אירוע לילות נברוס של Warframe חוזר ליל כל הקדושים

העונה המפוארת ביותר נמצאת ממש מעבר לפינה ואיתו היא חופשית לשחק משימות וקוסמטיקה חדשה ב- Warframe.

אירוע ליל כל הקדושים של Warframe מביא עורות חדשים ותגמולים בלעדיים

העונה המפוארת ביותר נמצאת ממש מעבר לפינה ואיתו היא חופשית לשחק משימות וקוסמטיקה חדשה ב- Warframe.

מאת גרייס בנפל ב- 7 באוקטובר 2021 בשעה 8:44 בבוקר PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

האירוע החדש של ליל כל הקדושים ב- Warframe מציע קוסמטיקה חדשה ומבנה, יחד עם מסע חופשי למשחק. בעוד שהאירוע לא מציע הרבה לשחקנים חדשים, זו הזדמנות לצבוע את ה- H כבר. ר ‘. Warframe עם גייגר עם כמה מנות עונתיות. התוכן מחולק לשלושה אלמנטים מובחנים: לילות של נברוס, יום המתים ושרשראותיו של הארו.

לילות Naberus מורכב בעיקר מתגמולים בלעדיות אירועים ופריטים אסתטיים, הזמינים ללא קשר לפלטפורמת הנגן. האירוע מתחיל ב -6 באוקטובר ופועל עד יום רביעי, 2 בנובמבר בשעה 11 בבוקר אחר הצהריים / 2 בערב ET. שחקנים יכולים לגשת לאירוע על ידי ביקור בת ב- Necralisk ב- Desmos. היא מחליפה תגמולים כמו תכניות תכניות, קישוטי מסלול, ו- Nyctalus להדגיש לאסימוני אם. האסתטיקה נושאת לאחר פסטיבל המוות והשוב, שנשמע דומה להפליא ליל כל הקדושים שלנו.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

  • מתחיל ב:
  • נגמר ב:
  • הפעלה אוטומטית
  • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: הדגמת משחק מלחמה חדשה של Warframe Demo | טנוקון 2021

יום המתים הוא סט של עסקאות עבור יצירות קוסמטיות של Warframe, הן מאירועי ליל כל הקדושים בעבר והן עורות חדשים שנוצרו לשנת 2021. התוכן כולל צרור גליף 2021, יום העורות הנשק הנושאים מתים ושריון. העסקה של דארבו תאפשר לך לתפוס את הפריטים האלה בהנחה של 25%, תמורת כסף בעולם האמיתי.

יחד עם הקומיקס הפריקוול, המסע “שרשראות הארו” מוביל את השחקנים לחללית נטושה. בהנחיית מדיום רוחני מהראלה האדומה, השחקנים יחקרו מכונה שוממת, מהדהדת עם לחישות של המתים ויוארה באור מוזר ולא עקבי. כדי למצוא את מה שזוועות מחכות, השחקנים יצטרכו להשלים את המסע “המלחמה בפנים” ולפתוח את מוט בבטן. . אמנם לא תוכן חדש לגמרי, אך המסע מעט לא נמצא בדרך ומתאים לנושא ליל כל הקדושים.

האירועים המפורטים כאן משמשים מתווה טוב לאוקטובר של Warframe, בין אם אתם מחפשים תחפושת ליל כל הקדושים במשחק או שהם פשוט גותיים. אם אתה מפספס את האירוע הזה, תמיד יש בשנה הבאה.

סיפור זה עודכן כדי להבהיר כי שרשראותיו של Harrow Quest אינן חדשות לאירוע זה.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

אירוע לילות נברוס של Warframe חוזר ליל כל הקדושים

אחד הטנו של Warframe לובש ציוד כלשהו מאירוע ליל כל הקדושים

העונה המפחידה עומדת עלינו, כך שמשחקי השירות החי האהוב עליך נכנסים לרוח ליל כל הקדושים. Warframe אינו יוצא מן הכל.

הלילות של נברוס בועט באירוע בן חודש הכולל תגמולים כמו Nyctalus Ephemera החדש, גליפים, והחזרת פריטים משנים חלפו. למשך זמן מוגבל, תוכלו גם לממש מספר תגמולים בלעדיות אירועים בתמורה לאסימוני אם כמו הלוחש Naberus Mobile, קישוט אורביטר המספר את “סיפור הרפאים” של סבתא כאשר הוא מתקשר עם. אתה גם מקבל את אטריות העוקב, Basmu Blueprint, Ceti Lacera Blueprint, סצנת סימולקרום אולם נשפים, ועוד.

אירוע ליל כל הקדושים של Warframe נושא לאחר פסטיבל האורוקין העתיק של מוות ושובבות ונגיש דרך הבת ב- Necralisk on Deimos. . לילות של נברוס מתחילים היום (6 באוקטובר) בשעה 11 בבוקר PT / 14:00 ET / 19:00 BST, ועוטף ב -3 בנובמבר.

יש לך גם את התוכן המתים, שמגיע עם צרור גליף חדש של ליל כל הקדושים, ומסע חינם למשחק שנקרא Chrains of Harrow שמגיע עם Webcomic מקוון מקוון.

צללית של דמות במגרש וורפרס

אם אתם מחפשים משהו מעט מפחיד לשחק בזמני ליל כל הקדושים האלה, משחקי האימה הטובים ביותר שלנו לרשימת המחשבים הם רק לחיצה משם.

אייין האריס סגן עורך החדשות לשעבר שלנו כותב כעת עבור Gamesradar. מעריץ גדול של JRPGs ומשחקי מדע בדיוני, אייין בבית מתלבש ב- Final Fantasy XIV, אם כי הוא לא זר ל- Genshin Impact או GTA Online.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.