סיינטס שורה בהליכה

העיר העתיקה מזרח

מדריך שורות של Saints, דרך דרך

Rascals מדריך Row Saints הוא דרך מלאה, הגאודי של Bestbegginer, טיפים לפיתוח תווים, שינוי נשק, צבר כסף, מיומנויות. אנו מתארים את כל המכניקה, בעלי ברית, משחקי מיני, הישגים, דרישות מערכת ונקודות מפתח.

עדכון אחרון: 21 בספטמבר 2022

ה שורה של Saints מדריך הוא קומפנדיום של ידע על משחק זה. עם זה, כולם ימצאו את דרכם סביב התואר הזה, ללא קשר לשאלה אם הם שיחקו מסוג זה או לא. תלמד כיצד להשלים כל משימה, כיצד המכניקה עובדת ואילו כלי נשק זמינים במשחק. בנוסף, תיארנו את כל המכניקה והסודות החשובים, כך שתוכלו להשיג את כל ההישגים הזמינים.

 • שורת Saints: תוכן המדריך
 • שורה של Saints: מדריך למתחילים מהיר
 • שורה של Saints: כל המשימות העיקריות, דרך דרך
 • שורה של Saints: סודות ואספנות – אוספים
 • שורה של קדושים: פעילויות צדדיות
 • שורת קדושים: מיזמים
 • שורה של Saints: יסודות
 • שורה של Saints: שאלות נפוצות
 • שורת קדושים: גביעים ופלטינה
 • שורה של Saints: אורך המשחק
 • שורה של Saints: דרישות מערכת מחשב
 • שורה של Saints: גרסאות שפה

שורת Saints: תוכן המדריך

שֶׁלָנוּ שורה של Saints המדריך מתחיל עם תיאור היסודות ומכניקת המשחק החשובה ביותר. יצרנו דפים המתארים, בין היתר, קרב, ביטול נעילה הכישורים וההטבות הטובים ביותר, שימוש בכלי רכב ומוסך, או קורא לבעלי ברית לתמיכה. בפרק הראשון תמצאו גם טיפים מתחילים שעליך לקרוא לפני שתתחיל את המשחק.

הפרק השני של המדריך שלנו הוא א שאלות נפוצות – אוסף של תשובות לכל השאלות החשובות שיש לך בעת משחק קדושים. שם, תמצאו מידע רב שיהפוך את החוויה שלכם לנוחה יותר. אתה יכול לגלות, בין היתר, איך לאבד מרדף משטרתי, כיצד לחסוך רכבים במוסך, איך להשיג מזומנים ו- XP, איך להשיג משאית מפלצת ומכל, כיצד להשתמש בנסיעות מהירות, כיצד לרפא את עצמך, או כיצד לשנות את השעה הנוכחית ביום.

הפרק הבא הוא החשוב ביותר במדריך כולו – זה דרך דרך. תיארנו ביסודיות את כל משימות הסיפור, כך שתוכלו השלם כל משימה הזמינה במשחק בלי שום בעיות. למד מה אתה צריך לעשות, כיצד לפתוח משימות ואילו תגמולים אתה מקבל עבורם. ההליכה לכל משימה כוללת תיאורים של קרבות בוס ופתרונות פאזל.

מספר פרקים נפרדים של המדריך קשורים פעילויות אופציונליות במפת העולם, בנוסף ל איסוף סודות ואספנות. ראשית, תלמד על מיזמים – כיצד לפתוח כל עסק, כיצד לפתח אותו ואילו רווחים אתה יכול להשיג. במדריך אנו מודיעים על המיקומים של פריטי אספנות, בנוסף ל משימות צדדיות ואתגרים ממחוזות עיר בודדים. ביצוע כל הפעילויות הנוספות יקרב אותך להשלמת המשחק ב 100%.

החלק האחרון של המדריך הוא נִספָּח, בו תמצאו, בין היתר, א מדריך גביע עם טיפים כיצד להשיג את גביע הפלטינה, הגדרות נגישות, מהדורות משחק, דרישות מערכת מחשב, בקרות ומידע על אורך המשחק.

שורה של Saints: מדריך למתחילים מהיר

 1. הסמארטפון של הגיבור מעניק לך גישה לכל הפעולות החשובות וחלונות התפריט. בזכות זה אתה יכול, ה.ז. התחל משימות סיפור, בדוק את מפת העולם, קבע מיומנויות והטבות פעילות חדשות, התקשר לבני ברית לעזרה או טוען את יוצר הדמות. כדאי ללמוד כיצד להשתמש בכל היישומים ביעילות.
 2. בזכות הסרות, אתה יכול להתחדש הבריאות. זה חשוב, מכיוון שברירת מחדל, הבריאות לא יכולה להתחדש במהלך הקרב. רץ לעבר האויבים לביצוע הסרות ולשים לב לטיפוח שלהם.
 3. שמור כמה שיותר רכבים במוסך שלך, במיוחד אלה שיכולים להיות שימושיים מאוד (ה.ז. מכוניות משטרה, משאיות מפלצות, מכוניות עם ביצועים טובים). אתה יכול לגנוב אותם כשהם עומדים ברחובות או לגנוב מ- NPCS. לאחר העברת הרכב למוסך, הוא יישאר זמין – אתה יכול להוציא אותו כמה פעמים שאתה רוצה.
 4. בחר מיומנויות והטבות פעילות טובות. אתה יכול להשיג מיומנויות על ידי פילוס. . הטבות מתקבלות להשלמת אתגרים. הם פסיביים ועליך לרכוש משבצות כדי למקם אותם.
 5. היזהר מאויבים עם סורגי מגן צהובים. תחילה עליך לשלול מהם שריון באמצעות הנשק הכבד ביותר. רק אז אתה יכול להתחיל לרוקן את סרגל הבריאות שלהם (וייתכן שיש גם אפשרות לבצע הסרה על יריב עילית מוחלש).
 6. באפשרותך לפוצץ אובייקטים שנבחרו באמצעות תמונות מהירות. סמלי QuickShot עשויים להופיע, בין היתר, על חביות נפץ. לחיצה יחידה של הכפתור מאפשרת לך לגרום להם להתפוצץ מייד – זה מהיר יותר מאשר לצלם בצורה רגילה.
 7. ביטול נעילה ופיתוח מיזמים. כל עסק ידידותי מבטיח הכנסה לפי שעה. בנוסף, על ידי השלמת משימות קטנות הקשורות למיזמים, תוכלו להרוויח תגמולים ייחודיים, כולל כלי רכב או בגדים.
 8. כדאי להתקשר לבני ברית באופן קבוע ולהילחם איתם יחד. לאחר התקדמות מספקת במשחק, תפתח את הנעילה של המכונאי של השימוש בטלפון כדי להתקשר לתמיכה. הלחימה בקבוצה עשויה להגדיל את סיכויי ההישרדות שלך, אם כי זכור להחיות את חברייך אם הם יפלו.

לקבלת טיפים ורמזים נוספים, כמו גם גרסאות מפורטות יותר של הטיפים לעיל, אנא עבור לדף נפרד: מדריך למתחילים.

שורה של Saints: כל המשימות העיקריות, דרך דרך

ב שורה של Saints, אתה יכול להשלים עשרות משימות סיפור. חלקם מבוצעים בסדר קבוע מראש, ואילו במקרה של אחרים, תוכלו לבחור את הסדר בו תרצו להשלים אותם. אתה צריך להשלים את כולם כדי להגיע לגמר ולפתוח את הסוף.

 1. ראשית f#@!יום ing – זו משימת הפרולוג, בה עליכם, בין היתר, ללמוד את היסודות של לחימה, להגן על NPCs ולצוד אויב בורח במטוס.
 2. נסיעת בוקר – במשימה זו תלמדו את היסודות של בקרות רכב ונסיעות ברחבי העולם הפתוח.
 3. ביצוע שכר דירה – תלמד כיצד להתמודד עם מרדפי המשטרה, כיצד להילחם בחברי הכנופיה ואיך לנסוע במדבר.
 4. שימו לב ודיווח – זוהי משימה גדולה יותר הכוללת התקפת שיירה, בה עליכם לקפוץ לרכבים רצופים, להרוס מכונות אויב ולהביס את המיני -בוס עם מוט מגן צהוב.
 5. חלק מהפעולה – במשימה זו, תפתח את הנעילה של המיזם הראשון שלך, שהוא חנות לתיקון מכוניות. אתה צריך לגנוב מכולה מהאלילים ולקחת אותו ל- JR.
 6. עקרון פיטר – זו משימה עם קרבות עזים בבניין המוזיאון. בהליכה תלמדו כיצד להגיע לקודקס ואיך ללוות אותו, ואיך להשלים את חידת התותח.
 7. להיות הבוס שלך – אתה צריך להציל בעלי ברית. תצטרך להביס את החבר הראשון בקולקטיב.
 8. קח אותי לכנסייה – במשימה זו אתה צריך להקים מטה חדש עבור הקדושים בכנסייה נטושה. עליכם להשיג את מעשה הרכוש ולהביס את האויבים.
 9. עיצוב משרדים – משימה זו היא מבוא לאספנות. במהלכו תמצאו את הראשון – תותח.
 10. רשת – במשימה זו הקדושים עוזרים ל- JR על ידי השמדת ארגזים עם חלקים. בסוף המשימה, תוכלו גם לפתוח את טבלת התכנון הפלילית של האימפריה.
 11. המכונית של נינה – במשימה זו, אתה צריך לאתר את רכב בן לוויה שלך. אתה צריך, בין היתר לבקר בסדנה של גבריאל ובמירוץ נגד הזמן בדרך למחצבה.
 12. Forge – במשימה זו, הגיבורים תוקפים את מתקן ייצור המכוניות של לוס פנטרוס. דרך ההליכה שלנו מסבירה אילו צעדים מובילים לחבלה של הזיוף וכיצד להביס את המיני-בוס של האויב.
 13. גיוס אגרסיבי – זוהי משימה ייחודית באי מגן היל. דרך ההליכה שלנו מתארת ​​את כללי הטורניר ומספרת לך איך לנצח.
 14. יורה בחרא – במשימה זו תצטרך לירות על חפצים מעופפים בטווח הירי. תוכלו גם ללמוד כיצד להביס את נבחרת מרשל וכיצד לברוח משכירי חרב.
 15. המהירות והאוכלים ביותר – במשימה זו, הגיבורים מבקרים בכמה מסעדות מזון מהיר בחיפוש אחר הארוחה האהובה על קב ומרדפים אחר רכב משלוח.
 16. איום אליל – משימה זו מחייבת אותך למצוא ולחסוך Kev שנחטף. עליכם, בין היתר, לנצח במאבק בר, להמיס את הפצצות ולהביס את המיני-בוס של איידול.
 17. The Dustmoot – משחק LARP שתלמד עליו יותר במהלך משימת הסיפור. .
 18. ציור חום – כשאתה משלים את המשימה הזו, תתקדמה לאימפריה רכב 2. להביס את המשטרה ולהפסיד את המרדף.
 19. הגבול – משימה נרחבת שבמהלכה תסתנן לכלא כדי להציל את Nahualli. .
 20. גוף ראיות – במשימה זו אתה צריך לעזור ל- JR להיפטר מהמשטרה. מלבד זאת, ההליכה שלנו מסבירה כיצד להרוס את כל הראיות מהמחסן ואיך להפיל את המסוקים.
 21. ידיים אליל – זו אחת המשימות הפחות מורכבות בהן אתה צריך לשחזר כמה עשרות חבילות שנגנבו על ידי כנופיית האלילים.
 22. ריצת סופגניות – במשימה זו, הדמות הראשית צריכה להגן על עצמם מפני אזרחים רבים. .
 23. נסיגה של חברות – במהלך טיול החניון הזה, לגיבורים יהיו עימותים עם חברי שתי כנופיות שונות.
 24. שוד הרכבת הגדול – במשימה זו, הקדושים מחליטים לגנוב כסף מהרכבת הטייטרלית. דרך ההליכה שלנו מתארת ​​את העגלות והקטעים הבאים ברכבת.
 25. הערכת אמנות – במסע זה, עליכם להגשים את משאלתו של נינה ולגנוב 3 פסלים שונים, ואז להעביר אותם בבטחה למעון הקדושים.
 26. לוחם המוט – זו המשימה השנייה של משחק ה- LARP העירוני, בו תדאג להשיג חלקים ולבנות רכב מעי ייחודי.
 27. להפרת – זו משימת ה- LARP הסופית, בה הדמויות הראשיות מגנות על הטירה קראקן ותוקפות את פורד רעם כדי להתמודד עם הבוס גוון.
 28. עוברים על הסיפון – במשימה זו, הקדושים יצאו לחיפוש אחר הקודקס שאבד בעבר. עליכם, בין היתר, לעלות על יאכטת היוקרה ולהתמודד עם שני חברי הקולקטיב.
 29. סעיף שאינו תחרות-במשימה זו אתה תוקף את מטה מרשל, בו אתה צריך להגיע לקומות הבאות של גורד השחקים ולהביס את גאטלינג התותחן מיני-בוס.
 30. חבילת ניתוק – המטרה העיקרית של משימה זו היא להסיר את אטיקוס מהדירקטוריון של מרשל. זה יתאפשר על ידי השתלטות על מיכל ה- AI וגרימת נזק מסיבי.
 31. שוטר טוב/שוטר רע – במשימה זו, הקדושים מנסים לאלץ את מפקד המשטרה מייקלס להסיט את תשומת לבה מהאימפריה הפלילית שלהם. אתה צריך להפחיד אותה עם מסוק.
 32. אחרי המסיבה – זו הראשונה במשימות הסופיות של הקמפיין בו הדמות הראשית מבקרת במסיבה ומנסה לצאת מהסיוט.
 33. צהריים גבוה – אתה מבקר מחדש בעיירה הבדיונית סילבר גולץ ‘וצריך למצוא שכיר חרב שניתן לחקור אותו.
 34. העימות – זו המשימה האחרונה של סיפור העלילה הראשי, בו אתה צריך לתקוף את הקזינו, להציל את חבריך ו להביס את הבוס הסופי. דרך ההליכה שלנו מתארת הסוף ושלב המשחק.

שורה של Saints: סודות ואספנות – אוספים

אוספים ב שורה של Saints הם פריטי האספנות החשובים ביותר. אתה צריך למצוא אותם בעצמך – הסמלים שלהם לא מופיעים על המפה. המדריך שלנו יש הוראות כיצד להגיע אליהם.

 1. אוסף קישוטים קטנים – אוסף זה כולל 29 פריטים שונים.
 2. אוסף קישוטים בינוני – הוא מורכב מ 47 חפצים שונים.
 3. אוסף קישוטים גדולים – הוא כולל 23 פריטים.
 4. אוסף קישוט קיר – הוא מכיל 16 סוגים שונים של פריטים.

שורה של קדושים: פעילויות צדדיות

כל טריטוריה ב שורה של Saints יש כמה עשרות פעילויות אופציונליות קשור ל, ה.ז. קרב, חקר האזור או השלמת אתגרים. .

 1. איומים – תיארנו כיצד להשלים את כל 5 האיומים המופיעים במחוז זה.
 2. תגליות – בעיר העתיקה תוכלו למצוא ולהשלים 8 תגליות שונות/פעילויות נוספות.
 3. המולים צדדי – יש רק מסע צד אחד במחוז זה.

העיר העתיקה מזרח

 1. איומים – אתה יכול לבטל את הנעילה ולהשלים 5 איומים.
 2. תגליות – יש 10 תגליות/פעילויות נוספות הממתינות שתאתר ולהשלים במחוז זה.
 3. המולה צדדית – בחלק המזרחי, אתה יכול לעשות 2 משימות.

מזרח פרוביננסיה

 1. איומים – תלמד כיצד להשלים 5 איומים מחלק זה של מפת העולם.
 2. תגליות – במזרח פרוביננסיה יש 6 תגליות/פעילויות שונות.
 3. המולים צדדיים – יש רק מסע צד אחד בשטח זה.

מערב פרוביננסיה

 1. איומים – דף זה מתאר את מיקומם של כל 5 האיומים מאזור זה.
 2. המולים צדדיים – תבצע פעילות צדדית אחת במיקום זה. תיארנו אותו בעמוד זה של המדריך.
 3. תגליות – המחוז מציע 16 פעילויות נוספות שניתן לגלות במפה. תיארנו את מיקומם וכיצד להשלים אותם.
 1. איומים – העמוד מתאר איומים מאזור מרקדו.
 2. המולים צדדיים – יש פעילות אחת נוספת במרקדו, אשר התיאור שלה ניתן למצוא בעמוד זה של המדריך.
 3. תגליות – תיאור כל 12 התגליות הקיימות במחוז מרקדו.

לייקשור דרום

 1. איומים – הדף מכיל תיאור ומיקומים של 5 איומים ממחוז זה.
 2. המולה צדדית – תיאורים של כל ההמולים הצדדיים הזמינים במיקום זה.
 3. תגליות – תיאור כל התגליות הקיימות במחוז דרום לייקשור.

Lakeshore North

 1. איומים – תיאור ומיקום 5 האיומים הקיימים באזור.
 2. המולים צדדיים – תבצע פעילות צדדית אחת במיקום זה. תיארנו אותו בעמוד זה של המדריך.
 3. תגליות – תיאור כל 10 התגליות הקיימות במחוז צפון לייקשור.

מרינה מזרח

 1. איומים – הדף מכיל תיאור ומיקומים של 5 איומים ממחוז זה.
 2. המולה צדדית – תיאורים של כל ההמולים הצדדיים הזמינים במיקום זה.
 3. תגליות – תיאורים של כל התגליות הקיימות במחוז מרינה מזרח.

 1. איומים – מיקום ותיאור של כל 5 האיומים הקיימים במחוז זה.
 2. .
 3. תגליות – יש 7 תגליות/פעילויות נוספות במחוז זה במחוז זה.

Smelterville West

 1. איומים – תיאור ומיקום 5 האיומים הקיימים באזור.
 2. המולים צדדיים – 3 פעילויות צדדיות במחוז מתוארות בעמוד זה של המדריך, יחד עם מיקומם המדויק.
 3. תגליות – דף זה מתאר את כל התגליות הקיימות בסמלטרוויל ווסט.

סמלוויל מזרח

 1. .
 2. המולים צדדיים – תיאורים של שתי הפעילויות הצדדיות הזמינות באזור סמלטרוויל מזרח.
 3. תגליות – 10 תגליות מהמחוז מופיעות בעמוד זה. סיפקנו גם את מיקומם והתגמולים שלהם.
 1. איומים – תיאור ומיקום 5 האיומים הקיימים באזור.
 2. המולים צדדיים – הדף מתאר 4 המולים צדדיים ואת התגמולים שתוכלו לקבל להשלמתם.
 3. תגליות – העמוד מכיל את המיקום והתיאור של כל התגליות במחוז אל דוראדו.

Badlands South

 1. המולה צדדית – העמוד מתאר את כל ארבעת ההמולים הצדדיים שניתן לבצע בחלק זה של המפה.
 2. תגליות – דף זה מתאר את כל התגליות הקיימות במחוז דרום באדלנדס.

Badlands North

 1. המולים צדדיים – תיאור ומיקום של שני המוסות הצדדיות הזמינות במחוז צפון באדלנדס
 2. תגליות – הדף מכיל את המיקום והתיאור של כל התגליות באזור זה.

מדבר רוג’אס דרום

 1. המולה צדדית – המידע בדף זה חל על כל ההמולים הצדדיים באזור מדברי רוג’ס דרום
 2. תגליות – דף זה מתאר את כל התגליות הקיימות באזור זה.

מדבר רוג’אס צפון

 1. המולים צדדיים – תיאור ומיקומים של שני ההמולים הצדדיים הזמינים במחוז מדברי רוג’אס צפון.
 2. תגליות – דף זה מתאר 24 תגליות שממתינות לשחקנים במדבר רוג’אס צפונה.

אגם סבסטיאן

 1. תגליות – העמוד מתאר 2 תגליות שניתן למצוא באי.

מונטה ויסטה

 1. איומים – תיאור ומיקום 5 האיומים הקיימים באזור.
 2. המולים צדדיים – העמוד מתאר את שני ההמולים הצדדיים הזמינים במונטה ויסטה.
 3. .
 1. איומים – העמוד מכיל תיאור ומיקומים של 5 איומים במחוז זה.
 2. המולים צדדיים – תבצע 2 פעילויות צדדיות במיקום זה. תיארנו אותו בעמוד זה של המדריך.
 3. תגליות – תיארנו 6 תגליות זמינות בדירות המזרח יחד עם התגמולים.
 1. איומים – תיאור ומיקום 5 האיומים הקיימים באזור.
 2. המולים צדדיים – הדף מתאר 2 המולים צדדיים ואת התגמולים שתוכלו לקבל עבור השלמתם.
 3. תגליות – יש 10 תגליות/פעילויות נוספות במחוז זה במחוז זה.

מטלות מבוקשות

קטע נפרד הוקדש לכולם צייד Bounty משימות.

 1. Snitches – פעילות מתוזמנת – המשימה שלך היא לחסל 2 יעדים המופיעים בשני מיקומים שונים של העיר.
 2. Necromancer – אתה צריך להביס אויב מחופש במאבק גדול שמתרחש בבית העלמין.
 3. Musclehads – במהלך זה, אתה צריך לחסל את חברי הכנופיה של לוס פנטרוס תוך כדי נסיעה במשאית מפלצת
 4. Millennial – פעילות זו כוללת עזרה לסבתא לאתר את יעד המשימה.
 5. Un Mecanico – משימה זו כוללת גניבת רכב שמור ולחימה במחסן לוס פנטרוס.
 6. Backstabbers – במהלך חוזה זה עליכם לגנוב לימוזינה ולהרוג 2 יעדים בצורה יוצאת דופן.
 7. מרגל זר – אתה צריך להתמודד עם צלף שמתחבא בשממה.
 8. .
 9. Marshall VIP – המשימה שלך היא להטיס מסוק ולחבר מגנט לרכב היעד.
 10. CAR Rustler – אתה צריך לשתול פצצה על רכב.
 11. .
 12. בישול מתים – במהלך זה, עליכם לחבר קרוואן לרכב ולהעביר אותו למיקום המסומן.

שורת קדושים: מיזמים

מיזמים הם פשוט עסקים שתוכלו ליצור ולפתח. ישנם כמה סוגים מהם זמינים שורה של Saints וכל אחד ייחודי. מהתיאורים שלנו תלמדו, בין היתר, על התנאים לפתיחת המיזם, משימות קטנות שתוכלו לעשות עבורם, הכנסה לשעה ותגמולים מיוחדים לפיתוח עסק ב 100%.

 1. הסדנה של Jimrob – זו חנות תיקוני הרכב שתפתח כמיזם הראשון שלך. דרך ההליכה שלנו מסבירה כיצד לגנוב 10 רכבים שונים עבור JR.
 2. עתיד מזהיר – מיזם זה עוסק במציאת משאיות עם כימיקלים רעילים ומסירתם בחתיכה אחת.
 3. Shady Oaks – מיזם זה עוסק בסחיטת כסף באמצעות הונאות ביטוח.
 4. Castle Kraken – במיזם זה אתה משתתף בקרבות ענקיים כדי להגן על האזור שלך.
 5. Lundromat – כחלק ממיזם זה, עליכם להשלים 6 הזמנות להיפטר ממכוניות.
 6. Chalupacabra – המיזם דורש לגנוב 4 משאית מזון ואז להגן עליהם. לאחר משימה זו תקבל הכנסה נוספת במזומן.
 7. Eurekabator – מיזם זה עוסק בבדיקת פריטים חדשים. בזכותו, אתה יכול לקבל פריטים כמו: אב-טיפוס RTP 62-8s, צמצם קוונטי ודחף.
 8. .
 9. קצה חיתוך – מיזם זה עוסק במציאת חומרים ייחודיים לאסוף חומרים עבור מעצב אופנה. בהמשך הם יכולים לשמש כעורות חדשים, ה.ז. .
 10. רדיו Kakts – Venture עוסק ברדיו. כדי לקבל 100%, עליך להשלים 21 משימות המורכבות מקרב ומשתמש בחליפת כנפיים.
 11. . .
 12. הגדול – מיזם המחייב אותך לבצע כמה מהומות, אני.ה. פעילויות צדדיות הידועות מהתשלומים הקודמים. קבלת 100% נותנת לך הכנסה נוספת במזומן ו- XP.
 13. בואו להעמיד פנים – המיזם הזה עוסק בביצוע 5 עורים במקומות שונים בעיר. על ידי מקסימום זה תקבל הכנסה לשעה של 480,000 $.
 14. Planet Saints – מיזם לחנות שאליו אתה צריך לספק משאיות עם ציוד. אתה יכול להיתקל בהם על ידי נסיעה באזור המיזם.
 15. . אין משימות הקשורות לזה.

שורה של Saints: יסודות

שורה של Saints להנחות מסביר את מכניקת המשחקים החשובים ביותר ואלמנטים של המשחק.

 1. רמות קושי – כאן תוכלו לראות את רמות הקושי הזמינות ואנחנו מסבירים את ההבדלים העיקריים ביניהם.
 2. .
 3. בני זוג – בדף זה תוכלו להציג רשימה של בני זוג זמינים וללמוד כיצד להשתמש בעזרתם.
 4. יוצר תווים – כאן נעזור לך לעקוף את יוצר הדמות. תלמד גם מתי ואיך אתה יכול לשנות את מראה הגיבור.
 5. הכישורים הטובים ביותר – בדף תמצאו רשימה של מיומנויות מומלצות שצריכות להיות כפעילות.
 6. אתגרים – בעמוד זה תלמדו על ביטול נעילה והשלמת קטגוריות שונות של אתגרים.
 7. ההטבות הטובות ביותר – ריכזנו את ההטבות השימושיות ביותר המקיפות 3 קטגוריות: מינור, רב סרן ועילית.
 8. קרב – דף זה של המדריך מוקדש ליסודות הקרב.
 9. חקר עולמי – דף זה יעזור לכם בחקירה יעילה של המפה הפתוחה של סנטו אילסו.

שורה של Saints: שאלות נפוצות

בפרק השאלות הנפוצות תמצאו תשובות לשאלות נפוצות קשור, בין היתר, מכניקת המשחק העיקרית או ביטול נעילת רכבים ייחודיים.

 1. ? – אנו מסבירים כיצד לפתוח נקודות נסיעה מהירות ואיך מכונאי הנסיעות המהיר עובד.
 2. ? – .
 3. ריפוי – כיצד לחדש נקודות בריאות? – העמוד מסביר כיצד להחזיר נקודות בריאות שאבדו באמצעות הסרות.
 4. כיסויים – האם אתה יכול להשתמש? – בדף זה אנו מסבירים אם למשחק יש את מכונאי הכיסוי הקלאסי ומה אתה יכול לעשות כדי למנוע נזק.
 5. מזומנים – איך להרוויח ועל מה לבזבז את זה? – כללנו טיפים כיצד להרוויח במזומן בקלות ומה תוכלו לקנות איתו.
 6. ? – Gargantua היא משאית מפלצת נהדרת שימושית בתקיפת כלי רכב אחרים. בדף תמצאו הוראות היכן למצוא את הרכב וכיצד להוסיף אותו למוסך.
 7. המרדף – איך להפסיד? – כאן תיארנו את מכונאי הידוע וכללנו טיפים מעשיים כיצד לאבד את חברי המשטרה והכנופיה שרודפים אחריך.
 8. כלי רכב – איך לגנוב? – בדף זה תלמדו איך נראה גניבת כלי רכב במשחק (נסיעה ברחובות העיר וחונים).
 9. שמירת רכבים – איך? – בדף זה תמצא הסבר כיצד להוסיף רכבים חדשים לאוסף שלך ולהשתמש בהם בחופשיות.
 10. זמן ביום – איך לשנות את זה? – אנו עונים כיצד לשנות את השעה הנוכחית במשחק ל-, ה.ז. לַיְלָה.
 11. טנק – איך לגנוב? – זהו רכב היבשה החזק ביותר במשחק. .
 12. עתיד מזהיר – מדוע המשאיות מפסיקות לספור? – העמוד מסביר את החיידק עם חוסר היכולת להשלים את המיזם (חסר משימה 1 – ראיון).
 13. ? – בדף זה אנו מסבירים אם המשחק מאפשר לך לאסוף נשק שנפל על ידי אויבים ולהוסיף אותם למלאי שלך.
 14. משימות עיקריות – איך להתחיל? – .
 15. עולם המשחקים – האם זה גדול? – שורה של Saints כמו גם סוגי האזורים העיקריים.
 16. ? – בדף זה תיארנו כיצד לצבור בקלות את XP ואילו רמות נוספות מציעות.
 17. מראה הקדושים – איך לשנות? – אנו מסבירים כיצד תוכלו לשנות את הופעתם של המלווים העיקריים (אלי, ננה, קווה), כמו גם את חברי האמינור של חבורת הקדושים.
 18. מסוק – כיצד לפתוח את הנעילה? – בדף זה אנו מראים כדי לפתוח מסוקים ומטוסים (מסוק קרב, VTOL)

שורה של Saints יש ל 51 גביעים זמין בקונסולות פלייסטיישן ו- Xbox, כמו גם במחשב. הכנו א מדריך גביע עם מידע מפורט כיצד להשיג הישגים ולהרוויח את גביע הפלטינה ב שורה של Saints.

 1. גביעים/הישגים – דף זה מכיל א רשימת הגביעים ומידע כללי כיצד לפתוח אותם.
 2. הספינים – הישג זה עוסק בביצוע גליל חבית בזמן טיסה ברכב.
 3. .
 4. מילוי חינם – הישג זה מתקבל על ידי ביטול נעילה והפעלה של הדחיפה הבלתי מוגבלת.
 5. חתיכות הצהרה – הישג זה כרוך בשימוש בחומרים מעסקי חדישה.

שורה של Saints: אורך המשחק

הסיפור ב שורה של Saints ניתן להשלים ב בסביבות 15 שעות. עם זאת, למשחק פעילויות רבות נוספות, כגון משימות צד או סודות.

עוד על אורך המשחק ניתן למצוא בעמוד: אורך המשחק.

שורה של Saints: דרישות מערכת מחשב

 1. מעבד:
 2. RAM: 8 GB
 3. כרטיס מסך: AMD Radeon RX 480/NVIDIA GEFORCE GTX 970 עם 4 GB VRAM
 4. שטח דיסק: 50 GB
 5. DirectX: גרסה 11
 6. מערכת הפעלה: Windows 10 64 ביטים

עוד אודות דרישות המערכת ניתן למצוא בדף: דרישות המערכת.

שורה של Saints (אתחול מחדש של 2022) מציע כתוביות ב 8 שפות שונות. לרוע המזל, משחק קול זמין רק באנגלית.

רשמנו את השפות הזמינות בדף גרסאות השפה.

על מדריך שורות של Saints, דרך דרך

מְחַבֵּר : נטליה “n..com

מְתוּרגְמָן : Mateusz “ictius” Sawka

העדכון אחרון :

השתמש בתגובות למטה ל הגש את העדכונים שלך ותיקונים למדריך זה.

משחק וידאו של Saints Row

 • ז’ָאנר: פעולה
 • מפתח: .
 • מוֹצִיא לָאוֹר: כסף עמוק
 • פּלַטפוֹרמָה: PC, PS4, Xone, PS5, XSX

בכינו כששיחקנו. השטחים הגדולים ביותר של 2022

יש כל כך הרבה הייפ סביב משחקים משחררים שלעתים יכול להיות קל לשכוח שחלק מהמשחקים הם. . שים קלות. כאן אנו מפרטים את המשחקים הגרועים והמאכזבים ביותר של 2022.

משחקי וידאו חדשים שמשחררים באוגוסט 2022 - המשחקים הקרובים לקיץ!

אוגוסט הוא חודש שבדרך כלל יורד מתחת לתרשימים. ימי הכלב עשויים להיות בעיצומו, אך לפיוסס כלשהו, ​​יש מקום לכמה מהדורות מעניינות באמת. לכן, אף אחד לא צריך להתלונן על שום דבר לשחק במהלך חופשת הקיץ!

פחית

השורה החדשה של Saints עושה יציאה גדולה משאר הסדרה מבחינת מזג. ומבחינתי, זה נהדר, כי אשמח לשחק סיפור גנגסטר עולם פתוח, שהוא קצת יותר שם בחוץ, אבל לא ברוטו. .

סיינטס שורה בהליכה

כאן תוכלו למצוא שורה מלאה של קדושים (2022 אתחול מחדש) דרך כל משימות הסיפור וכל מה שצריך להשלמת 100%. יש 36 משימות עיקריות בסך הכל.

לפעמים ישנן משימות מרובות זמינות בו זמנית והם יכולים להיעשות בסדר מעט שונה. לא משנה באיזה סדר אתה משחק אותם. שום דבר ב- Saints Row אינו ניתן להחמצות, אתה עדיין יכול לעשות הכל אחרי הסיפור ב- Free-ROAM.

להלן קישורים לכל המשימות העיקריות בשורה של Saints (aka Saints Row 5):

משימות סיפור

 1. ראשית f#@!יום
 2. נסיעת בוקר
 3. שכר דירה
 4. שימו לב ודיווח
 5. חתיכת הפעולה
 6. עקרון הפיטר
 7. קח אותי לכנסייה
 8. יורה בחרא
 9. עיצוב משרדים
 10. רשת
 11. האבק
 12. גיוס אגרסיבי
 13. איום אליל
 14. המכונית של ננה
 15. אל ההפרה
 16. ציור חום
 17. גוף הראיות
 18. הזיוף
 19. הגבול
 20. ריצת סופגניות
 21. נסיגה של חברות
 22. שוד הרכבת הגדול
 23. הערכת אמנות
 24. סעיף שאינו מתחרה
 25. חבילת פיצויים
 26. אחרי המסיבה
 27. צהרי היום
 28. גִלוּי הַקְלָפִים
 29. שוטר טוב / שוטר רע
 30. בואו נבנה גורד שחקים
 31. חברים טובים לנצח

אחרי סיפור

לאחר שסיימו את כל משימות הסיפור העיקריות אתה עדיין יכול לחרוז חופשי כדי לבצע פעילויות צד כדי להשלים את כל המחוזות, למצוא פריטי אספנות ולעבוד על אתגרים.

מדריכים נוספים:

 • מדריך Wiki של Saints Row &
 • שורה של קדושים – דרך דרך
 • שורה של Saints – מדריך השלמה של 100%
 • שורה של Saints – כל מיקומי הגילוי
 • שורה של Saints – כל מיקומי ההמולה הצדדית
 • שורה של Saints – כל מיקומי האיום
 • Saints Row – כל מיקומי החנות
 • שורה של Saints – כל מיקומי החברים הקולקטיביים של האלילים
 • Saints Row – מדריכי מיזמים

Saints Row (2022) מדריך וויקי ואסטרטגיה

ברוך הבא למדריך Wiki & Strategy של Saints Row (המכונה “Saints Row 2022”, “Saints Row Root”, “Saints Row 5”). .

מפתח: רצון כסף עמוק
מו”ל: כסף עמוק
תאריך השחרור: 23 באוגוסט 2022
ESRB: בוגר / פגי 18
MSRP: 59,99 $
פלטפורמות זמינות: PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, PC (חנות משחקי Epic)

מידע על המשחק

בשורה של הקדושים 2022 אתחול מחדש (המכונה “קדושים שורה 5”) אתה משחק כדמות שנוצרה על ידי שחקן, יחד עם חבריך נינה, קווין, ואלי תבנה אימפריה ותשתלט על העיר סנטו אילסו. . בנה לך עסקים והביס את הכנופיות המתחרות של פנטרוס, אלילים, מרשלים. המשחק הוא עולם פתוח לחלוטין וכל התחומים ניתנים לחקירה לאחר הפרולוג. שום דבר במשחק אינו ניתן להחמצות, הכל עדיין יכול להיעשות אחרי הסיפור. ניתן לשחק את המשחק סולו לא מקוון כמו גם שיתוף פעולה מקוון.

 1. ראשית f#@!
 2. שכר דירה
 3. שימו לב ודיווח
 4. עקרון הפיטר
 5. קח אותי לכנסייה
 6. יורה בחרא
 7. עיצוב משרדים
 8. רשת
 9. האבק
 10. גיוס אגרסיבי
 11. איום אליל
 12. לוחם המוט
 13. אל ההפרה
 14. ציור חום
 15. גוף הראיות
 16. הגבול
 17. ריצת סופגניות
 18. ידיים לאלילים
 19. נסיגה של חברות
 20. הערכת אמנות
 21. עובר על הסיפון
 22. סעיף שאינו מתחרה
 23. חבילת פיצויים
 24. אחרי המסיבה
 25. גִלוּי הַקְלָפִים
 26. שוטר טוב / שוטר רע
 27. בואו נבנה גורד שחקים
 28. חברים טובים לנצח

פריטי אספנות

100% מחוזות השלמת

 • תגליות
  • תחנת מזג אוויר
  • גישה לגג
  • איסוף מזרן
  • ציד תמונות
  • היסטוריה נסתרת
  • צלילת אשפה
  • גלגלים אבודים
 • חנויות
 • משימות סיכון

 • מדריך Ventures (ביטול נעילה, משימות, תגמולים)
  • מיקומי רכב ג’ימרוב
  • מיקומי הצילום של ראיית הראייה של אדית

  אתגרים

  שדרוגים מיוחדים לרכב

  אלילים חברים קולקטיביים

  איך לסודות

  • האם יש מטוסים ומסוקים?
  • היכן למצוא מסוק
  • איך להשיג מטוס VTOL
  • כיצד לשנות את היום
  • כיצד לאפשר נסיעה אוטומטית
  • כיצד להתקשר למסירה לרכב
  • כיצד להשיג קרבין MDI-85