Wotlk קלאסי מוות מוות מוות מפרט, בונה, כישרונות וגלפים

טירוף לא קדוש הוא חובב חזק במיוחד שמגדיל את הנזק הגופני שנגרם על ידי היעד שתבחר להתעסק ביכולת זו. זוהי עליית נזק מאסיבית עבור כל DPS העוסק ברובו בנזק גופני ברובו.

WOTLK מדריך יכולות וכישרונות של אביר מוות

מערכת הרונה של מוות אביר
אביר המוות משתמש במערכת משאבים ייחודית מבוססת Rune כדי לשלוט בכישופים ויכולותיו. ישנם שלושה סוגי רונים: דם, כפור ולא קדושים, לכל אחד מהם צבע וסמל מחוברים (רשומים ישירות מתחת לדיוקן הדמות שלך). כשאתה משתמש ביכולות אלה, הרונים ימצו. לאחר פרק זמן (10 שניות) הרונים ירעננו. אביר המוות יוכל להשתמש בכישופים כדי להפוך רץ לרון מוות, שיכול לשמש כדם/כפור/לא קדוש. בנוסף, בכל פעם שאביר המוות משתמש ביכולת רונה כנגד אויב, הוא יבנה כמות מסוימת של כוח רוני (המוט הכחול בהיר בו מאנה או אנרגיה יהיו לשיעורים אחרים). כוח רוניק זה משמש רק על ידי מעט יכולות. יכולות מסוימות (כגון ריקודים רונה להב) ינקז לחלוטין את כל הכוח הרוני שנצבר. ככל שהאוחסן יותר כוח, היכולת יעילה יותר. רוב היכולות המשתמשות בכוח רוניק משתמשות בכמות מוגדרת, כמו סליל מוות.

אבירי מוות לא יוכלו להקצות מחדש את המספר וסוג הרונים – הם קבועים ל -2 רונות מכל סוג. Runeforging עדיין יהיה זמין, אך הוא יספק רק קסמי נשק קבועים. ה- Enchants פועלים ממש כמו קסמי הנשק הקבוע שמספקים קסמים, אך הם עצמם בלבד והם אמורים להיות טובים יותר עבור אביר המוות מאשר הקסומים.

להלן הקסמים האפשריים שתצטרך לעבוד איתם:

המוות של אביר המוות

לאבירי מוות יש מערכת ייחודית דמוית קסם בשם RuneForging. אבירי מוות ילמדו רצים ממש מהזוג הראשון של המשימות שלהם באזור ההתחלה של EBON HOLD. RuneForging זה ממש כמו קסום (אבל רק לאבירי מוות). כשקרוב לרונפגה תוכל ללחוץ על איות בספר האיות שלך, ממש כמו קסום ואז לבחור “קסם” להופיע על הנשק. Runeforging יחליף את הקסמים הקודמים.

נכון לעכשיו ישנם 8 ‘קסמים’ שונים שאתה יכול למקם על הנשק שלך.

 • Rune of Cinderglacier: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שיש לו סיכוי להגדיל את הנזק ב -20% לשתי ההתקפות הבאות שלך העוסקות בכפור או נזק צל.
 • Rune of Lichbane: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמוסיף 2% נזק לנשק נוסף כנזק אש או 4% לעומת יעדים מתים.
 • Rune of Razorice: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמוסיף 2% נזק לנשק נוסף כנזק לכפור ויש לו סיכוי להגביר את פגיעות הכפור.
 • Rune of Festraking: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמסיטה 2% מכלל נזקי האיות ומפחיתה את משך אפקטים של שתיקה ב- 50%.
 • Rune of Spellinging: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמסיטה 4% מכלל נזקי האיות ומפחיתה את משך אפקטים של שתיקה ב- 50%.
 • Rune של שוברי חרבות: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמגדיל את סיכוי הפרי ב -2% ומקטין את משך ההשפעות של פירוק הנשק ב- 50%.
 • רון של התנפצות חרבות: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שמגדיל את סיכוי הפרי ב -4% ומקטין את משך השפעות הפירוק ב -50%.
 • Rune of the Fallen Sursader: מדביק את נשק הרונה שלך עם רונה שיש לו סיכוי לרפא אותך ב -3% ולהגדיל את החוזק הכולל ב -15% למשך 15 שניות.

נוכחות אביר המוות

תוכלו להיתקל בשלושה סוגים של נוכחות שיש למוות של נייט, הנה סקירה מהירה של כל אחד:

 • נוכחות בדם מגדיל את תפוקת הנזק באחוזים ומחזיר אחוז מהנזק שנגרם לבריאות.
 • נוכחות כפור מגביר את האיום ומוריד את הנזקים שנלקחו באחוזים.
 • נוכחות לא קדושה מגדיל את מהירות ההתקפה ומפחית את הגלוביה העולמית ביכולות אביר המוות.

להלן סקירה מהירה של כישרונותיו של אביר המוות:

 • דָם: כישרונות בעץ זה מתמקדים בכלי נשק, שריון, ריפוי ומכות.
 • כְּפוֹר: כישרונות בעץ זה מתמקדים בשריון, בקרה, מונים ושילובים.
 • נוֹרָא: כישרונות בעץ זה מתמקדים בכישופים, זימון, מחלות ו- AOE.

מפרט כישרונות טובים

להלן כמה מפרט טוב מאוד לפילוס במהירות:

זהו מפרט כישרון דם טוב (טוב לפילוס אזור התחלה)

זהו מפרט כישרון לא קדוש (מהיר ביותר בסך הכל)

מפרט הדם מאפשר השבתה מופחתת, זמן רב יותר, יותר הרג = מהיר יותר XP! (זה נובע כל עוד זה לא מתגלה מדי על המפרט האחרים, וזה לא). שמתי לב גם לסולו האליטות היה הרבה יותר קל ללכת למפרט דם.

מהניסיון שלי Unholy עובד הכי טוב בשבילי בסך הכל בכל מה שקשור לפילוס מהיר, אבל זה דורש קצת יותר תשומת לב מצידך. בו אתה צריך לנסות להרוג המונים מרובים בבת אחת ברציפות (מכאן יכולות ה- AOE של הכישרונות והיכולות הלא קדושים).

עם זאת, מפרט לא קדוש (כפי שצוין לעיל), יכול לעבוד טוב יותר לטחינת AOE (זה הורג מספר המונים בבת אחת). ה- XP שלך לשעה יכול להיות טוב יותר אם תצליח לאסוף 2 המוני כדי להרוג בכל פעם. עם זאת כשאתה חוסם, הרבה מהזמן שאתה עומד בפני המון אחד בלבד בכל פעם, ובמקרה זה מפרט דם טוב הוא האפשרות הטובה יותר שלך. לא קדוש איטי יותר מדם כאשר פונים לאספסוף אחד בכל פעם.

סיום משחק PVP Build

טנקי אביר מוות

אבירי מוות הם מעמד ייחודי מאוד בו הם יכולים לשמש גם כטנקים יעילים מאוד!

הטנק של אביר המוות על ידי שרשור כוסות יחד, אין להם בשום מקום ליד רמת ההגנה הפסיבית או הסיבובית כמו הטנקים האחרים.

זה גורם להם להגנות מצוינות ב- PVP ללא הדרישה לוותר על עבירה. עם זאת, מכיוון שהם יותר מחלקת Outlast, מכיוון שהם טהורים (או, טהורים כמו כומר, לוחם וכו ‘) ללא שום בונים PVP מסורתיים כמו ניקוז, ריפוי דבורים או בקרת קהל.

לקבלת מדריך מעמיק יותר בטנקים של אביר המוות תוכלו לבדוק את BlizzardGuides.com מדריך לאביר מוות.

רצף לחימה כללי:

עם ה- DK המוקדם של DK, רצף הלחימה הרגיל שלך בדרך כלל נראה כמו זה: גידול מת (אם אין לך גאול), אחיזת המוות (אם היעד שלך רחוק יותר), מגע קפוא, שביתת מגיפה, שביתת דם, שביתת דם, מזיק, (חילוף / שביתת לב), סליל מוות.

טיפ: עדיף לך לספיר את היכולות שלך מאשר לא להשתמש ביכולות בכלל, מכיוון שזה מעלה ברציפות את כוח הרוניק שלך, המאפשר לך להשתמש ביכולות כמו סליל מוות.

 • מכה מגיפה
 • שביתת דם
 • שביתת מוות

בעת ביצוע ההזמנה הזו, תן את מחלת השביתה של המגיפה לפחות 10 שניות לפני שאתה משתמש בשביתת מוות. כשאתה משתמש בשביתת מוות זה ירפא אותך בגלל הנזק שהמחלה עשתה.

כמו כן, דבר שימושי נוסף בשילוב זה הוא כישרון טראנס המוות, המאפשר לך להטיל סליל מוות בחינם / מובטח.

נשק כפול או כלי נשק דו-ידיים?

נייר כפול לא יכול באמת להתחרות בתחרות עם 2 שעות ברובד 7, אבל יתכן שזה יתפוס בעתיד. אי אפשר לומר בוודאות, אבל נזק לבן כפול מנצח במהירות מהירה יותר מאשר נזק לבן של שעתיים, אבל אתה מאבד נזק ביכולות מבוססות נשק, כך שייתכן שלעולם לא ייצא. גם אם זה כן, זה יהיה מבנה מאוד מתמחה כדי להפוך את הכפול לתחרותי, לא תהיה לך הרבגוניות ש -2 שעות.

נראה כי DW הוא יותר תוספת שהם נתנו לנו ולא משהו שהכיתה מעוצבת סביב. היו אפילו פוסטים כחולים שמצביעים על כך שאם DW עדיף בבירור משעתיים, זה כנראה ישתנה בדרך כלשהי, אם כי אני מנחש שאם הם יתבררו בערך הם יהיו בסדר עם זה.

הם אמרו שהם בודקים במגוון טווחי הילוכים ולא רק מה שעומד להיות זמין מייד, כך שלדעתי זה סביר להניח ש- DW יתפוס עד 2 שעות עבור DPS, אחרת אני לא רואה למה הם יביאו זה יכולת מעמדית אם זה תמיד נועד להיות גרוע יותר.

כמה מצבי ממשק משתמש מועילים לאביר המוות:
Runewatch – Runewatch הוא תוסף החלפת מסגרת Runeframe שהתפתח לאט לאט למסגרת יחידה עבור Deathknights. ה- MOD עוקב אחר הרונות שלך, את קואליפות שלהם וגם מייצג חזותית את הכוח הרוני שלך.

המטרה של RuneWatch היא להפוך את הסטטיסטיקה הספציפית שלך למוות. בנוסף לכל זה, Runewatch ניתן להתאמה אישית רבה ומאפשר לך לשנות מספר היבטים של המראה וההתנהגות שלו הן.

תנועה – מוד זה מאפשר לך להזיז את סרגל הריצה שלך ומאפשר לך להגדיל אותו. אז קבל את זה אם אתה מעדיף לקבל חזותית טובה יותר עבור סרגל הריצה שלך.

ותוכלו גם להציג את מדריך התוספות שלי לפילוס מהירות לעוד.

אסטרטגיית מיומנות התחלה:

55: כשאתה מתחיל אביר מוות (ברמה 55) יש לך את היכולות הבאות לעבוד איתן:

 • אחיזת מוות – אני אוהב לחשוב על המיומנות הזו כ”התגבר לכאן “של הקומבט של המפלגה!”איות! זוהי יכולת מתגרה שתופסת המון מרחוק ואז מאלצת את ההמון לתקוף אותך במשך 3 שניות. יש לו טאון של 35 שניות, כך שאתה לא יכול להשתמש בו לעתים קרובות מדי. יש כמה כישרונות שיכולים להביא את ההשתלמות הזו עוד יותר.
 • מגע קפוא – זהו כישוף קרח יצוק מיידי, מצמרר את המטרה עבור 127 עד 137 נזק לכפור ומדביק אותם עם קדחת הכפור, מחלה שמפחיתה תגרה ומהירות ההתקפה של 14% למשך 15 שניות. זוהי יכולת יציקה מיידית הדורשת רונה כפור אחת.
 • מכה מגיפה – שביתה אכזרית העוסקת בנזק לנשק של 30% פלוס 37.5 ומדביק את המטרה במכת הדם, מחלה העוסקת בנזק לצל לאורך זמן. זהו צוות שחקנים מיידי ודורש רון 1 דו -הולי. זוהי יכולת DK חשובה, מכיוון שהיא מציבה מחלה למכות הדם שלך כדי לגרום נזק רב יותר.
 • שביתת דם – מכה באופן מיידי את האויב, וגרם לנזק לנשק של 50% פלוס 191, ותוספת 95.5 נזק בונוס למחלה.
 • סליל מוות – לירות פיצוץ של אנרגיה לא קדושה, וגרם ל -167 נזק לצללים למטרה או לריפוי 250.5 נזק מיעד מתים ידידותי. זהו כישוף יצוק מיידי שדורש 40 כוח רוניק. אתה יכול להשתמש ביכולת זו באויבים שלך כדי לפגוע בהם, או להשתמש בה ביחידות מתים ידידותיות כדי לרפא אותם. זכור שאתה יכול להשתמש ביכולת זו לרפא את העגולים שלך, או אבירי מוות ידידותיים אחרים!
 • נוכחות בדם – זו הנוכחות הראשונה שאתה מתחיל איתה, מכיוון שזו היחידה שאתה מתחיל איתה, אינך יכול לעבור לאחרים עד שתקבל את הכפור והנוכחות הלא קדושה. נוכחות זו מחזקת את אביר המוות בנוכחות דם, הגברת הנזק ב -15% וריפוי אביר המוות ב -2% מהנזק נגרם. רק נזק שנגרם למטרות המעניקות ניסיון או כבוד יכול לעורר ריפוי זה. רק נוכחות אחת עשויה להיות פעילה בכל פעם.

56: ברגע שתפנה לרמה 56, אתה יכול לקבל את היכולות החדשות הבאות:

 • לגדל מתים – מעלה גאול להילחם לצדך. אם אין גופה אנושית שמניבה ניסיון או כבוד זמינה, עליך לספק אבק גוויות כדי להשלים את הכישוף. אם גוויות השחקנים הידידותיים יעלו, תהיה להם שליטה על הגול. אתה יכול לקבל מקסימום של Ghoul אחד בכל פעם. נמשך 2 דקות. הג’ול מתנהג כמו חיית מחמד רגילה ויש לו משך זמן הגון (דקה) אם לא קדוש, והוא נמשך עד שהוא מתה אם אתה לא קדוש. עם זאת, זה ממש לא מסורבל לנסות למצוא גופה. אם כל השאר נכשל, אבק הגוויות הוא סופר זול.
 • שביתת מוות – (דורש נשק תגרה)
  התקפה קטלנית העוסקת בנזק לנשק של 75% פלוס 67.2 ומרפא את אביר המוות תמורת אחוז מהנזק שנגרם עבור כל אחת מהמחלות במטרה. זו אחת היכולות המפורסמות ביותר של אביר המוות, אני אוהבת את זה 🙂
 • מַגֵפָה – לא גורם נזק למטרה, אך כל היעדים בטווח של 10 יארד יפיצו כל מחלות על היעד ליעדים הנוספים. טיפ: שימוש בכישוף זה יחד עם דם רתיחה היכולת מספקת סינרגיה נהדרת של טנק AOE.

57: ברגע שתפנה לרמה 57, אתה יכול לקבל את היכולות החדשות הבאות:

 • נוכחות כפור – (אחת משלוש הנוכחות) אביר המוות לוקח על עצמו נוכחות של כפור, מגדיל את סך הבריאות ב -10%, תרומת שריון מפריטים ב- 60%, והפחתת נזקי האיות שנלקחו על ידי 5%. מגביר את האיום שנוצר. רק נוכחות אחת עשויה להיות פעילה בכל פעם.
 • קפואים את המוח – לרסק את דעתו של היעד בקור, להפריע לשדרוג איות ומונע כל איות בבית הספר ההוא ליהק במשך 4 שניות. זהו צוות שחקנים מיידי שדורש 10 רוניק כוח. יכולת זו עובדת באותו אופן כמו פומל ובעיטה. ההבדל העיקרי עם זאת הוא שזה נחשב לכפור ולכן יתעלם מחסינות פיזית כמו יד הגנה.

58: ברגע שתפנה לרמה 58, אתה יכול לקבל את היכולות החדשות הבאות:

  דם רתיחה – גורם לכל אחת ממחלות אביר המוות על היעד, ולכל האויבים בטווח של 30 מטר מהיעד, להתפרץ עד כאב ולהתמודד עם נזק צללים. כישוף זה אמור לשמש בשילוב עם יכולת ההדברה. מה שאני עושה זה שהייתי מתגלה ורץ דרך 3 המוני תגרה, קפואים נוגעים בהמון תגרה רביעי נוסף ואז המוות אחיז ביסוד חמישי בעיניי. ברגע שיש לי מוות אחיזה בהמון החמישי אני חוזר לאספסוף הרביעי שכבר יש לו קדחת כפור ואני מכה אותו מכה אותו. עכשיו יש לו 2 מחלות ולכן אני מזיק להפיץ את המחלות ולהפיל את המוות וריקבון. עכשיו אני מחליט אם ריפוי חשוב (בדרך כלל זה לא נחוץ) ושני הדם מרתיח מייד או מחכה עד אחרי שביתת מוות. בדרך כלל אתה יכול לסיים את השאר עם התקפות אוטומטיות בשלב זה או לקבל שביתת מוות נוספת או שתיים לפני שההמון ייעלמו, כך שתוכלו להיות קרובים ל- HP מלא אם לא יתקבלו ולהיות מוכנים להתחיל את המשיכה הבאה.

למשל טנקים של AOE, יכול לשטוף ולחזור על המגע הקפוא => מכה שביתה => petilence =>דם רתיחה לפי הצורך כדי לעזור להרחיק את האגרו מרפאים על היעד המסומן ב- Nonskull.

 • שרשראות קרח – התקפה מיידית הדורשת רון כפור אחד. כובש את המטרה עם שרשראות קפואות, ומפחית את תנועתן לאפס. היעד מחזיר 10% מהתנועה שלהם בכל שנייה למשך 10 שניות. זהו כישוף PVP נהדר.
 • 59: ברגע שתפנה לרמה 59, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • חנק – גבס מיידי הדורש רץ דם אחד. חונק אויב, משתיק אותם למשך 5 שניות. זה דומה להקפאת מחשבות למעט שמדובר בשקט ישר במשך 5 שניות, דורש רץ דם במקום כוח רוני, ויש לו טווח של 30 יארד. Mind Freeze משתמש בכוח Runic, הוא טווח תגרה בלבד, והוא הפרעה, לא ‘שתיקה’, לפי אמירה. ב- PVP זה נהדר להשתקת מרפאים מרחוק.

  60 : ברגע שתפנה לרמה 60, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • מוות וריקבון – יציקה מיידית הדורשת רונה דם אחת, רונה אחת לא קדושה, ורון פרוסט אחד. מושחת את הקרקע שממוקדת על ידי אביר המוות, וגורם ל -26 נזק לצל כל SEC שהיעדים נשארים באזור למשך 10 שניות. יכולת זו מייצרת איום גבוה. אני מחשיב את היכולת הזו יותר כישוף אגרו מאשר נזק. אתה יכול לשלב יכולת זו עם האיום של +40% מהנוכחות הכפור ויש לך כלי שימושי מאוד למימוש AOE כאביר מוות.

  61 : ברגע שתפנה לרמה 61, אתה יכול לקבל את היכולות החדשות הבאות:

  • לְהַשְׁמִיד – שחקנים מיידיים, דורש 1 לא קדוש ו 1 כפור רון. התקפה מיידית אכזרית העוסקת בנזק של 100% נשק בתוספת אחוזים נוספים, ו -62 נזק בונוס נוסף למחלה, אך צורך את המחלות. הערה: יכולות אביר מוות העוסקות ב”גמישות X לכל מחלה “לוקחות בחשבון רק את המחלות המיושמות על ידי אביר המוות באמצעות היכולת. מחלות ממקורות אחרים כולל אספסוף, מתכלים, כוהנים ואבירי מוות אחרים אינם נבחנים למכפיל. הערה: יכולות אביר מוות העוסקות ב”גמישות X לכל מחלה “לוקחות בחשבון רק את המחלות המיושמות על ידי אביר המוות באמצעות היכולת. מחלות ממקורות אחרים כולל אספסוף, מתכלים, כוהנים ואבירי מוות אחרים אינם נבחנים למכפיל. בזמן כתיבת שורות אלה כל ה- DKs יכולים ליישם שתי מחלות (קדחת כפור ומכת דם). DKs עמוקים לא קדושים יכולים ליישם מחלה שלישית בצורה של קדחת קריפטה.
  • נתיב הכפור – צוות שחקנים מיידי דורש רון כפור אחד. ההילה הקפואה של אביר המוות יוצרת קרח מתחת לרגליים, מאפשרת ומסיבה או פשיטה ללכת על מים במשך 10 דקות. עובד בזמן שהוא רכוב. כל נזק יבטל את ההשפעה. מיומנות זו מאוד מהנה ושימושית מאוד. במיוחד בטונדרה בוריאנית יש משימות טוסקאר ופיראטים שמתקיימים ליד מים ומעליים. אתה יכול לחצות את המים בקלות, ולהגיע לשם מהר יותר מכל כיתה אחרת.

  62 : ברגע שתפנה לרמה 62, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • חוסן קרח – שחקנים מיידיים, דקה אחת. COOLDOWN, דורש 20 כוח רוניק. אביר המוות מקפיא דם כדי להיות חסין מפני השפעות הלומד ולהפחית את כל הנזק שנגרם על ידי 50% למשך 12 שניות. לא מסיר את אפקטים הלם קיימים.

  64 : ברגע שתפנה לרמה 64, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • ברז דם – שחקנים מיידיים, דקה אחת. COOLDOWN, דורש 6% מבריאות הבסיס שלך. מפעיל מיד רץ דם וממיר אותו באופן זמני לרוץ מוות. רונה זו נחשבת כדם, לא קדוש או כפור רץ. נמשך 20 שניות. קחו בחשבון שזה לא רק ממיר רץ דם לרוץ מוות, אלא גם מפעיל אחד.

  65 : ברגע שתפנה לרמה 65, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • פקודה אפלה – טווח 20 yd, שחקנים מיידיים, 8 שניות Cooldown. מצווה על המטרה לתקוף אותך, אך אין לה השפעה אם היעד כבר תוקף אותך.

  66 : ברגע שתפנה לרמה 66, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • הסכם מוות – שחקנים מיידיים, 2 דקות. COOLDOWN, דורש 40 כוח רוניק. מקריב מיניון מתים, מרפא את אביר המוות עבור 20% מהבריאות המרבית. זו יכולת שימושית, ושימו לב שהוא יכול לעבוד גם על גרגויס.

  67 : ברגע שתפנה לרמה 67, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • Rune Strike – דורש נשק תגרה ו 20 כוח רוניק. השיתתי את היעד עבור 200% נזק לנשק פלוס [200 * AP * 10/10000]. שמיש רק לאחר שהתקפה מתחמקת או משוחררת. לא ניתן להתחמק, ​​לחסום או לשחרר.

  68 : ברגע שתפנה לרמה 68, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • מעטפת אנטי-מקסית – שחקנים מיידיים, דקה אחת. COOLDOWN, דורש 20 כוח רוניק. מקיף את אביר המוות במעטפת אנטי-קסומית, וסופג 50% מהנזק שנגרם על ידי לחשים מזיקים ומניעת יישום השפעות קסומות מזיקות. נזק שנספג על ידי פגז אנטי-מקסם ממריץ את אביר המוות עם כוח רוני נוסף. נמשך 5 שניות. קחו בחשבון שזה חוסם רק קסם, הוא לא חוסם קללות, רעלים ומחלות. וזה לא מסיר דבקים קסומים נוכחיים, זה פשוט מונע מחדשים חדשים למשך המגן.

  69 : ברגע שתפנה לרמה 69, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • עין של Acherus – צוות יצוק מיידי, דורש רונה פרוסט 1, 10 שניות של Coldown. מזמן את עין אכרוס עם 100 בריאות 5 דקות המאפשר ראייה של האזור הסמוך ומזהיר על אויבים שתוקפים אותו. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על חובב כדי לעבור קדימה ואחורה בין עין אכרוס לראייה רגילה. באופן אישי מעולם לא הצלחתי להבין איך להשיג את היכולת הזו, אני לא בטוח מאיפה אתה יכול ללמוד את זה, כל אחד יודע?

  70: ברגע שתפנה לרמה 70, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • נוכחות לא קדושה – צוות יצוק מיידי, קילוד שנייה שנייה, דורש רונה אחת לא קדושה. משרה את אביר המוות בזעם לא קדוש, מגדיל את מהירות ההתקפה ב -15%, מהירות התנועה ב -15% והפחתת הכוסית העולמית על כל היכולות על ידי 0.5 שניות. רק נוכחות אחת עשויה להיות פעילה בכל פעם. בתור רץ מהירות אני תמיד בשביל מהירות תנועה מהירה יותר, אז שמחתי מאוד לראות את זה מיושם עבור ה- DK. זה גם שימושי מאוד עבור PVP, מכיוון שאתה תוקף מהר יותר (יותר פרץ), פחות GCD (כך שתוכל להשתמש ביכולות שלך במהירות) ובכמות מהירות ריצה (כך שלא תסתפק באותה מידה).

  75: ברגע שתפנה לרמה 75, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • עצם נשק רונה – שחקנים מיידיים, 5 דקות. תירגע. העצימו את נשק ה- Rune שלכם, הפעל מייד את כל הרונות שלך ויוצר 25 רוניק כוח. מה שזה עושה זה שהוא מחדש לחלוטין את כל הרונות שלך לאחור ונותן לך 25 ​​רוניק כוח, אבל אתה יכול להשתמש בו רק כל 5 דקות. זה שימושי מאוד, זכור להשתמש בזה ברגע שהרונות שלך כמעט היו מותשים כדי להחזיר אותם!

  80 : ברגע שתפנה לרמה 80, אתה יכול לקבל את היכולת החדשה הבאה:

  • צבא המתים – דורש דם אחד, לא קדוש, ורץ כפור. זוהי יכולת מנותבת שיש לה טאון של 20 דקות. מזמן לגיון שלם של Ghouls להילחם על אביר המוות. הג’ולס ינחמו את האזור, מתגרים ויילחמו בכל מה שהם יכולים. תוך כדי תקשור צבא המתים, אביר המוות נגרם פחות נזק שווה לדודג ‘פלוס סיכוי פארי. לא ממש מצאתי יותר מדי שימושים ביכולת זו. זה לא עובד טוב מדי עבור PVP מכיוון שניתן להפריע בקלות. גם לא כל כך נהדר לסולו המוני. השימוש הטוב ביותר הוא באמת בקרת קהל במהלך קרבות צינוקים עם קבוצה.

  מיומנויות אחרות שתוכלו לקבל:

  להלן הכישורים האחרים שתוכלו להשיג מ- Ono Quest או מכישרונות:

  • פיצוץ גוויות – יצוק מיידי, גורם לגופה להתפוצץ לנזק צללים ששונה על ידי כוח התקפה לכל האויבים בטווח של 10 מטר. ישתמש בגופה סמוכה אם אף אחד לא ממוקד. אינו משפיע על גוויות מכניות או יסודיות. הכישוף הזה הוא בדיוק כמו מיומנות הסיפוי של גוויות Necromancer מ- Diablo2, זה יכול להיות יכולת AoE אפקטיבית מאוד.
  • על סוס חיוור – יצוק מיידי, אתה הופך להיות קשה להפסיק כמו המוות עצמו. משך כל ההשפעות של הלם והפחד המשמש נגדך מופחת ב -10%, ומהירותך המותקנת מוגברת ב -10%. זה לא נערם עם מהירות תנועה אחרת הגדלת השפעות. יכול להיות טוב להשיג עבור PVP.
  • מצוקה לא קדושה – שחקנים מיידיים, נחיל נבוך של חרקים לא קדושים מקיף את אביר המוות לרדיוס של 10 יארד. אויבים שנתפסים באזור לוקחים 21 נזקי צל לשנייה. נמשך 20 שניות. כשאתה מתיישר, אתה לא משתמש במפוצץ לא קדוש זה לעתים קרובות, מכיוון שאתה נלחם בהרבה יעדים בודדים, מצוקה לא קדושה עדיין שימושית מאוד עבור Aoe’ing למרות זאת.

  קיצורי מילים
  כשאתה משחק ב- DK, אתה עלול להיתקל במישהו שמשתמש בקיצורים ליכולות/לחשים שלהם. להלן רשימה של קיצורים אלה כך שתדעו מה הם עומדים. עליכם לשנן את אלה כפי שזה עשוי להועיל:

  נ.ב = שביתת פלוג
  SS = שביתת חריץ
  Dnd = מוות וריקבון
  Bb = רתיחה דם
  Dg = אחיזת מוות
  לִספִירַת הַנוֹצרִים = פיצוץ גוויות
  Ff = קדחת הכפור
  BP = פלאג דם
  DS = שביתת מוות
  זֶרֶם יָשָׁר = סליל מוות
  BP = נוכחות בדם
  זה = מגע קפוא
  Ob = מחסן
  BT = ברז דם
  SG = חנק
  DP = הסכם מוות
  טַרדָן = מזיק
  Coi = שרשראות קרח
  BS = שביתת דם
  HS = שביתת לב
  Rs = שביתה רונה
  AMS = מעטפת אנטי-מקס
  Ub = מצוקה לא קדושה
  אֵיך = קרן החורף
  חֲצִי פֶּנסיוֹן = פיצוץ מיילל
  AOTD = צבא המתים
  AMZ = אזור קסם אנטי

  מקרואים שימושיים: לאחר שתשחק את אביר המוות לזמן מה ולהתרגל לכישופים/יכולות שלהם, תוכל להתייחס לקטע המאקרו המקדים הזה לשימוש במקרו כדי להקל על חייך.

  • להלן מאקרו שימושי מאוד לריפוי ה- Ghoul שלך, הוא מכוון במהירות לג’ול שלך, זורק אליו סליל מוות ואז חוזר במהירות למטרה הקודמת שלך. זה נהדר עבור מישהו שמשתמש במפרט לא קדוש.
  • אם אין לך חיית מחמד, זה יעלה את המתים.
  • אם אתה נמצא בטווח תגרה תשתמש בפקודה כהה, אולם אם אינך נמצא בטווח, תטיל אחיזת מוות.
  • מאקרו זה יטיל היסטריה ב:
   1. את עצמך אם אתה לא בקבוצה
   2. את עצמך אם אתה לוחץ על alt
   3. היעד של היעד שלך אם הם אויב
   4. לנסות ללהק אותו כרגיל
  • מאקרו PVP: זהו מאקרו PVP טוב שכשאתה רואה את הג’ול שלך נגרם נזק רב והוא יכול למות, להשתמש במהירות במאקרו זה כדי לגרום לגול שלך להתפוצץ עם יכולת פיצוץ הגוויות לגרום ל”נוקל “מהיר”. ניתן להשתמש בזה גם ב- PVE.

  במהירות כוח מפלס את אביר המוות שלך עם פריטים
  אם יש לך גישה לשפע של זהב בתחום, אתה תשחק את אביר המוות שלך, אתה יכול לרכוש את הפריטים הבאים למטה מה- AH או לחוות אותם עם הדמות שלך ברמה הגבוהה ואז מדריך פילוס אביר מוות שלב אחר שלב שלי יגיד לך מתי להפוך את הפריטים הללו עבור XP מהיר קל.

  מדריך פילוס 1-60

  Wotlk קלאסי מוות מוות מוות מפרט, בונה, כישרונות וגלפים

  בדף זה תגלו את הבחירות הטובות ביותר של Teal Talent ובונה עבור אביר המוות בדם שלכם ב- Wotlk Classic, כמו גם Glyphs מומלץ.

  טבלת תוכן של דף זה

  כישרון בונה לאביר מוות בדם

  כישרונות אבירי מוות בדם מתמקדים בשרידות, איום, זוכים לטיפולים חזקים כמו אייקון דם ערפדידם ערפדי, ולתת לקבוצה שלך חובבים חזקים כמו תוֹעֵבָההכוח של תועבה ו אייקון משופרשיפור טונות קפואות .

  הבנייה המפורטת לעיל היא הבנייה הכישרון הסטנדרטית ביותר לפשיטת אביר מוות בדם וכוללת את שני החובבים החזקים תוֹעֵבָההכוח של תועבה ו אייקון משופרשיפור טונות קפואות . זה מבנה מקריב איום אישי והפחתה על מנת לקבל טונים קפואים משופרים, כך שאם אתה פושט בעקביות עם אביר מוות של כפור מוכשר לתוכו או לשמאן שיפור אתה יכול לשקול להפיל את הכישרון הזה ולהכניס את נקודות הכישרון לעץ הלא קדוש עבור כישרונות עץ מוקדמים עוצמתיים כמו סמל נגיףאַרסִיוּת , אייקון ציפייהציפייה, ו אייקון תחלואהתחלואה . יש הרבה וריאציות קלות של מבנה זה תלוי אם אתה זקוק ללהיט מהעץ הלא -קדוש ומהציוד שלך, אבל זה הבנייה שאתה צריך לרוץ ברוב הפשיטות; זה הופך להיות שימושי במיוחד בעשרה מאנס שבהם חובבים יכולים להיות קשה להשיג עם מעט שחקנים.

  פילוס בונה

  אם חיפשת מבנה מונחה פילוס, אנא עיין במדריך פילוס נייט המוות שלנו.

  כשרונות אביר מוות בדם בולט

  עץ דם

  עץ הדם מלא בכישרונות המתמקדים בהגדלת הנזק (האיום) שלך והן על עצמיות. חשוב לוודא שאתה בוחר את הכישרונות הנכונים מכיוון שיש הרבה חזקים לבחירה, אבל יש לך רק כל כך הרבה נקודות כישרון לבזבז.

  סמל ברז רון

  Rune Tap הוא חוטם אישי מאסיבי, מרפא את עצמך באחוז מהבריאות המקסימאלית שלך במחיר של רונה דם אחת, ויכול לחסוך אותך מלהזדקק להשתמש בוודאון גדול יותר או אולי למנוע ממך למות.

  ותיק סמל המלחמה השלישית

  הוותיק מהמלחמה השלישית מעניק כמות עצומה של סטטיסטיקות חשובות והוא אחד מרווחי הסטטוס הגדולים ביותר שתוכלו להשיג בתמורה לנקודות כישרון.

  אייקון שליטת מוות רוןשליטת רון מוות גורמת לך אייקון שביתת מוותשביתת מוות כדי להפוך את רוני הלא -קדושים והכפור שבילו על זה כדי להפוך לרוני מוות כאשר הם מופעלים מחדש, ומאפשרים לך להיות גמישות רבה יותר עם בחירות היכולת שלך.

  אייקון סטיה של איותהסטת איות נותנת לך סיכוי שווה לפארי שלך כדי לקחת 45% פחות נזק מכישוף נכנס. אבירי מוות פגיעים ברובם לכישופים מזיקים כאשר אייקון פגז אנטי-קסםמעטפת אנטי-מקסית נמצאת על גבי קולדאון, כך שהחלקת הנזק בין השימושים שלה יכולה להיות חזקה ביותר ומגדילה מאוד את ערך דירוג הפרי שלך.

  תוֹעֵבָה

  הכוח של תועבה הוא חובב רב עוצמה שלא רק מחזק את כל המסיבה שלך אלא גם מגדיל את הכוח הכולל שלך ב -2%.

  אייקון טירוף לא קדוש

  טירוף לא קדוש הוא חובב חזק במיוחד שמגדיל את הנזק הגופני שנגרם על ידי היעד שתבחר להתעסק ביכולת זו. זוהי עליית נזק מאסיבית עבור כל DPS העוסק ברובו בנזק גופני ברובו.

  אייקון דם ערפדי

  דם ערפדי הוא אחד מאבירי המוות החזקים ביותר של אבירי המוות ויכולים לאפשר לך לשרוד מצב עם נזק גבוה שאולי לא הצלחת אחרת בגלל הכמות העצומה של הריפוי המוגבר שאתה מקבל בזמן שהוא פעיל.

  עץ כפור

  אייקון קשיחות

  הקשיחות מגדילה באופן מאסיבי את ערך השריון בציוד שלך.

  אייקון קרח שחור

  קרח שחור מועיל מכיוון שכמות ניכרת של נזק שאתה עוסק בו היא צל או כפור, מה שהופך את הכישרון הזה לגידול נזק מאסיבי.

  אייקון חורף אינסופיחורף אינסופי מגדיל את כוחך, אך חשוב מכך מסיר את עלות הכוח הרוניה של סמל הקפאת Mindקפיא.

  אייקון משופר

  שיפור טאונות קפואיות הוא חובב קבוצתי מאסיבי שמגדיל משמעותית את הנזק שנגרם כמעט על ידי כל תגרה במשחק.

  אביר מוות בדם גליפים

  גליפים גדולים

  גליף של אייקון המחלהגליף של מחלות גורם לך אייקון מזיקיכולת הדבקה לרענן את משך המשך של מחלותיך, כך שבמקום להשתמש ברונה לא קדושה ובריון כפור אתה יכול להשתמש ברונה דם יחידה, ומאפשר לך להטיל עוד אייקון שביתת מוותשביתות מוות. המגבלה העיקרית שלך על יציקות יכולות תהיה בעלת רונות שלך מה- Coolddown, כך שסחר ברונה אחת לשניים, במיוחד כששני הרונים שאתה חוסך משמשים ליכולת העיקרית שלך אייקון שביתת מוותשביתת מוות, היא בעלת ערך להפליא.

  אייקון שביתת גליף מוותגליף מוות מכה מעט בסינרגיה עם גליף של אייקון המחלהגליף של מחלות, אך גליף זה יגדיל מאוד את הנזק שנגרם על ידי שלך אייקון שביתת מוותשביתת מוות שתביא בתורם איום רב יותר. התפיסה היחידה לגליף זה היא שעליך להישאר מעל 25 כוח רוני בכל עת, אך זה לא אמור להיות שום בעיה בתור הספנדר היחיד שלך – אייקון סליל המוותסליל מוות – אינו משפיע במיוחד כמו דם.

  גליף של אייקון הפיקוד האפל

  יש ויכוח כלשהו שעליו עליכם לבחור בחריץ הגליף השלישי. עד שאתה מכוון מספיק ומכופף מכה כדי להבטיח שההתגרה שלך תכה תמיד, אנו ממליצים להשתמש בגליף של הפיקוד האפל, שכן התפרצות שהוחמצה בפשיטה יכולה בקלות לגרום לגיבוי; כשאתה נמצא בכובע הלהיט הזה, אתה צריך להשתמש בגליף של דם ערפדי שמגדיל את משך הזמן של אחת מהתערבות האישיות החזקות ביותר שלך.

  גליפים קלים

  גליף של אייקון מתים

  גליף של גיוס מתים מסיר את עלות המגיב של זימון גול.

  גליף של אייקון מזיקגליף של מזיק מגדיל את הרדיוס שלך אייקון מזיקיכולת מזיק על 5 מטר.

  גליף של אייקון ברז דםגליף של ברז דם גורם אייקון ברז דםברז דם כבר לא פוגע בך.

  Changelog

  • 18 בינואר. 2023: נבדק לשחרור שלב 2 לקראת שחרור ה- ULDUAR RAID.
  • 23 באוגוסט. 2022: עמוד נוסף.

  מדריך אביר מוות של טנק דם קלאסי (WOTLK)

  אביר המוות

  אביר המוות

  מיכל דם

  מיכל דם

  מבוא

  אבירי מוות בדם הם אחד משלוש התמחות שמביאים חובב כוח התקפה עם

  . הם יכולים גם להביא לחיפזון תגרה

  ומהירות התקפת תגרה מתפצלת עם

  . כל אבירי המוות מביאים גם זריזות וחובב כוח עם

  זעם קלאסי (WOTLK) סיבוב אביר מוות של מיכל דם

  פּוֹתחָן

  שיקוי בלתי ניתן להריסה

  מטרה יחידה

  . זו יכולת האיום הגבוהה ביותר שלך. נסה להשתמש ברוני המוות שנוצרו מ

  AOE

  ערימות הגנה

  כשרונות אביר מוות של טנק דם קלאסי (WOTLK)

  בנייה סטנדרטית

  מבנה זה נכנס לעץ הכפור ופותח שני חובבי פשיטה עם

  . אם אינך משתמש בנשק דו-ידיים, אתה יכול להסיר את הנקודות מ

  התמחות נשק דו-ידיים

  , ולהעביר אותם לכישרונות כמו

  תחלואה

  אם אינך צריך לפרט לתוכו

  , אתה יכול להעביר נקודות לעץ הלא קדוש כדי לקבל גישה

  . אם אינך משתמש בנשק דו-ידיים, אתה יכול להסיר את הנקודות מ

  התמחות נשק דו-ידיים

  , ולהעביר אותם לכישרונות כמו

  זעם קלאסי (WOTLK) טנק דם אביר מוות גליפים

  פקודה אפלה

  פקודה אפלה

  דם ערפדי

  דם ערפדי

  מַחֲלָה

  מַחֲלָה

  דם ערפדי

  דם ערפדי

  מוות וריקבון

  מוות וריקבון

  ברז דם

  ברז דם

  לגדל מתים

  לגדל מתים

  מַגֵפָה

  מַגֵפָה