ארון אבוד: אבני יכולת הסבירו

כמו כן, תוכלו להשתתף בחילופי מטבעות פיראטים עם פייטו ופרמטה כדי לקבל אבני יכולת. עם זאת, אתה מוגבל במקרה זה לשלושה אבנים לדמות כל שבוע.

אבני יכולת | Wiki Ark Wiki | אפקטים, מיקום, מדריך וטיפים

אבני יכולת ב ארון אבוד הם סוג של ציוד שלובש שחקנים כדי להשלים את כלי הנשק והשריון שלהם, הדומים לאביזרים. אבני יכולת ספק בונוסים לחיוניותה של הדמות, כמו גם להשפעות בונוס מתעריפים. אבני יכולת מצוידים בחריץ האבן יכולת והשחקנים מוגבלים להצטייד באחד. הם יכולים לספק את הכמות הגדולה ביותר של נקודות לקראת אפקטים של חריטה והם המפתח להפעלתם ברמות הגבוהות ביותר. דף זה מכסה רשימה של כולם אבני יכולת בתיבה האבודה.

מדריך לאבני יכולת

כיצד להשיג אבני יכולת בארון האבוד?

שחקנים מקבלים את 5 הראשונים שלהם אבני יכולת במהלך “הדרך לפנים“Duece Quest, המשמש כמדריך כיצד אבני יכולת עֲבוֹדָה. אחרי זה, הדרך להשיג אבני יכולת הוא דרך ביזה בצינוקים בכאוס ופשיטות אפוטרופוס. שים לב שכדי לגשת לאירועים אלה, השחקן צריך להגיע LV. 50. עם זאת, כשמגיעים אבני יכולת, שחקנים בתחילה מקבלים אבנים גולמיות בלתי שמישות. על מנת להשתמש בהם או לצייד אותם, הם צריכים לעבור תהליך ספציפי בשם פנים .

מה יש לפנים בתיבה האבודה?

סמל מפת הפנים של אבן אבוד ארון 32 פיקסלים

פנים הוא התהליך של חיתוך אבן יכולת כדי להפעיל את תחריטיו. אלה השפעות חיוביות או שליליות הפועלות על הסטטיסטיקה של השחקן, המורכבת משלוש רמות – כאשר ככל שהרמה גבוהה יותר, כך השפעתו חזקה יותר. החריטות כל אחד אבן יכולת להחזיק נוצר באופן אקראי לכל אבן. כשמפנים אבני יכולת, שחקנים קובעים את רמת ההשפעה (או נקודות חריטה. המטרה היא להגביר את ההשפעה של יכולות חיוביות ולהקטין את ההשפעה של השליליות, כלומר להשיג כמה שיותר נקודות חריטה לאותם תחריטים המעניקים שיפורים וכפי שפחות נקודות חריטה . פנים אבני יכולת נעשה אך ורק על ידי אחד מהרבים חותך אבן יכולת NPCS. אלה מצוינים במפה כ- [חותך אבן יכולת] . אבני יכולת ניתן לסחור גם, אך רק לפני הפנים . ברגע שהם מפנים, הם ניתנים לשוויון אך , לכן השחקנים חייבים להחליט אם הם רוצים לשמור על האבן או לסחור בה לפני שמסיימים את תהליך הפנים. שימו לב ש”לא מבולבל ” אבני יכולת הצג את החריטות המתאימות במלאי, אך לא את ערכיה. במקום זאת, הם מראים את התוצאות הגבוהות והנמוכות ביותר האפשריות עבור כל אחת מהחריטות.

אבני יכולת מציידות 2 מסכים אבודים ארון 600 פיקסלים

פנים 2 מסכים אבודים ארון 600 פיקסלים

איך פועלים פועלים בתיבה אבודה?

אבני יכולת יש שני תחריטים חיוביים ושליליים. אלה מכונים שיפור יכולות ויכולות מופחתות . אייקון פטיש ליד זה. לחיצה על אייקון זה תחתוך את האבן ותניב תוצאה חיובית או שלילית בחריץ הראשון של היכולת המקבילה. הסיכוי ללהיט מוצלח מצוין על ידי “”שיעור הצלחה“ו”סיכוי לפצח“ערכים. ערך ההתחלה הוא 75%. להיטים חיוביים מקטינים את הערכים הללו, ואילו להיטים שליליים מעלים אותם. המשמעות היא שככל שהלהיטים המוצלחים יותר מתקבלים ברציפות, כך הסיכוי להשיג אחד שלילי, ולהיפך. אם התוצאה חיובית, היכולת מקבלת אחת נקודת חריטה וניתן דחיפה של חיוניות, אחרת החריץ אפור החוצה וכבר לא ניתן להשתמש בו. לאחר מכן, אתה יכול ללחוץ על אחד מהשלושה סמלי פטיש שוב כדי להמשיך למלא את המשבצות הריקיות שנותרו. שים לב שכל ניסיון עולה כמות קבועה מראש של (כסף), המוגדרת על ידי נדירות האבן.
בעיקרו של דבר, להיט חיובי פירושו כי החריטה המושפעת תשפיע יותר על הסטטיסטיקה, אך היא גם תגדיל את הסיכוי לתוצאה רעה בניסיון הבא. המטרה היא להשיג כמה שיותר להיטים חיוביים (נקודות חריטה) בקטע שיפור יכולות, וכפי שרבים נכשלים (משבצות אפורות) ביכולות מופחתות .

אבוד יכולת אבן חותך אבן NPCs מיקום

סמל מפת הפנים של אבן אבוד ארון 32 פיקסלים

Stonecutter NPCs ממוקמים ברוב הערים תחת [חותך אבן יכולת].
לעתים קרובות הם נמצאים ליד ספקים וסוחרים.

 • AUBIR: ממוקם בטירה הגדולה, יורן.
 • בלפר: ממוקם ברוטון, רוהנדל.
 • ממוקם בטירת לוטררה, מזרח לוטרה.
 • גלונה: ממוקם בכפר ניא, Punika ו- Tideshelf Path, Punika.
 • מדריך ברייט: ממוקם באזור האימונים בטריקסיון.
 • מיה: ממוקם בעריסת הים פרמטה (הפלגת שיט).
 • מיגיונג: ממוקם בפייטו (הפלגת שיט).
 • מילה: ממוקם במקורות שטרן, ארתטין.
 • פרופסור מוסבי: ממוקם בטירת ורן, צפון ורן, מחוז יצירה.
 • טיאנה: ממוקם בקלאג’ה, פייטון.
 • מיקומים אחרים עבור חותך אבן NPCs הולכים לכאן.

האם כולם אבני יכולת בארון האבוד אותו דבר?

אבני יכולת שונים ביניהם מבחינת נדירות, תחריטים וכמות של חיוניות דחיפה. תחריטים, כאמור, נוצרים באופן אקראי לכל אבן. אתה יכול לראות את אלה שנוצרו לכל אבן במלאי, או תוך כדי שיחה עם א סַתָת NPC.
ישנם ארבעה סוגים של נדירות עבור אבני יכולת: נָדִיר , אפוס , אגדי וכן שָׂרִיד מְקוּדָשׁ . ככל שהאבן נדירה ביותר, כך הערך של חיוניות הגברה, משבצות נקודת פנים ועלות ניסיון.
נָדִיר אבני יכולת תְשׁוּאָה 6 ניסיונות פנים (משבצות ריקות לכל חריטה) ועלות 150 . אפוס לאבנים יש ניסיון עלות של 165 ו -8 ניסיונות בזמן אגדי וכן שָׂרִיד מְקוּדָשׁ לאבנים יש 9 10 .

נְדִירוּת
ניסיונות פנים
ניסיון עלות
(כסף)

טיפים ואסטרטגיות לשיפור סיכויי הגלילה

ייעוץ למקסם נקודות חריטה ביכולות הרצויות תוך כדי אבן יכולת פנים.

כאמור, המטרה הסופית היא להשיג כמה שיותר נקודות חריטה בסעיף שיפור יכולות, וכפי שרבים נכשלים (משבצות אפורות) ביכולות מופחתות (מכיוון שאיננו רוצים לשפר את החריטים עם השפעות שליליות!). בלי קשר לחריצים הזמינים, הסיכוי להצלחה תמיד מתחיל ב 75% . שיעור זה נע ± 10%, אז זה תמיד יהיה 75% , 65% , 55% , 45% , 35% אוֹ 25% . הערך המרבי הוא 75% , בעוד שערך המינימום הוא 25% , ניסיונות כושלים () בשורה אנו מקבלים, התעריף לא יעבור גבוה יותר מאשר 75% (וגם לא למטה 25% .

למשל, אם אנו נמצאים כרגע 45% ופגעו בתוצאה חיובית, אנו משיגים נקודת חריטה () עבור היכולת הזו ו”שיעור ההצלחה “יורד ל 35% , כך שהסיכוי להשיג תוצאה חיובית נוספת יורד. אם נחליט לקחת הזדמנות נוספת נגד הסיכויים, ובמקרה פגע בתוצאה חיובית נוספת, נקבל עוד נקודת חריטה () והסיכוי החדש שלנו להצלחה הוא עכשיו 25% . אבל אם נקבל עוד נקודת חריטה ( ) , ה “שיעור הצלחה“כבר לא יירד, זה יישאר פנימה 25% .

אז נוכל לחלק את השיעורים בין סיכון גבוה יותר ( 25% 45% ) והורדת סיכון ( 55% 75% ) ערכים. האסטרטגיה הראשונה שלנו היא לנסות להשיג נקודות חריטה () בסעיף שיפור יכולות (“היכולות החיוביות”) ואילו באזור הסיכון הנמוך ( 55% 75% ) . כל עוד אנו נשארים באזור זה, הסיכויים הם לטובתנו. עם זאת, פעם “סיכוי להצלחה“טיפות למטה 55% , ואנחנו נכנסים לאזור הסיכון הגבוה, סביר יותר שנקבל תוצאה שלילית לבזבז א ניסיון פנים () לחריטות שאנחנו רוצים. אז האסטרטגיה הטובה ביותר כאן היא “לְהִתְעַרֵב“בסעיף היכולות המופחתות. למה? פשוט בגלל שאנחנו ב 25% 45% טווח, וסיכוי נמוך לקבל מכה חיובית ( ) הוא סיכוי נמוך לשפר את חריטת היכולות המופחתות. שימו לב כי פגיעה בתוצאות חיוביות לא בהכרח פירושו החיובי (או הנוח) עבורנו עבורנו. זה רק אומר שהיכולת שמקבלת תוצאה זו תשופר, גם אם ההשפעה שלה אינה רצויה לאופי שלנו.

כעת, יש עוד שכבה של מורכבות באסטרטגיה זו, וזה כנראה שאנחנו מעדיפים אחד משני תחריטי שיפור היכולות על פני האחר. אולי אנחנו אוהבים מספר אחד מעל שניים, או שאולי מספר שתיים הוא זה שאנחנו מעדיפים לשפר את מספר 1. לא משנה מה המקרה, אנו יכולים כעת לחלק את “”סיכוי להצלחה / סיכוי לפיצוח“טווח לשלוש במקום שניים. אז יהיה לנו סיכון גבוה ( 25% 35% ), סיכון ברמה הבינונית ( 55% ) וסיכון נמוך ( 65% 75% ) אזורים. הדבר החכם לעשות עכשיו הוא לפגוע בחריטה המועדפת בזמן שאנחנו באזור הסיכון הנמוך ולהכות ביכולת השנייה האהובה כאשר הם באזור הסיכון האמצעי, ומשאירים את החריטה של ​​היכולות המופחתות לאזור הסיכון הגבוה.

ארון אבוד: אבני יכולת הסבירו

בוסתן ארון דליאן אבוד

ב ארון אבוד, אבני יכולת הן ציוד חיוני שתצטרך לפן כדי לעזור בשיפור האופי שלך. אנו נעזור לך ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על אבני יכולת כדי שתוכל להשתמש בהן לטובתך.

הסבר אבני יכולת בתיבה אבודה

אבני יכולת ארון אבודות

אבני יכולת מספקות לך חיוניות ונקודות חריטה. יהיו לך חריץ 1 של מלוס ו -2 תחריטים קרביים ברגע שתתחיל להכניס את ציוד האבן יכולת לפן ארון אבוד.

אבני יכולת נכנסות נדיר, אפי, אגדי, וכן שָׂרִיד מְקוּדָשׁ. סוג האבן שתקבלו יקבע את מספר נקודות החריטה שתקבלו. הם מופיעים כעבורו:

 • נדיר = 6 נקודות
 • Epic = 8 נקודות
 • אגדי = 9 נקודות
 • שריד = 10 נקודות

אבל אתה לא יכול פשוט לצייד אותם. . אתה יכול לעשות זאת בכל Stonecutter NPC שאתה מוצא בערים הגדולות. קל למצוא אותם, מדי בזכות סמל היהלום הכחול שיופיע במפה שלך.

אבל לפני שכל זה יכול לקרות, תצטרך לפתוח את קו המסע לזה. יש משימה שנקראת “אבני יכולת פנים,” ותמצא את המסע הזה, טירת לוטרה. ה- Stonecutter NPC שם ייתן לך את זה.

כיצד להשיג אבני יכולת בארון האבוד

ישנן מספר דרכים לעשות זאת כאשר האבנים מגיעות אליך כתגמולים או טיפות.

דרך נהדרת להשיג יותר מהם לאחר משחק הקצה היא על ידי מעבר על צינוקים כאוס בעצמכם או בקבוצה של 4 שחקנים אם אתם זקוקים לעזרה. .

בנוסף, אתה יכול להתמודד עם השיטות הבאות כדי לתפוס אבני יכולת לפני משחק הקצה:

 • מבוכים אביססל
 • בית מכירות פומביות
 • בוסים בשטח
 • פשיטות אפוטרופוס
 • המשימות היומיומיות/השבועיות של UNA

כמו כן, תוכלו להשתתף בחילופי מטבעות פיראטים עם פייטו ופרמטה כדי לקבל אבני יכולת. עם זאת, אתה מוגבל במקרה זה לשלושה אבנים לדמות כל שבוע.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לפנות ל- Stonecutter NPC כדי להחליף אבקות מסתורין כדי להשיג גם את האבנים.

ברגע שיש לך את מה שאתה צריך, אתה תהיה מוכן לפנות את אבני היכולת לשפר את הדמות שלך עוד יותר. רק זכור: ברגע שאתה מתחיל לזייף, אתה תקוע עם האבן הזו, אז וודא שיש לך מה שאתה רוצה כשתגיע הזמן.

קָשׁוּר:

ארון אבוד; הקריסטל ההפרעה הסביר

ארון אבוד זמין במחשב באמצעות Steam.