אבירי גות’אם

Rocksteady, המפתח הראשי של משחקי ארקהאם, עובד על משחק חדש נוסף שנקרא Squid Squad Kill The Justice League – המשחק הזה, בניגוד לאבירי גות’אם, נחשב לחלק מקאנון ארקהאם. זה בכלל לא מבלבל, האם זה?

תאריך שחרור של אבירי גות’אם: בריטניה זמן השקה ומצב מעבר משחק

עם באטמן והממונה גורדון מת.

פורסם: יום חמישי, 20 באוקטובר 2022 בשעה 16:30

תאריך השחרור של אבירי גות’אם מגיע סוף סוף השבוע, וכולם יכולים בקרוב לשחק דרך המסע האחרון לעיר גות’אם סיטי.

בלי באטמן או הנציב גורדון להגן על העיר בעקבות מותם, המשימה נשארת במקום זאת למשפחת העטלף של נייטווינג, בתגירל, רובין והמכסה האדומה. בדרך שלך ניצבת החברה הסודית המסתורית בית המשפט של ינשופים.

זה גם משחק הגון. בסקירת אבירי גות’אם של שלושה כוכבים שלנו, קראנו לזה “תיק מעורב” אך ציינו כי “ברגע שאתה מפסיק להשוות את זה לארקהאם בראש שלך”, אתה צריך למצוא הרבה מה ליהנות.

מספיק מהטילוב שלנו, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על אבירי גות’אם מתאריך השחרור והטריילרים שלו כיצד להזמין אותו מראש לעצמך. בנוסף, האם זה ב- Game Pass?

תאריך השחרור של אבירי גות’אם

תאריך השחרור של אבירי גות’אם יתקיים ב 21 באוקטובר 2022, המפתחים אישרו. אתה יכול לקנות את העותק שלך כמו אמזון.

המשחק כבר ראה שמספר תאריכי שחרור שונים באים והולכים, אבל נראה שהעיכובים נגמרו וזה יידבק!

עסקאות אחרונות

באיזו שעה משיקים אבירי גות’אם בבריטניה?

עבור שחקני קונסולה, זמן ההשקה של אבירי גות’אם בבריטניה הוא חצות BST, בדיוק כמו שהשעון מתקתק עד 21 באוקטובר.

שחקני מחשב, בינתיים, צריכים לחכות עד 17:00 ב- 21 באוקטובר לשחק במשחק הקואופרציה ב- Steam או בחנות משחקי Epic.

קרא עוד על אבירי גות’אם:

 • סקירת אבירי גות’אם – פסק הדין הסופי שלנו
 • אבירי גות’אם מרובי משתתפים – האם זה חוצה משחק?
 • אבירי גות’אם גבס – כל השחקנים חשפו
 • נבלים של אבירי גות’אם – שאושר?
 • מדוע אבירי גות’אם ב- PS4 ו- Xbox One?אנחנו מסבירים
 • דרישות מחשב של גות’אם אבירים – המפרט שאתה צריך
 • גרסאות אבירי גות’אם – מהן המהדורות השונות?
 • אתה יכול לשנות אופי באבירי גות’אם? כיצד לעבור
 • הישגים וגביעים של אבירי גות’אם – הרשימה המלאה
 • אורך אבירי גות’אם – כמה שעות זה ייקח?
 • מדריך לאבירי גות’אם – איך להתגבר על הפאזל הקשה ביותר

האם אוכל להזמין מראש אבירי גות’אם?

האבירים של גות’אם הזמנות מראש החלו. במשחק המחירים חיים כעת עבור הגרסאות הפיזיות. המהדורה הסטנדרטית עולה 59 פאונד.99 ב- Xbox או PlayStation, אבל יש גם מהדורה מיוחדת (£ 64.99) ומהדורת אספן (279 פאונד.99) המוצע.

אם אינך מתעסק בקבלת מהדורה באגרוף, כדאי לבדוק את מפתחות התקליטורים, שם אתה יכול לקנות קוד דיגיטלי במקום זאת. גרסת המחשב היא רק 36 פאונד.99 במפתחות CD בזמן הכתיבה.

אילו קונסולות יכולות לשחק אבירי גות’אם?

ברוס וורנר אישרו שאבירי גות’אם יעשו זאת רק להיות זמין ב- PS5, Xbox Series X/S ו- PC.

ההודעה לעיתונות הרשמית מספרת לנו שההחלטה התקבלה “לספק לשחקנים את חווית המשחק הטובה ביותר האפשרית”.

המפתחים אישרו במונחים לא בטוחים שאבירי גות’אם “לא יהיו זמינים עבור פלייסטיישן 4 או קונסולות Xbox One.”

האם אבירי גות’אם ב- Xbox Game Pass?

אלה חדשות עצובות למנויים לשירות של מיקרוסופט: אבירי גות’אם לא ב- Xbox Game Pass בעת ההשקה.

זה לא אומר שזה לעולם לא יופיע בשירות המנויים בעתיד, עם זאת,. משחק רבים הושק בסופו של דבר ב- Game Pass כך שלא יהיה זה מפתיע לראות את אבירי גות’אם עושים את דרכו לשירות מתישהו בעתיד.

על ידי הזנת פרטיך, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת.

האם אבירי גות’אם הוא סרט המשך לאביר ארקהאם?

למרות ש- WB מונטריאול אכן עבדה על באטמן: ארקהאם מקורות ועוד כמה קשרים לזכיינית ארקהאם של רוקסטדי, אושר כי אבירי גות’אם אינו סרט המשך רשמי של ארקהאם נייט. ובאטמן לא יופיע באבירי גות’אם כדמות ניתנת לשחק, עד כמה שידוע לנו.

סיפורם של אבירי גות’אם קיים ביקום משלו, נפרד לחלוטין מסדרת המשחקים של ארקהאם. למרות העובדה שיש קווי דמיון בין סיומה של ארקהאם נייט לבין תחילתו של אבירי גות’אם (שני המשחקים תלויים ברעיון של באטמן להוציא מהפעולה), אבירי גות’אם הם מאוד הדבר שלו.

Rocksteady, המפתח הראשי של משחקי ארקהאם, עובד על משחק חדש נוסף שנקרא Squid Squad Kill The Justice League – המשחק הזה, בניגוד לאבירי גות’אם, נחשב לחלק מקאנון ארקהאם. זה בכלל לא מבלבל, האם זה?

הוא משחק אבירי גות’אם המחובר לתוכנית הטלוויזיה של אבירי גות’אם?

אם תהיתם, גם משחק האבירים של גות’אם הוא לא קשורה לחלוטין לתוכנית הטלוויזיה של אבירי גות’אם, שיושק ב- CW בשנה הבאה.

למרות שיתוף שם, פרויקטים אלה כוללים קבוצות שונות לחלוטין של תווים. הם לא חולקים המשכיות בשום דרך ככל שאנו יכולים לדעת, גם אם הם עשויים לכסות את קרקע הסיפורים דומה במונחים של גיבורים פחותים שנכנסים כדי להגן על העיר בהיעדרו של ברוס וויין. חוסר סינרגיה ארגונית קדושה, באטמן!

עוד כמו זה

צוות הגיבורים שלנו כולל את רד הוד, רובין, בתגירל ונייטווינג

אילו דמויות מופיעות בסיפור האבירים של גות’אם?

מה עדיף לומר לך את זה מאשר תקציר המשחק הרשמי: “המשחק נקבע בעיר גות’אם, לאחר מותו של ברוס וויין/באטמן ושל מפכ”ל המשטרה ג’יימס גורדון, שהביא לעליית פשע וחוסר חוק.

“שחקנים מניחים את התפקיד של פרוטגיות לשעבר של באטמן – דיק גרייסון (נייטווינג), ברברה גורדון (בתגירל), טים דרייק (רובין) וג’ייסון טוד (רד הוד) – כשהם מנסים להמשיך את מורשתו על ידי הגנה על גות’אם עם קבלת טרום -הודעה שהוקלטה מבאטמן.

“במהלך המשחק הגיבורים נתקלים בכמה מפקחים, כולל בית המשפט של ינשופים ומר הקפאה. דמויות תומכות כוללות את באטלר לשעבר של ברוס אלפרד פניוורת ‘וקפטן המשטרה רנה מונטויה, אחד השוטרים הבודדים שנשארו בעיר.”

הנבלים העיקריים של המשחק אמורים להיות בית המשפט של ינשופים, חברה סודית המתבצעת בעיר עם לגיון של מתנקשים שוטפים מוח בשם טלונס. זו תהיה ההופעה העיקרית הראשונה של החברה מחוץ לקומיקס, מלבד כמה פרקים של גות’אם, והם נראים מצמררים כראוי.

האם ג’וקר יהיה באבירי גות’אם?

אנו יודעים שבאטמן והממונה גורדון מתים שניהם בתחילת אבירי גות’אם, אך איננו יודעים אם הג’וקר יופיע. נסיך הפשע הליצן היה מצרך מצרך של משחקי ארקהאם (אפילו מופיע כהזיות מתמשכות לאחר המוות הזה), אבל אנחנו מחכים ללמוד אם הוא עדיין חי בהמשכיות הנפרדת של גות’אם אבירים.

עם זאת, חברתו המופעלת של ג’וקר, הארלי קווין, מאושרת לאבירי גות’אם, כאשר המנהל הקריאטיבי פטריק רדינג אומר ל- IGN ששחקנים יפגשו גרסה ישנה וחכמה יותר של הדמות שיש לה תחושה מאוד ברורה של זהותה, והיא הולכת להציג את עצמה בצורה הרבה יותר חזקה ומפותחת על ידי פיקוח “.

מי שנמצא במגרש אבירי גות’אם?

רשימת הקאסט העיקרית של אבירי גות’אם כוללת את גילילדארט ג’קסון בתור אלפרד פניוורת ‘, כריסטופר סיון בתפקיד דיק גרייסון/נייטווינג, סלואן מורגן סיגל בתפקיד טים דרייק/רובין, סטיבן אויאונג בתפקיד ג’ייסון טוד /נד אדום, אמריקה יאנג כברברה גורדון/באטגירל, ומייקל. אנטונקוס בתור ברוס וויין/באטמן.

צילומי משחק של אבירי גות’אם

את הסרטון שלמעלה שותף למפתחים לפני מספר חודשים, והעניק למעריצים את המראה הטוב ביותר שלהם עד כה במשחקים של גות’אם נייטס בפעולה.

אתה יכול לצפות שהמשחקים יהיו דומה במקצת למה שקרה לפני כן, אבל עם כמה תוספות חדשות, האחת היא שרובין יכול עכשיו לטלפורט בזכות טכנולוגיית ליגת הצדק המפוארת.

ה- BatCycle יהיה הרכב שבחרת כשאתה עושה את דרכך דרך גות’אם, ותחפש סגנון אויב חדש למשחקי באטמן – הבריונים והגונים האלה מתפתלים כמוך, כלומר לעיתים רחוקות תעמוד בפני קרב קל.

בעוד שעדיין יש לך את החוויה של שחקן יחיד כמוקד העיקרי, תוכל לשחק עם חבר גם במצב שיתופי פעולה. ועדיף, הם יכולים פשוט להיכנס לסיפור שלך ויצאו מהסיפור שלך מבלי להשפיע על ההתקדמות שלך. אין שום מילה אם אבירי גות’אם יהיו בעלי משחק חוצה.

קרוואן לאבירי גות’אם

הנה, הצצה מגושמת ומלאת פעולה למה שאנחנו יכולים לצפות מהמשחק הזה! כשאתה מחכה לתאריך השחרור של אבירי גות’אם ב- 21 באוקטובר, חגגו את עיניכם על אבירי גות’אם חושפים כאן קרוואן.

עקוב אחר משחק רדיו טיימס בטוויטר לכל התובנות האחרונות. או אם אתה מחפש משהו לצפות בו, ראה את מדריך הטלוויזיה שלנו.

בקר בלוח הזמנים של משחקי הווידיאו שלנו לכל המשחקים הקרובים בקונסולות. התנדנד על ידי הרכזות שלנו לחדשות משחק וטכנולוגיה נוספות.

הגיליון האחרון של מגזין רדיו טיימס מוצע כעת למכירה – הירשם עכשיו וקבל את 12 הגיליונות הבאים במחיר של £ 1 בלבד. למידע נוסף מהכוכבים הגדולים ביותר בטלוויזיה, האזינו לפודקאסט של רדיו טיימס עם ג’יין גארווי.

אבירי גות’אם

רובין זורק רימון

משחק לחימה פשע נהדר שיזכיר לכם את מה שאהבתם בגות’אם ובמשפחת העטלפים.

יתרונות

 • + נופים גותיים מדהימים
 • + לחימה חלקה וניתנת להתאמה
 • + הגרפיקה פועלת היטב
 • + בקרות קלות

חסרונות

 • – תווי רקע של NPC
 • – מכונאי מוט וקפיצה קשה

למה אתה יכול לסמוך על Techradar

אנו משקיעים שעות בבדיקת כל מוצר או שירות שאנו בודקים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם קונים את הטוב ביותר. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

הזמן שיחק: 5 שעות
פלטפורמה: מחשב

אוניברסיטה בוערת, אזרחים החזיקו כבן ערובה ובחור רע בכל פינה. כאשר באטמן מת בידי אל -גול של רא, סוף סוף הגיע הזמן שאעביר קסדה אדומה ולנסות את ידי לעסקי המשמר.

באבירי גות’אם אתה משחק כאחד מארבעה בני משפחת העטלפים – Nightwing, Red Hood, Batgirl או Robin. לכל אחד מהם מערכת יחסים מסובכת וקרובה עם באטמן, ועכשיו הוא לא יותר, הם יצטרכו להתגבר על חסרונותיהם כדי להגשים את המשאלה האחרונה של הצלבן: להציל את גות’אם. לכל אחת מה.

מתוך מחליפי העטלפים האפשריים, אני בוחר את רד הוד – הרובין לשעבר שהג’וקר הרג, וחזר מהמתים של מתים די מאושרים שהרגו עברייני המשמר החדש שלו אלטר אגו. אני מתכונן למשימה הראשונה שלי: להכות את הפירומניאקים של גנגסטר, ולא היה לי את זה בשום דרך אחרת.

הגנגסטרים לקחו בני ערובה בחדר הכניסה הגותי והגדול באוניברסיטת העיר. אני נופל לבניין הבוער דרך הוו המתמודד שלי ועושה עבודות קצרות של מתחילי האש. עבור מישהו גדול כמו מכסה המנוע האדום, הוא זריז באופן מפתיע, מתכופף וצלול כדי להימנע מהתקפות נכנסות; הוא גם אורז אגרוף כשהוא מדליק את הפוגע והפוצח עם כוח ברוט עצום. והכי חשוב, הוא נראה טוב בזמן שהוא עושה את זה, בזכות רצפי הגימור המהבהבים שגורמים לילד הפנימי להתפרץ מהתרגשות.

מחיר אבירי גות’אם ותאריך שחרור

 • מה זה? משחק גיבורי העל החדש ביותר סביב הצלבני הקפד
 • תאריך הוצאה: 21 באוקטובר 2022
 • מחיר: 69 דולר.99 / £ 49.99 / AU 89 $.95
 • על מה אוכל לשחק את זה? PC, PlayStation, Xbox

כמו חמאה

הלחימה של גות’אם נייטס מרגישה במהירות כמו טבע שני, פיתוח קל מהקרב בהובלת המשולבת של משחקי ארקהאם של רוקסטדי. לא פגשתי שום רגעים מתסכלים של דמויות הקפאות או עשיתי בטעות את המהלך ההפוך שהתכוונתי; זה מרגיש חלק להפליא. דוגמה נהדרת היא יכולת לבטל התקפה כדי להתחמק מראשו של אויב אחר, כך שאתה אף פעם לא מרגיש תקוע כשאתה נלחם.

החלקות זו משתרעת גם על חגורת השירות שלך, כאשר הוו המתמודד הופך לחברו הטוב ביותר של פושע עצלן זה. זה המשחק של הילד לקנה מידה של גורדי שחקים, פשוט מסתכל על מדפים או פלטפורמות גבוהות והקשה על ‘F’ כאשר סמל הגלידה מופיע. כלי פשוט כל כך, אבל זה גרם לי להרגיש כאילו גות’אם הוא שֶׁלִי רוצץ קרקע כשאני מזנק מהגג לגג, רודף אחרי פושעים למטה.

הוו המתמודד הוא כמו שילוב של הפנטזיה ההרואית בספיידרמן של מארוול, שם אתה מתנדנד בעיר שלך כמגן ומגן כל הזמן מחפש לפשע פשע, ומשחק ההישרדות של זומבים אור גוסס המשתמש בוו המתמודד כתוספת תוספת הכלי בתנועה שלך ארסנל.

אם אתה רוצה דרך מהירה יותר לעבור את העיר, אתה תמיד יכול להתקשר לאופני העטלף שלך. בלחיצה של כפתור, לקיום שלבי האופנוע המכני בהשראת האביר הכה. טיפוס על אופנוע הוא קריר, אבל הקפיצה על אופנוע בתנועה, כמו זורו הרכבת סוס חותמת, קרירה יותר וממשיכה בקצב של פשע הפשע.

עם זאת, יש מקום אחד שאבירי גות’אם מסורבל עד כאב: ניקוי מכשולים נמוכים. אתה לא יכול לקפוץ לאבירי גות’אם, אתה יכול להתחמק, ​​לטפס או למוט, אבל הקפיצה לא נמצאת בבית הגלגלים שלך. חוסר שיכול להודיע ​​על עצמו ברגעים הגרועים ביותר.

בשלב מסוים הייתי בתחנת המשטרה של גות’אם; האוזניים שלי מצלצלות עם צליל האזעקות, יש מולי גופה משרשרת, ומשטרה חמושה מחפשת את הבניין מבחינתי. אני צריך לנצח יציאה חפוזה ולא להיראות על ידי הטוב ביותר של גות’אם בתהליך.

זה הולך טוב בהתחלה, אני אורב בצללים טבולים וצלילה כדי להימנע מהבוהק המכני של מצלמות האבטחה ומחפש משטרה, ואף אחד לא חושד בדבר. זה עד שאני נתקל באויב הגדול ביותר שלי: מעקה קצר. מכסה המנוע האדום לא יודע מה לעשות, במקום פשוט לקפוץ מעל המחסום הנמוך, הוא נלחם מתגלגל על ​​הרצפה, רץ למכשול, הוא עושה את הכל מלבד קופצים מעל המעקה. בינתיים אני צורח בשקט על המחשב שלי, מתחנן שהוא יירגע ופשוט לעבור על זה.

בסופו של דבר אני מביא אותו למצב המעקה, מוכן לקפוץ ולברוח מהבניין. זה עד שלוחץ בטעות על הכפתור על הסרת אוויר ונוחת ממש באמצע חבילת שומרים.

למותר לציין שלא היה הרבה התגנבות אחרי זה.

לא סיכון אש

הייתי מוכן לחלוטין ל- RTX 3070 שלי להיאבק עם אבירי גות’אם, במיוחד לאחר שהמפתח הודיע ​​על המאבקים הטכניים על מנת פשע של שיתוף פעולה לא קשור, אילץ אותו לנעול את המשחק ל -30 fps בקונסולות. אני לא בטוח איזה כישוף עומד מאחורי זה, אבל אני יכול להוציא את כל הגדרות הגרפיקה על צג Ultrawide מבלי לחוות הקפאה או ריצוף.

ובכל זאת, בעוד שאבירי גות’אם נראים נהדר בסחף הרחב עם הרחובות החשוכים והסודן המשקפים את אורות הניאון שמאירים את קו הרקיע כשאתם מסתכלים מקרוב, הפרטים יכולים להיות חסרים. לרבים מה- NPC יש עיניים חסרות חיים ותנועות מכניות מסורבלות. אבל הקצבים של החבר’ה האלה דוהים ברקע של העיר המדהימה.

כיף ילדותי

הייתי סקפטי לגבי הכניסה לאבירי גות’אם. כחובב ענק של משחקי ארקהאם של רוקסטדי, דאגתי שאבירי גות’אם יתרחקו מהזהות שארקהאם נייט ביטל כל כך טוב. למה שאסחר באטמן לטובת משחק ארבעה מהצדדים שלו? אבירי גות’אם נראו כמו להציב את הבמה לסיפור פחות משפיע.

אני שמח לומר שטעיתי. לכל דמות יש מספיק לסיפור שלהם שזה נראה כמו נקודת מבט אחרת אם תבחר לשנות ביניהם. מכסה המנוע האדום חייב להשלים עם תחייתו והעובדה שהוא דחה את מערכת הכבוד של באטמן לא להרוג עבריינים. בעוד שרובין מתייחס כל הזמן לאופן בו נראה שהוא מכיר את באטמן הכי פחות, הוא חושב שבאטמן מעולם לא ראה בו ראוי למידע ולמיומנויות שהוא נתן לדמויות האחרות.

כשהייתי ילד, הייתי מבלה שעות בדמיון איך זה יהיה להיות גיבור -על, הייתי מעמיד פנים עם החברים שלי, והיינו מדברים על איך נלחם בחורים רעים, מה יהיה מהלכי הגימור שלנו, וכן בקרוב. אז זה משמח אותי באמת שאבירי גות’אם עומדים בציפיות העתיקות ביותר שלי.