טיזר GTA 6 שפורסם על ידי רוקסטאר חילק מאסיבי אוהדים

יום אחד, משחקי רוקסטאר יפילו טיזר אמיתי עבור Grand Theft Auto VI. זה יום שחשבתי על הרבה. לא בהכרח פשוט מכיוון שגם אני נרגש לראות מה התבשלו דבקים, אלא מכיוון שאני כמעט 100% בטוח שזה ישלח את האינטרנט לטירוף בהייפ שלא כמו כל דבר שראינו אי פעם.

GTA 6 דליפה שופכת אור על התכונות השאפתניות של המשחק ועל המסע השנוי במחלוקת

הדליפה המסיבית של GTA 6, ציפייה ותכונות משתנות משחקים פוטנציאליות המפורטות ב- R/GTA6. תאריך שחרור לא ידוע, אך רוקסטאר מחויב

בשל ההשפעה העצומה של זיכיון ה- GTA, GTA 6 מדרג בין המשחקים הצפויים ביותר בהיסטוריה, ומשאירים את האוהדים מחכים בשקיקה לתובנות על הפרויקט האחרון של משחקי רוקסטאר.

GTA 6 מגה דליפה: משחק

בשנה הקודמת, דליפה מדהימה סיפקה הצצה למשחק הקרוב הזה, אך היו לה השלכות מהותיות הן על רוקסטאר והן לאדם האחראי לדליפה, שהולך בשם “Teapotuberhacker.”

עבור רוקסטאר, חשיפת עבודת המפתחים שלהם קראה להפנות מחדש של המשאבים לחיבור הדליפה. באשר לדלף, ההשלכות החוקיות נראות גדולות. למרות שהתוכן שהודלף הציג שלב מוקדם של התפתחות המשחק, הוא עדיין הציע תובנות חשובות על הכיוון היצירתי של רוקסטאר.

בהתחשב בעוצמת הדליפה, ניתן לסלוח אם אינך מודע לכל פרט שהוא חשף. למרבה המזל, מעריצים ייעודיים ניתחו את הדליפה, מה שהוביל אותם להרכיב את ממצאיהם למסמך PDF, תוך סיכום ההיבטים המכריעים שלה.

אתה יכול לגשת למסמך אינפורמטיבי זה ב- R/GTA6 Subreddit. למותר לציין שמאז שהדליפה התרחשה, המשחק היה רחוק מלהסיים, אך בגלל זה, מה שנראה בתחילה עשוי לעבור שינויים משמעותיים או אפילו יוסר עד שהמשחק האחרון נחשף בשוק.

הדליפה של GTA 6 הייתה רגע איקוני בעולם המשחקים, בין היתר בגלל הציפייה סביב המשחק והעובדה שזה היה אחת הדליפות המהותיות ביותר שאי פעם התרחשו בשלבים הראשונים של עשייתו. כפי שמתווה המסמך, האינטרנט הוצף בכ -90 סרטונים וקוד הפיתון של המשחק.

המסמך נותן תובנות על פרטים מורכבים, כגון שינויים שנצפו בפיזיקה של אופוריה של רוקסטאר, תאורה משתנה ואפקטים של מזג אוויר, ורשימה מקיפה של דמויות ששמו, כולל לוסיה וג’ייסון, שנראים כגיבורים הקרובים.

בנוסף, המסמך מקטלג פריטים וכלים שונים, החל ממועדוני גולף לכונן USB.

הודות לדליפה, היא גם נתנה תובנה על כמה מהמותגים שעשויים להופיע במשחק האחרון. מכיוון שמקובל לזכיינית, רבים משמות המותגים הללו כוללים משחק מילים שובב ומגונה.

יתר על כן, הדליפה חשפה גם כמה מכניקת משחק מסקרנת, כמו היכולת ללכת בזמן הכיסוי, ללכת נוטים, שלל מכוניות, לעסוק בשוד, פריצה ואפילו עדים לבגדים הופכים להיות מלוכלכים יותר ויותר. בנוסף, נראה כי חיות בר עירוניות, כולל דביבונים, מגרדים באשפה.

תאריך שחרור רשמי נותר לא בטוח, אך רוקסטאר אישר את המאמצים הייעודיים שלה ליצירת הכניסה הבאה בסדרת Grand Theft Auto.

GTA 6 ‘טיזר’ שפורסם על ידי רוקסטאר חילק מאסיבי מעריצים

GTA 6 'טיזר' שפורסם על ידי רוקסטאר חילק מאסיבי מעריצים

יום אחד, משחקי רוקסטאר יפילו טיזר אמיתי עבור Grand Theft Auto VI. זה יום שחשבתי על הרבה. לא בהכרח פשוט מכיוון שגם אני נרגש לראות מה התבשלו דבקים, אלא מכיוון שאני כמעט 100% בטוח שזה ישלח את האינטרנט לטירוף בהייפ שלא כמו כל דבר שראינו אי פעם.

מעריצי רכב רבים של גניבה גרנד קיוו כי א GTA VI ההודעה תיפרע בסוף השבוע, כמו GTA V חגג את יום השנה העשירי שלה. יאללה חבר’ה, תסתובב שם. חיכינו עשור, אנחנו יכולים לחכות עוד קצת. רוב הסיכויים שגילוי מתרחש כמעט בהחלט בשנה הבאה. כבר כבר המעריצים הצליחו לחבר מפה המבוססת על דליפות בשנה שעברה. אומרים שהוא כולל למעלה ממאה מיקומים ייחודיים לחקור. דולף אחר טוען כי GTA VI פשעים יכללו הלבנת הון והפחדה עדים. אולם היום אני מביא לך חדשות על דיון חם בקרב המעריצים: הוא פוסט לאחרונה של רוקסטאר מדיה חברתית מטייל, או שזה פשוט תמונה רגילה?

תסתכל על זה מדהים סגן עיר REMASTER MOD.