מפת הדרכים של Valheim S 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

ניק טאן הוא סופר מוביל של SEO עבור GameRevolution. פעם הוריו הסירו פעם את הסופר נינטנדו שלו כעונש. מאז הוא נשבע נקמה.

מפת הדרכים של Valheim 2023: סטטוס עמוק צפון ואשלנדס, משחרר Xbox ועוד

מפת הדרכים של ואלהיים 2023

ה מפת הדרכים של Valheim 2023 הוא קצת תעלומה, מאז שהמפתח סטודיו שער הברזל החליט להיפטר ממשפת דרכים לגמרי. שחרורו של Mistlands בדצמבר 2023 היה למעשה העדכון הרביעי במפת הדרכים שלו 2021 (כן, זה זֶה לפני הרבה זמן). אך ישנם כמה עדכונים מאושרים שיהיו חלק מהתוכן והתיקונים הקרובים של Valheim לשנת 2023. זה כולל את שחרור המשחק בפלטפורמות Xbox וכן גמר נגיעות בביו -צפון עמוק ואשלנדס ביומס.

מה מפת הדרכים של Valheim 2023?

  • האשלנדס והביומס הצפוני העמוק – על פי הערה של צוות Valheim בפייסבוק באפריל 2022, גם האשלנדס וגם הביומס הצפוני העמוק יפותחו אחרי המיסטלנדס.
  • שחרור פלטפורמת Xbox – Valheim מיועד לשחרור ב- Xbox Series X | S ו- Xbox One בתחילת האביב 2023 כ- Console Langucy בלעדי.
  • תיקונים חמים של Mistlands – בהתחשב בכך שההרחבה של Mistlands היא די חדשה, אנו יכולים לצפות לטלאים ותיקונים חמים חדשים כדי לתקן בעיות עם הביומה הזו.

בהתחשב במפת הדרכים הראשונית של Valheim 2021, אנו יכולים גם לשער על יותר תוכן שעדיין לא שוחרר. בפרט, הספינות ועדכון הים שאמור לאפשר לשחקנים להתאים אישית סירות טרם פורטו. אנו עשויים לראות גם SvartalFr Brigands, מצב רשמי של ארגז חול, ואת הצגתו של מונין כ- The Raven Twin הנעדר להוגין שכבר נמצא במשחק.

ניק טאן הוא סופר מוביל של SEO עבור GameRevolution. פעם הוריו הסירו פעם את הסופר נינטנדו שלו כעונש. מאז הוא נשבע נקמה.

מפת הדרכים של Valheim 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

מפת הדרכים של Valheim 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

משחק הישרדות ויקינג Valheim נשאר פופולרי למדי, לאחר שהבטיח דירוג חיובי להפליא ב- Steam. כאשר עשרות אלפי שחקנים הבוחנים את העולם שנוצר על ידי פרוצדונליות, הקבוצה שמאחורי התואר העניקה לנו טעם ראשון של מה שלה 2023 מפת דרכים .

מפת הדרכים 2021-2022 של Valheim חשפה בתחילה ארבעה עדכונים מתוכננים שמטרתם לשפר את ההיבטים השונים של המשחק, לצד סדרת שינויים אחרים שיגיעו “אם אודין ירצה את זה.” פרטים ספציפיים היו משותפים קרוב יותר לשחרור, עם זאת, המפתח איירון גייט הודיע, ביוני 2021, כי הוא לא יוכל לספק את כולם במהלך השנה.

מפת הדרכים של Valheim 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

מפת הדרכים של Valheim 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

“כפי שאנחנו בטוחים שהרבה מכם חשדו, לא נוכל לספק ארבעה עדכונים השנה. במקום זאת, אנו מתכננים כעת להשיק את Hearth & Home ב- Q3 2021, ואנחנו מורידים באופן זמני את מפת הדרכים בזמן שאנחנו מבצעים כמה שינויים. אנו מצטערים שלקח לנו כל כך הרבה זמן לעדכן אותך, “ זה כתב בפוסט קיטור.

“לא היינו מוכנים לזרם כה גדול של שחקנים, וזה הדגיש אלף בעיות ובאגים חדשים שצריך לתקן בדחיפות. העדיפות שלנו הייתה להפוך את החוויה הנוכחית ליציבה ככל האפשר וזה אומר שתוכן חדש לקח מושב אחורי. אם לומר זאת בבירור; לא הצלחנו למקד את כל המשאבים שלנו ב- Hearth & Home עד מאי. “

מפת הדרכים החדשה של Valheim תהיה “קטן בהרבה,” לדברי היזם. עדכונים מינוריים מתוכננים יוכנסו להמתנה ועבודה על העדכון הגדול של Mistlands יתחילו לאחר שיצא Hearth & Home.

מפת הדרכים של Valheim 2021

עדכון מרכזי 1: Hearth & Home

תאריך השחרור: 16 בספטמבר 2021

Hearth & Home, העדכון העיקרי הראשון של Valheim מבשר את הדיור של שחקן ובניית בסיס, מכיוון ששניהם חלקים חשובים מהלולית המשחקים הליבה שלה. גם גגות עץ Darkwood ובקעי חלונות יוצגו כקטעי בנייה חדשים, ואילו תוספי תחנות בישול חדשים – כמו מתלה התבלינים, שולחן הקצב, סירים ומחבתות ועוד – הם גם בדרך.

Valheim מקבלת גם מערכת מזון חדשה “זה מציב חשיבות רבה יותר בין הגברת הבריאות לבין סיבול.” פריטי אוכל יגיעו בשלוש קטגוריות נפרדות, בעוד שבר המזון יוחלף בטיימרים לכל פריט.

סיבולת ובריאות ישפיעו גם על העמדה בלחימה אחרת אך גם יתנו לך לתקוף לאורך זמן. ויקינגס טנקים ירצה לקבל יותר בריאות, מכיוון שהיא מגדילה את היכולת “להסיט להיטים נכנסים ולהקל על הנזק”, “ מכיוון שחסימת החסימה תתבסס על בריאות מקסימאלית. .

למגני מגדל יהיה יותר נוקבק, מה שהופך אותם לבחירה הטובה ביותר עבור בניינים מכלים המבקשים להחזיק את אדמתם כנגד אויבים מרובים. בקצה הנגדי נמצא האקסלר, המאפשר לשחקנים למכות מכה. אם אתה בוחר בסגנון משחק מאוזן יותר, מגנים עגולים נשארים הבחירה שלך.

צבי, חזירים וזאבים כל אחד מהם טיפת סוגים מובחנים של בשר כאשר הם נהרגים, ואילו יותר מעשרה מתכונים חדשים ובצל נטוע נחשבים גם הם בין התכונות של עדכון האח והבית של ואלהיים.

לחם ופשטידות צריך להיות אפוי בתנור לפני שתוכלו לאכול אותם, וגם תצטרכו לשדרג את הקדירה שלכם עם תוספי בישול. אם אינך מרוצה מבחירת האוכל שלך, אכילת פירות יער מיוחדים מאפשרת לך להסיר חובבים פעילים בכוח הקאות.

גם ערימות מטבעות, שידות אוצר וסורגי ברזל בדרך. כל כלי הנשק היו מאוזנים מחדש, כאשר הגרזן הדו-ידיים היה בעל פיתול מהיר יותר לצד נזק מוגבר של התפקידים ויכולות סתירה. הקשת הותאמה את מהירות הגרלה שלה, ולא ניתן לצייר אותה באופן מיידי, אך דורשת להשאיר קצת פחות סיבולת.

מפת הדרכים של Valheim 2022

עדכון הר וואלהיים

תאריך השחרור: 1 במרץ 2022

עדכון ההרים של Valheim הוא תוספת קטנה יותר המגשרת על הפער בין שתי טיפות התוכן העיקריות שלו. מרחיב את הביומה שנותנת לו את שמו, הוא מוסיף צינוקים חדשים לגמרי בשם Frost Caves.

הם די דומים לתאי הקבורה ולקריפטים שקועים, ומציגים שלושה אויבים חדשים לצד משאבים וחומרים חדשים הנדרשים ליצירת סט שריון ונשק חדש.

עדכון ההרים מוסיף גם תמיכה מלאה בבקר, האפשרות להשהות בשחקן יחיד, לצד הגדרות אופטימיזציה נוספות.

סטודיו למפתחים ברזל שער חשף גם כי מערות הכפור “הם בעצם” עדכון ה- Wolf של Valheim של Valheim, שהיה חלק ממפת הדרכים המקורית.

עדכון עיקרי Valheim 2: Mistlands

תאריך השחרור: 6 בדצמבר 2022

הציפיות הראשוניות סביב מיסטלנדס היו כרוכות בתוספת של ביומה חדשה שמגיעה איתה “אויבים חדשים, פריטים חדשים, בוס חדש, משאבים חדשים.” ב- 22 באוקטובר, המפתח שער הברזל אישר כי העבודות על העדכון הגדול השני של ואלהיים בעיצומו אך לא ננעלו מה יהיה הביומה החדשה.

מיסטלנדס ייקח זמן להתפתח, אך ואלהיים יקבל עדכונים קטנים יותר בינתיים, המפתח מקניט קומץ תוספות חדשות להרי המשחק ביומה.

מאוחר יותר בנובמבר 2021 חולק צילום מסך נוסף מהבנייה בפיתוח, ועזר לנו להבין טוב יותר מדוע לעדכון הגדול השני של המשחק יש את המילה “ערפל” על שמו.

בפברואר 2022, סביב יום השנה לשנה של ואלהיים, שיתף היזם יצירה חדשה של אמנות קונספט תוך אישור בכך “השלב של מסמר במורד הרעיון של הליבה נעשה” וזה החליט על תושבי הביומה החדשה. העבודה עוברת כעת לעבר קטעי בנייה חדשים, אויבים ו “הגדרת יותר מהמכניקה החדשה שנציג.”

יצירה נוספת של אמנות קונספט שותפה בחודש מרץ, והעניקה לנו מבט על עולם החי של מיסטלנדס.

אוגוסט הביא לנו הקנטה של ​​האוכל של הביומה. הצינוקים שלו יכללו גם פריט חולץ מיוחד המשמש לעיבוד הליבה השחורה החדשה.

תסרוקות חדשות וקייפ נוצה למדי מאושרים גם לעדכון המיסטלנדס הקרוב של ואלהיים. ב- 22 בנובמבר הוא הועמד לרשות הבדיקה הציבורית. זה נדחף לשרתים חיים בתחילת דצמבר, והסכם את המתנה באורך.

מפת הדרכים של ואלהיים 2023

עדכון עיקרי של Valheim 3: Ashlands

תאריך שחרור: TBA

מפת הדרכים של Valheim 2023 מביאה את עדכון הביומה של אשלנדס ועוד

עם תחילת 2023, עדכון העיקרי השלישי של Valheim אושר כי הוא מציג את Biome Ashlands למשחק ההישרדות. היזם ממוקם בדרום המפה הרחוק, מתאר את האשלנדס א “ארץ המתים, כמו גם מקום עם אופי וולקני למדי,” מציין שזה גם א “נתח אדמה גדול.”

הקבוצה שמאחורי המשחק נועדה להיות שקופה יותר לאורך כל פיתוח העדכון.

“פירוש הדבר שתראה דברים בשלבים המוקדמים שלהם, ואולי אפילו דברים שלא בסופו של דבר הופכים את זה למשחק בכלל, אבל תקווה גם הבנה טובה יותר של הרחק הפיתוח.”

עדכון אשלנדס של ואלהיים לא הוענק לתאריך שחרור בינואר 2023, אז נחשף. למרות שזה נשאר המוקד העיקרי של האולפן, דברים אחרים מגיעים גם הם למשחק.

מלבד שחרור הקונסולה שלה, הגדרות קושי חדשות בעבודות, וכך גם המסע של הילדר, ובגדים חדשים לדמויות שחקן.

היזם מתכנן גם להגדיל את מספר הגדרות הנגישות ומחפש משוב מהשחקנים.

המסע של הילדל מציג NPC חדש, לצד “דרך עבורך לסגנון מחדש את השיער של הדמויות הקיימות שלך.”

מרץ הביא לנו מבט חדש על השטח של אשלנדס לצד הידיעה כי איכות החיים משתנה, כולל היכולת להעביר פריטים אל חזה וממנה בערימות לצד דרך להחליף חטיפה ידנית בעת הבנייה בדרך עם המסע של הילדלר.

באפריל 2023, התבוננו בגרסת העבודה המתקדמת של הגדרות הקושי ההתאמה אישית של המשחק. הם כוללים כמה מחוונים למלחמה, עונש מוות ומשאבים, לצד כמה מראש קביעות מוגדרות מראש.

באותו חודש קיבלנו הצצה למנועי מצור שעלולים להוכיח כמועילים בעת הורדת מבצרי הביומה, לצד דגמי עבודה מתקדמים לאויבי Valkyrie החרוכים והנופלים.

חודש לאחר מכן חשף היזם כמה מהפריטים שהמפלצות של ואלהיים אשלנד נופלות לצד נשר שאינו ידידותי מדי למראה אבל כביכול לא רוצה לרצוח אותנו על הסף.

ב -16 ביוני, בקשתו של הילדל הועמדה לרשות הבדיקה הציבורית.

לא ברור היכן זה משאיר ספינות והים, שנועד להציג התאמה אישית של ספינות ולבשר את החוויה הכוללת של הים, אך ככל הנראה נלמד עליהם יותר בעתיד.

מפת הדרכים של Valheim 2023 נותרה מבטיחה, למרות שהיא קטנה משמעותית מהגלגול המקורי שלה. אף על פי כן, כדאי לזכור כי פיתוח עשוי להשפיע על תכונותיו בדרכים בלתי צפויות.

בזמן שאנו מחכים לפרטים נוספים, עיין במדריכים שלנו בפקודות הקונסולה, מציאת המגרש, הצור, הכלים והנשק.

העדכן בחדשות המשחקים האחרונים במשחקים על ידי עקוב אחר Gamewatcher בטוויטר, בדוק את הסרטונים שלנו ב- YouTube, נותן לנו כמו בפייסבוק והצטרף אלינו ל- Discord . אנו עשויים לכלול גם קישורים לחנויות שותפים, שנותן לנו עמלה קטנה אם תרכשו משהו דרכם. תודה.

על בוגדן רוברט מטה

כשאתה לא מבשל קפה או מתלבט בנושאים רציניים עם החתול שלי, תמצא אותי משחק משחקי וידאו או כותב עליהם.