Fortnite V-Bucks: מה הם ואיפה אתה יכול להשתמש בהם

שחקנים עשויים להשתמש ב- V-Bucks כדי לקנות עורות חדשים לדמותם, וזו דרך מהנה לתבל את העניינים. אוהדי ג’ון וויק נהרו לעור ג’ון וויק של המשחק, שאפיו מכר במחיר אסטרונומי. ישנן דרכים שונות לרכוש V-Bucks, כולל שיטות בתשלום וגם בחינם.

ילדים מסבירים. “V-Bucks”

הורים מתלכדים במונחי משחק מקוונים – הפעם, V -Bucks.

אם אי פעם שיחקת את Fortnite, רוב הסיכויים שאתה יכול לדעת על V-Bucks. ! V -Buck.

אתה יכול להשתמש במטבעות וירטואליים גם במשחקים אחרים, כמו Roblox, FIFA, Minecraft ורבים אחרים. הם מאפשרים לך לקנות פריטים לשימוש במשחקים, למשל עורות, מרגשים, דמויות חדשות – כל מיני דברים.

אבל איך בדיוק אתה מקבל מטבעות וירטואליים כמו V-Bucks? בדרך כלל יש שתי דרכים: אתה יכול להרוויח אותם במשחק או שאתה יכול לשלם עבורם בכסף אמיתי. זה הרגע בו ההורים שלך נכנסים, נכון?

לבקש רשות

אתה תמיד צריך להיות זהיר בכל הקשור לכסף אמיתי במשחקים מקוונים. אתה לא רוצה להוציא להוציא את היד ועליך תמיד לקבל את ההרשאה של מי שמשלם.

Fortnite V-Bucks: מה הם ואיפה אתה יכול להשתמש בהם?

אם אתה אחד מ -350 מיליון האנשים ברחבי העולם שמשחקים את פורטניט, יתכן ששמעת על המונח “Fortnite V-Bucks”, המתייחס למטבע וירטואלי. עם זאת, אתה עלול להיות קצת אבוד אם אינך יודע מה הם V-Bucks, בשביל מה אתה יכול להשתמש בהם, איך להשיג אותם בחינם או איך לקנות אותם.

בפורטניט תמצאו הרבה תכונות נוצצות ויזואליות מדהימות. אם תשימו לב לשחקנים, תשימו לב שההשקפות שלהם לעיתים רחוקות זהות. אתה יכול להשתמש ב- V-Bucks כדי לפתוח תכונות שונות, כולל פעולות כמו ריקודים, הזמינות רק למספר מצומצ. V-Bucks הם מטבע Fortnite, כפי שאולי ניחשתם.

מה הם Fortnite V-Bucks?

Fortnite V-Bucks

Fortnite Battle Royale הוא משחק פנטסטי, אבל Epic זקוק לכסף כדי להפעיל אותו ולעדכן אותו. למרבה המזל, V-Bucks יכולים לעזור לך עם כל זה. עורות הם מטבע וירטואלי בו תוכלו להשתמש לרכישת קוסמטיקה אטרקטיבית ומושכת עין במשחק.

שחקנים עשויים להשתמש ב- V-Bucks כדי לקנות עורות חדשים לדמותם, וזו דרך מהנה לתבל את העניינים. . ישנן דרכים שונות לרכוש V-Bucks, כולל שיטות בתשלום וגם בחינם.

בשביל מה נוכל להשתמש ב Fortnite V-Bucks?

Fortnite V-Bucks

מה שאתה יכול לעשות עם המזומנים במשחק הזה הוא ללא גבולות. כמשחק חי, Epic מציגה ברציפות תכונות חדשות ל- Fortnite. יהיה עליכם “לשלם קצת באקס V” כדי לקבל את התכונות האלה. להלן כמה שימושים אפשריים עבור V-Bucks:

קונה תלבושות

זו דרך אחת לדעת אם שחקן בילה V-Bucks במשחק על הפרסונה שלהם. זה יכול להיראות סקסי או מפותל במבט ראשון. תלבושות בפורטניט הן רבות כמו מפת המשחק. תלבושות נעות במחיר בין 800 וולט-באקס ל -2000 V-Vuces עבור תלבושות אגדיות. אנא שימו לב שהתלבושות לא יגדילו את תיבת הלהיטים שלכם. .

שדרוגים קוסמטיים

לפעמים יש יותר מדי אלטרנטיבות. וודא שאתה לא מבזבז את הכסף שלך על קוסמטיקה שלא שווה את זה; יש לך אפשרויות רבות.

מעבר קרב

משחקי אפי הקימו את עונת הקרב מעבר כדי לשמור על Fortnite בחינם לכל השחקנים. לרוב, מעבר הקרב הוא בחינם, אך אם לא תישאר פעילה מספיק, תצטרך לקנות את מעבר הקרב, שעולה בסביבות 950 V-Bucks.

עם מעבר הקרב המובחר, אתה מקבל גישה עד 100 פרסים במשחק למשך העונה הנוכחית. על פי EPIC, רוכשי קרב עוברים יקבלו תמריצים או תוכן בסך הכל 25,000 VUCKS, שנראה כמו עסקה טובה.

דאונים

אין יתרונות ספציפיים לשימוש בדאונים יפים בפורטניט, אם כי הם יכולים להיות מפחידים לשחקנים אחרים. האם זה לא נהדר לדמיין דאון שטס היישר אל מקום הנחיתה שלך? .

כלי קציר

למרות ששחקנים מקבלים פיקסיה גנרית, לא מזיק להוסיף קצת כשרון לכלי הקטיף שלך עם Fortnite V-Bucks. למרות שהם לא ישפרו את כישרונות הקציר שלך, הכלים המתקדמים האלה ייראו נהדר בארון הבגדים שלך. מ- 500 V-Bucks ל- 2000 V-Buck.

אם מדוכאת על ידי ראית את רוקד הרוצח שלך מול המצלמה, אני מאמין שכל שחקן Fortnite* הרגיש באותו אופן. אם זה היה אתה, הגיע הזמן להכות בחזרה. תפוס את אחד המרגשים של Fortnite והתחל למנוע את הקורבנות שלך עכשיו.

איך שחקנים יכולים לקנות V-Bucks?

. למרות שישנן דרכים שונות לרכוש V-Bucks, כולל כרטיסי מתנה, זו השיטה המהירה והקלה ביותר. תצטרך להשיג V-Buck.

שיטה מס ‘1: קנייה ישירות מהמשחק

  • שלב מס ‘1: לחץ על החלק של VBUCK.
  • שלב מס ‘2: לאחר הלחיצה, תמצא אפשרויות שונות לרכישת ה- V-Bucks

שיטה מס ‘2: קנייה מהאבן

  • שלב מס ‘1: לחץ על אפשרות החנות
  • שלב מס ‘2: בחר את החבילה שאתה רוצה לקנות
  • שלב 3: השלם את תהליך הקופה ותקבל את ה- V-Bucks שלך

שיטה מס ‘3: קנייה מהאינטרנט

אתה יכול לנווט אל Fortnite.com, ותוכלו לרכוש משם. אתה יכול למצוא חבילות, תכונות ותוכן פרימיום אחרות כדי להתאים אישית את הדמות שלך ב Fortnite עוד, כמו גם פריטים אחרים.

שיטה מס ‘4: קנייה מאמזון

אתה יכול לרכוש כרטיסי מתנה עבור Fortnite V-Bucks דרך אמזון, כמו זה בתמונה למעלה. בקר בדף זה כדי לממש את כרטיס המתנה שלך ב- V-Bucks. כדי לממש את כרטיס המתנה שלך ב- Epicgames, תצטרך חשבון Epicgames.

אני סופר תוכן ברמת מומחה עם חוויה של יותר מחמש שנים.

Fortnite V-Bucks: מה הם, כמה הם עולים ואיך לקנות אותם

Fortnite V-Bucks

Fortnite הוא תופעה עולמית שאפילו אלה שאינם עניינים בעולם המשחקים מודעים לה. עם מיליונים ברחבי העולם שמשחקים את המשחק בכל יום, זה רק עובר מכוח לחוזק. מאפיין ידוע נוסף של המשחק-לטוב ולרע-הוא המטבע במשחק שלו, V-Bucks.

לאלו מכם החדשים בפורטניט או סתם אינם בטוחים, הנה כל מה שצריך לדעת על V-Bucks, למה הם משתמשים ואיך לרכוש אותם.

כמה הם עולים?

מהם V-Bucks?

V-Bucks הם מטבע הפרימיום הווירטואלי המשמש בפורטניט. עם עלייתם של פעולות מיקרו ותכני DLC במשחקים, הם פועלים כדרך העיקרית למשחק להרוויח כסף.

הם מאפשרים לך גישה לתוכן פרימיום במשחק כמו עורות ומעבר הקרב העונתי. V-Buck.

כמה הם עולים?

ישנן שתי דרכים עיקריות לרכוש V-Bucks. או ב Fortnite ישירות/דרך חנות הפלטפורמה (PS Store, Microsoft Store, Epic Store). אתה יכול גם לרכוש קודים דיגיטליים בקמעונאות כדי להימנע מהצבת פרטי התשלום שלך לפלטפורמה דיגיטלית.

יש כמה ערכים של באזי V שאתה יכול לקנות גם דיגיטלית וגם פיזית. אתה יכול להוציא מעט כמו £/7 $ או עד £/$ 70 תלוי כמה אתה צריך.

  • 1,000 V -Bucks – Microsoft Store – חנות פלייסטיישן – משחק (בריטניה)
  • 2,800 V -Bucks – Microsoft Store – חנות פלייסטיישן – משחק (בריטניה)
  • 5,000 V -Bucks – Microsoft Store – חנות פלייסטיישן – משחק (בריטניה)
  • 13.

אתה יכול גם לרכוש V-Bucks דרך אמזון, תלוי באזור.

קרב מעבר V-Bucks

ניתן להשתמש ב- V-Bucks גם לרכישת מעבר הקרב החודשי. זה עולה 950 Vuck.

במהלך כל משך מעבר קרב, ניתן להרוויח עד 1,500-Vuces בחזרה דרך התקדמות. !

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן בדף Fortnite שלנו ועוד.

RealSport101 נתמך על ידי הקהל שלו. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer..בריטניה / StockInformer.com.