השמועה: שין מגמי טנסי נגד “מהדורה שלמה” הקניטה על ידי דליפה סינית בולטת

המפה במסגרת הראשונה נלקחת ישירות מ :

Shin Megami Tensei 5 אולי פנה ל- Xbox Game Pass בנוסף ל- PlayStation & PC

.

על פי המשתמש בטוויטר SN0W1N, שידוע בעבר בשיתוף דליפות ושמועות מתעשיית המשחקים, שין מגמי טנסי 5 פונה ל- Xbox Game Pass בנוסף לשחרור הסטנדרטי ב- PlayStation, Xbox ו- PC. לדבריו, ההכרזה הרשמית תיפרד באירוע יום השנה ה -30 של סדרת שין מגמי טנסי, אשר אמור לקרות ב -5 וב -6 במאי, 2023.

הגעתם של יותר כותרות שין מגמי טנסי ב- Xbox Game Pass נרמזה בעבר גם במהלך פרק של הפודקאסט של Xboxera על ידי המארח שפסל ניק, שהזכיר כי יותר כותרות שין מגמי טנסי ניתן היה לפנות לקונסולות Xbox בעתיד. לדבריו, מיקרוסופט מחפשת לשתף פעולה עם Atlus כדי להביא יותר משחקי Shin Megami Tensei לקונסולות Xbox, בדיוק כמו שהיה בעבר במקרה של כותרות פרסונה.

כותרות ה- Shin Megami Tensei שנקראו באופן ספציפי על ידי ניק היו שין מגמי טנסי 3, 4 ו- 5. . נכון לעכשיו, Shin Megami Tensei 3 זמין ב- Nintendo Switch, PlayStation 4 ו- PC, ואילו Shin Megami Tensei 4 זמין ב- Nintendo 3DS, ו- Shin Megami Tensei 5 זמין אך ורק על Nintendo Switch.

הערך האחרון בסדרת Shin Megami Tensei, Shin Megami Tensei 5, הוא משחק וידאו משחק תפקידים 2021 שפותח ופורסם על ידי Atlus. מופק על ידי שין מגמי טנסי הרביעי מנהל קזויוקי ימאי, הוא תוכנן כמעבר בין שין מגמי טנשאי השלישי: נוקטורן ושין מגמי טנסי הרביעי, הכוללים מכניקת משחק חוזרת ונשנית כמו גידול ושדים מיזוג. המשחק מכר למעלה ממיליון עותקים החל מאפריל 2022.

פייסבוק טוויטר Reddit Pinterest

השמועה: שין מגמי טנסי נגד “מהדורה שלמה” הקניטה על ידי דליפה סינית בולטת

Diandong Langke Lu Xun, משתמש בפורום הסיני A9VG הידוע בזכות הדליפות הקריפטיות שלהם, הקשורות לפלייסטיישן, הקניט את ההכרזה הקרובה על א “מהדורה שלמה” בפוסט ב -16 ביוני.

XUN הקניט בעבר נכון מספר הכרזות, כולל ההכרזה על תאריך השחרור (דרך); ההכרזה על חבילה של היריגאמי 1-2-3 (באמצעות); תאריך השחרור של “משחק חדש+” עבור אלוהי המלחמה Ragnarok (באמצעות); ההכרזה על מפלצת האנטר עולה לפלייסטיישן, Xbox ו- Windows (דרך); תאריך השחרור של Final Fantasy XVIטריילר “אמביציה” (דרך); התאריך של גבעה שקטה שידור (דרך); ועוד רבים.

ב- 16 ביוני, שון פרסם GIF המכיל את שתי המסגרות הבאות:

הדימוי עצמו הוא מה- שין מגמי טנסי מקוון חי 2021: Ongaku No Kotowari קונצרט שנערך בחודש מרץ 2021.

המפה במסגרת הראשונה נלקחת ישירות מ Shin Megami Tensei V:

הטקסט האדום המכסה את המסך במסגרת השנייה קורא “מהדורה שלמה” ביפנית, בסגנון “Sugu ni kese” (“כבה אותו עכשיו”) “תקלה” של המקור שין מגמי טנסי.

. ה שין מגמי טנסי לסדרה יש דמות חוזרת בשם סטיבן, שמבוסס מאוד על הוקינג ונעדר במיוחד .

לבסוף, Xun ידוע בהסתרת תאריכים בממדי התמונות שהם מפרסמים. מידות התמונה שפורסמו ב -16 ביוני הם 701 × 426. 1 ביולי, או “701”, הוא גם תחילתו של אקספו של אנימה 2023, כמו גם תאריך “Atlus / Sega מציג: שין מגמי טנסי קונצרט LIVE 30: להקת הצללים “. בעוד ש- ATLUS אמרה שלא לצפות בהודעות גדולות בקונצרט, הדבר אינו פוסל הודעה לפני הקונצרט.

כאשר הכל מורכב, נראה ש- Xun מקניט את ההכרזה על א Shin Megami Tensei V “מהדורה שלמה.”