ציוויליזציה 6 מדריך, טיפים וטריקים – כיצד להוביל את התרבות שלך לתהילה

קח את זמנך, זהו משחק מבוסס תור אחרי הכל, והתענג על החשיפה ההדרגתית של החלקים הרבים המחוברים בין התרבות 6. עם זאת, עבור ההתחלה החזקה והמצליחה ביותר של המשחק שלך ממש מהשער, קח בחשבון את הטיפים והטריקים המתחילים הנוחים האלה. לאחר שתסיים, בדוק.

תרבות 6 הדרכה

“בסרטון זה אנו מכסים כיצד להכין תרבות משלך עבור Civilization VI ואנחנו כיצד להגדיר תרבות בסיסית משלך באמצעות התבנית שלי. מדריך זה מתעדכן לעבודה עם התרחבות סערת ההתכנסות וכל מה שבסרטון זה צריך לעבוד כמתוכנן כל עוד ההוראות עוקבות אחר הפיכת Civ 6 משלך ומנהיג משלך.

אני מקווה שלמדת משהו ומצאת את הסרטון מועיל ואם עשית זאת – אל תשכח להשאיר אהובה, לשתף את הסרטון עם אחרים ולהירשם לערוץ לעוד סרטונים בעתיד!

��️ קבל את התבנית והכלים:
.CC/UAREFERENCE
● תבנית ציוויליזציה (פרק זה) – https: // keniisu.CC/Civ6Template-2
● ההשפעות והדרישות של Chimpang – https: // keniisu.CC/Civ6effectreqs

�� הירשם לעוד ציוויליזציה 6 תוכן:
● https: // keniisu.CC/הרשמה

��️ סרטונים ורשימות השמעה מומלצות:
● Civilization 6: Modding הדרכות פלייליסט – https: // keniisu.CC/CIV6MODTUTORIALS

�� הצהרת סניף:
● התיאור מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ עליהם ורכוש מוצר אז אקבל עמלה קטנה כתוצאה מכך. זה עוזר לתמוך בערוץ ולאפשר לנו להמשיך ליצור סרטונים כאלה. אני מעריך את המעשה הזה כפי שהוא באמת עושה את ההבדל.

ציוויליזציה 6 מדריך, טיפים וטריקים – כיצד להוביל את התרבות שלך לתהילה

מפרופילי מנהיג לאסטרטגיות מעמיקות בכל שלב משחק.

מדריך מאת תורם סטייס הרמן
עודכן ב- 12 בינואר 2021

ציוויליזציה 6 מסמנת פרק חדש ומלהי. על סמך שינויים קיצוניים בסדרה שהובאה על ידי הכניסה האחרונה והתרבות ההרחבה שלה 6 מציגה מספר מושגים חדשים, מעדפת אלמנטים קיימים ואף רואה לנכון להמציא את הגלגל מחדש באזורים מפתח אחד או שניים.

בעוד שהנחיית תרבות מעריסת החיים ב -4000 לפני הספירה ועד להגיע לכוכבים בשנת 2050 לספירה יכולה להיראות קצת מכריעה, ובעוד שהכניסה החדשה הזו עובדת קשה כדי להנגיש את הדברים, לברורים ותמציתיים ככל שניתן להיות בעת המתאר מעל 6,000 שנה של מאמץ אנושי והתקדמות אנושית, זיקוק מהות אסטרטגיות המפתח שחשובות מיד להבין לעומת אלה שניתן להמתין במשך כמה מאות שנים במשחק זה לא תמיד קל – וכאן שלנו מדריך ציוויליזציה 6 מגיע ב.

קח את זמנך, זהו משחק מבוסס תור אחרי הכל, והתענג על החשיפה ההדרגתית של החלקים הרבים המחוברים בין התרבות 6. עם זאת, עבור ההתחלה החזקה והמצליחה ביותר של המשחק שלך ממש מהשער, קח בחשבון את הטיפים והטריקים המתחילים הנוחים האלה. לאחר שתסיים, בדוק.

  • ענייני מיקום עירוניים. אמנם זה יכול להיות מפתה להעביר את יחידת המתנחלים הראשונה שלך קצת יותר קרוב לכל סמלי משאב בונוס למראה מרגש שעשויים להיות בקרבת מקום, אך הדאגה העיקרית שלך לעיר ההתחלתי שלך היא גישה למים מתוקים. התיישבות בסמוך לנהר כדי לספק מים מתוקים, או ליד החוף אם אין נהר זמין, יספק דחיפה מוחשית למספר האזרחים שעירך יכולה לתמוך היישר מה- OFF. זה, בתורו, מניח בסיס חזק לצמיחה ושיפור בעיר. כאשר המתנחל שלך נבחר, שימו לב לשכבת העל שצצה כדי להדגיש אילו אריחים הם הטובים ביותר למים ואילו קערות אבק ביישן במים. בעוד שהמיקום העירוני הספציפי הופך להיות פחות מכווץ כשאתה מבצע מחקר כדי לשפר את הגישה למים מתוקים, כדאי לזכור כי דיור ומתקנים נשארים מכריעים לאורך כל המשחק. מתן האוכלוסייה שלך איפה לחיות שומר על הערים שלך צומחות ומבטיחה שכולם שמחים על ידי הגברת הגישה למתקנים באמצעות משאבי יוקרה ובנייני בידור, ושומר על כולם פרודוקטיביים.
  • צאו לדרך ולחקור. בנה צופה, לבונוסים התנועה המצוינים שהם נהנים מהם, והתחל לחשוף את המפה כדי לגלות מה עלול לרוץ בטבע. . אם אתה רואה ברברי תועה משוטט במדבר, שקול לעקוב אחריו כדי לגלות אם יש מאהל ברברי בקרבת. באופן דומה, אתה עלול למצוא כפרים שבטיים (או בקתות גודי, כפי שהם מכונים בחיבה על ידי קהילת CIV), המספקים שפע של בונוסים פוטנציאליים כולל.
  • . מגביר את המחקר. בציוויליזציה 6 אתה יכול להשיג דחיפות למחקר שנערך על עץ הטכנולוגיה. לפעמים ‘רגעי יוריקה’ אלה נתקלים בבקתות גודי שנחשפו באמצעות חקר, אך יש הרבה יותר דרכים פרואקטיביות שתוכלו להשיג אותן. עץ הטכנולוגיה מפרט את מה שצריך לנקוט בפעולה כדי להשיג את הדחיפה, בין אם הוא חווה משאב מקומי, מייסד עיר בחוף או להביס קומץ ברברים, וכל אחד מזרז באופן משמעותי את ההתקדמות על ידי צמצום הזמן הנדרש לחקר א טכנולוגיה בחצי. שימושי בכל המשחק, הבנת העלאות הללו ועבודה אקטיבית כלפיו יכולה לספק יתרון גדול לתרבותך הצערה בימיה הראשונים ביותר.
  • בונים אינם רק עובדים בשם אחר! אל תניח שהבונים בתרבויות 6 פשוט משתנים בשם עובדים מהמשחקים הקודמים. פעולה זו הופכת את התחת שלך ואותי; זה גם כואב לרגשות הבונים. ההבדל העיקרי הוא שבעוד שבונים, כמו עובדים, משמשים לשיפור האריחים בגבולות מדינתך, הם למעשה משלימים שיפורים באופן מיידי אך מגיעים עם מספר מוגבל של שימושים (שלושה, כברירת מחדל). ככאלה, אל תתייצב רק למלא כל אריח משושה סביב הערים שלך בחוות ומכרות, קח את האדמה סביבך ואיך מה שאתה צריך לעבוד איתם עשוי להיות משולב עם מה שאתה רוצה להשיג. אל תפחד להשאיר בונה סרק לכמה סיבובים עד שהמקור השימושי הזה של סוסים או יהלומים מבריקים ייפלו בגבולות ההתרחבות של האימפריה שלך.
  • המסחר הוא לא רק על הכסף (כסף, כסף). אם עקבת אחר העצות שלמעלה ושלחת יחידות לחקור את האדמה סביבך (אתה נראה חכם, אז נניח שיש לך) לא ייקח הרבה זמן עד שמסיבות הצופים שלך נתקל בציוויליזציה אחרת, מדינת עיר, או שניהם. בשילוב עם המחקר התרבותי המוקדם של סחר חוץ מהעץ האזרחי, אתה תהיה במצב לשלוח סוחר לשכן החדש שלך שהתגלה לאחרונה. זה לא רק ישפר את היחסים ביניכם, אלא גם יביא יתרונות מוחשיים כמו אוכל נוסף וזהב לעירכם, כמו גם את הרכילות המוזרה של סוחר שיכול לעזור לחשוף את מזג המנהיג המתחרה כלפיכם. מה שכן, סוחרים מקימים דרכים בין עירך ליעדם כשהם חוצים קדימה ואחורה, מחלקים את השביל באופן פיגורטיבי וממש ממש בין העמים שלך. שקול להציב חייל צבאי בסיסי או שניים לאורך המסלול שהסוחר נוסע כדי להפחית את הסיכוי שהם ייפלו טרף לנדודים ברברים.
  • קח זמן לחקור את ממשק המשתמש. זה ממש די יפה לדבר אחד, אבל לשימוש מעשי יותר הוא שהוא דחוס מלא בכלים מועילים, מדריכים שימושיים ומידע רלוונטי כדי לעזור לך להתחיל טוב. . כאן תוכל להחליף סמלים של משאבים ולהניב כדי לעזור לך להחליט לאן הכי טוב לשלוח בונים ומתנחלים, להחיל עדשות כדי לתאר את גבולות היבשה על בסיס שלל אפשרויות הכוללות שטחים פוליטיים, גיאוגרפיים ודתיים, ולשטח סיכות מפות עלות ל לאפשר לך להוסיף הערות משלך לאריח מסוים לחזור אליו מאוחר יותר.

במקום אחר, אתה יכול לחקור את העצים הטכנולוגיים והאזרחיים, לראות אילו נתיבי סחר יש לך פעילים ולהזכיר את מדינות העיר שפגשת במסעותיך. אמנם אתה לא צריך להיות מודאג בכלל מהתפריט הדירוג העולמי כל כך מוקדם במשחק (זהו מרתון, לא ספרינט), אך הוא מכיל מידע בסיסי שימושי כיצד להשיג כל תנאי ניצחון.

היה מודע גם למרחף כמעט על כל פריט, תפריט, אריח או יחידה במשחק מספק מידע באמצעות מערכת הקצה הכלים השימושיים, וכי האזרחים עומדים לרשותך (סימן השאלה בפינה השמאלית העליונה של המסך מציין את האנציקלופדיה במשחק) אם תרצה להמשיך את הבנתך בכל אחד ממושגי המשחק בכל נקודה.

חמושים בטיפים למתחילים אלה, אתם מוכנים כעת לעבור לשלב הבא של שליטה עולמית, העצמה תרבותית, פלא מדעי או הארה דתית על ידי מעבר למבוא למחוזות, הדרך הטובה ביותר לגדל ולהשתמש בזהב, היעילה ביותר דרך להשתמש בכל מנהיג, ואסטרטגיות מעמיקות יותר להתקדמות המשחק המוקדמת, האמצעית והמאוחרת שלך. בהצלחה!

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!