תאריך השחרור של סימס 5, החדשות האחרונות וכל מה שאנחנו יודעים עד כה

תאריך שחרור רשמי עבור ה סימס 5 טרם הוכרז. עם זאת, על סמך ההתפתחות הנוכחית של תוכן עבור ה סימס 4, .

ברוך הבא ל הוויקי של סימס! לא אוהב את המודעות? לאחר מכן צור חשבון! משתמשים עם חשבונות יראו רק מודעות בדף הראשי ו יש יותר אפשרויות מאשר משתמשים אנונימיים.

אין לך חשבון?

הוויקי של סימס

סדרת סימס

הסימס היא סדרת משחקי וידאו שפותחה על ידי Maxis והוציאה על ידי Electronic Arts. , . הסימס הוא ספין-אוף של הישן SimCity זיכיון משחק, ששניהם נוצרו על ידי מייסד שותף של מקסיס וויל רייט.

במשחקים בסדרה בדרך כלל חסרים שערים מוגדרים, בניגוד לרוב משחקי הווידיאו האחרים. מוקד המשחקים הוא על חייהם המדומים של אנשים וירטואליים הנקראים “סימס”. השחקן אחראי להנחות את מעשיהם, להקפיד על צרכיהם ולעזור להם להשיג את רצונותיהם. שחקנים יכולים לשחק עם סימס ומשפחות קיימים, או ליצור משלהם. הם יכולים למקם את הסימס שלהם בבתים שנבנו מראש או לבנות את בתיהם באמצעות כלי הבנייה במשחק, ואז לספק לבתים עם חפצים מקטלוג במשחק. .

ההצלחה של הסימס בסופו של דבר הובילו ליצירת שלושה סרטי המשך, למעלה משני תריסר חבילות התרחבות, מספר משחקי פלטפורמות קונסולה ופלטפורמות שאינן PC, ועוד כמה כותרות ספין אוף בסדרה. נכון לספטמבר 2013, היו יותר מ -175 מיליון עותקים שנמכרו על משחקים בתוך הזיכיון. [1] הסדרה היא זיכיון המשחקים המוצלח ביותר של מחשב אי פעם.

תוכן

  • 1.1 הסימס
  • 1.2 הסימס 2
  • 1.3 הסימס 3
  • 1.4 הסימס 4

  משחקי קו מרכזי []

  Thesims4thgenlogo

  10 בספטמבר 2014

  14 בספטמבר 2012

  הסימס [ ]

  הסימס הוא המשחק הראשון בזכיינית, שיצא בשנת 2000 כספין-אוף של סדרת SimCity. המשחק נפגש עם שבחים קריטיים וקיבל פרסים רבים, ומכר עד היום למעלה מ- 6 מיליון יחידות. [2] הוא מדרג בין משחקי הווידיאו הנמכרים ביותר במחשב בהיסטוריה. ההצלחה של המהדורה הראשונית הובילה ליצירת סך הכל שבע חבילות התרחבות נושאים למשחק; חי גדול, מסיבת בית, דייט לוהט, , שחרור, סופרסטאר, וכן Makin ‘Magic.

  בגלל הצלחת המשחק במחשב האישי, הופקה גרסת קונסולה של המשחק. בניגוד למשחק המחשב, גרסת הקונסולה מוצגת בתלת מימד מלאה וכוללת משחקי מרובה משתתפים. גרסת הקונסולה של הסימס אחריו הגיע הסימס מתפוצץ האורבז: סימס בעיר שניהם עבור Nintendo GameCube, PlayStation 2 ו- Xbox. מהדורות כף יד של חזה החוצה וכן האורבז שוחררו עבור Game Boy Advance ו- Nintendo DS.

  סימס 2 [ ]

  סימס 2 שוחרר בשנת 2004 כמעקב למשחק הראשון המצליח, והציג סביבות תלת מימד מלאות, התקדמות גיל לסימס וגנטיקה, בין תוספות רבות. סרט ההמשך נפגש גם עם הצלחה רבה, והניע את שמונה חבילות ההרחבה של המשחקים; אוּנִיבֶרְסִיטָה, , פתוח לעסקים, חיות מחמד, עונות, נסיעה נעימה, זמן חופשי, וכן חיי דירה. לראשונה הוצגו חבילות תוכן נוספות בצורה של “חבילות דברים”, המוסיפות חפצים חדשים, הרבה תסרוקות ובגדים; , חומר חיי זוהר, דברים של חג שמח, חֲגִיגָה! דברים, , , דברים לעיצוב פנים למטבח ואמבטיה, דברים ביתיים של איקאה, וכן אחוזה וגן דברים. סימס 2, .

  גרסת קונסולה של סימס 2 . אחרי המשחק הגיע הסימס 2: חיות מחמד, , הסימס 2: חיות מחמד דירות .

  הושק בשנת 2009, והציג שינויים גורפים בסדרה. המגרשים המופרדים לשעבר מאוחדים בעולמות פתוחים שסימס יכולים לחקור במלואם, מערכת האישיות מבוססת הנקודה מוחלפת בסדרה של תכונות תיאור עצמי המשפיעות על התנהגותו של סים, וניתן להתאים את הופעתם של חפצים באמצעות משחק במשחק Compositor Texture, המכונה “צור סגנון” (שחקנים). לראשונה בסדרה הוצגו תכונות חדשות בטלאים הבאים, כולל כלי מרתף, קעקועים, לוחות צלילה, תכונות, שיפורים ליצירת SIM, חפצים ושיפורי משחק אחרים.

  סימס 3, הרפתקאות עולמיות, שאיפות, לילה מאוחר, , חיות מחמד, , עַל טִבעִי, עונות, , , וכן אל העתיד. תשע חבילות דברים שוחררו גם כן, דברים לופט יוקרתיים, חומר מסלול מהיר, ציוד גן, דברים על חיי העיר, דברים יחידים הורים, , , וכן דברים בסרטים. בנוסף, ניתן לרכוש מבחר גדול של תוכן בלעדי, כגון חפצים, בגדים, תסרוקות ועולמות חנות Sims 3.

  כמו במשחקים קודמים, גרסת קונסולה של שוחרר עבור PlayStation 3, Wii ו- Xbox 360, כמו גם גרסה ניידת עבור Nintendo DS, Nintendo 3DS ו- Mobiles. בניגוד למהדורות הקונסולה הקודמות, גרסה זו של סימס 3 הוא יציאה של משחק המחשב האישי. אחרי המשחק הגיע הסימס 3: חיות מחמד עבור Nintendo 3DS, PlayStation 3 ו- Xbox 360. גרסאות ניידות של הרפתקאות עולמיות, שאיפות, .

  הסימס 4 []

  הסימס 4 שוחרר בשנת 2014 כאיטרציה הרביעית בסדרה עם שיפוצים עיקריים ליצירה- A-SIM (CAS), מצב חי ומצב בנייה. ל- CAS יש ממשק חדש לפיו שחקנים יכולים פשוט ללחוץ ולגרור חלקים שונים של SIM כדי לשנות את התכונות שלהם, במקום להשתמש בסליידרים מספריים. Build Mode מתפקד כעת כמערכת מבוססת חדרים, לפיה מוכרים חדרים בודדים וניתן להזיז או לתמרן בקלות. מצב Build רואה גם תוספת של כלים חדשים חדשים, ומגדילה את הגמישות במיקום האובייקט. במצב חי, SIMS חווים רגשות שישפיעו על התנהגותם, הסימים סביבם ורגשות קיצוניים יכולים אפילו להיות קטלניים לסים שחווה אותם. הסימס 4 מציגה גם מערכת שיתוף תוכן במשחק המכונה הגלריה. שחקנים יכולים להעלות באופן מיידי את היצירות שלהם לגלריה, או להוריד בצורה חלקה את היצירות של אחרים כדי להוסיף למשחק שלהם.

  נכון ליולי 2022, שוחררו שנים עשר חבילות הרחבה הסימס 4 , להיפגש, מגורים בעיר, חתולים וכלבים, עונות, תתפרסם, אי חי, , אורח חיים אקולוגי, בריחה מושלגת, . לראשונה בסדרה מוצגים “חבילות משחק” בקנה מידה קטן יותר, אשר מוסיפים תוכן ומשחקים חדשים שבמרכזו נושא ספציפי. החל מיולי 2022, שוחררו שנים עשר חבילות משחק: נסיגה בחוץ, יום ספא, לסעוד בחוץ, ערפדים, הוֹרוּת, הרפתקאת הג’ונגל, Strangerville, תחום הקסם, מסע לבאטו, חלום עיצוב בית, סיפורי החתונה שלי ואנשי זאב. החומר אורז עבור הסימס 4 הציגו אלמנטים במשחקים קלים בנוסף לתוכן חדש, בניגוד למשחקים קודמים. , דברים פטיו מושלמים, דברים מגניבים למטבח, דברים מפחידים, דברים של Hangout סרטים, דברים בגינה רומנטית, דברים לחדר ילדים, , דברים זוהר וינטג ‘, , , דברים פעוטות, דברים של יום כביסה , החומר הראשון שלי לחיות מחמד, , , וכן דברים טבעיים. ממרץ 2021 שוחררו גם חבילות “ערכה” שונות , חנות Sims 3.

  . לראשונה בסדרה, גרסת הקונסולה מספקת כעת את משחק הבסיס המלא, כמו גם חבילות תוכן, בדומה לזה של גרסת המחשב האישי. זאת בניגוד למשחקי הקונסולה הקודמים, שבהם רוב תכונות גרסת המחשב הוסרו, או לגרסת הקונסולה היו תכונות בלעדיות שלא היו קיימות בגרסת המחשב האישי.

  קבלה [ ]

  הסימס הסדרה קיבלה שבחים ביקורתיים. הסימס הסדרה מחזיקה גם ב -5 רשומות עולמיות ברשומות העולם של גינס: מהדורת Gamer’s 2008. רשומות אלה כוללות את “סדרת הסימולציה הגדולה ביותר בעולם”, ו”משחק המחשב הנמכר ביותר בכל הזמנים “עבור הסימס, . [ציטוט צריך]

  תאריך השחרור ‘הסימס 5’, החדשות האחרונות וכל מה שאנחנו יודעים עד כה

  אם כי EA לא נקרא ממש הסימס 5 עדיין, אנו יודעים שאחרי שבע שנים ארוכות – המו”ל הודיע ​​כי הדור הבא של הסימס הזכיינית נמצאת בפיתוח. .


  , . כתמיד, המשחק הבא יפותח על ידי מקסיס ויפורסם על ידי Electronic Arts, וככל הנראה ייקח כמה מהתפתחות הסדרות שהוצגו בחזרה הסימס 4 אפילו הלאה.

  הרבה מהמידע שיש לנו על המשחק, כרגע, הוא שמיעה. אבל שמועות מציעות זאת על פי הדיווחים, הוא מבוסס על ענן ואף יכלול גם רכיב רב-משתתפים חדש לגמרי. בהתחשב בכך שראינו אפילו הופעה חיה מתקיימת הסימס 4, הולך להיות קשור יותר לקהילה שלה מאי פעם.

  להוט לדעת יותר? בדוק למטה את כל מה שאנחנו יודעים עד כה הסימס 5.

  • הסימס 5
  • מנכ”ל EA אנדרו ווילסון רומז חדש סימס הזכיינית נמצאת בצינור

  סימס 4 הביתה

  תאריך הוצאה

  תאריך שחרור רשמי עבור סימס 5 טרם הוכרז. עם זאת, על סמך ההתפתחות הנוכחית של תוכן עבור ה סימס 4, זה הוגן להניח שלא נראה את המשחק פוגע בקונסולות או מחשבים אישיים עדיין זמן מה.

  בינואר 2020 רמז מנכ”ל EA אנדרו ווילסון במהלך התדריך הכספי של החברה כי הדור הבא של CCN.

  מבחינת תאריך השחרור בפועל, אם כן, זה יכול להיות שנראה את המשחק ברגע 2022. .

  בהתחשב בכך ש סימס 3 יצא בשנת 2009, ואחריו הסימס 4 .

  האם יש טריילר ל הסימס 5?

  לא, טריילר ל עדיין לא בחוץ. . אנו נפקח על כל חדשות רשמיות, ונפרט אותה כאן.

  מה זה הסימס 5 הולך להיות בערך?

  ה .

  סימס הסדרה יכולה להציג רכיבים יחידים ומרובי משתתפים. הוא גם הוסיף כי המפתחים מתכננים לשלב אלמנטים המופיעים במפורש כעת .

  לדור חדש-על פני פלטפורמות בעולם המאפשר ענן-עליכם לדמיין שלמרות שנשאר תמיד נאמן להשראתנו, בריחה, יצירה ומניעים לשיפור עצמי, כי הרעיון הזה של אינטראקציות חברתיות ותחרות-כמו סוג של דברים שהיו למעשה נוכחים ב הסימס ברשת לפני שנים רבות, הם יתחילו להפוך לחלק מהניסיון של ה- SIMS המתמשך בשנים הבאות, “אמר וילסון, לפי קהילת סימס.

  . זהו משחק שבאמת אין לו שום תחרות בקטגוריה שלו למסירת והגשמת המוטיבציות הללו לשחקנים ואנחנו חושבים שהיא הזדמנות צמיחה אדירה עבורנו במשך שנים רבות רבות.”

  הסימס 4

  להיות זמין ב?

  אם לשפוט על עבר סימס מהדורות, ככל הנראה, הפרק החמישי יעלה לראשונה במחשב האישי לפני שיגיע לפלייסטיישן ו- Xbox. . .

  רָצוֹן הסימס 5 להיות במתג נינטנדו?

  זה לא סביר הסימס 5 יושק ב- Nintendo Switch. בתור התחלה, EA לא העביר אף אחד מהם הסימס עדיין רחוק שנים, סביר יותר להניח שנינטנדו תוציא קונסולה חדשה עד אז.

  קוטג 'סימס 4 חי

  למרות שכולנו מסתכלים קדימה לעבר הסימס 5, עדיין יש עדכוני תוכן בדרך ל . קרא עוד על העדכון הבא האפשרי כאן.