שממה 3 בונה: הכישורים הטובים ביותר למסיבה שלך

Contents

המפגינים יכולים להיות קטלניים עם השילוב הנכון של תכונות ומיומנויות.

בונה | שממה 3 וויקי

בונה שכן שממה 3 היא שילוב אופטימלי של ציוד כמו מיומנויות, נשק, שריון ותכשיטים המגדירים קבוצה ספציפית של סגנון משחק או מדגישים חוזק טבעי מסוים של דמות. דף זה כולל רשימה של שבניות Wasteland 3 שנוצרו על ידי צוות Fextralife, כמו גם בניינים שהוגשו על ידי המשתמש.

שממה 3 בונה

מדריך לבניית צלפים ערמומי: צלף DPS גבוה

Wasteland 3 Builds Builds – Snieky Sniper Build. משתמש ברובי צלפים ואקדחים (כמו צלף ב- X-Com) כדי לפופ ראשים בקלות. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית צלפים, בדוק את זה!

מדריך לבנות Rocketeer Reckon: כיף נפץ

Wasteland 3 Builds Builds – Recon Rocketeer Build. משתמש רקטות ואקדחים אכן נושבים אויבים לגברים. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית תקנה כבדה, בדוק את זה!

מדריך לבניית מדען תת -מקלע: הפעל אקדח בסגנון

Wasteland 3 Builds Builds – תת -מקלע מדען לבנות. משתמש בלעדית עם תת מקלע תותחים כדי לבזבז את אויביו במבט של כדורים יסודיים. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית אקדח תת -מקלע, בדוק את זה!

מדריך לבניית רובה ציד: מנהיגות AOE

Wasteland 3 Builds Builds – Shibuent Serceant Build: משתמש ברובה ציד כדי לגרוס את אויביו על ידי תריסר, והכל תוך כדי חניכת חברי הצוות שלה בתהליך. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית רובה ציד אז בדוק את זה!

מדריך לבנייה שיכור-פו: קריטי תגרה

שממה 3 מדריך בונה: Build Fighter Build: משתמש בנשק מכוסה כדי לפרוס ולקוביות את אויביו למוות. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית תגרה, בדוק את זה!

מדריך לבניית היטר כבד: תותחים גדולים!

Wasteland 3 Builds Build: Heavy Hitter Build: משתמש במקלעים כבדים ומשגרי טילים כדי לפוצץ את החרא החי מכל אויב על המסך. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית תותחן כבד, עם קצת מנהיגות, בדוק את זה!

מדריך לבניית Firestarter פנטסטי: שליטה על הלהבה

שממה 3 מדריך לבנות: Build Firstarter Fantastic: משתמש בלהט להלהב כדי לשלוט בשדה הקרב כולו. איך לבצע את הבנייה הזו, כולל כמה כלי נשק להשתמש בהם, באילו מיומנויות לקחת ואילו טבות להרים. אם חיפשת בניית פירו, בדוק את זה!

עוד מבנים בקרוב!

עוד בונה בקרוב!

קהילה בונה לשממה 3

שתף את יצירות הבנייה שלך על ידי הוספתן להלן!

הצטרף לדיון בדף עייף מפרסום אנון? הירשם!
ניהלתי מבנה צלף נפיץ של חרא חרא מגניב. תוקף תוקף רוקט הורג את ה- FTW!

רק מתחיל משחק ואני הולך להפוך את אחת משתי הדמויות הראשונות שלי לצלף ערמומי. אהבתי באמת להיות דמות תגרה בשממה 2 (פטיש הפלזמה שלט!) – כל מתכנן לבצע בניית דמות תגרה?

אוהב את הבניינים ואני אנסה לרובה ציד ולצלף ערמומי מהעטלף, אבל אני יודע מהסרטון הקומפוזיציה שלך זה קצת קשה לוודא שיש לך הכל מכוסה. כל הצעה לגרום לבניינים לעבוד יחד (כל אחד מהם שהרכבת) או ליתר די?

שממה 3 בונה: הכישורים הטובים ביותר למסיבה שלך

מחפש את הבניינים הטובים ביותר בשממה 3? אם אתה קבור במשחק השממה האחרון, ייתכן שתצטרך יד לבחירת חולית קטלנית עבור המשלחת שלך בקולורדו הפוסט-אפוקליפטי. אתה יכול לקבל עד שישה אנשים בסגל שלך, כולל שני בני לוויה וארבעה ריינג’רס. ניתן לגייס ריינג’רס מ- Ranger HQ על ידי סיום ההדרכה ותמיד תוכלו לחזור לגייס ריינג’רס חדשים לאורך כל המשחק, אז אל תדאגו אם מישהו לא יסתדר – או אם חבר חוליה בועט בזה.

בחירת מיומנויות השממה שלך 3 יכולה להיראות חיונית להישרדות בתחילת המשחק, אך אינך צריך לבזבז את כולם בבת אחת, ואנחנו ממליצים לחכות עד שתגיע למרכז הריינג’ר ולקבל חוליה שאתה רוצה להשקיע בה. כמובן שמצאנו כי מיומנויות מסוימות טובות בהרבה מאחרות; כאלה שלא יכולנו לשרוד בלעדיהם, ואלה שלא השתמשנו בה הרבה. אתה יכול למצוא גם שבמה 3 בני לוויה במיקומים שונים במפה שמוכנים להצטרף לריינג’רס המדבריים ולהגיע עם מערך מיומנויות שנבנה מראש, ‘פנימה’ עם סיעות מסוימות, ולעיתים נשק מיוחד.

כשאתה מגדיר את הצוות שלך, אתה צריך גם לחשוב על הכישורים שאתה צריך כדי לעקוף מחסומים מסוימים סביב המפה כדי לקידום המשחק, כמו תיקון מכונה כדי לעבור דלת, נקיקת כספת, לברוח מקטטה, או לשכנע יריב סורר שאתה לא מצויד לקחת על עצמך, לסגת במקום זאת.

למי צריך להיות במסיבת השמה שלך 3?

כשאתה בונה את חולית השממה שלך 3, אתה רוצה לקבל וריאציה של סוגי נזקים והתמחויות, במיוחד כמצבים שונים שאתה נתקל בו קוראים לזה כמו להילחם במכונים, או לקחת דובים מוטציה גדולים. זה נכון גם למיקומי קרב, בין אם זה נגרם מהכביש על ידי דורסיי צמאי הדם, או לוקח על עצמם ליצני רוצחים במבוך תת -קרקעי ומוזר מאוד של מנהרות. אבל, אם אתה זקוק לבנייה שמוכנה לכל אירוע, הנה בנייתנו המומלצת והטובה ביותר Wasteland 3 עבור כל דמות ולמי שאתה צריך במסיבת Wasteland 3 שלך כולל הטבות מתחילות, והתכונות העיקריות שעליך לבנות עליהן.

Wasteland-3-Builds-Combat-Medicic

חובש קרבי

 • מיומנויות: זרועות קטנות/עזרה ראשונה/אמצעי שריון
 • תכונות: תיאום, מהירות, אינטליגנציה
 • הטבות: יריית מגרסה מוקשה, בריאה, תגובת חירום
 • כלי נשק: אקדח ורובה ציד

. זה גם אומר שתהיה זריז בטיול למרחקים ארוכים, לקחת צילום קרוב לטווח קרוב ונסוג למקום מבטחים. אמצעי שריון הוא יתרון ניתן להשיג נוסף של מבנה זה, יותר מאשר אמצעי נשק בו מרבית המודלים דורשים כעשר נקודות מיומנות.

פורץ מנעולים

 • מיומנויות:
 • תכונות: תיאום, כוח, מהירות
 • צייד קשה, בריא, גופר
 • כלי נשק:

במסע שלך דרך התחומים הרבים והרבים בקולורדו, כנראה שגילית את הכמות העצומה של דלתות, ארגזים וכספות – שרובם ניתן לפתוח רק על ידי פיקוח מנעול. אתה תמיד יכול לגלוש רימון או להשיק חומר נפץ, אבל הנעילה היא הרבה יותר שקטה, ומשמעותה הימנעות מכל קרבות מיותרים ובזבוז משאבים יקרי ערך. התחת הקשיח הוא גם מיומנות נוספת הדרושה לך לבדיקות הדיאלוג של שמירת הסף כדי להשאיר אותך מהצרות עם כנופיות סוערות והמונים קשים יותר.

Wasteland-3-Builds-Sniper

צַלָף

 • מיומנויות:
 • תכונות: תיאום, מודעות, אינטליגנציה
 • הטבות:
 • כלי נשק: צלף ואקדח

צלפים הם חובה לבניית Wasteland 3 שלך, ומשויכים לזרועות הישרדותיות ואנשי הישרדות, יכולים להסתגל לרוב המצבים. . זה גם לא שימושי מאסיבי מצויד גם בצלפים, בגלל הטווח שלהם מאיומים עוינים, אבל אתה יכול לקבל שימוש מסוים מכמה נקודות מיומנות שהושקעו בזרועות קטנות. .

 • מיומנויות: אקדחים גדולים/מכניקה/תיקון טוסטר
 • תכונות:
 • נע למעלה, חולשה מבנית, שימושי
 • כלי נשק: פלאמפרור ומקלע כבד

‘התותחים הגדולים’ בשממה 3 לא תמיד אורזים את האגרוף שאתה צריך אליהם ומצאנו ש- FlameTherys היו הרבה יותר אמינים (אל תדאג אוהדי DOS, זה די כלול). מכונאי הוא גם מיומנות הכרחית נוספת לעקיפת מלכודות קטנות או לתקן מכונות כדי לקבל גישה לחדרים. תיקון טוסטר הוא רק בונוס נחמד, אם אתה פשוט נתקל בטוסטר שצריך לתיקון, DUH. אתה רוצה גם להצטבר בהטבות מכונניות, כשאתה מגיע לשימוש וודא שיש לך צריחים ניתנים לפריסה, החבר’ה הקטנים האלה לא יסולא בפז במאבק.

שממה-3-בונים-מנהיגות

בעל חוק

 • מיומנויות: כלי נשק אוטומטיים/חומרי נפץ/מנהיגות/בעיטה תחת
 • תכונות: כריזמה, מהירות, תיאום
 • הטבות: עצרת, דמורליזציה, ירייה לניקוי
 • כלי נשק: רובה ורוקט

. המנהיגות משפרת את סיכוי השביתה הקריטי של הצוות שלך ואת המורל הכללי, ולכן להיות יורה צף וגמיש, מזדווג די יפה עם SMGs ורובים. בעיטה התחת היא מיומנות נוספת שנמצאת שימושית כדי להגיע לדרישות הדיאלוג הרצויות שיכולות להשפיע בהרבה על תוצאות המצבים.

Gunslinger/חוקר

 • מיומנויות: זרועות קטנות/מדע מוזר/דברים חנון או מודדי נשק
 • תכונות: תיאום, כוח, אינטליגנציה
 • הטבות:

כלי נשק ומדעים מוזרים מספקים כל מיני הטבות ממרומצנים לרימונים ועד חומרי נפץ קפואים. הבנייה השממה 3 הזו ניתנת להחלפה עם רובים אוטומטיים וזרועות קטנות, אך פריצת רובוטים ומחשבים היא ממש שימושית, כמו גם פתיחת אפשרויות דיאלוג נוספות. אם אין לך כבר ריינג’ר Build או לוסיה וסון כבן לוויה מוקדם, ניתן למצוא פיזפי יורן באספן, ויש לו את כל הכישורים האלה כבר מצוידים.

ג’ינה ליז ג’ינה אוהבת לשוטט במישורים בוואלהיים, לחקור את המערכות המיושבות בסטארפילד, לאחל לדמויות חדשות בגנשין אימפקט וברכבת הכוכבים של הונקאי, ובזומבים בשטחים ופריטים מפלצתיים אחרים במשחקי אימה. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עוד מ- PCGamesn עקוב אחרינו לחדשות, מדריכים וביקורות יומיומי של מחשב אישי בטוויטר, פייסבוק, Overwolf, Steam ו- Google News. או הירשם לניוזלטר החינמי שלנו.

.

מצא את הבנייה הטובה ביותר עבור הדמות שלך באמצעות מדריך זה לשממה 3.

יצירת דמויות ב שממה 3 עכשיו מהנה להפליא בגלל מגוון עצום של מיומנויות, מוזרויות והטבות. הדובדבן מלמעלה הוא חלוקת תכונות, המאפשרת כוונון עדין אחרון.

שממה 3 זה יתאים לכל סוג של סגנון משחק, החל מצלפים טקטיים והרס נפיץ ועד אכזרי אכזרי. .

Build Sniper

צלף זקוק לדיוק קיצוני ולנזק קריטי גבוה, שכן כל מי שנהנה מהריגוש של סוג הלחימה הגבוה שלו. מבנה זה משמש להתאים למטרות אלה ועוד.

רוצח עזים הוא הרקע הטוב ביותר לסוג זה של בנייה בגלל הבונוס של 5% על סיכוי פגע קריטי.


תֵאוּם 2
1
מוּדָעוּת 10
כוח 1
מְהִירוּת 1
אינטליגנציה 5
כַּרִיזמָה 1
 • רובי צלפים – מגביר את רובה הצלפים פגע בסיכוי של עד 30%.
 • חרא מגניב – מגדיל את קבלת הפנים עד 10% ויוזמה עד 40%.
המוזר הטוב ביותר
 • משאלת מוות – הרוויחו עד 3 AP נוספים.
ההטבות הטובות ביותר
 • ריכוז – מגדיל את סיכוי הפגיעה ב -10%.
 • – מגדיל את נזק להתקפת התגנבות ב -200%.

בניית רובה תקיפה

.

בחר ב- סטונר רקע לבנייה זו על מנת להגדיל את כל התנגדות אפקט המצב ב- 10%.

תכונות
תְכוּנָה
נקודות
תֵאוּם 6
מַזָל 3
מוּדָעוּת 3
3
מְהִירוּת
אינטליגנציה 2
כַּרִיזמָה 2
הכישורים הטובים ביותר
 • נשק אוטומטי – מגדיל את רובה התקיפה פוגע בסיכוי ב -30%.
 • עזרה ראשונה – מגדיל את יעילות הריפוי של פריטים ב -30%.
המוזר הטוב ביותר
 • יום הדין פרפר .
ההטבות הטובות ביותר
 • הקשה כפולה – הלהיט השני הוא תמיד להיט קריטי.
 • אצבע קלה על ההדק – נותן תוספת 3 AP לאויב מת פעם אחת בכל סיבוב.

Brawler Build

המפגינים יכולים להיות קטלניים עם השילוב הנכון של תכונות ומיומנויות.

. הרקע הטוב ביותר במקרה זה יהיה מכונת מין, כי זה מגדיל את מהירות הלחימה ב- 0.2 נקודות.

תכונות
תְכוּנָה
נקודות
8
מַזָל 1
מוּדָעוּת 1
כוח 2
מְהִירוּת 2
אינטליגנציה 4
כַּרִיזמָה 3
הכישורים הטובים ביותר
 • חוטף – מגדיל את מהירות הלחימה וכלי נשק חוטפים פוגעים בסיכוי של 30%.
 • מַנהִיגוּת – מאפשר להתקין מצבי נשק.
המוזר הטוב ביותר
 • פריק קרקס – מגדיל את מהירות הלחימה והתנגדות קריטית ב- 25%.
ההטבות הטובות ביותר
 • משולבת קטלנית – מכפיל את סיכוי הלהיט הקריטי לשילוב.
 • מכה מכות -כל ההתקפות המתנשאות עלות -1 AP.

מרפא/חובש בניית

מרפאים או חובשים הם חברי צוות חיוניים שיירפא ויחיה את בעלי ברית בכל עת שצריך.

מבנה זה נשען מאוד על עלייה מתקדמת של יכולות הריפוי והגפישות, הדורשות את מַקָק רקע שנותן בונוס ניסיון של 5%.

תכונות

נקודות
תֵאוּם 2
מַזָל 1
מוּדָעוּת 2
כוח 2
אינטליגנציה 2
10
הכישורים הטובים ביותר
 • עזרה ראשונה – מאפשר ריפוי של 100% בעת החייאת בעלי ברית.
 • מַנהִיגוּת – מגביר את הפשטת השדה ב 100%.
המוזר הטוב ביותר
 • Poindexter – מגדיל את מיומנות הבונוס ב -1 כל שתי רמות UPS.
 • פיזיותרפיה – מגדיל את ההזדמנות לחטוף בעלות ברית, כאשר מחייבים אותם.
 • ריפוי יתר – מגדיל את הקונטורה ב -25% עם כל ריפוי ל -3 סיבובים.

כלי נשק כבדים בונים

כאן תוכלו להשתמש בשילוב של מקלע כבד וחומרי נפץ לאיזו פעולה חמה להפליא.

בחר ב- התפוצץ רקע, מכיוון שהוא מגדיל את תפוקת הנזק שלך ב -15%.

תכונות
תְכוּנָה
נקודות
תֵאוּם 4
מַזָל 1
מוּדָעוּת 6
כוח 6
מְהִירוּת 2
אינטליגנציה 1
כַּרִיזמָה 1
הכישורים הטובים ביותר
 • אקדחים גדולים – מגדיל מקלע כבד פוגע בסיכוי ב -30%.
 • חומרי נפץ – מגביר את הנזק הנפץ ב- 50%.
המוזר הטוב ביותר
 • פירומניאק – מגביר את האש והנזק הנפיץ ב- 25%.
 • התפשטות רחבה – מגדיל את קשת הירי של מקלע כבד ב -35%.
 • רדיוס פיצוץ – מגביר את נזק ה- AOE ב- 40%.

בניית תגרה

נזק לתגרה יכול להיות מסקרן ב שממה 3 כאשר ניתנת לו חלוקת תכונות נאותה.

מבנה זה משתמש בכלי נשק בלאים וגם בוטים, אשר נגרמים נזק נוסף של 10% בעזרת נשק קטלני רקע כללי.

תכונות
תְכוּנָה
נקודות
תֵאוּם 6
מַזָל 1
מוּדָעוּת 1
כוח
מְהִירוּת 5
אינטליגנציה 1
כַּרִיזמָה 1
 • קרב תגרה .
 • חומרי נפץ – מאפשר לך לפרק מכרות ומלכודות מנשק קרקעות.
המוזר הטוב ביותר
 • מחסור – מגדיל את כל הנזק לתגרה ב -15%.
ההטבות הטובות ביותר
 • Bloodsport – מגביר את סיכוי הלהיט הקריטי לאויבים המומים ועיוורים.
 • Hack’n’slash – מספק התקפת בונוס בחינם לאחר שני פגיעות רצופות עם נשק מכוסה.

Flamethrower op Build

. לא רק שכיף זה מהנה, הוא גם חזק ביותר.

בחר את תלמיד המתכת .

תכונות
תְכוּנָה
נקודות
תֵאוּם 4
מַזָל 2
מוּדָעוּת 2
כוח 7
מְהִירוּת 1
אינטליגנציה 4
כַּרִיזמָה 1
הכישורים הטובים ביותר
 • תיקון טוסטר – מספק גישה לאלמנט החימום, מה שמגביר את נזקי האש ב- 25%.
 • אקדחים גדולים – מגדיל את הלהבה פוגעת בסיכוי ב -30%.
המוזר הטוב ביותר
 • פירומניאק – מגביר את נזקי האש של הלהבה ב -25%.
ההטבות הטובות ביותר
 • טועם – גורם אפקט סטטוס שריפה אוטומטי לאויב הבא שלך.
 • טרור – מפחית את סיכוי הלהיט של כל האויבים ב -15%.

אלה היו הבניינים הטובים ביותר עבור שממה 3, ואם אתם מחפשים דרך לשחק עם החברים שלכם במצב שיתופי פעולה, בדקו מדריך שיתופי פעולה זה. ופקח עין על Gameskinny בהמשך שממה 3 מדריכים.

על הסופר

Serhii Patskan

סרגיי הוא פרילנסר בענף משחקי הווידיאו במשך יותר מחמש שנים, כותב לפרסומים שונים ברחבי העולם. המשחקים האהובים עליו הם MTG, Dark Souls, Diablo ו- Divinity: Sin מקורי.