כלבי צפייה 2: תאריך שחרור, טריילר, משחק, הזמנה מראש-כל מה שאנחנו יודעים

הראשון כלבי שמירה השתמש בפריצה כעוד נשק. .

כלבי צפייה 2 זה בדיוק מה שהמשחק המקורי היה צריך להיות

מאת אנדרו וובסטר, עורך בידור המכסה סטרימינג, עולמות וירטואליים, וכל משחק וידאו פוקימון בודד. אנדרו הצטרף ל- Verge בשנת 2012, וכתב מעל 4,000 סיפורים.

14 בנובמבר 2016, 11:00 בבוקר UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

מדהים מה שינוי נוף וכמה פרצופים חדשים יכולים לעשות.

מתי כלבי שמירה את הופעת הבכורה שלה בשנת 2014, הסדרה בעטה עם הנחת יסוד מרתקת: ענק גניבת מכוניות מקצועית-עולם פתוח בסגנון לחקור, יחד עם משחק שהפך אותך להאקר משמר. . במקום זאת, זה היה כועס וחוזר על עצמו, עם סיפור תפל מתסכל בכיכובו של יתרון נשכח לחלוטין. פריצה לא בסופו של דבר נבדלת מאוד.

כלבי צפייה 2 שונה. סרט ההמשך מעביר את הסדרה לסן פרנסיסקו, ומכניס אותך לתפקיד של האקר חדש, מרקוס הולוואי המקסים והמוכשר. בזמן כלבי צפייה 2 מהותי דומה מאוד למקור – עדיין תבלה זמן רב בפריצה של אלקטרוניקה שונים והתגנבות סביב בניינים – שינויים אלה גורמים לחוויה הכוללת להרגיש יותר מרגשת, מרתקת, ואולי הכי חשוב, כיף.

המשחק הוא טכני סרט המשך, אך הוא ברובו עומד בפני עצמו. יש כמה אזכורים למקור, ולפחות חשוב אחד כלבי שמירה הדמות מופיעה, אבל אתה לא צריך לשחק את המקור כדי להבין מה קורה. .

כמו המשחק המקורי, הנרטיב הכללי של כלבי צפייה 2 מסתובב סביב כמה תאגידים גדולים ואפילו ממשלות משתמשים בנתונים האישיים של האזרחים לרווח שלהם. אחרי המברשת העיקרית הראשונה שלו עם הרעיון הזה, מרקוס מתחיל לעבוד עם קבוצת פריצה בשם Deadsec, גרסה קלילה יותר ושובבת של העולם האמיתי של העולם האמיתי. במהלך המשחק הקבוצה צוללת לכל דבר, החל מבתים וערים חכמות, ועד פקידי ממשלה מושחתים, ועד דתות דמויי סיינטולוגיה. כמעט בכל מקרה המטרה היא זהה: לחשוף את מי שהם מאמינים מנצלים אנשים המשתמשים בנתונים שלהם.

כלבי צפייה 2 יכול להיות מבלבל וקשה לעקוב אחריו. זה לוקח אותך לכמה מיקומים בלתי סבירים, והתקשיתי לעקוב אחר כל התאגידים הטכניים הבדיוניים השונים שהייתי אמורה לשנוא. עם זאת, אמנם לא תמיד קל לראות איך הם משתלבים זה בזה, אך הקטעים האישיים המרכיבים את הסיפור כמעט כולם גדולים.

המעבר לסן פרנסיסקו משיקגו פירושו כלבי צפייה 2 מסוגל להביט מקרוב על האלמנטים השנויים יותר במחלוקת בעמק הסיליקון – דבר חשוב למשחק על פריצה ופרטיות אישית. אבל לסרט ההמשך יש גם טון הרבה פחות חמור מקודמו. כלבי שמירה היה סיפור נקמה פשוט, מסע דחוס ולעתים קרובות אומלל אחר אדם זועם לנקום במותו של אחייניתו. היא סדרה מתמשכת של משימות לחשיפת הגרוע ביותר בעמק הסיליקון, והמפתחים ב- Ubisoft השתמשו במשמרת זו כדי להפוך את המשחק שלא רק שלא מתייחס לעצמו ברצינות רבה, אלא אפילו גובל בפרודיה לפעמים. שיקגו הרגישה אפורה וחסרת שמחה, אבל סן פרנסיסקו תוססת וחיה.

סן פרנסיסקו תוססת וחיה

משימה אחת האם אתה מרמה קריקטורה של מרטין שקרלי לרכוש אלבום היפ הופ שאינו קיים. אחרת האם אתה פולש לקמפוס של תאגיד מגה דמוי גוגל בשם Nudle, שלם עם מגלשה ענקית בדלפק הקבלה ומכוניות בנהיגה עצמית בחניון. בשלב מסוים אתה לא יכול לפרוץ גאדג’ט חדש מכיוון שהגרסה האחרונה מסלקת יציאה בעבר בכל מקום. . דיונים מתחשבים על הקשר בין טכנולוגיה לפרטיות יושבים בנוחות לצד טיעונים אם חייזר טוב יותר מ חוצנים.

המסע המתמשך הזה לחשיפת עוול כלבי צפייה 2 הרבה יותר יחסי מקודמו. זה גם עוזר שלמשחק יש צוות דמויות מגוון באופן מפתיע שלמעשה אכפת לך. מרקוס לפעמים מעורר השראה וגם מצחיק, פחות או יותר ההפך הגמור כלבי שמירה‘גיבור אנטי איידן פירס. .) אליו מצטרף האקר אוטיסט חביב, מעצב גרפי מגניב בצורה בלתי אפשרית, ומפתח ברגים, אדם שלובש מסיכה מצוידת ב- LCD בכל עת, והופך אותו לאמוג’י מהלך.

השילוב הזה של סיפור ודמויות הופך את החוויה של משחק המשחק למעשה הרבה יותר מהנה. ואילו המקור כלבי שמירה הרגיש כמו סדרה אלימה של משימות חסרות טעם, בסרט ההמשך אתה נלחם על משהו שמרגיש באמת חשוב.

מבנה ההמשך זהה במידה רבה למשחק הראשון. זה מתרחש בעולם פתוח ענק – חשבו גניבת מכוניות מקצועית אוֹ Creed של Assassin – וחוט יחד סדרת משימות, בעיקר מסתכמים להתגנב למיקום כדי לגנוב מידע או להוציא בחור רע. מה שעושה כלבי שמירה ייחודי הוא המיקוד שלה בפריצה. בזכות החודרות של הכל חכם – יש אפילו מערכת הפעלה ברחבי העולם – מרקוס יכול לפרוץ כמעט כל דבר שמשתמש מעט יותר מהטלפון שלו. וככל שתתקדם, תפתח יכולות שימושיות וחזקות יותר. בשלב מוקדם תוכל לעשות זמזום טלפון של שומר כדי להסיח את דעתם; לקראת הסוף אתה יכול לנהל כנופיות יריבות זו על זו כדי שלא תצטרך ללכלך את הידיים שלך.

במיטבו, כלבי צפייה 2 גורם לך להרגיש כמו רוח רפאים בעלת עוצמה. לעתים קרובות הצלחתי להשלים משימה ובקושי נוכח פיזית. הייתי שולט מרחוק במכוניות, מצלמות אבטחה ועוד, כדי ליצור כמה שיותר הרס, והכל תוך כדי ישיבה מעבר לרחוב, הרחק בנוחות מהאלימות. זה מספק להפליא להיות מסוגל לטייל באגביות לבניין ולתפוס את כל מה שאתה צריך, בעוד שכוח הביטחון של הבניין כבר הובס לפני שאתה נכנס לדלת.

‘צפה בכלבי 2’ מרגיש נזיל ושובב

כלבי שמירה בזבז את הנחת היסוד הזו. למרות כל כוחות הפריצה המגניבים העומדים לרשותכם, המשימות הרתיחו לעיתים קרובות לצילומי יריות מייגעים ומרדפי מכוניות ממושכים. זה קורה מדי פעם ב כלבי צפייה 2, אבל זה נדיר ביותר. הודות לשילוב של פילוסופיית עיצוב משימה פתוחה יותר ומספר גדול יותר של כלים וכוחות העומדים לרשותכם, כלבי צפייה 2 מרגיש הרבה יותר נזיל ושובב. יש כמעט תמיד דרכים מרובות להתמודד עם משימה, וכשמצאתי את עצמי תקוע, שינוי טקטיקות היה בדרך כלל כל מה שהייתי צריך כדי לעבור את הבעיה.

כלבי צפייה 2 מציג גם מספר תכונות קטנות וקוסמטיות לכאורה שמסתכמות כדי לעשות משחק הרבה יותר טוב. אתה יכול להשתמש במל”טים כדי להיקף מיקומים, והטלפון החכם שאתה נושא יכול לעשות הכל, החל מזמנת מכוניות בסגנון Uber כדי להצמיד selfies ליצירת רשימות השמעה של תכשיטים ובוב מארלי שירים. ישנן גם אינטראקציות מהנות, אך עם זאת חסרות תועלת לחלוטין; אתה יכול ללטף כל כלב שאתה רואה ברחוב, או להיכנס לפאב או לבית קפה ולשתות לשתות.

המשחק מוציא גם דף ספר ההשמעה וכולל חנויות בגדים בשפע ברחבי העיר, כך שתוכל לוודא שאתה נראה טוב בזמן פריצה. למעשה, בסך הכל כלבי צפייה 2 הוא משחק מסוגנן יותר באופן משמעותי מהמקור. Deadsec כולל רמה של מיתוג חזותי המתאים לחברת אופנה חדשה בירך, ואילו גרפיטי יפה ניתן לאתר בכל רחבי סן פרנסיסקו הווירטואלית. אפילו אלמנטים של ממשק המשתמש נראים נהדר, עם מראה צבעוני וייעול. . זה מדרגה גדולה מאיידן פירס, דמות המוגדרת על ידי כובע הבייסבול המשעמם שלו.

‘צפייה בכלבי 2’ עושה טוב עם הנחת היסוד של קודמו

המשחק יכול להיות מתסכל לפעמים. יש כמה רגעים שבהם המשימות מרגישות נוקשות מדי, או היכן שהמטרה שלך אינה ברורה. והיעדר כל סוג של פונקציונליות שמור ידנית פירושו שאם אתה נכשל בחלקו במשימה, לעתים קרובות אתה צריך לשחק אותה מחדש מאפס. כשאתה משקיע 20 דקות בהכנת מה שאתה חושב שהוא מלכודת הבובי המושלמת, הצורך לעשות את זה שוב שוב מטריד להפליא. יש גם כמה חידות פריצה מתוזמנות שבסופו של דבר מתסכלות יותר מאשר מאתגרות.

, כלבי צפייה 2 עושה טוב את הנחת היסוד של קודמו. זהו משחק פעולה עולמי פתוח בו ההתמקדות בפריצה הופכת אותו להרגיש ייחודי, במקום עוד יורה בגוף שלישי. זה מלא בריחות מרתקות שיגרמו למירוץ הלב שלך, ורגעים שגורמים לך להרגיש כמו חזון הוליוודי של האקר, המסוגלים לכופף את העולם לרצונך באמצעות כמה שורות של קוד בלבד. וזה עושה את כל זה תוך הצגת עולם ודמויות שגורמות לך לרצות לדחוף קדימה כדי למצוא מה הלאה.

הראשון כלבי שמירה השתמש בפריצה כעוד נשק. סרט ההמשך הופך אותו למשהו הרבה יותר חשוב – וכיף.

כלבי צפייה 2 משגר ב- 15 בנובמבר ב- PS4, ו- Xbox One, ו- 29 בנובמבר במחשב האישי.

כלבי צפייה 2: תאריך שחרור, טריילר, משחק, הזמנה מראש-כל מה שאנחנו יודעים

Watch_dogs 2 מרקוס

ל- Watch Dogs 2 יש לחץ רב על זה כדי להצליח, במיוחד לאחר שהמשחק הראשון נפגש עם ביקורות מעורבות כאלה כאשר שוחרר ב- 27 במאי 2014. הנחת היסוד הייתה שם, אבל המשחק, העולם והגיבור כולם לא הצליחו לספק די כצפוי. צפו בכלבים 2 אם כן, היא הסיכוי של Ubisoft להעניק לזכיינית ההאקר בעיטה מתאימה ולבטל את עתידו.

? בדוק את משחקי המחשב הטובים ביותר הקרובים.

הפעם סביב הפעולה מתרחשת בשמש-ולעתים סופר-פוגי-סן פרנסיסקו. שחקנים לא יתעטפו עם שלטונו של מודי אול איידן פירס, אך במקום זאת יתוודע לגיבור החדש מרקוס, מה שיהפוך את המסה של כלי פריצה חדשים לקצת פחות רציניים וקצת יותר כיף.

אמנם ידענו רשמית רק על כלבי שעון 2 מאז ההפעלה ל- E3 2016, אך יש מאגר נתונים אמיתי של מידע עליו, מתאריך השחרור שלה ומשחקים ועד לעסקות הטריילר וההזמנה מראש שלו.

צפה בכלבי 2 תאריך שחרור

צפו בכלבי 2 IGN AD

אין צורך להמתין שנים לאחר הדגמת E3 מסנוורת (ומגוון מחלוקת) הפעם, מכיוון שתאריך השחרור של כלבי Watch 2 הוא 15 בנובמבר 2016 … על קונסולה. גרסת המחשב המגיעה מעט מאוחר יותר ב -29. התקוות שלנו הן ש- UBI עובדת על המשחק ב- Hush-Hush כבר זמן מה, בתקווה להגביל את הסיכויים לעיכוב. אבל זה 2016 והמשחק לא מה שהם היו וכו ‘. אז מי יודע? הקרבה של גילוי לשחרור אכן ממקסמת את הסיכוי שקטעי המשחק הנוכחיים שלה יתאימו למשחק הגמר.

צפו בכלבי 2 נגררים

. במקום זאת, יש לנו קרוואן משחק ארוך של כלבי שעון 2, שאומר לך כמעט כל מה שאתה צריך לדעת, כמו גם כמה שורות ראווה אחרות כדי להרוויח את התיאבון שלך.

ראשית, בואו נפגוש את הגיבור מרקוס הולוואי ונבדוק את ארגז החול סן פרנסיסקו.

יש גם טריילר מקוון לבדוק, להשלים עם פלישות מקוונות, ציד שפע וחקירת שיתוף פעולה.

אם זה טריילר מגובה תכשיטים, המיוצר בכבדות, שמנסה להפוך את האקרים וסן פרנסיסקו להיות השילוב הכי מגניב מאז שמנת חמוצה ועירית, אז הטריילר הזה הוא מה שאחריו.

לבסוף, תוכלו לצפות בכלב של ג’רמי צופה בטריילר של כלבי השעון 2. כלבים צופים בכלבי צפייה – זה מטא די, ודי חמוד.

צפו בכלבי משחק 2 משחק

Watch Dogs 2 נושא מספר ממושגי המשחקים הליבה מהמקור לארגז החול החדש שלה, כולל פריצת מיני שמות, נהיגה, פארקור, משחק אקדח, קרב תגרה והתגנבות. זה בעצם אותה מסה של רעיונות ומערכות אינדיבידואליות שנמצאות בכותרות משולשות אחרות כמו GTA V, אך בהינתן מעיל צבע פחות מובהק.

בהתחשב בכלי הפריצה המגבילים במקצת של כלבי השעון, זה הגיוני ש- UBI נקטו את נקודת המכירה העיקרית של הזכיינית והעניקו לה שיפוץ אמיתי. במקום מבחר מוגבל של יכולות בתנועה כמו גידול והורדה של גשרים ובולרים, המשחק של Watch Dogs 2 מאפשר לשחקנים לנהוג מרחוק במכוניות ולהפעיל מכונות, לפרוץ טלפונים של אנשים אחרים, לתפעל את אותות התנועה ולשלוט בכל אופן המזל”טים ו- RC -צעצועים דמויי.

גם האפשרויות כבר לא מופעלות/כיבוי: כעת המרחק של הנגן מהמכשיר הממוקד שלהם משנה אילו אפשרויות זמינות להן. יש גם אפשרויות רבות למה שאתה יכול לעשות עם כל פריט הניתן לפרוץ. לדוגמה, סמארטפון של אדם ממוקד יכול להיות מוגדר לצלצל כדי לגרום להסחת דעת, לקרוא למשטרה לעצור אותם ולעבור את הדרך, או פשוט להיפרד מכספי סיפון מחשבון הבנק שלהם. .

זה הופך לחלק מרכזי מהמשחקים במשימות רבות, במידה שאפשר אפילו להשלים את חלקם באמצעות פריצות. רמות תוכננו עם גישות מרובות בראש, מה שמאפשר ריצות התגנבות כמו גם טבח אלים. ואז יש משימות צדדיות שמאמצות באמת את ההומור האינטרנט המונע על ידי Meme שהמשחק אימץ. ? .

צפו בכלבים 2 משחקים שאינם קטלניים

צפו בכלבי 2 המתגנבים

משחק כלבי השעונים הראשון התפלג בהרס, מה שמסוג הפריצה נראה קצת צולע. בטח שתוכל לשלוח את מכונית המשטרה המוזרה המטפלת לנהר שיקגו, אבל אחרי שהפוצץ 20 רעים עם רימונים ורובי תקיפה זה לא בולט הרבה.

בעודו ממלא את מייקל ביי על אויביך אפשרי בכלבי שעון 2, Ubisoft העניקה לשחקנים את האפשרות לשחק את המשחק לא קליללי. . עם הרבה, הרבה יותר אפשרויות פריצה ותנועה פתוחות לשחקן, יהיו מספר דרכים להשלים כל משימה בודדת. כמו כן, אם אתה בסדר עם הרג, אבל אל תאהב להביא את הדם על הידיים שלך, אתה יכול לקבל מכונית מבוקרת מרחוק לרוץ על שומר במקום להגיע מאחורי ההגה בעצמך.

צפו בכלבי 2 מרובי משתתפים

. .

זכרו את הפלישות המרובות משתתפים דמויי נשמות כהות של המשחק הראשון? ובכן, הם חוזרים, רק שהפעם הם מהנים בזכות מערכות הפריצה החדשות, המל”טים והסביבה האפורה פחות.

גולת הכותרת מרובה משתתפים נוספת היא מצב צייד Bounty, מה שמאפשר למעשה לעסוק במשטרה קשה במיוחד לשרוד, שכן עד שלושה שחקנים אחרים יכולים להצטרף למרדף בצד המשטרה, תוך שימוש בכל כלי ההאקר שלהם נגדך.

משחק מקוון הוא אופציונלי לחלוטין, אבל כל מה ששחקנים עושים יתרום להתקדמות שנעשתה במשחק הסולו – בין אם זה צובר עוקבים עבור DEDSEC או לבטל את נעילת הציוד המתוק והמתוק.

צפו בכלבי 2 הזמינו מראש DLC

צפו בכלבי 2 סן פרנסיסקו

פנו אל Steam ותמצאו שלושה כלבי שעון 2 אפשרויות להזמנה מראש. יש אפשרות סטנדרטית להזמנה מראש עבור Windows שתחזיר לך 59 $.99/£ 39.99. בשביל זה תקבלו את המשחק הסטנדרטי כמו גם משימה נוספת של רוצח גלגל המזלות. הרמה הבאה של ההתחייבות לרכישה מראש מגיעה ל -69 דולר.99/£ 54.99 ומוסיף “שתי חבילות דלוקס מלאות בתוכן נוסף יקר”-אנו מנחשים שזה אומר מערך של פריטים במשחק.

.99/£ 69.99, המעניק לך גישה לכל DLC ותוספות ממעבר העונה של המשחק כמו גם לתוכן של מהדורת הדלוקס.

יש גם מהדורה של סן פרנסיסקו שמגיעה עם פסלון מרקוס, מפה וכמה מדבקות מחשב נייד, כמו גם כמה עורות ייחודיים ופריטים במשחק. זה 69 דולר.99 באמזון, שהיא גניבה בהתחשב עד כמה דגמים יקרים של גברים צעירים שלובשים סנאפבק יכולים להיות בימינו.

צפה בכלבי 2

בעוד שהתפאורה העיקרית של Watch Dogs 2 היא אזור מפרץ סן פרנסיסקו, יישוביה מגוונים בהרבה מאלה של התפשטות העירונית העיקרית של סן פרנסיסקו. UBI כבר הסבירו באמצעות פוסט בבלוג רשמי בו בדיוק שחקנים יוכלו לחקור אצל כלבי שעון 2, “הפרשנות של כלבי צפייה 2 לאזור מפרץ סן פרנסיסקו כוללת ייצוגים של שישה אזורי אזור מפרץ ידועים. כולל סן פרנסיסקו (גרסת המשחק שלה כוללת שלושה אזורים מובחנים), אוקלנד, מחוז מרין ועמק הסיליקון. ישנן שכונות בתוך כל אחד מהאזורים הללו המלאים בסוג האנשים, האדריכלות והציוני הדרך שתמצאו אצל עמיתיהם בחיים האמיתיים.”

צפו בכלבים 2 סיפור

Ubisoft אולי נטש את איידן פירס וגם את שיקגו לסרט ההמשך, אך שני המשחקים מחוברים יותר מהמשחק שלהם. . החברה שמאחורי CTOS, חברת Blume, שידרגה אותה גם לגרסה 2.0, שדרוג שהגיע עם חלקו ההוגן של הבעיות עבור האזרחים המשתמשים בו. אמנם לא נחשפו פרטי עלילה מרכזיים מהמשחק אנו יודעים שהסיפור יסתובב סביב הניסיון של מרקוס ודדסק להפיל CTOs ולהפוך אנשים מודעים לרוע שמאחוריו.

צפו בכלבי 2 מרקוס הולוואי

סליחה, איידן פירס. טרגי כמו שהחיים שלך היו, אתה משעמם ומגושם, ואף אחד לא רוצה לשחק איתך יותר. מרקוס הולוואי הוא גיבורו של כלבי השעון 2, הוא האקר צעיר וחכם עם הרבה אישיות וכישרון לנהיגה, לירות ולקפוץ על גדרות.

הוא גם עומד בראש DEDSEC, קולקטיב Hacktivist העובד את גרביו כדי להוריד את האליטות השולטות של סן פרנסיסקו. . מרקוס, תושב אוקלנד צעיר ומואר, היה קורבן לפרופיל גזעי ומואשם בפשע שמעולם לא ביצע, מה שהעניק לו השראה לנסות להוריד את מערכת הניתוח למטה.

צפו בכלבי 2 דרישות מערכת

השאלה הגדולה: האם זה יפעל במחשב האישי שלך? יש לנו את הדרישות המינימליות והמומלצות על כלבי שעון 2 דרישות מערכות עבורך שתבדוק בעצמך. לפי המראה של הדברים, Ubisoft התקשתה לעבוד על יציאת המחשב של המשחק, מכיוון שיש המון תכונות נוספות המלוות את מפרט המערכת המשוחרר שלהם.

 • מערכת הפעלה נתמכת-(גרסאות 64 סיביות בלבד): Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
 • מעבד: אינטל Core I5 ​​2400S @ 2..5 ג’יגה הרץ
 • זיכרון RAM: 6GB
 • כרטיס מסך: Nvidia Geforce GTX 660 (2GB) | AMD Radeon HD 7870 (2GB) ומעלה
 • שטח דיסק קשיח: 50 ג’יגה -בייט
 • ציוד היקפי: מקלדת ועכבר תואמת חלונות, בקר Microsoft Xbox One, בקר Dualshock 4
 • מרובה משתתפים: 256 KBPS או חיבור פס רחב מהיר יותר

מוּמלָץ

 • מערכת הפעלה נתמכת-(גרסאות 64 סיביות בלבד): Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
 • .2GHz | AMD FX 8120 @ 3.9 ג’יגה הרץ
 • זיכרון RAM: 8GB
 • כרטיס מסך: Nvidia Geforce GTX 780 (3GB) | Nvidia geforce gtx 970 (4GB) | Nvidia geforce gtx 1060 (3GB) או יותר טוב | AMD Radeon R9 290 (4GB) ומעלה
 • שטח דיסק קשיח: 50 ג’יגה -בייט
 • ציוד היקפי: מקלדת ועכבר תואמת חלונות, בקר Microsoft Xbox One, בקר Dualshock 4
 • מרובה משתתפים: 256 KBPS או חיבור פס רחב מהיר יותר

PCGAMESN הסמכות הגלובלית המועדפת עליך על משחקי מחשב, חומרה ומחצית חיים 3.

‘צפייה בכלבי 2’ נשמע כמו המשחק ‘כלבי צפייה’ היו צריכים להיות

כלבי צפייה 2, מגיע ב -15 בנובמבר במחשב האישי, PlayStation 4 ו- Xbox One, נראה ונשמע עוד יותר מדהים מאשר כלבי שמירה עשה כאשר הסטודיו Ubisoft מונטריאול הוצא את האחרון בשנת 2012. זה הנסיגה מהבכורה העולמית של כמעט 20 דקות של היום, שכללה הנהונים של אולפן ראשים לתכונות המשחק הראשון שהועבר חצי לב. זה היה לי לתהות אם המשחק החדש לא צריך להיות כתובית “כלבי צפייה 2: לא באמת, אנחנו רציניים הפעם הפעם.”

רציני לתת לך לקיים אינטראקציה עם העולם הפתוח החדש שלה בסן פרנסיסקו, כלומר, כלומר. אתה מנגן פריטיוויסט חדש מסוגים שממומנים בפארקור באופן שהגיבור של המשחק האחרון לא היה, ארגו עבר דרך הצילום העירוני הרב-פנים של אזור המפרץ צריך (בתיאוריה) להרגיש יותר התעמלות ואנכי. העולם עצמו מסוגל כעת לפרמוטציות אוטונומיות רבות יותר, טוען Ubisoft, מכנה אותו “כמעט סימולציה” וקובע שהוא “מרגיש כאילו העיר חיה גם אם אתה לא עושה כלום.”

מעל לכל, ההאקינג הוחזר לחלוטין בכדי לגרום לזה להרגיש כאילו הקשר שלך לעיר שיותר נותנת את עצמה למעין תוכנית בקרת אב היא גם נוזלית וגם עמוקה. פריצה פנימה כלבי שמירה, אתה זוכר, היה מוגבל לקומץ מערכות עירוניות ותווים או רכבים שנבחרו מראש. ופריצות לעתים רחוקות הוחזרו מחדש ליצירת תרחישים מתעוררים שהפתיעו או שמחים.

ב כלבי צפייה 2, . אם יש יחסי גומלין בין המערכות הללו כפי שהן מופעלות או באיזו מידה נותר לראות את יחסי הגומלין. אבל ההודעות ברורות: האזנה של Ubisoft לכל התלונות על השטחיות של האקינג במשחק הראשון, ומרגישה שהיא פונה אליהם כאן.

 • .”
 • . המוטיבציה שלו (לפחות בחלקה): הוא הועבר בצורה לא נכונה, הואשם בפשע שלא ביצע וזה “גרם לו להתנגד למערכת.”
 • אתה יכול לשחק כמו שאתה רוצה, יהיה זה לצלם את דרכך בתרחישים, לשחק עם התגנבות מלאה, או לערבב אותו עם פריצות.
 • . (Ubisoft אומר לצפות לשמוע עוד על כך בקרוב.)
 • הרקע לא השתנה: סיעות פליליות במלחמה על העיר מתחת לאדמה, תאגידים למטרות רווח ושליטה על אנשים או חברה, והאקרים אחרים שמנסים להשתמש במערכת ההפעלה “העיר החכמה” כדי לקדם את מטרתם שלהם.

וזה קשור לזה. אני אעבור למשחק בשבוע הבא ב- E3 בלוס אנג’לס, ואשוויתי עוד מה לומר על זה.

עוד קריאות חובה מהזמן

 • אדם שחושב שהוא יכול לחיות לנצח
 • למה אנחנו לא יכול להתגבר על האימפריה הרומית
 • העונה האחרונה של נטפליקס חינוך מיני שולח צוות שחקנים אהוב בסגנון
 • אֵיך רוסיה מגייסת קובנים להילחם באוקראינה
 • ה מקרה לבינוניות
 • פול הוליווד עונה על כל השאלות שלך על מופע האפייה הבריטי הגדול
 • אֵיך מערכת היחסים של קנדה והודו מְפוּרָר
 • רוצה רסיסים שבועיים על מה לצפות, לקרוא ועוד? שווה את הזמן שלך

לכתוב ל מאט פקהאם במאט.פקהאם@זמן.com.