מתי מתחילה עונה 2 שנה 2

בתור מקורב באמזון, אנו מרוויחים עמלה מרכישות מתאימות.

Ubisoft חושף עונה שנייה של קשת Six Sie Seige שמונה

מפתח ומו”ל Ubisoft חשף את העונה השנייה של קשת שישה מצור שנה 8, מבצע גורם אימה. גורם אימה מבצע !

. פניר הוא מפעיל שוודי שמגיע מצויד ב- MP7 או SASG-12 עם ביף 410 כנשק משני. הגאדג’ט הייחודי שלו שהוא מביא לשולחן נקרא מכרה F-Natt Dread, גאדג’ט מוצל שמשחרר גז אפקט פחד שיגביל באופן זמני את שדה הראיה של האדם. אם משתמשים בהם נכון עם מיקום אסטרטגי אתה באמת יכול לקזז התקפה או לעצור אגף לפני שהוא מתחיל.

עבודת המפה לקונסוליה היא בנייה מחדש מוחלטת על החוויה עבור שחקנים. . הם ביצעו שינויים בתוקפים משריצים כדי להפחית את התסכול ולהגדיל את הבטיחות, כך שיש פחות מיקומים פגיעים בחוץ ותוקפים יכולים להגיע בקלות רבה יותר לבניין מבלי לקבל שיא שרצים או מיהרו לצאת. בעזרת עבודת הקונסוליה, הם שואפים לעודד שחקנים לפתח טקטיקות חדשות כדי לשלוט בגישתם.

יחד עם עבודת המפה מחדש והמפעיל החדש, הם ביצעו כמה שיפורים בטווח הירי והפכו אותה למגרש הבדיקה וההדרכה האולטימטיבי לשחקנים עם הצגת הנתיב החדש של המטרה. זה מאפשר לך לשלוט בכל נשק על ידי מתן אימונים בהתאמה אישית עם מספר סוגי יעד, מהירויות תנועה, מרחקים ועוד. תהיה גם דרך ללמוד את נזקי ההרס של הנשק שלך עם קיר שבור חדש. .

אחרון חביב, המשחק יקבל כמה עדכוני איזון. בעדכון זה כולל גאדג’ט חדש, חוסם התצפית. . .

קשת שישה מצור זמין כעת ב- PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One ו- PC דרך Steam, Epic Games Store ו- Windows PC. ישיק 30 במאי עבור כל אותן הקונסולות. תוכלו לצפות בטריילר העונה 2 למטה!

מתי מתחילה עונה 2 שנה 2


ז’ָאנר: פעולה
מוֹצִיא לָאוֹר: Ubisoft
מפתח: Ubisoft Montreal
. 1, 2015

על גשם יותר

מחשב גיימר, EIC משחק שווה, תפוח אדמה ספה-טראוט גלובוס, פטריוט, משנת ה -80, צופה בסרטים, חובב מוזיקה, אוכל ואדם בשחור-סנאי!

פִּרסוּם

.

‘קשת הקשת של טום קלנסי, Six Siege’ שנה 8 עונה 2 מתחילה בהמשך החודש, מוסיף מפעיל חדש, עיבוד מחדש של מפות ועדכוני משחק – טריילר

.M. PDT

בהשראת ארגונים נגד טרור בעולם האמיתי, הקשת של טום קלנסי שש המצור מציבה שחקנים באמצע עימותים קרובים קטלניים.

לראשונה ב הקשת של טום קלנסי שש משחק, שחקנים יעסקו במצור, סגנון תקיפה חדש בו לאויבים יש את האמצעים להפוך את הסביבות שלהם למעוזים מודרניים ואילו קשת שש קבוצות מובילות את התקיפה כדי להפר את עמדת האויב. הקשת של טום קלנסי שש המצור נותן לשחקנים שליטה חסרת תקדים על יכולתם לבצר את מיקומם – על ידי חיזוק קירות ורצפות, באמצעות תיל תיל, מגנים ומכרות ניתנים לפריסה, ועוד – או הפרת האויבים באמצעות מל”טים, חיובי גיליון, סנפילינג ועוד ועוד. הקצב המהיר, הקטלניות והייחודיות של כל מצור מציב רף חדש לכיבוי אש אינטנסיבי, משחק אסטרטגי ומשחקים תחרותיים.

הקשת של טום קלנסי שש המצור כולל גם פריצת דרך טכנולוגית המגדירה מחדש את האופן בו שחקנים מתקשרים עם סביבת משחק. מינוף מנוע ה- Reallstlast הקנייני של Ubisoft Montreal, משלב הרס פרוצדוראלי שהוא מציאותי ולא מוגדר, כלומר הסביבה מגיבה באופן אותנטי, באופן מובהק ודינמי, על בסיס משתנים כמו קליבר הכדורים או כמות החומר הנפץ המשמשת. התקדמות זו מאפשרת לשחקנים למנף הרס בדרכים משמעותיות. ניתן להתנפץ בקירות, לפתוח קווי אש חדשים. ניתן לפרוץ תקרות ורצפות ליצירת נקודות גישה חדשות. יכולת זו לשנות את העיצוב ברמה בזמן אמת מאפשרת לשחקנים ליצור הזדמנויות משחק חדשות ישירות ברמת המשחק.

Ubisoft חשף את העונה השנייה של Rainbow Six Siege’s Siege’s Year 8, מבצע Factor Factor, יושק ב -30 במאי 2023.

העונה מציגה את פניר, מפעיל שוודי חדש, עיבוד חוזר של מפת הקונסוליה, ועדכוני משחק חשובים הכוללים מסלול מכוון חדש לטווח הירי, רשימת השמעה קבועה של ארקייד, ועוד.

גורם אימה מבצע מכנה את פניריר, מגן טקטי חדש, לפעולה עם גאדג’ט המכרות שלו F-Natt. גאדג’ט מוצל זה משחרר גז אפקט פחד מגביל באופן זמני את שדה הראייה של האדם. כתוצאה מכך, מיקום אסטרטגי של המכשיר ישבש את ההתקפה, יאפשר לשחקנים לצפות בנקודות כניסה ולכסות את האגף שלהם באופן זמני. פניר הוא שתי מהירות, שני מפעילים בריאותיים, והעומס שלו כולל MP7 או SASG-12 כנשק ראשוני וכ- BALIFF 410 כנשק משני.

. השינויים בתוקף השריצים שואפים להפחית את התסכול ולהגדיל את הבטיחות, כך שישנם מיקומים פחות פגיעים בחוץ ותוקפים יכולים בקלות רבה יותר לעשות זאת ממיקום השרידה לבניין. מפת הקונסוליה המעובדת מחדש מביאה מגוון עם כל משחק, ומעוררת השראה לפיתוח טקטיקות חדשות כדי לשלוט בגישתם.

שיפורים חדשים בטווח הירי הופכים אותו לשטח הבדיקה וההדרכה האולטימטיבי לשחקנים עם הצגת נתיב מכוון חדש. . כלול גם בעדכון זה קיר נשבר, ומאפשר לשחקנים לבדוק את נזק ההרס של נשק שונה. שנה 8 עונה 2 מביאה גם רשימת השמעה קבועה חדשה המאפשרת לשחקנים לקפוץ למצבי ארקייד למשחקים מהירים וייחודיים בכל פעם שהם מעדיפים; מצבי משחק חוזרים כוללים צילומי ראש בלבד, צלפים בלבד, אקדח מוזהב ומוות מוות. .

איזון עדכונים המגיעים העונה כוללים גאדג’ט חדש, חוסם התצפית. גאדג’ט הכחשת אינטל זה מקרין מחסום דיגיטלי החוסם את קו הראייה של מל”טים ויריבים כלי תצפית, כך שהם לא יוכלו להבחין במפעילים ומכשירים בצד השני. מחסום זה נראה רק ממל”ט או מכלי תצפית ולא יהיה גלוי למפעילים. . הנחילים גדולים כעת ונשארים למשך זמן רב יותר, אך הם עוקבים אחר מגן פחות זמן אחרי שהם יוצאים מהנחיל.

גורם אימה מבצע מוסיף פריסות בקר חדשות עם כניסות חלופיות לצילום, כיכרות ונטייה כדי להפוך את המצור לחוויית משחק נוחה יותר לכולם. כמו כן מגיע העונה היא מצלמה בחינם במשחק חוזר במשחק, ומאפשרת לשחקנים להשתמש במצלמה בחינם תוך כדי צפייה במשחקים שלהם ומאפשרים להם לצפות בקטעים מוקלטים וליצור תוכן מכל זווית. בנוסף, חברי החוליה יכולים כעת ליידע את מנהיג החוליה מתי הם מוכנים לשחק, ולתת להם לדלג על הטיימר שנותר ולהתחיל בשידוך.

  • פעילי הטרור נגד מאומנים לטפל במצבים קיצוניים, כמו הצלת ערובה, עם דיוק כירורגי. כמומחים “טווח קצר”, האימונים שלהם מרוכזים בסביבות מקורות. הם פועלים בתצורות הדוקות, ומומחים של קרב רבעון קרוב, הריסה ותקיפות מתואמות.
  • . . . בשילוב מפות טקטיות, מל”טים תצפית ומערכת ראפל חדשה, לצוותי הקשת יש יותר אפשרויות מתמיד לתכנן, לתקוף ולהפזר מצבים אלה.
  • הרס נמצא בלב משחק המצור. במנף מנוע ה- Realblast הקנייני של Ubisoft Montreal, לשחקנים יש כעת את היכולת חסרת התקדים להרוס סביבות. ניתן להתנפץ בקירות, פתיחת קווי אש חדשים, וניתן לפרוץ תקרה ורצפות, ויוצר נקודות גישה חדשות. כל מה בסביבה מגיב באופן ריאליסטי, דינמי ומבוסס באופן ייחודי על גודל הכדורים שאתה משתמש בו או על כמות חומרי הנפץ שקבעתם. בקשת שישה מצור, ההרס הוא משמעותי ומשלוט זה לרוב המפתח לניצחון.

הקשת של טום קלנסי שש המצור זמין כרגע ב- PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC.