היכן להשיג כמה מהכישופים הטובים ביותר של טבעת אלדן

זוהי גרסה חזקה יותר של כישוף הירח של רנאלה, אך תצטרך להתקדם את המסע של רני קרוב להשלמתו לפני שתוכל להשיג אותו. זה בעלייתו של צ’נאלה ברמה הגבוהה בליניה נפתח רק לאחר שהביס את אסטל. הירח האפל של ראני דורש 68 אינטליגנציה לשימוש.

אלדן טבעת הכי טוב לחשים, מכשפים, וניצולים עם מיקומים

מחפש את הכישופים הטובים ביותר לשימוש בטבעת אלדן? להלן המדריך שלך למצוא אותם, וכל הכישופים האגדיים.

מדריך מאת קונור מקר סופר צוות
תרומות נוספות של קלסי ריינור
עודכן בדצמבר. 14, 2022

הכישופים הטובים ביותר ב- Elden Ring הוא בוודאי בראש רשימת כל איות, במיוחד אחרי שאלדן טבעת 1.04 חבט כמעט בכל איות וקיצר כמה זמני יציקה. בעודו מוכן עם הצוות המושלם הוא חשוב, המכשפים שבהם אתה משתמש הם קריטיים בכל מה שקשור לפינוי צינוקים קשים ובוסים מאוחרים במשחקים מאוחרים.

עם זאת בחשבון, ריכזנו את רשימת זה של כישופי המשחק המוקדמים והמאוחרים הגדולים בטבעת אלדן, כולל כמה מכשפים ושיבויים נוחים, כדי לעזור לך להקל על חלקים קשים במיוחד של המשחק. כללנו גם כיצד להשיג כל כישוף אגדי, מלבד היותנו בין הטובים ביותר, נדרשים לאחד מההישגים של אלדן רינג.

.

אנא שימו לב להלן יתכן והכיל כמה ספוילרים מאוחרים במשחק אם עדיין לא הגעת כל כך רחוק!

החזה, למעשה, יהיה טלפורט ל מנהרת קריסטל סיליה. אם אתה נמצא במשחק המוקדם, דאג לאויבים ברמה גבוהה, וקפץ על פנינו עד סוף המנהרות ומעלה סולם שמביא אותך למערה משמאל. אם אתה מוצא את עצמך תקוע או אבוד, יש לנו מדריך צעד אחר צעד לחציית מנהרת קריסטל של סיליה ולאסוף את כל השלל שלה.

בצריפים כאן יהיה חזה שמכיל פיצוץ סלע.

Glintstone Pebble

אסטרולוגים שמחים! כישוף ההתחלה ש- Class מקבל – Glintstone Pebble – הוא כישוף יעד יחיד פנטסטי למשחק המוקדם, המסוגל להוציא במהירות ובקלות אויבים רגילים מבלי לבזבז יותר מדי FP או לוקח יותר מדי זמן ללהק.

אם אינך אסטרולוג, אתה יכול לקנות את הכישוף הזה מאף אחד מהם מכשף סאלן במרתף ההריסות במזרח לימגרב, צפונית לגשר ההקרבה. הם יושבים במחקר האישי שלהם על פני הבוס של ראש הדלעת.

לחלופין, אתה יכול גם לקנות כישוף זה מ- מכשף Thops ב- כנסיית אירית ‘ ליד טירת סטורמוויל.

Carian Pricer

Carian Slicer הוא כישוף מבריק, שם הקליל מחליק חרב קסומה העוסקת בנזק מצוין מבלי לעלות יותר מדי FP. ככאלה, זו אפשרות נהדרת כאשר אויבים מתקרבים מדי ואין לך זמן לגבות ולהטיל כישוף חזק.

כדי ללמוד כישוף זה, עליכם לתת תחילה למכשף סאלן (נמצא במרתף ההריסות, צפונית לגשר ההקרבה) א מגילת הבית המלכותית.

כדי למצוא את הגלילה, התחל באתר Agheel Lake South של גרייס, ואז פנה ישירות מזרחה עד שאתה נתקל בשני מבני אבן גדולים. עשו את דרכם למבנה המזרחי ביותר, טפסו על הסלעים לצד הבניין וקפצו על הגג. שם, תראה אביר עומד ליד גופה. הרוג את האביר הזה, ואת הגלילה ניתן למצוא על הגופה שהוא שמר עליה.

Carian Greatsword ו- Magic Glintblade

מילת המפתח של הקריאן דומה לסליידר הקריאן, אך יש לו AOE גדול יותר עם הנדנדה המוגברת שלו, ובכך מטפל נזק רב יותר לאויבים הסובבים אותו.

מצד שני, Glintblade הקסם פועל על ידי השילוק שלט לאוויר, ואז יפטר להב אל האויב הממוקד שלך.

כדי לרכוש אחד מהפריטים האלה, עליך להגיע אל כנסיית הנדרים אתר החסד על ראש ההר ממזרח לרעיה לוקריה ומדבר עם מוריאל, כומר של נדרים כמה פעמים. אתה לא ממש יכול לפספס אותו, כי ובכן, הוא צב ענק עם כובע.

לאחר סיום הדיאלוג שלו, תוכלו לרכוש ממנו את כישוף ה- Glintblade הקסם עבור 3000 רונות, ואת הכישוף של Carian Greatsword עבור 10,000 רונות.

הגדולה של לורטה

בניגוד לכמה מהכישופים הטובים ביותר, הגדולה של לורטה נעולה מאחורי קרב בוסים – עם זאת, יש לה את רמת הכוח להתאים. כישוף זה לוקח צורה של קשת שניתן להטיל בטווח הארוך, ויכול להתמודד גבוה יותר מהנזק ככל שהוא נטען זמן רב יותר.

לך אל אחוזת קאריה בצפון ליניה של האגמים ולעשות את דרכך על פני הידיים הזועפות המפחידות והאבירים הספקטרליים לפסגה. אזור זה הוא גם המקום בו אתה מוצא את אחד הנשק הטוב ביותר של אלדן רינג, ותצטרך להילחם נגד הבוס, אביר רויאל לורטה, כאן.

כשנפל סוף סוף, האביר המלכותי לורטה יפיל את כישוף ה- Greatbow של לורטה – בולט הענק של OP שהם מסווגים אותך לאורך כל הקרב. תיהנה להרוס את היום של אנשים אחרים עם זה כמו שהם הרסו את שלך.

כישוף המשחק המאוחר הטוב ביותר: שביט אזור

אין שום דבר קריר יותר מקורת לייזר ענקית, ובצלילה של אלדן אחד הכישופים הטובים.

כישוף זה קל למדי להשיג, אם כי אתה צריך להיות רחוק דרך המשחק כדי למצוא אותו. את הכישוף ניתן למצוא ישירות ליד אתר החסד ישירות מצפון לכפר הנזיר בהר הגעש צפון מזרחית לרמת אטלוס (לא קראנו לאתר החסד כי זה ספוילר ענק). פעם באתר זה של גרייס, יהיה קוסם מגושם ידידותי שיושב בקרבת מקום. ניגש אליהם ושוחח עם החבר החדש שלך, והם יתנו לך את הכישוף.

בעוד ש- Comet Azur הוא נהדר, הוא משתמש בהרבה FP ואינו בעצם כל מה שמפוצץ את המוח בלי כמה צעדים נוספים. תרצה לרכוש את דמעה נסתרת של Cerulean והחל את זה על בקבוק הפיזיק המופלא שלך כדי לחסל את צריכת ה- FP למשך זמן מה. ניתן למצוא את זה על ידי ניצחון רוח העץ הכיב ב Erdtree מינורי בדרך של אתר העון של החסד.

ואז, תרצה גם לרכוש את טרה מגה איות, שיוצר אזור שמגביר את נזק הקסם שלך בתוכו. אתה יכול לשים יד על זה על ידי השלמת מערת קריסטל האקדמיה. לאחר שפלל את שני הבוסים הקריסטליים, קח את המעלית מאחוריהם. תגיעו למגדל, ובחלק העליון חזה המכיל את הכישוף.

תוכנית הפעולה שלך בעת השימוש ב- Comet Azur היא להשתמש בטרה מגה, לשתות את בקבוק הפיזיק המופלא שלך ואז בום. עם זאת, אתה יכול לחזק את שביט Azur באמצעות שימוש הירח האפל של רני לפני שתשתית את הבקבוק שלך; זה מוריד את התנגדות הקסם של האויב שלך, אך הוא לא תמיד הכרחי.

Greatblade Phalanx

קלאסיקה של Souls, Greatblade Phalanx מזמינה חרבות רבות סביב הגלגלית, היורה החוצה ותוקפת אויבים כשהם מתקרבים. זה עוסק בנזק הגון, ומאפשר למשתמשי הקסמים להעלות התקפה נגדית הגנתית אוטומטית, או דרך להתמודד עם נזק נוסף בעת מהירות פנימה.

כדי לקבל את הכישוף הזה, אתה צריך להרוג בולס, אביר קריאן. ניתן למצוא את הבוס הזה ב אוורגאול של קוקיה, אליו תוכלו להגיע על ידי נסיעה ישירות דרומה מרגלי ארבעת אתר החסד של ארבעת החסד בליניה.

מאגמה מסתובבת

מאגמה מסתובבת יורה מכדור מרוכז. ובכן, מאגמה, ביעד שלך. היא עוסקת בנזק גבוה בפני עצמה, אך גם יוצרת בריכת מאגמה בה היא נוחתת, מה שעלול לפגוע באויבים עם עמידות באש נמוכה. זה הוא על גופה בצריף של הנזיר, דרומית -מזרחית לוויירם מאגמה ליד פורט ליידד.

קלע להבה

קלע להבה הוא השטחה הבסיסית שלך מבוססת אמונה, אך הוא עוסק בנזק גבוה להפליא אפילו עם סטטוס אמונה נמוכה. . קלע להבה מגיע מהאח קורהין באחיזה שולחן עגול, או ברמת אלטוס אם הוא ממשיך לפני שאתה קונה אותו.

להבת תזזיתיות

זה כישוף קטלני עבורך ועבור האויבים שלך. זה יורה קורות של להבה תזזיתית מעיניך. זה עוסק בנזק חוזר ונשנה, והרבה ממנו, אבל זה גם מגביר את מד השיגעון שלך. השתמש בזה לעתים קרובות מדי, ותאבד נתח גדול של HP ו- FP – לא כיף. כך גם באויביך. להבה של תזזית אין השפעה מפוארת, מה שאומר שהאויבים שלך חופשיים להמשיך לתקוף אותך בזמן שאתה ליהק.

תפוס את זה מ כנסיית הטבילה של Callu בחצי האי הבכי.

Moonblade של אדולה

Moonblade של אדולה הוא כישוף קרח מצוין ואחד לא תשימו לו עד הרבה יותר מאוחר במשחק. שֶׁלָה טיפה מדרקון גלינטסטון אדולה, ובעוד שתתקלו לראשונה בבהמה בשלוש אחיות, בסמוך לעלייתו של רני, הדרקון עובר לקתדרלת מאנה סלס לאחר שנגרם נזק מסוים. אתה יכול לגשת רק לקתדרלה לאחר התקדמות המסע של ראני והביס את אסטל, כך שיידרש זמן מה.

Moonblade של אדולה יוצר חרב קרח ענקית שחתכה בקשת רחבה ומשחררת גל הלם של קרח בתהליך. יש לו גם דרישת סטטוס נמוכה למדי. אתה תצטרך 34 אינטליגנציה ללהק את זה.

Icecrag של Glintstone

זהו עוד כישוף קרח חזק, בדומה לגרסה קפואית של מגמה רווקה. זה יורה נתח קרח ענק לעבר המטרה ועוקב אחר התנועה שלהם. אתה יכול לרכוש Icecrag של Glintstone מ- Seluvis במגדל שלו בשלוש אחיות תמורת 7,500 רונות, וזה רק דורש .

מהם הכישופים האגדיים בטבעת אלדן?

אם אתה אחרי הישג הכישופים האגדיים, תצטרך לאתר את כל השבעה מהם. דרישות הסטטוס הגבוהות שלהם פירושן שסביר להניח שלא תוכל להשתמש באלה עד מאוחר יותר במשחק, אך הן בין החזקות ביותר שאתה יכול למצוא.

להבתו של האל הנפל בא מאדן, גנב האש ב Evergaol של Malefactor. תוכלו למצוא את הכלא בחופי הדרום של ליניה. החריכה מחייבת 41 אמונה להשתמש ושולחת כדור אש ענק לעבר אויבים, שמתפוצץ לאחר מספר שניות. אדן משתמש גם בכישוף הזה.

שאגתו של גרייול מתנעלת לרכישה בקתדרלת דרקון פונה לאחר שניצח את גרייול בדרקונברו (צפון קליד, הגשר דרומית לקודש הטוב ביותר). זה יעלה לך שלושה לבבות דרקון ודורש 28 אמונה ו -17 ארקנה. ההפחתה מפחיתה את ההתקפה וההגנה על כל האויבים בטווח.

התנשאות זו נובעת מטבעת האלדן עצמה ויורה שלל כוכבי זהב קטנים וגדולים באויבים. הקטנים שוברים את עמדת האויב, והגדולים מתפוצצים, מתמודדים עם נזק כבד. אלדן סטארס נמצא ב עומקים של Deeproot. פנו מערבה מפסגת המפל הגדול, במעלה השורשים ולמערה בראש השורשים. תוכלו למצוא את הכישוף בגווייה בפנים ותזדקק ל -50 פירות כדי להשתמש בו.

נסע דרומה מאתר האגם הקפוא של גרייס, ותיתקל בנקיק. עצור ושימו לב איפה הטלאים הלבנים נמצאים באמצע. אלה מסמנים מסלול בטוח שאתה יכול לעקוב אחר עלייה כופרית, ותמצא את הכישוף בחזה בחלקו העליון. יסוד גשם של כוכבים יוצר מקלחת של כוכבים נופלים ודורש 52 אינטליגנציה לשימוש.

זוהי גרסה חזקה יותר של כישוף הירח של רנאלה, אך תצטרך להתקדם את המסע של רני קרוב להשלמתו לפני שתוכל להשיג אותו. זה בעלייתו של צ’נאלה ברמה הגבוהה בליניה נפתח רק לאחר שהביס את אסטל. הירח האפל של ראני דורש 68 אינטליגנציה לשימוש.

. המכשף שיש לו את הכישוף עומד מאחורי דמי-קווין מגי ב- MT. גלמיר, אם כי אתה יכול פשוט לרוץ על ידה ולתפוס את הכישוף בלי להשלים את קרב הבוס אם אתה רוצה. זה דורש 60 אינטליגנציה לשימוש.

Stars of Ruin היא גרסה משופרת של Star Wacher and Shreat. גם זה חלק מהמסע של סאלן. תקבל את זה ממכשף לוסאט Sellia Hideaway, וזה דורש 43 מודיעין לשימוש.

כאשר טבעת אלדן לוקחת את העולם בסערה, אתה עשוי להתעניין גם במדריך שלנו כיצד לשנות את המראה שלך בטבעת אלדן. אם אתה רק מתחיל, עליך לבדוק גם את מדריך למתחילים של טבעת אלדן!

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכן להשיג כמה מהכישופים הטובים ביותר של טבעת אלדן

הכישופים הטובים ביותר ב טבעת אלדן כבד את ה- FP שלך בזמן שאתה מתמודד עם נזק משמעותי. עדיף שעדיף הם החששיות והמכשפים עם בקושי כל עיכוב בין לחיצה על הכפתור לבין שיגור ההתקפה. בדרך כלל קשה לאתר את הכישופים הללו, ומכיוון שזה כן טבעת אלדן, סכנה ומוות הם בדרך כלל סיכון בעת ​​חיפושם. עשינו כמה מהעבודה הקשה עבורך ורשמנו כמה מהכישופים הטובים ביותר שאתה יכול לרוב להגיע מוקדם מאוד, לראות אותך דרך אמצע המשחק ומעבר לו.

אלדן טבעת קלע הכי טוב

היכן ניתן למצוא קלע מיטב

Slining Bestial הוא אחד מהתפקידים הטובים ביותר של המשחק ובאמצע המשחק. אם כי זה דורש מעט מעקף למצוא. תזדקק קודם למוות של DeathRoot, והדרך הקלה ביותר להשיג אותה היא על ידי ניצחון “בוס שדה” של טיביה מרינר.”עקוב אחר אחד למטה בכפר Summonwater (צפונית לכנסייה השלישית של מריקה, בצפון -מזרח ללימגרב, בדרך לקליד). ואז פנה דרומית -מערבית למגדל האלוהי של ליניה כדי להילחם בשוקה נוספת ולקבל מוות שני. מרבית הבוסים החוזרים ונשנים אינם קשים מאוד, אך הם עושים טלפורט ומזמנים אויבי שלד נוספים. רזה אלה מוסיפים בין שלבי נזק.

אתה יכול להשתמש בטלפורטר באזור מוצל ממש צפונית לכנסייה השלישית של מריקה בלימגרב (המקום המסומן בכחול על המפה למעלה). זו אותה כנסייה בה אתה מוצא את בקבוק הפיזיק המופלא. המכשיר ישלח אותך ישירות לקודש הטוב ביותר באזור מסוכן מאוד, ברמה גבוהה אחרת. הנה אתה רוצה לתת לגורנק. תקבל חותם סימן חיה שמחזק את חציות החיות, לפני שהוא מוסר את הקלע הטוב ביותר כשאתה נותן לו מוות שנייה שני. זה דורש 10 אמונה ומשתמש רק ב- 7 fp. בניגוד לרוק קלע, קלע הכי טוב עובד היטב בלחימה קרובה, ולוקח פחות זמן ללהק.

סלע סלע טבעת אלדן

היכן ניתן למצוא קלע סלע

בינתיים, רוק קלע הוא בחירה חזקה עבור דמויות מודיעין – במיוחד בעת השימוש בצוות המטאוריט. מאחורי קשת הרוסה ברחוב חכמים של Caelid (שם אתה מוצא את צוות המטאוריט על גוף התלוי מעל קיר נמוך) נמצא גרם מדרגות. קח אותו מתחת לאדמה, פתח את הדלת ותמצא את הכישוף בחזה בפנים. קלע סלע עולה 18 FP ודורש 18 אינטליגנציה. הוא מעביר שלושה סלעים גדולים במטרה, אם כי דיוק טווח קרוב הוא פחות מכוכב. עם זאת, אתה יכול להטעין את הכישוף, והחוף של צוות המטאוריט לכישופי כוח הכבידה הופך את זה לחזק עוד יותר. מה שמאוד נהדר בכישוף הזה עבור משתמשי הקסם הוא שהוא עוסק בנזק פיזי. זה הופך אותו למושלם כנגד אויבים עמידים בפני קסם.

טבעת אלדן קריאן Greatsword

איפה ניתן למצוא את Carian Greatsword

Carian Greatsword מזמן להב קסום חזק שמתרסק על אויבים לפניך. הוא עוסק בנזק קסמי כבד ואויבי סטרג’רס על ההשפעה, מה שהופך אותו לבחירה נוחה לניהול המונים או יצירת פתח לנסיגה. אתה יכול לרכוש את Carian Greatsword ממיריאל בכנסיית הנדרים, צפונית -מערבית למגדל האלוהי של ליניה ל -10,000 רונות. זה דורש 24 אינטליגנציה.

הדבר הטוב ביותר ב- Carian Greatsword הוא שגם שיעורי תגרה יכולים להשתמש בו. מכשף רוגייר מוכר את מילת המלחמה בקריאן אפר המלחמה בטירת סטורמוויל (או אחיזה בשולחן העגול, לאחר שפיית את הטירה) תמורת 2,500 רונות. גרסת Ash of War מוסיפה את המפתח הגדול כיכולת נשק, אך היא מתפקדת זהה לכישוף – רק ללא דרישת המודיעין.

היכן ניתן למצוא את RancorCall

אם אי פעם היית בסוף קבלת הכישוף של מכשפים מתים וחשבת “וואו, הלוואי שאוכל לעשות את זה”, אתה במזל. Rancorcall מזמן נחיל של רוחות נקמניות ושולח אותם לעבר האויב הקרוב, העוסק בסבבי נזק מרובים. עלות ה- FP נמוכה, בגיל 14 והיא דורשת 16 אינטליגנציה ו -14 אמונה, יחד עם כמה קפיצות אמונה כדי להשיג.

Rancorcall נמצא בקריפטה של ​​טירת סטורמיל. התחל מאתר חדר המרים של החסד, צא מהחדר ופנה ימינה. ואז פנה שוב ימינה כדי להשלים פניית פרסה מהירה. יש כאן גופה על הסף. זה המקום בו אתה צריך לנשור (ממה שנראה כמו גובה מסוכן) לפני שאתה עושה את דרכך במורד הפיגומים לימינך. דחף קדימה דרך הקריפטה (מעבר לחולדות הענקיות) עד שתבחין בסקרב של דמעה שעליך לנסות להביס מרחוק. אם תיתן לזה להתרחק מדי, זה יוביל אותך לזירה עם אויב ענק שלא בדרך כלל לא נתקל בו עד מאוחר יותר במשחק.

עם זאת, אם אתה מרגיש הרפתקני, אתה יכול להמשיך בדרך בה החיפושית הייתה מובילה אותך. הרוג את המיני-בוס כדי לקבל זרע מוזהב. יש גם מפתח אבני מפתח וקמע על האדמה בחדר.

להבת טבעת אלדן

איפה למצוא את להבת התזזית

זהו אחד מכמה שינויים “טירוף” הפזורים על האדמות שבין. בדרך כלל הם מאוד חזקים אך כוללים חסרון: ליהוק כל כישוף מעלה את מד התזזית שלך. זהו אפקט סטטוס הרסני העוסק בנזק מאסיבי, מדהים את הדמות שלך ומנקז את ה- FP שלהם.

להבה של התזזית עדיין שווה להשתמש. . ההשתלבות יורה התפשטות מסיבית של לייזרים קשתות ולוהטות מעיני הגלגיל. התפשטות הלהבה כלפי מעלה נהדרת לפגיעה באויבים וקבוצות מעופפות. להיטים בודדים הם חזקים, אך הכוח האמיתי טמון בנחיתה של להיטים מרובים מרובה רובה קסם זה על יעד אחד. רק הקפד לא להטיל אותו מהר מדי או יותר מדי פעמים ברציפות.

אתה יכול למצוא את ההתנשאות בכנסיית הטבילה של Callu – חורבה בכפר החולה במרכז חצי האי הבכי. האזור כולו נמצא על גבעה דרומית -מערבית לדרום למגדל התצפית גרייס.

טבעת אלדן טבעת מאגמה

היכן למצוא מאגמה מסתובבת

מאגמה מצולמת היא למעשה קלע להבה מעוצב על עצמה. הוא משגר כדור מאגמה באויבים, אבל מה שהופך אותו כל כך לא יסולא בפז הוא כמה מהר טעינה האיות. אתה יכול להטיל זריקת מאגמה טעינה בזמן שנדרש כדי להטיל את הכישוף של Glintstone. זה קצר יותר מאפילו קלע להבה לא טעון. החיסרון הוא ש- Roiling Magma עולה 32 FP: לא מעט יותר מרוב הכישופים ברשימה זו.

זה הוא יותר יכולת משחק אמצע בגלל כמה נסיעות זה דורש כדי להשיג. מגמה מצולפת נמצאת על גופה בצריף של הנזיר (לא להתבלבל עם הכפר הנזיר) ב- MT. גלמיר, מערבית לאתר החסד של אומן המלאכה. ההגעה לכאן מחייבת אותך להגיע לנהר Seethewater במישור אלטוס (אם לאחר שנלחם במאגמה וויירם בשקע החורבן או לאחר שהעלה את ההרמה הגדולה של דקטוס).

ראש במורד אפיק הנהר עד שתגיע לקצה המערבי של הר. גלמיר – ליד פורט ליידד, שם כמה חיילים נעולים בקרב עם נזירי אש. יש אגם לבה דרומית לפורט ליידד עם עוד מאגמה וויירם. התעלם מהבוס ופנה דרומה על פני הלבה. זה יוביל אותך בדרך עם דמי-בני-אדם ודוב מסיבי. רגע לפני המדף בו הדוב שוכן הוא צריף הנזיר – משמאלך כשאתה פונה במדרון. מאגמה מסתובבת נמצאת על גופה בתוך הבניין, מוקפת בסגידה לדמי-בני-אדם.

להבה טבעת אלדן מנקה אותי

איפה למצוא להבה, נקה אותי

. זה מסיר רעל וסקרלט אפקטים ומאפס את מדדי ההצטברות שלהם, ומסייע להימנע ממוות בטרם עת מבלי שתצטרך למנות פריטים משקמים. זה דורש 12 אמונה וחותם ללהק.

להבה, נקי אותי נמצא במחנה נזיר האש בליניה, דרומית לאתר האק של האמן של גרייס. פשוט המשך צפונה לאורך הדרך המזרחית מקרקעית ליניה ותגיע אליו. אתה צריך להביס את הנזיר נושם האש כדי להשיג אותו. הישאר על סיקור למאבק זה, כך שתוכל לברוח מהישג הלהבות בקלות רבה יותר.

ספר התפילה של פולחן דרקון טבעת

היכן ניתן למצוא בולט מושחז

התנשאות זו לא נראית שימושית מאוד בהתחלה. זה עושה פחות נזק מאשר Spear Lightning (שתוכל לרכוש בו זמנית) ויש לו רוח ארוכה. הסוד טמון בשורה הקטנה הזו מתיאור האיות: “ניתן להטיל שוב ושוב את התנור הזה.”אחרי המפתחים הראשוניים, פשוט לחץ על כפתור איות השידור שוב ושוב כדי לפטר במהירות ברגי ברקים מהשמיים לעבר האויב שלך. זה שימושי במיוחד כנגד פולשים (או כאשר פולשים) מכיוון שאין השלכת קדימה להתחמק או לחסום כמו ברק חנית. ההלם פוגע מייד מהשמיים – מה שמקשה מאוד לראות. בשילוב עם עלות היציקה הנמוכה שלו (רק 12 FP לעומת 18 בחנית ברק) הוא יעיל מאוד כאשר משתמשים בו נכון.

אתה יכול לרכוש את ההשתלמות לאחר רכישת ספר התפילה של דרקון פולחן. זה נרכש גם ממש דרומית לצריף האמן בליניה. אביר הליינדל המסייר על הכביש, שמכה בחזרה עם הברק שלהם, יפיל את ספר התפילה על התבוסה. אז אתה פשוט צריך למסור את הספר למיריאל או לאח קורחין כדי להנגיש אותו לרכישה.