דרישות מערכת סימולטור טיסה של מיקרוסופט: מדריך מלא

Contents

תשלומי חברות מקצוענים חוזרים ישירות לאתר כדי לשלם עבור עלויות אירוח, רוחב פס ופיתוח. זה מה שמאפשר לנו גם להציע רמת הורדה בחינם.

סימולטור טיסה X: דרישות מערכת מינימליות

מאמר זה מתאר את דרישות המערכת המינימליות לכל הגרסאות וחבילות הרחבה זמינות של סימולטור טיסה של מיקרוסופט x. עיין בסעיף “חל על” לרשימה מלאה של כותרות אלה.

עוד מידע

כדי לקבוע אם המחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות, השתמש בכלי האבחון DirectX (DXDIAG.exe). כדי להפעיל את הכלי DirectX Diagnostic, בצע את הצעדים הבאים:

סמל Windows

  לחץ על התחל, הקלד dxdiag ב התחל חיפוש תיבה ואז לחץ על Enter.

שימו לב לסמל

אם אתה מתבקש סיסמת מנהל מערכת או אישור, הקלד את הסיסמה או לספק אישור.

 • שימו לב לערכים עבור מעבד ועבור זיכרון.
 • לחץ על לְהַצִיג כרטיסייה.
 • תַחַת התקן, שימו לב לערכים עבור שֵׁם ועבור משוער. זיכרון מוחלט של כרטיס המסך.
 • דרישות מערכת מינימליות

  סימולטור טיסה x

  דרישת מערכת מינימלית

  Windows 7, Windows Vista, או Windows XP Service Pack 2 (SP2)

  1.0 Gigahertz (GHz)

  256 מגה -בייט (MB) של זיכרון RAM עבור Windows XP SP2

  RAM 512 MB עבור Windows 7 ו- Windows Vista

  שטח דיסק קשיח

  14 ג’יגה -בייט (GB) שטח דיסק קשיח זמין

  32 MB DirectX 9 כרטיס תואם

  כרטיס קול, רמקולים או אוזניות

  בקר מקלדת ועכבר או בקר משחק תואם (בקר Xbox 360 עבור Windows)

  חיבור אינטרנט למשחק מקוון

  מתאם רשת למשחק רב -משתתפים LAN

  גישה לאינטרנט בפס רחב למשחקים מרובי משתתפים של Windows Live

  סימולטור טיסה x חבילת הרחבת תאוצה

  דרישת מערכת מינימלית

  Windows 7, Windows Vista, או Windows XP Service Pack 2 (SP2)

  2.0 Gigahertz (GHz) או יותר

  1 ג’יגה -בייט (GB) או יותר של זיכרון RAM

  שטח דיסק קשיח

  4 ג’יגה -בייט (GB) שטח דיסק קשיח זמין

  DirectX 9 (או גרסה מאוחרת יותר)-כרטיס מסך תואם

  128 מגה בייט או יותר איל וידאו, Shader Model 1.גרסה 1 ומאוחר יותר

  כרטיס קול, רמקולים או אוזניות

  בקר מקלדת ועכבר או בקר משחק תואם (כגון בקר Xbox 360 עבור Windows)

  חיבור אינטרנט למשחק מקוון

  מתאם רשת למשחק רב -משתתפים LAN

  גישה לאינטרנט בפס רחב למשחקים מרובי משתתפים של Windows Live

  שימו לב חבילת ההרחבה של האצה מחייבת את התוכנית המקורית של Simulator Simulator X. יש לעמוד או לחרוג מכל דרישות המערכת לסימולטור טיסה X כדי לחביל את חבילת ההרחבה כראוי.

  חומרה גרפית נתמכת

  כדי לשחק סימולטור טיסה x, המחשב חייב לעמוד בדרישות המערכת המינימליות. בנוסף, על החומרה לעבור בדיקת מערכת כשאתה מתחיל את המשחק. אם אתה חווה ביצועים איטיים במשחק, יש להתאים את הגדרות המשחק.

  למידע נוסף על אופן שיפור ביצועי המשחק, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר בבסיס הידע של מיקרוסופט:

  927286 סימולטור טיסה X: ביצועי המשחק איטי מהצפוי

  אם אתה מקבל הודעת שגיאה שקובעת כי כרטיס המסך שלך או מנהלי התקנים שלך לא עובדים עם המשחק, עיין במאמר הבסיס הבא של Microsoft Knowledge:

  925722 פתרון בעיות גרפיקה בסימולטור טיסה x

  חומרה לא נתמכת

  ידוע כי כרטיסי המסך הבאים אינם תואמים את סימולטור הטיסה X ועם חבילת ההרחבה האצה:

  • סדרת אינטל 845/910/945/965
  • SIS650_651_740, או דרך
  • S3G יוניכרום IGP

  רשימה זו עשויה לא להיות ממצה. בקר באתר האינטרנט של יצרן כרטיסי המסך שלך כדי לחפש כל בעיות תאימות ידועות. חלק כרטיסי המסך עשויים שלא לעבוד עם סימולטור טיסה x חבילת הרחבת תאוצה מכיוון שהם אינם תומכים בדגם Shader, כפי שהמשחק דורש. אם יש לך כרטיס מסך שאינו עומד בדרישה זו, ייתכן שתצטרך לרכוש כרטיס מסך אחר כדי לשחק את המשחק.

  אם המחשב אינו עומד בדרישות המערכת המינימליות, תקבל הודעת שגיאה הקובעת כי החומרה שלך אינה נתמכת או אינה תואמת. כדי לפתור בעיה זו, שדרג את רכיבי החומרה במחשב.

  לשם כך, צור קשר עם יצרן המחשבים.

  בנוסף, תוכלו להציג ולהשוות בין תכונות ומחירים של כרטיסי מסך שונים. לשם כך, בקר באתר האינטרנט הבא של מיקרוסופט, סוג
  כרטיסי מסך ב לחפש תיבה ואז לחץ על Enter:

  דרישות מערכת סימולטור טיסה של מיקרוסופט: מדריך מלא

  ברוך הבא, חובבי תעופה וטייסים וירטואליים, למדריך המקיף שלנו על דרישות המערכת לסימולטור הטיסה של מיקרוסופט המתקדמת. כמומחי הדמיית טיסה מנוסה, אנו מבינים את הצורך בחוויות חלקות ומציאותיות כשנופלים בשמיים וירטואליים. במאמר זה אנו מתעמקים בתצורות המערכת האופטימליות ודרישות החומרה לרמות שונות של נאמנות גרפית, ומבטיחים שתצויד לנווט בנופים עוצרי הנשימה ומערכות מזג האוויר המורכבות בסימולטור פורץ דרך זה.

  יחד, נחקור את דרישות מערכת מינימליות לחוויה בסיסית ועם זאת מספקת, כמו גם דרישות מומלצות למי שחושק בריגוש של הגדרות גרפיקה אולטרה-מקס, שוטות את עצמם לחלוטין בעולם הווירטואלי. יתר על כן, אנו נשתף תובנות יקרות ערך ממשתמשי סימולטור טיסה של מיקרוסופט, ונדגיש את חוויותיהם עם תצורות מערכת מגוונות, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת בעת שדרוג או כוונון סימולטור טיסה משלך.

  סימולטור טיסה של מיקרוסופט המציג סמל מעבד

  כשאתה יוצא למסע אינפורמטיבי זה, סמוך ובטוח שהידע המעמיק שלנו בסימולטורי טיסה ומומחיות טכנית יספק לך את ההנחיות הדרושות כדי להעלות את חווית סימולטור הטיסה של מיקרוסופט לגבהים חדשים. היכונו להמראה כאשר אנו מנווטים במורכבות של דרישות המערכת, והתכוננו לעלות בביטחון בעולם המרהיב של התעופה הווירטואלית.

  מאמר זה ארוך למדי ולכן תוכל להשתמש בקישורי הקפיצה למטה כדי לנווט לקטעים במהירות;

  • דרישות מערכת מינימליות
  • פועל בהגדרות גרפיקה במיוחד
  • דרישות שטח דיסק (כמה גדול)
   • התקנת בסיס
   • שטח מילוי לתוספות, מצבים והרחבות
   • מטמון דינאמי של נוף פוטוריאלי
   • סוגי כונן קשיח: טוען את כל הנתונים מהר יותר
   • גרסת Xbox

   דרישות מערכת מינימליות

   לקבלת חוויה אופטימלית עם מהדורת 2020 של תוכנת סימולציה של מיקרוסופט של מיקרוסופט, חיוני לעמוד בדרישות המערכת המינימליות. פרק זה יספק סקירה כללית של דרישות אלה, ותבטיח ביצועים חלקים במחשב שלך.

   Azul Aircraft ב- Ramp Show ב- MSFS

   מעבד (מעבד)

   בלב כל חווית סימולציה של טיסה הוא – האחראי לביצוע הוראות וביצוע חישובים. הדרישה המינימלית להפעלת סימולטור טיסה של מיקרוסופט היא אינטל Core I5-4460 אוֹ Amd ryzen 3 1200 מעבד. מעבדים אלה מבטיחים כי התוכנה יכולה לבצע משימות ביעילות, תוך שמירה על הדמיות טיסה חלקות ומציאותיות.

   יחידת עיבוד גרפיקה (GPU)

   עיבוד חזותי באיכות גבוהה הוא בעל חשיבות עליונה בסימולציה של טיסה, והוא רכיב המפתח האחראי לייצור תמונות. דרישת ה- GPU המינימלית היא Nvidia geforce gtx 770 אוֹ AMD Radeon RX 570. GPUs אלה מאפשרים חזותיים ריאליסטיים תוך שמירה על מסגרת יציבה, חיונית לחוויית טיסה עצומה.

   זיכרון (RAM)

   המערכת אחראית לאחסון נתונים שאליהם התוכנה צריכה לגשת במהירות. דרישת ה- RAM המינימלית היא 8 GB. כמות זיכרון זו מבטיחה כי התוכנה יכולה לנהל ביעילות משימות מרובות, כגון טעינה נוף ודגמי מטוסים, ללא שיהוקים בביצועים.

   אחסון כונן קשיח

   תוכנת סימולציה של טיסה דורשת כמות משמעותית של כדי להתאים למרקמים ברזולוציה גבוהה, דגמי מטוסים ונתונים חיוניים אחרים. סימולטור טיסה של מיקרוסופט דורש מינימום של 150 GB של שטח אחסון זמין בכונן הקשיח שלך. קיבולת זו מבטיחה שיש לך מספיק מקום לתוכנה ולתוכן נוסף, כגון נוף מותאם אישית או מטוסי תוספת.

   מערכת הפעלה

   עדכניות חיונית לתאימות ויציבות. דרישת מערכת ההפעלה המינימלית היא חלונות 10 (64 סיביות). מערכת הפעלה זו מבטיחה תאימות לתוכנה ומספקת פלטפורמה יציבה להפעלת הסימולציה.

   חיבור לאינטרנט

   מכיוון שמיקרוסופט סימולטור עושה שימוש בנתונים בעולם האמיתי, יש צורך באורווה. מינימום 5 מגהביט לשנייה רוחב הפס נדרש כדי להבטיח סטרימינג חלק של תמונות לוויין ונתונים אחרים, תוך שיפור הריאליזם הכללי של חווית הסימולציה.

   פועל בהגדרות גרפיקה במיוחד

   צלול לסביבת התעופה הווירטואלית המפורטת והציאותית ביותר על ידי הבטחת המערכת שלך עומדת בדרישות האופטימליות להפעלת שחרורו של 2020 של סימולטור טיסה של מיקרוסופט בהגדרות גרפיות מקסימאליות והגדרה קיצונית.

   עננים הדגימו באמצעות הגדרת הגרפיקה Ultra (MAX) בסימולטור טיסה של מיקרוסופט

   מעבד (מעבד)

   לביצועים חלקים ולשהייה מינימלית, חזק הוא חיוני. אנו ממליצים על Intel Core i7-9700K או AMD RYZEN 7 3800X (או יותר טוב). מעבדים אלה מספקים ליבות וחוטים בשפע לטיפול בדינמיקת טיסה מורכבת, מערכות מזג אוויר וחישובים אחרים של נאמנות גבוהה בזמן אמת.

   יחידת עיבוד גרפיקה (GPU)

   זה אחראי על הפיכת הוויזואליות המדהימות והפרטים המורכבים שהופכים את סימולטור הטיסה באמת למלאי. לריצה בגרפיקה מלאה, אנו מציעים להשתמש ב- Nvidia geforce rtx 2080 או AMD Radeon RX 5700 XT (או יותר טוב). GPUs אלה מאפשרים מעקב אחר ריי וכן DLSS יכולות, משפרות משמעותית את האיכות החזותית והביצועים של סימולציה של הטיסה.

   זיכרון (RAM)

   נדיב חיוני להפעלה חלקה, במיוחד בעת הפעלת מערכות מטוסים מורכבות ונוף מפורט. אנו ממליצים על מינימום של 32 GB DDR4 זיכרון לטיפול במרקמים ברזולוציה גבוהה ובאובייקטים רבים של AI מבלי להתפשר על הביצועים.

   אִחסוּן

   העולם העצום של סימולטור הטיסה דורש שטח אחסון בשפע. אנו מציעים א 1 TB NVME כונן מצב מוצק (SSD) לזמני טעינה מהירים ולגמגמים מופחתים במהלך הזרמת נתונים ב- SIM. NVME SSDs מציעים מהירויות קריאה וכתובות מהירות יותר בהשוואה ל- SATA SSDs מסורתיים, ומבטיחים מעברים חלקים בין אזורים שונים.

   חיבור לאינטרנט

   חיבור אינטרנט יציב ומהיר הוא קריטי לזרמת נתוני מזג אוויר בזמן אמת, מפגשים מרובי משתתפים ושילוב מפות בינג. אנו ממליצים מינימום 20 מגהביט לשנייה חיבור לביצועים מיטביים וכדי להימנע מהפרעות במהלך הטיסות הווירטואליות שלך.

   מערכת הפעלה

   עם ההתקדמות בטכנולוגיה, מערכת ההפעלה המועדפת על הפעלת תוכנת סימולציה של טיסה במלוא הפוטנציאל שלה היא חלונות 11. מערכת הפעלה זו מציעה ביצועים, אבטחה ותאימות משופרים עם עדכוני החומרה והתוכנה האחרונים.

   דרישות שטח דיסק (כמה גדול)

   היו מוכנים לחוויה המופלאה על ידי בחינת שטח שמירה לתוספות, מצבים והרחבות. הבנת סוגי הכונן הקשיח (SSD/HDD) יכולה להפוך את נתוני הטעינה למהירה יותר, ולשפר את חווית הטיסה המדומה שלך.

   נחיתה של טואי בואינג 737 בטורקיה כמוצג בחבילת סימולטור הטיסה של מיקרוסופט

   עבור תעופה הקונסולה שלנו, גם מפרטי גרסת ה- Xbox מכוסים. צלול פנימה כדי להבטיח שההאנגר הדיגיטלי שלך מוכן למורכבות ולעושר שמציעה סימולציה זו.

   התקנת בסיס

   בתחום הדמיית הטיסה המודרנית, גודל טביעת הרגל הדיגיטלית של התוכנית הוא אינדיקטור למורכבותה ולעומק שלה. האיטרציה האחרונה של סימולטור הטיסה של מיקרוסופט אינה יוצאת דופן וקוראת לכמות ניכרת של נדל”ן בדיסק.

   בלב חווית סימולציה של טיסה זו טמונה ‘התקנת הבסיס’ – הרכיבים הבסיסיים הנדרשים להפעלת תוכנת הסימולציה. זה כולל את קבצי ההפעלה, מודולי מערכת הליבה, דגמי המטוסים והגרפיקה הסביבתית הדרושה כדי להגדיר את הבמה למסע התעופה הווירטואלי שלך. זה המינימום החשוף הדרוש כדי להעלות את האוויוניקים הווירטואליים שלך.

   האלפים ב- MSFS שהם אזור נוף בהגדרה גבוהה הדורשים שטח דיסק רב

   גודל ההתקנה של הבסיס עבור גרסת המחשב יושב בסולם מרשים. זהו עדות ברורה לרמת הפירוט והעושר הארוז בתוכנה. דורש בערך 150 ג’יגה -בייט (GB) של שטח האחסון, זו מחויבות ניכרת, אבל כזו שבוודאי מוצדקת על ידי העולם הווירטואלי המהמם שהוא מארח.

   עם זאת, מספר זה אינו מוגדר באבן. עם זרם העדכונים והשיפורים הרציפים, שטח האחסון הנדרש עשוי לחוות תנודות קלות. מומלץ לקבל נוסף שטח אחסון של 20% זמין, מביא את הסכום לכ- 180 ג’יגה -בייט. מרחב נוסף זה (שטח חיץ) מבטיח שהמערכת שלך תוכל להתאים לעדכונים וטלאים מצטברים מבלי לפגוע בביצועי הסימולציה או ביציבותו של הסימולציה.

   מטוס Skyteam עם צילום תקורה של המסלול בסימולטור טיסה של מיקרוסופט

   כדי להכניס את המספרים הללו לפרספקטיבה, בואו נסתכל מקרוב מה מהווה התקנת הבסיס:

   קבצי הפעלה: אלה הקבצים העיקריים שמריצים את הסימולטור. הם מבצעים את פונקציונליות הליבה והמכניקה של חווית סימולציה של טיסה. מודולי מערכת ליבה: זה מקיף את עמוד השדרה של הסימולטור. מודולים אלה שולטים בדינמיקת הטיסה, מערכות מזג האוויר, תנועת AI והיבטים בסיסיים אחרים של סביבת הסימולציה. דגמי מטוסים: אלה דגמי התלת מימד של המטוס, שלמים עם תאי תאי מפורטים ומאפייני טיסה ייחודיים. התקנת הבסיס מגיעה עם מבחר מטוסים, שכל אחד מהם מעוצב בקפידה לשכפל את עמיתיהם בעולם האמיתי. גרפיקה סביבתית: זה כולל את מרקמי השטח, דגמי שמיים, אפקטים של מזג אוויר ואלמנטים חזותיים אחרים התורמים לסביבת הפוטוריאליסטית של הסימולטור.

   בהתחשב בנאמנות הגבוהה של הסימולטור, חשוב מאוד להבטיח שהמערכת שלך מצוידת כראוי כדי להתמודד עם דרישות האחסון. זכרו, היתרונות של ההשקעה הראשונית הזו במרחב הדיסק מתבררים בקלות ברגע שאתה מתנשא בשמיים הווירטואליים המפורטים להפליא.

   עיר ברצלונה ב- MSFS - צילום מסך מהסימולטור

   לסיכום, התקנת הבסיס היא מחויבות ניכרת אך הכרחית, הנחת היסודות לחווית סימולציה של טיסה טבילה ומציאותית ביותר. הכן את המתקן שלך בהתאם, ופנה את המסלול למסע התעופה הווירטואלי האולטימטיבי.

   גודל התקנת בסיס: 150GB

   שטח מילוי לתוספות, מצבים והרחבות

   ההתפתחות של תוכנת סימולציה של טיסה הייתה בד בבד עם התקדמות יכולות אחסון הנתונים. המשמעות היא שהמורכבות והריאליזם ההולך וגובר שנמצאים בסימולטורים של ימינו אינם מהווים אתגר רב ככל שיהיו בעידן ה- FSX, בזכות ההתקדמות בטכנולוגיית הכונן הקשיח.

   התוספות של התאומים לוטרים - משהו שאתה צריך להזמין מקום לדיסק אליו

   כשאתם שוקלים תוכן נוסף עבור MSFS כגון תוספות, מצבים והרחבות, חשוב להבין כי אלמנטים אלה יכולים להשתנות באופן נרחב בגודל. לדוגמה, תוסף מטוסים (רכיב נוסף המדמה סוג מסוים של כלי טיס שלא נכלל בסימולטור הבסיס) עשוי לנוע בין כמה מאות מגה-בייט לכמה גיגה-בייט, תלוי במורכבות ובפרט של הדגם.

   הרחבות נוף (שינויים המשפרים את הדיוק הוויזואלי והגיאוגרפי של אזורים ספציפיים בסימולטור) יכולים להיות הרבה יותר מהותיים, ולעתים קרובות הושיטו לעשרות גיגה-בייט בגלל המרקמים ברזולוציה גבוהה והנתונים הגאוגרפיים המפורטים שהם משלבים.

   מצבים, או שינויים, (שינויים שנעשו בתוכנת הסימולטור כדי לשנות או לשפר את הפונקציונליות או הביצועים שלה) יכולים להשתנות עוד יותר, החל מכמה קילובייטים לשינויי תסריט קטנים, עד כמה ג’יגה -בייט לשיפוץ מקיף יותר.

   גרסת ה- Floatplane של תוסף התאום Otter עבור MSFS

   לכן, למרות שזה מאתגר לתת אומדן מדויק של כמה שטח דיסק נוסף אתה עשוי להזדקק לתוספות ומודדים, נקודת התחלה סבירה יכולה להיות בכל מקום 50GB עד 200 ג’יגה -בייט. זה מאפשר תערובת בריאה של מתקני מטוסים, נוף ומוד, אך כמובן, הקילומטראז ‘שלך עשוי להשתנות בהתאם לתוכן הספציפי שתבחר להוסיף.

   זכרו שלמרות שמספרים אלה עשויים להיראות גדולים, כוננים קשיחים מודרניים מגיעים לרוב בגדלים של 1TB (terabyte) ומעלה, כלומר, אפילו אוסף גדול של תוספות ומודדים רק יתפוס חלק מהאחסון הזמין שלכם.

   להלן הנחיה כללית שיש לקחת בחשבון עבור שטח דיסק נוסף:

   תוספות מטוסים: רזרב 10-50 ג’יגה-בייט הרחבות נוף: מילואים 20-100 ג’יגה-בייט אופנים: רזרב 5-50 ג’יגה-בייט

   מטמון דינאמי של נוף פוטוריאלי

   כחובבי סימולטור, כולנו מודעים עד כמה החוויה יכולה להיות מעצמת, במיוחד עם שחרורו האחרון של Microsoft Flight Simulator (MSFS) 2020. תכונה מרכזית אחת שמבדילה אותה מקודמיו היא העמסה והמטמון הדינאמי של הנוף הפוטוריאליסטי כשאתה חוצה את השמיים הווירטואליים.

   הנוף היפה של ניו זילנד המוצג בהתקנת ברירת המחדל של סימולטור הטיסה של מיקרוסופט

   נתחיל עם הרעיון של ‘טעינה דינמית’ (תהליך העמסת המשאבים לזיכרון בזמן ריצה). בהקשר זה, זה מתייחס ליכולתו של הסימולטור להביא ולהעביר נוף פוטוריאליסטי משרתים מבוססי ענן בזמן אמת. כאשר טייס מנווט במקומות גיאוגרפיים שונים, רק הסביבה המיידית נטענת, ומכאן מפחיתה את נטל האחסון על המערכת שלך ומספקת לך חוויה חלקה ונטולת פיגור.

   עם זאת, העמסה דינאמית היא רק מחצית מהמשוואה. כדי לבצע אופטימיזציה נוספת של הביצועים, הסימולטור מיישם שיטה המכונה ‘מטמון’ (תרגול של אחסון נתונים באזור אחסון זמני הנקרא מטמון). המשמעות היא שברגע ששטח מסוים בעולם הועמס, הוא מאוחסן באופן זמני או מטמון, בכונן הקשיח שלך.

   צילום נוסף של נוף ברירת המחדל של ניו זילנד ב- MSFS המשתמש בטכנולוגיית מטמון דינמית בתוך ה- SIM

   למה זה חשוב? בואו נגיד שאתה חוזר על מסלול הטיסה שלך או טס לעתים קרובות על אותו אזור. במקום להוריד מחדש את אותם נתונים שוב ושוב, הסימולטור ימשוך מידע זה מהמטמון, ובכך ישמור רוחב פס וישפר עוד יותר את החלקות של הסימולציה.

   עכשיו, אולי אתה שואל, “כמה גדול המטמון הזה?”התשובה היא שזה גמיש. הסימולטור מציע גודל מטמון הניתן להגדרה, ומאפשר לך לקבוע את כמות שטח הדיסק הקשיח המוקדש לאחסון נתונים פוטוריאליסטיים אלה. כצפוי, ככל שגודל המטמון גדול יותר, כך ניתן לאחסן יותר נתונים לגישה מהירה. עם זאת, קחו בחשבון שהקדשת מקום רב מדי עשויה לאכול במשאבי המערכת שלכם, מה שמוביל לבעיות ביצועים פוטנציאליות במקומות אחרים.

   צילום מדהים המדגים את נוף HAWAII של MSFS ברירת המחדל

   תכונה בולטת היא היכולת של הסימולטור לנהל מטמון זה ביעילות. הוא משתמש באלגוריתם ‘פחות משומש לאחרונה’ (LRU), המסיר אוטומטית את הנתונים הוותיקים ביותר שלא ניגשים אליהם לאחרונה כאשר המטמון מגיע למגבלה שלו. זה מבטיח שהמטמון תמיד מוכן לאחסן נתונים חדשים מההרפתקאות האחרונות שלך בשמיים הווירטואליים.

   לסיכום, השילוב של טעינה דינמית ומטמון הוא עוצמתי, המאפשר לסימולטור לספק סביבות עוצרות נשימה, פוטוריאליסטיות מבלי להעמיס על אחסון המערכת שלך. זה עדות עד כמה הגיעה טכנולוגיית סימולציה של טיסה, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות לאן זה לוקח אותנו הלאה.

   סוגי כונן קשיח: טוען את כל הנתונים מהר יותר

   עבור אלה שקועים עמוק בעולם הדמיית הטיסה, הבחירה במכשיר אחסון – בין אם מדובר בכונן מצב מוצק (SSD) או כונן דיסק קשיח מסורתי (HDD) – יכולה להשפיע במידה ניכרת על החוויה הכוללת. כדי להבטיח טיסה חלקה וגלילה, בואו נתעמק בסוגים השונים של כוננים קשיחים ובגופו היחסי, במיוחד להתמקד בהשפעותיהם על זמני העומס ובביצועים.

   זריקה המציגה אסדת שמן צפון הים וסירת המכליות בסימולטור הטיסה של מיקרוסופט

   כונני מצב מוצק (SSD)

   ה- SSD, מכשיר אחסון שאינו נדיף המעסיק זיכרון מצב מוצק לאחסון נתונים, הפך למחלוק משחק בתחום אחסון המחשב האישי. בניגוד ל- HDDs מסורתיים, ל- SSDs אין חלקים נעים (מכאן ‘מצב מוצק’), מה שמוביל לגישה מהירה יותר של נתונים, ירידה בצריכת החשמל ועמידות מוגברת.

   כשמדובר בסימולטור, SSD יכול לעשות עולם של הבדל. שיעורי העברת הנתונים המהירים של SSDs מפחיתים משמעותית את זמני העמסה, ומאפשרים לטייסים להיות בתא הטייס, מוכנים להמראה, בשבריר מהזמן הנדרש על ידי HDDs. גישה מהירה זו מאפשרת גם מעברים חלקים יותר בעת טעינת נוף חדש ומפחיתה את הגמגום, מה שמבטיח את חווית הטיסה הכי טבועה האפשרית.

   הלובר כמוצג ב- MSFS

   לדוגמה, HDD טיפוסי עשוי לארוך בערך 1-2 דקות לטעון את הממשק הראשי של הסימולטור, ואולי עוד 2-3 דקות לטעון טיסה באזור מפורט מאוד. לעומת זאת, SSD דומה יכול לצמצם את הזמנים הללו ביותר ממחצית.

   כונני דיסק קשיח (HDD)

   ה- HDD, פיתרון אחסון מנוסה ואמינה, משתמש באחסון מגנטי כדי לקרוא ולכתוב נתונים. אמנם זה לא מציע את אותה המהירות כמו SSD, אך יעילות העלות שלו ויכולת האחסון הגבוהה הופכת אותו לבחירה ברת קיימא עבור משתמשים רבים. עם זאת, היו מוכנים לזמני טעינה ארוכים יותר ולשיהות ביצועים מדי פעם במהלך המשחק, במיוחד בעת העמסת נוף מורכב או שדות תעופה בעלי מפורט גבוה.

   להלן השוואה גסה של זמני הטעינה:

   SSD עומס ממשק ראשי: 30-45 שניות עומס טיסה (שטח פרט גבוה): 1-1.5 דקות HDD עומס ממשק ראשי: 1-2 דקות עומס טיסה (אזור פרט גבוה): 2-3 דקות

   לסיכום, בעוד של- SSDs וגם ל- HDDs יש את היתרונות שלהם, בחירת מכשיר האחסון המתאים להגדרה של סימולציה של טיסה יכולה לשפר מאוד את חווית הטיסה הווירטואלית שלך. SSD, עם המהירות והביצועים המעולים שלו, הוא ללא ספק השקעה כדאית עבור כל חובב סים טיסה מושבע.

   גרסת Xbox

   ביצוע הקונסולה של סימולטור הטיסה של מיקרוסופט הוא הישג של כושר ההמצאה הטכנולוגי. כדי להבין באופן מלא את גודל ההתקנה שלו, עלינו להתעמק תחילה באלמנטים הליבה המרכיבים את הפלא התעופה הדיגיטלי הזה.

   נהר הסיין העובר בפריס עם מגדל אייפל המוצג בסימולטור טיסה של מיקרוסופט

   גודל התקנה ראשוני

   התקנת הבסיס של גרסת ה- Xbox דורשת כמות משמעותית של קיבולת אחסון. מכיוון שהסימולטור הוא טיטאן גרפי, הוא קורא להקצאת אחסון משמעותית כדי להתאים לסביבות ההיפר-ריאליסטיות שלו ולדגמי מטוסים מעוצבים בקפידה. צפו לטביעת רגל מתקנה בגן הכדור של 100 ג’יגה -בייט.

   גודל התקנת בסיס: 100 ג’יגה -בייט (משוער)

   דרישה כבדה זו נובעת בעיקר מהנכסים הוויזואליים הנאמנים הגבוהים המשולבים בתוך הסימולטור, כמו גם מהנתונים החישוביים הדרושים כדי לשכפל באופן אותנטי את חוויות התעופה בעולם האמיתי.

   מרחב נוסף למודלים ותוספות

   האופי הדינאמי והמתפתח של המערכת האקולוגית של סימולציית הטיסה הוא אחד התכונות המפתה ביותר שלה. כיוון שכך, זה נכון להזמין אחסון נוסף עבור שינויים ותוספות תואמות Xbox. שיפורים אלה יכולים לנוע בין מטוסים נוספים, חבילות נוף, לשדרוגי מערכות טיסה, שכל אחת מהן תורמת לריאליזם ולטבילה של החוויה.

   מרחב נוסף לתוספות: 30-50 ג’יגה-בייט (משוער)

   הקצאת חלל נוספת זו אינה בשום אופן לא כלל קשה ומהיר, אלא הנחיה המבוססת על התנהגות משתמש טיפוסית וגודל הקובץ הממוצע של תוספות פופולריות. כמות השטח המדויקת שתזדקק להם תהיה תלויה בהעדפות ההתאמה האישית שלך לסימולטור.

   ירייה המציגה אגף מטוסים מהחלון הממריא מסקופיה ב- MSFS

   לסיכום, דרישות האחסון למהדורת ה- Xbox של הסימולטור הן משמעותיות, ומשקפות את ההיקף הגדול שלה ואת הפרט הנרחב הכלול בתוכו. עם זאת, המרחב שהוא מצווה הוא מוצדק, בהתחשב ביכולתו לטבול טייסים בחוויית תעופה הקרובה למציאות ככל האפשר מהנוחות של הסלון של האדם.

   אנא זכור כי מדובר באומדנים גסים ומרחב דיסק בפועל הדרוש עשוי להשתנות על סמך עדכונים, העדפות משתמש פרטניות והתפתחות מתמדת של סביבת הסימולטור.

   ההערות שלך בבקשה!

   אנו תמיד מעריכים את התובנות מחובבי הסימולציה הייעודיים שלנו. כשאנחנו ממשיכים לחקור את השמיים העצומים של המהדורה האחרונה, נשמח לשמוע את מחשבותיך על מדדי ההתקנה וביצועי הסימולטור.

   ה- AN225 היפה ב- MSFS

   אנא שקול לשתף את הפרטים הבאים בסעיף התגובות למטה:

   1. התקן גודל: מה גודל התקנת הסימולטור שלך? הכוונה לכמות השטח שהסימולטור תופס בכונן הקשיח שלך לאחר התקנה מלאה. זכרו, גודל הליבה יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובעדכונים השונים שאולי התקנתם.
   2. ניצול שטח הדיסק: כמה שטח סה”כ צרך הסימולטור במכשיר האחסון שלך? זה מקיף הן את גודל ההתקנה הראשוני והן את כל שטח הדיסק הנוסף המשמש לקבצים זמניים, משחקים שמורים או נתוני מטמון.
   3. סוג אחסון (SSD או HDD): האם אתה מפעיל את הסימולטור בכונן במצב מוצק (SSD) או כונן דיסק קשיח (HDD)? SSDs משתמשים בזיכרון פלאש כדי לאחסן נתונים, שיכולים להוביל לזמני טעינה מהירים משמעותית בהשוואה ל- HDDs המשתמשים בפלטות מכניות וקריאה/כתיבה ראשים.
   4. זמני טעינה: אם השתמשת בשני סוגי התקני האחסון, האם שמת לב להבדל כלשהו בזמני הטעינה בין ה- SSD ל- HDD? הזמן שנדרש לטעון הסימולטור יכול להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת שלך, ואנחנו מעוניינים לשמוע את התצפיות שלך בעולם האמיתי.
   5. טווח גודל ההתקנה: האם ההתקנה שלך בקצה הקטן יותר, או שמילאת את הכונן שלך עד אפס מקום עם תוספות ומרקמים ברזולוציה גבוהה? תמיד מעניין לדעת את מגוון הגודל של המתקנים בקהילה שלנו.

   הקלט שלך לא יסולא בפז עבורנו וכל קהילת הסימולציה של Fly Away. זה מאפשר לנו להבין טוב יותר את המערכות וההתקנות המשתנות שם בחוץ, מה שמוביל לחוויות סימולציה אופטימליות ומכילות יותר בעתיד.

   אנו מעריכים את זמנך ומצפים להערותיך! טיסות בטוחות, עמיתים טייסים!

   משוב ממשתמשים באופן מקוון

   חובבי הדמיית טיסה ברחבי העולם שיתפו בשקיקה את חוויותיהם ותצורות המערכת שלהם להפעלת סימולטור הטיסה החדש של מיקרוסופט.

   בואינג 787 מפרק מטען עם שכבת -על של סמל משוב של משתמשים

   בחלק זה נבחן את הביצועים ואת שביעות רצון המשתמשים בהגדרות שונות. שימו לב שחוויות אינדיבידואליות עשויות להשתנות.

   1. תצורה מתקדמת

   “לאחרונה שדרגתי את המתקן שלי במיוחד לקראת המהדורה האחרונה של MSFS. המערכת שלי מורכבת מ- AN, AN ו- . ה- SIM פועל בחמאה חלקה על הגדרות אולטרה ברזולוציית 4K. רמת הפירוט והטבילה פשוט מדהימה.” – Johnsmith93, Fly Away Fuse Simulation פורומים

   משתמשים עם תצורות מתקדמות דיווחו על ביצועים מרשימים, תוך ניצול מלא של היכולות החזותיות של ה- SIM והשיג טבילה מקסימאלית.

   2. תצורת טווח בינוני

   “אני מפעיל סימולטור טיסה של מיקרוסופט במערכת עם, AN ו- . אמנם אני לא יכול להוציא את כל ההגדרות, אך אני יכול לשמור בנוחות 30 fps בהגדרות גבוהות ברזולוציה של 1080p. ה- SIM עדיין מדהים להפליא ומהנה.” – FlightSimentHusiast, Fly Floe משם

   נראה כי לאנשים עם תצורות בינוני טווח יש חוויה מספקת עם כמה פשרות גרפיות. שיעורי המסגרות נשארים יציבים, ומבטיחים חווית סימולציה נעימה.

   3. תצורה ברמת הכניסה

   “המערכת שלי קצת יותר מבוגרת, כוללת AN, AN ו- . הייתי צריך לחייג את ההגדרות לא מעט, אבל אני עדיין יכול להשיג 30 fps ברזולוציה של 1080p בהגדרות בינוניות-נמוכות. אמנם לא מהמם מבחינה ויזואלית, אך הדינמיקה של הטיסה והחוויה הכוללת עדיין נהדרת!” – Avgeek, Flo

   תצורות ברמת כניסה עשויות לדרוש פשרות מסוימות בנאמנות חזותית, אך משתמשים עדיין יכולים להיות בעלי חוויה מהנה עם דינמיקת הטיסה המציאותית של סימולטור טיסה של מיקרוסופט וסימולציה עולמית.

   בסך הכל נראה שתצורות מערכת שונות יכולות לספק חוויה מספקת עם שחרור סימולטור הטיסה האחרון של מיקרוסופט. עם זאת, אנשים עם חומרה חזקה יותר יכולים ליהנות מפרטים גרפיים ומטבילה מוגברת. זה חיוני להתאים הגדרות לתצורה הספציפית שלך לביצועים מיטביים ושביעות רצון המשתמשים.

   המשוב שלך בבקשה!

   כאשר אנו מסיימים את הבדיקה המעמיקה שלנו בדרישות המערכת לסימולטור הטיסה האחרון של מיקרוסופט, אנו בסימולציה של Fly Away להוטים לשמוע על החוויות והתובנות שלך. המשוב שלך לא יסולא בפז עבורנו, מכיוון שהוא עוזר לנו לספק הדרכה והמלצות טובות יותר לקהילת סימולציה של טיסה. אז אנא קח רגע לשתף את מחשבותיך על ידי פרסום בקטע התגובות למטה.

   אפקטים של קשת ומזג האוויר של גשם המוצגים ב- MSFS בהגדרות גרפיות מקסימאליות עם שכבת -על של אייקון הערות

   כשאתה מספק את המשוב שלך, אנו ממליצים לך לכלול פרטים על הנוכחי שלך הגדרות מערכת, כמו ה מעבד (יחידת עיבוד מרכזית), GPU (יחידת עיבוד גרפיקה), RAM (זיכרון גישה אקראית), ו התקני אחסון (ה.ז., SSDs או HDDs). בנוסף, נשמח לשמוע על ההצלחה שלך בתצורה זו תוך כדי הפעלת סימולטור הטיסה של מיקרוסופט. האם הצלחת להשיג קצב מסגרות חלקים וליהנות מחזותיות עוצרות נשימה? או שנתקלת בביצועים כלשהם או מגבלות?

   יתר על כן, ברצוננו לדעת אם היית צריך לשדרג את המערכת שלך כדי להתאים לחוויית סימולציה חדשה של טיסה. היו היו רכיבים ספציפיים ששדרגתם, כמו לוח האם, ספק כוח, או אפילו שלך צג? האם שמת לב לשיפור משמעותי בביצועים לאחר שדרוגים אלה? שיתוף מידע זה ללא ספק יעזור לחובבי סים טיסה לעמיתים לייעל את המערכות שלהם לחוויה הטובה ביותר האפשרית.

   כקהילה של חובבי סימולציה של טיסה, התובנות וההצעות שלך יכולות להשפיע משמעותית על החוויה הכוללת של עמיתים מדליקים. אז בואו נתכנס ונעזור אחד לשני לרומם את הרפתקאותינו הווירטואליות לטיסה לגבהים חדשים.

   שמיים כחולים ונחיתות שמחות!

   הורד אייקון

   אל תשכח. יש לנו בחירה עצומה (מעל 24,000 קבצים) של מצבים ותוספות בחינם עבור MSFS, FSX, P3D ו- X-Plane בספריית הקבצים. הקבצים כוללים מטוסים, נוף וכלי עזר, כולם עומדים ושימוש בחינם-אינך צריך אפילו להירשם. דפדף למטה לספריית הקבצים כאן.

   איאן סטפנס

   איאן סטפנס

   איאן סטפנס הוא מומחה לתעשיית סימולציית טיסה עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה ויש לו גם עניין רב בתעופה וטכנולוגיה. איאן מבלה הרבה מזמנו בניסוי בחבילות סימולטור שונות אך יש לו אהבה לסימולטור טיסה של מיקרוסופט X בגלל המבחר העצום של התוספות הזמינות. עם זאת, ל- IAN מותקנים גם עותקים של התקן 3D ו- X-Plane.

   איאן כותב סימולציה של Fly Away כבר למעלה מ 9 שנים. אם תרצה, תוכל ליצור קשר עם IAN באמצעות דוא”ל ב- [email protected].

   סיפורים קשורים

   96 הערות

   תוכן ההערות למטה הן לגמרי דעותיו של האדם מפרסם את ההערה ולא תמיד משקפות את השקפותיו של סימולציה של Fly Away. אנו ממתנים את כל התגובות באופן ידני לפני שהן מאושרות.

   Frans van Zantbeek Mon, 17 באפריל 2023 14:28:37 GMT

   מערכת מתקדמת כך שאין בעיות עם גרפיקה ו- FPS.

   הבעיה הגדולה עם עסקאות טיסה מסאיטק. אין הסבר טוב ביוטיוב והרבה תלונות על כיול דוושות טיסה ממערכת Saitek Airbus מ- Traffmaster שעובד 100%.

   לארי קולינס יום שני, 17 באפריל 2023 15:59:34 GMT

   רכשתי את ה- Flight Sim החדש לפני למעלה משנתיים, אך נכון להיום, לא הצלחתי לשחק בזה בגלל כונן קשיח מספיק. מחקתי את זה ואני מקווה להתקין אותו בכונן הספרים האלקטרוני שיש לו יותר מדי קיבולת. לקוח מאוכזב מאוד.

   איסקנדר מון, 17 באפריל 2023 16:13:19 GMT

   אני זקוק לאפקטים של גשם על חלונות תא הטייס כמו X Mater. ועליו לנקות על ידי מגב כמו מטוסי Xplane.

   JMargot Mon, 17 באפריל 2023 16:18:13 GMT

   ניסיתי כל דבר אפשרי אבל ללא הועיל. אני טס עם ה- AI !! וזה נהדר אבל. אני לא יכול לראות את המכשירים, הפאנל כהה מדי ואני לא יכול להאיר אותו. זה ממש מאכזב. אחרת, נופים נהדרים, עננים נהדרים ואפקטים של מים. תודה, אבל אני באמת רוצה להיות מסוגל לעוף את עצמי.

   קרל פרי מון, 17 באפריל 2023 16:20:44 GMT

   עובד מצוין עד שהם עושים עדכון חובה בכל פעם שהוא שובר משהו. Ryzen 7 3700X RTX3070TI 32GB RAM 2TB SSD 1TB SSD 256GB C כונן M.2 32 כ”ס צג 27 צג Dell.

   מרטין לווין מון, 17 באפריל 2023 16:45:30 GMT

   אני לא אוהב שאצטרך לטעון את כל השדרוגים. נראה חובה. חזרתי לתקן את זה כל כך הרבה יותר קל לשימוש. אוהב את האתר שלך, מרטי.

   דניס לנקלין מון, 17 באפריל 2023 16:48:53 GMT

   MSFS שלי עובד מצוין גם מעל ערים נהדרות. זה סט שנרכש עבור MSFS בלבד, אין עליו תוכנה אחרת. התצורה שלי היא כדלקמן (בצרפתית): Boitier “היה שקט” בסיס טהור 600 Alimentation 750 W Ventilateur להיות שקט! Shadowwings 2 120 מ”מ carte mère asrock z490 פנטום משחק 4/AC CPU Intel I7-10700KF (3.8/5.1 GHz), Ventilo היה שקט! DarkRock4 GPU gygabyte gforce rtx2070 8go. RAM DDR4 32 GO 3200 מגה הרץ (CL16) SSD מכריע 1 To Windows 10 64 ביטים מסך Samsung מסך incurvé 27 “, dalle va, 144op enceintes logitech 2.1 (Z313) מקלדת Logitech ו- HP Mouse Massmaster (t.חבילת טיסה של 16000 מ ‘FCS) על גבי זה, אין התקנת אנטי -וירוס ספציפית, רק מערכת אבטחה של Windows וחיבור האינטרנט שלי הם VDSL 80 מגה בייט/שניות (MAX).

   למידע, הגבלתי את ה- FP.

   סידני סלטר מון, 17 באפריל 2023 16:52:41 GMT

   רכשתי את 10 הדיסקים המלאים למהדורת Deluxe אבל מצאתי את זה כל כך שונה מהגרסאות הקודמות, שאחרי שניסיתי במספר הזדמנויות הסרתי אותו וחזרתי ל- FSX, נמאס לי לעדכן בכל פעם שהתחלת את זה שבילית עדכון זמן רב יותר מאשר טיסה בפועל, אז הסרתי את זה וזה יושב בתוכו DVD במשך השנים האחרונות.

   איוון קולריק מון, 17 באפריל 2023 16:56:57 GMT

   היי, אתה יודע? לי את התוכנית הזו. חיים מורחבים, מאז FS 98 קיוויתי שיום אחד הנוף יהיה במציאות. תודה לך, תודה לך.

   מארו אמדאוס מון, 17 באפריל 2023 16:58:26 GMT

   נשארתי הרבה זמן עם FSXSE, אין לי כסף לחשוב על מכונה חדשה אחרת או שדרוג יקר, יש לי יותר מ- 700 שעות טיסה סביב רוב חלקי העולם. המכונה שלי היא אופטיפלקס 980 אמין.

   . מדוע אתה עובד על מאמר חדש כשזה קורה וכל המודדות לקחת כדי לשחזר את ההתקנה האבודה של FSX ואת רשומות היומן, המטוסים ותצורות העול להתקנה החדשה? קיים שרת חדש או תצורה חדשה כדי לשחזר את התנהגות מזג האוויר האמיתית ב- FSXSE?

   היינריך מרגרף מון, 17 באפריל 2023 17:00:51 GMT

   לצערי, אני לא יכול לתת תשובה כי אני לא מדבר אנגלית. אתה יכול לכתוב את המיילים בגרמנית? עדיף אפילו לכתוב את כל המטוסים להורדה בגרמנית. אוּלַי. תודה.

   Caio Mon, 17 באפריל 2023 17:29:32 GMT

   מאמר נהדר. לאחרונה עדכנתי מ- RTX 3070TI ל- 4080. קפיצה גדולה אבל הצלחתי לקזז את עלות ה- GPU החדשה על ידי מכירת הקודמת. בלי קשר, אני קצת מאוכזב מקרע מסך עם 4080 שלא קרה עם 3070TI. ניסיתי לאפס את V-Sync ולהשתמש בשיעורי רענון שונים ללא הועיל. ראיתי שרשורים דומים על סדרת 4000 בפלטפורמות אחרות. אני מקווה ש- NVIDIA תצא עם תיקון נהג (אני מקווה שזה המצב) בנושא זה.

   גארי קרייג רוהס מון, 17 באפריל 2023 17:56:04 GMT

   החלטתי סוף סוף להמשיך מ- FSX ל- FS2020 אבל מיקרוסופט לא הייתה מקבלת את הסיסמה שהייתה לי הרבה שנים ולכן לא הייתי מסוגלת להוריד את ה- SIM לאחר רכישתו. . אני פשוט אשאר עם FSX.

   אוקטביו פינרו מון, 17 באפריל 2023 17:56:14 GMT

   יש לי מחשב שנעשה עם הרכיבים הבאים MB Gigabyte Z310 Aourus Gaming 7 CPU I7 9700K SSD 3 M.2 1TB סמסונג 970 EVO DRAM CMU64GX4M4C3000C15R CORSAIR VENGEANCE LED 64GB GPU ASUS GTX 1080 12 אספקת חשמל CORSAIR HX 1200I פלטינה.

   אולי בשנת 2019 כשקניתי את המחשב הזה היה מחשב טוב אבל כשמגיע MSFS2020 יש לי הרבה בעיות, אני צריך להגדיר BIOS, ו- GPU, ולשעון יתר על המידה, ה- GPU ועכשיו המחשב פועל ברכות, מתישהו כשאני זקוק לשימוש כבד, למשל, לטוס מעל ניו יורק או פריז, אני צריך לדחות את הגרפיקה, בכל מקרה אני יכול להשתמש בגרפיקה של כוח מלא, זה בלתי אפשרי עם המחשב הזה, ה- FPS עד 20 או 19 או פחות, כך אני חייב לטוס עם גרפיקה בינונית.

   אני מנסה לקנות חדש עם מעבד חדש 13 Gen 13900 I9 או I7, SDRAM 128 GB, SSD M.2 ג’נרל 4, וכמובן RTX 4080 או 4090, אני ממליץ על כל המחשבים בקירור על ידי מים מים, מעבד GPU M.2 עם מקררים קטנים ומבודדים עם כיסוי אלומיניום, יש לי את ה- M.2 עם מקררים קטנים אך 1 ממש מתחת לכרטיס הגרפי זה עבור סימולטור DCS והחום מ- GPU משפיע על ה- m.2 אפילו חשבתי שאני מדביק שתי רפידות כדי לבודד את זה.

   יתר על כן, מעריצים חזקים אבל MSFS XPlane 11 ו- DCS אני חייב לעוף גרפיקה בינונית ו 30 fps נחמדים ו 60 מעלות GPU מכיוון שלמעבד יש מקרר מים.

   אבל זה טס טוב, לא טוב במיוחד, הבעיה הגדולה באמת היא העדכון ואם אתה קונה מצבים, מטוסים וכו ‘. לקיבול. תודה.

   מייקל גרוסוולד מון, 17 באפריל 2023 18:10:29 GMT

   כאשר שוחרר לראשונה MSFS2020, ניהלתי פנום AMD (לא זוכר איזה מהם) ו- GPU 1070TI. ההתקנה הזו נתנה לי שיעורי מסגרות למקסימום בשנות העשרים. וכתוצאה מכך גמגום משמעותי. MSFS היה שמיש אך בקושי. הייתי צריך להתגבר קצת ומאושר מאוד שעשיתי.

   עכשיו אני מריץ Ryzen 7 5800x @ 4.0GHz על ROG Strix B450-F Gaming Mobo עם 32 GB RAM. ה- GPU שלי הוא nvidia geforce rtx 3060ti. אני מפעיל את המסך המלא בטלפון 2176×1224 באמצעות DX12 עם NVIDIA DLSS הגדרת איכות רזולוציה סופר. הגדרות הגרפיקה שלי הן שילוב של גבוה ואולטרה.

   אני שמח מהביצועים החלקים והגרפיקה שאני רואה עכשיו. כמובן שהם לא הוויזואליות שמערכת 4K מספקת אבל אני מאוד מרוצה ממה שיש לי.

   קצב המסגרת שלי נע בין שנות ה -30 על הקרקע ב- PMDG 737 שלי ב- JFK ועד שנות ה -60 שטס על אזורים לא מפותחים ב- 172. שנות ה -40 יהיו ממוצעות כוללות טובות. אני מאמין שהשילוב של השדרוג שלי, תיקוני ASOBO, MS DX12 ו- NVIDIA DLSS Super RES נתן לי גרפיקה חלקה ולא עוד CTDs. הופעה טובה בערך ככל שיכולתי לקוות לשקול את המערכת שיש לי.

   Marnix Wostijn Mon, 17 באפריל 2023 18:16:03 GMT

   אני לא יכול לטוס עם מעבד AMD Rryzen 9 5900X-12 וכרטיס גרפי של GeForce RTX 3080 עם הגדרות גרפיקה אולטרה טמפרטורה של המעבד עולה ל 85 מעלות.

   צ’רלי בוהל מון, 17 באפריל 2023 18:21:47 GMT

   מפתח/תחביב מושבע FS. בבעלות כל שחרור מאז FS V1, MSFS מאז היום הראשון. Alienware i7-6700 מעבד @ 3.40GHz 64GB RAM Windows 10 מהדורה ביתית NVIDIA GEFORCE GTX 1070 JOYSTICKS ו- TRACKIR שונים

   אין בעיות בסימולציה (אין קפואה, נשירה של משחק למשחק למשחק) בעוד למעלה משנה. אפילו המתקן הישן הזה מפעיל MSFS בצורה מושלמת. הגרפיקה הטובה ביותר אי פעם עבור FS, לדעתי.

   “תחושת” הטובה ביותר של כל סימולטור טיסה שם עכשיו (כולל DCS) מרוצה מאוד מהשחרור מאז שהאגים הגרועים ביותר תוקנו. לא כ”ציאותי “(דיוק ופירוט או פעולה) כפי שמשחרר FSX מאוחר יותר. עדיין מחכה לקהילת MSFS של המפלגה השלישית שתדבק את קהילת ה- FSX העצומה. אני מבכה על אובדן הקלטה עשירה ותמיכה חוזרת ב- FSX. ההפסד הגרוע ביותר בין FSX ל- MSFS הוא לאבד את היכולת לשחק מחדש את הטיסה שלך וללמוד מה עשית לא בסדר. FSX “משימות” היו כיף גדול. מה שזמין כעת ב- MSFS Pares בהשוואה.

   רוברט בלנק מון, 17 באפריל 2023 18:26:01 GMT

   שלום אחים ואחיות סים.

   אני טס MSFS מאז ההתחלה, משנת 1982. ככל שאני טס את זה, אני אוהב את זה יותר. המערכת שלי מורכבת מהדברים הבאים;

   Base Alienware Aurora R11 מעבד 10th gen Intel® Core ™ I9 10900KF (10 ליבות, מטמון 20MB, 3.7GHz עד 5.3GHz W/Boost Velocity Boost) מערכת הפעלה Windows 11 Pro, 64 סיביות, כרטיס מסך אנגלי נוזל נוזל מקורר Nvidia® GeForce® RTX 2080 Super ™ 8GB GDDR6 (OC מוכן) זיכרון 32GB ערוץ כפול Hyperx ™ Fury DDR4 XMP AT 2933MHZ; עד 64 ג’יגה -בייט כונן קשיח 2tb m.2 PCIE NVME SSD (אתחול) + 1TB 7200RPM SATA 6GB/S (אחסון) אפשרויות שלדה צד כהה של שלדת הירח עם קירור נוזלי עבד בעל ביצועים גבוהים עם קירור נוזלים עם 1000W מקלדת למקלדת משחקי מקלדת עכבר Logitech G903

   Hardline 945.84 הורד Mbps 734.10 העלה Mbps

   יש לי גם את היכולת ללכת אלחוטית אבל למצוא את הקו הקשה מעניק לי FPS טוב יותר, במיוחד בערים גדולות יותר.

   התלונה היחידה שלי היא שאני לא יכול להשיג FPSs ממש טובים, במיוחד לנחות בשדות תעופה גדולים יותר, בעיקרון, כשאני טס לערים גדולות, אני צריך לשים את הגרפיקה על נמוך. לרוב אני טס בהגדרות בינוניות. זה נותן לי ביצועים טובים מסביב, FPS- חכמה וגמגום.

   אני מרגיש שעם המערכת הזו יש לי אני צריך להיות מסוגל להגדיר את ההגדרות שלי לאולטרה, אבל זה לא קורה. אם להיות הוגן, יש לי כמה מצבים המותקנים שתופסים כמה FPS חסינים. אני מניח שהרכישה הבאה שלי תהיה ה- RTX 4090, כשהמחיר יירד, חחח. כמו כן, מכל סיבה שהיא, אינני יכול לקבל את האפשרות של DLSS לעלות בתפריט האפשרויות. בצד ימין של התפריט בהגדרות האפשרויות הכלליות, הצד תיאור, הוא מסביר את ה- FXAA ו- DLAA. TAA והגדרות DLSS ולמה הם מיועדים, עם זאת, בקטע נגד האליאסינג, הכותרות היחידות הקיימות הן FXAA, DLAA, TAA, AMD FSR2 ו- OFF. אין אפשרות DLSS. ניסיתי כמה הצעות מסמרים עמיתים, אבל אף אחת מהן לא עבדה.

   בכל מקרה, זה הטרחה שלי. שוב, אהבה להטיס את הסים הזה, זה הטוב ביותר בשוק.

   תודה, MSFS, אתם רוק.

   קנת גרדנר מון, 17 באפריל 2023 18:37:21 GMT

   כמה שדרוגים קודמים היו קשים להתקנה, רבים התרסקו בפועל בשנת 2020 והיה צריך להתקין מחדש את התוכנית כולה, ומציאת השדרוגים האחרונים מותקנים באופן אוטומטי אך הזמן שנדרש להשלים הוא ארוך מדי. גיליתי גם שנאלצתי להחתים מחדש לטרשת נפוצה בשתי הזדמנויות ואז לחזור לשדרוג.

   ריקרדו מון, 17 באפריל 2023 18:40:13 GMT

   המאמר והתצורה החדשה של הסימולטור נראים לי מרהיבים, אך למרבה הצער עם מה שיש לי כרגע זה כמעט בלתי אפשרי לבצע אותו.

   דגם MSI של Motherboard MS-7673 PC מבוסס על מעבד X64: Intel (R) Core (TM) I7-2600K מעבד @ 3.40GHz. 3401 מגה הרץ, 4 מעבדים עיקריים, 8 מעבדים לוגיים. 6 GB זיכרון זיכרון AMD Radeon HD 6450 GPU.

   רוברט Vertalics שני, 17 באפריל 2023 18:40:20 GMT

   מעבד Ryzen 5 3600, 1 4 TB HDD ו- 1 500 SSD, 32 GB RAM, 6600XT SAPHHIRE על גייט B550 Gigabyte X V2 Mobo & A Westinghouse 1440 32 אינץ ‘צג.

   פועל היטב, אמצע הדרך על הגדרות בינוניות עד גבוהות. אני אוהב להטיס מטוסי GA קטנים יותר. 🙂

   ג’פרי נייג’ל טיילור מון, 17 באפריל 2023 18:43:04 GMT

   מערכת = Windows 11 V22H2. – אינטל 11th Gen. i7- [email protected] ג’יגה הרץ – זיכרון זיכרון RAM של 64 ג’יגה -בייט. – C כונן = 1TB SSD. – D Drive (הביתה ל- MFS ובריח) 1TB SSD. – וידאו nvidia gforce rtx3060ti. – מהירות אינטרנט 60 מגה -בייט ממוצעת.

   אוזניות – Oculus Quest 2. אני עושה את רוב הטיסה שלי ב- VR. הייתי אומר שאני די מכור ל- VR ובדרך כלל משתמש ב- SR22 או בברון למרות שאני מתמודד עם איירבוס. הביצועים ללא גמגום והחוויה פשוט מבריקה. לאחר שראית קרח נוצר על השמשה הקדמית וסובב את הראש כדי לראות אותו מתגנב על הכנף אתה מכור. אני נותן 8/10 בעיקר לאוקולוס מכיוון שהמוקד של תא הטייס לזכוכית מעט מטושטש ב- VR אבל לא יכול להרשות לעצמו את הגדרת HP.

   הנוף טוב מאוד ב- VR. יש לי גם Xplane 12 גישה שונה מאוד ל- MSFS ורבים מהתכונות טובות מאוד כולל חשוב כי בעוד ש- VR התמונה ‘על המסך’ נשארת במונו. זה מקל על הענקת מישהו לחוויה של VR טס בזמן שאני יכול להטיס את המטוס בהסתכלות בתמונה ‘מונו’ על המסך. ואילו ל- MFS יש שתי תמונות סטריאו קטנות על המסך והיא קשה מאוד. אם Xplane 12 יכול לעשות זאת מדוע לא MSFS? אבל נוף MSFS וצבעי תא הנוסעים הריאליסטיים אינם מנצחים.

   היידן דניסון מון, 17 באפריל 2023 18:55:13 GMT

   אני לא משתמש ב- SIM הטיסה החדש, עדיין משתמש ב- FSX.

   לואיס אבילה מון, 17 באפריל 2023 18:59:53 GMT

   אחר הצהריים הטובים, יש לי בעיה, כשאני מתחיל טיסה עם זיבו 737, אני מקבל הודעה מוולקן, ותוכנית ה- XP 12 נסגרת, כדי שהיא תעבוד אני צריכה לפתוח אותו עם כל מטוס ואז לפתוח את ה- 737 Zibo ושם XP 12 עובד בצורה מושלמת.

   רודריגו זפדה מון, 17 באפריל 2023 19:37:34 GMT

   אני מפעיל MSFS 2020 על מחשב נייד משחקי Asus Rog Strix G731GT 17 ‘, עם צג HDMI שני, שניהם @1080p, המחשב הנייד כולל מעבד I7-9750H של אינטל Core, NVIDIA GEFORCE GTX 1650 GPU, 32GB DDR4 266 MHZ של RAM של RAMPORCE 1650 GPU, 32GB DDR4666666 MHZ של RAMZ GTX 1650 GPU, 32GB BB46666666666666 , כונן ראשון 512GB NVME ADATA SX8200PNP PRO, 2ND 2TB SATA SSD מכריע CT2000MX500SSD1, חיבור לאינטרנט סימטרי סיבים אופטיים 150 מגהביט לשנייה, דחף T.טיסה Hotas One עם דוושות הגה.

   ה- SIM נמצא במסגרת הגרפיקה הנמוכה ביותר ולמרות שאני מגמגם, מורגש יותר בתרחישי היציאה או הנחיתה אך לפעמים גם במהלך זמני הטיסה.

   מקווה שזה יכול להועיל.

   דיטר קוואס מון, 17 באפריל 2023 19:44:04 GMT

   יש לי מחשב יוקרתי, אין בעיה.

   דייויד רדפירן מון, 17 באפריל 2023 19:56:47 GMT

   אני משתמש ב- Mac. היה לי IMAC Pro (Intel) ויצרתי מחיצת מחנה אתחול להתקנת Windows ו- FS2020. זה רץ בסדר גמור – ומהיר! אבל כשהתחלתי ליישם עדכונים (על Windows ו- FS2020) נתקלתי בבעיות חמורות, אז לבסוף ויתרתי והסרתי את מחאת המחנה.

   עכשיו אני משתמש במערכות Apple M-Series והם לא תומכים ב- Windows או FS2020, כך שזו כבר לא אפשרות. קניתי קופסת X (הגרסה הזולה יותר) והיא מפעילה FS2020 ללא בעיות אבל אני לא אוהבת להריץ אותה בטלוויזיה שלי – עדיין הלוואי שהייתה לי התקנה נפרדת.

   לואיס ה. גונזלס ג. יום שני, 17 באפריל 2023 21:41:27 GMT

   אחר צהריים טובים, רבותיי של Fly Fly משם, לצערי, אני לא יכול לעזור לך הרבה, אני בן 63, ואני גר בוונצואלה עם תנאים כלכליים קשים מאוד, מכיוון שאני אפילו לא יכול לקנות את ה- FSX המלא עבור תשלום, הורדתי את ההדגמה של FSX והורדתי ב -50 ק”ג קצת יותר מ -120 מטוסים, כמה שדות תעופה בוונצואלה ובקריביים ולמרות שאני לא יכול לראות את הנופים מתא הנוסעים של המטוס, לפחות אני מעורר את הזיכרונות של מתי אני יכול נסע במטוס פנימה ומחוצה לו מארצי ולפני המשבר ההומניטרי הזה חמור שאנחנו חיים, אני לא יודע אם יש לך מושג מדוע פרשתי כמה מטוסים וכמה שדות תעופה וכמה תרחישים שחצי עבודה, זה רק הבידור שלי כדי לשכוח את התלאות של כל יום בוונצואלה, אני מקווה שהם לא יסלקו את הבידור היחיד שנשאר לי כשיש חשמל ואות אינטרנט. ברכות בלבביות, LIC. לואיס ה. גונזלס ג.

   Fognozzle mon, 17 באפריל 2023 21:42:59 GMT

   המכשול העיקרי בניסיון MSFS הוא שיש לי IMAC ואני לא מאמין שהוא יכול להריץ את Windows 10 אלא אם כן אני קונה אותו. זה יותר מדי למשפט בלבד.

   מייק ספינלי מון, 17 באפריל 2023 21:50:21 GMT

   אני מפעיל FS על לגיון לנובו עם אינטל ליבה i7-8750h מעבד @ 2.21GHz עם RAM של 16 ג’יגה-בייט עם מעבד מבוסס X64. עם Windows 10 Home.

   קיבלתי ביצועים מעולים עד עדכון התוכנה האחרון, עם הגדרות גרפיקה לפחות 50% מקסימום.

   מאז העדכון האחרון, MSFS לא יטענו. הקו הכחול בתחתית המסך מקבל בערך 3/4 על המסך ופוף הכל נעלם. זה נמשך כבר כמה שבועות. יש לי נסיגה חחח.

   רוברט קלחאן מון, 17 באפריל 2023 22:34:03 GMT

   יש לי MSFs טעונים על שולחן העבודה החדש של Dell המתקדמת שלי. כל מה שקראתי בעבר לגבי הדרישות להפעלת MSFS עזרתי וקיבלתי את הכל הנדרש x10 . ושמחתי מאוד לראות את MSFS פועל נהדר. 30 עד 40 fps וזה די טוב. למרות זאת. אני תוהה אם מדמרים אחרים מרגישים איך אני.

   MSFS נראה מאוד מסובך פשוט להתחיל לטוס..יש יותר מדי השקפות שונות וניסיון פשוט להמריא זה מסובך מדי. הבעיה העיקרית שיש לי עם MSFS היא היעדר תא טייס דו מימדי . כן בסדר אני שומע את כולכם אומרים שתלת מימד יותר מציאותית, אני מבין את זה והשתמשתי בזה אבל ממחשב שולחני, אין דבר מועיל יותר מאשר תא הטייס 2D כדי לגרום לך ללכת כמו ב- FSX.

   וזה למה ..לעכשיו. אני מפעיל FSX ונהנה ממחשב חדש 80 עד 90 fps עם המחשב החדש שלי. אבל רכשתי מערכת זו עבור MSFS ואמשיך לפקח על כל שדרוגים שאני מקווה שתהיה הבחירה בשימוש בפאנל 2D או 3D. אני באמת מקווה שמפתחי MSFS קוראים את ההערות הללו ויפתחו פאנל דו -ממדי לכל מטוסי MSFS.

   אני בטוח שיש הרבה אלפים מאיתנו שמעדיפים 2D על פני לוחות תלת מימד..תודה שביצעת סקר זה.

   טום ג’מברוסי מון, 17 באפריל 2023 22:40:53 GMT

   יש לי CFS Europe & Pacific עם תוסף B25 מ- MAAD. פועל ב- XP בלבד. אני רוצה לשמור על תוכניות קרב האוויר אבל זה כבר לא נתמך. האם פיתחת תוכנית שתאפשר לתוכניות אלה לעבוד?

   פיל פאיידלי מון, 17 באפריל 2023 22:47:48 GMT

   אני משתמש בסימי טיסה מאז רק לאחר שחרורו בתחילת שנות השמונים. בבעלותי או השתמשתי בדרך אחרת בכל גרסה של סים זה מאז. כל איטרציה היא קפיצה קוונטית מהקודם ולעולם לא מצליחה לפוצץ אותי.

   אני מסתכל אחורה על דגם Wireframe, עם תצוגת פיקסלים, והיבבה מרמקול המחשב, וצחקוק. הרכבתי מערכת שולחן עבודה בהתאמה אישית, כמעט אך ורק עבור SIM Flight ו- MSFS2020, לאחר הפסקה של 3 שנים, פשוט באמצעות מחשבים ניידים – לעבודה! מפרט המערכת שלי הוא מעבד AMD Ryzen 5 3600 מעבד 6 ליבות 3.59 GHz GPU NVIDIA GEFORCE RTX 3060 RAM 32GB שילוב אחסון של SSD ו- HDD אחד, סה”כ 4.5TB HP Reverb G2 VM ללא בעיות ביצועים אמיתיות, גמגום או שיעורי מסגרת נמוכים עם הגדרה זו.

   קית ‘מנוורינג מון, 17 באפריל 2023 23:16:26 GMT

   מצא את המערכת שלך המקיפה והטובה ביותר להורדות.

   יום שלישי ג’ון אובראיין, 18 באפריל 2023 00:16:01 GMT

   כן, אתה צריך מחשב יוקרתי ויש לי אחד. HP OMEN 30L עם עול טיסה של צג אולטרה-רחבה בגודל 49 אינץ ‘ודוושות הגה.

   אני טס MSFS מאז גרסה 3. . זה ה- MSFS הטוב ביותר שהיה אי פעם. ניסיתי סימי טיסה אחרים אבל MSFS 2020 צריך להיות הטוב ביותר. המסך האולטרה-רחב באמת יוצא לדרך.

   IRWAN HADI LOE יום שלישי, 18 באפריל 2023 00:31:06 GMT

   נכון לעכשיו אני משתמש במעבד Intel (R) Core (TM) I9-10900 CPU @ 2.80GHz 2.81 ג’יגה הרץ, איל 32.0 GB ו- NVIDIA כרטיס גרפי הוא RTX – 3060 ואני משתמש ב- Windows 10 ה- MSFS פועל חלק כמו שאני מצפה או אולי יש לי עצות כיצד להשתמש בהגדרה.

   ג’ונתן ג’וזף טו, 18 באפריל 2023 00:45:04 GMT

   FS2020 די מגניב, עם זאת, אני לא מוצא את זה ידידותי למשתמש כמו FSX. אני לא יכול להכניס אף אחד ממטוסי התעופה הווירטואליים שלי ל- MS2020. הלוואי שהיו לו יותר אפשרויות למטוסים בסיסיים.

   יום שלישי ניקוליו, 18 באפריל 2023 02:19:02 GMT

   מצטער חבר ‘ה. לא מתחשק לי להשקיע אלפי דולרים רק כדי שאוכל לשחק עם הטיסות האחרונות ממיקרוסופט.

   מונטגומרי ד. יום שלישי, 18 באפריל 2023 03:42:35 GMT

   מחשב נייד של ASUS SCAR STRIX III-מרץ 2020 INTEL I-7-9750; NVIDIA RTX-2070; RAM של מערכת 32GB; כונן SSD ראשוני 1TB NV; 1TB-Seagate HDD ‘Windows 10-Up עד היום. כן 90+% SIM חלק = מדי פעם CTD או גמגום; הולך לרכוש מחשב שולחני חדש בקיץ FWIW = הייתי צריך להחליף את כונן ה- D מכיוון שהוא נכשל והחליף את שני מאווררי הקירור במחשב הנייד שלי.

   Alak Shovan Bhattacharyya, 18 באפריל 2023 06:23:34 GMT

   אחרי FS 2020, אני עדיין משתמש ב- FS9 כתמיכה בשימוש ב- AFCAD ו- WOAI וכו ‘היו טובים מאוד לשנות ולהפוך את הדברים למציאותיים יותר. הרבה תוכנות היו תוכנות חופשיות והייתי משנה את קבצי האוויר ואת האורות והסטרובס וכו ‘וכו’. זה היה מאוד ידידותי למשתמש. עכשיו אין לי GPU מהיר לקחת FS2020 במחשב הנייד שלי. . הופך את השמיים קצת צפופים.

   יום שלישי וורן אליט, 18 באפריל 2023 07:40:41 GMT

   I9 9900, RTX2080TI, 32G RAM

   FS2020 מתרסק בכל פעם שאני יוזם 8KX למרות שהפחתתי למינימום את רזולוציית המסך, Pimax Hertz ו- FS איכותי למינימום. לא שיחקתי את המשחק במשך חודשים רבים. אני אפילו לא שוקל להתחיל את פלטפורמת התנועה 6dof, רוח או מושב לנער.

   רוברט ליטל יום שליטה, 18 באפריל 2023 08:46:50 GMT

   היי, עמיתים סימרים.

   המערכת שלי היא I9 עם כרטיס 3090 ו- 32GIG RAM. אני מקבל ביצועים טובים מאוד במצב דו מימדי אבל כמעט תמיד אני טס ב- VR באמצעות Quest2. רק לאחרונה (בשבועיים האחרונים) התחלתי לקבל בעיות ב- VR. לאחר פרק זמן אקראי, המחשב כולו נכבה.

   ניסיתי דברים שונים ללא הועיל ולכן אני עומד לבצע שחזור מפעל מלא כדי לבדוק אם זה פותר את הנושא. אני מדומה מאז אמצע שנות ה -80 החל מ- ZX81, כן אני ישן כל כך!! הסים הזה הוא, כפי שניתן לצפות, בעיניי הכי טוב עדיין. רק כמה בעיות בקיעת שיניים שעוברות עובדות. שמח לטוס הכל.

   גאטי יום שלישי, 18 באפריל 2023 10:08:25 GMT

   עדיין לא ניסיתי MSFS, השתמשתי ב- FSX, אין לי מחשב מתאים, ברכות.

   יום שלישי כריס קוסגריף, 18 באפריל 2023 10:20:06 GMT

   משתמשים במערכת זו למשך הוגן. אינטל (R) Core (TM) I5-4590 CPU @ 3.30GHz 3.30 ג’יגה הרץ 32.0 GB nvidia geforce gtx 1080. אני משתמש במערך מסך משולש. . חול שמח ליהנות מהטיסה.

   פאווה? פיני?יום שלישי, 18 באפריל 2023 12:50:14 GMT

   למשתמשים במחשבים ניידים. אני מריץ אותו על הגדרות בינוניות/גבוהות 1080p על R7 5800HS ו- RTX 3050 30W בנוחות.

   יום שלישי תיירי בזין, 18 באפריל 2023 13:07:20 GMT

   אני מפעיל FS2020 במחשב האישי ב- QHD, I5 10600 – RTX 3060TI – 32G RAM – SSD M2 1T סיבי אינטרנט. הסימולטור לוקח זמן רב להשקה בהתאם לתוספות שנבחרו, כמו פריז. במצב הראשוני אני תופס כמה פיגור בערים בגלל מספר גדול של בניינים. יותר בגלל ההגדרות שלי מאשר המשחק עצמו לדעתי. בלבביות. תיירי.

   יום שלישי דייוויד בארט, 18 באפריל 2023 15:24:38 GMT

   אני גר בצ’למספורד אסקס, האם יש קשר או מועדון שיכולים לסייע בלמידה להשתמש בסימולטור טיסה? אין לי בעיות בטיסה, אבל לתכנת טיסה אני מתקשה. אני בדימוס ובית הבית, אנא מומלץ ל- DB.

   גאורג לאוטרבך, 18 באפריל 2023 16:10:33 GMT

   אני משתמש ב- Windows 10 ועף עם X-Plane11 ו- MSFS 2020. קניתי X-Plane 12 אבל לא יכול להתקין אותו. קניתי MSFS 2020, DVD Edition, Premium Deluxe, מ- Microsoft Store והתקנתי אותה. קוד הפעלה: 9PHVF-6WWPY-4J3W9-DR9YJ-2X4DZ. .ק. ניסיתי להתקין מטוס ומאז הוא לא עובד. המערכת שלי = I7-10700KF [email protected], NVIDIA GEFORCE RTX3060, Intel (R) 400 Chipset Family Family Controller Sataahci. אני מקווה שאת יכולה לעזור לי! תודה על עזרתך.

   יום שלישי גאטאן ג’לינס, 18 באפריל 2023 17:25:50 GMT

   I7 122700 3.61 GHz RAM 16 Gig Win 11 x64 RTX 3060, המערכת שלי למטה כרגע, לא יכולה להפעיל את MSFS 2020. ניסיתי הרבה דברים עם הפורום אבל עדיין היה למטה. מחכה לעדכון חדש או אחר. בימינו אני משתמש ב- FSX הישן שלי.

   ד”ר מונר גאדא גאדה, 18 באפריל 2023 17:45:13 GMT

   מפרט המחשב המעודכן, הבינוני, שלי.

   מעבד Core i7, 8700K 3.7GHz (4.7GHz Turbo) מעבד ASUS לוח האם Prime Z370-P 32GB 3200MHz Corsair DDR4 זיכרון RAM & תרמי קח קשר 25 קירור ציר מראש חבילה. GPU GEFORCE GTX 1070 חלון 10 64 ביטים מהדורה ביתית סמסונג 500 ג’יגה -בייט SSD למערכת ההפעלה SAMSUNG 1TB SSD עבור הנוף Addon Seagate 2TB כונן קשיח חיצוני לגיבויים. Tsunami Dream Thermal לקחת מעטפת. עם צג המסך הראשי של Dell Source Dell עם רזולוציות של 2560 x 1440

   BT WiFi חיבור אינטרנט 40 פלוס מהירות הורדה

   Microsoft כוח משוב 2 Joystick Logitech Mouse ומקלדת.

   Desktop C OS SSD של 500 MB משמש רק ל- MSFS והתוספות שנרכשו וחינמיות שלה. מחיקת הרבה אפליקציות וכלים מיותרים של Windows 10, הסרת התקנה של מטוסים לא רצויים ועדכוני נוף ב- MSFS. איחוי ודיסק נקי C באופן קבוע באמצעות ההפרדה האחרונה שלי שנרכשה.

   טוס MSFs בהגדרות גרפיות במיוחד על ערים עיקריות ביום ובלילה עם ביצועי קצב מסגרת טובים, ללא גמגולים, נוף מבריק ותאורת לילה.

   אני גם מריץ את X-Plane 12 בכונן האחר שלי בשולחן העבודה שלי, אך MSFS מועדף כיום בגלל תאורת הלילה המצוינת, הביצועים, מזג האוויר והקלות בבחירת טיסת ההתחלה ישירות על המפה או מהמסנן של הבחירה שנבחרת טיסה משדות תעופה, מסוקים או מסוקים.

   בניתי מערכת חדשה ל- MSFS מכיוון שה- 3700K / 1080 שלי Ti לא היה עד ל- VR. המערכת החדשה היא i7 12700, 32 הופעות 5600MHz DDR 5 זיכרון RAM, 2 X 2TB WD 850 NVME שחור, 1 למערכת OP ו- 1 עבור MSFS, 3090 U, 1000 וואט קורסיר SU, Coolermaster 240 אשליה. MSFS כבר לא פועל טוב, אני מתגנב במקום בו כל כמה דקות טנקים FPS לדמויות בודדות וגורמות למסך שחור ב- VR.

   יום שלישי בוב וורנר, 18 באפריל 2023 23:12:04 GMT

   . לא הייתי בלי בעיות אבל גיליתי שיש לי בכל המקרים הגורם השורש לבעיה שעומדת בפני. זה מעבר לחלומותי הפרועים ביותר של מה צריך להיות סים טיסה. עם זאת אני מתגעגע לתכונת הזבוב ומקווה לראות אותה מיושמת בשלב מסוים בזמן. אוסיף גם ש- VR עובד כמו שצריך והתוצאות עוצרות נשימה. תודה לכל המעורבים במוצר נהדר זה.

   יום שלישי חורחה פלסקי, 18 באפריל 2023 23:28:39 GMT

   .90GHz 2.RAM של 90 ג’יגה הרץ התקין 16.0 מערכת הפעלה של מערכת GB סוג 64 סיביות, עט מעבד מבוסס X64 עט עט ועט מגע תמיכה ב- NVIDIA GEFORCE GTX 1060 כרטיס גרפי 6GB JOYSTICK LOGITECH EXTREME 3D אינטרנט 400MB צג צג LG GAMER 144Hz מלא HD 27 27.

   בארי אוניל רביעי, 19 באפריל 2023 05:03:26 GMT

   לרוע המזל, איבדתי (איכשהו ולא יודע למה) כל תוכניות ה- SIM הטיסה שלי ותוספות רבות. לא שמחה בלשון המעטה.

   לינקס טייס רביעי, 19 באפריל 2023 18:40:26 GMT

   התייחסות ספציפית למאמר עצמו היא שימוש יתר ושימוש לא תקין בפסיקים לאורך כל הדרך. באשר למפרט המערכת המינימלי המתואר, לא יכולתי אפילו לדמיין את הפעלת MSFS בפלטפורמה כזו. לא קיבלתי חוויה מספקת עם i9-9900k עם RTX-2080 כל כך העלתה ל- i9-11900k עם RTX-3090 ואני מוכן לעוד.

   אחרי כמעט 40 שנה בזה, אני יכול לומר שאתה צוחק בעצמך אם אתה חושב שאתה יכול לקפוץ לזה בקצה הנמוך ולצאת עם כיסים ממולאים.

   איבן קואלר רביעי, 19 באפריל 2023 23:37:23 GMT

   יש לי במחשב הנייד הזר שלי את כל המפרט כדי לקבל הגדרת גרפיקה במיוחד אבל אני בקושי מקבל 13 fps. ניסיתי את כל שינויי התצורה ללא הצלחה. כל עזרה מהצוות?

   רוב יום יום, 20 באפריל 2023 00:55:59 GMT

   שם המכשיר שולחן העבודה-00805U2 מעבד AMD RYZEN 5 3400G עם גרפיקה של Radeon Vega 3.70 ג’יגה הרץ המותקן RAM 16.0 GB מזהה מכשיר exxxxxxxxxx מזהה מוצר 0xxxxxxxxxxx סוג מערכת הפעלה 64 סיב? 10/?7/?2022 OS Build 22621.1555 חוויה של חלונות תכונות חוויית חוויה 1000.22640.1000.0

   Radeon RX 570 Series HDD WD 2TB

   ממוצע 30-45 fps ללא גמגמים צג LCD 32 “.

   Ndallas75002 יום יום, 20 אפריל 2023 02:34:31 GMT

   זכה 10 MSFS בריצה ביתית ב- HP OMEN 25L, AMD Ryzen 9 5850, 32 GB RAM, 2 GB SSD, ו- 2 GB Druefal Drive. GeForce RTX3070.

   באמצעות מסכי סמסונג כפולים 28 “המותקנים זה לצד זה. דרוש עקומת למידה תלולה כדי לגרום לכל ההגדרות כדי לעבוד הכי טוב עבורי, כולל כשאני משתמש ב- Oculus Quest 2 VR Goggles. רוב ההגדרות מוגדרות לבינוני או גבוה.

   הדבר שהייתי רוצה הכי טוב הוא לראות שיפור בצבעים ובבהירות השטופים בעת טיסה VR. הייתי מדריך לסימולטור טיסה בצבא בראשית שנות ה -70 במשך שלוש שנים אז כיף לטוס שוב בכל העולם. אני טס בעיקר מטוסי GA, במיוחד TBM930. תודה על כל העבודה הנהדרת שאתה עושה.

   Knut Precht Thu, 20 באפריל 2023 10:02:29 GMT

   הייתי צריך לשדרג את המחשב שלי עם שחרור MSFS: Intel (R) Core (TM) I9-10900K CPU @ 3.70GHz (20 מעבדים), 3.זיכרון 7 GHz 65536MB RAM NVIDIA GEFORCE RTX 3090; 3 צגים מקיפים, צג מגע קטן עבור ה- FMC. אחסון חיצוני: 2 x 2TB SSD, 1x 1TB SSD, 1x 0.5TB SSD, 2x 4TB NTFS, 2x 2TB NTFS. מיקור חוץ כגיבוי 5 NTFs עם סך הכל 20 TB.

   אחרת Traffmaster 2X Airbus Panel, Saitek Joystick ו- Deyl. עם ההתקנה הזו, אין לי מגבלות בעת טיסה. עם זאת, Beta DX12 אינו יציב עבורי (אל תצחק) עדכון ל- Windows 11 אינו אפשרי בגלל התצורה שלי. אני עלון בית כבר 40 שנה ואני מצפה במיוחד לכלי טיס ארוכי טווח המפותחים (PMDG 777, FBW 380, B350 והמעבדות קונקורד).

   Graeme Simpson Thu, 20 באפריל 2023 11:25:28 GMT

   יש MSFS ב- Xbox. פַנטַסטִי? השתמש ב- Traffmaster Hotas אני עדיין מריץ את ה- FSX הגדול ב- Windows 8 שלי.מחשב אחד עם נוף נהדר של אורבקס עם מצערת עול ודוושות הגה.

   פיטר בולטס שישי, 21 באפריל 2023 18:13:24 GMT

   ME 70YRS, WIN10, I5 12600K, RTX3060TI, 2X16 3600, M2 1TB, LAN 1GB, HDD, SSD, ODD. – FS8, FS9, FSX, MSFS FULL ORBX, UT (X), PMDG, QW, IFLY, AS16, LNMP. סיממה מאז FS95, טסו דאונים מהחיים האמיתיים. תמיד היה תקציב נמוך, רק KB ועכבר מבשלים. תמיד הייתי צריך לחכות ולחסוך במשך 10 שנים לפני שהספקתי לקנות מערכת שיכולה להטיס את הסים ששוחרר 10 שנים קודם לכן.

   אז בשנת 2016, סוף סוף הצלחתי לקנות אסדה שיכולה פשוט להטיס FSX. כאשר הוכרז על MSFS התחייבתי את עצמי להיות מסוגל ליצור מערכת בעצמי שיכולה להטיס MSFS על 1080p עם הגדרות בינוניות עד גבוהות ויכולה להטיס FSX עם כל התנועה המקסימום החוצה.

   הייתי צריך לחסוך במשך 3 שנים ולבסוף בחודש שעבר סיימתי את הבנייה שלי. מבחינה טכנית המערכת שלי יכולה לעשות את זה, אני שמח אבל האם אני נהנה מכל הסימים שלי באופן שווה, בטח לא. ה- FSX שלי הוא ‘גן עדן נשלח’, זה נס טהור, עם AS16 לעולם לא אקבל מזה מספיק, תקופה. זה הכי טוב בשבילי, המטוסים שלי ממועדון המעופף JustFlight לקודיאק ל- ifly b737 ל- QW 757 תענוג וקלות טיסה אליי פשוט בלי גבולות.

   כשבני עוזב במטוס לעבודה שלו ביפן, נתתי ל- FSBuild להכין תוכנית טיסה, אני מעמיס את Posky B777 שלי (FMC והכל) ולהמריא מ- EHAM באותו זמן שהוא עושה. אני פותח את תוכנית הטיסה במפת NAV הקטנה, אני בוחר את הטיסה ב’טיסה מודעת ‘ועף עם בני כל המסלול ממריאה לנחיתה. עשיתי את זה 10 פעמים עכשיו ובכל פעם אני מפוצץ לגמרי מהדיוק והתזמון של טיסת ה- FSX שלי.

   כמובן, אין לי תוכנית טיסה אמיתית אבל עם שמיים פעילים לפחות יש לי פחות או יותר את אותם תנאי מזג אוויר. אני צופה בטיסות GA ביוטיוב, אני מטיס את הקודיאק שלי ואני יכול לשכפל כמה מהטיסות של ריאנים בטייס בוש מיסיונרי. מבחינתי אין גבול לאפשרויות ובחירות של FSX, אני יכול להטיס FSX כל היום ולעיתים עדיין צריך לעצור די מרוגז. ענייני משפחה מקסימה. ?

   למה זה, מה זה ‘לא הולך’ ב- MSFS? זו העובדה שבכל רגע של טיסה אני מבלה 59 שניות בשמירה על המטוס מוטס ולא פונה ל- CFIT. גב ‘ואסובו טענו כי הם הפכו את MSFS לטיסות המציאותיות ביותר ביחס לתנאים אטמוספריים כמו רוח, סערה, טיוטות, משבים, מספריים וכו’. .

   מכיוון שיש לי רק מקום ל- KB ועכבר אפשרויות הבקרה שלי מוגבלות מדי. לא כולנו מיליונרים או מתכוננים לבחינת ה- PPL שלנו למחרת. אין שום טעות בעניין, MSFS גרפית היא Lightyears לפני כל הסימים הקודמים, אני יותר מתוסכל מכך שאני לא מסוגל למצוא דרך ליהנות באמת. מנסה MSFS כבר שנתיים, ובכל זאת, אני פשוט לא יכול להזין הגדרה יחידה אחת ב- AP או ברדיו בשום מטוס.

   . כשאני מתחיל את ה- FSX שלי אני הולך לעוף, כשאני מתחיל את ה- MSFS שלי אני הולך להתווכח מה יכול להיות די מעייף. אני מרגיש עצוב ואני משוכנע לחלוטין שאם MSFS ו- ASOBE היו כוללים את ‘הסימון ברמה נמוכה’ אצל הקונים הפוטנציאליים שלהם, היינו יכולים להיות סים קל לשלוט כמו FSX.

   לעת עתה, אתחיל FSX Boxed, ימריא מ- TFFF ואפנה ל- TFFR ב- PMDG B1900 שלי (הועבר מ- FS9 ל- FSX, 100% פונקציונלי).

   לירוי ג’ונס יום שישי, 21 באפריל 2023 19:37:09 GMT

   אני מפעיל מעבד MSFS2020 I74790 עם 3.6 GHz 16 GB RAM, 1 TB של SSD, ו -3 TB של כוננים. 64 סיביות Windows Pro. 1080T1, עם 3 מסכי AOC 27 אינץ ‘. MSF2020 שלי פועל בצורה מושלמת, אין לי בעיות עם קצב מסגרת או ביצועים. רק לאחרונה חשב שזה לא יתחיל אבל יכול להיות בגלל סוגיות אחרות.

   בארי ג’קסון שבת, 22 באפריל 2023 23:33:22 GMT

   סימולטור טיסה של מיקרוסופט שימש אותי היטב לאורך השנים בו השתמשתי בזה. כשעברתי ל- Windows 10 אני לא יכול לטעון את התוכנית. קניתי את ה- X-Plane כחלופה. סימולטור ה- FSX פשוט וקל לשימוש. טעינת מטוסים ומשימות נוספות לא הציגו שום בעיה. עם X-Plane אני לא בטוח אם ניתן לבצע תהליכים אלה. האם סימולטור הטיסה FSX התואם ל- Windows 10? אם לא מתי מיקרוסופט תאפשר זאת? השקעתי הרבה זמן וכסף, בגרסת ה- FSX. או שאתה יכול לייעץ לי על מה שיכולתי לעשות לא בסדר?

   יום שלישי סיימון ואן סטרטן, 25 באפריל 2023 08:35:24 GMT

   מה שאני עושה זה בלתי אפשרי להוסיף מטוסים חדשים בתיקיית הקהילה שלי.

   קרייג F Swift Sun, 30 באפריל 2023 20:17:57 GMT

   שם המכשיר Desktop-OCDGLSR מעבד Intel (R) Core (TM) I7-10700F מעבד @ 2.90GHz 2.90 ג’יגה הרץ המותקן RAM 16.0 GB (15.8 GB שמיש) מזהה מכשיר 172FE9F7-FB03-47B1-8955-E1B217C33377C מזהה מוצר 00325-82118-49159-מערכת AAOEM סוג 64 סיב GeForce RTX 2060SUPER

   Bamber2000 שמש, 30 באפריל 2023 21:42:52 GMT

   הייתי רחוק מסימולטור טיסה במשך עשרים שנה. אני הולך להרכיב מערכת להפעלת FS2020. קראתי את ההצעות שלך לדרישות חומרה אך זקוק למידע נוסף. קל להבין זיכרון RAM, כונן קשיח ומהירות מהירות באינטרנט: יותר עדיף. אבל כשאתה אומר, למשל, “אנו ממליצים על Intel Core i7-9700K או AMD Ryzen 7 3800X (או יותר טוב)”, איך אני לגלות אילו מעבדים הם למעשה ‘טובים יותר’?

   יש מהירויות שעון, מצבי ‘טורבו’, גדלי מטמון ומספר ליבות. אנא, היכן עלי לחפש רשימת מעבדים המדורגים על פי סדר היכולת בהפעלת הדמיות טיסה? כמובן שיש לי את אותה השאלה לגבי GPUs. היכן עלי לחפש רשימה של GPUs המדורגים לפי סדר יכולת? אני מבין שכל דירוג כזה לא יהיה נוקשה: הם יהיו תלויים בסימולציה ובהגדרות, אבל אני צריך למצוא איפשהו להתחיל. אנא, על אילו אתרים אתה יכול להמליץ?

   חוסה סרה מון, 15 במאי 2023 22:49:40 GMT

   אני לא ממליץ פחות מ- 1TB לכונן הראשון ו -4 TB לכונן השני (שניהם SSD). רק ככה אני מרגיש חופשי להתקין MSFS כמו שאני רוצה.

   מייקל בקר שני, 15 במאי 2023 23:36:49 GMT

   אני כמעט 50 שנה משתמש בטיסה של MS מאז הגרסה הראשונה. לא יכולתי להמליץ ​​או להציע לרכישה של כל מוצר בחסות MS מעבר FSX.

   מסורבל במקרה הטוב, נורא ל- V בטוח.

   צריך להיות מצב כדי לאפשר חזרה לטיסה יחידה עם FS9 (2004) או מצב FSX?

   בלי זה אני מפשיט את זה מהמכונה שלי.

   אנא הרגש חופשי ליצור איתי קשר. מייקל בקר.

   יום שלישי דאגלס דיילי, 16 במאי 2023 01:32:48 GMT

   אני עובד על קבלת סים הטיסה לרוץ בארבעת החודשים האחרונים ואני עדיין לא עובד, לך דמות.

   יום שלישי Rooboo, 16 במאי 2023 02:20:04 GMT

   הותקן 137 ג’יגה -בייט בסך הכל 163 ג’יגה -בייט על 1 TB SSD.

   יום שלישי ניקוליו, 16 במאי 2023 02:35:58 GMT

   עוד לא רכשתי אותו (). סיבה פשוטה, אין לי מספיק שטח דיסק וכרטיס התצוגה שלי לא יכול להתמודד עם זה. אני אחכה עד שאשיג מחשב חדש.

   יום שלישי ג’ון המילטון, 16 במאי 2023 05:03:18 GMT

   זה לוקח הרבה יותר זמן מהמהדורה הקודמת של סימולטור הטיסה לטעון שיש לי את גרסת הדלוקס עליה. SSD נוהג עד שהוא עושה את הבדיקות שנראה שהוא נמשך לנצח

   לא קל להוסיף נוף מטוסים לא משנה באיזו תדירות אני מנסה – FSX היה הרבה יותר קל.

   יום שלישי ג’ונס ברנדון, 16 במאי 2023 05:41:46 GMT

   נשמע כמו רעיון נהדר ותומך בו במלואו.

   הכומר ניקולס ג’ונסון יום שלישי, 16 במאי 2023 06:11:17 GMT

   גודל התקן: 809GB למשחק סך ההתקנה: 809GB משחק + 100 ג’יגה -בייט (קהילה) = 909 ג’יגה -בייט סוג אחסון: הכונן הראשי הוא SSD אך כונן המשחק הוא זמני טעינה של HDD: + 5 דקות. גודל התקנה: חבילה שלמה עם שדות תעופה נוספים, נוף ומטוסים. לחשוב על קבלת SSD תוספת טראבייט רק עבור MSFS 😉

   ז’אן פול טו, 16 במאי 2023 07:50:13 GMT

   ללא תיקיית קהילה: 312 GB על 1 TB NVME SSD פנימי.

   התיקיה הקהילתית שלי: 439 GB על 2 TB חיצוני USB3 SSD (קישור סמלי לתיקיה זו).

   יום שלישי פיטר בוטס, 16 במאי 2023 08:07:43 GMT

   MSFS שלי – de luxe ו- fsx זהב נמצאים שניהם על C: MSFS כל (עולם) – עדכונים מותקנים. FSX מלא ORBX, UTX, AS16, I-Fly וכו ‘. כרגע שניהם כמעט זהים בגודל: 175 ג’יגה -בייט.

   ג’ף לורי טו, 16 במאי 2023 08:42:42 GMT

   #1 = 482 GB #2 = 660 GB #3 = SSD #4 = NO #5 = 870 GB מתוך 1Terrabyte HD.

   האם אלה מוגזמים?

   #1 מטמון מתגלגל = 220 ג’יגה -בייט

   #2 מתוך הגודל הכולל של תיקיית החבילה, (480 ג’יגה -בייט) קיטור תופס 220 ג’יגה -בייט מתחת לחבילות/התיקיה הרשמית.

   הקלט שלך הוא בעל ערך רב בעיניי.

   מנואל ל. יום שלישי Fonseca, 16 במאי 2023 09:03:49 GMT

   נכון, MSFS דורש מקום רב בכל HD. במקרה שלי, יש לי SSD 1 שחפת ופשוט קניתי עוד 2 TB SSD, אז אני מניח שלא יהיו לי שום בעיות בעתיד.

   לארי קולינס יום שלישי, 16 במאי 2023 10:11:56 GMT

   רכשתי את ה- SIM הזה לפני כשנתיים, עדיין לא הצלחתי להתקין את הדבר הארור. הבאתי כוננים קשיחים חיצוניים ואני עדיין נתקל בבעיות.

   יום שלישי ויליאם פיגרואה, 16 במאי 2023 10:57:02 GMT

   תודה על כל המידע הזה על כל שטח הדיסק ש- MSFS לוקח כאשר מותקן. זה באמת לוקח הרבה ואני רצה על כונן ה- 2TB C שלי. כל הצעה לכך תוערך באמת.

   MIKE COLLINS TUE, 16 במאי 2023 11:19:20 GMT

   AMD Ryzen 7 3700X 4.2 32 GIG RAM, NVIDIA RTX3060 12 GIG, Intel 760 SSD M2 NVME 512 GIG, מכריע MX500 SSD 1 TB חיצוני HDD 1 TB VR Oculus Quest 2

   התקנת בסיס = 567 ג’יגה-בייט מתוכם תיקיית הקהילה מכילה 264 ג’יגה-בייט של תוספות.

   יום שלישי ג’ורג ‘וודוריס, 16 במאי 2023 12:30:11 GMT

   דיסק SSD 1TB – שטח בדיסק 408GB – זמן עומס 9 דקות 32GB RAM.

   ויל דה בור טו, 16 במאי 2023 12:50:18 GMT

   1-483 GB 2-530 GB 3-1,5YB M2 SSD 4-60SEC 5-U מילוי כונן למגנים עם תוספות ומרקמים ברזולוציה גבוהה?

   יום שלישי Kottanos Kottos, 16 במאי 2023 12:57:07 GMT

   פרטי התקנת MSFS שלי:

    • רשמי: 280 ג’יגה -בייט
    • קהילה: 28.8 GB
   1. ניצול שטח הדיסק: גודל הדיסק, 500 ג’יגה -בייט. שטח סה”כ משמש: 309 ג’יגה -בייט (חלונות מפעילים בדיסק נפרד SSD 500 ג’יגה -בייט).
   2. סוג אחסון: SSD
   3. זמני טעינה: לגבי דיסקי HDD, אין לי ניסיון קודם עם MSFS. זמן הטעינה הנוכחי הוא 1 עד 1.5 דקות פלוס 1.5 דקות לטעון PMDG 737.
   4. טווח גודל ההתקנה: בערך 180 ג’יגה -בייט זמין עדיין בדיסק MSFS.

   שלום על סימולטור טיסה של כונן 500 ג’יגה -בייט של 500 ג’יגה -בייט לקח 398 ג’יגה -בת 500GB אם אתה רוצה את כל הדברים עם זה.

   שימו לב הסרתי ממנו כמה קבצים כמו קבצי טקסטורה מכלי טיס שלא אשתמש בהם. אני מתחיל ליהנות מסימולטור הטיסה שוב והוא פועל בצורה חלקה על המערכת שלי שהיא לא סוף גבוה וגם לא מדובר ב- AMD 5600X מעבד 32 GIG RAM 8GB גרפיקה M2 אחסון (שאני צריך להגדיל) X56 FCS Trin Tonitors. אני לא יכול להתלונן. אני מקווה שזה עוזר. סטיב בונד.

   יום שלישי, 16 במאי 2023 18:04:34 GMT

   אסיר תודה על מה שהעמידה בתנופה נותנת לנו מדמרים. ההתקנה שלי מפוזרת באחסון שלי. 2.5 TB של אחסון HD ו- SSD מעורב. עם FSXSE, XP12 ו- MSFS (Mods & Aux. תוכנה כלולה) נותרו לי 23 ג’יגה -בייט. . לאחר שעה כדי להוריד אותו אתה יכול להתמודד עם “שטח דיסק לא מספיק”. Windows 11 Pro – 16 מגה -בייט זיכרון RAM – RX570 – Wired F.O. זמן טעינה של MSFS באינטרנט 08:42 דקות

   אלן דפרטר רביעי, 17 במאי 2023 14:24:45 GMT

   די שולל. השתמשתי ב- SSD גדול מ- 400 ג’יגה -בייט המוקדש ל- MSFS, וכעת 213 GB כבר נצרכו. בכל חודש, עדכונים חובה של יותר מ 20 ג’יגה -בייט! תוך שנה אני לא יכול להרשות לעצמי יותר. לא התקנתי שום תוסף, רק החובה המחמירה. ההורדה וההתקנה ממש גוזלים זמן רב, וכל זה קלקל את הכיף שיכולתי לקבל מהתוכנית המפוארת הזו. אני מצטער שאצטרך לעשות את זה. NB: עבור כל הנתונים והתוכנות האחרים שלי, אני משתמש ב- HDD 2TB.

   רודי זלצמן רביעי, 17 במאי 2023 18:29:54 GMT

   שלום איאן אתה יכול להפנות אותי למישהו שבאמת יודע FSX? חשבתי לשדרג את המחשב שלי כדי להיות מסוגל להריץ MSFS אבל כל ההערות הרעות האלה מהקורא יש לי קצת ביישן. בכל אופן ה- FSX שלי נעצר באור האמצע לפעמים על ידי פשוט הקפאה במקום או סתם נכבה לחלוטין. אני מפעיל FSX Steam על i5-4690 @ 3.50GHz, A GTX 960 2.כרטיס מסך 0 ג’יגה -בייט, ו -24 ג’יגה -בייט DDR3 הכונן הראשי שלי הוא 1TB SSD. הכל עובד מצוין עד שאני מריץ את FSX ורוב הטיסות קצרות או ארוכות מתה איפשהו לאורך הדרך בה אני משתמשת ב- MS Flight Sims מאז 2004 כשקיבלתי לראשונה את PILAT LIC שלי. אבל בהחלט, אני לא מומחה למחשבים. כל הצעות יוערכו מאוד עבור הזקן הזה! Pls, שלח לי דוא”ל למעקב.

   קולין קמפבל רביעי, 17 במאי 2023 18:48:47 GMT

   מענה על כמה מהשאלות שלך: אני משתמש בכונן SSD נפרד עבור MSFS. זהו כונן טראביט 1 (ד) שיש בו כ -400 גרם מאוחסן שהוא MSFS ותוספות שונות. אני לא בטוח כמה מזה זה רק MSFS, אבל זו הגרסה שנקנתה בחנות. אין לי מחשב סופר מהיר, יש לו מעבד Ryzen 5. אבל זה מפעיל MSFS ממש בסדר בשבילי. יש לי סיבים בחיבור אחד של GIG לאינטרנט. לא הרבה יותר אני יכול להוסיף, כנראה הגדרה טיפוסית.

   גארי וויטקוט יום יום, 18 במאי 2023 02:02:43 GMT

   אני משתמש ב- X-Plane 11 כובש כרגע 157 ג’יגה-בייט ב- SSD. מתוכם, נוף מותאם אישית תופס 94 ג’יגה -בייט (כולל מדינת Orbx וושינגטון), נוף גלובלי 10 ג’יגה -בייט ומטוסים (כל תוכנות חופש) 29 ג’יגה -בייט, וכל תוספי MISC וכו ‘. 24 GB. אני מתמקד, בעיקר, בצפון מערב האוקיאנוס השקט של ארה”ב (איפה אני גר) ולעיתים רחוקות “עף” בכל מקום אחר.

   פיטר למברט יום, 18 במאי 2023 21:33:10 GMT

   . המסע שלי לקראת השגת גרפיקה אולטרה-מקסית אולטרה-מקס בטיסות הווירטואליות שלי נעזר מאוד בתובנות במאמר זה.

   הפעלתי את סימולטור הטיסה של מיקרוסופט בתצורה בינונית עם AMD Ryzen 5 3600 מעבד, NVIDIA GTX 1660 TI GPU ו- 16GB DDR4 RAM. בעזרת המפרטים האלה הצלחתי לשמור. אני מעריך במיוחד כיצד המאמר מתייחס לתצורות מערכת שונות, החל ברמת הכניסה ועד יוקרה. ברור שלא משנה את ההתקנה שלך, אתה עדיין יכול להתענג על עולם התעופה הווירטואלית.

   שדרוג המערכת שלי היה צעד חשוב עבורי. לאחרונה שדרגתי את ה- SSD שלי ל- NVME, והשיפור בזמני העומס ובזרמת הנתונים ב- SIM הוא באמת מדהים. לכל מי שמחפש לשפר את חווית סימולציה של הטיסה, אני לא יכול להמליץ ​​על שדרוג זה מספיק.

   לבסוף, המשוב ממשתמשים ברשת סייע במסע שלי. קריאה על חוויותיהם של אחרים, ההצלחות והמשוכות שלהם, נתנה לי נקודת מבט בעולם האמיתי על מה שיכולתי להשיג עם המערכת שלי.

   אני להוט להמשיך לחקור את עולם התעופה הווירטואלית, ואני מצפה לחלוק את החוויות שלי עם הקהילה המדהימה הזו.

   Montgomery D Bonner Thu, 18 במאי 2023 21:38:29 GMT

   יש לי MSFS-2020 ו- X-Plane 12 מותקנים: MSFS = 287 GB שטח HDD על C X-Plane 12 = 55 GB בכונן C הוא SSD בגודל 1TB בגודל X-Plane 12 עומס לתפריט הראשי בפחות מ- 1 1 דקה, יצירת טיסה, לרמפה קרה וכהה לא יותר מ- 90 שניות צמרות MSFS = טעינה זמן למסך הראשי היא 3+ דקות, טיסת הטעינה אורכת 2 דקות יותר, ואז מ- C&D (PMDG-737-700) לוקח לפחות 20 20 + דקות נוספות כדי להכניס FP למיסוי FMS/AP/מטוס ל- RW.

   דעות- MSFs זה הרבה יותר צרות מכפי ששווה-אבל כמה מהמטוסים האהובים עלי הולכים להיות באותו סים, 747-QOT עם זה. ל- X-Plane 12 יש דגם טיסה טוב יותר, ויש בו גם כמה מטוסים נהדרים, 737-800; F-14D, וקל יותר להגדיר את התצורה לטיסה ולהגדרת מכשירי טיסה. התיקיה הקהילתית ל- MSFS היא פחות מ- 9 ג’יגה -בייט בגודל.

   התלונה הגדולה ביותר שלי ב- MSFS אינה מדריך מתחרפן על שום דבר, שום דבר בהקמה; שום דבר על איך לגרום לזה לעבוד; שום דבר על אופטימיזציה של ה- SIM לכרטיס הגרפי הספציפי שלי. MSFS משאיר הרבה דברים שמסתובבים, כדי שיוטיוב יסביר. אני שונא לצפות בסרטונים, תן לי מדריך, ואז יש לי את זה רשום, אם זה לא נכתב, זה מעולם לא קרה.

   האופן בו הוא מותקן משאיר אנשים רבים לארוחת צהריים ולהורדה והתקנת בעיות לאלפים, יש אנשים שלעולם לא יכלו לגרום לזה לעבוד, והעזרה הטכנית של ASOBO/MS היא הגרועה ביותר שראיתי אי פעם. שלא לדבר על כללי הפורום הנוראיים על מה שלא ניתן ויכול להדפיס בפוסטים שלי. אם C-17 לא יצליח להשיק בשנת 2023, MSFS נעלם מהמחשב שלי ואני אתרכז אך ורק במישור X, זה לא שווה את הזמן, יקים כל פעם לטוס, והציבוט הקבוע. .

   רנדי סאלצמן – אני יכול לעזור לך לגרום ל- FSX לרוץ ולהתקין. צור איתי קשר איכשהו ואפרסם את המידע. פרסמתי אותו בעבר בפורום כאן בחלק ה- FSX, חפש את כל הפוסטים שלי.

   ברט גרונר שישי, 19 במאי 2023 09:24:26 GMT

   1. MSFS מדווח על שטח של 215 GBYTE. בתיקיית הקהילה נמצאים ~ 830 GBYTE ובתיקיה Onestore ~ ​​300 GBYTE
   2. ~ 12 GBYTE ב- C: UserUserNamelocal.
   3. SSD בלבד – הרבה יותר מהר מאשר דיסקים קשיחים קונבנציונליים.
   4. זמני הטעינה עדיין (מדי) ארוכים – אפילו עם SSD. בהשוואה למחשב הבדיקה לשעבר, החדש הוא רק דקה בערך מהר יותר.
   5. ראה מספר 1 בבקשה-כעורך הראשי של מגזין FS אני מקבל הרבה נופים ומטוסים לבדיקה. אני חייב להתוודות לא להתקין את רובם לאחר הבדיקה.

   לחיים – שיהיה לך סוף שבוע טוב!

   מגזין ברט FS

   אדריאן ארמנדו קאסוס רביעי, 07 ביוני 2023 02:37:06 GMT

   הייתי טייס, ומדריך טיסה והיו לי רישיונות מסחריים שנמשכים לכל החיים. שניסיתי להשיג סימולטור טיסה, ממטוסי מדחף, סליחה כל כך באדר.

   מבחינה ויזואלית המשחק מדהים..אבל במתכונת הנוכחית, אני מוצא שהוא חסר באזורים רבים ש- FSX פשוט הצליח יותר. המולטיפלייר נורא. אין היקף מכ”ם שהיה ל- FSX..אין נוף מגדל/מגדל. בעיקר תוספות מטוסים זבל.

   אני לא עף את זה הרבה בכל הימים האלה. VR הוא טוב עם זאת.

   Mahmoud Al Masri Thu, 08 ביוני 2023 10:38:37 GMT

   איך אוכל להוסיף מטוס נוסף בשולחן העבודה שלי?

   השאר תגובה

   הירשם

   ההרשמה ל- Pro נותנת לך מהירות סופר מהירה, בלתי מוגבלת לאלפי MSFS, FSX, P3D ו- X-Plane הורדות הכוללות מטוסים, נוף ועוד – לחץ כאן לצפייה בספריה בחינם אוֹ.

   תשלומי חברות מקצוענים חוזרים ישירות לאתר כדי לשלם עבור עלויות אירוח, רוחב פס ופיתוח. זה מה שמאפשר לנו גם להציע רמת הורדה בחינם.

   הירשם לניוזלטר החינמי שלנו

   הצטרף ליותר מ 145,000 מנויים של עלון סימולציה של טיסה ייעודית בחינם. כולל תוספות, מוצרים וחדשות בתעשייה חדשות.

   מצבי היום

   Mod חם הגלובלי של החודש

   FSX/P3D FREEMESHX נוף רשת שטח גלובלי 2.0

   MSFS (2020) תוסף של היום

   Cholila Lodge Aero דיג – פטגוניה, נוף ארגנטינה

   ההורדה החמה של היום

   FSX האוורד 500

   העלה

   האם אתה מפתח, יוצר או מעצב של תוספות חופשיות לכל אחת מחבילות סימולטור הטיסה שאנו מכסים כאן? .