העומס הטוב ביותר ב- WARZONE MP5 (BOCW) | ה- MP5 הטוב ביותר

ה- Call of Duty Warzone עונה 4 Reloaded Patch הציג שינוי דרסטי במטא. נכון לעכשיו, זה זוכה לשבחים כאחד העדכונים המאוזנים ביותר בהיסטוריה האחרונה, לאחר שסיימו ללא ספק את שליטת נשק Vanguard במשחק.

WARZONE עונה 4 טוען מחדש: העומס הטוב ביותר עבור ה- BOCW MP5

ה- Call of Duty Warzone עונה 4 Reloaded Patch הציג שינוי דרסטי במטא. נכון לעכשיו, זה זוכה לשבחים כאחד העדכונים המאוזנים ביותר בהיסטוריה האחרונה, לאחר שסיימו ללא ספק את שליטת נשק Vanguard במשחק.

יתר על כן, שינויים בסטטיסטיקה של נשק הביאו לתחייה של מספר תותחים מלחמה מודרנית ומלחמה קרה שחורה, והחזירו את בולטותם במטא.

שרדת עד כה את ראש הזהב. אבל מה עם האפוקליפסה הזומבית? ��‍al

לידה מחדש של המתים, שמלת המפה #Vanguard החדשה והרבה יותר זמינים כעת בשכירי חרב של הון: Reloaded.

נשק אחד כזה הוא ה- MP5 של המלחמה הקרה של OPS Black, שקיבל שני חובבים חשובים בעונה 4 טעינה מחדש של העונה 4.

עומס מהשורה הראשונה עבור ה- BOCW MP5 ב- Call of Duty Warzone עונה 4 RELADED

המלחמה הקרה השחורה MP5 הייתה בסוף קבלת שני חובבים מכריעים בתפקיד Call of Duty עונה 4 טלאים מחדש. מאז השינוי, טווח הנזק המקסימלי של הנשק הועלה מ- 7.6 עד 10 מטר.

יחד עם זאת, מכפיל הנזק המקומי של הצוואר הוחזר גם הוא מ- 1.01 עד 1.2.

בגלל שני החובבים הללו, הכדאיות של SMG זו ראתה התקדמות אדירה בעונה האחרונה של Call of Duty Warzone. נשק זה אהוב על בסיס השחקן על שיעור האש הגבוה יחסית והרתיעה המינימלית שלו. יחד עם זאת, האקדח מתהדר גם בחזה TTK של 700 מ”מ עד למרחק של 11 מטר בכתם האחרון של המשחק.

לפיכך, מדובר במטא SMG הבחירה העליונה לשחקנים והבנייה האופטימלית שלו היא כדלקמן:

 • לוֹעַ – מדכא סוכנות
 • המניה – מלאי ריידר
 • תחתון – אחיזת ברוזר
 • מגזין – STANAG 50 RND DRUM
 • אחיזה אחורית – עטיפת נחש

מדכא הסוכנות הוא אחד החלקים האינטגרליים ביותר בבנייה זו. לא זו בלבד שהיא מגבירה את מהירות הלוע, בקרת רתיעה וטווח הנזק של האקדח, אלא שהיא גם מדכאת את צליל הירי. זה, בתורו, מונע ממפעילים על המפעילים על המינימום בזמן ירי הנשק.

יחד עם זה, מלאי הריידר מגדיל את הניידות הכוללת של האקדח בהפרש משמעותי. מהירות תנועה היא אחת התכונות החשובות ביותר הדרושות לעסוק באויבים מטווח קרוב. די אם נאמר, קבצים מצורפים אלה יהפכו את ה- BOCW MP5 לחיה ב- CQC קרב יריות.

יחד עם זאת, אחיזת הברוזר משפרת גם את ניידות האקדח על ידי הגדלת מהירות הספרינט הרגילה והטקטית של המפעיל. ההתקשרות משפרת גם את התפשטות האש המפשטת שלה, ובכך מגדילה את דיוקו גם כשהיא מיהה-ירך.

יחד עם זה, תופי ה- Stanag 50 RND יבטיחו שלמפעיל יש תחמושת רבה להעסיק את יריביהם לפני הטענה מחדש, בעוד שעטוף הנחש יפחית את הזמן שנדרש למטרה-למטה (מודעות).

נשק משני, הטבות וציוד לזווג עם ה- BOCW MP5

ה- Black Ops המלחמה הקרה MP5 הוא כלי נשק לטווח קרוב לחלוטין, וככזה, הוא צריך להיות מזווג עם כלי נשק בינוני כמו רובה תקיפה או צלף לרבגוניות.

בעונה 4 טלאי טעינה מחדש, ה- M13 הוא בן הזוג המושלם עבור ה- MP5. זהו טווח אמצע אמצע אמצע במיוחד AR, אשר ייפטר אויבים בקלות. הקבצים המצורפים הטובים ביותר עבור M13 הם כדלקמן:

 • לוֹעַ – מדכא מונוליטי
 • חָבִית – טמפסט מארקסמן
 • אוֹפְּטִיקָה – VLK 3.אופטיקה 0x
 • תחתון – קומנדו הקדמה
 • מגזין – 60 מגמות עגולות

לבחירת הציוד, השחקנים יכולים להשתמש בסכין הזריקה ולעורר את החריץ הקטלני והטקטי, ואילו הטבות יכולות להשתמש בסרפנטין, יתר על המידה ולחימה בחריצים שלהם בהתאמה.

זהו העומס השלם עבור ה- BOCW MP5 ב- Call of Duty Warzone עונה 4 תיקון RELADED.

העומס הטוב ביותר ב- WARZONE MP5 (BOCW) | ה- MP5 הטוב ביותר

ה- MP5 הוא SMG נהדר מסביב, זה קל לשימוש ויכול לעלות על רוב הנשק בכיתה שלו. להלן הגדרת הקובץ המצורף הטוב ביותר עבור ה- MP5 והעומס להשתמש בו.

MP5 BOCW PNG

ידענו שה- MP5 הוא ה- SMG החזק ביותר במלחמה הקרה של שחור אופס כבר מהבטא. אין בו כמעט שום רתיעה, טווח הגון, קצב אש גבוה ושליטה רבה. פחות משבוע לאחר שחרורו, ה- MP5 היה מפתיע באופן לא מפתיע. עם זאת, רק הטווח היעיל של הנשק הופחת. כל הסטטיסטיקות האחרות נותרו ללא שינוי, כך שזה עדיין אחד הנשק החזק ביותר במשחק, ואחד הקלים ביותר לשימוש. להלן הגדרת הקובץ המצורף הטוב ביותר עבור ה- MP5.

הגדרת הקובץ המצורף הטוב ביותר MP5

MP5 BOCW

רְכִיב הִתקַשְׁרוּת
לוֹעַ מדכא סוכנות
המניה מלאי ריידר
תחתון אחיזת ברוזר
מגזין STANAG 50 RND DRUM
אחיזה אחורית עטיפת נחש

בסך הכל, יש לנו כאן בניית טווח קרוב די סטנדרטית. המגזין הענק מאפשר לנו להשיג כמה הרוגים בכל פעם, ואילו האחיזות והמלאי מספקים יותר ניידות. עם המדכא אנו מקבלים קצת טווח ומפץ, יש לנו הגדרת MP5 ממש מגניבה.

המשניים הטובים ביותר, רימונים והטבות לעומס MP5

הנשק המשני הטוב ביותר עבור ה- MP5

ק

עם ה- MP5 אנו הורסים את כל מה שקרוב קרב, אבל לכל דבר אחר אנו זקוקים לנשק אמין לטווח ארוך. נכון לעכשיו, הנשק הקל ביותר לטווח הארוך הוא רובה התקיפה של KG M40, שפשוט אין לו רתיעה בכלל. מדויק בכל מרחק, מגזין גדול, בלי רתיעה, מה עוד יכולת לבקש. הנה שלנו ההתקנה הטובה ביותר של KG M40.

הציוד הטוב ביותר ל- MP5

קָטלָנִי Semtex
טַקטִי רימוני תמונת מצב

מבחינת ציוד, ננצל את ה- SMG באמצעות רימוני תמונת מצב, שהם כיום חתיכות הציוד החזקות ביותר כשאתה מתאם דחיפה. לצד רימוני התמונת המצב, לקחנו את Semtex כאופציה כללית טובה. אבל באמת כל ציוד קטלני יכול לעבוד טוב כאן.

ה- MP5 היה חזק, אך מעולם לא שבור כמו התותחים האלה:

ההטבות הטובות ביותר עבור ה- MP5

כמו בציוד, אנו רוצים לנצל את ה- SMG בסביבה בה רוב השחקנים מפעילים ARS וצלפים, אז אנחנו הולכים לקחת זמן כפול ולגדול. זמן כפול יגדיל את ספרינט ה- TAC שלנו, יאפשר סיבובים מהירים, ו- AMPE תבטיח שנחליף ל- MP5 די מהר כשאנחנו רואים איום. יתר על המידה הוא יתר על המידה; אנו זקוקים לזה לשני כלי נשק ראשוניים.

אוקיי כנופיה, זו הייתה הסקירה שלך על ה- MP5, אנו מקווים שזה עזר. אם SMG זה מרגיש מעט מדי עבורך, שקול את הקשה יותר לשימוש אך נמוך יותר TTK Welgun במקום זאת.

העומס הטוב ביותר של המלחמה הקרה MP5 ב- Call of Duty: Warzone עונה 3

בין אם זה בלוחמה מודרנית או במלחמה קרה של Ops Black, ה- MP5 היה אקדח התת -מקלע הדומיננטי כמעט בכל מטא מלחמה מלחמה. עם זאת, לשתי הגרסאות של הנשק יש מערך קבצים מצורפים משלהם שעל השחקנים להשתמש בהם.

ה- MP5 הוא אחד הנשק הבודדים שיש להם כעת כפילויות ב- Warzone. לרוב, השחקנים נוטים לכיוון לכיוון גרסת המלחמה הקרה של OPS השחורה של הנשק בגלל שההתקשרות נמצאות ב STATSTS גבוה יותר-סטטיסטי-סטטיסטי.

ה- MP5 עצמו בנוי להתרגשות קרובה לרבע. שחקנים אגרסיביים ריצה ואקדחים תמיד ירגישו בבית עם MP5 מאובזר בגלל המהירות והדיוק שלו, אפילו בטווחים בינוניים. עם הקבצים המצורפים הנכונים, זה מאיר עוד יותר.

העומס הטוב ביותר של המלחמה הקרה MP5 ב- Call of Duty: Warzone עונה 3

עם כל עומס באזור מלחמה, הרעיון הוא לשפר את חוזקות הנשק ולפצות על כל אחת מהחולשות. עבור ה- MP5, זה אומר לשפר את הניידות שיש לשחקנים ולפצות על כל ירידה בטווח.

הקבצים המצורפים הטובים ביותר MP5 בעונה 3 של אזור מלחמה

 • לוע: מדכא סוכנות
 • חבית: 9.5 “כוח המשימה
 • תחתון: אחיזת סוכן שדה
 • תחמושת: Stanag 50 Rnd Drum
 • מלאי: מלאי ריידר

מדכא סוכנות

מדכא הסוכנות הוא המצורף העיקרי של מרבית כלי הנשק ב- Warzone. זה מספק הרבה בונוסים סטטריים נהדרים כמו דיכוי קול, טווח נזקים יעיל ומהירות הכדור גדלים ללא הרבה כישלונות על הלוע.

9.5 “כוח המשימה

קבצים מצורפים לחבית תמיד יתקיימו לדיון, אך כוח המשימה הוא מבחר מצוין עבור ה- MP5 במלחמה קרה של שחור אופס. זה גורם לנזק נוסף וטווח נזק יעיל יותר. עם זאת, הנשק יזכה לרתיעה רבה יותר.

אחיזת סוכן שדה

אחיזת סוכן השדה תפצה על הרתיעה שמוסיף חבית כוח המשימה. רתיעות אנכיות ואופקיות שניהם מקבלים ירידה עם ההתקשרות התחתונה ב- MP5.

STANAG 50 RND DRUM

כמעט כל כלי הנשק באזור מלחמה זקוקים לחיבור תחמושת, במיוחד עם שריון במשחק. קיום תוף של 50 RND פירושו ששחקנים יכולים לגרוס דרך קבוצות אויב מבלי להיגמר תחמושת.

מלאי ריידר

מלאי Raider הוא האופציה לניידות עבור כלי נשק רבים במלחמה, כולל ה- MP5. השחקנים מקבלים זמן ספרינט לאש, ומהירות ההליכה גדלה, כמו גם הגברת ההליכה תוך כדי כיוון מהירות.