איך להגיע תמיד בזמן בגורל 2

ברגע שיש לך את כל זה בשורה, פתח את האנדרטה לאורות אבודים (ממוקם בין קיוסקי הכספת) ופנה אל הקטע שכותרתו “Exotics Worsaked Forsaked Forsaken.”משם, אתה יכול למצוא תמיד בזמן במשבצת האחרונה. לאחר שביצעת את הרכישה, זה שלך.

איך להשיג את ה- Time Sparrow תמיד בגורל 2

בגורל 2, השחקנים יתקלו בשני רכבים ראשוניים. הראשון הוא ספינה, וזה משהו שעוזר להם לנסוע מכוכב אחד למשנהו. השני, דרור, מסייע להם לעבור מנקודה אחת למשנהו בכוכב לכת. השימוש באחרון נחשב תמיד לאופציה טובה יותר תוך כדי מעבר על המפה מכיוון שהם מהירים.

למרות שאין להם יכולות פוגעניות, לעתים קרובות שחקנים נדרשים להשתמש בדרורים בפעילויות כמו פשיטות ושביתות בגורל 2 מכיוון שסעיפים מסוימים דורשים ניווט מהיר יותר. הזמן תמיד בזמן הוא מודל פופולרי מאוד במשחק, וכאן השחקנים יכולים להשיג את זה.

רכישתו תמיד עם דרור בגורל 2

ה- Sparrow תמיד ב- Destiny 2 הוצג לראשונה בהתרחבות הנטושה כפרס על השלמת קבוצה ספציפית של מפגשים בטרוף הפשיטה בעבר. כדי להשיג את הדרור הזה עכשיו, תצטרך לפלס את דרכך לאנדרטה לארכיון האור האבוד במגדל.

לאחר שתקשר אינטראקציה עם האנדרטה, בחר בכרטיסייה Exotics Forsaken. אתה יכול לרכוש את ה- Time Sparrow תמיד ב- Destiny 2 מהכרטיסייה זו עצמה. עם זאת, זה לא זול. תצטרך לפצל 240 שלל כיבוש וצופן אקזוטי אחד.

קחו בחשבון שתצטרכו להחזיק את ההתרחבות הנטושה אם תרצו לרכוש רכב זה. בעוד שהקמפיין כולו עצמו הוקמר, ממש כמו הפשיטה, לא תוכל לרכוש את האס של האשדים או להשתתף במפקד של כלום בגורל 2 ללא ההתרחבות.

ההתרחבות הנטועה כיסתה את החזית החשובה בהרבה במשחק, כולל מותו של קייד -6, ועליית העורב. האחרון צבר סוף סוף מקום בחלל ומתגלה גם כחבר חשוב למדי!

מדוע תמיד בזמן בגורל 2 כל כך פופולרי?

הדרור הזה הוא כנראה המהיר ביותר במשחק כרגע. עוד באותו היום, כשהוא שוחרר לראשונה, היה לו הטבה מהותית שתגרום לו לעבור מהר יותר מכל דגם אחר. עם זאת, ככל שחלף הזמן, בונגי המשיך לשחרר יותר ויותר הצעות, אך הם היו קוסמטיים גרידא. למרות שיש לו מהירות של 160 כמו כל הדרורים האקזוטיים האחרים, תמיד הזמן היה מהיר יותר מחבריו אחיו.

בעמוד הבלוג האחרון שלהם, בונגי ציין שזה יעדכן גם את הדרורים האלה, אך מעולם לא דיבר על ציר זמן. עם זאת, בהתבסס על כל מה שנאמר עד כה, תמיד הזמן לא יופעל. וזה יהיה די אירוני לראות את המודל הזה מתנשא על כך שהוא מהיר מכיוון שהוא ממש נקרא “תמיד בזמן תמיד.”

איך להגיע תמיד בזמן בגורל 2

נמאס לך לרכוב על איטי? האם אתה רוצה מהירות, מהירות ועוד יותר מהירות? אדוני או גברתי, יש לי את הדרור בשבילך. שומרים בכל רחבי מערכת השמש תוהים איך להגיע תמיד בזמן בגורל 2. למה? כי זה המהיר ביותר. הכי עמיד. הדרור הטעון ביותר שנעשה אי פעם. שום דבר אחר באוספים שלך לא מתקרב. שאל את טס. שאל את Xur. תשאל את אמא שלך. גיבורים חיפשו את הגלקסיה הרחבה, ועדיין, הדרור הזה שולט למעלה מעל כל השאר.

איך להגיע תמיד בזמן בגורל 2

והיום – ממש היום הזה – זה יכול להיות שלך. בוא איתי. אני אראה לך איפה הם שומרים אותם. אבל ראשית, כך שתוכלו להעריך את הרגע לחלוטין, סיפור אחורי קטן.

תמיד היה בזמן שהיה טיפת פשיטה

איך להגיע תמיד בזמן בגורל 2 - Scourge

זכרו את חרוץ העבר? הפשיטה הזו, שבסיסה בפאתי העיר האחרונה, שברה רבים של ליבו של אפוטרופוס עבור אנרכיים ורמות האיום המופתיות שלא יירדו. אולם פריט נדיר נוסף לא היה נשק בכלל. זה היה תמיד בסדרו הזמן שחלקם פשוט לא הצליחו למצוא את המזל להשיג.

אם נבחרת העבר הייתה עדיין בסביבה, מאמר זה היה מסתיים כאן. היינו אומרים, התהליך כיצד להגיע תמיד בזמן בגורל 2 הוא לעשות את הפשיטה. לרוע המזל, כפי שאולי התכנסת, Scourge כבר מזמן נעלם – קורבן לכספת התוכן של הגורל. אז הדרך שעליכם לנסוע לדרור בתחילת 2022 נראית שונה בהרבה.

אתה יכול לרכוש תמיד בזמן במגדל

אנדרטה לאורות אבודים

חשוב על האנדרטה לאורות אבו. קבלת הפריטים האלה עכשיו טריוויאלית יותר ממה שהיה קודם, אבל זה לא חופשי. זה יעלה לך קצת משהו.

תמיד במקרה של זמן, תזדקק למספר מטבעות ומשאבים על הברז, כולל אחד שתוכלו להרוויח רק על ידי ביצוע פשיטות. הנה מה שאתה צריך לסחוב:

  • 1 צופן אקזוטי
  • 150,000 נצנוץ
  • 240 שלל כיבוש
  • 2 שרידים עולים

לחלופין, אם יש לך צופים נטושים בברז, אתה יכול לבצע את הרכישה גם באמצעות אלה. במקרה כזה, תצטרך:

  • 1 צופן נטוש
  • 240 שלל כיבוש

ברגע שיש לך את כל זה בשורה, פתח את האנדרטה לאורות אבודים (ממוקם בין קיוסקי הכספת) ופנה אל הקטע שכותרתו “Exotics Worsaked Forsaked Forsaken.”משם, אתה יכול למצוא תמיד בזמן במשבצת האחרונה. לאחר שביצעת את הרכישה, זה שלך.

וככה תמיד להגיע בזמן בגורל 2

אנו יודעים בוודאות שתמיד בזמן יכול לקחת נזק רב יותר ומאפשר יותר “מגדילים” יותר מרוב הדרורים האחרים הקיימים. מירוצים רבים בקו ישר אישרו כי הדרור הזה הוא קצת יותר מהיר מכל דרור אחר במשחק, גם כן.

זה יהיה קצת כאב להשיג את זה, מכיוון שאתה צריך לצבור שלל כיבוש. זה לא פריט Gimme. שים קצת זמן להשלמת מפגשי פשיטה שבוע אחר שבוע, עם זאת, ולא מעט זמן זה יהיה שלך. בהצלחה.