קוד בטוח – מה הקוד ואיפה למצוא אותו

יש בטוח עוד בספריה על גגות שכונות העוני, אך זה נפתח עם מפתח, כך שלא תדרוש קוד כדי לפתוח אותו.

כיצד להשיג את הקוד הבטוח Stray ולסדק את הסיסמה בשכונות העוני

סטריי מלא בפלטפורמות לעלות וחידות בגודל חתול כדי לפתור, ובעוד שהכל הופך להיות טבעי לך בזמן, החיים כחתול יכולים להיות קצת מבלבלים בהתחלה. עם זאת, יש מראה מושך כספת דיגיטלית אטום עם א סיסמה מסתורית מסתתר באחת משכונות העוני בסמטאות רבות, והקוד הבטוח לפיצוחו מוסתר בתו מלא בקוד בינארי.

אם עדיין לא פגשתם את מרבית תושבי שכונות העוני, לא יהיה ברור לחלוטין מה עליכם לעשות עם הפתק הזה, או איפה תוכלו לחפש את קוד בטוח. במדריך זה אנו מסבירים כיצד לפצח את הקוד הבטוח של סטריי בשכונות העוני של סטריי ולאחזר את מה שיש בפנים.

איפה אני מוצא את הסיסמה המסתורית ואת הקוד הבטוח בסטייליה?

אם אתה כאן, סביר להניח שכבר מצאת את הכספת המדוברת בשכונות העוני של סטריי. למקרה, הכספת תואמת בסמטה קטנה מימין למורוס, הרובוט המוזיקאי של שכונות העוני.

חתול התועה מסתכל על כספת דיגיטלית נעולה בשכונות העוני

בכספת יש תו ורוד קטן שכותרתו “סיסמה מסתורית” עבורך לאסוף. למרבה הצער, זה בחבורה של בינארי שרק ‘חנון אמיתי’ יכול לתרגם. אלה המילים של רובוטים מרובים על פני שכונות העוני, לא שלי.

החנון המדובר הוא אליוט. הרובוט הזה הוא גאון טכנולוגי מכובד והאקר, ונראה שהוא יכול כמעט לתקן כל דבר ולקרוא כל קוד. הדירה שלו לא נמצאת מהדרך וקל מאוד להחמיץ, אבל הוא רק טיול קצר מסבתא.

התחל בסבתא, ופונה אליה, התקדמו קדימה ופשוט מעבר לשני הרובוטים ישבו על הרצפה משמאלכם. הדלת לדירה נמצאת ממש לפניהם, ותוכלו לפתוח את הדלת עם כמה שריטות לתשומת לב.

חתול התועה מביט בכניסה לאליוט

ברגע שאתה בפנים, אל תשכח לאסוף את המוזיקה של הגיליון על הדיוקן שלפנינו כדי לפייס את מורוס, ואז ראש למעלה למעלה. הנה, תמצא את אליוט.

הראה לאליוט את הפתק, והוא יתרגם את זה בשבילך. בסופו של דבר, הפתק נכתב ‘סרגל Dufer’, שהוא סרגל שכונות העוני. תרצה לפלס את דרכך לשם, שלמרבה המזל, קל בהתחשב בכל אורות הניאון הוורודים המקיפים אותו.

חתול התועה מביט בכניסה לבר דופר בשכונות העוני

פעם בתוך המוט, עבור אל השלט ‘סרגל המוט’ של הניאון שיושב על המוט, משמאל. תשימו לב שיש תמונה ממוסגרת של חוף חוף מעל השלט, ותוכלו להשתמש בפס השובב שלכם כדי לחטט אותו מהקיר.

1283.

חתול התועה מביט בקוד על קיר בר דופר לאחר שהפיל ציור למטה

עם הידע החדש שנמצא, חזור לכספת וחבר את הקוד. ברגע שהכספת תיפתח, תתוגמל כדין עם קטע נוסף של גיליון; יש שמונה חלקים למצוא בסך הכל!

למידע נוסף על סטריי, אל תשכח לחפש את כל הזיכרונות בכל פרק אם אתה באמת רוצה לצלול לעומק הסיפור של סטריי. כמו כן, ישנן ארבע מכונות אוטומטיות שנמצאות כשאתה גם בשכונות העוני!

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • Annapurna Interactive עוקב
 • אינדי עוקב
 • PC Follow
 • פלטפורמה עקוב
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • שחקן יחיד עוקב
 • עשירים בסיפור עוקבים אחר כך
 • סטייה עוקבת
 • גוף שלישי עוקב אחריו

עקוב אחר כל הנושאים רואים 7 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לניוזלטר היומי של VG247

החדשות הגדולות ביותר של היום הועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

התשוקה של קלסי למשחקים החלה עם Resident Evil, והיה די קשה לגרום להם לשתוק על משחקי אימה מאז. כאשר הם לא מפחדים פחדים חדשים או מחזירים את ביטול הגבעות השקטות, לעתים קרובות ניתן למצוא אותם מתלהבים על פוקימון חמוד וקירבי, או להיות ממוצעים מאוד במשחקי FPS.

קוד בטוח – מה הקוד ואיפה למצוא אותו?

האם אתה מנסה למצוא את הקודים הבטוחים הסטורים כדי לבזוז אותם ולקבל את הטוב? .

Stray Codes Coces Cat in Alleyway

פורסם: 9 באוגוסט 2023

סטריי הוא משחק החתול מאנפורנה, או לפחות זה מה שאנחנו קוראים לזה עכשיו וגם אתה צריך. זה מלא אישיות, סיפור וחידות שחוסמות את ההתקדמות שלך. חלק מהחידות הללו מחייבות אותך להשיג קודים בטוחים תועים כדי להתקדם בסיפור העיקרי של המשחק, כך שזו יכולה להיות חוויה מתסכלת אם אינך יודע היכן או איך למצוא אותם. בהישג יד, יש לנו מכוסה ב קוד בטוח.

אנו נגיד לך מה זה אם אתה לא רוצה להתעסק התשובות שהועברו לך על צלחת.

קוד בטוח

הקוד לכספת בסמטה בסטיי הוא 1283. הקוד לכספת במידטאון הוא 8542.

אתה יכול להשתמש במדריך זה כדי לעקוף את הצורך למצוא לעצמך את הקוד, אך אם אתה עדיין רוצה למצוא אותו, קרא את המדריך שלנו כיצד לפתוח את הכספת בסמטה בשכונות העוני או במדריך למיקומי התג שלנו.

יש בטוח עוד בספריה על גגות שכונות העוני, אך זה נפתח עם מפתח, כך שלא תדרוש קוד כדי לפתוח אותו.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

זה כל הקודים הבטוחים התועים, אבל אתה יכול לבדוק את המדריכים שלנו כדי למצוא את כל מיקומי המחברת הסטורים או קוד הדירה של Seamus אם אתה תקוע.

עוד מה- Loadout

ג’סי גרגואר חובב משחקי ה- PS5 הטובים ביותר ומשחקי סדרת ה- Xbox הטובים ביותר, לג’סי יש גם נטייה למשחקי FPS כמו Halo Infinite Destiny 2.