מצב DMZ של Call of Duty נראה כמו בריחה מהירה יותר, מזדמנת יותר מטרקוב

Warzone 2.0 ישיק עם מצב חדש בשם DMZ. זה כנראה כמו טרקוב, והנה מה שאנחנו יודעים על זה עד כה.

Warzone 2.0 הוא DMZ: כל מה שאתה צריך לדעת | תאריך שחרור, משימות ועוד

Warzone 2.0 ישיק עם מצב חדש בשם DMZ. זה כנראה כמו טרקוב, והנה מה שאנחנו יודעים על זה עד כה.

המצב החדש של Warzone 2 ייקרא ה- DMZ, ובעצם זה הקריאה של Call of Duty על בריחה מטרקוב. התרגשנו ממצב זה מאז ששמענו עליו לראשונה, כי זה נראה כמו חווית הקואופרציה המושלמת לשבת לצד Warzone. וזה יהיה נחוץ במיוחד אםל- MW2 יהיה מחזור לשנתיים, כי נצטרך את כל התוכן שאנחנו יכולים להשיג. אז בואו ניכנס לפרטים.

מתי ישוחרר מצב DMZ?

DMZ ישוחרר כאשר Warzone 2 נמצא ביום רביעי, 16 בנובמבר 2022 בשעה 10:00 בבוקר (13:00 ET / 18:00 GMT / 19:00 CET). ניתן לשחק בו מהמשגר ​​האזורי, ואנחנו מצפים לתכנות צולבת עם ה- BR.

האם DMZ הולך להיות חופשי?

כן, אנו חושבים שזה יהיה, מכיוון שזה יותר חלק מאזור מלחמה מאשר הוא לוחמה מודרנית 2. ברגע שנוכל, אנו כמובן נעדכן אותך.

כיצד יעבוד מצב ה- DMZ של Warzone 2?

במצב DMZ של Warfare 2 מודרני, השחקנים ייפלו על מפה גדולה בקבוצות של שלוש, נלחמים נגד בוטים ושחקנים אחרים, וישלימו יעדים מסוימים לפני שהם יגיעו לנקודת הסובבה. היעדים שעליך להשלים יכללו הצלת בני ערובה, לחימה בבוסים, השתלטות על מעוזים ואיסוף חתיכות מפתח של אינטל.

מצב מסוג זה נועד להביא את ההתרגשות של קרב רויאל, עם מפותיו הגדולות יותר ואלמנטים ההישרדותיים שלו, לשחקנים שמעדיפים קואופרציה, חוויות PVE. משהו כזה נעשה בהצלחה לפני כן בברחת המשחק מטרקוב, ושדה הקרב 2042 ניסה את זה גם עם מצב שנקרא Hazard Zone (אבל הגרסה שלהם הייתה נוראית).

אוקיי, זו הייתה סקירה בסיסית, אבל הנה מכניקת הליבה שאתה צריך להבין לגבי ה- DMZ.

סטאש / מלאי

ב- DMZ, יש לך “מלאי” משלך של פריטים. אתה מרוויח דברים במהלך המשחק, כמו למצוא AK או צלף טוב, ואז אם אתה מפיל את ה- DMZ בחיים אתה יכול לשמור עליו ולהשתמש בו כבר מתחילת המשחקים העתידיים. אם אתה מת במהלך משחק אז אתה מפסיד את הפריט לנצח. כל מה שאתה מרוויח נשמר בסטאש שלך.

החריג היחיד לאובדן פריטים עם המוות הוא כאשר יש לך פריט “מבוטח”. זה בעצם אומר שהפריט יחזור אחרי זמן מסוים גם אם תאבד אותו במשחק. בתחילת ה- DMZ כולם מקבלים משבצת נשק ראשונית מבוטחת אחת בחינם, אך כדי להשיג חריצי נשק מבוטחים יותר אתה צריך להוציא את המטבע של DMZ “DMZ Cash”. .

Infil: בחירת עומסים ומשימות

בתחילת כל משחק של DMZ אתה יכול לבחור פריטים מהסטאש שלך כדי להביא, ותוכל לבחור משימות להשלמה. אם חילקת המון פריטים שימושיים לסטאש שלך במשחק קודם, אתה יכול להתחיל באופן תיאורטי עם תרמיל מלא בכל מה שאתה צריך וכלי נשק נהדרים, וככה אתה יכול ללכת על יעדים בעלי ערך גבוה ממש בתחילת DMZ התאמה.

המשימות שתבחרו ינחו את מה שתעשו ב- DMZ לרוב המשחק. המשימות מוצעות על ידי שלוש סיעות שונות (הלגיון, הלוטוס הלבן וה- Black Mous) ועל ידי השלמת משימות אתה מפלס את שכבות המשימה של הסיעה. ככל ש- Tiers של המשימה של הסיעה גבוהה יותר, כך אתה יכול לקבל משימה טובה וקשה יותר. אבל אם אתה מבצע משימות קשות יותר אתה מקבל תגמולים טובים יותר כמו תכנית ייחודית.

השלמת משימות

בתוך אזור ההדרה אתה חופשי להתאים את המשחק כפי שאתה רואה לנכון. אתה יכול פשוט פשוט לחקור את המפה ולא לעשות אף אחד מהאתגרים, ועדיין היית צריך לשמור על כל השלל שמצאת אם היית חילץ בבטחה. זהו מצב חופשי ופתוח מאוד למי שמעדיף חוויות רגועות יותר.

אין מעגל מתמוטט, אך מדי פעם יתרחשו סופות חול והקרינה תגדל בחלקים מסוימים של המפה. כל זה קשור לאיזה דבר סודי שקורה שנגלה בעונות מאוחרות יותר. לעת עתה, הדבר החשוב לציין הוא שאתה יכול לשחק די הרבה את ה- DMZ ככל שתרצה, ואתה יכול פשוט להשתמש בו כסיכוי לחקור טוב יותר וללמוד את מפת Warzone החדשה.

Exfil: לוקח הביתה את השלל

כל אחד צריך להחליף מאותו אזור, ועשה זאת יאפשר לשחקנים להוסיף הכל בתרמיל שלהם לסטאש בביתם הביתה. זה פשוט באמת, וזה קרוב לטארקוב כמו שקיווינו, אבל כמה חבל שהם לא כללו חנות ספציפית של DMZ בה נוכל לקנות דברים עם מזומנים של DMZ.

האם DMZ ישוחק על מפות האזור?

כן, מצב DMZ ישוחק כמעט בוודאות במפה Warzone 2, אל מזרה. מצבים כמו ה- DMZ דורשים מפות בגודל BR, והם לא יבזבזו זמן ביצירת חדשים כאשר הם לא יודעים כמה מצליח מצב זה. זה פשוט הגיוני לחלוטין עבורם להשתמש מחדש במפת המלחמה במקום זאת.

מה אתה חושב על המצב החדש הזה, על סמך מה ששמעת עד כה? האם אתה מתרגש מזה? אנו מרגישים אופטימיים בזהירות, כל עוד אינסוף וורד יכול לבנות עליהן הצלחות עם PVE מהעבר.

מצב DMZ של Call of Duty נראה כמו בריחה מהירה יותר, מזדמנת יותר מטרקוב

תחושת שליחות סוף סוף הראתה משחק כלשהו מהמצב החדש הקרוב DMZ מגיע עם Warzone 2, וזה כבר מאפשר כמה תגובות אינטנסיביות.

המצב הוא ניסיון בַּקָלָה להיכנס לז’אנר היורה המיצוי, שנעשה פופולרי על ידי משחקים כמו בריחה מטרקוב, שם שחקנים משריצים למפה המסיבית של אל מזרה ומסיימים יעדים שונים בזמן שהם מנסים לשרוד.

תאר לעצמך לשחק נגד אויבי AI בשוויון בַּקָלָה קמפיין על ותיק במפת קרב רויאל עם שחקנים אנושיים אחרים תוך ניסיון להרוויח ציוד ברמה גבוהה. זה התמצית הבסיסית של DMZ.

. אם אתה מת במשחק, אתה מאבד את כל מה שיש לך עליך. חלק מהשחקנים למדו במהרה על המכונאי הזה די מהר.

סטרימרים מובילים כמו Shroud, Drlupo, Symfuhny, ורבים אחרים ביקרו באינפיניטי וורד כדי לשחק את המשחק אחר הצהריים והזרמו אותו בשידור חי כדי לראות, כולל כמה באגים מצערים שקיימים בתואר שיושק רק בשבוע אחד.

ברגע מצחיק אחד, דרלופו פתח מעוז עם מפתח שהוא מצא במשחק. מעוזים הם מבנים ואזורים המוחזקים על ידי לוחמי AI חזקים ששומרים על השלל והציוד החזקים. הוא הורד מייד ואז נפגש על ידי חוליה של חיילים מפני מגן מהומות.

מאוחר יותר, הקבוצה של דרלופו ניסתה להיפטר עם הציוד שהם הרוויחו במשחק. קריאה למסוק שהפגינה מיד תשומת לב לאזור והצוות נחתם במהרה על ידי לוחמי AI ומיד ביטל מיד.

הוו במצבים כמו DMZ הוא הרעיון הבסיסי של סיכון לעומת. פרס. אתה יכול לסכן את כל מה שיש לך על ידי ניסיון להרוויח תגמולים גבוהים יותר משחקני אויב או מעוזים של AI, או להיות מרוצה ממה שיש לך ולנסות לסובב בהקדם האפשרי. בחירת השחקן נראית כמו חלק גדול מהמשחק, אבל השחקנים יצטרכו להחליף בסופו של דבר מכיוון שהקרינה ממלאת אט אט את המפה לאורך זמן, מה שמאלץ את הקבוצות לעבור.

DMZ באמת נראה כמו טרקוב פורמולה עם הקז’ואל בַּקָלָה סובב את זה. סביר להניח שזה לא יהיה פופולרי בקרב כולם, אבל זה יכול להביא הרבה עיניים ושחקנים חדשים לז’אנר היורה המיצוי.

DMZ ישיק לצד Warzone 2 בנובמבר. 16.

סופר צוות & Call of Duty Lead. סופר מקצועי למעלה מעשר שנים. חובב הגורל 2, ציוד מתכת, פוקימון, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap, ועוד. Bylines קודמים כוללים מחשב גיימר, רד בול אספורט, Fanbyte ו- Esports Nation. Dogdad ליוגי הקורגי, חובב הספורט (ניו יורק ינקי, ניו יורק ג’טס, ניו יורק ריינג’רס, ניו יורק ניקס), קנאי פרמור, חובב לב -ריאה.