צייד מפלצות עלייה: פריצת שמש

Contents

השלמת משימות אנומליה ב- MH Rise: משחק הסיום של Sunbreak יתגמל אתכם במגוון חומרים פגועים, הנדרשים ליצירת כלי נשק חדשים וחזקים. מדריך פריצת שמש זה כולל הוראות ספציפיות כיצד להשיג כל חומר נגוע וכיצד לפתוח את כל הנשק הנדיר 10.

חומרים נגועים ומשימות אנומליה – מדריך למשחק השמש

השלמת משימות אנומליה ב- MH Rise: משחק הסיום של Sunbreak יתגמל אתכם במגוון חומרים פגועים, הנדרשים ליצירת כלי נשק חדשים וחזקים. מדריך פריצת שמש זה כולל הוראות ספציפיות כיצד להשיג כל חומר נגוע וכיצד לפתוח את כל הנשק הנדיר 10.

 • מדריך לביטול נעילה של משחק השמש
 • כיצד לפתוח את כל החומרים הנגועים
 • רשימת חומרים פגועים
 • כיצד לפתוח את כל הנשק הנדיר 10
 • איך לפלס את דרגת המאסטר במהירות

מדריך לביטול נעילה של משחק השמש

לקבלת התייחסות מהירה של מה שתפתחו כשאתם ב- Monster Hunter עלייה: משחק הקצה של Sunbreak, התייחס לתרשים זה. הכל מוסבר בפירוט בסעיפים הנפרדים בדף זה. זכור גם, כל חומר פגוע חדש וחומרי מפלצת פותחים גם קישוטים חדשים.

 • משימות אנומליה ★★
 • דרגת המאסטר איבושי
 • משימות אנומליה ★★
 • דרגת המאסטר נארווה
 • ★★★★ משימות אנומליה
 • זועם ראג’אנג

אדון דרגת שריון בשכבות
השלמת משימות אנומליה מתגמלת גם שובר תלבושת+המשמשת ליצירת שריון דרגת אדון בשכבות.

כיצד לפתוח את כל החומרים הנגועים

IMG 7353.JPG

בסך הכל, ישנם שמונה חומרים פגועים שונים. ניתן להשיג כל חומר נגוע על ידי מפלצות שונות מרובות ברמת מסע אנומליה מסוימת. החומר שתקבל תלוי במפלצת הספציפית. כדי לבטל את נעילת כל רמות המשימות של אנומליה לגישה לכל החומרים הנגועים, תצטרך להגדיל את דרגת האב שלך לדרגת המאסטר 50 ולהביס את רג’אנג זועם.

לדוגמה, תמצאו רק מפלצות שמפילות עצמות פגועות ועצמות פגועות במשימות אנומליה של 1 כוכבים. הנה כיצד לפתוח את כל רמות המשימות של אנומליה, ובכך, כל החומרים הנגועים.

 1. ראשית, מסע הסיפור האחרון של Sunbreak, הוכחת אומץ
 2. השלם את Master Rank 10 Quest Direge – מחקר אנומליה כדי לבטל את נעילת המשימות של אנומליה
 3. השלם את המסע הדחוף של Master Dray – תגמול לפתיחת משימות אנומליה ★★
 4. השלם את המסע הדחוף של Master Dray 30 – אלוהות עקצוץ עמוד השדרה כדי לפתוח משימות אנומליות ★★★
 5. השלם את המסע הדחוף של Master Dray 50 – זעם בלתי סביר כדי לפתוח משימות אנומליות ★★★ ★

רשימת חומרים פגועים

דם נגוע. Png

להלן רשימה של כל החומרים הנגועים ואיזו רמה של מסע אנומליה תמצאו אותם. לחץ על החומר הבודד לקבלת פרטים בדיוק כיצד לפתוח אותו ואילו מפלצות אתה צריך לצוד כדי להרוויח אותו.

 • פלט נגוע – א ★
 • עצם נגועה – A ★
 • דם נגוע – A ★★
 • עצם מפלצת נגועה – A ★★
 • סולם נגוע – A ★★★
 • מעטפת נגועה – A ★★★
 • פאנג נגוע – A ★★★★
 • טופר נגוע – A ★★★★

בלי קשר לאיזה חומר אתה אחרי או לאיזה מפלצת אתה צוד, דאג לשבור חלקי מפלצת. מובטח לך לפחות חלק אחד נגוע (ושובר תלבושת אחד +) לכל מסע אנומליה, אך קבל סיכויים נוספים במסך התגמולים לחלקים שבור. יהיו לך סיכויים נוספים כשאתה מגלף מפלצת נגועה וגם הזנב שלה (וזכור, אתה יכול להשתמש במלכודות עליהם, אבל אתה לא יכול לתפוס אותם.)

ביטול נעילת משימות אנומליות נוספות

רוצה להילחם במפלצת הסובלת ספציפית? להביס גרסת דרגת אדון של המפלצת ההיא, והיא עשויה להיות זמינה כמסע אנומליה! ראה כל עמוד חומר פרטני למפלצות הספציפיות.

כיצד לפתוח את כל הנשק הנדיר 10

IMG 7357.JPG

אם כי רוב כלי הנשק הנדירים 10 דורשים חומר פגוע ספציפיl, חלקם דורשים חומרים מהמסעדים הדחופים של Master Dray, כולל:

 • איבושי מאסטר דרגת נשק ושריון – השלם את המאסטר דרגת 20 מסע דחוף לפתיחת הנעילה של דרגת הראשי איבושי השלים את המסע הדחוף של Master Rank 50
 • נשק ושריון של נארווה מאסטר – השלם את דרגת הראשי 30 מסע דחוף לפתיחת הנעילה של דרגת האב נארווה ואת כלי הנשק והשריון הראשי שלה
 • Shagaru Magala Rarity 10 כלי נשק – השלם את המאסטר דרגה 50 מסע דחוף לפתיחת רג’אנג זועם. צורות הנשק הסופיות של שגרו מגלה דורשות חומרי ראג’אנג זועמים.
 • Rarity 10 כלי נשק עבור The Elder Dragons Teostra, Kushala Daora, Chameleos ו- Crimson Glow Valstrax דרוש חומרים נוספים שניתן להשיג רק על ידי ביצוע המסע הדחוף שהוצג ב- Master Rank 70, מה שפתח את הנעילה של דרגת הראשי כדי לחשוף .
 • נדירות 10 נשק מגנמלו – לבסוף, יש עוד מפלצת שננעלה ב- Master Rank 100 – הקש כדי לחשוף . ציד המפלצת פותח את הנשק הנדיר 10 מגנמלו, שנמצא בסוף . עץ מתחת לעץ מגנמלו.
 • נדירות 10 נשק מלזנו – דרוש חומרים ממפלצת MR 100 דחופה Quest

איך לפלס את דרגת המאסטר במהירות

ביטול נעילת כל מה שיש במפלצת האנטר עלייה: Sunbreak יכול להיות קצת מטלה, אז הנה האפשרויות הטובות ביותר שלך כשמנסים להגדיל את רמת הדירוג של המאסטר שלך:

 1. משימות מיקום מיוחדות ספציפיות – משימות באזור אחד קטן עם ציר קשת זמינים בהתחלה הם בדרך כלל אפשרויות טובות – כמו הבוס הסופי. לא תצטרך לבזבז זמן לרוץ במפה, וחזור על אותו מסע אמור לשפר אותך בהשלמתה במהירות. ב- MR30, תבטל את הנעילה של מסע דרגה של 6 כוכבים בזירה שנקראת Mayhem ללא מעצורים. תקבל את המפץ הכי הרבה לזמנך עם זה, כל עוד תוכל להשלים אותו באופן אמין. החסרון: מונוטוני, ולא תרוויחו מגוון רחב של חומרים שתצטרכו בהמשך.
 2. משימות אנומליה – אלה לא רק מעניקים כמות די משמעותית של “נקודות” של דרגת אדון, אלא שיש להם את היתרון הנוסף של חומרים פגועים מתגמלים ושובר תלבושת+, שאתה צריך להכין שריון שכבתי חדש ומגניב.החסרון: משימות אלה יכולות לארוך זמן רב ביחס לכמות דרגת המאסטר תשיג עבור כל אחד מהם.
 3. חיפוש ניקה – השלם את המשימות האופציונליות המצטיינות שיש לך עם “”. “סמל לפתוח דנגו חדש, שריון שכבה ועוד. החסרון: אלה כנראה לא כל כך יעילים אם כל מה שאחריו זה לפלס, אבל כנראה שאתה צריך לעשות אותם בכל מקרה!
 4. טוחן לשריון חדשסטים: אנו חושבים שזו הדרך הכי מהנה ומתגמלת להגדיל את דרגת האב שלך בשמש, אם כי סביר להניח שהיא הכי פחות יעילה. להיטי ההישג על ידי קביעת יעדים קטנים והשלמתם באמת מפרקים את הטחינה – ועם ערכות שריון, יהיו לך דברים להראות לזה! אתה תמיד יכול לבחור משימות אנומליות עם מפלצות שאתה זקוק לחלקים כדי להגדיל את היעילות לטחון.

היכן להשיג כל חומר פגוע

כשאתה מתקרב למשחק הקצה של Monster Hunter Rise: Sunbreak, תפתח את המשימות של אנומליה שכלל לחימה במפלצות הנגועות מהקוריוס. למריבות אלה יש מכניקה משלהם, וברגע שנצוד מפלצת נגועה, יהיה להם סיכוי להפיל חומר פגוע יחד עם בריכת השלל הנוכחית שלהם. תצטרך את אלה כדי ליצור הרבה כלי נשק בדרגה 10. ישנם שמונה חומרים פגועים שתוכלו להשיג, וכל אחד מהם נופל ממפלצות שונות. דף זה יראה לך היכן תוכל להשיג אותם.

איך להשיג דמים נגועים

אתה יכול להשיג דמים נגועים על ידי גילוף בישטן, דיימיו הרמיטאור, Khezu, וכן טטרנאדון. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

דם נגוע מפלצות
נגוע Blodiconsmonsterhuntersunbreak.png Bishatenmonstermonsterhunterrisesunbreak.png DAIMYHORMITAURMONSTERMONSTERHUNTERRISESUNBREAK.PNG Khezumonstermonsterhunterrisesunbreak.png Tetranadonmonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג עצמות נגועות

אתה יכול להשיג עצמות נגועות על ידי גילוף ארזורוס, לגומבי, וכן וולווידון. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

עצם נגועה מפלצות
SumperdedBoneiconsmonsterhuntersunbreak.png Arzurosmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Lagombimonstermonsterhunterrisesunbreak.png Volvidonmonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג טפרים נגועים

אתה יכול להשיג טפרים נגועים על ידי גילוף אלמודון, אורורה סומנטנת ‘, גוס חראג, וכן Rakna-Kadaki. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

טופר נגוע מפלצות
SupgeDedClawiconSmonsterhuntersunbreak.png Almudronmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Aurorasomnacanthmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Gossharagmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Raknakadakimonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג פאנגים נגועים

אתה יכול להשיג ניבים נגועים על ידי גילוף באריות, Garangolm, Nargacuga, וכן מגנמלו. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

פאנג נגוע מפלצות
SupgeDedClawiconSmonsterhuntersunbreak.png Bariothmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Garangolmmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Nargacugamonstermonsterhunterrisesunbreak.png Magnamalomonstermonsterhunterrisesunbreak.png

כיצד להשיג עצמות מפלצת נגועות

אתה יכול להשיג עצמות מפלצת נגועות על ידי גילוף Aknosom, רויאל לודרוט, Barroth, וכן בסאריוס. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

עצם מפלצת נגועה מפלצות
SumperdedBoneiconsmonsterhuntersunbreak.png Aknosomsomnesternsterhunterrisesunbreak.png Royalludrothmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Barrothmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Basariosmonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג פליטים נגועים

אתה יכול להשיג אילנים נגועים על ידי גילוף באגי נהדר, איזוצ’י נהדר, נהדר רוגי, וכן קולו-יא-קו. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

פלט סובל מפלצות
SupgeDpelticonsmonsterhuntersunbreak.png Greatbaggimonstermonsterhunterrisesunbreak.png Greatizuchimonstermonsterhunterrisesunbreak.png GROGROGGIMONSERTERSTERHUNTERRISESUNBREAK.PNG Kuluyakumonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג סולמות נגועים

אתה יכול להשיג קשקשים נגועים על ידי גילוף אנג’נת ‘, Pukei-Pukei, רתיאן, וכן טובי-קדאצ’י. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

סולם נגוע מפלצות
SupgeedScaleiconsmonsterhuntersunbreak.png Anjanathmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Pukeipukeimonsternosterhunterrisesunbreak.png Rathianmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Tobikadachimonstermonsterhunterrisesunbreak.png

איך להשיג פגזים נגועים

אתה יכול להשיג פגזים נגועים על ידי גילוף בישתן כתום בדם, Jyuratodas, Somnacanth, וכן Shogun Ceanataur. יתר על כן, ניתן להשיג אותו כמתגמולים בחלק השבור. לשתי השיטות הללו יש סיכוי של 20% להשיג את החומר.

מעטפת נגועה מפלצות
SupgeDshelliconsmonsterhuntersunbreak.png Bloodorangebishatenmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Jyuratodasmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Somnacanthmonstermonsterhunterrisesunbreak.png Shogunceanataurmonstermonsterhunterrisesunbreak.png

חומרים סובלים שמשות שמש

Sunbreak | רשימת חומרים נגועים | Monster Hunter Rise - Gamewith

Sunbreak | מפלצת האנטר עולה
רשימת חומרים נגועים

עודכן אחרון: 2022/8/18 06:07

 • בונה השריון עודכן!
 • בונה שריון תומך כעת בעבודות סקרנות!
 • מאמרים מומלצים לפריצה שמש
 • עדכון הכותרת הראשון בחינם עבור Sunbre הוא בשידור חי!
 • תוכן חדש: משימות חקירות אנומליות
 • עודכן: רשימת פרסים (עדכון השמש הראשון)
 • תוכן חדש: מעבדת מחקר אנומליה

רשימת חומרים נגועים – כיצד להיכנס למפלצת האנטר עליית השמש (Sunbreak MHR). כולל כיצד לפתוח את רשימת החומרים הנגועים, נדירות 10 נשק וקישוטים, ועוד!

תוכן העניינים

חומר נגוע – איך להשיג

זמין במהלך משימות אנומליה

זמין במהלך משימות אנומליה

משימות להשתתף – משימות אנומליה
– חקירת אנומליה
תגמול למסע אושר להשיג חומרים פגועים
חלק קשה/שבור קבל 20% נוספים לכל חלק

ניתן להשיג את כל החומרים הנגועים מ”שיטות אנומליה “שניתן לבטל את נעילתם על ידי ביצוע חסימת אנומליה וחקירת אנומליה. אתה יכול להשיג אותו באמצעות הרס חלקי גוף של מפלצות ומשימות ניקוי.

כיצד להשיג חומרים פגועים

חוֹמֶר מתקבל ממפלצות
פלט סובלפלט סובל
A ★ 1 (MR10) הסתר נגוע+מחבוא נגוע+
חקירה A ★ 1
(LV31 ומעלה)
איזוצ'י נהדראיזוצ’י נהדר קולו-יא-קוקולו-יא-קו נהדר רוגינהדר רוגי באגי נהדרבאגי נהדר
עצם נגועהעצם נגועה
A ★ 1 (MR10) עצם נגועה+עצם נגועה+
חקירה A ★ 1
(LV31 ומעלה)
ארזורוסארזורוס לגומבילגומבי וולווידוןוולווידון
דם נגועדם נגוע
A ★ 2 (MR20) דם דרקון נגועדם דרקון נגוע
חקירה A ★ 2
(LV31 ומעלה)
דיימיו הרמיטאורדיימיו הרמיטאור טטרנאדוןטטרנאדון KhezuKhezu בישטןבישטן
עצם מפלצת נגועהעצם מפלצת נגועה
A ★ 2 (MR20) מפלצת עצם מפלצת נגועהמפלצת עצם מפלצת נגועה
חקירה A ★ 2
(LV31 ומעלה)
בסאריוסבסאריוס רויאל לודרוטרויאל לודרוט BarrothBarroth AknosomAknosom
סולם נגועסולם נגוע
A ★ 3 (MR30) סולם נגוע+סולם נגוע+
חקירה A ★ 3
(LV31 ומעלה)
רתיאןרתיאן אנג'נת 'אנג’נת ‘ טובי-קדאצ'יטובי-קדאצ’י Pukei-PukeiPukei-Pukei
מעטפת נגועהמעטפת נגועה
A ★ 3 (MR30) קרפייס נגועקרפייס נגוע
חֲקִירָה
A ★ 3 (LV31 ומעלה)
Shogun CeanataurShogun Ceanataur בישתן כתום בדםבישתן כתום בדם SomnacanthSomnacanth JyuratodusJyuratodus
טופר נגועטופר נגוע
A ★ 4 (MR50) טופר נגוע+טופר נגוע+
חֲקִירָה
A ★ 4 (LV31 ומעלה)
גוס חראגגוס חראג אלמודוןאלמודון Rakna-KadakiRakna-Kadaki אורורה סומנטנת 'אורורה סומנטנת ‘
פאנג נגועפאנג נגוע
A ★ 4 (MR50) פאנג נגוע+פאנג נגוע+
חקירת אנומליה
A ★ 4 (LV31 ומעלה)
GarangolmGarangolm מגנמלומגנמלו NargacugaNargacuga באריותבאריות
סולם קשה נגועסולם קשה נגוע
חקירה A ★ 5
(LV51 ומעלה)
RathalosRathalos MizutsuneMizutsune אסטלוסאסטלוס
עצם קשה נגועהחקירת עצם קשה נגועה A ★ 5
LV51 ומעלה)
טיגרקסטיגרקס לונגרוןלונגרון מאגמה אלמודוןמאגמה אלמודון
עצם קשה נגועהחקירת עצם קשה נגועה A ★ 5
(LV51 ומעלה)
סרגיוססרגיוס דיאבלוסדיאבלוס זינוגרהזינוגרה

העלה את רמת המחקר של אנומליה כדי להשיג כמה חומרים נגועים

ניתן להשיג כמה חומרים ברמה גבוהה, כמו סולם הקשה הנגוע, רק באמצעות משימות חקירה אנומליות. ישנם גם תנאים כמו רמת מחקר של 31 ומעלה, מה שהופך אותו לעדיפות גבוהה להעלות את הרמה תחילה לפני איסוף חומרים .

חומר נגוע – כיצד להשתמש

משמש לשדרוג נשק וקישוטים

משמש לשדרוג נשק וקישוטים

יש צורך בחומרים נגועים כדי לשדרג נשק נדיר 10 ויצירת קישוטים חזקים. שימו לב כי יש צורך בהרבה חומרים פגועים לכל שדרוג, אז נסו לאסוף כמה שיותר חומרים.

משמש ליצירה מקורנית

משמש לחיזוק נשק ושריון

חומרים פגועים נדרשים גם ל”העצמה מקוריים “בהם הם יכולים לחזק כלי נשק ושריון ולהוציא סטטיסטיקות אקראיות. עם זאת, זה ידרוש סכום גדול של חומרים כדי להמשיך בשדרוג, לכן הקפידו לחוות את אותם חומרים ספציפיים.

רשימת קישוטים וחומר פגוע הדרוש

עצם נגועה
תכשיט בריח קשה 3 (× 7) תכשיט דרקון קשיח 3 (× 1)
תכשיט קשת Mighty 4 (× 3)
מעטפת נגועה
KO תכשיט+ 4 (× 7) תכשיט גוף+ 4 (× 7)
רענן תכשיט+ 4 (× 7)
פלט סובל
תכשיט Blaze Blaze 3 (× 7) תכשיט זרם קשה 3 (× 7)
תכשיט כפור קשה 3
עצם מפלצת נגועה
תכשיט ניקוז קשה 4 (× 7) תכשיט Brace Brace 4 (× 7)
תכשיט רגלי+ 4 (× 7)
דם נגוע
תכשיט מטחנה קשה 4 (× 7) תכשיט נגד+ 4 (× 7)
טופר נגוע
תכשיט פטרייה+ 4 (× 7) צייר תכשיט+ 4 (× 7)
תכשיט מדויק+ 4 (× 7)
סולם נגוע
תכשיט העיניים של Mind+ 4 (× 7) ספרינטר תכשיט+ 4 (× 7)
תכשיט בועה+ 4 (× 7)
פאנג נגוע
תכשיט גורל+ 4 (× 7) תכשיט Hellfire+ 4 (× 7)
משפר תכשיט+ 4 (× 7) תכשיט אטם אוזניים+ 4 (× 7)
תכשיט Wirebug+ 4 (× 7)

עליית מפלצות עלייה – מאמרים קשורים

חזרה למעלהחזרה לדף העליון
מדריכים הקשורים לחומר
את כלכל רשימת החומרים
מִפלֶצֶתחומרי מפלצת צמחצמחים
חֶרֶקחומרי חרקים בֶּצֶרעפרות
עֶצֶםעצמות
מדריכים אחרים הקשורים לפריט
דגדג