ברוך הבא לסנטו אילסו

כמה גדול מפת השורה של הקדושים? זה לא ממש בסדר גודל של הטיטאנים בעולם הפתוח כמו GTA 5 או The Witcher 3, אבל יש הרבה מה לעשות בסנטו אילסו. זה מגיע במהירות של 8 ק”מ מפינה לפינת השנייה, תן או קח בגלל גבולות המפה.

גודל מפת השורה של Saints, מחוזות וסמנים הסבירו

מפת דרכים של Saints Row: הקדושים נמלטים מקרב יריות במרדף לרכב במהירות גבוהה

רוצה ללמוד עוד על החדש מפת שורה של Saints, סנטו אילסו? Santo Ileso American Southwest, הוא מקום שונה מאוד מערים קודמות בסדרת העולם הפתוח, ומציע פריסה ומשימות שונות לקחת על עצמו. כדאי לקרוא את מדריך השורות של Saints למתחילים לפני שתתקעו במשחק, אך זה מתאר את כל מה שצריך לדעת על האזור בו תוכלו לשחק בו.

ניתן לגשת למפת השורה של Saints מיד לאחר השלמת ההדרכה, מה שמאפשר לך סקירה כללית של העיר. כאן תוכל לבחור כל מחוז ואת הפעילויות השונות שנמצאות בכל אחת מהן. זה יכול להיות קצת מאיים שהמפה כולה פתוחה לך, אז הרכבנו פירוט של מה שאתה יכול לעשות בכל אזור.

מפת השורה של הקדושים במשחק, מציגה את כל המפה בתמונה אחת

גודל מפת השורה של Saints

כמה גדול מפת השורה של הקדושים? זה לא ממש בסדר גודל של הטיטאנים בעולם הפתוח כמו GTA 5 או The Witcher 3, אבל יש הרבה מה לעשות בסנטו אילסו. זה מגיע במהירות של 8 ק”מ מפינה לפינת השנייה, תן או קח בגלל גבולות המפה.

אתה לא יכול לנסוע באלכסון על פני המפה ישירות בגלל האגם הענק באמצע, אבל אתה יכול לעוף ברגע שיש לך סילון או מסוק.

אזורי מפות שורה של Saints

אזורים מודגשים על ידי צבע שונה לאחר שנבחר, שכל אחד מהם מייצג את הקבוצה בשליטה. LOS PANTEROS (כתום) שולט בדרום -מזרח סנטו אילסו, האלילים (ורוד) שולטים על צפון -מזרח, ותעשיות הגנה צבאיות פרטיות (כחול) מגן על כל החלק המערבי. שני מחוזות המדבר – Badlands במערב ומדבר רוג’אס במזרח – יחד עם אגם סבסטיאן במרכז לא ניתן לשלוט על ידי אף קבוצה, כולל הקדושים.

 • אזורי לוס פנטרוס: Mercado, West Providencia, East Providencia, Smelterville West, Smelterville East
 • אזורי אלילים: העיר העתיקה מערבית, העיר העתיקה מזרח, מונטה ויסטה, מרינה ווסט, מרינה מזרח
 • אזורי מרשל: Lakeshore North, Lakeshore South, West Flats, East Flats, El Dorado

ברגע שהקדושים בונים נכס באזור, הוא יודגש בסגול. עם זאת, לקבוצה הקודמת בשליטה עדיין תהיה נוכחות באזור. השלמת מיזם באופן מלא באזור תדגיש גם את כל אזור המפה בסגול, מה שמקל על ההשלמה.

סמני מפות שורות של Saints הסבירו

ההתקדמות באזור מחולקת לחמישה חלקים, המסווגת על ידי סמנים צבעוניים שונים. אלו הם:

סגול – מיזמים: לאחר בניית נכס באזור, הוא יסומן באייקון גדול עם סגול סגול. מטה החבורה מוצג גם על ידי אחד מהסמנים הסגולים הגדולים הללו.

בנוסף לסמנים העיקריים, סמנים סגולים קטנים יותר יופיעו גם לאחר יצירת מיזם. הדגשת מיזם תאפשר לך לסמן את הסמן הקטן ביותר הקרוב ביותר על המפה שקשורה אליו.

אדום – איומים: התחלת מיזם תוליד גם חמישה איומים באזור, המוצגים באמצעות סמנים אדומים. אלה מתמודדים מול הקבוצה בעבר בשליטה על האזור, או על המשטרה. הסרת איום תגדיל את הרווחיות של המיזם של האזור.

הכחול – המוסות צדדיות: המולים צדדיים מסומנים בכחול, כאשר כל אחת מהן היא פעילות קצרה שאינה קשורה למיזמים. ניתן לחזור על אלה לאחר השלמתם אם הוחמצו יעדים צדדיים.

צהוב – תגליות: אלה מסומנים בסמלים צהובים, ויופיעו רק על המפה כשאתה קרוב אליהם. הרבה תגליות הן מקורות מהירים של מזומנים, כמו צלילה מזבלה או אחזור סמים סמים. עם זאת, אחרים כמו טווחי ירי וגלגלים אבודים יכולים לתת תגמולים הגונים.

בנוסף לתגליות הקטנות יותר, נקודות נסיעה מהירות (מחוץ למטה) ייצגו גם על ידי אייקונים צהובים. אלה חיוניים בהאיץ נסיעות בכל מפת השורה של Saints, לכן הקפד לבדוק את המדריך שלנו ב- Saints Row מיקומי נסיעה מהירים.

ירוק – חנויות: רוב החנויות מסומנות על המפה כבר מההתחלה. אלה מורכבים בעיקר מחנויות בגדים ואקדחים – האחרונים ימכרו את אותם פריטים, ללא קשר לאילו מהם אתה הולך. חלק מהחנויות לא ייכללו על ידי הרחבת האימפריה שלך, ישירות עם מיזמים או בעקיפין עם שכבות אימפריה גבוהות יותר.

זה היסודות של מפת השורה של Saints, שתעזור לך כשאתה מתחיל את האימפריה הפלילית החדשה שלך. בינתיים, אם הבוס שלך זקוק לכמה יכולות חדשות, הקפד לבדוק את ההטבות הטובות ביותר של Saints Row.

. ניתן למצוא את עבודתו גם ב- Techraptor ו- Rice Digital, המכסים מגוון כותרות בכל הז’אנרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

© 2023 ופורסם על ידי Deep Silver, חטיבה של Plaion GmbH, אוסטריה. פותח על ידי Deep Silver Volition LLC. כסף עמוק, שורה של קדושים, רצון והלוגו שלהם בהתאמה הם סימנים מסחריים של Plaion GmbH. כל שאר הסימנים המסחריים, הלוגואים וזכויות היוצרים הם רכוש של בעלים בהתאמה. כל הזכויות שמורות.

אתר זה משתמש בעוגיות

חלק מהעוגיות הללו חיוניות, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את החוויה שלך על ידי מתן תובנות לגבי השימוש באתר.

 • עוד מידע
 • אני מקבל

עוגיות הכרחיות

עוגיות אנליטיות

עוגיות אנליטיות עוזרות לנו לשפר את אתר האינטרנט שלנו על ידי איסוף ודיווח על מידע על השימוש בו.

עוגיות שיווקיות

אנו משתמשים בעוגיות שיווק כדי לעזור לנו לשפר את הרלוונטיות של קמפיינים לפרסום שאתה מקבל.

למידע מפורט יותר על העוגיות בהן אנו משתמשים, אנא בדוק את מדיניות הפרטיות שלנו. מדיניות פרטיות (נפתחת בחלון חדש)

שורה של Saint

Saints Row שלנו 2022 מפה אינטראקטיבית יכולה לעזור לך לחקור את עיר סנטו אילסו 100%. מדריך זה מציג את מיקומי הנסיעות המהירים, הסודות והפרידים האוספים, ופעילויות ייחודיות הזמינות במפת העולם. עדכון אחרון: 01 בספטמבר 2022

 • סודות ואספנות
 • פעילויות אופציונליות
 • טיול מהיר
 • חנויות
 • משאית מפלצתית

סודות ואספנות

הנקודות החשובות ביותר במפה האינטראקטיבית שלנו הן סודות ואספנות - Saint

הנקודות החשובות ביותר במפה האינטראקטיבית שלנו הן סודות ואיסוף. זה בעיקר בערך פריטי אספנות – אתה צריך למצוא אותם בעצמך (הם לא מופיעים כסמלים על המפה) ולצלם אותם כדי להוסיף למטה שלך כקישוטים פוטנציאליים.

פעילויות אופציונליות

תוכלו לגלות פעילויות נוספות כשאתם מסתובבים במפה או לבדוק את המפה שלנו - Saint

אתה יכול לגלות פעילויות נוספות כשאתה מסתובב סביב המפה או בדוק את המפה שלנו. הם מחולקים לשלוש קטגוריות עיקריות:

 1. תַגלִית – אלו הם אייקונים צהובים במפה שלנו ובקטגוריה זו כוללים, בין היתר, צלילה מזבלה, היסטוריה נסתרת, איסוף מזרן סמים, גלגלים אבודים וציד תמונות;
 2. המולה צדדית – אלו הם אייקונים כחולים במפה שלנו ובקטגוריה זו כוללים, בין היתר, את פוני אקספרס, רובה רובה רכיבה, סבוטור חליטת כנפיים, @TCHA והרמת קוצץ;
 3. איומים – אלו הם נקודות אדומות על המפה שלנו (ה.ז. מקום הימצאם של חברי עילית של כנופיות אויב או מיקומי כלי רכב שאתה צריך להרוס).

ריחוף את הסמן על טריטוריה על מפת העולם מציג מידע על כמה איומים, המולים צדדיים ותגליות שתוכלו למצוא ולהשלים. זה יכול להקל עליך לעקוב אחר ההתקדמות שלך ואת המחוזות השלמים ב 100%.

טיול מהיר

ל- Saints Row יש מכונאי נסיעות מהיר, אך עליכם לפתוח תחילה את הנעילה של נקודות נסיעה מהירות אינדיבידואליות - Saints Row 2022: מפה אינטראקטיבית - Basic

שורה של Saints יש מכונאי נסיעות מהיר, אך ראשית עליכם לפתוח נקודות נסיעה מהירות אינדיבידואליות. מפת העולם שלנו מציגה את מיקומם.

בכל מיקום אתה צריך לצלם את האובייקט הקשור – זה יפתח את נקודת הנסיעה המהירה.

חנויות

המיקומים של כל החנויות ונקודות השירות סומנו במפה האינטראקטיבית שלנו - Saints Row 2022: מפה אינטראקטיבית - יסודות - מדריך שורת Saints, Walktround

ה סומנו במפה האינטראקטיבית שלנו. קטגוריה זו של מיקומים כוללת:

 1. חנויות בגדים – אתה יכול לקנות שם בגדים חדשים (לכל חנות יש הצעה ייחודית);
 2. חנויות נשק – שם תוכלו לקנות ולשדרג כלי נשק, כמו גם לחדש תחמושת (ניתן לפתוח כלי נשק חדשים על ידי הגעה לרמה 5, 10 ו -15);
 3. מכוני קעקועים – שם תוכלו לקנות קעקועים חדשים;
 4. סטודיו לריקוד – אתה יכול לרכוש רגשים חדשים לדמות שלך.

אנו ממליצים לך לבצע רכישה בכל חנות כדי לקבל את התגמולים הקשורים אליו – גביע ו- XP (לכל חנות יש נקודות נפרדות).

משאית מפלצתית

על המפה תמצאו גם אייקון שמודיע על מיקומו של משאית המפלצת של גרגנטואה - אחד הרכבים הטובים ביותר במשחק - Saints Row 2022: מפה אינטראקטיבית - יסודות - מדריך שורת Saints, Walkthrough

על המפה תמצאו גם אייקון שמודיע על מיקום משאית המפלצת של גרגנטואה – אחד הרכבים הטובים ביותר במשחק. לאחר שהגיעו למקום המצוין במפה שלנו, תוכלו לגנוב את משאית המפלצת ולקחת אותה לכל מוסך כדי לחסוך אותה.