וואו מדריך לבית מכירה פומבית קלאסית לשחקנים חדשים

מחיר ההצעה ומחיר הרכישה הם מכריעים בכדי לגרום לבית המכירות הפומביות לעבוד לטובתך. שחקנים לא אוהבים לחכות לכמה שעות כדי לקבל פריט קצת יותר זול, כך שמחיר הרכישה הוא מציאותי המחיר שאתה רוצה להגיע למוכר. אתה יכול גם להגדיר את משך הזמן לאחת מארבע מדינות: פחות מ -30 דקות, 30 דקות עד שעתיים, שעתיים עד 12 שעות, או 12 שעות עד 48 שעות.

מבוא לבית המכירות הפומביות ולכלכלה הקלאסית

Желетent? Le.

Написат коментарий

Сриншоы, содержащие эемены интер פברואר, по ощем правил,. Эо же онדיר.

Чем ыше качесо, тем лчш!
Перед загрзой сриншота, пожалайа, знакомес сребованияלוח, прèъ!
Пדיר.

לקוח WOWHEAD – эо неболая прогрוחים, с помощ которой ы подерживае баз зан з б з. Le.

Де оновные цели lewhead לקוח:

On уанавивает и онов’י а αдон וואוד בוזטר, которыйобираגש данные, пока ы иmаelt!
Oн загржает собранные данные нé wowhead, помогая подерживат баз данных в калном соснииии!

Ы тalles можете иоловат לקוח Wowhead, чоыоы просатриват ыыеннתא, ыо, сникики полеенные зания!

וואו מדריך לבית מכירה פומבית קלאסית לשחקנים חדשים

וואו בית מכירה פומבית קלאסית

אם אתה חדש ב- WoW Classic אז בית המכירות הפומביות יכול להיות חוויה מבולבלת, אבל אם אתה יכול ללמוד את היסודות זה יכול להיות מקור הכנסה שימושי, ומאפשר לך באמת להפיק את המרב מהמקצוע הקלאסי של WOW הנבחר שלך.

בית המכירות הפומביות של וואו (אה) הוא מאוד פשוט בעקרון: אתה מציב פריטים למכירה ששחקנים אחרים יכולים לקנות בזהב. ל- WOW AH יש פונקציית חיפוש כך ששחקנים יוכלו לחפש פריטים ספציפיים, והפריטים שלך יישארו למכירה עד שמכירה הפומבית תפוג. זהו חלק חיוני מהכלכלה של WoW Classic שכן שחקנים יכולים לדלג על תהליך החקלאות על ידי מעבר ישר לבית המכירות הפומביות ורכישת הפריט שהם מחפשים – אם יש לך מזל ומרוויח טיפה נדירה שאתה לא מתכנן להשתמש בו אתה יכול להרוויח מזה כמה מזומנים מהירים.

המקצועות ניזונים גם בבית המכירות הפומביות ובכלכלה הכללית, מכיוון שאתה יכול להשתמש ב- AH כדי למכור את מרכולתך וחומרי היצירה שלך לשחקנים אחרים שאין להם זמן או כישורים לחוות אותו בעצמם.

עבור היזמים שביניכם, תשמחו לדעת שתוכלו לבחור כמה הפריטים שלכם מוכרים, ומאפשרים לכם להתפרנס מבית המכירה הפומבית על ידי קניית נמוכה ומכירה גבוהה.

המדריך שלהלן יפרק את היסודות של בית המכירה הפומבית ויציע עצות סופיות כיצד להפיק ממנו את המרב אם אתה חדש ב- WoW Classic.

וואו מיקומי בית קלאסי של בית מכירה פומבית

בעוד שכל רשימת בית מכירה פומבית קשורה בין שלושת בתי המכירות הפומביות של סיעתך, הורד וברית יש כל אחד שלושה בתי מכירה פומבית שהם יכולים לבקר בהם ולסחור בהם. ישנם גם בתי מכירה פומבית ניטרלית שבהם תוכלו לסחור בין סיעות, אך אלה לוקחים קיצוץ גבוה של הסחר ונמצאים באזורים פחות פופולריים של המפה. יש בסך הכל תשעה בתי מכירה פומבית קלאסית וואו.

בתי מכירות פומביות של הורד

 • OGRIMMAR – קרוב לכניסה לדורוטאר לאוגרמר, מימין לעמק הכבוד.
 • Thunder Bluff – מתחת למגדל הטיסה בעלייה התחתונה, מתפשט בין שני אוהלים.
 • התחתית – תוכלו למצוא מספר מכירות פומביות בטבעת המרכזית של התחתית.

בתי מכירות פומביות של הברית

 • דרנאסוס – בקצה המערבי של מרפסת הסחר.
 • Ironforge – דרום -מערב לאזור Commons.
 • Stormwind – זה ברור, אבל פנו למחוז הסחר כדי למצוא את בית המכירות הפומביות של Stormwind.

בתי מכירה פומבית ניטרלית

 • Booty Bay – תצטרך לחפש סביב Booty Bay כדי לאתר את כל שלושת המכרזים, אך קל לאתר אותו ליד הפונדק.
 • גאדג’טזן – בדוק את הבניין הראשון מימין לאחר הכניסה לגאדג’זן כדי לסחור עם מכרז BERDO.
 • Winterspring – יש בניין ב- Everlook עם טלסקופ על ה- Rood, שם תוכלו להבחין במכרז Grizzlin.

וואו מפה קלאסית

כיצד להשתמש בבית המכירות הפומביות ב- WOW Classic

מכירה פומבית היא רשימה של פריט אחד או ערימת פריטים המופיעים למכירה. לכל רישום צריך להיות שם הפריט כך שקל למצוא אותו, הכמות שנמצאת למכירה (מכוסה ב 20), המוכר, הזמן שנותר במכירה הפומבית, דרישות רמת הפריט, ההצעה הגבוהה ביותר הנוכחית וכמה מטבע תצטרך לרדת כדי לקנות את הפריט או לערום באופן מיידי.

מחיר ההצעה ומחיר הרכישה הם מכריעים בכדי לגרום לבית המכירות הפומביות לעבוד לטובתך. שחקנים לא אוהבים לחכות לכמה שעות כדי לקבל פריט קצת יותר זול, כך שמחיר הרכישה הוא מציאותי המחיר שאתה רוצה להגיע למוכר. אתה יכול גם להגדיר את משך הזמן לאחת מארבע מדינות: פחות מ -30 דקות, 30 דקות עד שעתיים, שעתיים עד 12 שעות, או 12 שעות עד 48 שעות.

משך הזמן חשוב מכיוון שזה משפיע על איזה סוג של פיקדון אתה צריך להניח לרישום. זה נכון, יש פיקדונות שיש לקחת בחשבון. עלות ההפקדה מידה למחיר בו תמכור את הפריט לספק וככל שרשימת המכירה הפומבית שלך קצרה יותר תצטרך לשלם כהפקדה. מה שכן, לסיעה ובתי המכירות הפומביות הנייטרלי יש משקעים שונים, כאשר בתי המכירות הפומביות הנייטרליות טוענים הרבה יותר, הרבה יותר מהסיעה מבוססי הסיעה. באופן טבעי, אתה מקבל את ההפקדה בחזרה, כך שזה לא כל כך נושא אם יש לך מזומנים חילופיים.

לבסוף, יש קיצוץ שבית המכירות הפומביות לוקח מכל פריט שאתה מוכר בהצלחה, כך שבעוד שהמחיר שאתה רשימה יהיה מה שהקונה משלם עבורו, תקבל פחות מזה בזכות האיש האמצעי. שוב, יש קצת פער בין הקיצוץ שנלקח על ידי בתי סיעה לבתי מכירה פומבית, כאשר הקיצוץ של הסיעה הוא 5% לבין קיצוץ ה- AH הנייטרלי לאורך כל 30%. אם אינך רוצה לאבד את ההכנסה שלך, אתה תמיד יכול לפנות למסחר שחקנים פרטני, אבל זה זמן רב, והזמן הוא כסף-זה ממש המקרה עם מנוי WOW.

איך להכין זהב באמצעות בית המכירות הפומביות הקלאסיות של וואו

יש המון דרכים להרוויח כסף על ידי מכירת הסחורה שלך באמצעות ה- AH או על ידי קניית נמוכה ומכירה גבוהה. מכירת חומרים היא אחת הדרכים הקלות והפשוטות ביותר, שכן אתה תמיד יש הרבה משאבים נדירים בעולם ששחקנים ירצו לשים את היד מייד, במיוחד כששחקנים יתחילו לפלס וואו מקצועות קלאסיים. אם אתה רוצה להרוויח כסף על ידי מכירת חומרים, עליך למכור אותם בגדלי ערימה שונים כך ששחקנים יוכלו לרכוש עבורם את ערימת הגודל המתאים – זה נותן לך נישה מסודרת בשוק.

לחלופין, אתה יכול להשתמש בחומרים כדי ליצור פריט, ואז למכור אותו ב- AH כמקור ההכנסה העיקרי שלך. שריון וכלי נשק – במיוחד ‘הטובים ביותר בחריץ’ – תמיד יהיו פופולריים בקרב שחקנים שרוצים לרוץ ברמות ולדלג על משימות מפרכות או נהלי יצירה. מתכלים הם אולי הפריט המבוקש ביותר שתוכלו למכור ב- AH, מכיוון שקבוצות ירצו להצטייד בשיקויים ובאוכל כשהם מתכוננים לפשיטות וצינוקים.

כמובן שאם יש לך סבלנות, אתה יכול להרוויח הרבה יותר כסף על ידי קניית נמוכה ומכירה גבוה. תצטרך בנקול טוב כדי להתחיל בדרך זו, וזה תנודתי במיוחד בתחילת WOW Classic כאשר השווקים אינם יציבים. דרך בטוחה יחסית לעשות זאת היא תמיד להציע נמוך על פריטים עם משך מכירה פומבית ארוכה, כך שיש סיכון מועט שתשלם יתר על המידה לכל דבר. ובכל זאת, זו לא דרך קלה או אמינה להכין מזומנים ב- WoW Classic, ולכן אנו מייעצים לשחקנים חדשים להימנע מכך, במיוחד כאשר הכלכלה החדשה עדיין מתמקמת.

ג’ורדן קדימה לשעבר סגן עורך PCGamesn, ג’ורדן עזב מאז למרעה חדש. כשהוא לא משחק קשת שישה במצור, תמצא אותו מייסר על עיצוב רובה ציד במשחקי FPS או משחק חוזר של Fallout 4.

בית מכירות פומביות

על ידי לחיצה ימנית על ה- NPC, נפתחת תיבת דו-שיח בה ניתן להתממשק עם מערכת המכירה הפומבית במסך חיפוש ברירת המחדל.

אם אתה יודע את השם של מה שאתה רוצה למצוא, פשוט הזן את הכל או חלק ממנו בשדה השם ולחץ על כפתור החיפוש בצד שמאל עליון, וממשק המשתמש יחזיר את כל הפריטים התואמים למחרוזת שהזנת. אחרת, אתה יכול לחפש לפי קטגוריה: משמאל, ישנם כמה כפתורים כחולים המוגדרים מראש לחפש קטגוריות ספציפיות של פריטים. לחץ על קטגוריית הפריט שאתה רוצה למצוא (אני.ה., נשק, שריון, איות, מתכון וכו ‘.). לאחר מכן פריטי קטגוריה יציגו תת-קטגוריות משנה. לאחר בחירת הקטגוריה ותת-קטגוריית המשנה, אם ישים, לחץ על חיפוש. רישום של הפריטים שביקשת, אם יש זמינים בקטגוריה זו, יוצג בחלונית הנכונה של הדיאלוג.

רכישה

הצעה על פריטים []

אתה מציע לפריט במכירה הפומבית על ידי לחיצה על הפריט לאחר ביצוע חיפוש (נדון לעיל ב מציאת פריטים). זה יכניס את סכום ההצעה הראשוני או את ברירת המחדל של סכום ההצעה הגבוה ביותר הבא באזורי הכניסה בתחתית המסך ([] [] []). הזן סכום חדש שתרצה להציע או להשאיר את סכום ברירת המחדל ולחץ על כפתור ההצעה. לאחר מכן מוסר את סכום ההצעה שלך מהמזומן הזמין של הדמות שלך ומוצב פנימה בפקדון עד שהמכירה הפומבית תסתיים.

לחלופין, אם לפריט יש מחיר “רכישה”, תוכל ללחוץ על כפתור הרכישה לאחר בחירת הפריט והסכום יוסר מייד מהמזומן הזמין שלך והפריט יישלח אליך בדואר. התראת אישור תופיע לפני שתתקבל הרכישה שלך.

אם ההצעה שלך מנצחת, הפריט נשלח אליך בדואר דרך מערכת הדואר במשחק. אם אתה מתגלה או שהמכירה הפומבית מבוטלת, ההצעה שלך שהוצבה בעבר בפקדון נשלחת אליך במקום זאת.

בסך הכל, המכירות הפומביות הן אמצעי נוח להיפטר ממלאי עודף, ייתכן שלא יוכלו להשתמש בהן בגלל מגבלות ברמה או בכיתה, או מוצרים שמבצעים באמצעות המקצועות שלהם.

מכירות פומביות הן גם כלי נהדר למציאת פריטים שאפשר להזדקק לו. פריטים אלה יכולים להיות יקרים, אז היו מוכנים בעת איתור ותמחור פריטים במכירות פומביות. המחירים משקפים גם הם, כמו גם השפעה ישירה, יחס האינפלציה של המשק.

תכונת חדר ההלבשה כדי להציג תצוגה מקדימה כיצד נראים פריטים כאשר הם משוחקים מבלי להגיש או לרכוש. אם כי כעת תוכלו להשתמש בתכונה זו בכל מקום.

בדיקת סטטוס הצעה []

הצעות מחיר

לאחר שנכנסים למערכת המכירה הפומבית ותגיש כמה הצעות מחיר, תוכל ללחוץ על הכרטיסייה הצעה שנייה בתחתית כדי לראות את מצב ההצעות שלך.

תראה את הדברים הבאים עבור כל פריט עליו הצעת:

 • סמל פריט (כולל כמות) ושם.
 • רמה חובה לשימוש בפריט.
 • הזמן שנותר במכירה פומבית (קצר, בינוני, ארוך או ארוך מאוד).
 • מחיר רכישה.
 • בין אם ההצעה שלך היא ההצעה הגבוהה ביותר, היית מצליח או שבוטלה המכירה הפומבית .
 • ההצעה הנוכחית.

אורכי מכירה פומבית []

 • קצר – פחות מ -30 דקות.
 • בינוני – בין 30 דקות לשעתיים.
 • ארוך – בין שעתיים ל 12 שעות.
 • ארוך מאוד – בין 12 שעות ל 48 שעות.

הערה: אם פריט מקבל מספר גדול של הצעות מחיר בפרק זמן קצר, משך הזמן על אותו פריט יוגדל אוטומטית על ידי ה- AH (E.ז., אורך קצר ישונה לבינוני, ובינוני עד ארוך). נראה כי השינוי באורך הוא לכמות המינימלית לאורך אותו אורך, ולא המקסימום. אני.ה., שינוי מאורך בינוני עד ארוך משנה את האורך לשעתיים, לא 12.

מכירת פריטים []

מוכר

כדי למכור פריטים ב- AH, בחר בכרטיסייה המכירה הפומבית ביותר בתחתית המסך. כאשר חלונית המכרזים עולה, גרור פריט מהמלאי שלך לחריץ פריט המכירה הפומבית בצד שמאל עליון. הזן את המחיר בו אתה רוצה שתתחיל הצעות מחיר ([] [] []), ומשך המכירה הפומבית (12, 24 או 48 שעות). לרוב כדאי לקבוע מחיר “רכישה”. סכומים אלה עשויים להיות זהים, או שונים, כמו גם רצונו של השחקן, אך מחיר הרכישה לא יכול להיות נמוך ממחיר ההצעה המינימלי.

כעת ניתן להזין את סכום ההצעה ומחיר הרכישה לערימה או לפריט בודד, כמו גם לייעד את גודל הערימה וכיצד עשויות לערמות שתרצה למכור. זה הופך את יצירת המכירות הפומביות לפשוטות יותר, מכיוון שהיא מאפשרת לך ליצור מכירות פומביות מרובות בבת אחת, אך היא הובילה לכך שבית המכירות הפומביות הוצף בפריטי ערימה יחידה. זה יכול להועיל למוכר, מכיוון שזה אומר שאנשים יכולים לקנות את הסכום המדויק של פריט שהם רוצים, אבל זה עשוי גם אומר שאנשים שמוכרים ערימות בודדות מפסידים כסף, מכיוון שאנשים רבים ירצו לקנות פריטים יחסית ערימות גדולות (ראה טיפים לבית מכירה פומבית).

בודק את המכירות הפומביות שלך []

מימין למקום בו אתה יוצר את מכירות הפומביות שלך, יש רשימה של הפריטים הנוכחיים שלך למכירה פומבית ומצבם.

תראה את הדברים הבאים עבור כל פריט שמכירה פומבית:

 • שם הפריט
 • הזמן שנותר במכירה פומבית (קצר, בינוני, ארוך או ארוך מאוד)
 • ההצעה הנוכחית

באפשרותך לבטל כל מכירה פומבית על ידי לחיצה עליו ולחיצה על כפתור ביטול מכירה פומבית בתחתית המסך. עם זאת, תאבד את ההפקדה ששילמת כשאתה מעלה לראשונה את הפריט למכירה פומבית.

טיפים לבית מכירה פומבית []

 • עדיף לחפש פריטים דומים לפני שתעלה את הפריטים שלך למכירה פומבית. זה נותן לך מבט של היצע וביקוש לפריטים כמו שלך. לאחר מכן תוכל לקבל החלטה מושכלת יותר אם אפילו להעלות את הפריטים שלך למכירה פומבית, עכשיו או במאוחר וכמה לתמחר את הפריט עבור. ככל שאתה עלול לשנוא לאבד את הכסף הנוסף, לפעמים זה פשוט יותר מועיל ויעיל למכור כמה פריטים לסוחר NPC מאשר לטרוח במכירה הפומבית.
 • חלק מהלקוחות מעדיפים לקנות ערימות שלמות של פריטי סחר זולים (20 לרוב הפריטים). מצד שני, אם הפריט יקר, ומשמש רק בכמה מתכונים, ורק מעטים נחוצים, מכירת מגרשים קטנים עשויה לעבוד טוב יותר. נסה למכור בכמות שימושית ללקוח. אם המתכון הנפוץ משתמש בארבע, מכירת ערימות של ארבע עשויה לעבוד טוב.
 • פריטי השלמת Quest נמכרים בכמות הצרכים של המסע או פחות. האחד הוא גודל ערימה טוב, מכיוון שהוא מאפשר לקונים לבחור כמה שהם צריכים ולא לקנות עודף. עבור הקונה, פריטים עודפים מוגדלים עלות- ומחיר אינדיבידואלי גבוה יותר הוא לרוב זול יותר.
 • עבור כמה פריטים בעלות נמוכה, אתה יכול להימנע מדמי פיקדון על ידי התאמת גודל הערימה נמוך מספיק. זה עובד עבור פריטי מזון נמוכים, שנמכרים לאט, ויהיה לא רווחי עם דמי פיקדון.
 • קבעו מחיר רכישה. בדרך כלל תקבלו מחיר טוב יותר, ותמכור לעתים קרובות יותר ומהר יותר. זה נכון לרוב הפריטים, אך במיוחד עם מוצרי סחר ומטפלים, בהם אנשים לרוב נמצאים במצב רצוי-עכשיו. רוב האנשים לא רוצים לחכות 8+ שעות עד שהם יקבלו את 20 העור הקל שלהם; הם נוטים לקנות מכירות פומביות במקום להציע ולהמתין. כללים מעל לתמחור סביר עדיין חלים.
 • קבל תחושה של כלכלת התחום שלך. אם אתה רואה פריט שנמכר עבור פחות משמעותי ממה שהוא בדרך כלל, אתה יכול לקנות אותו ולמכור אותו לרווח!
 • היזהר מאנשים שמציבים מחירים גבוהים עד כדי גיחוך. זה נעשה על פריטים רבים. אם הפריט הוא נשק או חתיכת שריון, התבונן בחתיכות דומות. זה יכול לעזור לך לקבוע מחיר הוגן.
 • יש אנשים שקובעים רכישה ל 99 גרם כאשר 99s הם המחיר הסביר. הם מקווים להערים על הקונים שלא לשים לב להבדל. כמובן שהם היו יכולים גם לטעות בעת כניסה למחירים.
 • היזהר כשאתה קונה כמויות גדולות של פריטים (אני.ה., מוצרי סחר), וודא שאתה לא משלם מחיר ערימה מלאה עבור ערימה שאינה מלאה.
 • מכיוון שיותר אנשים משחקים בסופי שבוע, מחירי סוף השבוע נוטים להיות שונים מימי חול ‘(שני-שישי). פריטים עם ביקוש גבוה נוטים להתומח גבוה יותר בסוף השבוע ונמוך יותר במהלך השבוע. פריטים שעוברים בעלי יכולת למיומנות יכולים להציף את השוק עם הרבה תחרות מוכרים ומחירים נמוכים בסוף השבוע והיצע נמוך בהרבה ומחירים גבוהים יותר במהלך השבוע. השתמש בתנודות אלה לטובתך.
 • מכירות פומביות עדיין ייספרו במהלך השבתה של תחום, כך שאולי יהיה לך פחות סביר אם אתה מתמודד ממש לפני שהשרת יכבה לתחזוקה מורחבת. כמובן שלרבים אחרים יהיה אותו רעיון. המשמעות היא גם שזה יכול להיות חכם יותר לחכות עד לאחר השבתה מורחבת להקמת מכירה פומבית.
 • אדון מכירה פומבית עשוי לסייע למכירות פומביות מתקדמות יותר.
 • כדי לקבל מידע תמחור מפורט יותר על פריט מסוים (במיוחד אלה שנמכרים לעיתים רחוקות ב- AH), תוכלו לבדוק משאבים מקוונים המתמחים באיסוף וניתוח מידע על תמחור פריטים. אתרים אלה יכולים לספק לך מידע על מחיר היסטורי על פריט, כמו גם מחיר על תחומים שאינם שלך (ה.ז. הערות []
 • בית המכירות הפומביות לוקח קיצוץ של 5% מכל מכירה פומבית מוצלחת.
  • ראה דמי הפיקדון גבוהים משמעותית בבתי המכירות הפומביות הנייטרליות.
   • בית המכירות הפומביות הנייטרלי לוקח קיצוץ של 15%. נכון לתיקון 3.3.3, קיצוץ בית המכירות הפומביות הנייטרלי הופחת מ- 30% ל- 15%.
  • נכון לקטקליזם, ישנם בתי מכירה פומבית ספציפית לסיעה בבנקים של אלדור ובמבצעים בעיר שטרת ‘. עם זאת, אין למצוא כאן יותר את בית המכירות הפומביות הנייטרליות.
  • שחקנים עם חשבונות ניסיון יכולים לראות את הפריטים הרשומים למכירה פומבית אך אינם יכולים לקנות או למכור דרך בתי המכירות הפומביות.
  • החל מה 23 – 24 באוגוסט 2012, מנוי כבר לא נדרש לגשת לתכונת בית המכירות הפומביות המרוחקות דרך [1]
  • תווים באותו חשבון אינם יכולים להציע פריטים שהוצבו למכירה פומבית באף בית מכירה פומבית על ידי דמות אחרת באותו חשבון, גם אם הדמויות הן של פלגים שונים (ברית או הורד) באמצעות בית מכירה פומבית ניטרלית.
  • Blizzard אינו אוסר על פריטים “למסור” לחברים על סיעות הפוכות על ידי הצבת פריט על בית המכירות הפומביות הנייטרלי עם דמי רכישה של 1, וציפית למקבל המיועד שלהם לרכוש עליו במהירות. למרות זאת, כֹּל אֶחָד רשאי לרכוש את הפריט במחיר זה, וגם אם מישהו אינו המקבל המיועד של אותו פריט, “גניבה” זה לא ניתן להעניש על ידי GMS.

  שינויים בתיקון []

  • תבנית: תיקון 5.0.5
  • תבנית: תיקון 4.0.1
  • תיקון 1.8.0 (תאריך תיקון: 2005-10-10):
   • כעת תוכלו לחפש סיומות אקראיות כמו “של הקוף” בבית המכירות הפומביות.
   • כשאתה מציב מכירה פומבית על בית המכירה הפומבית, הכרטיסייה מכירות פומביות מציגה כעת את מחיר ההצעה והרכישה המינימלית שלך גם אם אין הצעות מחיר על הפריט.

   אמנם לא צוין בתוויות תיקון, אך פריטים אלה הוחזרו מזמן לקטגוריית Quest.

   • תיקון 1.6.0 (תאריך תיקון: 2005-07-12): ליברמות נחשבות כיום לספרים בעת חיפוש אחר פריטים אלה בבית המכירות הפומביות.
   • תיקון 1.5.0 (תאריך תיקון: 2005-06-07): שחקנים כבר לא יכולים למכירה פומבית של פריט שהם פשוט התנתקו.
   • תיקון 1.4.0 (תאריך תיקון: 2005-05-05):
    • מתכונים שאתה יודע כבר לא יופיעו ברישום המכירה הפומבית אם נבדק “פריטים שמישים”.
    • קבוע פריטי מיון בבית המכירות הפומביות בהצעה נוכחית.
    • באג קבוע עם תצוגת הצעות מחיר מינימלית שגויה כאשר הוא מתעלם תוך כדי פיקוח על המכירות הפומביות שלך בבית המכירות הפומביות.
    • ממשק המכירה הפומבית מציג כעת את ערכי הזהב, הכסף והנחושת עבור כל הפריטים, גם אם ערכים אלה הם אפס. זה אמור להקשות יותר על “להסתיר” פריט שעולה כמה זהב בין פריטים שעולים רק כמה כסף, למשל.

    הפניות []

    1. ↑ Blizzard Entertainment 2012-08-24. צ’אט בגילדת ארמורי ניידת ובית מכירה פומבית תכונות כעת בחינם. אתר הקהילה הרשמי של World of Warcraft (ארה”ב).
     Blizzard Entertainment 2012-08-24. צ’אט בגילדת ארמורי ניידת ובית מכירה פומבית תכונות כעת בחינם. אתר הקהילה הרשמי של World of Warcraft (האיחוד האירופי).

    ראה גם [ ]

    • עובד בבית המכירות הפומביות
    • קישורים חיצוניים [ ]

    מדריך למתחילים של אתר הקהילה World of Warcraft – פרק ב ‘: כיצד לשחק

    מדריך למתחילים של World of Warcraft אירופה – פרק ב ‘: כיצד לשחק

    פורום API של פלטפורמת הקהילה הרשמית (ארה”ב) API של בית מכירה פומבית הוא חי!

    העריכה של היומן (ארה”ב) המקור שלך לסטטיסטיקה של בית מכירות פומביות ונתונים בעולם Warcraft.

    הערעור של כתב העת (האיחוד האירופי) המקור שלך לסטטיסטיקה של בית מכירה פומבית ונתונים ב- World of Warcraft.

    WOWECON.com מצא מחירי AH לפי שרת.

    וואו וואו וואו מכירות פומביות בית מקוון

    [1] תצוגה מקדימה קסומה, פנדריה AH, שאלו פיתוח יצירתי שאלות ותשובות, פוסטים כחולים, קומיקס

    אתר הקהילה World of Warcraft Communicat

    World of Warcraft Europe Europe Chat Armory Guild Chat ובית מכירה פומבית תכונות כעת בחינם

    WOWINSIDER 5 דרכים לא כל כך פשוטות Blizzard יכול לתקן את עולם המכירה הפומבית של Warcraft

    WOWINSIDER מכוסה זהב: התמודדות עם צלף בית מכירה פומבית ניטרלית

    שידור חוזר.Waybackmachine.ארכיון אורג של דף בתי מכירה פומבית

    כְּחוֹל.MMO-Champion.com לגשת לבית המכירות הפומביות כמעט מכל מקום

    וואו.אינקיימרים.מכירות פומביות