מיטב העומסים על רובה תקיפה מלחמה: קבצים מצורפים, הגדרה, הטבות

Contents

אתה יכול לבדוק את כל הבניינים הטובים ביותר של Grav ב Builds במדריך Grave Toadout שלנו.

Warzone Pacific Best Rifle: שהוא ה- AR הטוב ביותר ב- Call of Duty: Warzone Caldera?

מחפש את רובה התקיפה הטוב ביותר ב- Call of Duty: Warzone Caldera? אנחנו לא מופתעים: רובי תקיפה הם ללא ספק מעמד הנשק המגוונת והרבה מאוד במלחמה. הם אמינים, יעילים בכל טווח, ועמוד השדרה של הרוב המכריע של עומסי הקלדה של Warzone שם בחוץ.

המדריך שלנו ל הכי טוב ב- AR ב- Warzone ילך אותך דרך הסטטיסטיקה והכוח היחסי של כל רובי התקיפה ב- Warzone. הנה כל רובי התקיפה ב- Call of Duty: Warzone, וכמה טוב כל אחד מהם נמצא במטא הנוכחי.

קופר קרבין הוענק באקדח החוטן על רקע שחור. גוון לוהט אדום בפינה השמאלית התחתונה

קופר קרבין – רובה התקיפה הטוב ביותר ב- Warzone

עקביות היא בעקביות המלך באזור מלחמה, וקופר קרבין עקבי כמו שהם באים. יש סיבה ש- Krig 6 שלט על כל כך הרבה משנת 2021, וזה העקביות הנובעת מנשק קל לשימוש. מרכיבי המפתח כאן הם רתיעה ושיעור האש. ברור שיהיה קל יותר לאקדח נמוך. כלי נשק מהיר יותר ייא. זה גורם לחוויה סלחנית יותר וביצועים טובים יותר בידי השחקן הממוצע.

אז, חזרה לקופר עצמו. יש לו את אחד משיעורי האש הגבוהים ביותר באצווה וברתיעה החדשה של Vanguard AR שניתן לניהול לחלוטין עם הבנייה הנכונה. השיא שלו זמן להרג לא ממש יתאים למשהו כמו EM-2 או פולקססטרומגווהר, אבל זה יותר סלחני לדיוק לא מושלם. עבור מרבית השחקנים, קופר קרבין יביא את התוצאות הטובות ביותר ב- Warzone.

כדי להשיג עקביות זו, תצטרך את הבנייה הטובה ביותר. יש לנו מכוסה במדריך העומס של קופר קרבין מלחמה.

EM2

ה- EM2 צבר פופולריות רבה מאז שחרורו, ולא בכדי. זהו רובה הרבה יותר קשה לשימוש מאשר קופר קרבין אבל בידיים הנכונות הוא הרבה יותר חזק. הנזק של ה- EM2 עצום לחלוטין. אם הצילום שלך דולק, תפיץ אויבים משם, אפילו במרחקים מאסיביים.

גם ה- EM2 לא חצי מקרוב, אך יש לו טיפול גרוע, במיוחד עם האופטי המובנה. בדרך כלל תרצה שאקדח יותר חטוף יגבה את KAR98K או K31 שוויצרי. עם זאת, עבור דו קרב ארוכות טווח, ה- EM2 נכבד.

ברגע שיש לך את הרובה הזה לא נעול ומפלס, בקר במדריך שלנו לעומס ה- EM2 הטוב ביותר ב- Warzone כדי להרכיב את ההגדרה האופטימלית.

ה- STG 44 במלחמה

STG 44

ככל שאני מבלה יותר זמן עם ה- STG במלחמה, אני גדל יותר לאהוב את זה. הנשק הזה פשוט מוצק מכל הבחינות. הרתיעה שלו סבירה לחלוטין, הנזק ושיעור האש שלו פגעו בנקודת רשת מושלמת, והיא פשוט כל כך גמישה. בטווח הארוך זה מרגיש נורא כמו C58 טרום-נרף, ומקרוב אותו מזכיר לי את המלחמה הקרה AK-47. ה- STG נגיש מבלי להיות לייזר ועוצמתי מבלי להרגיש שבור. זה כל מה שאתה מצפה מרובה הבסיס בכותרת Call of Duty, והוא מתורגם יפה ל- Warzone.

אם לא שיחקת את Vanguard ומטרתית להתחיל לפלס, המדריך שלנו לעומס ה- STG 44 הטוב ביותר ב- Warzone יעזור לך להגיע ל 55.

פולקססטורמגווהר

ה- Volksstrumgewehr הוא מלא בפה, אך למרבה המזל לא תצטרך לבטא אותו כדי לגרום לו לזרוח במלחמה. נזק בינוני, ריבה בינונית של רובה האש יש טווח גרוע באופן טרגי. עם זאת, בטווח האפקטיבי שלו, הוא גוזל באופן חיובי. יש לו גם כמה מהסטטיסטיקה של הניידות והטיפול הטובים ביותר בכיתה, אשר מחזקים עוד יותר את האקדח ברבעים קרובים. ישנן אפשרויות שהורגות קצת יותר מהר, אבל אף אחת מהן מרגישה ממש נחמדה כמו הוולק. התאם אותו עם KAR98K לעומס מצוין.

XM4

ה- XM4 באמת עבר את ההתנדנדות במהלך החודשים האחרונים. רובה התקיפה הבסיסית של המלחמה הקרה ראה התאמות רבות כמו כל כלי נשק באזור מלחמה, טבילה במטא ומחוצה לו על בסיס חודשי. עכשיו הוא מתמצק היטב כרובה עליון ב- Warzone. ה- XM4 מצטיין מקרוב ובטווח הארוך, יש רתיעה הניתנת לניהול בצורה מושלמת, והיא כוללת טיפול ובניידות חזקה מספיק כדי להשיג את הגמישות הטובה ביותר בכיתה.

למען ההגינות, ישנם רובים שיכולים להיות מותאמים יותר לטווחים קרובים או ארוכים במיוחד. זה הכי מאוזן שהכיתה הייתה אי פעם, ולנשק רבים יש טווחים בולטים. עם זאת, ה- XM4 הוא צוואר וצוואר עם הטוב ביותר שבהם בכל קטטה שתוכלו למצוא. מנקודת מבט מסביב, זה נותר אחד מרובי התקיפה הטובים ביותר ב- Warzone.

אם אתה עדיין רוצה לתת לזה צילום.

NZ-41

מטא הרובה לתקיפה לטווח הארוך ב- Warzone הציג מאז ומתמיד שני כוחות דו-קרב; רובים מהירים במהירות, נמוכה, קלים לשימוש, המוגדרים כנגד רובים ירים איטיים, בעלי נזק גבוה יותר, יותר אינטנסיבי מיומנות. שילוב Vanguard מביא אפשרויות חדשות מהשורה הראשונה לשתי הקטגוריות. ה- NZ-41 הוא מלך האחרון, הכולל נזק מפלצת שיזכיר לוותיקי מלחמה את ה- EM2 ו- CR-56 AMAX. אם אתה סוג השחקן שמעדיף את כלי הנשק הקשים יותר האלה, ה- NZ-41 צריך להיות הבחירה הראשונה שלך בעידן החדש של Warzone.

ה- NZ-41 חזק במיוחד בטווחי אמצע, שם הוא עשוי להיות אחד מכלי הנשק המהירים ביותר במשחק. עם זאת, יש לו מגבלה בולטת אחת; מגזינים קטנים. ברירת המחדל של הרובה .303 קליבר הוא הטוב ביותר לתפוקת נזק טהור אך מוגבל ל -30 סיבובים בלבד. עם זאת, המרות קליבר כוללות יכולות עד 45 סיבובים והם קרובים מאוד נזק. בנוסף, עם קצב כה איטי של אש 30 סיבובים הולכים רחוק יותר ממה שאתה יכול לחשוב.

בלי קשר לבחירתך, ה- NZ-41 יופיע כמו אחד מרובי התקיפה הטובים ביותר ב- Warzone, במיוחד עם העומס העליון שלנו ב- Warzone NZ-41.

עומס C58 של אזור מלחמה

C58

ה- C58 הוסרו מכפילי גופתו לחלוטין זמן קצר לאחר שחרור, מה שהפיל את גופתו ירייה רק ​​זמן להרג מהטוב ביותר בכיתה לממוצע למדי. עם זאת, עדיין יש לו טווח הגון ומכפיל ראש ענק. אם אתה יכול לנחות צילום ראש, הזמן להרוג הוא נהדר. אם אתה מכה בשניים, זה פנטסטי.

בעוד הרתיעה של ה- C58 מעט גבוהה, היא מושכת כמעט ישר למעלה. זה הופך את זה למדי למדי שתכה לפחות ראש ראש אחד ברוב היריות. כל עוד אתה עושה את זה, ה- C58 יכול לתלות עם הכלבים המובילים.

אם אתה רוצה לנסות את הכבד הזה, התבונן במדריך שלנו לעומס C58 הטוב ביותר.

AK-47 (מלחמה קרה)-רובה התקיפה הטוב ביותר לטווח הקרוב

AK-47 שממש טוב ב- WARZONE. לִשְׂמוֹחַ! המלחמה הקרה AK הייתה עמוד התווך של עומסי הצלפים מאז שילוב המלחמה הקרה. עם זאת, זה למעשה די תחרותי בטווחים ארוכים יותר. בהחלט יש אפשרויות אמינות יותר לקרן של 75+ מטר, אבל ה- AK-47 יכול בהחלט להסתובב איתם. אם אתה רוצה רובה שעובד בכל טווח, המלחמה הקרה AK היא כמעט בלתי אפשרית כמו ה- XM4.

מקרוב, ה- AK-47 נשאר מלך. סטטיסטיקות הנזק, הרתיעה והניידות שלה כולם פשוט שטוחים מדי מכדי שכל דבר אחר ייקח את הכתר. מכיוון שזה היה המקרה כבר כמעט שנה, צפו שהמלחמה הקרה AK-47 תישאר התמיכה הבכירה של הצלפים לפחות עד לשילוב ואנגארד בהמשך השנה.

יש לנו מדריך שימושי לכל דרך לבנות את האקדח הזה במלחמה הקרה שלנו במלחמה קרה AK-47.

האוטומט באזור מלחמה

אוֹטוֹמָט

הנזק של האוטומט הוא, במקרה הטוב, לא נהדר. כמובן ששחקני אזור מלחמה ותיקים יזכרו מטעות רבות בהן שלטו רובי נזק נמוכים, מגראו ועד הקריג 6. בעוד שהאוטומט נראה בתחילה כמו היורש הברור לרובים האלה, נרף זמן קצר לאחר ההשקה ממש התעסק עם הרתיעה שלו. התבנית עברה מחלקת לקפיצה במיוחד והפכה את הרובה להרבה יותר מסובך לשימוש. עם זאת, אם אתה יכול לקבל ידית על הרתיעה ההיא, לאוטומט יש עדיין נישה בה היא מצטיינת. לאוטומט יש טווח ענק לחלוטין. עם חתימת צלף אנסטסיה חתימה, זה כמעט כפול מזה של כל רובה תקיפה אחר. לכן, אם אתה יכול לשמור על הרתיעה בטווחים הקיצוניים האלה, האוטומט יכול לתפוס נישה ייחודית מאוד, יושבת בין סוף טווח ה- AR הטיפוסי לקצה הקרוב של טווח הצלפים.

אם עדיין לא ניסית את זה, עיין במדריך הטוב ביותר לטעינה אוטומטית של Warzone Automat.

פרה 83

ה- FARA 83 שוב במגמת עלייה, והקים את עצמו מחדש כאחד מרובי התקיפה המובילים במלחמה. כמו XM4 ו- AK-47, ה- FARA 83 מאוד גמיש. זמן ההרגה שלו מצוין בכל טווח, ופרופיל נזק שטוח למדי מאפשר עקביות רבה על חלקי גוף שונים. עם זאת, עקביות זו מגיעה במעט עלות. הנזק הראש של הפארה הוא נמוך למדי, כך שהשיא שלה מפגר את זמן ההרוג שלו מאחורי שלוש האפשרויות הראשונות. המקרה הממוצע שלו מצוין עם זאת, ויש לזה המון ערך.

עיין במדריך Fara 83 Warzone Loadout שלנו לקבלת מידע נוסף עליו.

מטען QBZ Warzone

QBZ

ל- QBZ יש כמעט מעט רתיעה כמו הקריג 6, אבל אחרי נרפים לקריג בעידן המלחמה הקרה המאוחרת, ל- QBZ יש למעשה DPS מעולה. הרבה אנשים דבקים בקריג בגלל נוחות ועקביות, אך אנו טוענים שה- QBZ הוא האקדח הטוב יותר ברגע שתסתגלו אליו. אם אי פעם רצית להרים את ה- QBZ, עכשיו זה בהחלט הזמן.

גם ה- QBZ לא קשה לאסוף. הבדל הרתיעה בקושי מורגש, במיוחד במקלדת ובעכבר. יש לו מודעות ומהירויות תנועה טובות יותר מהקריג. אם אתה מנסה את ה- QBZ ופשוט לא אוהב את זה אז הישאר עם הקריג, אבל אתה באמת צריך לתת ל- QBZ זריקה. על הנייר, זה פשוט עדיף.

אם אתה משתמש ב- QBZ בפעם הראשונה שמחפש אפשרויות לבנייה, עיין במדריך שלנו לעומס QBZ הטוב ביותר כאן.

בַּר

הנה העניין עם הבר; יש לו כמעט אותו פרופיל נזק בדיוק כמו ה- NZ-41. נזק בסיס זהה, מכפיל ראש זהה, הכל חוץ מהצוואר, שם ה- NZ-41 מכה חזק יותר. למעט, הסר. ברוב התנאים, הסרגל פשוט אינו בחירה מוצדקת על NZ-41, לפחות על הנייר.

מה שיש לבר הוא יתרון טווח. תקבל 15 מטרים נוספים לפני שהנזק ייפול, פער שנמתח עוד יותר עם הקבצים המצורפים הנכונים. זה לא משמעותי בקלדרה, שם שופעים קרבות חיצוניים ובינוניים בשפע. אם אתה יכול להיצמד לטווח האופטימלי של הבר, זה עשוי להיות אחד ה- ARS VANGUARD הטובים יותר. עם זאת, פרוסת הדומיננטיות היא קטנה מכדי לדרג אותה גבוהה יותר ברשימה הנוכחית שלנו.

הכינו את המוט שלכם לכיוון עם מדריך העומס על הבר שלנו.

AS44

אני לא רואה דיונים רבים סביב ה- AS44 בימים הראשונים של האוקיאנוס השקט, אבל אני חושב שזה מתוכנן להיות תמיכה מצוינת באמת בצלפים במלחמה. זהו אחד ה- ARS המהיר ביותר במשחק ויש לו קבצים מצורפים שמשחקים לכמה סוגי בנייה ייחודיים, כולל מיקוד היפפייר אפשרי. כאשר ניתן למצוא את ה- AS44 שרוצה הוא טווח ושליטה על רתיעה. למרבה המזל, אינך זקוק לאלה שנמצאים בכמויות כה גדולות בבניית תמיכה בצלפים קרובה. זה אולי לא ממש המלחמה הקרה AK, אבל ה- AS44 הוא עדיין רובה נהדר למריבות קרובות. זה אמור להפוך בן לוויה מצוין לרובה שלוש השורות שלך או לרובה אנטי-טנקים של גורנקו.

רובה התקיפה של גרב באזור מלחמה

גרב

הגרב נכנס לאזור מלחמה עם רתיעה בעייתית. למרבה המזל, תוכנת רייבן פנתה אליו במהירות עם חובב קטן. זה בשילוב עם איזשהו DEMGE פנטסטי גורם לרובה רוצח. הרתיעה של הגרב עדיין נמצאת בקצה הגבוה כדי להיות בטוחה, אבל עם כמה תרגול זה ניתן לניהול. אם אתה יכול לקבל את זה. זהו אקדח שהרבה שחקנים ייאבקו איתו, אבל מי ששולט בגרב יתוגמל בעושר.

אתה יכול לבדוק את כל הבניינים הטובים ביותר של Grav ב Builds במדריך Grave Toadout שלנו.

Amax CR-56

Amax CR-56 ראה את נרף אחרי נרף בשנה האחרונה, ובכל זאת הוא נשאר רובה תקיפה ארוך טווח מוצק ב- Warzone. כמו רובי תקיפה רבים אחרים, תיקון העונה 4 טוען מחדש בשנת 2021 גרם לו לקחת בערך כדור נוסף להרוג ברוב המצבים. זה כואב לנשק ירה איטי, אבל הזמן להרוג עדיין טוב אם אתה יכול להנחית ראש ראש. ה- AMAX יוצא מהשניים או שלושה הרובים הראשונים, אך זו עדיין אפשרות טובה לטווח הארוך. אולם למרבה הצער, תותחי הלוחמה המודרניים פשוט לא יכולים להתאים לניידות של אפשרויות המלחמה הקרה. היצמד לאמקס לטווח הארוך בונה לעת עתה.

אם אתה תוהה כיצד לערוך את האקדח הזה, עיין במדריך שלנו לקבלת עומס Amax הטוב ביותר של CR-56 ב- WARZONE.

קריג 6

הרובה המדויק ביותר הזה מעולם לא היה פלט נזק רב, אבל ילד קל לשימוש. הרתיעה של הקריג כמעט ולא קיימת, מה שהופך אותו לאמין ועקבי יותר מרבים מרובי התקיפה האחרים שיש להם זמנים דומים להרוג. זו תישאר בחירה עוצמתית מאוד פופולרית במטא החדש.

רק קחו בחשבון, קלות השימוש היא בעצם היתרון היחיד של הקריג. הנזק שלו הוא ממש תת -חלק, במיוחד אחרי כמה נרפים. לקלות השימוש יש הרבה ערך. יש סיבה שהקריג היה אחד מרובי התקיפה המשומשים ביותר כבר חודשים. השחקן הממוצע ככל הנראה יקבל הצלחה רבה יותר עם ה- KRIG 6 מאשר עם רובי תקיפה רבים אחרים. אם אתה שחקן מיומן ומוכן לשים קצת זמן עם רובה תקיפה אחר, אתה עלול למצוא תוצאות טובות יותר במקום אחר.

אם אתה רוצה לחפש את ה- KRIG 6 כראוי, עיין כאן במדריך העומס של KRIG 6 WARZONE.

עומס גראו מלחמה

גראו 5.56

הנשק הזה היה מוחלט קרן לייזר מאז זה שוחרר. הנזק נמוך, אך הפער בין הגראו לכלבים המובילים הפך קטן משמעותית עם הטלאים האחרונים. עם כמה קל הגראו להמשיך במטרה אפילו בטווחים קיצוניים, עליו לבצע ביצועים טובים ביחס לתחרות הנרפד שלו. זה גם לא רעב מאוד מצורף, ולכן הוא מצליח כנשק טעון לחלוטין כדי לעזור מחדש לאחר מוות. זהו נשק נוסף קל מאוד לשימוש בו כל שחקן יכול למצוא נחמה עם.

בדוק בדיוק כיצד לערוך את האקדח הזה עם Warzone Grau 5 שלנו.56 מדריך לטעינה!

M4A1

ה- M4A1 הקלאסי צובר לאט לאט בחודשים האחרונים. כאשר נרפים חסרי מורידים כלי נשק רבים אחרים לרמה של ה- M4, אני חושב שהתקן הישן הזה יתחיל להתגנב חזרה למטא המלחמה. גם זה גמיש, ועובד נהדר גם בטווח וגם כתמיכה בצלפים. לא תשיג ממש את אותה מהירות תנועה כמו כלי נשק של המלחמה הקרה, אבל אתה יכול להתקרב הרבה יותר מאשר הרבה תותחי לוחמה מודרניים אחרים. כמו ה- Grau, אתה יכול להפיל קובץ מצורף M4A1 כדי להיות טעון במלואו. אנחנו אוהבים את זה כחצי מעומס צלפים מלא. למידע נוסף על כך, עיין במדריך הטוב ביותר שלנו לטעון Warzone.

לקבלת עומסים סטנדרטיים יותר, מדוע לא להשתמש במדריך Loadout M4A1 Warzone שלנו כדי לעזור לך?

גרוזה

הגרוזה נהגה באמת להיאבק עם רתיעה עד שהוצא תקלה אופקית מוקדמת מתבנית הרתיעה שלה. הזמן להרוג על הגרוזה תמיד היה מוצק, ועכשיו זה קצת יותר קל לשימוש. יש עדיין אפשרויות טובות יותר בטווח הארוך, אבל אני חושב שהגרוזה יכולה להיות תמיכה ממש צלפים כרגע. דפוס הרתיעה עדיין קצת מסובך בטווח הארוך, אבל כשאתה נמצא במטרה, הגרוזה פוגעת קשה ומהירה.

אלה מכם שמחפשים לנסות את זה ולגרוס אויבים, העניקו לגרוזה מדריך לטעון Warzone Groza.

FFAR 1

ה- FFAR סוף סוף שלטונו של שלטונו הסתיים לאחר סדרת נרפים מוקדם יותר בשנת 2021. עם זאת, זה עדיין לא שולל, ממשיך להתפאר בזמן חזק מאוד להרוג אם אתה בסדר עם דפוס הרתיעה שלו ולהפחית את הניידות. יש לו למעשה כמה מהתפוקות הטובות ביותר של נזק לטווח הארוך ב- Warzone כרגע – פשוט קשה יותר לשמור על היעד מאשר בתחרות. אם אהבת את ה- FFAR הישן, הייתי נותן לו עוד ירייה. יתכן שתמצא שזה אמור לקאמבק.

אם אתה זקוק לרענון, תסתכל על עומס FFAR 1 Warzone שלנו.

RAM-7 במלחמה

RAM-7

בעוד ש- RAM-7 חסר את הניידות להתחרות במלחמה הקרה של צלף התמיכה ברובה התקיפה, זה עדיין אחת מאפשרויות הלוחמה המודרניות הטובות יותר. זמן ההריגה הוא מוצק ברוב הטווחים, אם כי כרגע הוא לא בולט. ובכל זאת, אם אתה יכול לנהל את הרתיעה ולהיצמד להתקשויות בינוניות יותר, ה- RAM-7 הוא בחירה הגונה.

כמו הגרוזה, הטווח של RAM-7 מוגבל רק על ידי רתיעה. אם יש לך את המיומנות, זה באמת טוב מאוד גם לטווח הארוך. זהו נשק מיומנות גבוה יותר מאשר MW 5 שלו.אחים 56 מ”מ, כלומר הגראו, M4A1 וקילו 141. אם אתה פוגע בצילומים שלך, יש לו את התקרה הפוטנציאלית הגבוהה ביותר.

אם אתה מעוניין להריץ עוד קלאסיקה לוחמה מודרנית, עיין במדריך לטעינה של RAM-7 Warzone שלנו.

M13

ה- M13 תמיד הרגיש כמו קצת אקדח שפריץ בטווח הארוך, אבל חובב קל לפגיעה המינימלית שלו עשוי לעזור. הרתיעה שלו נמוכה וקצב האש שלה מצוין. אפילו עם הנזק הגרוע לכל ירייה, ה- M13 אמור להיות מסוגל לשים מספיק סיבובים על היעד כדי להתחרות בכמה מהאפשרויות הנרפרד. אם אתה רוצה את הדיוק של הקריג וגראו על משהו שיכול להניח יותר סיבובים למטה, ה- M13 הוא בחירה מכובדת.

קילו 141

עם הקילו 141, אתה מקבל כמות דומה של תועלת כמו ה- Grau ו- M4A1, אך עם נזק נמוך יותר בטווחים הארוכים ביותר ודפוס רתיעה שונה. עם זמן ההרוך הארוך שלו, הקילו אינו בחירה טובה כרגע. עם זאת, יש לו יתרון אחד; אפשרות למגזין 100 סיבובים. הקובץ המצורף לא טוב, אבל זה נראה מגוחך. אם אתה מנסה לבנות מטען מטופש וסביבתי, קילו של 100 סיבובים הוא אפשרות טובה.

עם זאת, אם אתם מחפשים לבנות גרסה טובה של אקדח זה, מדריך העומס של קילו 141 Warzone שלנו כאן כדי לעזור.

AS val באזור מלחמה

כמו ואל

מבחינה היסטורית, ה- AS Val היה מגוחך זמן להרוג אך לא נפל מאקדחי מטא בגלל גודל המגזינים וניידות מוגבלת. עם זאת, נזק נרף בשנת 2021 באמת קבר אותו. ה- TTK עדיין יהיה נהדר, אך ה- AS VAL התקשה עוד יותר להצדיק בתפקיד מוגבל כבר. זה כנראה ייקח שיפוץ משמעותי לניידות נשק לוחמה מודרנית כדי באמת להחזיר את הדבר הזה. אתה עדיין יכול להוציא מזה משהו בסולואים, אבל במצבי צוות אתה הולך להיהרג בזמן שתטען מחדש יותר מדי.

ה- AS Val הוא חביב אישי למרות חסרונותיו, ולכן אנו עדיין ממליצים לבדוק את מדריך העומס של Val Warzone ולנסות אותו.

Itra התפוצץ

נשק פרץ-אש בתפקיד הם חבורה מקוטבת. הם כמעט מוגזמים באופן בלעדי או רע על הסף, כאשר העיכוב בין התפרצויות מחמירות כל חוסר נזק. ה- ITRA התפרץ ברובו נופל בקטגוריה האחרונה ב- WARZONE. זה פשוט לא עוסק מספיק בנזק כדי להתחרות עם בני גילו בכל טווח. עם זאת, יש לו נזקי ראש מוצק ויכול לתלות עם ההימורים שלה עם דיוק מסוים. שחקנים מיומנים מאוד עשויים למצוא הצלחה מסוימת, אך רובם יתמודדו. ה- ITRA רחוק מהרובה הגרוע ביותר של אש שראינו ב- WARZONE, אבל זה גם לא תחייה של המלחמה הקרה AUG ו- M16 Meta.

פאל

אף על פי שהזמן בשמש נגמר, ה- FAL נותר בחירה הגונה אם תוכל לפגוע בכמה צילומי ראש בגלל מכפיל ראש עצום. עכשיו הכפיל הצטמצם באופן משמעותי. אנחנו לא חושבים שהפאל רע בהכרח, אבל זה מרגיש קשה להצדיק את DMR-14 כרגע.

אודן

זה מועדף אישי. האודן הוא אקדח מרמיט בגדול, ויש אנשים שבוזו אותו לחלוטין. עם זאת, עם קצב האש האיטי והנזק המגוחך שלו לכל ירייה מגיע אקדח שיכול להרוס לחלוטין אויבים כשאתה תופס אותם מנסה לרוץ איפשהו. כל עוד אתה כבר מכוון, האודן מכה אותם כמו לא אחר, וזה כל כך מספק להוריד ברגע שאתה שולט בזה.

FN צלקת 17

הצלקת פוגעת כמו משאית אך ממשיכה להיאבק כדי למצוא נישה במטא המלחמה. רתיעה גבוהה מחזירה אותו מעל לטווח הארוך, הניידות מתאפקת מקרוב, וגודל מגזין מקסימלי בן 30 סיבוב נכה אותו בכל מקום. אפילו בתוך הטווח היעיל ביותר שלה, מלחמה קרה AK-47 תהרוג מהר יותר עם מגזין גדול יותר וניידות טובה יותר. פשוט אין סיבה רבה להריץ את הצלקת.

AN-94 במלחמה

AN-94

אם רצית רובה תקיפה רגיל, חפש במקום אחר. התכונה ‘Hyperburst’ של AN-94 היא Pièce de Résistance שלה, ומפלה את שתי הזריקות הראשונות שלה בקצב מקומם. אם אתה יכול להנחית באופן עקבי את ההיפר-פרץ, ה- AN-94 עושה בסדר בקרבת אמצע האמצע. אם אתה לא יכול, זה נופל היטב מאחורי התחרות. ל- AN-94 יש את אחד הטווחים הקצרים ביותר לפני שנזקיו נופלים בין כל רובי התקיפה. זה לא בדיוק האקדח הגרוע ביותר ב- Warzone, אבל הוא לא טוב במיוחד.

יש לנו מטען AN-94 הטוב ביותר, אז תסתכל ותראה אם ​​האקדח הזה הוא הבחירה מחוץ למכה כדי לעזור לך לשבור את המטא.

AK-47 (לוחמה מודרנית)

הלוחמה המודרנית AK תמיד נאבקת עם דפוס רתיעה קופצני באמת. בטח, זה מרגיש נהדר כשאתה יכול להשיג הרוגים עם זה, אבל האמינות פשוט לא שם. גם הנשירה הנזקים מעל טווח היא אכזרית לחלוטין. זה לא טוב להרבה מלבד שינוי קצב.

FR 5.56

“אולי אקדחי פרץ טובים עכשיו”, אני שומע אותך אומר ביחס לשעבר הדומיננטיות של ה- AUG ו- M16 ב- WARZONE. אבוי, זה למרבה הצער לא המקרה עם ה- FR 5.56 רובה תקיפה. האקדח הזה פשוט מרגיש מאחור במטא המלחמה הנוכחית. באופן אישי, אני מציע לך להימנע מכך.

סטטיסטיקות רובה תקיפה של וואזון פסיפיק

להלן שולחן סטטוס לכל רובה תקיפה במלחמה. כל הנזק הבסיסי וסטטיסטיקות הטיפול מכוסות, בתוספת צילומים הטובים ביותר והגרועים ביותר להרג עבור כל BodyPart. השתמש בזה כהפניה מועילה להשוואה בין הסטטיסטיקות שברצונך לתעדף בעומס הרובה התקיפה שלך.

שֵׁם נֵזֶק יריות להרוג סל”ד מג לִטעוֹן מִחָדָשׁ מודעות מהלך \ לזוז \ לעבור %
קילו 141 42 | 28 | 28 | 28 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 750 30 2.36S 238ms 93%
פאל 79 | 54 | 49 | 49 2-3 | 2-5 | 3-6 | 4-8 470 20 2.5s 254ms 93%
M4A1 41 | 27 | 27 | 27 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 800 30 2.23s 233ms 94%
FR 5.56 64 | 40 | 40 | 40 2-4 | 3-5 | 4-7 | 4-8 560 30 2.37s 296ms 92%
אודן 77 | 58 | 48 | 48 2-3 | 2-5 | 3-6 | 4-7 410 20 2.57s 346ms 92%
M13 36 | 24 | 24 | 24 3-5 | 5-8 | 6-10 | 7-13 900 30 2.37s 238ms 93%
FN SCAR 56 | 38.5 | 35 | 35 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 570 20 2.33s 296ms 93%
AK 47 56 | 39 | 35 | 35 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 560 30 2.15s 271ms 93%
RAM-7 39 | 26 | 26 | 26 3-6 | 4-9 | 6-12 | 7-14 860 30 2.4S 217ms 94%
גראו 5.56 42 | 28 | 28 | 28 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 730 30 2.15s 221ms 96%
CR-56 54 | 35 | 35 | 35 2-4 | 3-6 | 4-8 | 5-9 620 30 2.25s 279ms 93%
AN-94 46 | 34 | 31 | 31 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 560 30 2.25s 254ms 93%
כמו ואל 47 | 37 | 30 | 30 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 900 20 2.18s 225ms 94%
XM4 45 | 30 | 30 | 30 3-5 | 4-6 | 5-8 | 6-9 721 30 2.36S 238ms 95%
AK-47 (מלחמה קרה) 54 | 36 | 36 | 36 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 660 30 2.24s 267ms 95%
קריג 6 45 | 33 | 33 | 30 3-4 | 4-6 | 5-8 | 6-10 655 30 2.19S 263ms 96%
QBZ-83 42 | 34 | 31 | 28 3-5 | 4-7 | 5-10 | 6-12 720 30 2.15s 221ms 97%
FFAR 1 35 | 25 | 25 | 25 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 900 25 2.48s 300 מ ‘ 94%
גרוזה 41 | 30 | 27 | 27 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 755 30 2.12s 221ms 96%
C58 58 | 37 | 37 | 37 2-3 | 3-5 | 4-6 | 5-8 533 25 2.00s 302ms 96%
פרה 37 | 29 | 29 | 29 3-4 | 4-6 | 5-8 | 6-10 790 30 3.17s 296ms 93%
EM2 61 | 41 | 41 | 41 2-3 | 3-5 | 4-6 | 5-7 533 20 2.04S 375ms 94%
גרב 40 | 30 | 30 | 30 3-4 | 4-6 | 5-8 | 7-10 750 30 2.40s 290ms 96%

אם אתם מחפשים סטטיסטיקות על שיעורי נשק אחרים, בקרו בדף הסטטיסטיקה המלא שלנו לסטטיסטיקה של Warzone נשק למידע נוסף!

ושם יש לך את זה! אני מקווה שעכשיו אתה אדון ברובי התקיפה של Warzone Arsenal, ואתה מוכן להעמיד את הידע החדש שלך למבחן. אבל במקרה שאתה עדיין רעב לטיפים וסטטיסטיקה, הקפד לבדוק את מדריכי Warzone האחרים שלנו! יש לנו רשימת שכבות של כל כלי נשק ראשוני במשחק, בתוספת רשימה של העומסים הטובים ביותר לאי קלדה ואי -לידה מחדש.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

מיטב העומסים על רובה תקיפה מלחמה: קבצים מצורפים, הגדרה, הטבות

Rifles ו- Loadestoat

מחלקת Activision / Infinity

מלחמת האזור המקורית מחזקת ארסנל מרשים של נשק המשתרע על קטגוריות מרובות, ARS אינן יוצא מן הכלל. אז הכנו רשימה של עומסי הרובה המטה -תקיפה הטובים ביותר שתוכלו להיות לכם בקלדרה של Warzone כדי להבטיח יתרון על פני שחקנים אחרים.

ARS ידועים בעיקר בזכות הרבגוניות הגדולה שלהם במצב Royale של Call of Duty Royale. חלקם מתמחים בטווח ארוך, בעוד שאחרים שולטים במלחידים קרובים. אבל לא כל אחד מהם הוא בר -קיימא אם אתה רציני לגבי המשחק .

המאמר נמשך לאחר המודעה

בין אם ברצונך לקרוע את האויבים שלך בדיוק כמו לייזר או פשוט רוצה אקדח לעשות זאת אתה יכול לסמוך, תרצה להוסיף AR לטעינה שלך. עם זאת, לא כל כלי הנשק במלחמה זהים. למעשה, ישנם רק מעטים שכדאי באמת לפלס ולהשתמש בהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הרכבנו רשימת שכבת רובה תקיפה המדרגת את כל ה- ARS הטובים ביותר ב- Warzone ואת הקבצים המצורפים שאתה צריך להשתמש בהם עבורם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זכרו, אם אתם מוכנים לצלול ל- Warzone 2 ורוצים לבדוק את ה- ARS הטובים ביותר בסרט המשך כדי לשלוט באל מזרה, הקפידו לבדוק את רשימת המטא הטוב ביותר שלנו לשימוש ב- Warzone 2. אם אתה מחפש סקירה כללית יותר של כלי הנשק הטובים ביותר WZ2, שקול לבדוק את רשימת השכבה שלנו.

תוכן

 • מה ה- AR הטוב ביותר ב- Warzone?
 • הכי טוב ב- AR ב- Warzone
 • כלי נשק התומך הטוב ביותר ב- Warzone

מה ה- AR הטוב ביותר ב- Warzone?

ה הטוב ביותר ב- AR ב- Warzone הוא COOPER Carbine. עם מטא חדש במקום, קופר קרבין תפס את מקומו של ק”ג M40 כ- AR החזק ביותר ב- Warzone. למרות שזה נפגע מכמה נרפים, זה עדיין נשק דומיננטי שקל מאוד לשימוש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם TTK הגבוה להפליא, רתיעה נמוכה וטווח נזקים נהדר.

הכי טוב ב- AR ב- Warzone

יש טונות של רובי תקיפה שונים לשימוש ב- Call of Duty: Warzone, מה עם המשחק שיש לו יותר ממאה כלי נשק אין זה מפתיע. אז במקום לעשות כל AR בודד, כאשר חלקם היו חלשים משמעותית מאשר אקדחי המטה, בחרנו את הטופ 23 לשקול.

המאמר נמשך לאחר המודעה

23. RAM-7

RAM-7 WARZONE

ה- RAM-7 הוא אחד ה- ARS המוערכים ביותר ב- Warzone.

העומס הטוב ביותר של RAM-7 WARZONE

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: ריינג’ר FSS
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 50 מגנים עגולים

AR מהיר ברק זה הפך לפופולרי כבר בשנה הראשונה לאזור מלחמה כאשר הוצג כשלל רצפה. מאז, שחקני Warzone גילו עד כמה באמת יכול להיות AR זה יכול להיות. בעוד שהפופולריות של ה- RAM-7 התדלדלה ב- Warzone Pacific, היא עדיין יכולה לגרוס אפילו במכלית האויבים ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- Meta Build הנוכחי עוסק בהגדלת טווח האקדח ודיוקו של האקדח, מה שהופך אותו להרבה יותר בר-קיימא בכיבוי אש בינוני-אזור ש- RAM-7 נאבק לעתים קרובות להצטיין בו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

22. Itra התפוצץ

מסך תצוגה מקדימה של Itra Bult

פרץ ה- iTra הוא AR רב -תכליתי להפליא.

העומס הטוב ביותר של Itra Warzone

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: פרפטו 140 מ”מ ראפידה
 • אופטיקה: G16 2.5X
 • המניה: Botti SMI מתכוונן
 • תחתון: קרבר חזית
 • מגזין: 8 מ”מ Klauser 24 עגולים מהירות
 • תַחְמוֹשֶׁת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזה מפוארת
 • הֲטָבָה: חִיוּנִי
 • Perk2: טעון לגמרי

פרץ ה- iTra הוא רובה חצי אוטומטי של פרץ 4 סיבובים המציע דיוק רב ונזק מתון על טווחים ארוכים. בעוד שקצב האש שלו עשוי להיות מעט בצד האיטי יותר, הדיוק הנוסף הופך אותו לאופציה הגונה עבור קרב אש באמצע עד לטווח הארוך.

אם ברצונך להשתמש ב- Vanguard AR זה, אנו ממליצים להתאים אותו ל- SMG הטוב ביותר ב- Warzone כדי להבטיח שיש לך אפשרות משנית חזקה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

21. AS44

משחק Warzone

ניתן לבטל את נעילת ה- AS44.

Best AS44 Warzone Loadout

 • לוֹעַ: משתיק מרקורי
 • חָבִית: Kovalevskaya 615 מ”מ
 • אופטיקה: G16 2.5X
 • המניה: ZAC 12B Custom
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 7.62 גורנקו 50 קסמים עגולים
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: גונג-הו
 • Perk 2: טעון לגמרי

בעוד ש- AS44 ב- Warzone מסווג כרובה תקיפה, קצב האש המהיר שלו ויעילות הטווח הקרוב גורמים לו לפעול באופן דומה ל- SMG.

המאמר נמשך לאחר המודעה

במקום לנסות להתאים את הנשק הזה יותר לתפקיד רובה תקיפה, מטרת העומס הזה היא לשפר עוד יותר את קצב האש והמהירות שלו. התאם את הנשק הזה עם אחד מרובי הצלפים הטובים ביותר ב- Warzone, ותהיה קטלני בכל הטווחים.

20. FFAR 1

מסך תצוגה מקדימה של FFAR WARZONE

ה- FFAR היה אחד הנשק הפופולרי ביותר שהוצג במלחמה קרה של שחור אופס.

BEST FFAR 1 WARZOON LOADOUT

 • לוֹעַ: מדכא סוכנות
 • חָבִית: זרקור צוות טייגר
 • המניה: מלאי ריידר
 • אחיזה אחורית: עטיפת נחש
 • תַחְמוֹשֶׁת: SALLO 50 RND FAST MAG

ה- FFAR היה אינספור נרפים וחובבים מאז תחילת האזור. אמנם זה כבר לא יכול להיות רובה התקיפה הטוב ביותר במשחק, אך הוא עדיין יכול להיפטר נזק הגון, בתנאי שתעביר אותו עם הקבצים המצורפים הנכונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם העומס הזה, הכל קשור לקרב האקדחים הקרוב והדחיפה אויבים באגרסיביות במהירות. ה- FFAR משגשג במעורבות זו ובלייזר AIM יציב, דיוק האש שלך יהיה די חזק בטווח הקרוב.

19. EX1

EX1 Rifle Rifle Outout Warzone

ה- EX1 דורש תקופת קירור לאחר דלדול המטען שלה.

קבצים מצורפים

 • לוֹעַ: מגבר סליל
 • חָבִית: SD Mantial Trant
 • אופטיקה: ח”כ. 3 מוד. 2 Sunfilter
 • המניה: עוגן AC-Titanium
 • תחתון: עצירת יד יון
 • מגזין: סוללת מתח גבוה קוונטית
 • אחיזה אחורית: אחיזה בוקעת
 • הֲטָבָה: לַהֲטוּטָנוּת
 • Perk2: ביד

ה- EX1 של עונה 5 הוא ללא ספק ה- AR הייחודי והעתידני ביותר ב- Warzone, אבל אין לו ממש את הכוח להגיע למקומות המובילים ברשימה שלנו.

למרות שראבן אכן טוען את האקדח בעונה 5, עליית הנזק הקטנה אינה מספיקה בכדי להפוך אותו לשכבה העליונה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אמנם קל לשלוט על הרתיעה על האקדח, אך פשוט אין לו את הנזק להתחרות בפסגה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

18. קריג 6

KRIG 6 WARZONE

הקריג 6 שלט ב- Warzone לעונות רצופות.

הטוב ביותר של Krig 6 Warzone Loadout

 • לוֹעַ: מדכא סוכנות
 • חָבִית: 15 ″ CMV MIL-SPEC
 • אופטיקה: זרועות ציריות 3x
 • תחתון: אחיזת סוכן שדה
 • מגזין: סטנאג 60 rnd

רובה התקיפה של המלחמה הקרה של OPS, מספק דיוק מצוין ועוסק בנזק רב בכל הטווחים, מה שהופך אותו לנשק בר -קיימא במלחמה. תוכנת רייבן בעבר פנתה את הנזק המקסימלי/המינימלי של הקריג, שראתה אותה נופלת מהנקודה הראשונה.

למרות נרף זה, הקריג הוא עדיין בחירה נהדרת בזכות הדיוק הגדול והרתיעה המינימלית שלה. צפו לראות את העומס הזה צץ מדי פעם כאשר השחקנים ממשיכים לעורר איתו הרס.

המאמר נמשך לאחר המודעה

17. פרה 83

Fara 83 Warzone Loadout

ה- FARA 83 קטלני בטווחים בינוניים על קלדרה.

FARA 83 WARZONE LOADOUT הטוב ביותר

 • לוֹעַ: מדכא גרו
 • חָבִית: 18.7 ″ חבית RPK Spetsnaz
 • אופטיקה: זרועות ציריות 3x
 • תחתון: אחיזת ספסנז
 • תַחְמוֹשֶׁת: Spetsnaz 60 rnd

למרות שהנזק המרבי שלה ירד מ -31 ל 29 וכולל רתיעה מוגברת, ה- FARA ממשיך להישאר בחוזקה בקטגוריית ה- AR הטובה ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- FARA 83 יוצא עם קצב אש מהיר ומלאי, פרופיל נזק גבוה ודפוס רתיעה נמוך, מה שהופך אותו להרסני לחלוטין קרוב למעורבות בינוני טווח. שקול לזיווג את ה- FARA 83 עם אחד הצלפים הטובים ביותר של Warzone כדי לעזור להרוג לטווח הארוך.

16. BP50

BP50 AR Warzone Loadout

ה- BP50 הוא רובה תקיפה אוטומטי לחלוטין.

BP50 BP50 WARZONE LOADOUT

 • לוֹעַ: מגבר רתיעה
 • חָבִית: MAES 538 מ”מ קורט
 • לייזר: Charlier CR לייזר
 • אופטיקה: רפלקטור צפחה
 • המניה: שלד MAES
 • מגזין: .30 תופים עגולים קצרים רוסים
 • תַחְמוֹשֶׁת: תַת קוֹלִי
 • אחיזה אחורית: אחיזה מודבקת
 • Perk1: אחיזה הדוקה
 • Perk2: טעון לגמרי

מגיעה לעדכון העונה מחדש של עונה 5, Bulpup BP50 AR משגשג לטווח בינוני ובהתכתשויות רבועות קרוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הבנייה שלנו לעיל מתמקדת במקסום קצב האש של האקדח כבר ובספקת הרבה ניידות, כך שתמיד צעד אחד לפני האויב שלך.

אל תפחד לשחק באגרסיביות עם ה- BP50, הנשק מבריק כשאתה מפעיל לחץ על היריבים שלך ולוקח את קרבות האקדח בסיכון גבוה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

15. בַּר

מסך תצוגה מקדימה של סרגל ב Vanguard

הבר הוא אחד הבחירות החזקות ביותר של Vanguard AR ב- Warzone.

העומס הטוב ביותר של Bar Warzone

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: CGC 30 ″ XL
 • אופטיקה: SVT-40 PU היקף 3-6X
 • המניה: Chariot WR
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 8 מ”מ Klauser 40 Mags עגול
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: HardScope
 • Perk 2: טעון לגמרי

רובה התקיפה של הבר הגיע לאזור מלחמה כתוצאה מאינטגרציה של Vanguard. בעוד שיתרונות וזרם רבים משתמשים כעת ב- STG44, תפוקת הנזק הגבוהה של הבר ודיוק עדיין הופכים אותו לבחירה נהדרת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כדי לקחת את ה- AR הזה לשלב הבא, רשמנו קבצים מצורפים המשפרים את הדיוק, ספירת התחמושת ופלט נזק. אם אתה מחפש AR חדש כדי להוסיף לרשימת המועדפים שלך, אל תסתכל רחוק יותר מהסרגל.

14. Amax CR-56

AMAX CR-56 אולי לא קטלני כמו שהיה פעם, אך הוא עדיין אורז אגרוף.

הטוב ביותר של CR-56 AMAX WARZONE עומס

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: טמפוס 26.4 ″ ארכנג’ל
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 45 מגמות עגולות

AMAX CR-56 (AKA The Galil) נותר בחירה אהובה על מעריצים מאז הצגתו ל- Warzone. בעוד שקצב הבחירה שלה התדלדל מעט בחודשים האחרונים, קבוצה של חובבים לטווח הנזקים שלה בעונה 5 Reloaded העניקה לאקדח חכירה חדשה של החיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

העומס העמקס הקטלני ביותר עוסק בדחיפת האקדח לגבולותיו המגבילים, תוך שמירה על מהירות המודעות שלו למינימום. אל תדחה את הקליפ של 45 העגול של AMAX, מכיוון ש- AR זה מסוגל לשאוב כמה מספרי נזק מסחררים באמת.

זה נכון במיוחד כשאתה מצליח לנצל את מכפיל הראש של האקדח.

13. AK-47 (CW)

AK-47 OP שחור מלחמה קרה

ה- AK-47 הוא עיקרי משחקי Call of Duty.

העומס הטוב ביותר ב- AK-47 Warzone

 • לוֹעַ: מדכא גרו
 • חָבִית: 20 “חבית Spetsnaz RPK
 • אופטיקה: זרועות ציריות 3x
 • תחתון: אחיזת ספסנז
 • מגזין: 45 Rnd

המלחמה הקרה AK-47 היא אחד התותחים המזוהים באופן מיידי בסדרת Call of Duty והילד עושה את זה אורז אגרוף קטלני כאשר הוא מצויד עם הקבצים המצורפים הנכונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

AR מתוצרת רוסית זו ממשיכה להיות בחירה הגונה בעונה 5 טוען מחדש, כששחקנים מרימים אותה ומשתמשים ב- TTK הגבוה שלה. בעוד שהרתיעה שלו מעט מכה, הנזק הגבוה המוצע מעומס זה הוא פנטסטי.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

12. M13

M13 Warzone

ה- M13 הוא עדיין רובה אמין ב- Warzone.

Best M13 Warzone Loadout

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: טמפוס מרקסמן
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 60 מגמות עגולות

לעתים קרובות מתעלמים מ- M13 באזור מלחמה בכל מה שקשור לבחירת רובי התקיפה הטובים ביותר. יתכן שהוא לא יספק נזק רב כמו הבחירה העליונה הנוכחית, אבל האקדח הזה מפצה על כך בקצב האש המהיר שלו. למרות רתיעה הניתנת לניהול, לעיתים קרובות עדיף להתמקד בקרבות למעורבות בינונית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אחרי הכל, שיעור האש הגבוה יכול להשאיר אותך במהירות בעפר אם אתה מתגעגע לצילומים הראשונים הראשונים האלה. אם אתה אחרי AR שמציע גם מהירות וגם דיוק, תרצה לתת ל- M13 מערבולת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

11. M4A1

M4A1 WARZONE

לא קשה לראות מדוע ה- M4A1 נותר בחירת עיקרי.

העומס הטוב ביותר ב- M4A1 Warzone

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: מלאי M16 Grenadier
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 60 מגמות עגולות

ה- M4A1 היה רובה תקיפה דומיננטי בלוחמה מודרנית מאז שוחרר המשחק. בעוד שהרתיעה המתונה שלה מונעת ממנו להיות הבחירה הטובה ביותר, הנזק הגבוה והטווח הגדול שלו הופכים אותו לאחד ה- ARS המגוונים ביותר ב- Warzone.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- M4A1 יכול להיות מצויד בשלל דרכים שונות, אך מבנה זה עוסק בחיזוק הטווח של ה- M4, תוך שהוא עדיין מאפשר לך לשחק באגרסיביות. 60 הסיבובים הנוספים מאפשרים לך להעניש שחקנים מרובים, מה שמאפשר לך פוטנציאל לתבוע את אותם מגבוני חוליות חשובים.

10. קילו 141

קילו 141 Warzone

הקילו 141 היה אחד התותחים החזקים ביותר ב- Warzone כבר כמה עונות.

הטוב ביותר קילו 141 מלחמה על מלחמה

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: Singuard Arms 19.8 “פרובלר
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 50 מגנים עגולים

בעוד שה- KILO 141 לא קיבל שינויים ב- WARZONE עונה 5 טוען מחדש, AR המגוונת ביותר הזו כבר מזמן הייתה בחירה דומיננטית באזור מלחמה בזכות הדיוק המדהים שלו, רתיעה מינימלית וטווח נזקים פנטסטי. למעשה, AR זה התברר כה הרסני עד שרוב בסיס השחקנים ניצל אותו בעונות האחרונות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם העומס הזה, תוכל לקרן ללא מאמץ שחקנים מכל המרחקים בלי הרבה רתיעה. פשוט לחץ על היעד שלך ותן לכדורים לעוף. נוסף.

9. NZ-41

רובה תקיפה NZ-41 COD NZ-41

העומס הטוב ביותר ב- NZ-41 Warzone

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: Orbweaver 360 מ”מ לפני הספירה
 • אופטיקה: SVT-40 PU היקף 3-6X
 • המניה: חבילת Orbweaver E
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 6.5 מ”מ סאקורה 50 מגנים עגולים
 • תַחְמוֹשֶׁת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: לְהַדֵק
 • Perk 2: טעון לגמרי

ה- NZ-41 אולי כבר לא ה- AR הטוב ביותר במשחק, אבל הוא עדיין אורז אגרוף. לא רק שאין לזה רתיעה, אלא שה- TTK שלו הוא לחלוטין דרך הגג. זה נכון במיוחד כשאתה מכה אותו עם הקבצים המצורפים הטובים ביותר למטא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

8. ק”ג M40

WARZONE KG M40 עם רקע קלדרה

רובה התקיפה של KG M40 הוצג בעונה 2.

הטוב ביותר KG M40 WARZONE עומס

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: Reisdorf 720 מ”מ אפוף
 • אופטיקה: SVT-40 PU היקף 3-6X
 • המניה: Krausnick 12V
 • תחתון: M1930 Strife זווית
 • מגזין: 8 מ”מ קלאוזר 60 תופים עגולים
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: אחיזה הדוקה
 • Perk 2: טעון לגמרי

ה- KG M40 ערך את הופעת הבכורה שלו בעונה 2 של Warzone ומאז, שחקנים משתמשים ב- “סוס עבודה” זה כדי לחסל את האויבים שלהם. הרובה הזה עוסק בנזק גדול ומתגאה בקצב אש מוצק, מה שהופך אותו למגוונת במיוחד בקלדרה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד ש- KG M40 החזיק את המקום הראשון בעונה 4 טוען מחדש, סט של נרפים דחף אותו כמה מקומות אך הוא נשאר חזק בעונה 5 RELADED RELADED.

7. ניקיטה אבט

Nikita avt Warzone Loadout

ה- Nikita Avt AR הגיע לעדכון עונת האזנה 3.

הכי טוב ניקיטה אפט במלחמה

ל- Nikita AVT יש את שיעור האש הטוב ביותר בכיתה עבור רובי תקיפה במלחמה. אמנם ניתן לחייב את ה- AR הזה לטווח ארוך, אך קצב האש המהיר שלה מקשה על השליטה אלא אם כן אתה מצייד את ההתקשרות הנכונות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרבה המזל, עומס הניקיטה שלנו ממזער את רתיעת האקדח, ומבטיח את הצילומים שלך יישארו מדויקים. אם אתה מחפש AR קרוב לאמצע טווח, הניקיטה היא בחירה הגונה.

6. פולקססטורמגווהר

תצוגה מקדימה של נשק Volk Vanguard

הוולק טיפס על כמה מקומות בעונה 4 טוען מחדש.

Best Valkssturmgewehr Warzone Loadout

 • לוֹעַ: מגבר רתיעה
 • חָבִית: הוקנסון 142 מ”מ מהיר
 • אופטיקה: רפלקטור צפחה
 • המניה: מלאי שהוסר
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 8 מ”מ קורץ 60 תוף עגול
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת בד
 • Perk 1: אקרובטי
 • Perk 2: מָהִיר

הוולק ראה ספייק במשחק בעונה 3, עם עומסים כמו זה שמעל לשכפל את ה- FFAR Meta. קיום AR שמאפשר לך למהר למורד את האויבים שלך ולהתעצבן זה יתרון להפליא, במיוחד בשמירה של פורצ’ן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כעת, בעונה 5 טוען מחדש, וולק ביצע התחייה בזכות כוחו המוחץ בקרבות יריות בינוניות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לכן, אם אתה עוקב אחר AR אתה יכול לסמוך עליה במהלך קרב אש קרובה, אתה לא יכול להשתבש עם הוולק.

5. STG44

STG44 במלחמה

ה- STG44 הוא כרגע ה- AR הטוב ביותר ב- Warzone.

העומס הטוב ביותר של STG44 Warzone

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: VDD 760 מ”מ 05B
 • אופטיקה: SVT-40 PU היקף 3-6X
 • המניה: VDD 34S משוקלל
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 7.62 גורנקו 50 קסמים עגולים
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: חִיוּנִי
 • Perk 2: טעון לגמרי

כאשר ה- STG44 שוחרר במקור כנשק Vanguard ב- Warzone, אף אחד לא יכול היה לדמיין שהוא בסופו של דבר יטען את 10 המקום הראשון. עם זאת, זה השתנה במהירות עם שילוב החלבון.

ה- STG44 הפך לאחד ה- ARS הפופולריים ביותר ב- Warzone בזכות אופיו המאוזן, אך היעיל. וכדי לעשות שימוש מלא בכלי הנשק הזה, הקפד להשתמש ב- STG44 Tomeout שלנו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

4. גראו 5.56

Grau Warzone

הגראו הוא בחירה מוצקה בעונה 5 טוען מחדש.

הכי טוב גראו 5.56 עומס מלחמה

 • לוֹעַ: מדכא מונוליטי
 • חָבִית: טמפוס 26.4 “מלאך
 • אופטיקה: VLK 3.0x אופטיקה
 • תחתון: קומנדו הקדמה
 • תַחְמוֹשֶׁת: 60 מגמות עגולות

לגראו יש את מראה הברזל הנקי ביותר במשחק כולו, אבל ה- VLK 3.0x אכן מקל על להישאר מדויק במרחק, ומעניק לך יתרון בכיבוי האש הבינוני.

בעוד שרובה הלוחמה המודרני הזה התעלמו בעונה 4 טוען מחדש, סט של חובבים הציב אותו שוב לאור הזרקורים שוב בעונה 5.

אף על פי שהפופולריות שלה עם הקהילה מונעת על ידי הרבה נוסטלגיה, זה ללא ספק נשק חזק שמגרס אויבים בטווח בינוני.

המאמר נמשך לאחר המודעה

3. Vargo 52

רובה תקיפה של Vargo Warzone

לווארגו יש דפוס רתיעה יציב יחסית.

העומס הטוב ביותר של Vargo Warzone

 • לוֹעַ: מדכא גרו
 • חָבִית: 18.6 ″ כוח המשימה
 • אופטיקה: זרועות ציריות 3x
 • תחתון: אחיזת ספסנז
 • תַחְמוֹשֶׁת: Spetsnaz 60 rnd

הווארגו ממשיך להיות מתמודד חזק, במיוחד עכשיו שרבן הפחית את הרתיעה שלו.

עם טווח הנזק הפנטסטי והדיוק הגבוה שלו, שחקנים המחפשים רובה תקיפה ברמת דיוק רבה ירצו להשתמש בעומס הקטלני הזה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

2. XM4

XM4 באקדח המלחמה הקרה עם לוגו של WZ Pacific

ה- XM4 גוזל לחלוטין בכיבוי אש קרוב.

העומס הטוב ביותר ב- XM4 Warzone

 • לוֹעַ: מדכא סוכנות
 • חָבִית: 13.5 ″ כוח המשימה
 • אופטיקה: זרועות ציריות 3x
 • תחתון: אחיזת סוכן שדה
 • מגזין: סטנאג 60 rnd

רובה OPS Black Ops אמין, שהיה ידוע בעבר בשם הקומנדו, חולק הרבה קווי דמיון לזה של ה- M4A1. אמנם ייתכן ש- XM4 הועבר בעבר, אך הוא עדיין ממיס לחלוטין את היריבים בקרבת כיבוי אש בינוני.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עומס ה- XM4 הספציפי הזה עוסק בהגברת טווח הנזקים והדיוק האפקטיבי של האקדח, ובמקביל לשפר מאוד את הטיפול שלו כאשר הוא הולך מלא AUTOO.

1. קופר קרבין

קופר קרבין מלחמה

קופר קרבין הוא אחד ה- ARS הפופולריים ביותר ב- Warzone.

העומס הטוב ביותר של קופר קרבין מלחמה

 • לוֹעַ: MX משתיק
 • חָבִית: 22 ″ Cooper Custom
 • אופטיקה: SVT-40 PU היקף 3-6X
 • המניה: קופר 45Rs
 • תחתון: M1941 עצירת יד
 • מגזין: 9 מ”מ 60 תופים RND
 • תַחְמוֹשֶׁת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: אחיזה הדוקה
 • Perk 2: טעון לגמרי

קופר קרבין מצטיין באופן ספציפי בהתקשרות קרובה בזכות קצב האש המדהים והניידות שלו. עבור אותם שחקנים שנהנים לשחק באגרסיביות, אז ה- AR הזה הוא בהחלט בחירה סולידית.

כאשר הם מצוידים עם הקבצים המצורפים הנכונים, ניתן להגביר את יעילותו של הנשק הזה עוד יותר, מה שהופך אותו בקלות לאחד ה- ARs הטובים ביותר ב- Warzone עונה 5 לטעון מחדש.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

כלי נשק התומך הטוב ביותר ב- Warzone

לאחר שהחלטת על הטעינה הטובה ביותר של Warzone AR עבור סגנון המשחק האישי שלך, חשוב שתבחר נשק משני או תומך מוצק.

לראות כי רובי תקיפה הם אידיאליים להתרגשות בינונית, הדבר הטוב ביותר שלך יהיה למצוא נשק שטוב בהתקשרות קרובה, ונשען כלפי מי שמתאים לך הכי טוב.

רשמנו שלושה עומסי נשק נפרדים שהם מושלמים כאשר הם משויכים עם כל אחד מעומסי ה- AR שלמעלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

1. העומס הטוב ביותר של מרקו 5

תצוגה מקדימה של Marco 5 Warzone נשק

ה- SMG החדש של מרקו-5 שולט במריבות ברבעון הקרוב.

2. עומס MP40 הטוב ביותר

מסך תצוגה מקדימה של MP40 Warzone

ה- MP40 הוא כרגע ה- SMG הטוב ביותר ב- Warzone.

 • לוֹעַ: מגבר רתיעה
 • חָבִית: VDD 189 מ”מ קצר
 • אופטיקה: רפלקטור צפחה
 • המניה: Krausnick 33 מ ‘מתקפל
 • תחתון:M1941 עצירת יד
 • מגזין: 7.62 גורנקו 45 מגמות עגולות
 • סוג תחמושת: התארך
 • אחיזה אחורית: אחיזת פולימר
 • Perk 1: לְהַדֵק
 • Perk 2: מָהִיר

3. העומס הטוב ביותר ב- H4 Blixen

מסך תצוגה מקדימה של H4 Blixen נשק

ה- H4 Blixen הוא בחירת SMG נהדרת ב- Warzone עונה 5 טוען מחדש.

 • לוֹעַ: מגבר רתיעה
 • חָבִית: Bergstrom 17 ″ F3
 • אופטיקה: רפלקטור צפחה
 • המניה: מלאי שהוסר
 • תחתון:SG98 קומפקטי
 • מגזין: 7.62 גורנקו 54 מגמות עגולות
 • אחיזה אחורית: אחיזה מודבקת
 • תַחְמוֹשֶׁת: התארך
 • Perk 1: צי
 • Perk 2: מָהִיר

אז הנה לך את זה, הבחירות המובילות שלנו של ה- ARS הטובות ביותר ב- Warzone ובקבצים מצורפים לשימוש.

מחפש עוד מעומסי וטיפים הטובים ביותר של מלחמת המלחמה? עיין ברשימת המדריכים שלנו למטה: