סגל של לוחם רחוב 6 – כל דמות מאושרת

. . אין לו גישה לבמה של Street Fighter 2 שלו, אבל נראה שלד’לסים יש במה שמבוססת בהודו הכוללת פסל מוזהב ברקע.

עידן חדש לסדרת משחקי הלחימה האייקונית של Capcom יחל בשנת 2023, מכיוון ש- Street Fighter 6 נמצא בפיתוח עבור PC, PS5, PS4 ו- Xbox Series X | S. הפרק האחרון בסדרה מכוון להיות הגרסה הנגישה ביותר שלה עד כה, בעודו עדיין מתמודדים עם מעריצים ותיקים שגדלו עם הזיכיון לאורך השנים.

עבור הסגל, Capcom הלך עם שילוב של פרצופים חדשים וישנים עבור Street Fighter 6. . .

. באופן פנימי, הפעולה סובבת סביב מערכת הכונן, מערכת של חמישה מהלכים מיוחדים ששחקנים יכולים להתנסות בהם כדי ליצור שילובים מעניינים, אפשרויות הגנה והתקפות מיוחדות.

דרייב פארי משקף התקפה וממלא מחדש את מד הכונן שלך, דרייב אימפקט סופג התקפה, והיפוך הכונן מספק טכניקות התקפות נגד לארסנל שלך כשאתה חוזר לפינה. נוסף.

מצבים חדשים לגמרי בשם World Tour and Battle Hub כלולים, ושתי תוכניות הבקרה של Street Fighter 6 מתמודדות עם חדשים ושחקנים מנוסים. .

המשך לקרוא למבט על כל הלוחם המאושר עד כה ב- Street Fighter 6.

. המשחק יושק עם 18 תווים בסך הכל.

סגל של לוחם רחוב 6 – כל דמות מאושרת

Capcom אישר כי סגל Street Fighter 6 משיק עם 18 תווים, גלה אם הדמות האהובה עליך עשתה את הרשימה.

רשימת דמויות סגל 6 של לוחם רחוב: Ryu בוהה בלוק ברחוב Fighter 6 לעומת המסך

רוצה לדעת מי הגיע לסגל Street Fighter 6? . נראה כי Capcom לומדת מטעויות העבר שלה עם הסגל של Street Fighter 6, מביאה שילוב של מועדפים על מעריצים, דמויות חוזרות וחוזרות ולוחמים חדשים.

בעוד שתאריך השחרור של Street Fighter 6 נערך לעיפרון ליוני 2023, עדיין יש הרבה זמן עבור ה- Devs לחשוף עוד כמה הפתעות לסגל. . סגל Street Fighter 6 כולל 18 תווים בהשקה.

ריו פונה לשמש בשמיים בזמן שהוא אוחז בכרוך שלו

ריו

. . ה- GI המסורתי שלו השתנה עם קאסאיה (חלוק שלובש בודהיסטים), בדומה לזה שלובש אדונו, גוקן.

צ’ון לי

עם שלטון הטרור של Shadaloo באופן רשמי, צ’ון לי החליט לפרוש מעבודתה כסוכן ICPO. במקום זאת, צ’ון לי מנהלת שיעורי קונג פו כתפקיד היום שלה, מה שהופך אותה לחברה מוערכת בקהילה המקומית שלה. היא גם מבלה את זמנה בטיפול בלי-פן, אחד הקורבנות של האירוע של הירח השחור בחזרה לרחוב Fighter 5.

לוק

ההקדמה הקצרה של לוק ב- Street Fighter 5 מסבירה מדוע הוא רצה להצטרף לצבא. . לאחר שיחה עם גוויל, לוק מחליט לעזוב את הצבא כשהוא רוצה לנסות את ידו למשהו חדש. ב- Street Fighter 6 הוא תפס תפקיד כקבלן לחברה צבאית פרטית.

ג'יימי בעמדה לוחמת כשהוא מסתכל על המצלמה

. . הוא מקבל השראה רבה מיון ויאנג, שתי דמויות פופולריות מ- Street Fighter 3. נראה כי המהלכה של ג’יימי לווה בכבדות מהתקפות התאום כשהוא משלב את סגנון הריקודים הבלתי צפוי שלו עם כמה מיכולות המהירות שלהם.

עָרמָה

איש המשפחה של לוחם הרחוב, גויל חוזר ללוחם הרחוב 6 לאחר שהוריד את שדלו ולבסוף נוקם את מותו של צ’רלי. . הוא שימש בקצרה כמנטור ללוק ב Street Fighter 5, ולכן אנו מצפים מהדמויות האלה לקיים אינטראקציה שוב עכשיו כשלוק עבר את מסלול הקריירה החדש שלו.

ג'ורי בוהה ביריבתה כשעינה זורחת סגולה

ג’ורי

. נראה כי סגנון הלחימה של ג’ורי שופר, עכשיו היא יכולה לפטר טילים נמוכים ולבצע את בעיטת הגרזן הקופצת שלה מבלי שתצטרך לבזבז מניות פואה כלשהן. המעריצים ישמחו לדעת שבעיטת הצלילה המעופפת של ג’ורי חזרה, מה שמאפשר לה אפשרות תקיפה מצוינת תוך כדי אוויר מוטס.

קימברלי אוחזת בפח ריסוס כשהיא מתייגת קיר מול רקע בהיר וצבעוני

קימברלי

סטודנט של הנינג’ה המכונה גיא (כן, האיש מלחוחח הרחוב אלפא וקרב סופי), קימברלי סיימה את לימודיהם בקולג ‘מוקדם ומחויבת להפוך לנינג’ה מן המניין מלא. כאוהד של תרבות הפופ של שנות ה -80, קימברלי מצוידת בקלטת מצוידת במנגינות קלאסיות בה היא מנצלת מדי פעם במהלך המהלכים המיוחדים שלה.

קן

קן חוזר ללוחם הרחוב 6 במצב הרבה יותר קשוח מהפעם האחרונה שראינו אותו. . .

מתאבק הסומו האייקוני מצטרף לקאסט של Street Fighter 6, ומצליח לתלבושת חדשה על בגדי הסומו המסורתיים שלו. . זה לא נראה כאילו שלב ה- Street Fighter 2 של הונדה חוזר בקרוב, אם כי זה יכול להשתנות קרוב יותר לשחרור.

בלנה עם זרועותיו החוצה נמתחת כשהוא מתכונן להילחם בלוחם הרחוב 6

בלנקה חזרה, הפעם לובשת סרבל סרבל כחול ג’ינס. . לוחם הרחוב של בלנקה 2 חוזר שלב, כולל את עץ הענק עם נחש גדול עטוף סביבו.

דהלים ננעלים בזמן כשהוא מתחזה בין חייל לפיל

דהלים

בניגוד להרבה דמויות חוזרות ב- Street Fighter 6, המראה של דהלים אינו משתנה ברובו מהפעם האחרונה שראינו אותו. . .

. נקודות החוזק של די ג’יי ב- Street Fighter 6 מגיעות מההתקפות המהירות שלו שיכולות להיות מסובכות לקרוא אם לא נלחמת בו לפני כן. כאשר די ג’יי דוחף את יריביו לפינה, אתה יכול להתחיל להתמודד עם נזק קשה עם תערובות מסוגננות.

מנון

מנון, נחשב לרוב כדוגמנית החזקה בעולם, הוא ג’ודוקה עולמית ומדגם-על שרגיל לטייל בעולם כדי להשוויץ בתלבושות האחרונות המוצעות. . לוחמים צריכים להיזהר מהתקפותיו של מנון כשהיא מנצלת את הגפיים הארוכות שלה כדי להתמודד עם נזק מרחוק.

. מריסה, שנכנסת ל 6’8 מדהימים ו -269 פאונד חסרי 269 פאונד, מצוידת היטב לקחת על עצמה כל יריבה כשהיא נראית לרסק אותם באדמה. בילדותה, מריסה נוצרה בהשראת לוחמים יוונים קדומים שנלחמים בקולוסיאום, שמסביר הרבה על סגנון הלחימה שלה.

זנגיף עומד מול רקע אדום ואפור כשזרועו הימנית נמתחת

זנגיף

המתאבק הרוסי הגבוה בן 7’0 חוזר לסדרת Fighter Street למשחק ה- Mainline השלישי ברציפות. .

. אוהדי הנץ, לשמוח. לילי אולי לא הלוחמת האמריקאית שלך, אבל היא הדבר הכי קרוב שאתה הולך להשיג. מצוידת בשני מועדוני מלחמה עם ראש כדור, לילי אורזת די אגרוף בהתקפותיה למרות המסגרת הקטנה שלה. . .

ספורט תספורת חדשה, ז’קט ג’ק איחוד ומכנסי יוגה, קמי קיבלה ללא ספק את העיצוב המחודש הטוב ביותר של כל דמות קיימת. . ביזון וארגון Shadaloo שלו מחוץ לדרך, Cammy חופשי לחקור את העולם ללא איום של אויב התמותה שלה שמנסה לגנוב את גופה.

JP

איננו יודעים יותר מדי על כוונותיו של JP, אך כיום הוא ראשו של ארגונים לא ממשלתיים בינלאומיים (ארגון לא ממשלתי) עם כמה נכסי השקעה מצליחים. JP נראה כאילו הוא מתאים לארכיטיפ הנבל המושלם, ואנחנו יודעים שחלק מהיכולות שלו מפטרות אנרגיה סגולה, דומה מאוד ל- M. כוחות הפסיכו של ביזון.

. אם שם לב לדליפת הדמות בשנה שעברה, אתה אולי זוכר שראית את אותן הדמויות מופיעות.

להלן שנת 1 הדמות Pass Pass Fight Fighter 6 לוחמי DLC:

. אם אתה מחפש כותרות תחרותיות יותר כמו זה, עליך לקרוא את רשימת המשחקים המרובי שלנו. יש לנו גם רשימה של משחקי הלחימה הטובים ביותר אם אתה רוצה לגלות הרבה משחקים מצוינים בז’אנר.

. .

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. .