25 משחקי האימה הטובים ביותר של VR שאתה צריך לשחק

תופתעו עד כמה הבית שלכם יכול להיות מעורער. .

משחקי אימה עליונים של Oculus Rift בשנת 2019 – חלקם בחינם!

משחקי אימה של Oculus Rift הם אחד הדברים הכי מפחידים שאפשר לחוות על כדור הארץ הזה … ואני כאן כדי להכיר לך כמה מהמשחקים האלה.

גם אני לא מגזים. אפילו פארקי השעשועים שיש להם מה שמכונה ‘בתים מפחידים’ אינם אפילו כל כך מפחידים כי אין לך זמן לשקוע בעולם ההוא, ואת הדברים שאתה יכול לעשות, או דברים שיצורים נסתרים אלה יכולים לעשות, מוגבל.

אתה יודע, אפילו צפייה בסרטי אימה בקולנוע לא עושים את זה בשבילי כמו VR. אפשר היה לחשוב שמסקרות קפיצות רועשות במיוחד היו עושה את העבודה, אבל נא-אה, זו העובדה שאתה אחראי למעשים שלך ולראות מפלצות גדולות ממך מולך … זה מה שגורם לי לרצות ללכת לבכות בו פינת לפעמים.

זו הסיבה שמציאות מדומה באמת פותחת עבורנו רמת אימה חדשה לגמרי, ולמפתחים לחקור. . .

זה יהיה כמו להשוות אופניים לרכב.

קובולד

קובולד הוא משחק VR שנוצר לאחרונה/סרט קולנועי.

ילד צעיר בגרמניה הולך לאיבוד עמוק ביער. בעודו מתאבל על אובדן אמו, הוא מתחיל לזמן חברים דמיוניים. אחד מהם גורר ומפתה אותו למקום כלשהו שהוא לא אמור להיות.

זה מושג מעניין שמראה אימה ב- VR מזווית אחרת לגמרי. משחקים וסרטים לא ממש שזורים בתדירות. . הגיבור הוא חוקר שחוקר את היעלמותו של הילד הזה.

מה שמעניין הוא שהמקום שצולם היה גם סרק תמונות, לצד שחקנים ואז הועבר למשחק. .

. המשחק הזה הוא די לאחרונה ורבים הציעו אותו בשנת 2019, כך שאולי תרצו לבדוק את זה כאן.

סדרת Doom נמצאת לגמרי בצד השני של ספקטרום האימה. ישנם משחקי VR מפחידים שמסתמכים על כך שאתה מאבד את המכנסיים הנקיים שלך על ידי קפיצה מפחידה אותך, ואז יש את אלה שעוברים את מסלול הגוריים והופכים את הכל למבולגן, אירי ומפחיד.

. זה זה. עבור חלק, זה אחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר שיש, למרות שהוא אפילו לא בנוי עבור VR. זה בעצם משתמש ב- MOD שמאפשר לנו להשתמש בו עם Vive ו- Rift.

יש גרסת VR שנקראת Doom VFR, אבל זה לא היה ממש משחק טוב בהשקה, ואנשים הובאו לכיוון הגרסה המודרכת. נכון לעכשיו, גרסת ה- VFR קיבלה עדכונים רבים, אבל אפילו עם זה אני עדיין ממליץ על הגרסה המודרכת רק בגלל שהיא מרגישה אינטואיטיבית יותר והיא קצת יותר מפחידה יותר. כשאתה קורא את זה, יתכן שהכאשים טבלו לצד השני, ולכן אני ממליץ לבדוק את זה בעצמך.

. זה מסביר מה עליכם לעשות ואילו מצבים הם הטובים ביותר עבורו.

רבע איבר

אם אהבת גבעות שקטות, אתה הולך לאהוב את זה. בהשראת אחד מזכייני האימה הפופולריים ביותר, זה באמת מספק לך חוויה מפחידה.

למרות שלמשחק עצמו אין באמת גרפיקה מדהימה, הוא יותר מאשר מפצה עליו בתחושה האטמוספרית.

. תצטרך לפתור חידות, למצוא דרך לחסוך משאבים וכדורים ולהילחם בדרך שלך לניצחון.

משחק זה הוזכר על ידי משתמשים רבים ברחבי העולם כאחד האבני החן הנסתרים, ואני באמת ממליץ לך לבדוק את רבע האיברים!

Dreadhalls

כבלוגר VR מקצועי, אני לא מתבייש לומר שכמעט השתנתי את עצמי משחקת אותו.

.

מה אתה עושה במשחק הזה?

מצא דרך לצאת מדרדהול. בעיקר. .

היצור האהוב עלי (הכי מפחיד) היה אחד הפסלים שעקבו אחריכם מסביב. מה שמפחיד הוא שאתה אף פעם לא רואה את זה עוקב אחריך. אתה רק צריך להסתובב ואתה רואה שהוא הסתובב לעברך או זז.

לשחק אותו על צג שטוח זה מספיק מפחיד, אבל כשהכל מוגדר 1 עד 1, וכל מה שסביבך נמצא בחושך מוחלט בגלל אוזניות Oculus Rift, אתה עלול לזרוק את האוזניות שלך באופן מילולי וטעות מהחלון מהחלון.

סובנאוטיקה

ובכן, אתה יכול לחשוב ‘עכשיו תחזיק שנייה, זה לא מפחיד’, … אבל זה בעצם כן. במיוחד למי שיש לו תלסופוביה, יודע גם כפחד עצום מאוקיינוסים.

עכשיו, שחייה מתחת למים אולי לא מפחידה בפני עצמה, אבל כשאתה יורד בחלקים העמוקים ביותר … זה הרגע שהכיף מתחיל.

זה אולי ידוע ונראה כמשחק הישרדות/חקר מהנה, אבל כשאתה לובש את האוזניות, זה מתפתל והופך למפלצת אטמוספרית מצמררת (ברור שזה עדיין כיף לשחק ולחקור).

אתה יכול לבדוק את Subnautica כאן:

חייזר: בידוד עם Mothervr mod

. אבל אין הרבה מי שנועדו למעשה למחשב ומיוצאים ל- VR בצורה כה נקייה.

הכל, מקצב המסגרת לגרפיקה ועד סיפורי סיפורים, באמת שולח אותך לעולם אחר שלא ניתן לתאר אותו והוא מובן רק כשאתה משחק אותו בעצמך.

משחק הווניל עצמו טוב והכל, אבל יש מוד בשם Mothervr שמשכלל אותו עוד יותר.

בכל שנות הסקירה שלי ב- VR, מעולם לא ראיתי וקראתי שבחים רבים כמו המשחק וה- Mod Combo.

משחק האימה הזה זמין ב- Steam, ויש הנחה בה תוכלו להשיג אותו ל -10 דולר בלבד. אם אתה על הקצה, לכו על זה!

ליבו של וילסון

זה זכה לשבחים רבים בפרק זמן קצר. במציאות מדומה, גרפיקה לא צריכה להיות בראש כדי ליהנות ממנה. עם המשחק הזה, הנרטיב יישא את עצמו במשך 8 שעות כל כך טוב, עד שתתחיל לאחל להכין משחק Oculus Rift משלך.

הלב של ווילסון מפחיד מאוד והאווירה בנויה באופן אידיאלי. הייתי מאחל שמפתחים רבים אחרים יתקיימו מהם ויישמו את זה במשחקים שלהם.

כמו ברבע האיברים, תתמודד עם הרבה חידות שיענישו אותך אם לא תפתור אותם. עם זאת, אל תדאג, אם חידות אינן הדברים האהובים עליך במשחקים, אתה תיתקל בהרבה קרבות כדי להמשיך באדרנלין שלך.

התמודד עם פחדיך

מתוך כל משחקי האימה, אני מוצא ‘להתמודד עם הפחדים שלך’ אחת החוויות המפחידות ביותר. אחרים לא רעים גם כן, אבל הם לא כמו ‘הפנים שלך’ מההתחלה. אתה תדע מיד מדוע המשחק הזה כל כך מחריד ומדוע הוא היה כל כך פופולרי ב- Oculus Go.

עם זאת, אני צריך להזהיר אותך שהמשחק הזה נמצא בקטגוריה של ‘מסוכן’ בגלל כמה מפחדים קפיצה שאתה עלול להיתקל בהם. כשמשהו קופץ אליך, היה בטוח לחלוטין שאתה מושרש היטב על האדמה ושאין חפצים חדים שיפגעו בראשך נגד.

הרבה משחקי אימה אינם מרחיקים לכת כוללים סצינות מסוג זה מכיוון שהם יודעים שלעתים קרובות האווירה והנוף מפחידים מעצמו, כך שכשאתה מרחיק אותה וכוללים קפיצה מפחדים למציאות מדומה, זה כאשר אתה נמצא בסכנה.

אתה תיקח צעד אחורה במשחק הזה, סמוך עלי על זה.

תושב הרוע 7

אני לא רוצה שתקנה אוזניות של PS VR, כי בכנות, זו החומרה היחידה שיש לה את התמיכה הרשמית במשחק הזה, אבל מה שאתה יכול לעשות זה לטעום לזה באמצעות תוכנית בשם VORPX.

VORPX מזריק את עצמו לקובץ משחק והופך כל משחק לידידותי Rift Oculus רק על ידי לחיצה על כמה כפתורים. עוד על Resident Evil 7 ו- Vorpx כאן.

לאלו מכם שלא שמעו על משחק Resident Evil 7, אל תפנקו את עצמכם יותר … זה אחד המשחקים הכי מפחידים שם בחוץ. . עם Oculus Rift, התחושה כאילו אתה במקום רדוף ומבריח את המקום תתעסק איתך ברמה עמוקה.

תצטרך להסתיר ולהסתכל סביב, לעבור ללא שם.

התייחסות מכובדת:

צא החוצה
לברוח ממרי בלאדי
ברווז עונה 2
פעילות טבעית 3
הדגמה: הדגמת התפרצות

היומן של אליסון

אלה הוצעו לי על ידי אנשים רבים וכדאי באמת להשיג. אם יש לך הצעות נוספות למשחקי אימה של Oculus Rift, אנא השאר את זה בתגובות!

*המאמר עשוי להכיל קישורי שותפים. אנו עשויים לקבל עמלה קטנה, אשר בתורו עוזרת לנו לתחזק את האתר.

25 משחקי האימה הטובים ביותר של VR שאתה צריך לשחק

תושב הרוע 7

טְבִילָה. זה אבן הפינה של כל משחק אימה גדול. אם השחקן לא שקוע באימה הסובבת אותם, הם לא ירגישו את הפחד המיועד וכל העניין יכול ליפול שטוח. כדי להעסיק שחקנים באמת, מפתחים היו צריכים להסתמך אך ורק על אווירה, עיצוב סאונד, תאורה ומכניקה יעילה במשחק. בזכות משחקי האימה המפחידים ביותר של VR, יש עוד שכבה פשוטו כמשמעו מושך אותם לחוויה.

. הם הולכים יחד בצורה כה מושלמת שאתה צריך לתהות מדוע כל תואר אימה חדש לא מגיע עם תאימות VR. כדי להציג עד כמה טוב VR וזוג אימה, ריכזנו את ההתמוטטות הזו של משחקי האימה הטובים ביותר של VR.

אם זה פחד שאתה מחפש, החלק לזוג משקפיים של מציאות מדומה והלך לאיבוד בעולמות מלאים באימה בטוח לרדוף את החלומות שלך. רשימה זו כוללת משחקי אימה של VR עבור PSVR (PS4 ו- PS5), Oculus, Quest ו- Vive.

משחקי האימה הטובים ביותר של VR

. שוכב מתחת

שוכב מתחת

מפתח: בַּטלָן
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני Oculus

שום דבר טוב לא קורה אי פעם באלסקה, נכון? ראשית זה עדר ערפדים, עכשיו זה בלגן של יצורים מוזרים ומוזרויות מחרידות. החזרה של מיי המסכנה הביתה מהקולג ‘לא הייתה ממש החגיגה שהיא ציפתה. במקום זרועותיו הפתוחות של אביה, היא נפגשה עם עיירה מלאה בפריקים מעוותים ותושבי עיירות דמוסים. למרבה המזל, יש מעט תעלומה לפמה פטלה שלנו, ואין לה שום בעיה לשלוח את מה שרודף תרדמות, א.כ.

שקרים שמתחת הוא יורה אימת הישרדות מסוגננת שהוא ציד חלקים שווים: Showdown ו- Arizona Sunshine. סגנון האמנות הקומיקס התוסס מביא לחיים עולם מוזר ומלא אימה מלא במפלצות וסודות. הרוג אחד, חשוף את השני, ותוכל למצוא את התשובה למה שנמצא מתחת.

24. בתוך האולמות האחוריים

בתוך האולמות האחוריים

מפתח: Mrfatcat
מוֹצִיא לָאוֹר: Mrfatcat

במבט ראשון, נראה כי האימה המוגדרת ביותר של חדרי החדר האחורי היא הטפט מחוץ לצבע. עם זאת, ככל שאתה משקיע זמן רב יותר בחקר המבוך המתפתל הזה של מסדרונות ומוזרויות, ככל שתבין שיש דברים מסוכנים הרבה יותר הממתינים בכל פינה. בתוך האולמות האחוריים טוענים שחקנים בניסיון לברוח מהמיקום המוזר, פותר חידות לאורך הדרך תוך התחמקות מחוממות לא אנושיות.

יחד עם חברים או זרים, תצטרך למצוא את הדרך שלך מחוץ לאולמות האחוריים לפני שהחדרים האחוריים צורכים אותך. נווט במסדרונות צמודים בחיפוש אחר מוצא, אך יש לזכור את החיות שקוראים לחדרי האחוריים הביתה. במציאות מדומה, אינך רוצה להיתקל באחד מה- Fiends המעוררים האלה. .

. לטרוף

לטרוף

מפתח: משחקי גב ישר
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי גב ישר

אין זה מפתיע שקבוצת תרבויות תגרום לקצת צרות, אבל הדברים מחמירים כששד פורץ ומשתלט על שליטה. לאזזל אחזה בתוקף על חסידיו, וזה תלוי בך כחבר לא מושפע בקהילה כדי להפסיק את מעשי השד של השד.

קפוץ לקלחת עם עד שלושה חברים ועבד יחד כדי לגרש את השד. זה לא יהיה קל, ככל שיידרש אותך יותר להילחם בזאזל, כך הכתובות החזקות יותר מקבלות יותר. הם יזרקו עליכם את כל מה שהם יכולים, מחזונות מעוותים ועד רכוש אכזרי. אם אתה חושב שזה נשמע מפחיד עכשיו, פשוט חכה עד שאתה נמצא בגבולות אוזניות ה- VR שלך. לאחר מכן, האימה בלתי נמנעת ונכונה בפנים שלך.

קרא לנו משוגע, אבל אנחנו אוהבים את זה קצת יותר טוב. מכאן שטרף את המקום ברשימה זו של משחקי האימה הטובים ביותר של VR.

22. אחוזת הפחדה של ספוקי של ספוקי: שיפוץ HD

אחוזת הפחדה של ספוקי של ספוקי: שיפוץ HD

מפתח: אולפני פיגור
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני פיגור

האם זה קצת מטופש למראה? בטוח. אבל האם זה מכפיף את מקומו כהרפתקה אימה גדולה של מציאות מדומה? בכלל לא. אולפני פיגור עושים עבודה פנטסטית ביצירת אסתטיקה מלאת אימה בתוך מה שנראה כטיסה לא מזיקה ידידותית לילדים. אתה לא תתעכב בפחד – לפחות לא בהתחלה.

מה שמתחיל כמעשה חותך דרך 1,000 חדרים באחוזה רדופה מתמוסס למשהו הרבה יותר מעורער ומוזר. אפילו בעזרת עיצובים מצוירים, אולפני פיגור מושכים כמות מפתיעה של אימה להפחיד שחקנים איתם. .

זה אולי לא נראה כמו הרבה בהתחלה, והחדרים הראשונים לא מציעים הרבה בדרך של מפחידים, אלא סמכו עלינו. ההצטברות שווה את זה.

.

FNAF עזרה מבוקשת

מפתח: אולפני צמר פלדה
מוֹצִיא לָאוֹר: Scottgames

אם היה אי פעם משחק שנעשה ל- VR, חמישה לילות אצל פרדי זה זה. . ועזרה מבוקשת עוד יותר מחזק את זה עם אוסף של סצינות ומיני-משחקים שנמשכו מחמשת הלילות הקלאסיים בסדרה של פרדי.

באמצעות אוזניות המציאות המדומה שלך, תועבר לחמש הלילות ביקום של פרדי, שם דמויות בלתי נשכחות מחכות לעשות עבודה מהירה שלך. בין אם אתה לכוד בזוועות הכניסה הראשונה האייקונית או מתעמק בקטעים של מיקום אחות, תתקשה להתיישב. מפחד ככל שייתכן ששיחקת את המשחק באופן מסורתי, התנסות בו דרך אוזניות VR זה משהו אחר לגמרי. אתה תאהב את זה, תשנא את זה ותחזור בהחלט לעוד.

20. מושפע: האחוזה

השפיע על האחוזה

מפתח: אולפני Fallen Planet
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני Fallen Planet

כולנו אוהבים בית רדוף טוב. לוחות הרצפה החורקים, שפע יתר של קורי עכביש וזוחלים מצמררים, שביתות הברק המתוזמנות היטב ורעמי הרעם-כולם משתלבים זה בזה כדי להעביר אותנו לעולם המופלאים והסופר-טבעיים. לרוע המזל, הגישה שלנו לאטרקציות אלה מוגבלת בדרך כלל למתיחה של 30 יום בסתיו. .

מושפע: האחוזה אינה משחק, כשלעצמה, ויותר כמו אטרקציה רדופה אינטראקטיבית. אין חידות לפתור או לרוצח רוצחים להביס, ולכן ההתקדמות היא רוח. עם זאת, תצטרך להתגבר על הפחדים שלך. בחר באחד משני מסלולים כדי לראות אילו זוועות מחכות באחוזה המשתרעת הזו ונסו להגיע לסוף.

מושפע: האחוזה התחילה כהדגמה עבור Oculus Rift DK1 ונבנתה כדי להציג מכניקת שמע ותאורה חדשה המשפרת את הפחדים ועוזרים לספק חווית VR אימה בלתי נשכחת.

19. סאנשיין באריזונה

סאנשיין באריזונה

מפתח: משחקי ורטיגו/Jaywalkers אינטראקטיביים
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי ורטיגו

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, Quest, PSVR

על כך שיש לו שם כל כך מענג, סאנשיין באריזונה הוא באמת ממש נערם עם גוויות נרקבות. יורה הזומבי הוא כניסה כדאית בכל ספריית מציאות מדומה, אם לא רק בגלל היכולת לפופ ראשי זומבים בתפארת מלאה של VR.

משחק המשחק אולי לא מעמיק כמו כותרות VR כמו פבלוב, אבל זה לא מוריד מבשר החוויה-להרוג זומבים. כשאתה חוצה את נוף המדבר באריזונה באמצעות רישום חופשי מלאכותי, תסתלק מכוניות נטושות ובניינים ריקים לאספקה, כדורים ובריחתך מהגיהנום של המציאות המדומה הזו.

. מצויד בארסנל של אקדחים עם פגיעה כפולה, תת מקלע, רימונים, רובי צלפים ורובה ציד, תשאיר אחריו ערימות של גופות להירקב בשמש המדברית.

18. חייזר: בידוד (Mothervr)

בידוד זר

מפתח: הרכבה יצירתית
מוֹצִיא לָאוֹר: סגה

פלטפורמות VR (ים): אוקולוס

. למרות שלא היה לזה את זה בהשקה, Mothervr Mod (קבל את זה?) נוצר על ידי זאק פאנון מייצר את מה שמרגיש כמו פיקוח בוהק, במיוחד מכיוון שהבידוד הופך על ערכת הפיתוח השנייה של Oculus Rift של Oculus Rift.

ההתקדמות האיטית של Alien: בידוד הופכת אותו למועמד נהדר למשחק ה- VR הטוב ביותר, וה- Mothervr Mod עושה שימוש מבטיח במשחק הליבה. החקירה ברחבי סבסטופול משופרת באמצעות מציאות מדומה, מה שמאפשר לך יותר הזדמנות לקחת את הרמה המדהימה של הרכבה יצירתית שהוכנסה לתחנת החלל.

. כאשר ה- Xenomorph מופיע, אתה יכול להתחיל להתחרט על ה- VR. לא בגלל שזה הורס את החוויה, אלא בגלל שאף אחד לא רוצה להיות כל כך קרוב ללסתות הפנימיות של הרוצח הגלקטי.

Mothervr עשויה להפוך את חלק מהאנימציות למנצנצות מעט, אבל זו חוויה חלקה כוללת שעושה מסתתרת מהקסנומורף הקטלני לא מעט יותר אינטנסיבי.

17. כיסא בחדר: Greenwater

כיסא בחדר ירוק מים

מפתח: Wolf & Wood Interactive, Ltd.
מוֹצִיא לָאוֹר: Wolf & Wood Interactive, Ltd.

פלטפורמות VR (ים): Vive

מה עולה בראש כשחושבים על רצח דתי, שחיתות וחוסר מוסריות? כנראה חווית אימה מדורגת במציאות מדומה, נכון? כיסא בחדר מגיע עם נושאים כבדים, המסייעים להניע נרטיב די עמוק שמתחיל במכון גרינווטר. .

כיסא בחדר מחולק לשישה פרקים קצרים יחסית אך יעילים. שחקנים יישלחו להתפתל לזוועות העבר של חולה 6079 כאשר הם חוקרים עולם בשל עם סביבות מפורטות וסיפורי סיפורים עשירים. אם אתה במצב רוח לתואר אימה בפנים שלך, אתה עלול לא להעריך כיסא בגישה העדינה יותר של החדר לז’אנר.

משחק ה- VR משמש רק לשחקני טבלים נוספים בעיירות המפוצצות, מוטלים נטועים וביצות של הדרום העמוק.

16. היער

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי לילה

Vive, Oculus

מהתרסקות המטוס המחריד ועד לאותה פעם אחת אתה נתקל בילידים קניבליסטיים, המשחק של היער נוח מתמיד עם אוזניות מציאות מדומה. הנופים התוססים של חצי האי מתעוררים לחיים, במיוחד כאשר השמש שוקעת והתושבים הקטלניים יוצאים בהמוניהם.

בזמן שנאבק בקניבלים הוא חלק גדול מחוויית ההישרדות שלך, אתה גם מוטל על איסוף מזון וציוד אחר כדי לשרוד את האלמנטים מספיק זמן כדי למצוא את בנך ולברוח מהאי

היער הוא משחק די נרחב לשחק ב- VR ואי-ליניאריות שלו יכולה להיות מאיימת, אך ככל שתשחק יותר, כך אתה מתרגל אליו יותר.

כשאתה מתרגל למשחק הוא כשאתה באמת יכול להרגיש כמה מציאות מדומה מגבירה את זוועות היער. יש כמה טעויות שגויות בתרגום ל- VR, אך הם לא מורידים מהאימה של שמיעת זעקתו הרחוקה של קניבל דרך האוזניות שלך.

“כל הנושאים שהיו לי עם היער לא הפריעו לה להפוך לחוויית ההישרדות המוחלטת בקונסולה בעיניי, אולם. אם עדיין לא תנסה את המשחק במחשב האישי, גרסת ה- PS4 שלה היא מלוטשת באופן מפתיע וניתן לטעון באותה מידה כמו סינק זמן מתגמל שלא יגרום לך אפילו להרגיש רע בגלל היותך הורה נורא. סליחה, טימי, אני אחד עם העצים עכשיו.

15. הַעֲבָרָה

משחק העברה

מפתח: Spectrevision/Ubisoft Montreal
מוֹצִיא לָאוֹר: Ubisoft
פלטפורמות VR (ים):

תופתעו עד כמה הבית שלכם יכול להיות מעורער. ריימונד ומשפחתו מגלים ממקור ראשון בהעברה, מותחן פסיכולוגי עצום.

שחקנים שולטים בכל אחד משלושת בני המשפחה כשהם מנסים לחבר יחד את היחידה המשפחתית הבעייתית שלהם. לכל חבר יש חזון פגום משלו זה לזה, מה שמוביל לרגעים האפלים ביותר של העברה. אין הרבה פחדים על הסף, אבל תתחיל להרגיש לא בנוח ככל שתגיע לעומק של כל דמות.

העברה היא חוויה מעוותת שהובאה לחיים עם חזותיים בולטים המסייעים להניע את הנרטיב. שחקנים בפעולה חיה עוזרים לסיפור להרגיש אמיתי יותר, אפילו ככל שהמציאות מתחילה להתכופף והתפאורה המוכרת של בית פרברי מתדרדרת והופכת לא נוחה.

המשחק מבוסס בעיקר על חקר ופתרון חידות, מה שהופך את ההעברה למשחק אידיאלי של מציאות מדומה, במיוחד לאלה החדשים במדיום.

14. חמישה לילות אצל פרדי: עזרה מבוקשת

FNAF עזרה מבוקשת

מפתח: אולפני צמר פלדה
מוֹצִיא לָאוֹר: Scottgames

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, psvr

זה באמת היה רק ​​עניין של זמן עד שחמישה לילות בפרדי חצה לטריטוריה של מציאות מדומה. מושג הליבה נבנה עבור סוג כזה של טבילה. .

במקום חמשת הלילות הרגילים בפורמט של פרדי, עזרה מבוקשת היא אוסף מיני משחקי מיני שמשתמשים בצורה הטובה ביותר במציאות מדומה. אתה כבר לא נלכד בתוך משרד אבטחה מכיוון שהפיצה של פרדי פזביר דורשת תחזוקה ופתרון בעיות אנימציה. לרוע המזל, החברים המפחידים שלך מהערכים הקודמים עדיין אורבים, מחכים להכניס אותך לחליפה של סלילי מתכת ומוטות.

כל מיני-משחק יאלץ אותך להתמודד עם הפחדים שלך וינסה להימנע מכמותם של פרדי, בוני, צ’יקה, פוקסי, המנגל, ועוד הרבה יותר מחבריו של פרדי. התקדמו בכל משחק, אספו תגמולים מסודרים בדלפק הפרסים, ונסו לשרוד בספין-אוף המוזר הזה של ה- VR הקלאסי חמישה לילות בסדרה של פרדי.

13. פעילות טבעית: הנשמה האבודה

פעילות טבעית הנשמה האבודה

מפתח: VRWERX
מוֹצִיא לָאוֹר:

Vive, Oculus, psvr

סדרת סרטי הפעילות הטבעית עשויה להיות מחולקת, אך הכותרת די מקובלת כאחד ממשחקי האימה המפחידים ביותר של VR שם בחוץ.

הנשמה האבודה, מוגדרת באותו יקום כמו סדרת הקולנוע, מתרחשת בבית פרברי תמים שמסתיר סוד קטלני. דרך אוזניות ה- VR שלך, אתה תהיה שקוע מייד בתעלומת המגורים הפשוטים למראה אחרת. כדי להגביר את הטבילה ההיא, ה- HUD הטיפוסי מוסר ולא ניתן כיוון.

המשחקים מוגדרים סביב חקר וגילוי. . כפי שאתה אולי יודע מסרטי הפעילות הפרנורמליים, זה גם אומר שתעורר רוח חסרת מנוחה שבטוח לתת לך פחד. באמצעות החקירות שלך, הבית הופך להיות פעיל יותר עד שהוא דומה למשיכה רדופה כאוטית.

פעילות פרנורמלית שורדת פירושה להסתמך על לא יותר מהפנס שלך ויכולת להסתיר. אקראי מפחיד קנייני פירושו שלעולם לא תדע מה מגיע מפעלה אחת למשנה.

.

משחק נרקוזיס Xbox One

מפתח: קוד כבוד, INC.
מוֹצִיא לָאוֹר: קוד כבוד, INC.

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus

איך היית רוצה להרגיש שאתה בוחן את העומקים האפלים של האוקיאנוס השקט ללא שום תקווה לחזור אל פני השטח? .

לכודים בסיוט אוקיאני, מוטלת עליכם לנסות לברוח לפני השטח לפני שהחמצן של חליפת הצלילה ההיי-טקית שלכם נגמר.

. לא הכל כפי שנראה כי המוח שלך יתחיל לשבר ולעבוד נגדך, מחמיר עוד יותר את הפחדים שלך.

נרקוזה היא חוויה בקצב איטי המתמקדת בחקירה. . זה סוג חוויית ה- VR שתזחול מתחת לעור שלך ויישאר איתך הרבה אחרי שהסרת את האוזניות שלך.

11. הניסוי של ברוקבן

ניסוי ברוקבן

מפתח:
משחקי זרחן

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, psvr

.

הניסוי של ברוקבן מוכיח שזה יכול להיות פשוט על שרידות גלים על גלים של מפלצות מחרידות. יורה ההישרדות מעניק לך את הכלים הדרושים כדי לשרוד את סוף העולם, הכולל הוצאת מפלצות גרוטסקי גדולות וקטנות.

חמושים לשיניים עם ארסנל שלא ניתן לנעול שנבחר בין כל גל, תקבל המוני מפלצות המגיעים אליך מכל הזוויות. אתה כל הזמן תסתובב כדי למנוע מאויביך להתגנב מאחוריך, מה שמגיע לשיאו ביורה מתוח שעוסק לך יותר בפאניקה מאשר להפחיד אותך על הסף.

נראה כי מגוון המפלצות מושך השראה מכותרות אימה פופולריות ועוזר לשמור על ניסוי ברוקבן מלהיות מעופש במהלך הקמפיין של חמש שעות. כדי להמשיך את החוויה, יש גם מצב הישרדות לבדיקת כישורי הנשק שלך.

10. האשפוז

האשפוז

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: בידור אינטראקטיבי של סוני

פלטפורמות VR (ים): PSVR

.

קבע 60 שנה לפני אירועי עד עלות השחר, האשפוז מציב את השחקנים בשליטה על חולה אמנזיאק שנלכד בסנטוריום בלקווד.

תוכלו לקיים אינטראקציה עם חולים וצוות בית חולים אשר מאוד שייכים לסניטריום המבודד, תוך ביצוע סדרת בחירות דיאלוג כדי להמשיך את הסיפור.

. בדומה למשחק עליו הוא מבוסס, חוויית האימה של VR איטי של משחקי Supermassive Attaine מקבלים תפנית מעניינת בחלקו שקושר את שני הכותרות יחד יפה.

לחקור את הסנאטוריום והרי בלקווד היא חוויה מתוחה שהופכת להיות מעצבנת יותר ויותר ככל שהאמת של מה שמתגלה מתגלה באור. שימוש בתאורה נמוכה, צללים וסביבות שנעשו עם צלילי אווירה ישאיר אותך על הקצה בהנהון החכם והכדאי הזה עד לשחר.

9. רצפת הריגה: פלישה

פלישת רצפת הריגה

מפתח: Tripwire אינטראקטיבי
מוֹצִיא לָאוֹר: Tripwire אינטראקטיבי

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, psvr

מעיל את הרצפה בדם של אויביך ללא מתים ברצפת הריגה: פלישה.

בהתבסס על סדרת רצפת ההרג, הפלישה היא חווית VR מבוססת סיפור שמציגה אותך נגד המוני שקיות בשר מקושקשות רק מחכה להתפרק, למלא ולהעריך אותה. בעזרת אקדחים, רובי ציד, צירים, חרבות ועוד, תוכלו להילחם ביצירותיו של תאגיד הורזין, ותלחמו באימה שרק תאגיד מסתורי יכול ליצור.

פלישה היא יורה מהיר של לוקח שחקנים לשלל סביבות מושלמות לכל אחד ממשחקי האימה הטובים ביותר של VR. בתי חווה רעועים, קטקומבות כהות ואולמות הנקייה של מעבדות תאגיד הורזין משמשות כעוני הקרב שלך דרך הקמפיין בן חמישה שלבים. להילחם בעדר עם חבר או להוכיח את עצמך כגיבור פעולה סולו.

מגוון סוגי אויב הופכים לגייזרים של דם כשאתה חותך ויורה בדרך שלך בהרפתקאת האימה המרתקת הזו.

8. Dreadhalls

Dreadhalls

משחקי דלת לבנים
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי דלת לבנים

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus

אין שתי משחקות זהות בהרפתקה זו שנוצרה באופן פרוצדאלי vr אימה.

כשמדובר באימה, זו הדרך הטובה ביותר לשמור על שחקנים על קצה מושבם. זה יכול להיות קל מדי להכיר משחק אימה הישרדותי, שמפחית את הפחד שלך. זה לא המקרה עם הצינוק הקלסטרופובי של Dreadhalls.

מצויד בפנס ובאספקה ​​מוגבלת של נפט, תנווט באולמות המתפתלים של Dreadhalls, בתקווה לא להיתקל בזוועות האורבות בפנים. התגנבות היא הכלי היחיד העומד לרשותכם והאמצעים היחידים להימנע מהיצורים צמאים לבשרכם ולדם שלכם.

שיפור המפחדים המתקרבים הם רמזי שמע עמדתיים המזהירים אותך על מפלצות נכנסות ושומר על מירוצי הלב שלך.

7. הנה הם משקרים

הנה הם משקרים

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: בידור אינטראקטיבי של סוני

פלטפורמות VR (ים): PSVR

רחובות שוממים, סמטאות קלסטרופוביות ובניינים מפילחים הם הגדרות של חווית אימה VR אטמוספרית זו.

כשאתה מנווט בעולם הסיוט, תיתקל בתושבים המוזרים והמחרידים שמאלצים אותך לקבל החלטות מוסריות שיכולות להיות בחיים או מוות.

תמונות מטרידות ישאירו אתכם מרגישים לא בנוח ככל שאתם מקבלים את הכותרת המונעת על ידי סיפור זה. למרות משחקיות פשוטות מאוד, שימוש יעיל בצבעים עגומים ובדימויים מעוות. לשרוד עד הסוף ותתייחסו לסיפור מורכב עם נושא כהה.

זה, או שתעצבנו לחלוטין את החיפוש שלך אחר תשובות על האישה המסתורית בצהוב באחד ממשחקי האימה VR המתעלמים ביותר מסביב.

6. שכבות של פחד: בדידות

שכבות של פחד

Aspyr Media, Inc.
מוֹצִיא לָאוֹר: Aspyr Media, Inc.

פלטפורמות VR (ים): חלום בהקיץ

אם חיכית לדרך הטובה ביותר לשחק שכבות של פחד, הבדידות היא בהחלט זו. חשף את עברו של הצייר ונשאב לאטויות של מוח שבר באיטרציה של שכבות הפחד VR.

שכבות של פחד מעוצבות מחדש לחוויית המציאות המדומה, מכניסים את מברשת הצבע בידיים שלך כשהצייר המופרע נאבק להשלים את מגנום אופוס שלו. ככל שהוא מקבל עמוק יותר ביצירה שלו, כך עולמו מעוות יותר הופך להיות מעוות יותר.

שכבות של פחד הוא סיפור סוטה הבודק את היכולת שלך להפריד בין המציאות לבין טירוף. כל חדר באחוזה הוויקטוריאנית מתעורר לחיים, משנה את המראה שלהם כדי להציג זוועות חדשות ולחשוף את הסודות הנסתרים של הצייר. פנה לשנייה אחת ואתה עלול למצוא משהו אחר לגמרי כשאתה מפנה את הראש לאחור.

5. עד עלות השחר: ראש דם

עד עלות השחר: ראש דם

מפתח: משחקי סופר -מסיביים
מוֹצִיא לָאוֹר: Sony Interactive Entertainment America

פלטפורמות VR (ים): PSVR

סביר להניח שלא הייתם מצפים שיורה ארקייד על הרכבות להוליד מהאימה האיטית של עד עלות השחר, אבל הנה אנחנו עם גרסת VR של משחק כזה.

זרימת הדם זורקת את צעדה עד עלות השחר לנסיעת רכבת הרים לגיהינום. על פני שבע רמות, תוכלו להילחם בגלים של מפלצות בלתי נלאות. סביבות מקבלות השראה עד שחר וכוללות אלמנטים מוכרים רבים לאורך המסע המעוות שלך.

Rush of Blood הוא נסיעה בקרנבל מלא אימה VR, זורקת עליכם תמונות מפחידות מכל הזוויות. אף על פי ששום דמויות “נורמליות” חוזרות עבור היורה VR, ראש הדם מתרחב עד שההצצה של שחר לשבריריות המוח האנושי. התוצאה היא חוויה מטרידה שמשופרת ולא סבוכה על ידי משחק הירי של הארקייד.

4. המתים המהלכים: קדושים וחוטאים

קדושים וחוטאים

מפתח: SkyDance אינטראקטיבי
מוֹצִיא לָאוֹר: SkyDance אינטראקטיבי

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, psvr

כשמדובר במשחקי וידאו, המתים המהלכים לא היו בעלי ממוצע ההטלות הגדול ביותר. המתים המהלכים: אינסטינקט הישרדותי והמתים המהלכים של Overkill לא הצליחו להרשים והציעו פעולת זומבים גנרית.

ואז הגיעו Saints & Sinners, חוויה של מציאות מדומה שבאמת הייתה יכולה לעבור את דרכם של קודמותיה המשעממים. אבל זה לא. Skydance Interactive לא רק תפס את המשקל הרגשי של החיים בסרט “המתים המהלכים” של רוברט קירקמן, הוא פיתח תואר VR מתאים שמבדר ומבחן טוב מה המדיום יכול לעשות.

Saints & Sinners הפכו את זומבים למפחידים שוב תוך כדי לוכד את ייאוש האנושות בתרחיש כה מפרך וחסר תקווה. בין אם אתה נלחם בעדר המתים או עולה נגד ניצולים אנושיים, קדושים וחוטאים הוא בלתי נלאה בזכות הטכנולוגיה של המציאות המדומה. להיות חלק מהעולם המתים הוא יותר טביל מתמיד בדרמת האימה הזומבית החובה הזו.

3. חומר אדום

חומר אדום

מפתח: רובוט אנכי
מוֹצִיא לָאוֹר: רובוט אנכי

פלטפורמות VR (ים): Vive, Oculus, psvr

אם אי פעם נותנת לך את ההזדמנות לחקור בסיס מחקר סודי על אחד מירחי שבתאי, דחה בחביבות את ההצעה. כפי שמראה חומר אדום, יש רק בעיות להמתין במרחב המרחב הכפור.

.. רמזים מפוזרים בכל הבסיס – אתה רק צריך לדעת היכן ואיך למצוא אותם.

חומר אדום הוא חוויה אינטראקטיבית מאוד המציגה את היכולות של המציאות המדומה די טוב. הפאזלים ידרשו מכם לעצור ולחשוב, והסביבה החוצנית המובאת להפליא בטוחה להשאיר אתכם Awestruck. כל פרט מדהים יצוץ ממש מול עיניך, בזכות מסירות ה- VR Tech והמסירות של הרובוט האנכי לבניית סביבה עשירה.

2. פסמופוביה

פסמופוביה

מפתח: משחקים קינטיים
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקים קינטיים

חוויית VR המחרידה הזו מבצעת שחקנים בנעליו של חוקר טבעי שלוקח עבודות מסוכנות תמורת מעט מאוד שכר. בקפיצה מחקירה לחקירה, השחקנים משתמשים בכלים המזוהים של הסחר – כולל Meter.

הבעיה? לא כל רוח מוכנה ללכת בשקט. . ככל שהם משיגים יותר וניחושם מדויק יותר, כך הם ייקחו יותר כסף לגאדג’טים משודרגים.

יש כמה סימולטורים של צייד רפאים בחוץ, אבל פסמופוביה לוקח את הז’אנר לרמה חדשה. במיוחד במציאות מדומה, המשחק מפחיד לחלוטין. עיצוב הצליל הוא מהשורה הראשונה, הרוחות מפחידות והאווירה בדיוק בסדר.

פסמופוביה היא בדיוק מה שאנשים רוצים לראות כשצופים בתוכניות כמו הרפתקאות רפאים. מינוס המוות, כמובן.

1.

תושב הרוע 7

מפתח: CAPCOM
מוֹצִיא לָאוֹר: CAPCOM

פלטפורמות VR (ים): PSVR

כמה אתה רוצה להיות מבועת על ידי משחק וידאו? Resident Evil 7 הוא תואר אימה יעיל בפני עצמו, אבל כשאתה משחק את זה עם אוזניות VR, אתה לא יכול שלא להיות שקוע באווירה. .

בטח, ישנם כמה מפוזרים, אבל זוועות האמיתיות של Resident Evil 7 כוללות ציפיות למה יבוא. אחוזת לואיזיאנה החורקת היא אחת הסביבות הרדופות יותר בתואר רוע של תושב וקאפקום השתמש בכל צל וברצפה רופפת לטובתו.

לשחק תושב הרשע 7 עם ה- PSVR הוא חלק בדיוק כמו בלי. יכול להיות שיש טבילה קטנה ונדירה ברזולוציה, אבל זה לא מספיק כדי להוציא אותך מהחוויה. די בכך שיש לו כל צליל שעובר את האוזניות בבהירות מדהימה כדי לחזק את Capcom בין מלכי המשחקים של המשחקים, וגם של משחקי אימה של VR.

זו החזרה המרשימה ביותר שראיתי מזה זמן רב. עם פחדים דפוקים בלב, חידות חכמות ואויבים אימתניים; Resident Evil 7: Biohazard הוא אחד מכותרות האימה הטובות ביותר ששיחקתי אי פעם.

חלק מהסיקור שתמצאו על נשרים מתורבתים מכיל קישורי שותפים, המספקים לנו עמלות קטנות על בסיס רכישות שנעשו מביקור באתר שלנו. אנו מכסים חדשות משחקים, ביקורות על סרטים, היאבקות ועוד הרבה.

מארק הוא סוקר טק וסופר מסחר עבור חנון כיצד לסקור ולסקור חנון, סופר פרילנסר מנוסה ומנהל שיווק עם בסיס חזק בענפי המשחקים וה- Esports.

נשרים מתורבתים הוא אתר תרבות פופ שהוקם בשנת 2013 המכסה את כל הדברים, סרטים ועוד. אנו אוכלים את המילים שלך.