התפתחות שנערכה לאחרונה ב- FTC V. . . התרשים אישר גם כי לא יהיה משחק חוצה פלטפורמות.

מגילות הזקנים VI: כל מה שאתה צריך לדעת

Skyrim יכול להחזיק תשומת לב של חובב פנטזיה רק ​​כל כך הרבה זמן. למרבה המזל, Scrolls vi Elder נמצא רשמית באופק. .

21 בספטמבר 2023 21 בספטמבר 2023

תמונה: Bethesda Softworks

.

.

. אכן, The Elder Scrolls V: Skyrim הושק ב- PlayStation 3 ו- Xbox 360. !”היה דבר שגיימרים צעקו אחד על השני.

. זה הוכרז כל הדרך חזרה בשנת 2018.

המשחק הבא יועבר “עם אריכות ימים בחשבון, כך שאנשים יוכלו לשחק אותו במשך שנים לאחר שחרורו עם תמיכה לטווח הארוך”, אמר טוד האוורד, מנהל המשחקים של Elder Scrolls VI ומפיק המנהל של אולפני Game Bethesda.

. אבל אל תפחדו: אספנו כל גרוטאות חדשות, דליפות וספקולציות במקום אחד, ואנחנו נעדכן את הסיפור הזה באופן קבוע עם פרטים והודעות נוספות לבוא.

מהו מגילות הזקנים vi?

The Elder Scrolls VI יהיה הפרק העיקרי הבא בזכיינית בת’סדה, הראשון מאז הזוכה בפרסים של ה- Elder Scrolls V: Skyrim.

. . .

האוורד אמר שהמשחק שוב ייצג את ז’אנר הפנטזיה, וזה יכול להיות המשחק האחרון שהוא מביים לאחר ששיחק תפקיד מרכזי בעליית הנפילה וסדרת הגלילה Elder.

?

תשובה קצרה: שום דבר אינו רשמי. אבל זה יהיה זמן מה. ה- Elder Scrolls VI נמצא הבא ברשימת המשחקים של בת’סדה שתצא לאחר ההשקה של סטארפילד בתחילת החודש.

. הפחדים הגרועים ביותר של גיימרים הוחלפו שנה לאחר מכן כאשר ראש ה- Xbox פיל ספנסר אמר, “אנחנו מדברים על כך שסביר להניח שחמש פלוס שנים משם.

. .

אבל לפחות המשחק נע לאורך. .

באילו פלטפורמות יתקיימו פלטפורמות הזקנים?

התפתחות שנערכה לאחרונה ב- FTC V. המאבק המשפטי של מיקרוסופט חשף כי ה- Elder Scrolls VI לא ישוחרר בקונסולות פלייסטיישן. . .

ה- Elder Scrolls VI יהיה המשחק הראשון בזכיינית שלא פורסמה בפלייסטיישן מאז 2002 The Elder Scrolls III: Morrowind – ששוחרר רק ב- Xbox ו- PC.

. .

.

פוסטרים רבים ניסו לפרק את הקרוואן של 36 שניות. פוסט אחד טוען כי מדובר ב”הוכחה מוחלטת שהמשחק יתקיים בהיי -רוק “, אזור של תמריאל שהופיע במשחקי Scrolls Elder הקודמים. .

. השמועה הזו החלה להסתובב מכיוון שבחשבון יש מועצת תלבושות משותפת עם מנהל האמנות בבת’סדה, ריק ויקנס, ואמן הדמויות לשעבר לשעבר בביתסדה, לוקאס הרדי-שעזר לייצר את סטארפילד, Fallout 4 ו- Skyrim.

הלוח כולל את המדבריות הצפויות, התצורות הסלעיות ובקתות הכפר של משחק פנטזיה כזה. אבל זה גם מציג טירות גדולות, בניינים מודרניים ועיירות כחולות. .

למען האמת, אף אחד לא באמת יודע את הפרטים הקשים סביב הפרק הבא של מגילות הזקנים. .

“אני רעב, בת’סדה,” כתב רדיטור אחד. “אנא האכיל אותי.

מגילות הזקנים 6: ספקולציות תאריך שחרור, שמועות, חדשות ועוד

מגילות זקנים 6 . .

  • גְרוֹר
  • DLC Show 1 פריט נוסף

עכשיו כשתסדה השיקה . Skyrim מגילות הבכור באינטרנט.

ההייפ ל מגילות הזקנים 6 הוא עצום, בלשון המעטה. . וכן שער בולדור 3.

. הנה כל מה שאנחנו יודעים על המשחק עד כה. .

, .

מגילות הזקנים 6 סטארפילד. .

בראיון לאתר חדשות המשחקים הספרדי Vandal (ותורגם על ידי משתמש בפורום המשחקים של Resetera) באוגוסט 2023 אודות סטארפילד, מגילות הזקנים 6 . . אז לא, אתה לא מתכוון לשמוע בקרוב על מגילות הזקנים 6. סטארפילד הוא המוקד שלנו לעת עתה, והוא יישאר בעדיפות שלנו לזמן מה לפני שנדבר על כל דבר אחר.”

בהתחשב במה שאנחנו יודעים על ציר הזמן של הפיתוח של בת’סדה לסטארפילד – הפיתוח החל במחצית האחרונה של 2017 לכל המוקדם והמשחק שהושק בסוף 2023 – בטוח לומר זאת מגילות הזקנים 6 לא יתקרב להשקה עוד ארבע או חמש שנים, לכל המוקדם.

פלטפורמות

חיילים שעומדים להילחם עם ענק ברקע

בעקבות הרכישה של מיקרוסופט את בת’סדה באמצעות חברת האם שלה Zenimax Media במארס 2021, יש אפשרות חזקה ה .

מנכ”ל גיימינג של מיקרוסופט, פיל ספנסר, נשאל על בלעדיות לגבי מספר IPs במשחקים מאז שמיקרוסופט רכשה את בת’סדה ו- Activision Blizzard ואמרה כי בלעדיות עם כותרות חדשות ייבדקו על גבי מקרה לגופו. Call of Duty היה מוקד גדול של שיחות בלעדיות מוקדמות ובסופו של דבר מיקרוסופט קיבלה את הקריאה הציבורית שה- FPS הפופולרי יישאר בפלטפורמות של סוני, לפחות לעתיד המיידי.

תהיה שיחה קרובה. . .

כמובן, מי יודע מתי המשחק ייצא ואילו פלטפורמות יהיו פעילות באותה תקופה. .

נשאל על פלטפורמות VI Scrolls VI: "" ""

גְרוֹר

The Elder Scrolls VI – Teaser הרשמה רשמית

הטריילר היחיד-וזה משתמש במונח בצורה רופפת ככל האפשר-יש לנו טיזר ההכרזה בקושי בן 30 שניות המוצג בדרך חזרה ב- E3 2018. עוד טיפת כותרת מפוארת, טיזר זה פשוט מראה לנו נוף ואת הכותרת המגובה בפסקול תזמורת דופק מעט מזכיר את זה שבעבר קידם Skyrim. .

נראה כי הטיזר מציג שטח אדמה מוגבה מלא בסלעים גדולים. . לא מכיוון שהטופוגרפיה אינה דומה במקרים מסוימים, אלא מכיוון שנראה שלא סביר שבתסדה תבקר מחדש אדמות מכוסות בכבדות בתמריאל ממשחקי הקו האחרונים האחרונים.

זה משאיר אותנו עם סלע גבוה, Hammerfell, Valenwood, Elsweyr ו- Black Marsh כמיקומי Scrolls VI פוטנציאליים VI. נראה כי Black Marsh, Elseyr ו- Valenwood יש נמוך מדי בגובה הים כדי להתאים לקרוואן. .

.

Morrowind. מגילות זקנים ברשת. מגילות זקנים ברשת Morrowind בסדרה הראשית.

המיקום. היבשת הממוקמת ממזרח לתמריאל, אקוויר, עשויה להתברר כמספוא גדול. .

ובכל זאת, בהתבסס על המידע המינימלי שיש לנו, אנו חושבים שהמרפל או High Rock הם המיקומים הסבירים ביותר. אבל מי יודע, באמת, מכיוון שהווארד אמר גם כי היבטים של הטריילר אינם תואמים את האזור בכלל. בת’סדה כנראה רוצה לשמור על המעריצים לנחש עד שהמלאה החשיפה.

המשחקים נותרו זהה במידה רבה עבור האיטרציות האחרונות של משחקי הגלילה של Elder, ואם המגמה הזו תישאר אמיתית, כנראה שנוכל לנחש את היסודות של איך זה ישחק. הסיכויים שאנו נעשה את הדמות החדשה שלנו ונשלוט בהם מנקודת מבט ראשונה או שלישית עם היכולת לשנות ביניהם ולבנות את עצמנו להשתמש במגוון גדול של כלי נשק ומיומנויות, מאגרופים ולהבים ועד קשתות וקסם. יש לקוות שלבתסדה יש ​​כמה רעיונות חדשים כיצד לתבל את מגוון הלחימה, אבל הגרעין שהם מתחילים איתם הוא לפחות סולידי.

אין ספק שתהיה גרסה חדשה של מערכת המיומנויות והפילוס כדי לצלול גם. . . הייתה קיימת מערכת נישוא.

רב משתתפים

. . .

. מאז ש , בת’סדה תמכה ב- RPGs של שחקן יחיד עם חבילות DLC גדולות ורבות יותר שמוסיפות אזורים חדשים, מיומנויות, שיעורים, אויבים, סיפורים, משימות צדדיות, ובעצם כל מה שאתה יכול לרצות אם אתה אוהב את משחק הבסיס. שוב, מבלי אפילו לדעת הרבה מידע קונקרטי על המשחק עצמו, אי אפשר לשער למה לצפות מכל DLC פרט לעובדה שהוא קיים.

המלצות העורכים

  • Dishonored 3: חלון תאריך שחרור, שמועות ועוד
  • Mortal Kombat 1: תאריך שחרור, נגררים, משחק ועוד
  • אלן ווייק 2: תאריך שחרור, טריילרים, משחק, הזמנה מראש ועוד