מיקומי מפתח של שער שער נצחי של אבדון: כיצד להשיג את כל מפתחות האימפריה

כשאתה בסוף פאזל הפלטפורמה הצף, עליך לאתר את שער הקוטלה בקלות מימין למערה שמוביל לאזור הבא. ואז לטפס במערימת שלוש מדפים ולהסתובב כשמגיעים לפסגה. . לבסוף, קפוץ אל הסלע כדי לאסוף את המפתח שלך.

שער קוטלי

הם מרכיב של אבדון נצחי והרחבתו, האלים הקדומים, חלק ראשון, המורכב משער השולט בגישה לאזור המכיל קן גור סגול מיוחד. אם השחקן מוציא את האיבר מהקן, הם יועברו לאזור סגור עם מספר שדים חזקים שצריך להרוס כולם. . לא ניתן לפתוח שער קוטלי אלא אם כן השחקן ימצא את מקש SLayer המתאים, אשר יוסתר אי שם בסביבת השער.

אם השחקן יצליח להביס את כל השדים, הם יחזרו לשער Slayer והקן יתפוצץ. במשחק הראשי, השחקן מתוגמל בשלוש נקודות נשק ונשאר מפתח אמפירי במקום הקן; שישה מפתחות אמפירים נדרשים לפתוח את הנעילה של Unmaykr במצודת האבדון. ב , במקום זאת השחקן מקבל רץ תמיכה לבחירתם.

הסיבה לקיומם של שערי הקוטלים וכיצד הם טלפורט את השחקן לסביבה אחרת לא מוסברים במשחק. . האזורים הפנימיים שמאחורי השערים עצמם גם דומים מאוד לארכיטקטורה של Sentinel Prime.

השלמת שער Slayer One מעניקה את ההישג “שלב הבונוס”, והשלמת כל ששת השערים Slayer בקמפיין הראשי על אחד משבצת שמור מעניקה את ההישג “מפסק השערים”. רכישת כל שלושת רוני התמיכה במשבצת שמור אחת ב חלק ראשון פרסים את ההישג “צמיד המזל”.

רמות עם שערי סלייר [עריכה]

באבדון נצחי, שערי סלייר נמצאים ברמות אלה:

ב , שערי סלייר נמצאים במתקן UAC אטלנטיקה וב- HOLT (ברמת ביצות הדם אין שער קוטלי, אך רץ תמיכה מוסתר ברמה). שערי סלייר אינם מופיעים ב , .

טריוויה [עריכה]

  • .

מיקומי מפתח של שער שער נצחי של אבדון: כיצד להשיג את כל מפתחות האימפריה

מחפש רשימה של כל שערי הקוטלים ומפתחות השער Slayer ב- Doom Eternal? שערי סלייר הם שלבי בונוס שתיתקלו בהם על פני שש רמות באבדון נצחי, וכל אחד מתהדר בזירה מאתגרת עבורך להילחם. לשרוד את המפגש ותקבל מפתח אמפיזי שניתן להשתמש בו כדי לפתוח את הנעילה של ה- Unmaker כחלופה ל- BFG. .

. .

כשאתה חוצה דרך שער Slayer ומתקשר אינטראקציה עם קן הגור בפנים, היה מוכן לקטטה, מכיוון שמפגשים קרביים אלה מחריצים את הפעולה, תערובת האויבים והאיום הדמוני הרבה מעבר לאחד עשרה. הנה לאן למצוא .

מיקומי מפתח שער נצחי של אבדון

כדי לפתוח שערי סלייר באבדון נצחית תזדקק למפתח שער Slayer, שתמיד קרוב אליו. . לא תצטרך לנסוע רחוק מדי, המפתח יהיה באזור הכללי, אבל תצטרך לעבוד כדי למצוא אותו.

מפתח שער Slayer Slayer

תוכלו להיתקל בזה לאחר שתעבור דרך פורטל Hellscape – הוא די קרוב לסוף רמת האקסולטיה כשאתה מגיע לפאזל הפלטפורמות הצף.

הנה היכן למצוא את כל סודות האקסולטיה הנצחית

. ואז לטפס במערימת שלוש מדפים ולהסתובב כשמגיעים לפסגה. . .

שער סלייר אקסולטיה

אם אתה ניגש לשער Slayer, סובב 180, אז הסתכל למעלה אתה צריך לראות סלע מושעה באוויר עם כמה שרשראות, כאן תמצא את מפתח שער Slayer Slayer. אז איך עולים לשם? פנו אל תוך המערה שמובילה לאזור הבא של המפלס.

. תוכלו למצוא את שניהם באחד החדרים האחרונים של מפלס הבסיס הקפוליסטי, בחדר עם השד הצלוב המסיבי.

ההגעה למפתח זה די פשוטה, אך השביל מוסתר מתחת לפלטפורמה הראשית. עבור אל השד המת והסתכל בקירות האגפים: אתה צריך לראות כמה קירות מטפסים משני הצדדים. עם זאת, אם אתה מסתכל למטה קצת יותר רחוק יש למעשה קבוצה נוספת של קירות טיפוס. קפוץ לאלה, ואז סובב ועליך לאתר כמה מוטות קופים המובילים למנהרה מתחת לרציף הראשי. . סובב מדי פעם קפוץ לחדר לפני שבסופו של דבר השתמש בסט נוסף של סורגי קופים כדי להגיע לחלל הזחילה עם מפתח שער הבסיס של Curlist Base Slayer.

זה באותו אזור, הממוקם ממש מתחת למשקל שתצטרך לשחרר כדי להתקדם לאזור הבא – אתה באמת לא יכול לפספס את זה.

מפתח שער Slayer Slayer Slayer

זה די קל לגלות בדרך המשימה הראשית, אבל למקרה שתצטרך לרכוש את כל שלושת המפתחות ולחזור לזירה הראשית הראשונה בה אתה נלחם בה. המפתח הכחול יפתח את פיות קן גור כאן, ויעניק לך כרית קפיצה. . בסופו שלע. .

זה ממוקם בסמוך לזירת קן סופר גור, שם אתה צריך למקם את כל שלושת מקשי השער Slayer. .

מקש שער קוטב קומפלקס קומפלקס

כרגיל, מקש שער הקלייר קומפלקס קומפלקס ממוקם קרוב לשער הקוטל עצמו. קצת אחרי הקרב הראשון ברחוב הראשי עם צמצם הבוצה, תוכלו לקיים אינטראקציה עם פאנל ירוק וגורד שחקים ייפתח זמן קצר לאחר. . . קפוץ לזה, התבונן שמאלה ואז קפוץ ומטפל במפתח

שער סלייר קומפלקס

כאמור, אתה בעצם צריך לעבור את שער הקלייר קומפלקס קומפלקס לפני שתקבל את המפתח כך שאין תירוצים לפספס את זה.

שער קוטל זה ושילוב מפתח זה נמצאים לאחר רצף קפיצת הסלע, בתוך מתקן אחסון מתכת עם הרבה זרועות זרועות. . קפוץ על הפלטפורמה הזו ואז עד למדף מימין – יש אספנות נוספת על מדף שמאל – לפני שמתנפץ דרך הסורג. עקוב אחר מסלול זה ותמצא את מקש שער Slayer Coreer Mars Core.

שער סלייר ליבה מאדים

ניתן למצוא את שער הקוטלה לרמת הליבה של מאדים באותו אזור כמו המפתח והוא די ישירות מתחת למפתח.

מפתח שער Slayer Taras Nabad

. תוכל לראות את המפתח בבירור אם אתה בוחן את הביוב, אך אתה יכול להגיע אליו רק לאחר שתעבור את כל הקטעים התת -מים. .

שער Slayer Taras Nabad

פשוט המשך לרוץ לאחר הרים את המפתח, החדר יהיה בצד ימין.

תגמולים של שער סלייר נצחי של האבדון הם:

  • מפתח אמפירי אחד לשער
  • שלוש נקודות נשק לפינוי שחיתות דמונית

ושם יש לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על שערי סלייר באבדון נצחי. אם אתה נאבק עם אלה, אל תשכח שתמיד תוכל להתאים את מחוון הקושי תוך כדי תנועה כדי לסמן את אלה מהרשימה שלך.

ג’ורדן קדימה לשעבר סגן עורך PCGamesn, ג’ורדן עזב מאז למרעה חדש. כשהוא לא משחק קשת שישה במצור, תמצא אותו מייסר על עיצוב רובה ציד במשחקי FPS או משחק חוזר של Fallout 4.

. . . המחירים נכונים בזמן הפרסום.