מתכון V עולה ווטסטון, מיקום פריט ומדריך יצירה

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

כיצד להשיג אבני עולה לעלות לבנייה

V Scourgestone עולה

V עולה אבני עולה יכול להיות מקורו על ידי שתי אפשרויות – או לגנוב אותן משודדים במיקומי מפתח באזור ההתחלה של המפה העולה, וודס פרביין או הפוך אותם ללב הטירה שלך באמצעות הכבשן. .

. המשך לקרוא לקבלת פרטים נוספים כיצד להשיג אבנים ב V עולה, כולל יצירה וחקלאות.

איך להשיג אבני עולה

כפי שהזכרנו, ישנן שתי דרכים להשיג אבני עולה לעלייה, שהוסבר להלן.

אבני מה הן משאב שימושי מאוד, המשמש ליצירת כלי נשק ופריטים שונים. הם שימושיים גם לבניית פריטים כמו המטחנה היקרה – כך שאם אתה רוצה לשפר את הטירה שלך ואת עץ הטכנולוגיה הכללי שלך, השגת Whetstones היא מהלך חיוני.

אמנם הם יכולים להיראות קשה להגיע בהתחלה, ולהביא את הכל להיקם נכון ותוכלו לקבל אספקה ​​קבועה של אבני כיבוי לצמיתות בטירה משלכם, תוך שימוש באבק אבן ומטילי נחושת כדלק – אבל כדי לעשות זאת, תוכלו צריך להקים קודם כל ציוד מיוחד.

בואו נסתכל על שתי האפשרויות עכשיו.

ניתן למצוא אבנים במחנות שודדים מסוימים ובאזורי אויב. החזקת העכבר מעל האזורים המסומנים תחשוף מה אתה יכול למצוא שם, ולחלקן יהיו אבני רשימה המופיעות. אנו למעשה מציעים לצאת אל ארמורי השודד, שטח גדול בצד המערבי של פרביין וודס. הרגו את כל האויבים הקטנים באזור, שוברים את כל החביות וחפשו את כל החזה – תוכלו למצוא לפחות כמה אבני פזורות מפוזרות.

מצא משאבים עולים נוספים

. כשאתה מתקשר עם זה, אתה יכול לראות שיש למעשה מתכון לאבני מה, אך בעוד שאתה יכול לראות את המתכון ומה נדרש, טכנית עדיין אין לך את זה עד שתמצא את התוכנית המיוחדת.

V מיקומי בוס עולה דף למידע נוסף שם).

הוא ברמה 27, ודי קשוח, משתמש בתערובת של מלכודות והתקפות תגרה, אבל אלה זריז. ברגע שהוא מת, מנקז אותו מדם וקח את המתכון של ווטסטון חזרה לתנור שלך. אם הוא נותן לך בעיות, נסה לבדוק כיצד להשיג את כלי הנשק וההילוכים חסרי הרחמים העולים, או קח שיא ברשימת שכבת הנשק שיש לנו בדף הנשק הטוב ביותר שלנו כדי לראות אילו כלי נשק עובדים הכי טוב ב- PVE.

איך ליצור אבני מי

.

אבק אבן לא מתקבל בקלות, אבל יש למעשה שיטה נהדרת – יצירת לבני אבן ואבק אבן נוצר כ- Offshoot! אם אינך יודע איך ליצור את זה, יש לנו למעשה מדריך על לבני אבן עולה. כך או כך, מזל טוב, אתה יכול ליצור אבני שמה משלך! בשלב זה לעולם לא תהיה קצר עבורם, ותוכל להשתמש בהם להרבה דברים קדימה

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

מתכון V עולה ווטסטון, מיקום פריט ומדריך יצירה

V עולה במקומות מתכונים של אבן ווטסטון - ערפד עומד באור יום כאשר אנושי ממהר לתקוף אותם. כמה אנשים שכבו מתים ויש שריפה ליד השער

ה- Whetstone הצנוע V העולה הוא אחד המשאבים החשובים ביותר שאתה צריך למצוא ליצירה במשחק. אתה צריך אבן שטח כדי לבנות כמה ממתקני המפתח בבסיס שלך, כמו מטחנה לחתוך אבן ללבנים. עם זאת, זה לא פריט שתוכלו לקבל בקלות במשחק יצירה עם ערפד זה.

יש לך שתי אפשרויות אם אתה רוצה למצוא V עולה ווטסטון. אתה יכול לגלות את זה בעולם על ידי ביזה אויבים ספציפיים או שתוכל לפתוח את היכולת ליצור אותו מהנוחות של טירת ה- V העולה שלך מאוד. .

כמובן, כל זה עומד על שמירה על רמות המהות הדם העולה בטירה שלך, שאתה צריך להמשיך במעלה כדי להרחיק את המכונות שלך והבסיס שלך להתפורר. יש הרבה מה לעקוב אחריו במשחק ה- RPG, אז כדי לעזור לך, הנה המקום בו תוכלו למצוא אבן ווטסטית ב v עולה וכל מה שצריך לעשות כדי לפתוח את היכולת ליצור אבן שטח מחומרי גלם.

V מיקומי אבן עולה

אתה יכול למצוא V עולה וואטסטון באחד מחמשת מחנות השודדים הגדולים בפארביין וודס. כמובן שלא כל מחנות השודדים יהיו בעלי Whetstone, אבל למרבה המזל יש דרך חצופה לגלות מראש. כשאתה ניגש למחנה שודדים, פתח את המפה ומרחף את סמן העכבר שלך בראש המחנה שלפניך. זה מעלה רשימת שלל שתוכלו לבזבז, כך שאם לרשימה הזו יש אבן ווטסטית, מובטחת שתמצאו לפחות אחת.

בדוק בכל מקום במחנה, כולל גוויות השודדים הרוגים, שידות ואפילו חביות או ארגזים. . .

V מתכונים עולים ווטסטון - תפריט מזבח הדם המציג את גרייסון את השריון כמטרה. התגמולים שלו כוללים את המתכון עבור ווטסטון

איך ליצור אבן עולה

כדי לקבל את המתכון V vetstone העולה, אתה צריך להביס את גרייסון תיאה שריון. הוא בוס ברמה 27 שאתה יכול למצוא בפארביין וודס. אין לו מיקום קבוע מכיוון שהוא משתנה בין שרתים עולים V, ולכן אנו ממליצים להעלות את ציון ההילוכים שלך לסביבות רמה 27, ואז להשתמש במזבח דם בבסיס שלך כדי לאתר אותו. עקוב אחר שביל הדם שמופיע על המסך עד שתמצא אותו.

כדי להכות אותו, אתה יכול להשתמש בארבע חליפות השריון הנשענות על כנים סביב הזירה. אלה מעניקים לך בלתי מנוצח זמני כדי שתוכל לעבור דרך הקלטים שהוא מפריע מבלי לקחת נזק. פעולה זו אמורה לתת לך יותר מקום להתחמק מההתקפות האחרות שלו, אך השתמש בשריון במשורה מכיוון שיש רק ארבע חליפות סביבך. כשגרייסון יורד לשני שליש מבריאותו המרבית, אויבי השודדים הרגילים יקפצו לזירה כדי לעזור לו. אם אתה עושה את המאבק בשעות היום אז מחצית הזירה אפופה בחושך, כך שיהיה לך קצת פחות מקום לעבוד איתו.

בסופו של דבר הוא ייפול בקרב וישאיר אותו חסר אונים כדי שתוכלו לחלץ את דמו V ולפתוח את המתכון של ווטסטון בכבשן. להלן הפריטים הדרושים לך כדי ליצור אבן ווטסטית עולה:

  • נחושת מטיל x1
  • אבק אבן x12

. . אתה מקבל אבק אבן כתוצר לוואי של הכנת לבני אבן עם 12 אבנים גולמיות במטחנה שלך.

עם זאת, כעת עליכם לקבל אספקה ​​זמינה של V vingstone. אם אתה נאבק לקבל יותר פריטים מומחים, יש לנו כמה טיפים אחרים לעליית V. עיין במדריך העור העולה שלנו, בעוד שאלו שמתחילים אולי ירצו למצוא סוס עולה בהקדם האפשרי כדי להפוך את התנועה פחות מטלה.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.