנרחבות שלהן. רוצה מחדש את דוברת המטען שלך כדי לפתוח בכנף של לוחמים? לך על זה. ספינת ריגול בקושי חמושת שיכולה להתקרב מקרוב ולאפשר לך לעלות על תוקפים כך שרביעיית החבלים שלך תוכל להרוג את הצוות שלהם ולפוצץ את המנוע? נִתַן לְבִצוּעַ. אתה צריך להיות פיראט. שודדי ים בזה פשוט רוצים את המטען שלך, לא לרצוח את כולם לחינם. סוחרי כוכבים: Frontiers מקבלים את זה.

32. Shadowrun: Dragonfall – חתך הבמאי

צילום מסך המציג סצנת קרב מ- Shadowrun: Dragonfall Directh

בתפקידו הקודם: 33 (+1)
תאריך הוצאה: 2014
מפתח: תוכניות ארנבות
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Shadowrun: הונג קונג הגיעה הלאה ואנשים מסוימים מעדיפים את זה, או הבלתי נראה, Invisimen ממוקד התגנבות, Inc. היא החוויה הטובה יותר אם אתה רוצה קרב מבוסס תור, פריצה.

ברור שהרוב המכריע של RPGs ברשימה זו או בכל רשימה אחרת הם עם נושא פנטזיה, אך התפאורה המשחלתית הגדולה האחרת היא CyberPunk. משחקי Deus Ex טענו לכאורה את הכתר שם, אך עבור גופני סייבר מוצק, נדיב ומלא במלואו בווריד הקלאסי של גיבונסק, דרקונפל פוגע במקום למרות שזרק הרבה פנטזיה לתערובת.

בין עולם היתוך המערבי-מזרח-מזרח, מלא בשתלים קיברנטיים ובלד רץ רץ ניאון, הם גמדים, גמדים, טרולים ודרקונים. זה נשמע מופרך קלוש על הנייר, אבל נראה כמו הדבר הטבעי ביותר בעולם בפועל. לראות את מירוצי הפנטזיה האלה המאמצים את הציניות העייפה העולמית והנשכחת, שהיא הטון של דה-פקטו סייבר-פאנק הוא לממש אותם מהכאורה המסתובבת לעיתים קרובות הם מתוארים בדרך כלל. זה נדרש לבקר את המאה ה -21 לעט העט של שנות ה -80 Pepg RPG שלוש לחמניות כדי להשיג את זה נכון, אך קיצוץ הדרקון של הבמאי מוסיף סוף סוף את חופש הפעולה היחסי ועומק השיחה שהסדרה המגבילה עד כה הייתה צריכה מאוד.

31. אנכרונוקס

צילום מסך המציג את הדמות שלך ליד מזרקה מפוארת באנכרונוקס

בתפקידו הקודם: 32 (+1)
תאריך הוצאה: 2001
מפתח: סערת יון
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אין שום דבר אחר כמו Anachronox – כנראה שעדיף שתסתובב מחוץ ל- RPG Land. Beyond Good & Evil היא גישה בהובלת לב יותר למדע מדעני מטורף, ואילו סם ומקס פגע בכביש מציע יותר אבסורד נונשלנטי יותר.

זה אולי מזדקן מהר יותר מג’וליאן גלובר במסע הצלב האחרון, אבל המשחק הגדול של דהוס אקס יון סטורם המשחק הגדול נשאר המשחק הגדול האחר של יון סטורם. הרפתקה מדעית / נואר הזויה / נואר שמסרבת בנחישות להתייחס לעצמה ברצינות וברצון כל רעיון פרוע שראתה אי פעם, בין אם הוא מסוגל לתאר אותו היטב, אנכרונוקס הוא התרופה לתפקיד הנטייה של התפקידים לכיוון המשחקים יתר על המידה.

כמו כן, אתה מקבל כוכב לכת מדבר כחבר מפלגה, אבל זה הדבר הראשון (ולעתים קרובות בלבד) שמישהו אומר אי פעם על אנכרונוקס, Innit? חשוב הרבה יותר לדעת שזה משחק על משחק תפקידים כגומשו במקרה שרק אי פעם זרים אי פעם.

30. שינה אזרחית

השחקן מדבר עם לם ומינה, מספנה העובדת ובתו, ברדום אזרח

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2022
מפתח: קפוץ מעל העידן
איפה אני יכול לקנות את זה: STEAM, GOG, צנוע, חנות משחקי אפי.

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: נורקו הוא פחות RPG ויותר הרפתקה של סיפור נקודה ולחץ, אבל יש לו סוג דומה של אווירה נידונה אך מקסימה. עבור עובד מכביל לחוזה בלתי אפשרי יש שובר ספינות קשה, ולגבי מדע בדיוני RPG יש Gamedec.

בסקירה שלנו על Sleeper Citizen, קראנו לזה “RPG מדע בדיוני מלא מלא בעם הגון ופשוט כמות החלאה הנכונה”, ומי בינינו לא אוהב קצת חלאות ב- RPGs שלהם? אצל Sleepener Citizen אתה עובד רובוט שנמלט מהמעסיק שלהם ומפלט בתחנת חלל. המשחק לווה גם מתבנית ה- RPG והן מעט מהרומן הוויזואלי, כשאתה מנווט במפה תלת מימדית של תחנת חלל רעועה, אך הזן מפגשים עם דיאלוג עם דמויות דו -מימדיות סטטיות מקסימות.

בכל יום אתה מבצע עבודות (שעליך לעשות כדי לקנות את הרובו-רפואה שאתה חייב לקחת באופן קבוע כדי למנוע את התיישנות המתוכננת שלך), עם מעשיך הנשלטים על ידי מטרים שמתקטפים לאט לאט וקוביות שאתה מתגלגל כדי להצליח. הצורה הגרועה יותר בה אתה נמצא, פחות קוביות שאתה מקבל, אז זה איזון, והעולם ממשיך סביבך. ספינות גרוטאות עגינה או עזיבה, צייד שפע דורש ממך סחיטה, ואתה פותח בהדרגה את המפה לאזורים חדשים, שם תוכלו למצוא מקומות עבודה חדשים ולפגוש אנשים חדשים. הדמויות האלה ייצמדו איתך. הם אוהדים, מורכבים ומאוד בן אנוש, נאבק להישאר אוהד בעתיד שלעתים קרובות אינו נעים. לומר יותר זה לקלקל את החוויה שלך להתיידד איתם.

29. Ultima VII: המהדורה המלאה

צילום מסך של סצנת טירה מלמעלה למטה באולטימה 7

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה:
מפתח:
איפה אני יכול לקנות את זה: גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: טרילוגיית ההשכלה מייצגת את מיטב שאר האולטימה. זה משתרע על המשחקים iv-vi והביא שאלות אתיות וסיבך את הסכסוכים הרגילים לעומת הסכסוכים הרעים שעליה לעתים קרובות RPGs פנטזיה מסתמכים עליהם. אלוהות: חטא מקורי 2, במקומות אחרים ברשימה זו, אינו ממשיך יורש רוחני אך עולמו המורכב חייב חוב מוכר לאולטימה VII.

Ultima VII הוא משחק מהונדס כדי לשכנע את השחקן שהם חלק מעולם שלא מסתובב סביב הדמות שלהם. אתה לא מרכז המערכת, השמש סביב כל הדברים מסלולים. יותר מעשרים שנה אחר כך, זו עדיין אחת הדוגמאות הטובות ביותר לסוג שלה. זה RPG שמתחיל בחקירת רצח ולא בזחילה של צינוק, שוכן במקום בו NPCs עובדים, אוכלים וישנים. זהו RPG על החיים ולא על המוות והחוויה שהמוות מעניק.

אינטראקציה עם העולם היא יוצאת דופן ומספקת כמו התבוננות בו. אין מיומנות יצירה ב- Ultima VII, אתה פשוט לומד לעשות דברים. אתה יכול לאפות, אתה יכול להכין בגדים, אתה יכול לארגן מחדש את הספרים על מדף, למקם את המיטה שלך בקרחת קרח מתחת לכוכבים, להעביר את הרהיטים בבית של NPC כאשר הגב שלהם מופנה. זה עדיין נדיר, התחושה הזו של ביקור בעולם חי, כזו שנראית מסוגלת להמשיך כאשר האורות מכבים ושם כל עץ שנופל משמיע צליל בין אם אתה שם כדי לשמוע את זה או לא.

28. העולמות החיצוניים

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2019
מפתח: בידור אובסידיאני
איפה אני יכול לקנות את זה:

משחקים אחרים של אותו מפתח ברשימה זו: Fallout: New Vegas, Neverwinter Nights 2, עמודי נצח. מעבר לשמי פלדה הוא משחק פאזל אבל יש לו אווירה דומה. יש גם את CypberPunk 2077, אם אתה מרגיש מטורף.

לאובסידיאן יש קטלוג גב טוב של RPGs, ובשנות העשרים הם החליטו, אתה יודע מה, גוש מעז, אנחנו צריכים שוב RPG עתידני מוזר מוזר. . איזה סוג של אקדח אתה רוצה להיות הכי טוב בירי? ?

. אתה פועל כסוג של מחוץ לחוק הנוסע, מוצא פתרונות לבעיות תוך כדי החלטה עם מי אתה רוצה לצד אכן. . הקרב משתנה, אך בניית העולם נצפתה היטב והדמויות שאתה פוגש, או אפילו להכניס לצוות שלך של מיסאות, הן כיף גדול.

27.

צילום מסך של סצנת קרב בצינוק החשוך ביותר

27 (אין שינוי)
2016
מפתח: אולפני אדום הוק
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

צינוק של אינסופיים לעוד נטילת הנוסחה של Roguelike, או שיש חרב וסורקיי: EP של Superbrodher.

. ככל שתגרום להם להילחם, שם בחושך, כך הם מפתחים יותר חטאים ופוביות, והופכים בהתמדה התחייבויות גדולות יותר אפילו ככל שהכישורים שלהם משתפרים.

זה מניח שאתה יכול להחזיק אותם בחיים מלכתחילה, כמובן. לצינוק יש מחזור גבוה. . אין כדורי קסם לריפוי אי שפיות – זו עבודה מתמשכת ויקרה, ואם הדברים יוצאים מדי על הסף אתה פשוט צריך לתת לגיבורים שלך ללכת. הסגנון הוויזואלי של Papercraft הוא גם פינוק, בעוד שהקרב מבוסס התור הוא אסטרטגי מאסיבי ומלא מגוון קטלני.

26. אגדת גרימרוק 2

צילום מסך המציג מפלצת המגיעה אליך על גשר באגדה של גרימרוק 2

בתפקידו הקודם: 26 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2014
מפתח: כמעט משחקים אנושיים
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: כמובן שבדוק את האגדה הראשונה של גרימרוק, ואם איכשהו מעולם לא עשית זאת, קבל Skyrim.

אחרי מחווה מאסטר הצינוק המענגת שהייתה אגדת RPG בגוף ראשון של גרימרוק, ככל הנראה כמעט אנוש יכול היה לנוח על זרי הדפנה ויצר סדרה נוספת של צינוקים יורדים עמוסים במפלצות וחידות. אבל הם החליטו לגדול יותר, ואכן טוב יותר. Grimrock II לוקח דברים למעלה ולחוץ, עם מפה עצומה ומרווחת של אזורים מרובים, כדי לחקור אריח אחד בכל פעם.

. . מרוכז בצורה מעולה, ומפתיע באופן מפתיע, זה אולי הכאוס מחווה מחווה שאיש לא ציפה. .

25. Mount & Blade 2: Bannerlord

בתפקידו הקודם: 25 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2020
מפתח: Taleworlds Entertainment
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אבירות או מורדאו ללחימה חרבית ללא הרפתקאות, או M&B: להקת מלחמה לחוויה ישנה יותר של Mount & Blade עם מצבים זמינים יותר.

Bannerlord מרחיב את תבנית הר והלהב כמעט בכל דרך. אתה יוצר דמות ואז משוטט בעולם ענק שמחפש צבא לגייס. ראשית, אתה שטף את הכל, אבל דרך לשחק את הסטטיסטיקות הנפשיות והפיזיות שלך משתפרות. אתה מנצח בקטטות, משתמש בזכיות שלך כדי לשלם ולגדול את הצבא שלך ולנצח בקטטות גדולות יותר. .

שם משחקים קודמים בסדרה ציירו כל חלק מההרפתקאות שלכם עם מברשת רחבה, Bannerlord צולל לפרטים. יש יותר כלי נשק וסוגים שונים של חיילים לשכור, ומורכבות יותר להילחם. יש יותר מגוון בעבודות לביצוע והרבה פחות דיאלוג חוזר על עצמו. כל מערכת מעניינת יותר להתעניין איתה, ואתה צריך הרבה פחות דמיון – או פחות מצבים – כדי לחבר את המערכות הללו לסיפור מהנה מבעבר. האזהרה היחידה היא ש- Bannerord נשאר בגישה מוקדמת, עם איזון ותיקון באגים עדיין בעיצומה.

24. Fallout: New Vegas

צילום מסך של גבר שיורה בשני רובוטים בנפילה: ניו וגאס

בתפקידו הקודם: 24 (אין שינוי)

מפתח: בידור אובסידיאני
קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . .

ווגאס חדש מייצר עולם אמין יותר מכל משחק נפילה אחר עד כה. במקום שהמשחקים האחרים בסדרה שלאחר הגרעין היו דחוסים בצבע ובטעם, אך חסרים מעט את הנושא, ההופעה של אובסידיאן על השממה שואלת השראה ממלחמות המים של צ’יינה טאון והארץ המערבית הגדולה.

היא שואלת כיצד ומדוע אנשים יתאבקו לשרוד במקום שהוא במקרה הטוב בלתי אפשרי ובמקרה הרע עוינים על הסף ההישרדות האנושית, והיא נוטלת את הדמות השחקנית בשרידי השריפה של אזור שכבר היה צנח לפני שהפצצות נפלו. יש ניסיון להבין את ההתנגשות המוזרה של תרבויות וסגנונות שהפכו לסימן ההיכר של עולמו של Fallout והכל עטוף בסיפור, מנוע ומערכת מוניטין גמישים מספיק כדי לאפשר משחק תפקידים בחופשיות בגבולות הטריטוריות המפוארות שלה.

23.

צילום מסך של הספינה שלך עוזב את נמל ההתערבבות הגדולה יותר בשמיים חסרי שמש

בתפקידו הקודם: 23 (אין שינוי)

מפתח:
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע.

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Sun Dog.

מי בינינו לא הביט בכוכבים וחשב: “הייתי רוצה לעוף דרך אלה ברכבת קיטור”? . כמו קודמו, לרוב זה משחק על הפיכת הספינה שלך לאט לאט כדי לפטר תותחי Steampunk בזוועות בלתי נתפסות.

אבל זה גם על הרפתקאות על פני חללים אימתניים, על מפגש עם יצורים בין -ממדיים עתיקים בקוסמוס, לאכול את הבשר המבושל של בן זוגך הראשון מכיוון שהוא נפטר אתמול ובואו נודה בזה, אנחנו מחוץ לאוכל. יש כאן אימה, כן, אבל יש גם פלא. ורוב הפלא הזה מועבר לא עם נופים רחבים או בומבסט אנימה, אלא בפרוזה מתקתקת המאפשרת לדמיון שלך למלא את פערי הסיפור של רכבת החלל שלך, לא מוגבלת או אחרת.

22.

צילום מסך של בסיס כוכבים במלחמת הכוכבים: אבירי הרפובליקה הישנה

בתפקידו הקודם: 22 (אין שינוי)
תאריך הוצאה:
מפתח: Bioware
איפה אני יכול לקנות את זה:

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: הקוטור 2 המפותח באובסידיאן הוא, מבחינות רבות, המשחק הטוב יותר, וזו לא הייתה החלטה קלה להתיישב על קוטור יחיד לרשימה זו. .

הרבה משחקים הם המשחק הטוב ביותר של מלחמת הכוכבים, אבל קוטור יכול לטעון שהוא גם ה- RPG הטוב ביותר של מלחמת הכוכבים וגם המשחק הטוב ביותר של ג’די/סית ‘. .

. תוסיפו לבחירה המתמשכת הזו להיות גיבור קוסמי או זין גלקטי (או משהו שביניהם), איזה פיתולים עלילתיים שמנמנים ומה יכול להיות רק צוות השחקנים הטוב ביותר אי פעם, ותגלה שקוטור נשאר קלאסיקה למרות שהופך יותר ויותר גילו.

21. צייד מפלצות: עולם

צילום מסך של דמות המתמודדת עם אחד הדינוזאור הענק יוצר ב- Monster Hunter: World

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה: 2018
מפתח: CAPCOM
קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Monster Hunter Rise הוא המשחק האחרון בסדרה שמכה במחשב האישי והוא יעיל יותר וידידותי למשתמש.

Monster Hunter: World עוסק ברוצח החיה היעיל ביותר באופנה בג’ונגל (או מדבר, או ביצה). יש לו קמפיין סיפור על תפיסת חיה גרגנטואנית, יחד עם כמה פרקטיקות אקולוגיות מפוקפקות. אבל באמת שמדובר בטרמפ מוצק של המוח שלך דרך נוף מפורט, מלא בקטטות איטיות וקפדניות עם חיות ענק שלאחריהן אתה אוסף את הגולגלות שלהם ללבוש כקסדות עצם.

יש כל כך הרבה ציוד ליצירה. Scaley Kneepads, פטישים מאסיביים, Slingshots Pooey-תעשה שימוש בכל אלה ועוד כדי לעקוב ולהרגיע את T-Rex נושם אש גדולה. ישנם 14 כלי נשק עיקריים שונים וכולם מטפלים בדרכים שונות, ולעתים קרובות משנים כיצד תנהל את כל הציד שלך. .

. ניאו נבלות

צילום מסך של הדמות שלך

בתפקידו הקודם: 20 (אין שינוי)
2014

איפה אני יכול לקנות את זה:

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: .

תחילה נראה ניאו. אתה מתעורר במתקן קריוגני בלי שום מושג למי או היכן אתה, ואז נתקל בשממה כפרית מאוכלסת על ידי בעלי חיים מוטציה, בוצה רדיואקטיבית, ובאופן מפחיד, בני אדם אחרים של NPC שמנסים לשרוד במדבר. . אתה מנסה שוב, נכנס למאבק ותנצח, אבל הפצעים שלך נדבקים ולכן אתה עדיין מת. אתה מנסה לנסות שוב, בסופו של דבר לומד לקרוע חולצות טריקו ישנות לתחבושות, להרתיח מים כדי למנוע מחלה, לבחור את תכונת הבוטניקה בהתחלה, כך שתוכל לדעת את ההבדל בין פטריות אכילות ורעילות ופירות יער.

ואז, כאשר ההישרדות מתחילה להיראות אפשרית, אתה חושף ז’אנר אחר לגמרי של משחק. מתחת למכניקת ההישרדות של Neo Scavenger טמונה עולם RPG נאות בסגנון Fallout, עם דמויות תסריטים לדבר איתן, ערים ועיירות במקומות קבועים כדי לחקור, ופלגים המתמודדים על השליטה בשממה לעבוד, להילחם, להיהרג על ידי. החלק הטוב ביותר עם זאת הוא ללא ספק הקרב. רוב המשחקים שמאפשרים לך להרוג אנשים אחרים הם פנטזיות כוח, ובסופו של דבר מתארים אותך חזק יותר מהמתנגדים שלך בין אם אתה טוב או לא רע או לא. Neo Scavenger מתאר קטטות שמשחקות כמו שני שיכורים חסרי שחרור נלחמים בחניון. .

19. Final Fantasy X / X-2 HD Remaster

19 (אין שינוי)
תאריך הוצאה:
מפתח: ריבוע אניקס
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אם זו עוד פנטזיה סופית שאחריך, שחק xiii הבא. .

Final Fantasy X הוא אחד ממשחקי Final Fantasy האהובים ביותר בכל הזמנים. סרט ההמשך הישיר שלה, Final Fantasy X-2, הוא טעות. . .

אולם באמת, זה Final Fantasy X שאנחנו רודפים את רגלינו כאן, מכיוון שהסיפור האפי הזה של הילד פוגש ילדה / ילדה פוגש את הכהן / ילדה מפחיד כמעט נאכל על ידי מטאפורה לווייתן מפחיד סיום עולמי הוא קלאסיקה אמיתית לתקופתנו. בטח, העלילה שלה נשמעת בונקרים כשאתה מנסה להסביר את זה (בואו נהיה כנים, איזה משחק פנטזיה סופית לא נשמע כמו חלום מטורף של קדחת?. זה ממש טוב מאוד. שוב, חלק מההברקה שלו טמונה במערכת הקרב המצוינת שלה. בעוד שלכל דמות יש שיעור שהם מצוידים באופן טבעי, Stem Phantasy X של רשת ה- Sthere X מעניקה לך את החופש לעצב את המסיבה שלך איך שאתה רוצה, ומאפשר לך להפוך את Mages ללוחמים ולוחמים לדמויות תמיכה. בנוסף, יש בו כמה מהמוזיקה הטובה ביותר מכל משחקי Final Fantasy, עם זנארקנד מעולם לא מצליחים לגרום למיתרי הלב.

בטח, אתה יכול לטעון ש- Final Fantasy VII הוא הטוב ביותר האמיתי ביותר (אף הרבה ממשחקי Final Fantasy הם די נמלטים במחשב. לעומת זאת, יציאת המחשב של X ו- X-2, אל תגיעו עם כמעט כמו פשרות, או דורשים כמעט כמו אזהרות רבות, מה שהופך אותם ל- FF הבחירה המובילה שלנו בשנת 2021.

. עמודי נצח

בתפקידו הקודם: 17 (-1)
תאריך הוצאה: 2015
בידור אובסידיאני
קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: סרט ההמשך הפיראטי, עמודי נצח 2. סדרת השער של בולדור – במיוחד II וההתרחבות שלה, Planescape: ייסורים, רודנות, הרשימה האיזומטרית ממשיכה.

גם מכתב אהבה ל- CRPGs של העבר וגם מעין “מה-אם?”המשך של מה שהיה יכול להיות אם מפרסמים לא היו מאמינים באמונה במודל הזה בחלק הטוב ביותר של עשור. .

. זה קצת מחוספס סביב הקצוות בכל מה שקשור למריבות, אבל המיתולוגיה הנרחבת, שקיות הבחירה והזוהם של שיטות הצד יותר מפצות על כך.

17. נתיב של גלות

צילום מסך המציג דמות שתוקפת מכונות מורכבות בנתיב הגלות

בתפקידו הקודם: 16 (-1)
תאריך הוצאה: 2013
מפתח: משחקי ציוד טוחנים
איפה אני יכול לקנות את זה: זה בחינם, אבל אתה יכול לתפוס אותו דרך Steam

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . זה ז’אנר גדול.

עם ההשקה, נתיב הגלות נראה כמו Action-RPG הגון ומסורתי עם דגש חזק יותר בבניית תווים מאשר חלק מבני גילניה המיידיים. אולם מאז, מפתחיו הוסיפו באופן קבוע תוכן חדש למשחק, כולל תשע הרחבות. כתוצאה מכך הוא פרח אל הפריצה והבסיס הכי מרתקת בסביבה.

זה עדיין הבניינים שעושים את זה. נתיב הגלות בואו ניצור מכונות הרס מענגות ואז תלך אותם על מאות מבוכים כשאתה הופך כל אויב לפטריות. זה עושה זאת באמצעות עצי מיומנות עצומים וגמישים, והתוספת הרגילה של ליגות חדשות, אויבים חדשים, פריטים חדשים רק הפכו את האפשרויות לזמינות יותר להתנסות בהן.

16. Planescape: ייסורים

בתפקידו הקודם: 15 (-1)

מפתח: אולפני אי שחור
קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: .

עדיין אבן מגע ועדיין סימן מים גבוה של כתיבה במשחקים, הייסורים האינטרוספקטיביים נחושים לחלוטין ללכת בדרכו – הבדל נדיר ונדיר מהרוב המכריע של RPGs, שעוסקים בעיקר בפינוק של הכמיהה של השחקן שלהם להרפתקה. הכל כאן משרת את הסיפור, ובעוד שאתה מקבל החלטות חשובות בתוכו, הוא הולך רק לכיוון אחד – כי זו כוונתו, ולא המגבלה שלו.

ייסורים הוא סיפורו של אדם וחרטותיו, והאם הוא יכול להיות אי פעם אדם טוב יותר. עם זאת למרות זאת, ולמרות שהכיל את ערך הקריאה של רומן גדול, את המוזרות הוויזואלית שלו, סודותיו האפלים ונחישותו להמציא מקומות חדשים ואנשים מעוותים מרתק ולא מחזור טרופים מציל אותו מעגול טבול. .

15. עמק סטארדו

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה:
מפתח: קוף מודאג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: זמני בפורטיה הוא טיול דומה לחיים אחרים של חקלאות ומטלות. שומר הקברות הוא פיתול כהה יותר בהקמת חיים חדשים.

אם אתה לא מלטף את הפרות שלך כל יום בסים היפה של קאנטרי חיים, אתה משחק את זה לא בסדר. . עבור רבים מאלה שנעלמים לעמק סטארדו, הדיג והחקלאות יהפכו לחיים שניים פולחניים. אפילו פתיחת המשחק מוכרת את זה כחלום: היית עובד במשרד, אבל הותית לחווה מגודלת לאלף. הוכחה בלתי ניתנת להפערה לכך שהפנטזיה האולטימטיבית המסתכלת על הדור שלם היא לא להפוך לגיבור-על במעיל ארוך ומראות, אלא להיות ברון גזר.

. אבל זה גם הפך את כל העיירה שמסביב לשכונה של הובואים עדינים, דייגים ידידותיים, שיכורים עם עור עבה ועוד. אף פעם לא היה זמן טוב יותר, כמו ה- 1.5 עדכון שנפל בתחילת 2021 הוסיף אזור חדש לגמרי, אי ג’ינג’ר. יש לו NPCs חדשים, אירועים, מיני -שמות ואפילו קו חיפוש חדש הכולל מספר NPCs. ישנם המון עדכונים ושיפורים בחווה גם כן..

14. יאקוזה: כמו דרקון

13 (-1)
תאריך הוצאה: 2020
מפתח: Ryu Ga Gotoku Studio
קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: יש הרבה משחקי יאקוזה אחרים לבחירה, כולם מציעים הרפתקאות בחיי קיריו קזומה. התחל עם Yakuza 0 – המשחק שכמעט הוחלף כמו דרקון ברשימה זו, יותר מפעם אחת.

. האחת, היא מחליפה את פעולת הפעולה של המשחקים הקודמים למערכת לחימה חדשה מבוססת תפנית; שניים, זה סוחר את הגיבור הנאבקת קיריו קזומה עבור החדש של הגור איצ’יבן קסוגה. זה הופך את הזמן המושלם להתחיל לשחק בסדרה האהובה.

. איצ’יבן צעיר יותר ופחות רציני מקיריו, ואישיותו השובבה במהירות רשת אותו בעלי ברית בעיר יוקוהמה. החברים האלה הופכים למסיבה דמוית RPG, ועוזרים לך במריבות ובמקומות אחרים, והם חבורה חביבה הכוללת אדאצ’י לשעבר, אחות לשעבר שיכולה לזמן עורבים בשם ננבה וסאקו, מנהלת מועדון מארחת אימתנית.

למרות שהיו מוגדרים בין סכיני הבהוב וצווארונים קופצים של העולם התחתון הפלילי, יש מעט גרגירים על משחק יאקוזה. איצ’יבן חולם להיות גיבור ומבלה את רוב זמנו לעזור לחבריו ואנשים אחרים ברחבי העיר. אתה יכול לקחת עבודות משונות, להפוך את איצ’יבן לרקדן או לסאקו לאליל J-Pop. אפילו המריבות הן ברובם מטופשות, כשאתה נלחם נגד ‘סלייקרס עירוני’ שמטפטפים ממש עם נפט ומכה אותך עם לילוס. כמו שדרקון הוא יותר RPG מתמיד, אבל אחרת הוא נשאר יאקוזה דרך ומעבר.

.

צילום מסך של הגיבור 2B ליטף רובוט קטן בנייר: אוטומטה


תאריך הוצאה: 2017
מפתח: משחקי פלטינה
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אם זו אקשן סלאשי-סלאי שאחריך, השטן מאי בוכה 5 כיסית.

האם זה אפילו RPG? רק המכונות האמורפיות ובלתי ניתנות לביצוע של העתיד יכלו לומר לך. אבל התגים ב- Steam אומרים שזה, אז בואו נלך עם זה, גם אם זה גם מזנק בין Shmup Hell Shmup לבין Spectacle Fighter עם כל השמחה האקרובטית של דמויות הרובוט הזריזות שלו.

האמת, Nier: Automata קשה להרתיח לפסקה אחת. במבט ראשון זהו סיפור מדע בדיוני כבד על השבת כדור הארץ מהרובוטים הרסניים. במבט שני זה משהו אחר לגמרי. .

12. אנדרטייל

צילום מסך של פרח המסביר כיצד פועלים קרבות בתת -תאים

בתפקידו הקודם: 11 (-1)
תאריך הוצאה: 2015
מפתח: טובי פוקס
.

. ל- OneShot טון מטאפציוני דומה.

ה- RPG הביתי הזה משולב בבדיחות יותר מאשר קרקר לחג המולד של חידוש ענק. אפילו צורתו ומבנהו מתאים לצחוק אחד גדול על ה- JRPGs יותר מדי מאיתנו חושבים עליהם עמוק ונצחי, ובמקביל גם להיות מכתב אהבה לאותו ז’אנר. אתה מסתובב ונכנס לקרבות אקראיים, שלם עם תפריט הכולל את האפשרויות להילחם, להשתמש בפריטים או לברוח.

. זהו סיפור על מנצח אימה עם חסד קומי, לא אלימות. . בכל רגע בארץ הסוריאליסטית הזו של מפלצות צפרדעים ופרחים בוגדניים אתה עלול לאבד סבלנות, להצמיד ולחץ על אפשרות “להילחם”. זה תמיד שם, היכולת להרוג את הרעים המטופשים האלה. רעים כמו יצור הטלוויזיה שנראה נורא, אבל באמת רק רוצה להיות מדהים ומפורסם. . אבל בפגיעה באויבים הנפלאים האלה היית רק נכנע לכל אותם קלישאות JRPG שהגיעו לפני כן. ותתוקן מעדיף שתטיל “לעודד” מאשר “ברק”.

11.

צילום מסך של שני אויבים המגיע לעברך בהלם מערכת 2

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה:
משחקים לא הגיוניים, אולפני זכוכית למראה
קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: משחקי ה- BioShock לווים מחצית מהשם אך מפילים את רוב מוסכמות המשחקים, בעיקר ניהול מלאי. .

System Shock 2 הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שנעשו אי פעם, לא משנה מה הקטגוריה שנבחרה. . . אתה אף פעם לא רשאי לשכוח שעור מתכת מפריד אותך מההכחדה וכי החללים הפנימיים שהיקום לוחץ עליהם מבחוץ מלאים באורגניזמים מושחתים ומשחיקים.

. יצירת תווים היא בצורת פרולוג ומדריך, ומנחה אותך באמצעות התחלה לסניף השירות שבחרת במועמדות הלאומית המאוחדת, ואז, במהלך מסע הנעורים של פון בראון, משהו משתבש להחריד. Shock 2 הוא משחק אימה הישרדותי בגוף ראשון-דבר נדיר מספיק בפני עצמו-אבל זה השימוש במכניקת RPG כמו ניהול מלאי ופיתוח אופי המאפשרים לו לשמור על כוחו בביקורים חוזרים ונשנים. אין RPG אחר מעוצב כל כך חזק, כל כך מפחיד ועם זאת כל כך פתוח למשחק ניסיוני.

.

הדרקונבורן פונה לדרקון בתמונת מסך של Skyrim

9 (-1)
תאריך הוצאה: 2011
אולפני משחק בת’סדה
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: המשחקים של בת’סדה עוקבים אחר מבנה דומה, כך שאם אתה אוהב את Skyrim, אתה תאהב גם את היורה הפוסט-אפוקליפטי Fallout 4 או את מגילות הזקנים הקודמות והמרגיעות III: Morrowind.

שני הדברים של קשישים משחקי גלילה מצליחים הם נוף ומה שנקרא בחירה. ל- Skyrim יש את שניהם באזורים. שם נמתחה ביקורת על השכחה על היותה פנטזיה עד כדי כך, Skyrim הוא עולם הרבה יותר מעניין לחקור. . זה משחק בו אתה רוצה לצאת להרפתקה, ושם אתה יכול להרגיש שאתה במסע מפואר פשוט על ידי ניסיון ללכת מקצה העולם לקצה השני לקצה.

הבחירה נובעת מהמחויבות המתמשכת של בת’סדה לכסות את עולמם בתריסר פעילויות המניפות באותה מידה. . אף אחת מהפעילויות הללו אינה מבושלת כמו שהן עשויות להיות במשחק ממוקד יותר, אבל המגוון ומספר החוויות האפשריות הם כל הנקודה. Skyrim הוא משחק להפסיד את עצמך בו.

ואז, כמובן, יש את המודדים. זה לא דבר שבשגרה עבור משחקי מגילות אלדר יקבלו עשרות אלפי עדכונים מהשחקנים שלה, אך קחו בחשבון עד כמה מדהים הקהל של Skyrim כתב קווי חיפוש חדשים לגמרי, קרב מאוזן מחדש, הציג ז’אנרים חדשים והעמיד את כל העולם רחוק מעבר למה שבתסדה יכולה לקוות להשיג בעצמם. .

. מערבה מוזרה

שני בוקרים עוברים ברחוב במערב מוזר

רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2022
מפתח:

מערב מוזר הוא מאוד דמוי נפילה. לעוד בנטים איזומטריים יש ארקנום, שנמצא גם הוא ברשימה זו. Weird West יש גם הרבה מהטעם של Desperados, ואם יש לך גירוד לעוד בוקרים RPG אתה יכול לנסות אדום מתים או אולי אפילו העולמות החיצוניים.

המערב המוזר קיבל הכי טוב בסקירה שלנו, ואתה לא יכול לומר הוגן מזה. זהו עולם קאובוי מורכב, עם סגנון אמנות טעים שנצפה מזווית איזומטרית, ממש כמו ה- CRPGs הקלאסיים שגדלת איתם. זה משחק שבו הריגת אנשים יוסיפו חלקות טריות לבית הקברות של העיר, מה שעשוי לספר לכם את כל מה שצריך לדעת.

זה מאוד קשור לעולם במערב המוזר, מכיוון שלעתים קרובות אתה פשוט תוריד את הדמות הישנה שלך ותשמט לנעליו של חדש. זה לא משתלם כדי להתחבר. . תשתלב מארב על ידי חוקי חוק שלא הרגתי בקרב יריות קודם. אתה יכול לראות עיירות רפאים מקבלות מחדש את האוכלוסייה לאורך זמן, ושריפים הוחלפו לאחר שמת המכהן הישן. זה מקום תגובתי באופן כללי, שכן אתה עוסק בלחימה מהירה שיש בו יותר דומה ליורים תאומים מאשר ה- RPG המבוסס על התור שאתה מצפה. כולם יחד, מערב מוזר הוא תערובת נהדרת של הישן והחדש, והיא ראויה לתביעות שיש לה. פשוט תהיה מוכן עם כפתור QuickSave ההוא, כיוון שמערב מוזר הוא לא ידידותי.

8. דיסקו אליזיום

צילום מסך של דיסקו אליסיום: החיתוך הסופי

בתפקידו הקודם: 8 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2019
מפתח: Za/um
קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: ה- RPG הדומה הקרוב ביותר הוא ככל הנראה PlanEscape: ייסורים, המתמודדים עם רעיונות דומים.

אם אתם מחפשים RPG כתוב להפליא שמציע משהו שונה בתפאורה שלו, המתמודד באופן משמעותי עם המשמעות של להיות אנושי, אתם כבר לא מוגבלים לפלאשקייפ הקלאסי של השחור בן ה -21: ייסורים. . המכונאי הוא שהכישורים שלך הם קולות פנימיים של גיבורך שאתה יכול לעסוק בשיחה, וכי אתה יכול להפנים רעיונות שאתה נתקל בהם כדי לחקור את העולם בדרכים שיכולות לעזור או לפגוע באופי שלך. התפאורה היא Revachol, עיר על אי שעדיין מסומנת על ידי מהפכה קומוניסטית כושלת.

שני הדברים האלה עובדים יחד כדי ליצור משחק הכל על איזה סוג של אדם אתה, מי אתה רוצה להיות ומה זה אומר באמת לשנות. דיסקו אליסיום מתארך קרוב להיות משחק על כמה מגניב להיות שוטר דפוק ומדפדף, אבל עושה עבודה ראויה להערכה להחזיק מראה עד הפגיעה האמיתית שאדם יכול לגרום, ולתת לך כלים לתקן לתקן. סוף סוף זה, סוף סוף, הנדיר מכל הדברים: RPG בשרי ועלילתי שאינו מכיל לחימה כלשהי. אם רצית שחקירתך של התלהבות או סקליגה לא נקטעו כל הזמן על ידי הצורך לירות במתחם או לדקור טביעה, אז דיסקו אליסיום בשבילך.

7.

רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2020 (גישה מוקדמת), 2023 (1.0)
מפתח:
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: משחקי השער המקוריים של בולדור קפיצים בראש, במיוחד II (שבעבר היה מקום זה ברשימה זו). תוכלו למצוא גם חוויה דומה באלוהות של לריאן: משחקי חטא מקוריים.

יש פתגם ישן שהולך: “הזמן הטוב ביותר להתחיל לשחק את שערו של בולדור III היה אתמול. הזמן השני הטוב ביותר הוא היום.”אפוס ה- RPG האחרון של לריאן התפוצץ מתוך גישה מוקדמת כמו כל כך הרבה זרועות שפורצות מפניו של פלייר מוח, ושעותיו 170 איז הן טיול מורכב ושכבה דרך עולם יפהפה שהוא חרמן ללא רחם כמו שהוא מדמם ומדומן מַבעִית. זה מכשפי בית הספר הישן של התעלולים בסגנון החוף, שם תוכלו להתאים אישית את המראה והיכולות של הדמות שלכם ולבחור בין שיעורים קלאסיים (דרואידים! ! ריינג’רס!). זהו משחק שמציב כמה מבדיקות המיומנות הקריטיות שלו על המסך, ומגלגל D20 בפועל לפניך. זהו, ואני לא יכול להדגיש את זה מספיק, מבוכים ודרקונים: משחק הווידיאו במידה מסוימת אף משחק D&D מורשה רשמית אחר לא היה משחק מו”פ.

הסיפור הוא, בעיקרון, שאתה בורח מלכידה מהפלייני הנפש הפולשים (מפלצות דיונון פרמבולטוריות), ויחד עם קבוצת מיסאות שנתקלת בהן, גלה שיש לך קצת תולעת במוח שלך שתפוך אותך בסופו של דבר ל- A גם פלייר הנפש. המטרה היא לברוח מהגורל הזה, אבל באמת המטרה היא לשחק את המשחק. זו תקופה שאתה באמת יכול לומר בכנות שזה יותר על המסע, מכיוון שיש כל כך הרבה דרכים לעסוק ולהשלים את המסע האמור. אזור ההתחלה לבדו הוא ענק ושופע, נקדח עם צינוקים ודברים נסתרים, ויש דמויות שלמות שתוכלו לפספס. ישנם גם אזורים שלמים ותת -עלילות שלא תראו אם לא תלך מהמסלול המוכה, והגיע לסוף המעשה הסופי בלבד יראה אותך משחק צפונית ל -30 שעות.

יחד עם זאת הדברים מושפעים באופן דרסטי מהיכולות שאתה וחולית החברים המוזרים שלך. היכולת לדבר עם בעלי חיים יכולה באמת לנער את הדברים. יש כישוף שמאפשר לך לדבר עם המתים, ולפעמים אתה יכול לבזבז את זה על מישהו שבאמת יש לו את הכל מועיל לומר. בשלב מסוים אתה עלול למצוא את עצמך כורע לפני גובלין חשוב ותוכל לנסות למצוץ טבעת מהבוהן שלהם. כל זה בשילוב עם מערכת הלחימה, הדומה מאוד לזו של האלוהות: חטא מקורי. אתה יכול לרסק חסימות נפט ולהצית את כל השדה. אתה יכול להתגנב מאחורי אנשים ולבעוט בהם מדפים. . הזמן שלך משחק מתנער בערך 70:30 לטובת קרב, וזה דברים מבוססי תור מוכודים מפורטים שעשויים להיות מפחידים אם אתה חדש בסגנון, אבל זה חוט וחצי.

6. Deus ex

צילום מסך של מצור ב- Deus Ex

בתפקידו הקודם: 6 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2000
מפתח: סערת יון
קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Deus Ex: המהפכה האנושית אינה מאפשרת ניסוי רב אך המעקב שלה משתפר בזה הרבה.

JC דנטון הוא אדם מקסים להיות. . הוא מוצא בו ניתן לשתול ציוד היקפי, וכפי שכל ה- RPGs הטובים ביותר עושים, Deus Ex מבין שהשחקן הוא ההיקפי החשוב ביותר מכולם.

. יש כמובן אילוצים וגבולות המובנים בעולם, אך כל אזור בנוי בעין כלפי האילוצים הללו. Deus Ex רוצה שתגלה את שולי האפשרויות שלו ותדחוף נגדם, מכיוון שמעצביו מעוניינים בפתרונות שלך ומכירים בכך שהמעניינות ביותר הם אלה שהם לא בהכרח ניבאו.

לצד גנב הכיתה המפוצץ שלו, Deus Ex הוא בהיר ואוורירי להפליא, משחק ממש ממש מאושר. כאשר גארט מוגדר על ידי מגבלותיו שלו, דנטון מוגדר על ידי מגבלות עולמו. כל אזור הוא קופסת בעיות ולשחקן יש סכין צבא שוויצרי של דמות שאיתו ניתן לבחון את הבעיות הללו, וכדי ליצור פתרונות. זו המהות של משחק תפקידים – מאכלסים דמות ותפאורה, והופכתם לשלכם.

5.

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2014
מפתח: Bioware
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, מקור

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: ככל הנראה עידן הדרקון: מקורות ודרגון גיל השני, ותוכלו למיין גם את העבודה האחרת של ביוור. יש אפקט המוני ואבירי הרפובליקה הישנה להכניס את השיניים שלך, שם.

עידן הדרקון: המקורות היו בעבר במקום זה. אמנם זה עדיין משחק טוב (ואנשים רבים מעדיפים את הלחימה שלו בפרט), אך לאחרונה עשיתי משחק חוזר של משחקי התקופה של הדרקון, ולאור 2022 ברור שלקורס יש מספיק תקלות שיש להחליף – אם כי זה עדיין צריך קבלו תביעות על היותם בחלל החזרת ה- RPG הפנטזיה האפית.

הלחימה של האינקוויזיציה מוטלת על חזית CRPG, אך היא עדיין כֵּיף, . למעשה, המשחק כולו כיף. הדרמה האינטרסית-אינטרס הבין אישית מופנית עד 11, הסיפור (סוג של סטנדרט ‘ללכת למספר X של מקומות כדי לאסוף את כוחותיך ולהביס את המסע של הרוע’) יש איום שחוצה ממדים, והעולם הוא יפה ומסיח את דעתו.

. הרבה אנשים נתקלים כשהם מתחילים לשחק באינקוויזיציה מכיוון שהאזור הראשון הוא העורף, אזור ענק לא נדיר. ניתנת לך למעשה אפשרות להמשיך ולחקור רמות אחרות מהר מאוד, אבל הרבה אנשים מרגישים צורך להישאר ולנקות את האזור, שיכול לקחת הרבה מאוד זמן מאוד. העורף הוא רמה יפה בפני עצמה, אך הוא בשום אופן לא מקסים כמו היער השכבה בקריבורד אמרלד, או חולות המדבר של פסולת הלחינה.

ולמרות שזה פחות מצליח מאשר, אולי, משהו כמו מערב או אלוהות מוזרה: חטא מקורי, דרקון עידן: האינקוויזיציה אכן מאפשרת לך להשאיר חותם על העולם. הפעולות שלך יכולות לשפר את חייהם של אנשים, או גרוע יותר. אתה בונה מעוז וצופה בו לאט לאט מתקדם ויכול לבחור אם אתה רוצה לאפשר בית חולים שדה בטענה. אבל אולי תכונת הבאנר הם בני לוויה שלך. .

4. אפקט מסה 2

צילום מסך של Mass Effect 2

בתפקידו הקודם: 4 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2010
מפתח:
איפה אני יכול לקנות את זה: , צנוע, מקור

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: פרוטוקול האלפא של אוביסידן אך מושך את אוביסידן משותף להרבה אפקט המוני, אך הולך על נושא סוכן סודי ולא על מלחמות כוכבים אלטרנטיביים. ה- Witcher 3 מציע גם משחק התנהגות מעולה לטעון.

האם זו רשימת שיחות ‘n’ של אקדחים, המעשה האמצעי של הטרילוגיה המדעית של BioWare היה בוודאי יעלה על זה. כן, הרבה ממה שפורטים רואים ב- RPG כ- RPG נכרת לטובת פעולה ישירה וקבלת החלטות במקום, אך מבחינת הרוח, משחק קפטן חלל מסתובב שמנסה להחזיר את השלום לכוכב הגלקסי אחד בכתובת זמן ובזמן המתוק שלה מעולם לא הונחה.

Mass Effect 1 לא ממש ידע מה להיות ו- Mass Effect 3 היה קורבן לצורך לפתור עשרות חוטי סיפור משתלשלים, אבל 2 יש מיקוד, תחושה משמעותית של בחירה התנהגותית, ובעיקר, מומנטום. הכל מגיע לשיאו באחד המעשים השלישיים המרתקים והטרגיים ביותר בזיכרון האחרון. Mass Effect 2 מתהדר גם במה שעשוי להיות הרגע המוזיקלי הטוב ביותר של משחק התפקידים. .

3.

צילום מסך של גרלט מעניק למצלמה אגודלים במכשפה 3: ציד פראי

בתפקידו הקודם: 3 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2015
מפתח: CD Projekt Red
איפה אני יכול לקנות את זה: קמעונאות, קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Skyrim אם אתה רוצה RPG אפי דומה עם עץ מיומנות פתוח יותר והתאמה אישית של אופי. .

מה שמדהים הכי הרבה ב- Witcher 3 הוא עד כמה הוא יכול להיות אנושי. שם לעתים קרובות אפוסים אחרים של RPG מאבדים את האנושיות של דמותם בקרב גיבורות הפנטזיה, גרלט וחבריו מושכים ללא הרף את המיקוד לאדמה. ברגעים השקטים (הלא-סקסי) כשהם לבד בין משימות, לבין הנמרץ השובב כאשר חברים ותיקים מתאחדים, אתה לאט לאט מבין כמה אתה נהנה לבלות עם האנשים האלה. זה עדיין נדיר מדי, אפילו בין RPGs כתובים היטב.

לא כל הזמן, אבל יש הרבה מאוד אנושיות המפוזרת גם על ארץ הפנטזיה האפלה העצומה והיפה של המכשפה. סיפורי אנשים, העצב שלהם, בקשותיהם שאינן צעקות באומץ מהגגות, הכרת התודה המרגשת שלהם על עזרתכם, וההתבלמות הקטנות וההשלכות שתעמוד בהן תועדו. מבחינת היותו משחק משחק תפקידים, The Witcher 3 מאסטר לחלוטין את הפנטזיה ההרפתקנית הנודדת. יוצרי האוכלוסיות המכניות במגילות זקנים ונפילה צריכים להתייחס אליו בחרדה מסוימת.

ניתן לתאר הרבה חלקים מה- Witcher 3 ככיתה הטובה ביותר, למעשה, למעשה. זה גם אחד העולמות היפים ביותר של כל משחק ברשימה זו. סעו על הסוס שלכם לכיוון כמה ביצות בכל עת ביום ופשוט ליהנות מהרוח, מהשמיים, מהצלילים. קרב – וזה טוב יותר מאיטרציות קודמות אך עדיין קצת מגושם – הוא תסכול בעיקר בגלל שהוא מפריע ליכולת שלך פשוט לִהיוֹת. למרבה המזל תמיד יש אדם אחר לשחק איתו ביעד הבא שלך

2. אלוהות: חטא מקורי II

צילום מסך של כל הדמויות הראשיות מהאלוהות: SIN II מקורי

1 (-1)
תאריך הוצאה: 2017
מפתח:
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: קודמו, אלוהות: חטא מקורי יכול להיות הדבר שלך. אבל RPGs איזומטרי רבים אחרים יכולים להעפיל, כמו ייסורים: גאות ושפל של נומנרה. יש גם את המאמץ האחרון של אולפני לריאן, שער III של בולדור, כרגע בגישה מוקדמת.

רשמו פתק עכשיו, לפני שתשכחו: “הרגו את מג’סטר הולינד”. . ה- NPC הלא-תואם הזה הוא אף אחד וירטואלי באחד ה- RPGs המרווחים והמפורטים ביותר של העשור האחרון. הוא שומר כמו רבים אחרים, אין לו פריטי ערך, ואינו לוקח חלק באף אחד מהשיטות או הסיפורים הרבים של המשחק. אבל אם תגלול לקטע התגובות של כניסת הוויקי שלו, תציין שהוא עושה דבר אחד בלתי נסלח שהשומרים האחרים לא. .

זה רק רגע אחד של רבים שבהם האלוהות: SIN 2 המקורי יתפוס אותך מחוץ לשומר. . זה מחובר עם סיפורים. אתה יכול לשחק קואופרציה עם חבר, ללכת לקצוות מנוגדים של אותו אי, ולהיפגש בתאי הבוס הזועם עם מניעים שונים להפליא להתמודדות איתו. אבל אפילו כשאתה משחק על (ומתווכח על מי בין מפלגת הנשאות שלך ראוי להפוך לאל פנים רענן) זה הרגעים הקטנים שבונים את הסיפורים הגדולים ביותר.

מקורי SIN 2 נמצא ברשימה זו מאז יציאתו. יש מהדורה מוחלטת שפורסמה כדי להחליק כמה קמטים, אבל הסיבה האמיתית לצמיחה בקומה היא שהמשכנו לשחק אותה בשנים האחרונות. כל ביקור מחדש, כל שחקן חדש שהוא אוחז בציפורניו, הופך אותו ליותר ברור עד כמה הוא עמוק, מגוון ואיכותי בעקביות הוא.

1. טבעת אלדן

מישור אטלוס בטבעת אלדן

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה
תאריך הוצאה: 2022
מפתח: FromSoftware
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: משחקי הנשמות האפליות, כמו גם Bloodborne, הם הכי ברורים ללכת עליהם. Sekiro: צללים מתים פעמיים ורוח הרפאים של צושימה מעיין גם בראש.

חדש וישר למקום הראשון, זה טבעת האלדן של 2022. Promsoftware כיוונה לעבר ה- RPG של העולם הפתוח והביאו את כולם לבושה עם הצילום הראשון שלהם. העולם ההרוס שלך הפעם נקרא האדמות בין, ואתה מוכתמת – אזרח שנחשף פעם אחת של האדמות שבין, המכונה בחזרה כדי להחזיר את הסדר למקום על ידי שברי יונייטד של הטבעת הכותרת. נכון לצורה, כל אחד מאלה מטופל על ידי מפלצת גדולה ומוזרה, עם הרבה מפלצות מוזרות אחרות להילחם, מפוזרות בכל המפה הגדולה להפליא. זה קצת מפחיד, אפילו, הפעם הראשונה שאתה יורה את המשחק. אין סמני מסע, רק הצעה לאיזה כיוון לחקור. אבל כשאתה מסתגל לדרך הקלה והבלתי צפויה הזו או המדהימה הזו לעשות דברים, אתה רואה את היתרונות.

אתה יכול למות, ברור, ומערכת השדרוג דומה למשחקי Fromsoft אחרים (בכך שאתה צובק מטבע שדרוג על ידי הריגת אויבים, אך מאבד אותו אם אתה מת וצריך למצוא את הגופה שלך שוב כדי להחזיר אותו). הלחימה היא לא סלחנית, אבל אתה יכול לגשת אליו במהירות, או לטנק, ולשלוט באומנות התקפות קפיצה והתחמקות. אבל כך או כך, זה די בלתי אפשרי לְהִכָּשֵׁל בארצות שבין. מתקשה להכות את המפלצת הזאב ההיא? ! פנו לכיוון אחר ויש לכם סדק בכמה סרטנים. אם אותו המלך שהוא ערימה של גפיים של אנשים אחרים נותן לך בעיות, אתה יכול לפלס את דרכך לבית הספר הקוסם הרשע ולראות מה קורה שם.

בטבעת אלדן, לא רק שיש לך סוס רוח רפאים מגניב, אלא שיש לך גם חופש. אתה יכול פשוט לראות קצת מעניין על המפה ולחקור אותה. הסיכויים הם שיהיה שם משהו נורא, אבל יכול להיות שיש גם כפר של סירים. והמקום כולו כל כך עגום ויפה, ויש בו כל כך הרבה רמות לא צפויות מעל ומתחת. יש שכבה תת -קרקעית שלמה. ביצה. עצי זהב גדולים. כל כך הרבה טירות מוזרות שהאדמות בין צריכות גרסה משלה של האמון הלאומי. יש סיפור מוזר שזורה סביב כל זה, וכמו בנשמות כהות, רק תופס חלק ממנו, או להרכיב כמה קטעים בכל פעם, רק גורם לעולם להיראות גדול יותר ואמיתי יותר. טבעת אלדן היא קנה מידה שלצדו, רוב, אם לא כולם, עומדים להימדד RPGs עתידיים.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

 • 2K בוסטון
 • הרפתקאות פעולה
 • Activision
 • Activision Blizzard
 • כמעט אנושי
 • אנכרונוקס
 • דְמוּי אָדָם
 • תפוח עץ
 • Arcanum: של Steamworks ו- Magick Obscura
 • אספיר
 • אספיר מדיה
 • Assassin’s Creed: Valhalla
 • Avernum: בריחה מהבור
 • שער בולדור III
 • בנדאי נמקו בידור
 • 12 משחקים במפרץ
 • הטובים ביותר
 • אולפני משחק בת’סדה
 • Bethesda Softworks
 • Bioware
 • מבט ציפורים / איזומטרי
 • אולפני אי שחור
 • בידור של Blizzard
 • מִבטָא אִירִי
 • CAPCOM
 • משחקי קלפים
 • CD Projekt
 • CD Projekt Red
 • טריגר כרונו
 • משחקי צחקוק
 • דואג
 • הצינוק האפל ביותר
 • התפתחות מתריסה
 • Deus ex
 • Devolver Digital
 • דיאבלו השלישי
 • דיסקו אליזיום
 • אלוהות: מקורי SIN 2 מהדורה מוחלטת
 • תקופת הדרקון: אינקוויזיציה
 • דרקון Quest XI: הדים לגיל חמקמק
 • מבצר גמדי
 • Eidos
 • EIDOS אינטראקטיבי
 • טבעת אלדן
 • אומנויות אלקטרוניות
 • משחקי failbetter
 • Fallout: New Vegas
 • פנטזיה
 • מטייל עמית
 • Final Fantasy X-2
 • גוף ראשון
 • מתוכנה
 • FromSoftware
 • מוצר מלא
 • משחקי ציוד טוחנים
 • Hack & Slash
 • יד גורל 2
 • תוכניות ארנבות
 • שער האופק
 • אינדי
 • Infogrames
 • יחסי גומלין
 • iOS
 • בידור לור ברזל
 • משחקים לא הגיוניים
 • JRPG
 • קפוץ מעל העידן
 • קנשי
 • משחקי קיטפוקס
 • אולפני לריאן
 • אגדת גרימרוק 2
 • אולפני זכוכית נראים
 • מק
 • אפקט מסה 2
 • MMORPG
 • צייד מפלצות: עולם
 • Mount & Blade II: Bannerlord
 • תחרותי מרובה משתתפים
 • קואופרטיב מרובה משתתפים
 • ניאו נבלות
 • Ni no kuni ii: revenant vicedom
 • NIER: אוטומטה
 • Nintendo DS
 • מתג Nintendo
 • ווי נינטנדו
 • בידור אובסידיאני
 • פרדוקס אינטראקטיבי
 • נתיב של גלות
 • PC
 • עמודי נצח
 • Planescape: ייסורים
 • משחקי פלטינה
 • פלייסטיישן ויטה
 • עניין ראשוני
 • PS2
 • PS3
 • PS4
 • PS5
 • חִידָה
 • Red Dead Redemption 2
 • אולפני אדום הוק
 • משחקי רוקסטאר
 • אולפני Rocksteady
 • RPG
 • סגה
 • Shadowrun: חתך הבמאי של Dragonfall
 • יוֹרֶה
 • מבט מצד
 • סיירה בידור
 • סימולציה
 • שחקן יחיד
 • שש גילאים: רכב כמו הרוח
 • תוכנת SpiderWeb
 • ריבוע אניקס
 • סוחרי כוכבים: גבולות
 • מלחמת הכוכבים: אבירי הרפובליקה הישנה
 • עמק סטארדו
 • אִסטרָטֶגִיָה
 • אסטרטגיה: אסטרטגיה מבוססת תור
 • שמי שמש
 • הלם מערכת 2
 • Take-Two אינטראקטיבי
 • Taleworlds
 • טֶקסט
 • מגילות הזקנים V: Skyrim
 • העולמות החיצוניים
 • The Witcher 3: Hunt Wild
 • גוף שלישי
 • THQ
 • THQ NORDIC
 • טיטאן קווסט
 • טובי פוקס
 • טוז
 • משחקי טרויקה
 • Ubisoft
 • Ubisoft Entertainment
 • Ubisoft Montreal
 • Ultima VII
 • אנדרטייל
 • ערפד: המסכות – קווי דם
 • האחים וורנר. משחקים
 • מערבה מוזרה
 • אקס בוקס
 • אקס בוקס 360
 • סדרת Xbox x/s
 • יאקוזה: כמו דרקון

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

אדם קטן המופעל על ידי תה וספרים; DEPED של RPS מאז 2018. שלח לה עובדות אטימולוגיות ומשחקי אימה או פאזל מגניבים.