סוף השבוע של MW2 כפול XP – מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP בלוחמה מודרנית 2

לפני האירוע האחרון הזה, סוף השבוע האחרון של ה- XP הכפולים המלאים התחיל הראשון למשתמשים בפלייסטיישן בין התאריכים 10 עד 11 באוגוסט בשעה 10:00 PT/18:00 BST. לאחר מכן, נגני המחשב וה- Xbox נאלצו להצטרף לכיף החל מה -17 באוגוסט בשעה 10:00 בבוקר/18 בערב BST.

כיצד להשיג ולראות אסימוני XP פעילים בלוחמה מודרנית 2

התקדמות נשק ב איטי עד כאב אלא אם כן אתה משתמש באסימון XP כפול. ומכיוון שטחינה של כלי נשק וקבצי האקדח שלהם הם עיקר מערכת ההתקדמות ב MW2 בהשקה, שחקנים מחפשים כיצד להשיג ולראות אסימוני XP שיעזרו בתהליך של חפיסת נשק העומס שלהם.

MW2’s ממשק המשתמש מעט מגושם, מבלבל ואיטי, ו בַּקָלָה מטחנות בכל מקום מגרדות את הראש בחיפוש אחר טיימר אחר אסימוני ה- XP ברגע שהם נעשה בהם שימוש. זה תהליך מתסכל ולכן מובן ששחקנים בכל מקום מחפשים תשובות.

כך ניתן לבדוק את מצב אסימוני ה- XP הכפולים הפעילים שלך MW2.

איך להכניס אסימוני XP MW2

. אתה יכול גם להרוויח אותם בכל מגזרים שונים במעבר הקרב, כמו גם רכישות צרורות בחנות.

כיצד לראות אסימוני XP פעילים ב MW2

בין אם פשוט הוצאת אסימון XP נשק כפול או אסימון XP כפול, זה נחמד לדעת כמה זמן נשאר לך כדי שתדע אם זה בטוח ללכת למקרר לשתות או לפגוע בחדר האמבטיה לפני שתמשיך בטחנה.

במשך יותר מחודש לאחר ההשקה, MW2 השחקנים לא הצליחו לראות את התקדמותם האסימון. למרבה המזל, ולבסוף, לאחר עדכון הביניים בדצמבר. .

. .

כשאתה חוזר בתפריט מרובי משתתפים, אתה יכול לראות את טיימר הספירה לאחור מתקתק בצד ימין למטה של ​​המסך. השגיח על זה בין המשחקים, מכיוון שהטיימר פועל בזמן רגיל ולא רק על הזמן שבילוי במשחקים.

סופר צוות & Call of Duty Lead. סופר מקצועי למעלה מעשר שנים. חובב הגורל 2, ציוד מתכת, פוקימון, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap, ועוד. Bylines קודמים כוללים מחשב גיימר, רד בול אספורט, Fanbyte ו- Esports Nation. Dogdad ליוגי הקורגי, חובב הספורט (ניו יורק ינקי, ניו יורק ג’טס, ניו יורק ריינג’רס, ניו יורק ניקס), קנאי פרמור, חובב לב -ריאה.

סוף השבוע של MW2 כפול XP – מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP בלוחמה מודרנית 2?

סוף השבוע של MW2 כפול XP - מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא ב- XP בלוחמה מודרנית 2?

תוהה מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP ב- MW2 ו- Warzone 2? תוכנת אינפיניטי וורד ורייבן סגרו את הספר בסוף השבוע המוצלח של XP כפול מצליח בלוחמה מודרנית 2 לפני זמן לא רב. אבל שחקנים כבר תוהים מתי הבא הבא.

בסיכוי הדק שאתה לא מכיר או שאתה קורא את זה בפעם הראשונה, סוף שבוע XP כפול הוא בדיוק כמו שזה נשמע. למשך הזמן, השחקנים ירוויחו פי שניים מהכמות הרגילה של XP שהם היו מרוויחים אחרת במשחק – עבור נשק, דרגת שחקנים ואפילו מעבר הקרב. הם מאוד מבוקשים אירועים.

סוף השבוע של MW2 כפול XP - מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP בלוחמה מודרנית 2?: עומד בדף הלובי ב- MW2

מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא ב- XP ב- Warzone?

אמנם אין תאריך רשמי, אך אנו יכולים לשער את סוף השבוע הבא של ה- XP הכפול .

סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP צפוי להתחיל סביב ההשקה של עונה 5 RELOADED. עם זאת, עדיין אין תאריך ספציפי לעדכון מחדש. עם זאת, אנו יודעים כי העונה 5 במשחק מתפרסמת לרוץ עד סוף ספטמבר. לכן אנו צופים כי עדכון אמצע העונה ככל הנראה יגיע בשבועות הראשונים של אותו חודש. היה סמוך ובטוח שנשמור על מאמר זה עדכני ברגע שזה יעשה זאת.

מתי היה סוף השבוע הכפול ה- XP האחרון ב- Warzone?

סוף השבוע של MW2 כפול XP - מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP בלוחמה מודרנית 2?: צילום מסך משחק ב- MW2

סוף השבוע האחרון של ה- XP הכפול החל ב -17 באוגוסט ולפני כן, קיבלנו סוף שבוע מיני XP של מיני ולא אירוע מלא בסוף השבוע של סוף השבוע.

לפני האירוע האחרון הזה, סוף השבוע האחרון של ה- XP הכפולים המלאים התחיל הראשון למשתמשים בפלייסטיישן בין התאריכים 10 עד 11 באוגוסט בשעה 10:00 PT/18:00 BST. לאחר מכן, נגני המחשב וה- Xbox נאלצו להצטרף לכיף החל מה -17 באוגוסט בשעה 10:00 בבוקר/18 בערב BST.

. תוכלו לגלות על כמה מאותן שיטות אלטרנטיביות כאן.

קבוצה של חיילים שכיסו מאחורי משאית ב- MW2

כיצד לממש אסימוני XP כפולים במלחמה

. אתה יכול אפילו להרוויח כמה רק על ידי משחק קמפיין המשחק.

ראשית, וודא שגאמת את הקודים שלך כדי לקבל את אסימוני ה- XP הכפולים שלך. יש מספר דרכים לעשות זאת, והן תלויות באופן בו הרווחת את האסימונים שלך.

אם קיבלתם אותם מלהשמיע את הקמפיין, עליכם לעשות מעט מאוד מכיוון שהם כבר צריכים להיות קשורים לחשבונכם במולטי -משתתפים. ברור, וודא שאתה משתמש באותו אחד שסיימת את הקמפיין איתו.

כאשר DMZ הושק כעת, כעת תוכלו להרוויח אסימוני XP כפולים באמצעות ביצוע משימות DMZ ספציפיות כמו לפני היציאה מהמצב. כמובן שבמעבר הקרב יתקיימו אסימוני XP לתפוס את כל המסירה.

כיצד להפעיל אסימוני XP כפולים במלחמה

סוף השבוע של MW2 כפול XP - מתי הוא סוף השבוע הכפול הבא ב- XP בלוחמה מודרנית 2?:

אם מדובר בפרומו חיצוני, כמו בורגר קינג או טל ההר, בדרך כלל יש לאלה כתובת אתר משלהם לפדות את הקוד שלך. אך לעתים קרובות יותר מאשר אלה יפנו מחדש לסוג כלשהו של עמוד פדיון באתר Call of Duty.

השימוש באסימוני XP כפולים במולטיפלייר MW2 הוא פשוט מאוד. ראשית, אתה רק צריך להיות בלובי מרובי משתתפים.

לאחר שם, אתה אמור לראות – ליד הכפתור כדי להתאים אישית את הטעינה שלך – כפתור לאסימוני XP. היכנס לשם ופשוט הפעל את האסימון שלך.

בדרך כלל אסימונים נחשבים מכפי שאתה מפעיל אותם – בלי קשר אם אתה נמצא במשחק או לא. אז כדי למקסם את זמנך, וודא שאתה מתכוון לשחק למשך כל האסימון.

באיזו שעה מתחיל XP כפול ב- Warzone?

סוף השבוע הכפול הבא של ה- XP יכול להתחיל מ 23 עד 24 בספטמבר, 2023, ויסתיים בשעה 10:00 בבוקר / 13:00 EST / 18:00 BST. עם זאת, Activision טרם מספק תאריך רשמי.

איך משיגים XP במלחמה?

הדרך הטובה ביותר לצבור יותר XP מחוץ לאירועי XP Double היא על ידי משחק מצבים כמו פלישה, השתתפות בפרומואים פעילים והפעלת אסימוני XP כפולים ב- MW2.

האם יהיה נשק כפול XP ב- Warzone?

כן, יש נשק כפול XP ב- MW2, והוא בדרך כלל מופעל באמצעות אסימונים מהקרב מעבר. לחלופין, הוא מסופק גם במהלך סופי שבוע XP כפול.

Call of Duty 2,400 נקודות - Xbox [קוד דיגיטלי]

Videogamer.COM נתמך על ידי קורא. כשאתה קונה דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים. למידע נוסף / תמונות מממשק API של פרסום מוצרים של אמזון / עודכן לאחרונה בתאריך 2023-09-20