משחקי ה- VR הטובים ביותר בכל הזמנים: 25 כותרות לשחק עכשיו

Contents

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. .

משחקי ה- VR הטובים ביותר במחשב 2023

.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - דמות באדום יורה ברובה ציד בכמה בקבוקים

מהם משחקי ה- VR הטובים ביותר? בדקנו כמה מהם על פני האוזניות הגדולות, החל מהטובים, הרעים והבחילה המעוררים את הבחילה-ונשתדל לחפש תוכן חדש, מוזר ומאתגר עבור הפלטפורמה המתפתחת הזו בשם המדע … או משהו.

אמנם יש הרבה חוויות שם בחוץ, אבל אנחנו הולכים להיות יותר בררנים, בוחרים את המובילים כדי לשחק באמצעות אפשרויות האוזניות הטובות ביותר של VR. אחרי הכל, יש לנו רק מקום למשחקי ה- VR הטובים ביותר, והיו כמה פנטסטיים בשנה האחרונה בלבד. אם אתה מעדיף לשמור על הפנים שלך מול צג מסורתי, אנו נכוון אותך לעבר משחקי המחשב הטובים ביותר, שצריכים רק מחשב ישן ופשוט ואף אחד מעסקי המשקפיים המפוארים האלה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר הם:

משחקי ה- VR הטובים ביותר - חתכים קובייה בשניים ב- Beat Saber. קופסאות כחולות נחתכות עם החרב הכחולה בזמן שהאדומים נפרסים הם אדומים

היכה את סאבר

Beat Saber הוא, בעיקרון, גיבור גיטרה עם אורות אורות. במשחק הקצב הזה אתה משתמש בבקרים שלך כדי לחתוך קוביות זוהרות מתקרבות שעפות לעברך בזמן עם המוזיקה החלקלק שלה. לכל קובייה יש גם סמל חץ כיווני המציין לאיזה כיוון לחתוך, ומוסיף את אותה רמה נוספת של אתגר.

הצבע והאור ב- Beat Saber מעניקים למשחק. כל להיט מפטיר ניצוצות מספקים על ההשפעה, והמטרות הצבעוניות שלך זוהרות בזוהר בחושך שמסביב. כל קובייה תואמת את הקצב בצורה מושלמת, כך שתרצה לזווג את ציוד ה- VR שלך עם זוג אוזניות נהדר כדי לחוות את הפסקול האלקטרוני הולם של סאבר כראוי.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - שלושה חיילים שמכוונים את התותחים שלהם לאליקס שיש לה את ידיה למעלה מחצית החיים: אליקס

מחצית החיים: אליקס

. אתה אליקס ואנס, נלחם נגד הקומביין לצד אביה, אלי. אף על פי שהאוהדים הטילו ספק בהחלטה לפתח את המשחק עבור VR באופן בלעדי, Valve ללא ספק קיבלה קפיצה חלוצית עם מחצית החיים: אליקס, ויצרה חוויה שמציגה את מה ש- VR יכול לעשות לחוויית המשחק מבלי לפגוע במה שהופך את הסדרה למחצה לכל כך גדול.

במחצית החיים שלו: סקירה של אליקס, דסטין מתאר כיצד אליקס “מספק [ים] על שתי קבוצות של ציפיות מוחצות”, עם “אווירה שיושבת איפשהו בין החקירה האינטימית של הלך הביתה לבין ניהול המשאבים המפחיד של רוע התושבים”. הוא משבח את שביעות הרצון של חיטוט מסביב, דוחף דלתות ותפיסת רימונים – והרמות האחרונות, לדבריו, הן “יצירתיות להפליא כמו גם שיא של מכניקת המשחק וגם מצגת מגוונת להפליא של דברים חדשים”.

בין אם אתה מעריץ סוער של סדרת Half-Life או שאתה לא מכיר את סרטי העורבים שלך מהסרטנים שלך (הראש), זה בטוח לומר מחצית החיים: אליקס הוא משחק חובה עבור Gamers VR להוטים לחוות את החידושים האחרונים של הז’אנר.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - ניצול עם שתי מכטות הפונות מול עדר זומבים

מתים מהלכים: קדושים וחוטאים

מתים מהלכים: Saints & Sinners עושה עבודה טובה יותר מאשר כמעט כל משחקי הזומבים שגורמים לך להרגיש שאתה שומר על העדר המתים לאורך הזרוע. זה מאפשר לך להחזיק זומבי בזרוע אחת בזמן שאתה שובר בקבוק על הראש ולרוץ את הקצה המשונן דרך הגולגולת המעורפלת שלהם.

הקרב הוא גורי, עם כלי נשק נתקעים בהליכים, המחייבים אותך לנקות, לטלטל אותם ולגבות אותם מתוך או דרך האויבים שלך או דרך. יש נרטיב רופף שנבנה סביב עזרה בפעולות השונות של ניו אורלינס פוסט-אפוקליפטי, מה שמאפשר לך לצאת לרחובות העיר הלא-שורצים ללא אספקה ​​לאספקה ​​חדשה. עם זאת, קרב הגריזלי תגרה הוא התיקו האמיתי, ומאפשר לך ליצור את גימורי התגרה שלך ולהוביל להרבה אכזריות אד הוק.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - עימות אגרוף ב- LA Noire: מקרה ה- VR מגיש כנגד אחד החשודים

L.א. NOIRE: קבצי המקרים VR

כאשר מציאות מדומה הפכה לראשונה למציאות, במציאות, הרבה משחקים קיימים על ידי כולם צריכים להיות מנוסים בכל הממדים החדשים והטעימים האלה. המהירות עוצרת הנשימה של משחקי המירוץ הטובים ביותר, אולי. הסולם והמחזה של RPG בעולם הפתוח, אולי. עם זאת, l.א. Noire, משחק בלשי Neo-Noir 2011, אולי לא היה הדבר הראשון שעולה בראש כשאתה רצועה את האוזניות לנוגגין שלך.

עם זאת, ל.א. Noire היה מתקדם מבחינה טכנית בזמנו: לכידת הפנים החלוצית שלה עושה כמיטב יכולתה לעזור לך לבחור את הרעים מאלה שרק נתפסו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. לרוע המזל, שם הצד הדדוקטיבי המפוצץ לסנטר של L.א. Noire ניצחה את Team Bondi Plaudits, הלחימה שלה לא הצליחה להתאים. הזן l.א. Noire: תיקי ה- VR Case, גרסה מקוצצת של משחק המשטרה המשפרת את היבטי התותחים החלשים יחסית ואת היבטי הנהיגה.

במקום לצמצם ולהקיש על המקלדת והעכבר שלך, אתה רוכן, יורה גונים וטען מחדש את הרמינגטון הקלאסי שלך פיזית עם הבקרים, שמרגישים ממריצים. מתרחקים בכל מקרה, מרגישים טוב יותר במציאות מדומה. חום הקרב הוא הרבה יותר אינטנסיבי, במיוחד כשאתה מכה את עצמך בפנים. רגע, לא, זה לא אנחנו. בדוק את ה- L שלנו.א. NOIRE: סקירת קבצי המקרים של VR לקריאה נוספת.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - איש צוות ורוד עומד מעל גווייתו הערפתית של חבר הצוות הכחול שעומד מול פאנל. זה

בינינו vr

יתכן שאתה כבר מכיר משחקים כמו בינינו. תופעת הניכוי החברתית הוויראלית הזו עלתה בפופולריות במהלך המגיפה ומאז ראתה שחקן עצום נפילה עכשיו כשכולם מותר החוצה.

זה בעצם אותו משחק, למעט ההבדל העיקרי הוא שעליך ללבוש אוזניות VR. שינוי לפרספקטיבה בגוף ראשון הוא מספיק מתוח, אבל דמיין ששמעתי מתווה מתחזק כשאתה עסוק בניסיון להשיג את העיתוי ממש על הפאזל ההנדסה ההנדסה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - טייס ברית מורדים שטס X -Wing בחלל עם ספינות מרד יותר מאחוריהן

טייסות מלחמת הכוכבים

רוב הסיכויים שאחרי שתראה את הסרט הראשון שלך במלחמת הכוכבים, אתה רוצה להיות אביר ג’דיי שמניף את אורות האורות המזויפים שלך סביב החדר או טייס Starship. לרוע המזל, במשך הזמן הארוך ביותר, לא היו הרבה אפשרויות הגונות למי שרוצה להתקרב בחלליות. בעוד שמעט אנשים משחקים ברשת בימינו, טייסות מלחמת הכוכבים היא כרגע הדרך הטובה ביותר לטוס בגלקסיה רחוק, רחוק.

זהו המשחק הראשון של מלחמת הכוכבים שתוכנן עם VR בראש, והוא עושה בדיוק את מה שהוא מתכוונת לעשות: להכניס אותך לתא הטייס של ברית המורדים האהובה עליך או ספינת האימפריה ולהרחיק אותך באמצע הקרב. אתה יכול לנבוח הזמנות לחברי הצוות שלך בקמפיין של שחקן יחיד וגם במאבק כלבים מרובה משתתפים: “מנהיג אדום, עומד לציד” וכו ‘. אם אתה יכול לשים ידיים על מקל טיסה, טייסות מלחמת הכוכבים גורמות לך להרגיש שאתה בעצם בסרטים. זה קולנועי להפליא, וכפי שאומר סקירה של מלחמת הכוכבים שלנו, כדאי לשחק, אפילו רק עבור השחקן היחיד.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - מבט טלוויזיה במעגל סגור ירוק של מסדרון בית חולים ריק. הדברים מתפרקים ומעניקים ויברציות מצמררות

פסמופוביה

אין שום הרגשה כמו לפחד במשחק אימה, וב- VR יש הרבה אפשרויות מפחידות שם בחוץ. אבל, בשביל הכסף שלנו, איננו יכולים לחשוב על שום חוויה טובה יותר מפסמופוביה. הצטרף עם שלושה חוקרים טבעיים נוספים בזמן שאתה חוקר מיקומים רדופים, מגלה רמז.

משחק פסמופוביה ב- VR הופך את המשחק למלא יותר, במיוחד אם המיקרופון שלך מופעל. אתה יכול להשתמש בגאדג’טים כמו תיבת הרוח כדי ליצור אינטראקציה עם הרפאים בצורה בטוחה ככל האפשר לפני שהם מנסים לעצור אותך. עם עדכונים גדולים יותר באופק, עכשיו זה הזמן לקפוץ פנימה ולפתור את התעלומות הטבעיות האלה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - משחק לוח עם הרבה חלוקי נחל בחורים וקוביות בסימולטור השולחן

סימולטור שולחן

כן, יש לך את זה נכון. אחד ממשחקי לוח המחשבים הטובים ביותר הוא אחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר שקיימים. אמנם זה לא אותו דבר כמו להתכנס סביב שולחן, אך לפעמים אין להימנע מלהיפרד מחבריך. סימולטור השולחן הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר ברגע שתשיג את הפקדים שלה, וזה כפליים לתנועה משובחת ב- VR.

עם תערובת של יציאות משחקי לוח נתמכות רשמית הזמינות כ- DLC והרבה יותר המרות לא רשמיות באמצעות סדנת Steam, זה יכול להיות קצת שדה מוקשים המנווט את ספריית הכותרות המוצעת. עם זאת, ממשחקים מורכבים להפליא כמו נמסיס למשחקי מסיבות קלים כמו קונספט, יש משהו לשחקנים בכל רמת מיומנות בסימולטור השולחן. רק וודא שאתה לומד כראוי כיצד לשלוט על הדמות שלך תחילה כדי להימנע משולחן מקרי היפוך במהלך מפגש משחק מתוח.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - זריקת כוכבים על צלליות אדומות המאיימות עליך בסכינים ב- Superhot VR

Superhot Vr

Superhot ירייה לתהילה באינדי בהנחת יסוד פשוטה אך גאונית: הזמן נע רק כשאתה כן. מרגיש מוצף? הישאר ללא תנועה, ופגעי הזמן קפואים כל עוד אתה צריך לנשום את נשימתך. מטח כדורים עשוי להיות מוכן לקרוע לך, אבל אתה יכול לראות אותם באים ומתכננים את הבריחה שלך.

בעיקרו של דבר זו התשובה של המשחק למטריקס. וונאבה ניוס שמחה, אם כן: Superhot VR לוקח את המגניב ללא מאמץ שהרגשתם במשחק המקורי ולוקח אותו לרמה חדשה. השתמטות כדורים ותקיפה פיזית ולא עם מקלדת או בקר מגדילה את הטבילה, ומציאה מחדש מכונאי פשוט לאחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר בסביבה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - הפצצה בהמשיכה לדבר ואף אחד לא מתפוצץ. האדם השולט בפצצה נראה כאילו הוא

המשך לדבר ואף אחד לא מתפוצץ

בניגוד לרבים ממשחקי ה- VR הטובים ביותר, המשך לדבר ואף אחד לא מתפוצץ הוא משחק קואופ-אופ כאוטי: שחקן אחד הוא מחסן הפצצה, המסוגל להציג ולקיים אינטראקציה עם מכשיר נפץ דרך אוזניות VR. בינתיים, השחקנים האחרים הם ‘מומחים’ בפיסת פצצות, שכל אחת מצוידת במדריך פיזי (מודפס או זמין כדף אינטרנט) שעליהם להשתמש בהם כדי לתקשר ולייעץ על המייעץ על מה שהם צריכים לעשות.

הוצאת פצצה בהצלחה בתוך מגבלת הזמן מחייבת את מפעיל ה- VR לנווט במודולים הרבים המלאים בחוטים צבעוניים, חידות לוגיות וסיימון אומר משחקים. זה מספק מאוד כשמשחקים עם חברים, ו- VR הוא הפלטפורמה המושלמת למושג זה מכיוון שהיא באמת גורמת למגזין הפצצה להרגיש מבודדת מחבריהם לקבוצה צועקים הוראות. אתה לא מסוגל לשמחה אם אתה יכול להחניק את הדחף לגובה החמישי של המתורגמנים שלך לאחר סיבוב מוצלח.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - הסוכן בדיוק מצא דוב צעצוע שמחזיק באנר

אני מצפה שתמות 2

אי פעם התייחסה את עצמך כסוכן סודי סואיי? אני מצפה שתמות הוא משחק פאזל VR בו אתה נמצא במצבים מסוכנים. אולי המכונית שאתה בפנים היא מכוסה בובי. אולי הצוללת קפצה דליפה. אם יתמזל מזלכם, אתם עשויים אפילו לקבל טיול בתשלום כל ההוצאות ברחבי הודו ברכבת יוקרה. .

סרט ההמשך, אני מצפה שתמות 2, מספק תרחישים מורחבים עוד יותר לפלזול בדרך שלך, ולשתפר במקור עם משימות ענקיות ומצחיקות עוד יותר. למרות שזה עלול לנקוט מספר ניסיונות להימלט מהסכנה שאתה מוצא את עצמך בה, אתה תרגיש כמו 007 כשאתה עושה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - גשר ספינת סטארפליט ב

מסע בין כוכבים: צוות גשר

נאמר לנו לנצח כי קובאיאשי מארו אינו ניתן לרעה. . . .

ראשית, תפוס עד שלושה חברים, אשר לצדך מניחים את תפקיד קציני הפדרציה, וקובעים את גורל הספינה והצוות שלך עם כל החלטה גורלית – זה משחק שמשגשג במשבר. אתה והלהקה המוגבלת בחלל הפועלת שלך תעבור באומץ למגזר הלא ידוע ברוב.

עם זאת, היינו יכולים להפעיל סידורים בין -גלקטיים צנועים לכל מה שאכפת לנו. . . זה, אחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר שתוכלו למצוא, הוא משחק שכולם, ולא רק טרקים, צריכים לחוות.

עלית מסוכנת

כפי שאומר האליטה שלנו: סקירה מסוכנת, זהו משחק על חלל. אם אתה משחק רק משחק אחד ב- VR, הפוך אותו לאליטה למסוכנת: זה פשוט אחד ממשחקי החלל הטובים ביותר שאתה יכול לרצועה לגולגולת שלך. הסולם שלה מאתגר להבנה, ומציע גלקסיה של שביל החלב העתק 1: 1. גלקסיה שלא פגולה בזמני עומס ומאוכלסת על ידי שחקנים אנושיים עם אמונים, אג’נדות ומשימות של דקה לדקה. .

. .

זה קריטי לשמירה על הערעור של Elite Dancerous. .

משחקי ה- VR הטובים ביותר - מכונית -על לבנה ושחורה באסטו קורסה

אסטו קורסה

לא רק שאסטו קורסה הוא רוכב מעודן, אלא שזה גם אחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר במחשב האישי, בזכות מודל הפיזיקה הבסיסית המוצקת, חזותיים, ותכונות המבקשות מעריצים. זה האחרון פירושו שאפשר לשחק את אסטו קורסה ב- VR. בנוסף, הוא תומך ב- Oculus Rift באופן טבעי, ולכן אין צורך לעקוב אחר הפינות הכהות יותר של האינטרנט בחיפוש אחר MOD או תוכנית Middleware.

. . אבל כמו אסטו קורסה לוקחים רק כמה שינויים עם נקודת המצלמה הקבועה שלה והיכולת לבחון מראות, באפקסים, או לכיוון מתנגדים. .

משחקי ה- VR הטובים ביותר - רכבת מדומה ללא גבולות 2. שם

אין גבולות 2

. משחק סימולציה של רכבת ההרים של היוצר אולה לנגה הוא עדות לכוחות הפסיכוסומטיים שרק משחקי ה- VR הטובים ביותר יכולים לספק; הרגליים שלך מרגישות חלשות כשאתה מטיל על טיפות תלולות בלתי אפשריות כאילו הן נתונות לכוחות פיזיים. כך גם בבטן המסכנה שלך כשאתה עושה את דרכך דרך פקקי פקקים – מבחינת גופך, אתה נמצא ברכבת ההיא.

. מצלמת הנקודה הקבועה עוזרת, וברור שפיתוח המשחק באופן ספציפי עבור VR ממזער את הפוטנציאל להקאות – הישג מדהים, בהתחשב בנושא. עם כלי עיצוב מתקדם למדי ויותר סוגים של תחתיות ממה שאי פעם ידעת שקיימים, אף גבולות 2 הם המשחק היחיד שאתה צריך לבקר בו אם אתה רוצה את חווית פארק השעשועים המדומה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - חבל של גבר הוא מכוסה בקריקטורה עם מעמד בגורן

כאשר יוצרי איברי המין וסיבוב ברופורס יוצרים תואר VR, אתה בטח יכול להניח שזה יהיה משחק לחימה מגוחך. גורן הוא משחק לחימה אלים בגוף ראשון בו אתה משחק לוחם שרירי שמטרתו היחידה היא להכות את העיניים מהלוחמים השונים האחרים. כֵּן. העיניים.

. הפקדים קלים מספיק כדי להבין באופן אינטואיטיבי, אבל מכניקת התנועה של גורן תיקח קצת להתרגל. . זה מביא ללחימה עקובה מדם עם רמות קטטה של ​​סר. אף על פי כן, גורן הוא כיף מטומטם וטהור וכדאי להעיד אליו.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - Quill בורח ממגדל שעון במוס: ספר 2

מוס: ספר II

. .

. .

סימולטור טיסה של מיקרוסופט

? סימולטור טיסה של מיקרוסופט מאפשר לך לקחת בבטחה לשמיים ולנחות על המסלול כמו טייס מתאים. .

עם זאת, בעוד שהעולם כולו ניתן לנווט בזכות טכנולוגיית מיקרוסופט Azure, מיקומי DLC שנוצרו בכוונה באמת זורחים. . . .

משחקים ומזוכיזם הולכים יד ביד – התבונן במשחקים כמו Dark Souls – מעט ז’אנרים מציגים זאת בצורה בולטת יותר מה- Roguelike. .

אתה שולט בקשת שעושה את דרכך דרך צבאות יריבים חמושים רק בקשת ומגן. המפות והאויבים העומדים בפניכם נוצרים באופן פרוצדוראלי, מה שמבטיח שכל ריצה מרגישה כמו חוויה בהתאמה אישית. . במוות קשה בצורה מוחצת ויכול להיות מתסכל לפעמים, אז אל תצפו לעבור את זה ללא תרגול רציני. .

משחקי ה- VR הטובים ביותר - שלד תוקף אדם מקועקע חמוש במועדון בצינוק בבונלב

Bonelab הוא סרט ההמשך של Bonework. . .

משחקי ה- VR הטובים ביותר - אחד הרובוטים המסיירים במשרד עם אקדח בקיצוצים בתקציב. העין האדומה שלו לא ממצמצת, תמיד צופה

קיצוצים בתקציב

מי שמאפשר קצת יותר להתגנב עם פעולת היורה שלהם בגוף ראשון אולי ירצו לרצועה את עצמם אל האוזניות שלהם לקבלת תקציב קיצוץ תקציבי. הרעיון הוא שאתה העובד האנושי היחיד שמנסה להתגנב או לירות בדרכם על פני רובוטים עם אקדחים.

האקדח שלך יכול לשמש גם לטלפורט למרחקים קצרים, לקפוץ על שומרי סיור ולצפייה בגלונים של שמן מתפזרים מהם לאחר שתתן כמה ציוד משרדי לשקעי העיניים שלהם. קיצוץ תקציב 2: כדאי גם לבדוק את חדלות הפירעון של המשימה, אבל יש לנו נקודה רכה לראשונה.

משחקי ה- VR הטובים ביותר - שואלי דגים מקיפים לוח טטריס באפקט טטריס

אפקט טטריס

אם יש דבר אחד שמפריד בין אפקט טטריס לבין אינספור משחקי טטריס אחרים, זו המוזיקה ואפקטים של חלקיקים מדהימים. ואם יש דבר אחד שמפריד בין אפקט טטריס VR לבין המקביל להנפקה סטנדרטית, זו תחושת הביצועים שמגיעה איתו.

כל רמה של אפקט טטריס מבוססת על רצועה מוזיקלית אחרת, כאשר הקצב מיוצג על ידי עד כמה מהירות הנופלים נופלים. . עם זאת, זה לא רק מקרה של שמירה על קצב, שכן הקצב מגיב לכל תנועת טטרומינו ומיקום, ומכניס אלמנטים חדשים ל- SoundScape.

ככל שזה מתגלה, אתה מתייחס למופע קל היוצר את הרקע של לוח הטטריס, מפופ איטי בקצב ממוסגר בפרצי חלקיקים כחולים המהווים את מתווה של דולפין ועד מסלול ג’אז שנקבע לרקע של עיר בשעות הלילה, עם קורות אור זורמות על פני הלוח כמו זרימה קבועה של תנועה. הוויזואליות בולטות, ומשחק אפקט טטריס ב- VR מאפשר לך לטבול בזמן שהם מקיפים אותך.

להיות אדון של הלהב ולומד את האמנויות של קסם הרסני בו זמנית בלהב ובכישוף. למרות שמשחק ה- VR הזה היה בגישה מוקדמת מאז 2018, יש לו עדכונים גדולים כל כמה חודשים כדי לשמור על דברים רעננים ומרגשים. . הלחימה עם חרבות זה מגניב, אבל המודרס הוסיפו פנסי אורות וכוחות כוח כדי לאפשר למעריצים לחיות את חלומות מלחמת הכוכבים שלהם.

. אתה יכול גם לבדוק את משחקי האימה הטובים ביותר של VR אם אתה מחפש משהו מפואר יותר. . Viva la Vr!

. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

. . צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מנסה למצוא רשימה של משחקי ה- VR הטובים ביותר בכל הזמנים ברחבי Quest, PC VR, PICO ו- PSVR? .

. .

  • Best Oculus Quest & Meta Quest 2 משחקים
  • משחקי ה- PSVR הטובים ביותר
  • משחקי ה- PSVR 2 הטובים ביותר

עם זאת, יש גם מספיק תוכן בכדי להרכיב את אלה לרשימת אב של משחקי ה- VR הטובים ביותר בכל הזמנים. עבור כל משחק ברשימה שלהלן, ציינו על אילו פלטפורמות אתה יכול לשחק וקושרו לכיסוי נוסף אם אתה רוצה ללכת הלאה לאורך חור הארנב על מפתח או משחק מסוים. אם אתם מחפשים לקנות אוזניות, תוכלו גם לבדוק את מדריך האוזניות הטוב ביותר של VR למידע נוסף. בעוד שמשחקי פיקו 4 זמינים רק דרך האפליקציה לנייד (iOS ו- Google Play) או החנות בתוך הראש, תוכלו למצוא את הכותרות ברשימה זו הזמינות בחנות Oculus עבור Quest and Rift, Steam ו- PlayStation Store.

אבל מספיק דיבורים, בואו נוריד את רשימת משחקי ה- VR הטובים ביותר בכל הזמנים!

25. לא מנותק – גיטרה אוויר (PC VR, PICO, PSVR 2, Quest)

24. סיפורו של דייג (PC VR, PICO, PSVR, Quest)

. מה המחבט?

.

21.

20. Iron Man VR (PSVR ו- Quest 2)

19.

18. להב וכישוף (PC VR, Quest 2)

17.

16.

. No Man’s Sky VR (PC VR, PSVR, PSVR 2)

14. Walkabout Mini Golf (PC VR, Pico, Quest, PSVR 2)

13.

.

11. הכפר הרשע של Resident (PSVR 2)

10. אופק קריאת ההר (PSVR 2)

9. Resident Evil 4 VR (Quest 2)

8. Boneworks (PC VR)

7. Vertigo 2 (PC VR)

. שוט אקדח (PC VR, Pico 4, PSVR, PSVR 2, Quest)

5. Demeo (PC VR, Pico 4, PSVR 2, Quest)

4. Superhot VR (PC VR, Pico 4, PSVR, Quest)

3. משימת הצלת בוט אסטרו (PSVR)

2. המתים המהלכים: קדושים וחוטאים (PC VR, PSVR, Quest)

.

עדכון – 04/24/23: עד שתיפול, זניט, סיפור עיירה, ניגוב, RE7 ו- Ultrawings 2 הוסרו מהרשימה. איירון מן VR, Walkabout מיני גולף, מה המחבט?, התוספו הכפר הרשע, סחרחורת 2 וקריאת אופק של ההר.

עדכון – 02/09/22: מלחמת הכוכבים: טייסות, ענקית רפאים, מוס, החדר, גורן והליכה הוסרו מהרשימה. נוספו זניט, לא מנותק, Ultrawings 2, סיפור עיירה ו- Resident Evil 4.

פוסט זה פורסם במקור ב- 15 בינואר 2021. עורך UpoloDvr לשעבר ג’יימי פלטם תרם לערכים ברשימה זו.