5 משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam (ספטמבר 2023)

מתחילה את רשימת משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam, יש לנו חֶלאַת אָדָם. זה לא סתם משחק הישרדות; זה אחד שבו אתה תקוע בעולם כלא קשוח. המשחק מפורט במיוחד, גורם לך להרגיש שאתה באמת שם. אתה צריך לדאוג לכל דבר, מאכילה ושתייה ועד לוודא שאתה בריא. ב חֶלאַת אָדָם, . הדמות שלך משתנה על סמך מה שהם אוכלים וכמה הם נעים. זה משפיע על כמה טוב אתה יכול לרוץ או להילחם במשחק. אז לא מדובר רק במציאת אוכל ומים; זה קשור לשימוש בהם בדרך הנכונה.

משחקי הישרדות

150 משחקי הקיטור הטובים ביותר בכל הזמנים מתויגים עם הישרדות, על פי ביקורות Gamer.

דירוג מומלץ

 1. Top Top 250
 2. אבני חן נסתרות
 3. חדש השבוע
 4. הטוב ביותר משנת 2023
 5. הכי שיחקו
 6. דירוג מותאם אישית

הירשם למועדון 250 מהדורה שבועית וקבל את 30 המשחקים המובילים של השבוע מועבר ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך כל שבעה ימים! למד עוד.

טריילרים

תנועה, דרגה, כותרת, תאריך, פלטפורמות, תג ומחיר

ציון

8.83 98% 1,192,015 קולות

מסגרים היום

 1. 1463 המבחן: סודות הנשמה 2
 2. 982 Mad Max
 3. 81 Resident Evil 4
 4. 111 Fallout: New Vegas
 5. 611 פגיונות שטן
 6. 831 SCP: מעבדה סודית
 7. 941 עולם האימה
 8. 1181 מירוץ השמש
 9. 1411 פתולוגי 2
 10. 1471 Riftbreaker

נפילים היום

מועדון 250

מועדון 250 הוא מועדון החברים Steam 250, ומצטבר הכל 54 מיליון ביקורות מאדים לייצור היסטוריה של דירוג משחקים שלמים. זהו האיטרציה הבאה של Steam 250 עם המון תכונות שאפתניות ומרגשות מתוכננות. הפרטים המלאים נמצאים בקטע אודות בדף הפטרון שלנו.

הצטרפות למועדון 250 ל -2 פאונד בלבד לחודש עוזרת לנו להמשיך לבצע שיפורים שעוזרים לך למצוא משחקים טובים ב- Steam. כתמריץ בונוס, רמות משכון גדולות יותר מגיעות עם כמה תגמולים נוספים, כולל שמך, לוגו וקישור שלך באתר.

קיטור 250

הדירוגים מתעדכנים אוטומטית לפחות פעם ביום מנתוני ביקורות קיטור בשידור חי. .

מדדי תנועה מראים את שינוי המיקום מאז אתמול.

מצב מערכת

 • נוצר 24 בספטמבר 2023 05:31 UTC
 • קוד מקור, בעיות

מועדון 250 פטרון

מועדון 250 מצטבר הכל 54 מיליון ביקורות ב- Steam כדי לספק היסטוריה של דירוג מלא, ואילו Steam 250 מסתכל רק על היומיים האחרונים. מועדון 250 הוא פרויקט הרבה יותר שאפתני ומרגש אך יקר. פרטים מלאים על כמה מהשיפורים המתוכננים נמצאים בקטע אודות בדף הפטרון שלנו.

שקול להצטרף למועדון 250 כדי שנוכל להמשיך לבצע שיפורים שעוזרים לך למצוא משחקים טובים ב- Steam. כתמריץ בונוס, רמות משכון גדולות יותר מגיעות עם כמה תגמולים נוספים, כולל שמך חרוט לאתר!

אוצר קיטור דיסקורד קהילתי

הצטרף לקהילה Steam 250 ב- Discord מהאינטרנט, שולחן העבודה, הנייד או השלושה שלך בבת אחת!

עקוב אחר דף אוצר הקיטור הרשמי שלנו כדי לגשת לדירוג המשחקים ישירות מחנות Steam! עודכן אוטומטית כל יום.

הודעה על עוגיות

Steam 250 מאחסנים רק עוגיות נחוצות בקפדנות (אם בכלל). עם זאת, השותפים של הצד השלישי שלנו עשויים לאחסן עוגיות נוספות. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

5 משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam (ספטמבר 2023)

משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam

משחקי הישרדות עוסקים בשימוש בחכמים שלך כדי להפוך את זה במצבים קשים. הם זורקים אותך לעולמות חדשים שבהם אתה צריך לחשוב על הרגליים ולהשתמש במה שאתה מוצא כדי להישאר בחיים. Steam הוא מקום מועדף עבור רבים להשיג את המשחקים שלהם, יש הרבה הרפתקאות הישרדות מרתקות. במשחקים האלה יתכן שתצטרך לאסוף משאבים, לבנות מקלטים או להילחם באויבים. החלק המהנה הוא להבין כיצד לשרוד, ולפעמים, אפילו איך לשגשג. בחרנו כמה ממשחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam שתוכלו לבדוק.

5.

מתחילה את רשימת משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam, יש לנו חֶלאַת אָדָם. זה לא סתם משחק הישרדות; זה אחד שבו אתה תקוע בעולם כלא קשוח. המשחק מפורט במיוחד, גורם לך להרגיש שאתה באמת שם. אתה צריך לדאוג לכל דבר, מאכילה ושתייה ועד לוודא שאתה בריא. ב חֶלאַת אָדָם, חיוני לעקוב אחר דברים כמו כמה מים אתה שותה או אוכל שאתה אוכל. הדמות שלך משתנה על סמך מה שהם אוכלים וכמה הם נעים. זה משפיע על כמה טוב אתה יכול לרוץ או להילחם במשחק. אז לא מדובר רק במציאת אוכל ומים; זה קשור לשימוש בהם בדרך הנכונה.

יצירה היא גם חלק גדול מהמשחק. אתה יכול לעשות הרבה דברים, כמו כלים, כלי נשק ומקומות לחיות. אבל אתה צריך להיות חכם לגבי מה שאתה עושה. ב חלאות עולם כלא קשוח, יצירה יכולה לעזור לכם להישאר בטוחים מסכנה. זה משחק קשה, גם אם שיחקת הרבה משחקי הישרדות לפני כן. אבל זה מה שהופך את זה לאחד ממשחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam. המשחק לא סתם רוצה שתישאר בחיים; זה רוצה שתבין באמת מה צריך כדי לשרוד. כל בחירה שאתה עושה חשובה, וזה גורם למשחק להרגיש אמיתי מאוד.

4. תקוע עמוק

תקוע עמוק – טריילר רשמי | PS4

המעבר לרשימה הבאה שלנו הוא תקוע עמוק, משחק שלוקח את אתגר ההישרדות ומכניס אותו לאוקיאנוס העצום. המשחק הזה מציב אותך באמצע האוקיאנוס עם רק ההריסות של המטוס שלך בקרבת מקום. תמצא את עצמך באיים שונים, לכל אחד מהם מערך משאבים ואתגרים משלו. זה בקלות אחד ממשחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam עבור אלה הסקרנים על החיים באיים מבודדים. כל אי ב תקוע עמוק . איים מסוימים עשויים להיות מלאים בפירות ודגים, בעוד שאחרים יש אוצרות נסתרים מתחת למים. בנוסף, תמיד יש את הסכנה של כרישים ויצורי ים אחרים כדי לשמור על שחקנים בכוננות.

החל מכלים בסיסיים, שחקנים יכולים להצטבר להכנת מקלטים, סירות ודרכים גדולות יותר להשיג מים מתוקים. קל לאסוף את המערכת אך יש לה מספיק עומק כדי לשמור על דברים מעניינים. . כמו כן, אתה צריך להיזהר מכוויות שמש, להיות רעב מדי או צמא, וכל הזמן הימנעות מבעלי חיים מסוכנים. כל האתגרים האלה הופכים למשחק שהוא מרגש ומאפשר לך לחשוב קדימה. לכן, אם אתם מחפשים מבחן אמיתי של כישורי הישרדות, תקוע עמוק יש הכל.

3. אל תרעב יחד

אל תרעב ביחד טריילר השקה

הבא הוא אל תרעב יחד, משחק שבהחלט זכה למקומו ברשימת משחקי ההישרדות הטובים ביותר ב- Steam. . אתה צריך גם לפקוח עין על רווחת הנפש של הדמות שלך. עולם המשחק מוזר ויכול לגרום לדמות שלך לאבד את השפיות שלהם, ולהפוך את המשחק לקשה עוד יותר. אז בזמן שאתה מחפש אוכל ובונה מקלט, אתה צריך גם להגן על דעתך מפני חציר.

המשחק מעניין עוד יותר מבחינת האופן בו העולם משתנה. משמרת עונות, ועם כל שינוי, השרידה נהיה קצת יותר קשה. לדוגמה, יתכן שאתה אוסף פירות יער באביב, ואז פתאום זה החורף ואתה צריך למצוא מקור חום כדי להישאר בחיים. השינויים הקבועים האלה מוודאים שהמשחק לעולם לא משעמם. בנוסף, תוכלו לאחד כוחות לאסוף משאבים, לבנות מקלטים ולהילחם במפלצות. אז אם אתם מחפשים לאתגר את עצמכם וליהנות מאוד עם חברים, אל תרעב יחד הוא משחק חובה.

2. חֲלוּדָה

חלודה – טריילר רשמי

חֲלוּדָה הוא משחק שבאמת בולט בעולם משחקי ההישרדות. מה שעושה חֲלוּדָה מיוחד הוא עד כמה זה לא צפוי. אתה מתחיל כמעט עם כלום: רק סלע ולפיד. התפקיד שלך הוא למצוא דברים לבניית מקלט ולשמור על עצמך. אתה יכול גם להתחבר עם שחקנים אחרים, או ללכת לבד, אבל כך או כך, האנשים שאתה פוגש הופכים את המשחק למרגש ושונה בכל פעם שאתה משחק.

בניית דברים הם עוד חלק גדול מ חלודה, ו- yאתה יכול ליצור כל מיני מבנים כדי לשמור על עצמך. זה לא רק על לחימה וגניבה; אתה צריך גם להיות חכם לגבי האופן בו אתה בונה. בסיס חזק יכול לעזור לך לשרוד ולהגן על הדברים שלך. המשחק מאפשר לך להיות יצירתי, מהכנת צריף פשוט לטירה גדולה עם המון מלכודות. .

1. בני היער

בני היער – טריילר משחק רשמי

עוטף את הרשימה שלנו שיש לנו בני היער, ולא קשה לראות מדוע הוא מדרג כמשחק ההישרדות הטוב ביותר ב- Steam. המשחק מזמין שחקנים באי נידח למצוא אדם נעדר. נשמע הרפתקני, נכון? אבל הנה הטוויסט: האי מלא בקניבלים מסוכנים! הפחדים במשחק הזה אינם רק מהתפאורה; הם באים מיצורים מוטציה מצמררת שאתה צריך להילחם. אלה לא רק מפלצות פשוטות. חלקם נראים כמעט אנושיים, מה שהופך אותו למפחיד עוד יותר. כשמדובר בלחימה, אתה מקבל המון אפשרויות נשק. אתה יכול להשתמש בדברים פשוטים כמו צירים או ללכת היי-טק עם פריטים כמו Batons Stun.

עכשיו, מהו משחק הישרדות בלי לעצב ולבנות, נכון? בני היער הופך את החלק הזה למהנה ומידי. אתה יכול לשבור מקלות כדי להתחיל אש, להשתמש בגרזן כדי לבנות מקלט ואפילו לבחור אם אתה רוצה בקתה קטנה או בסיס חוף גדול. כל פעולה במשחק מרגישה חשובה, ואתה מקבל את החופש להחליט איך אתה רוצה לחיות על האי.

? תן לנו לדעת את המחשבות שלך על החברות שלנו כאן!

AMAR הוא חובב משחקים וסופר תוכן פרילנסרים. ככותב תוכן משחק מנוסה, הוא תמיד מעודכן עם המגמות האחרונות בתעשיית המשחקים. כשהוא לא עסוק בעיצוב מאמרי משחק משכנעים, אתה יכול למצוא אותו שולט בעולם הווירטואלי כגיימר מנוסה.