העומס הטוב ביותר ב- Warzone Zrg 20 מ”מ | רובה הצלפים הטוב ביותר במשחק

ראשית אתה צריך לפתוח את ה- ZRG כדי להשתמש בו במלחמה ובמלחמה הקרה. אנו ממליצים בחום לזווג את ה- ZRG עם אחד ה- SMGs הטובים ביותר ב- Warzone כדי להגן על עצמך מפני פיגועים מתמודדים. הנה כל מה שאתה צריך כדי לבנות את העומס הטוב ביותר ב- ZRG ב- WARZONE.

העומס הטוב ביותר של ZRG Warzone

מקרוב של רובה הצלפים של ZRG 20 מ

רוצה לדעת מה עומס ה- ZRG הטוב ביותר ב- WARZONE? ה- ZRG 20 מ”מ הוא רובה צלפים שנועד להוציא אויבים ממרחקים גדולים, הרבה יותר כמו אוהבי העומס הטוב ביותר של KAR98K ו- Best Pelington 703 Loadout. כלי הנשק הזה באדני רק שלושה כדורים למגזין, אך כל כדור מסוגל להפיל אויב מלהיט פלג גוף עליון יחיד.

Warzone Pacific עונה 3 שינתה את אופן העבודה של רובי הצלפים על ידי הצגת מספר חובבי מפתח לשיעור הנשק המנוצל הזה. ה העומס הטוב ביותר ב- Warzone Zrg קיבלו שפע של שיפורים, כולל דחיפה עצומה לטווח הנזקים המקסימלי שלו, היכולת לצלם אחד לראש בכל טווח, ומכפיל נזק ראש.

ראשית אתה צריך לפתוח את ה- ZRG כדי להשתמש בו במלחמה ובמלחמה הקרה. אנו ממליצים בחום לזווג את ה- ZRG עם אחד ה- SMGs הטובים ביותר ב- Warzone כדי להגן על עצמך מפני פיגועים מתמודדים. הנה כל מה שאתה צריך כדי לבנות את העומס הטוב ביותר ב- ZRG ב- WARZONE.

העומס הטוב ביותר ב- Warzone Zrg הוא:

דיכוי צליל חיוני באזור מלחמה, במיוחד עבור רובה צלפים לטווח ארוך שכן הוא מאפשר לך להימנע מגילוי אם אתה מתגעגע למטרה שלך. ה מנחה סאונד לוע כולל דיכוי קול, עליית מהירות הכדור והכי חשוב, מהירות מהירה יותר מהירות הראייה. מהירות הראייה המטרה הופכת את ה- ZRG 20 מ”מ לדומה ל- K31 השוויצרי, למעט שהיא יכולה להרוג מכל טווח. מהירות הכדור הנוספת מקלה על רישום הזריקות מכיוון שלא תצטרך להסביר כמה שיותר ירידה בעת ירי מרחוק.

כדי לשפר את יכולות המרחק הארוך של ה- ZRG, הלכנו על 43.9 “Recon Compat חבית המשפרת באופן דרסטי את מהירות הכדור של רובה הצלף. חבית זו אכן משפיעה לרעה על היציבות המטרתית של הנשק, אך זה לא מספיק כדי להיות מפריע. ה 5 rnd המגזין כמעט חיוני ב- ZRG שכן שלושה כדורים יכולים להפוך לבעיה אמיתית במשחק המוקדם. כשאתה צריך להתמודד עם אויבים מרובים, אתה תשמח שיש לך את הצילומים הנוספים האלה.

ה מראה לייזר 5MW הוא קריטי מכיוון שהוא ממקסם את מטרת הצלף מהירות הראייה. לרוע המזל, פירוש הדבר שאויביך מסוגלים לראות את הלייזר שלך כפי שהוא תמיד גלוי, אבל אתה יכול להתמודד עם זה על ידי ריצה עם הנשק המשני שלך. מראה הלייזר משפר גם את היציבות המטרתית של ה- ZRG, מושלמת לצלפים במרחק.

לבסוף, הלכנו על ניילון אלסטי מוטס אחיזה אחורית כדי להוסיף כמה התנגדות נלהבת נחוצה לרובה הצלפים. התקשרות זו משפרת גם את שעת הראייה של המטרה, שלעולם לא כואבת על רובה צלפים כבד כמו זה.

וזה העומס הטוב ביותר ב- ZRG ב- Warzone Pacific. לא בטוח איזה נשק כדאי לך להתאים עם רובה הצלפים הקטלני הזה? אנו ממליצים בחום על העומס הטוב ביותר MP5 מכיוון שהנשק הזה הוא קטלני בטווח הקרוב, אפילו נגד רובי תקיפה.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

העומס הטוב ביותר ב- Warzone Zrg 20 מ”מ | רובה הצלפים הטוב ביותר במשחק

ה- ZRG סוף סוף טוב ומחליף את KAR98K ו- K31 השוויצרי ב- Warzone כרובה צלף המטא. יש לנו את ההגדרה הטובה ביותר של ZRG 20 מ”מ ועומס עבורך כאן.

Zrg png

ה- ZRG 20 מ”מ מעולם לא היה פופולרי לפני כן כי זה היה פשוט איטי מדי, אבל הודות ל שיווי משקל אחרון שינויים ה- ZRG הוא אחד מהצלפים הבודדים שנותרו שעדיין יכולים להטמיע אחד מכל טווח. מכיוון שהשוויצרים והקאר כבר לא יכולים להרוג עם צילום ראש בטווח, צלפים איטיים יותר ושומנים יותר כמו HDR, AX-50 ו- ZRG הפכו פופולריים שוב. אז בואו נסתכל על מה הצלחת הגדולה הגדולה של Bocw מסוגלת ומה ההתקנה והעומס הטוב ביותר עבור ה- Zrg במלחמה הוא.

ההתקנה הטובה ביותר של ZRG 20 מ”מ

Zrg 20 מ

לוֹעַ מדכא עטוף
חָבִית 43.9 “Recon Combat
לייזר סמן לייזר 5MW SWAT
מגזין 5 rnd
אחיזה אחורית עטיפת נחש

מכיוון שה- ZRG איטי, אנו שואפים להגביר את המודעות ככל האפשר. לא תקבל צלף כמו ה- KAR98K שלפני הנרף, אבל אתה יכול להשיג את ה- ZRG מספיק מהר.

המדכא מאפשר לנו להישאר בלתי נראים במפה בעת הצילום ונותן שליטה מסוימת, מה שמפצה על החיסרון של החבית. עם זאת, החבית מגדילה את מהירות הכדור שלנו. עם האחיזה והלייזר אנו משיגים לנו מהירות מודעות נחוצה, ולבסוף, אנו מוסיפים מגזין גדול יותר. בנייה זו מספקת פוטנציאל יריות אחת בכל מרחק, ובו בזמן לא איטי מדי.

ציוד והטבות לעומס ZRG 20 מ”מ

הנשק המשני הטוב ביותר עבור ה- ZRG 20 מ”מ

פולקססטורמגווהר 1

הוולק הוא התמיכה הטובה ביותר של הצלפים כרגע. בזכות הניידות הטובה והשיעור הגבוה של האש, הוא חזק ביותר למרחקים של 0 עד 25 מטר, מה שהופך אותו לתמיכה הצלפים המושלמת. כמובן, AK 47 אוֹ XM4 עדיין עובד מצוין, אבל בהחלט בדוק את הוולק כתמיכה בצלפים. הנה מדריך ה- VOLK המעמיק שלנו.

הציוד הטוב ביותר ל- ZRG 20 מ”מ

קָטלָנִי Claymores
טַקטִי חיישן פעימות לב

אנו ממליצים כאן על עומס צלפים טיפוסי. מכיוון שה- ZRG הוא נשק הנע באטיות עם הרבה אגרוף, הוא פחות מתאים לפעולה מהירה ומהירה מהירה. אז אתה רוצה למצוא מקום צלף טוב ולהגן עליו. כאן Claymores הם הבחירה הטובה ביותר המוחלטת לכסות את הגב שלך. ועם חיישן פעימות הלב אתה יכול לבדוק בניינים לפני שאתה מטפס על הגג, או שאתה יכול לאט לאט לפנות בדרך שלך למעגל האחרון.

ההטבות הטובות ביותר ל- ZRG 20 מ”מ

הטבה 1 בדם קר
Perk 2 יתר על המידה
Perk 3 צופי קרב

מערך המטא הרגיל שוב. אנו זקוקים לריפוי יתר בכדי להיות מסוגלים לשאת את שני הנשק, ואנחנו מכירים את המשולבת של צופי קרב וגרזול קר מספיק עד עכשיו עד עכשיו. סימני צופים קרביים אויבים חיים בדם ודלפקים בדם קר זה, כך שאנחנו לא מסומנים בעצמנו.

זה היה כל מה שיש לדעת על ה- ZRG. אם אתה מחפש צלף חזק נוסף, נסה את HDR.

העומסים הטובים ביותר של ZRG 20 מ”מ עבור מלחמה

לקרוע את התחרות מטווח ארוך עם עומס המלחמה הימני של ZRG 20 מ”מ.

הכי טוב ZRG 20 מ

(קרדיט תמונה: אינפיניטי וורד)

מה הטענה הטובה ביותר של ZRG 20 מ”מ מלחמה? הצלף הוצג בחלקו דרך Warzone עונה 2. ה- ZRG 20 מ”מ מרגיש חסון, עם מה שמרגיש כמו עידן שעובר בין מכוון לירי, אבל זה יותר משווה את זה לכוח האש האמין ודיוק על פני טווחים ארוכים.

כדי לבטל את נעילת ה- ZRG 20 מ”מ ב- WARZONE, עליכם להרוויח שתי מדליות ארוכות בעשרה משחקים שונים, באמצעות רובי צלפים. אתה יכול לעשות זאת במלחמה או במלחמה קרה. לאחר שפתחת את נעילת הצלף העילית, הנה הרשימה שלנו של כמה מעומסי העומס הטובים ביותר של ZRG עבור Warzone.

טווח ארוך

העומס הטוב ביותר של ZRG 20 מ”מ מלחמה למריבות לטווח הארוך

קבצים מצורפים

לנצח יותר עם עומסי אזור המלחמה האלה

  • לוֹעַ: מנחה סוכנות
  • חָבִית: 43.9 “Recon Compat
  • תחתון: אחיזת ברוזר
  • תַחְמוֹשֶׁת: מגזין 5RND
  • אחיזה אחורית: עטיפת נחש

יְסוֹדִי

הטבות

זריקות

ה- ZRG 20 מ”מ הוא אחד הנשק החזק ביותר ב- Warzone. מובטחת לך להרוג אם אתה מכה בשחקן מנוגד בראש, בחזה, בבטן או אפילו בכתפיים, כך שאין באמת סיבה להגביר את כוח הנשק שלו בבנייה בהתאמה אישית.

במקום זאת, התמקדו בקצב האש, מכיוון שזה האיטי ביותר מבין כל תותחי האזור. צייד את אחיזת ברוזר בחריץ התחתון כדי להאיץ את זמן המטרה-מטה שלך, וללכת עם עטיפת נחש בחריץ האחיזה האחורי לקבלת אפקט דומה. למרות שעטוף נחש אכן מעניש מעט את זמן הספרינט לאש שלך, זה יותר שווה את זה עבור בונוס המודעות.

בשלב הבא, קח את 43.9 “Recon Compat לחבית. זה נותן דחיפה גדולה למהירות הכדור של הנשק, כלומר מובטחת לך הורגת פגע אחד בטווחים ארוכים יותר. ה מנחה סוכנות על הלוע של ה- ZRG 20 מ”מ יש השפעה דומה: איתה הכדורים שלך ייסעו הרבה יותר לפני שנפלים.

מכיוון ש- ZRG 20 מ”מ ארור כמעט חסר תועלת בכיבוי אש קרובה, צייד יתר על המידה, כדי לאפשר לך להוסיף את ה- FFAR, שהוא כמעט בלתי ניתן לעצירה במרחקים קרובים-בינוניים. למידע נוסף על הנשק הזה, עיין ברשימת הטעינה הטובה ביותר של FFAR WARZONE.

אמצע טווח

העומס הטוב ביותר של ZRG 20 מ”מ מלחמה למריבות בינוני טווח

קבצים מצורפים

  • חָבִית: 39.3 “אש מהירה
  • תחתון: אחיזת ברוזר
  • אופטיקה: Sillix Holoscout
  • אחיזה אחורית: ניילון אלסטי מוטס
  • המניה: מלאי ריידר

יְסוֹדִי

הטבות

זריקות

מכיוון ש- ZRG 20 מ”מ הוא מעצמת מעצמה מוחלטת, יש את הפיתוי להשתמש בנשק בכיבוי אש בינוני. אם יש לך סוג כזה של נועזות מהיר-נמרץ, העומס הזה של ZRG 20 מ”מ עבור Warzone הוא בשבילך.

ראשית, העבר את האופטיקה הסטנדרטית של הצלף למשהו קצת יותר גמיש, כמו Sillix Holoscout. בשלב הבא, אחיזת ברוזר היא בחירה מצוינת עבור משבצת התחתית שלך: זה מהירות המודעות המשופרת מקלה על הטיפול. כעת, הגבירו את קצב האש של Zrg עם 39.3 “אש מהירה קובץ מצורף לחבית. ה ניילון אלסטי מוטס לוקח הוגן בזמן כדי לבטל את הנעילה, אבל זה נותן בונוסים גדולים לזמן המזכיין המזויף והתנגדות נלהבת, ששניהם תצטרך אם תרצה להשתמש ב- ZRG 20 מ”מ ברבעים קרובים יותר.

כמו בהגדרת ה- ZRG 20 מ”מ האחרת שלנו, קח את יתר על המידה הֲטָבָה. כאשר הדברים נעשים שעירים בפעילות אש ממש צמודה, אתה רוצה שיהיה לך נשק כמו ה- FFAR בכיס האחורי שלך. שקול גם את ה- Warzone LC10, אם אתה מעניק את מהירות הטיפול בקצב האש על כל השאר. ה חיישן פעימות לב עובד כאן בצורה מושלמת, ומאפשר לך לאתר את שחקני האויב הסמוכים ברדיוס של 50 מטר. בנוסף, Tracker Perk גם הוא מוצק, ומאפשר לך לעקוב אחר עקבות האויב האחרונות.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.