Fortnite V-Bucks: כיצד להשיג Vbucks בחינם

תשובתו היא Fortnite V-Bucks, מטבע וירטואלי איתו תוכלו לרכוש אוסף נאה של קוסמטיקה צבעונית בתמורה לכסף אמיתי. עם זאת, אינך יכול להוציא את הדולרים הדיגיטליים שלך על כל דבר שייתן לך יתרון תחרותי. פריטים אלה מיועדים אך ורק למטרות אופנה, וזה סוף לעצמו בספרנו.

Wiki Fortnite

ברוך הבא לוויקי Fortnite! אל תהסס לחקור ולתרום לוויקי עם קישורים, מאמרים, קטגוריות, תבניות ותמונות יפות! הקפד לבצע את הכללים וההנחיות שלנו! עיין בדף הקהילה!

אין לך חשבון?

Wiki Fortnite

כרטיס V-Buck (40 $)

כרטיסי V-Bucks הם כרטיסים בחיים האמיתיים שניתן לרכוש מחנויות קמעונאיות וחנויות משחקים (כמו Gamestop), כמו גם באינטרנט. . הסכום יכול לנוע בין 1000 V-Bucks ל- 5000 V-Bucks. עלות הכרטיסים הללו תלויה בכמה שאתה קונה. זה תואם את הסכום. לדוגמה, כרטיס V-Buck ששווה 1000 V-Bucks שווה 10 $. ניתן למצוא גם בונוס V-Bucks.

כדי לממש כרטיס V-Buck, צריך ללכת לכאן.

שחקנים יכולים לקנות כרטיסים כאן.

כרטיס V-Buck (תצוגה אחורית)

1000 כרטיס V-Buck

2800 כרטיס Vuck

ביקורות מומחים של Gamespot

Fortnite V-Bucks: כיצד להשיג Vbucks בחינם

Fortnite V-Bucks בחינם: ערימה של מטבעות Fortnite V-Buck

אתה יכול לקבל חינם Fortnite V-Bucks? . ישנן דרכים שונות לזכות בביזרי V בחינם ויש המון דברים עליהם לבזבז אותם, אך וודא שאתה יודע שיש הרבה אנשים חסרי מצפון שם מוכנים להונאה אותך. .

אבל קודם, מה הם Fortnite V-Bucks? . אולי הם מתכווצים על ידי ריקודים לפני שהמשחק מתחיל. הסיבה לכך היא שהם בילו V-Bucks, בהם תוכלו להשתמש לרכישת מגוון של קוסמטיקה, והוסיפו קצת תבלין סארטוריאלי לגרוטת המלך של 100 השחקנים שלכם-תוך הקפדה מקרוב לטיפים המובילים שלנו בפורטניט, באופן טבעי.

החל מעורות Fortnite האחרונים וכלים לקציר, דאונים, אמיזות ומעבר הקרב של העונה הנוכחית-שתוכלו להשתמש בהם כדי לפתוח עוד יותר קוסמטיקה-יש לכם הרבה אפשרויות כשמדובר בהוצאות V-Bucks. ? ואם אתה עניים בזמן, איך אתה קונה אותם? הנה המדריך שלנו ל- Fortnite V-Bucks שיעזור לך לגלות מה הם, איך אתה פותח את V-Bucks, ואם באמת יש דבר כזה חינם V-Bucks.

?

משחק ה- Battle Royale של Epic הוא בחינם, ועם מספר השחקן הגבוה ביותר של Fortnite שלו, Epic צריך להרוויח ממנו כסף איכשהו.

תשובתו היא Fortnite V-Bucks, מטבע וירטואלי איתו תוכלו לרכוש אוסף נאה של קוסמטיקה צבעונית בתמורה לכסף אמיתי. עם זאת, אינך יכול להוציא את הדולרים הדיגיטליים שלך על כל דבר שייתן לך יתרון תחרותי. פריטים אלה מיועדים אך ורק למטרות אופנה, וזה סוף לעצמו בספרנו.

אתה יכול גם להשתמש ב Fortnite V-Buck. מעברי קרב, כולל מעבר פורטניט פרק 3 עונה 2, עלות 950 V-Bucks, ובחנות הפריטים, תלבושות ורגשים נוטים לעלות בין 1500 ל 500; עלות האגדים 2000. Bucks V-Buck.

Fortnite V-Bucks: האם אוכל לקבל v-buck?

פחית ? . מתנות לגיטימיות של Fortnite V-Bucks מאוד זָהִיר. שפע של קישורים ואתרים הטוענים כי הם מציעים- Buck. במרץ 2018, Epic השתמש בציוץ שלמעלה כדי לדחוף את מעריצי פורטניט להיזהר בפרטים האישיים שלהם.

יש קנה Fortnite Save the World, ואז אתה יכול להדוף את ה- V-buck. הערה: יתכן שלא תמיד תקבלו חינם V-Buck. פירוש הדבר כי כניסות יומיות אינן בדיוק הדרך המהירה ביותר שתוכלו לבנות את המלאי שלכם, אבל כל מעט עוזר. גם אם אין לך זמן לשחק, וודא שאתה מתקשר בכל מקרה כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר להשיג את המטבע הדיגיטלי המתוק והמתוק הזה.

דבר אחרון לציין על זה הוא שמשחקי Epic שינתה את מערכת התגמול שלה עבור Save the World כך שרק המייסדים יהיו זכאים ל- V-Bucks בחינם-כך הם מסווגים כיום את המייסדים והלא מייסדים.

אתה יכול גם לקבל חינם V-Buck. . לאחר מכן תוכל להוציא את Fortnite V-Buck.

מרוויח חינם בוצי V

אפילו בלי לקנות את מעבר הקרב, אתה יכול להרוויח בסך הכל 300- Bucks בחינם ממנו, באמצעות נעולים העומדים לרשות כל השחקנים, ולא רק לבעלי Premium Fattle Pass Pass.

אם אתה לַעֲשׂוֹת . אמנם הם עשויים שלא להיות חופשיים מבחינה טכנית, אך אם תתקדמו מספיק בעונה אחת, הייתם יכולים להדוף מספיק מטבע הפרימיום כדי לקבל את העונה העתידית בחינם, ואז כמה. זה בתנאי שאתה לא מפוצץ את הכל על עור אגדי טעים לפני שהעונה הנוכחית מסתיימת.

פורטניט פרק 3 עונה 1 מספק 1500 Vuck. אם אתה לא מבלה כל באזות V שנצברו במהלך עונה, אתה רק צריך לפלס עד לדרגת קרב 68.

Fortnite Free-Bucks: אנשים מרובים יורים על סירה משיקה טילים לעברם

מחירי Fortnite V-Bucks: כמה עולה V-Bucks?

Bucks V-Buck. חבילות V-Bucks זמין ועלותם בעולם האמיתי עם 20% הנחה החדשים שהוחלו. בהצהרה שפורסמה על ידי Epic Games, הם מתארים בדיוק כיצד ההנחה עובדת על פלטפורמות וההנמקה שלהם להנחה על V-Buck ירידת המחירים של עד 20% אינה חלה. אם אפל או גוגל יפחיתו את העמלות שלהם בתשלומים בעתיד, Epic יעביר לך את החיסכון “.

. כדי להיכנס למעבר הקרב, בדרך כלל אתה צריך להוציא 950 Vuck. זה נותן לך גישה לאתגרים והזדמנויות שבועיות לפתוח יותר קוסמטיקה. מעבר הקרב תקף לעונה אחת, אשר עצמה נמשכת לפחות עשרה שבועות. .

אם אתה שחקן מסור ורוצה למקסם לחלוטין את כמות העורות וה- V-Buck ל. תמורת 9 פאונד.99/11 $..

מבחר של Bucks v Fortnite שתוכלו לקנות במשחק. המחיר נמצא ב- GBP

Fortnite V-Bucks: איך לקנות V-Bucks

אם אין לך זמן להרוויח קוסמטיקה דרך משחק, או שמצאת עור פיקקס שפשוט צריך להיות מזווג לתלבושת האהובה עליך, אז אתה תמיד יכול פשוט לקנות Fortnite V-Bucks. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא בתפריטים שלפני ההתאמה; פשוט נווט לימין העליון של החלון ברגע שאתה נמצא בלובי. המספר ליד סמל המטבע עם ‘V’ עליו מציין את המצב הנוכחי של ארנק ה- V-Bucks שלך. לחיצה על כך היא דרך אחת להגיע למסך התשלום V-Bucks.

. אם אתה קונה אחד זה המקום לשלם כדי לפתוח את הנעילה של שכבות נוספות. . לחיצה עליהם תאפשר לך מבט מקרוב על כל פיסת השלל ואפשרות ‘להשיג V-Bucks’ על ידי בחירת הכפתור הצהוב המהבהב.

Razer Blackshark v2 Pro

Razer 180 $ צפה ברשת N מרוויחה עמלה סניפים ממכירות מתאימות.

ג’ורדן קדימה לשעבר סגן עורך PCGamesn, ג’ורדן עזב מאז למרעה חדש. .