היכן ניתן למצוא סחף ניטרו ב’פורטניט ‘

© GamesRadar+. .

Wiki Fortnite

ברוך הבא לוויקי Fortnite! אל תהסס לחקור ולתרום לוויקי עם קישורים, מאמרים, קטגוריות, תבניות ותמונות יפות! הקפד לבצע את הכללים וההנחיות שלנו! עיין בדף הקהילה!

אין לך חשבון?

Wiki Fortnite

עמוד / קטע זה עוסק בפריט / מכונאי שהוכנס בכספת .

פריט זה לא היה זמין ברשימות השמעה סטנדרטיות כדי לאזן את בריכת השלל. זה עשוי לחזור בעתיד.

דריפטר ניטרו

נְדִירוּת

קטגוריה

סטָטִיסטִיקָה

מקומות ישיבה

דלק?

רָדִיוֹ?

ה דריפטר ניטרו היא גרסה שונה עתידנית של האי הנפוץ בפורטניט: Battle Royale. זה הוצג בפרק 4: עונה 2 לצד האופניים הסוררים.

 • תיאור אחד
 • 2 גלריה
 • 3 היסטוריה
  • 3.
  • 3.2 פרק 4: עונה 4

  תיאור [ ]

  Drifter Nitro היא מכונית עם 4 גלגלים במהירות בינונית עם 4 מושבים. זה מוליד עם 40-100 דלק פנימה, ולא ניתן למצוא אותו לאתחל. Drifter Nitro מתאים ביותר לנהיגה בכבישים, אך אין לו את היכולות הגרועות ביותר בהשוואה למכוניות אחרות. זה קשור לכמות הנמוכה ביותר של HP.

  כמו כל המכוניות ניתן לשדרג אותה עם צמיגי רכב: מחוץ לכביש ויש להם גישה לתחנות רדיו.

  ביקורות מומחים של Gamespot

  Fortnite נמצא כרגע בעונה השנייה של פרק 4. . יש גם כלי נשק וכלי רכב חדשים, כולל מכונית ניטרו דריפטר. זהו רכב נהדר שניתן להשתמש בו כדי לעבור במהירות את המפה, ולהיראות טוב תוך כדי כך.

  בדרך כלל ניתן למצוא את הסחף של ניטרו בחלק החדש של המפה, שהשתלט על כל החלק הדרומי -מזרחי. תוכלו למצוא כאן עצי סאקורה, כמו גם גייזרים ויערות במבוק מקסימים. תוכל גם להרים את הלהב הקינטי החדש, חובה למי שמחפש לשרוד עד המעגל הסופי.

  Fortnite’s של Fortnite עונה חדשה, הנה איפה למצוא דריפיטר ניטרו. אנו ניתן לך גם כמה טיפים לשימוש בפונקציית Boost המיוחדת של הרכב, שייתכן שתצטרך להכיר באתגרים מסוימים הקרובים.

  היכן ניתן למצוא דריף ניטרו בפורטניט

  מיקומו של דחף ניטרו המסומן במפת Fortnite, דרומית -מזרחית למגה סיטי

  יש כמה מקומות שבהם תוכלו למצוא סחף ניטרו . באופן כללי, כל דרך מרכזית באזור החדש של המפה היא מקום טוב להסתכל. . אנו ממליצים לבקר בתחנת הדלק דרומית -מזרחית למגה סיטי (היא מסומנת על המפה למעלה). זו תהיה טיפה שקטה בהרבה ממגה סיטי, ועדיין יש הרבה שלל למקרה שתצטרך להילחם בשחקנים אחרים.

  כיצד לשפר את דחף ניטרו בפורטניט

  ל- Nitro Drifter אכן יש פונקציית דחיפה, אבל זה קצת יותר מסובך מאשר פשוט ללחוץ על כפתור Boost. תצטרך להיסחף ב Nitro Drifter כדי להפעיל את הדחיפה. קבל קצת מהירות, ונסחף מעבר לפינה תוך כדי להחזיק LB/L1. אם אתה עושה את זה מספיק זמן בפעם אחת, הדחיפה תבעט פנימה.

  זה כל מה שאתה צריך לדעת על ה- Nitro Drifter Fortnite. לקבלת עזרה נוספת במשחק הקפד לבדוק את המדריך שלנו בנושא השבחי השבחים ב Fortnite.

  במקומות אחרים במשחקים, הסרט המועמד לאוסקר המועמד לאוסקר, הבנשי של האינגריין הפך למשחק ארקייד בסגנון PAC-Man בחינם, שמטיל שחקנים בהשגת דמותו של ברנדן גלזון קולם דוהרטי לפאב עם כל אצבעותיו.

  סחפים של Fortnite Nitro: איפה למצוא אותם

  אחד הסחפים של Fortnite Nitro שחונים בתחנת דלק

  סחפים של Fortnite Nitro הם אחת התוספות האחרונות ל- Battle Royale, ולמרות שהם עשויים להיראות כמו מכוניות עתידניות עם התזה של ניאון, יש עוד משהו שמתרחש מתחת למכסה המנוע. לרכבים אלה, כפי שהשם מרמז, יש את היכולת להיסחף, מה שאומר שתוכלו להחליק אותם לצדדים סביב פינות במהירות ובאופן בדרך כלל נראים מגניבים. מה שכן, הקווסטים של Fortnite כבר החלו לשלב אותם, כך שתצטרך להשמיד חפצים תוך כדי הסחף או חיזוק של ניטרו סחף כדי לסמן את אחת המשימות המוקדמות של העונה. כמובן שאתה צריך לעמוד מאחורי ההגה לפני שתוכל לעשות זאת, אז הנה איפה למצוא סחף ניטרו בפורטניט ואיך לנהוג בהם.

  היכן ניתן למצוא סחף ניטרו בפורטניט

  תמצאו רק סחפים של Fortnite Nitro במחצית הדרומית -מזרחית של המפה, בעיקר בביומה העתידנית החדשה, אם כי ישנם גם כמה שניתן למצוא בביום הדשא העובר על פני אמצע האי. סימנו את מיקומי ההתחלה שלהם על המפה שלמעלה, ואם אתה רוצה את הסיכוי הטוב ביותר למצוא אחד מכלי רכב הניאון האלה אז פנה למקומות הבאים:

  • מגה סיטי
  • Drift Ridge (צפונית למגה סיטי)
  • חופי סלפי
  • מעיינות מהבילים

  סחפים של ניטרו בפורטניט עשויים שלא להוליד את כל המיקומים לעיל בכל משחק, ואם שחקנים אחרים יניעו אותם תחילה, באופן טבעי הם לא יימצאו בעמדות ההתחלה שלהם, אז מכוונים לאזור עם ריכוז גבוה יותר של סמנים ל שפר את הסיכויים שלך לטיול.

  כיצד לנהוג בפורטניט ניטרו סחף

  סחפי Fortnite Nitro מתמודדים באותה צורה כמו המכוניות הקודמות, בכך שתוכלו להאיץ ולבלום בעזרת מפעילי כתף הכרית או למעלה ולמטה על המקל השמאלי. ההבדל העיקרי הוא שעל ידי החזקת כפתור הכתף השמאלית המכונית תיסחף, ותאפשר לך להחליק סביב פינות לצדדים תוך שמירה על הרבה מהמהירות שלך, ואם תעשה זאת במשך כמה שניות לפני שתשחרר את הכפתור תקבל גם תקופה קצרה של דחיפה לירות בך קדימה – פשוט נסה לא להפריז ולהגביר היישר אל תוך קיר!

  © GamesRadar+. אסור לשכפל ללא אישור.

  הירשם לניוזלטר GamesRadar+

  עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

  על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.