Destiny 2 השתלטות על טלסטו מציעה לאפוטרופוסים סמל בחינם

שחקנים המצפים לבאנר הברזל בשבוע הבא יכולים לבדוק את המדריכים שלנו למיטב ה- Destiny 2 Warlock בונה עבור PVP ו- PVE, Best Destiny 2 Hunter בונה עבור PVP ו- PVE, וה- Gestiny 2 הטוב ביותר בונה עבור PVP ו- PVE עבור כמה רעיונות באשר לבניינים הטובים ביותר שיעזרו לך לשלוט בפעילות.

איך להשיג את סמל הטלסטו של שרדינגר בגורל 2

הגיע הזמן לייצג את האקדח הנקי ביותר במערכת השמש.

טלסטו פועלת יותר מהרגיל כחלק ממסע פרסום מבונגי, שלכאורה הגיעה לסיומה בנובמבר. . .

טלסטו הוא נשק מפורסם בין גורל 2 קהילה, אך לעיתים רחוקות בגלל כוח האש שלה. הנשק הוא אחד האלמנטים המטרידים ביותר בכל מה שקשור לבאגים, עד כדי כך שיש לו גשש מתוצרת מעריצים משלה שספור כמה זמן הוא מאז שהטלסטו התקלה לאחרונה.

בונגי רכנה חזק למוניטין המתקדם שלו בקמפיין הפרסום, קידוד מצב ירי חדש שגרם לו להיראות כאילו הנשק אינו תקין – ואפילו הלהט כמה מעריצים שחשבו שזה היה רק ​​יותר מהשאנניגנים של טלסטו של טלסטו. עם זאת, לאחר שהיה ברור שהאירוע לא היה צירוף מקרים, הציד החל לכל מה שבונגי יכול היה לתכנן לנשק.

טלסטו השתלטה גם על דפי המדיה החברתית של בונגי, כולל תמונות תקלות עם סֵמֶל. בונגי ביצע כמה ציוצים מאיימים קריפטיים וגבוליים על שמו של טלסטו, ואמר כי הנשק “חיכה בכספות [של שחקנים]” במשך זמן רב מדי ו”עלה מעבר לצורך במפנה.”

בין אם אתה חובב טלסטו שרוצה לייצג את הנשק האהוב עליך או להטעות את האפוטרופוסים האחרים לחשוב שהסמל שלך תקנון, הנה איך אתה יכול לפתוח את סמל האקדח של שרדינגר.

היכן לממש את הסמל בהשראת הטלסטו של שרדינגר באקדח

סמל האקדח של שרדינגר זמין בחינם כהצעה מיוחדת מדף הבונגי ורק מחייב אותך לממש קוד כדי לפתוח אותו. הזן את הקוד . אם אתה כבר נמצא גורל 2, . לא ברור כמה זמן סמל הטלסטו יהיה זמין לפדות.

חלק מהמעריצים כבר ציפו שהסמל ישוחרר לאחר הקמפיין של טלסטו. .com, שנתן מושג מה יכול לחכות למעריצים בסוף הקמפיין. בונגי שלחה גם דוא”ל לשחקנים מסוימים, מה שהפך פוסט בסגנון “גולשני” עבור טלסטו-בדומה למה שבונגי עושה לאירועים מיוחדים אחרים כמו פשיטות. הדוא”ל מצביע גם על המערכה עם נושא הטלסטו בחנות Eververse וחולצת טריקו לועג למוניטין של הנשק כילד בעיה בגלל באגים.

פדרו הוא סופר הגורל הראשי של נקודה. הוא היה סופר פרילנסר מאז 2019, ולאגדה יש ​​את זה שאתה יכול לזמן אותו על ידי הצבת R-301 או הזמנתו לנהל פשיטה בגורל 2 (אם כי כנראה שיש לו מזל RNG גרוע יותר ממה שצוות D2 שילב). כשהוא לא יורה בשקעים, אתה יכול לראות אותו מגדל את המתים בדיאבלו הרביעי, מקבל את המפלגה השלישית ב- DMZ, או נכשל בהיסט התגנבות ביום המשכורת 3. מצא את ההפלטות שלו בטוויטר שלו @ggpedroperes.

Destiny 2 השתלטות על טלסטו מציעה לאפוטרופוסים סמל בחינם

Destiny 2 Thatperover מציע לאפוטרופוסים סמל חינם: תמונה של טלסטו על רקע כחלחל

קריפטוגרפים של אפוטרופוס בתקווה למצוא סודות בהשתלטות הטלסטו האחרונה של Destiny 2, יתאכזבו לגלות שה- TWAB האחרונים טוענים כי אין חידות לפתור ביחס לשינויים במשחק. עם זאת, אספני סמלים ישמחו ללמוד שחשבון הטוויטר הרשמי של Destiny שיתף קוד שיאפשר לאפוטרופוסים לאסוף סמל חינם הקשור לטלסטו.

ב- TWAB השבוע, מפתחי בונגי הכירו בכך שטלסטו עבר כמה שינויים חריגים. אמנם זה לא התייחס על הסף לגלגול החדש של הנשק, אך הוא רמז כי אין חידות או סודות המעורבים בשינויים המסתוריים.

“אנו מודעים לכך שטלסטו משחק, ובכן, כמו טלסטו בכנות. אז, רצינו לתת טיפ קטן לאורות החדשים שאולי לא שמעו שכאשר טלסטו מתנהג, אנחנו פשוט זורקים שמיכה מעליו עד שנוכל להכניס תיקון קבוע יותר “, אומר הבלוג.

“בכל מקרה, אין חידות או סודות. למרות מה שהמכונה אומרת שאנחנו בשליטה מלאה על המצב ואין צורך להיכנס לפאניקה.”

בתחילה לא היה ברור אם צוות הבונגי נמצא כאן בלשון בלחי, אך בדרך כלל, תקשורת רשמית שמציעה שאין חידות או סודות פירושה שלמעשה אין תעלומות.

עם זאת, חשבון הטוויטר הרשמי של Destiny, ששימש כטלסטו, צייץ לימים קוד לסמל הקשור לטלסטו בחינם. שחקנים יכולים לממש את הסמל עם קוד 9LX-7YC-6TX, בו הם יכולים להשתמש בפורטל הקוד של בונגי לפורטל הגאול.

הפתק המציין כי למעשה, למעשה, כל חידות גדולות יותר תואמות ציוץ מההובלה הקהילתית הגלובלית של בונגי, שצייץ את היום שהטלסטו נראה שהשתלט על החשבון.

. אל תיבהל – אנחנו עובדים על תיקון, “ציוץ 9 בנובמבר של קוסמו נכתב.

עם זאת, כאשר טלסטו קיבלה ‘השתלטות’ על חשבון הטוויטר Destiny 2, קו העלילה מצביע על כך שצוות הבונגי אינו, למעשה, בשליטה. פעילויות הנשק מאז שהשתלטו עליה.

למרות ש- TWAB הוסיף מעט לתעלומת הטלסטו, טלסטו ממשיך להשתמש בחשבון טוויטר של Destiny 2 כדי להצהיר הצהרות מוזרות, כמו ציוץ שקורא:

הם קוראים לי טלסטו
תגיד את זה עם צ’סטו שלך
הג’סט שלי לבדיקות מתח פשוט coalescedo
כיבוש את הברדדו הזה
בקרוב יודחקו
הצע לך לנוח אם אתה מרגיש במצוקה
אתה אורח לפסטו הזה
בבסטו שלי
כל עוד אתה מביע אני המוחלט [שגיאה]

חלק מה- Redditors הציעו כי השינויים עשויים להוות קנטה עבור עבודות נשק אקזווטיות צפויות שיגיעו בעונה הבאה ויכולים גם לבחון פונקציונליות שתאפשר לבונגי לבצע שינויים במהירות רבה יותר בעתיד.

ה- TWAB מזכיר גם שינוי באנר ברזל הקרוב שיש ליישם כאשר כרזת הברזל הבאה מתחילה ב- 15 בנובמבר. .

המפתחים ציינו כי הנדנדות הנקודות היו מעט עוצמתיות מדי, ולכן כעת היא רק מתגמלת על השחקן שעוסק במכה הסופית. בנוסף, הקבוצה עדכנה את המצב כדי להראות לשחקנים מדליות באנר ברזל במקום להציג במכוון מדליות כור היתוך.

שחקנים המצפים לבאנר הברזל בשבוע הבא יכולים לבדוק את המדריכים שלנו למיטב ה- Destiny 2 Warlock בונה עבור PVP ו- PVE, Best Destiny 2 Hunter בונה עבור PVP ו- PVE, וה- Gestiny 2 הטוב ביותר בונה עבור PVP ו- PVE עבור כמה רעיונות באשר לבניינים הטובים ביותר שיעזרו לך לשלוט בפעילות.

וויטני מארס בשנת 2009, ויטני תלה את הקריירה המשפטית המתהווה שלה כדי להפוך לעיתונאית משחקי וידאו, תוך התמקדות הן בגורל והן בגורל 2, בעיקר לצד משחקים כמו Valheim ו- Civilization 6. עבודותיה כוללות ב- Newsweek, USA Today/for the Win, Thegamer, HuffPost ועוד.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.