Warzone 2.0 M4 Loadout ובניית Class Class M4 הטובה ביותר

ולגבי אפשרות קרובה יותר, אתה באמת לא יכול להשתבש עם Warzone ISO 45 Loadout, אם כי זה SMG. אמנם לא יהיה לו ממש את פוטנציאל הנזק הטווח של ה- M4 Build, אך יהיה לך נשק הרסני לטווח קרוב שנמצא בראש מטא מאז שהוא הועמד לרשותו.

מלחמה M4 Loadout Build and Classup

אם אתם מחפשים את הטעינה הטובה ביותר של מלחמה M4 והגדרת כיתות, אתם במקום הנכון – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי ליצור את הבנייה.

WARZONE 2 M4 Loadout: M4 בקאם ירוק ושחור, שהוטל על תמונה מטושטשת של מפת Warzone 2

פורסם: 11 ביולי, 2023

מהו העומס הטוב ביותר ב- Warzone M4? כשמדובר בבחירת הנשק העיקרי שלך בקרב Call of Duty Battle Royale Warzone, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מה- M4. רובה תקיפה זה הוא כלי נשק אמין שניתן לאזן אותו כך שיתאים לחימה קרובה לחימה ובאמצע האש לטווח האמצעי. למעשה, זה היה כלי נשק יציב לבחירה מאז שחרורו, כך שהוא ישמש אתכם היטב עם ה- M4 Build הטוב ביותר.

אבל מה שהופך את ה- Warzone M4 – שהוא אחת האפשרויות הטובות ביותר לרובה תקיפת Warzone – אחת מתותחי האזור הטובות ביותר בסך הכל בסך הכל? התשובה היא הקבצים המצורפים והשיעור סביבו. להלן תגלה את כל מה שאתה צריך לדעת על שניהם, וכיצד האקדח הקלאסי הזה יעזור לך באחד ממשחקי הקרב רויאל הטובים ביותר בסביבה.

העומס הטוב ביותר ב- Warzone M4

העומס הטוב ביותר ב- Warzone M4 הוא:

 • חָבִית: Hightower 20 ″ חבית
 • לוֹעַ: הרבינגר D20
 • תחתון: FTAC Ripper 56
 • אופטיקה: AIM OP-V4
 • מגזין: 60 מגזין עגול

הבשר של הבנייה המעודכנת הזו – באדיבות ‘EyeQew’ – אינו שונה מדי ממה שניהלנו באופן מסורתי ב- M4.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

כשאתה משלב את ה- FTAC Ripper 56, המצורף לוע של Harbinger D20, ואת חבית Hightower 20 ″, אתה מסתכל על נשק עם דיוק משופר ובקרת רתיעה, שמכפיל גם את טווח הנזקים שהוא מציע.

שתי נקודות המחלוקת העיקריות הן ה- AIM OP-V4 Optic, הנמצא להעדפה אישית כאשר אנו נהנים ממראות הברזל של M4, ומגזין הבחירה.

האם אתה צריך לוותר על האופטיקה, ואז טען על 5.56 תחמושת מהירות גבוהה. אנו יודעים שקובץ מצורף לתחמושת הוא קצת יוצא דופן, אך זה משפר את מהירות הכדור של M4 וניתן לכוונן כדי לשפר גם את טווח הנזקים-ולכן זהו מצב win-win כשמדובר ברובה התקיפה הזה.

לבסוף, בחזית המגזין, EyeQew מעדיף את ה- 60 העגול. כמובן שאם אתה משחק רק סולו או צמד, אז ה- MAG של 45 הסיבוב ישמש אותך היטב ללא עונשי הסטטוס הנוספים מאח הגדול שלה.

וזה כל מה שיש בזה בכל מה שקשור להגדרת בניית ה- M4 שלך. עם מבחר קבצים מצורפים זה, אתה הולך להיות בדרך לאחד מעומסי Warzone הטובים ביותר שקיימים – ואנחנו נמלא אותך בשאר הפרטים למטה.

מערך השיעור הטוב ביותר של Warzone M4

בניגוד לחוויה מרובת משתתפים של Call of Duty, אתה באמת צריך לחפש לנצל שני כלי נשק ראשוניים בכל הנוגע לקרב רויאל כמו Warzone. אם אתה מישהו שמעדיף לדחוף לבניינים ולהתקרב-אישי עם האויבים שלך, אנו ממליצים לבדוק את העומס המשנה הטוב ביותר של Warzone Lachmann כאן.

עם זאת, אם אתה מישהו שמחפש להחזיק את עצמך במרחק ולחרוף את היריבים שלך מרחוק, אנו ממליצים להפיק את המרב מה- Warzone SP-X 80 Loadout. זה אמור להציע לך קצת יותר ניידות מרובי צלפים אחרים, אך היכה קשה יותר מהרובים של Marksman המוצעים כרגע.

כשמדובר בבחירות הציוד של הכיתה הזו, אנו עדיין חושבים ש- Semtex וחיישן פעימות לב זה הדרך קדימה בכל מה שקשור למצב רויאל קרב. אנו יודעים שחיישן פעימות הלב נמצא עכשיו במשהו של טיימר חיי סוללה, אבל זה עדיין כלי שימושי – אתה רק צריך להשתמש בו במשורה.

בחירת חבילות ההטבה של הכיתה הזו די מוגבלת, בהתחשב בעובדה שאנו ממליצים להשתמש בשני כלי נשק ראשוניים. לכן, עליכם לצייד את חבילת ההטקה המומחית לנשק עם M4 שלכם. זה ייתן לך יתר על המידה, זרוע חזקה, ספוטר וניצול. לא תימנע מפינגי מכ”ם של מל”ט, אבל יהיה לך אחד ה- SMGs הטובים ביותר של Warzone To יד כשתדחפו. אז יש דברים גרועים יותר.

אלטרנטיבות M4 M4 הטובות ביותר

באשר לאלטרנטיבות הטובות ביותר של Warzone M4 כרגע, אנו ממליצים על העומס של Warzone HCR 56. ה- HCR הוא אחד הנשק החזק ביותר במטא האזור וכנראה שהוא יחזיק בתפקיד זה די הרבה זמן יותר. זה מתמודד חזק להפליא בכל הטווחים, מה שהופך אלטרנטיבה מושלמת M4. אחרת, Warzone Taq V Loadout הוא רובה תקיפה חזק דומה שתוכלו להשתמש בו במקום.

ולגבי אפשרות קרובה יותר, אתה באמת לא יכול להשתבש עם Warzone ISO 45 Loadout, אם כי זה SMG. אמנם לא יהיה לו ממש את פוטנציאל הנזק הטווח של ה- M4 Build, אך יהיה לך נשק הרסני לטווח קרוב שנמצא בראש מטא מאז שהוא הועמד לרשותו.

וזה פחות או יותר כל מה שיש בזה בכל מה שקשור להקים טעינה של מלחמה M4. אם אתם מחפשים רובה תקיפה נוסף, תוכלו למצוא אחד שאורז קצת יותר אגרוף עם העומס הטוב ביותר של Warzone Kastov 762 כאן. לחלופין, אם אתם מחפשים משהו קצת יותר קל, בדקו את הטעינה הטובה ביותר של Warzone Vaznev-9K כאן. יש ויכוח לשניהם כשמדובר בקרב הזה רויאל, אבל ה- M4 הוא בחירה אמינה לכל סיטואציה.

עוד מה- Loadout

קייל ווילסון קייל הוא סופר צוותים בעומס עם ניסיון של למעלה משנתיים בענף. הוא מכסה את הכל, החל מ- Call of Duty ו- Apex Legends ועד Assassin’s Creed וסטארפילד. עם תואר שני בכתיבה יצירתית, יש לו די והותר לומר כשמדובר במהדורות חדשות כמו Mortal Kombat 1 ו- FC 24. עם זאת, הוא גם קופץ על ההזדמנות לדבר על מהדורות הקרובות כמו אלן ווייק 2 ומלחמת הכוכבים מחוץ לחוק. עם זאת, כשהוא לא עושה את כל זה, הוא כמעט תמיד מנסה לעמוד בדמות הגרועה ביותר באופן האובייקטיבי בכל משחק וידאו שהוא משחק.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Warzone 2.0 M4 Loadout ובניית Class Class M4 הטובה ביותר

ה M4 ממשיך את שלטונו ב Warzone 2.0, להיות בחירת רובה תקיפה פופולרית עבור שחקנים רבים.

בזכות סטטיסטיקות הבסיס החזקות וזמינות ההתקשרות הרחבה שלה, זו בחירה רב -תכליתית ב- Warzone 2.0, מה שהופך את הנשק להתאמה מושלמת כמעט לכל סיטואציה.

כדי לחסוך לך זמן בזמן שאתה יוצא לדאבים באל מזרה, הכנו את המסביר הזה כדי לצייד אותך ב העומס הטוב ביותר ב- Warzone M4 ולבנות כדי לחלץ את המרב מהנשק.

 • כיצד לפתוח את ה- M4 ב- Warzone 2.0
 • M4 הטעינה והקבצים המצורפים הטובים ביותר
 • M4 Build Class Build, Perk Accant ו- Audupe

Warzone 2.0 m4 הטעינה והקבצים המצורפים הטובים ביותר

הבחירות שלנו למלחמה 2 הטובה ביותר.0 M4 עומס וקבצים מצורפים הם:

 • אופטיקה: Cronen מיני נקודה אדומה (ביטול נעילה ב- FSS Hurricane LV. 2) או נקודת אש היברידית (לא נעולה ב Lachmann-762 LV. 14)
 • המניה: Corio Precio Factory (ביטול הנעילה ב- M4 LV. 7)
 • אחיזה אחורית: אחיזת פנטום (ביטול נעילה ב- FSS Hurricanan LV. 12)
 • לוֹעַ: COMP CAST CASTLE TACK Forge-TAC (מבטל את הנעילה ב 556 ICARUS LV. 10)
 • חָבִית: חבית Tempus Hightower 20 “(ביטול נעילה ב- M4 LV. 15)

ראוי לציין שאם אתה הבעלים של מהדורת הכספת של לוחמה 2 מודרנית, תהיה לך גישה לסוויטה המלאה של קבצים מצורפים של פלטפורמת M4, כולל כמה מהאנשים שהוזכרו לעיל, ללא צורך לפלס נשק כלשהו.

ה נקודה אדומה של Cronen היא שיחה טובה-גם אם בסיסית-שתגדיל את דיוק הנשק במראה נקודה אדומה נקייה וקלה לשימוש.

אפשרות חלופית שהיינו ממליצים עליו היא נקודת אש היברידית, אופטיקה שיש לה את היכולת לעבור בין מראה רפלקס סטנדרטי ומרכוב עליון-בדומה לנקודה האדומה המיני של Cronen-לבין 4.SCOPE 3X הגדלה שתסייע בתצוגות הראייה המרחוקות יותר באופן טבעי שתיתקלו בו במהלך תקופתכם באל מזרה.

אם במקרה אתה מוצא את עצמך רוצה להישען באופן מלא למפגשים ארוכי טווח עם זאת, ה- Forge Tac Delta 4 הוא אלטרנטיבה טובה בזכות הפונקציונליות הייעודית של 4x Zoom שלה.

עבור המניה של ה- M4, אנחנו הולכים עם מפעל Corio Precio, מתן יציבות נוספת ושליטת רתיעה, מה שהופך את הירי של יריבים למרוחקים להישג קל יותר.

עם ה אחיזת פנטום, תקבל דחיפה למטרה שלך למטה מהירות הראייה והספרינט למהירות האש. מצד שני, Comp Cast Castle Forge-TAC עבור קובץ מצורף הלוע מסייע בשליטה על רתיעה ויסייע בשמירה על יציבות הנשק.

באשר לחבית, Hightower 20 “חבית היא צעקה טובה, מה שהופך את האקדח לירות מהר יותר תוך שיפור דיוק האש של הירך וטווח הנזק הכללי שלו.

אם אתה מחפש להתנסות עוד יותר, זכור כי קבצים מצורפים אינם נעולים על ידי שימוש בכלי נשק אחרים ב- Warzone 2.0, בדומה למלחמה מודרנית 2-למשל, המראה של Corio RE-X Pro אינו נעול על פני כל הנשק התואם על ידי ביטול נעילת .אקדח 50 GS ברמה 13, ואז מפלס אותו לרמה 4.

ככאלה, כדאי לנסות כלי נשק מרובים כדי לפתוח כמה שיותר קבצים מצורפים, ואז לצבוט כמו שאתה רואה לנכון.

נוסף.

Warzone 2.0 M4 Build Class Build, Perk Accant ו- Audity

הבחירות שלנו למלחמה 2 הטובה ביותר.0 M4 משני, חבילה וציוד של Perk הם:

 • חבילת פרק: קומנדו (לא נעול ב- LV. 1)
 • מִשׁנִי: X13 אוטומטי (לא נעול ב- x12 lv. 10)
 • טַקטִי: מקל הלם (לא נעול ב- LV. 1)
 • קָטלָנִי: רימון שבר (לא נעול ב- LV. 1)

למען העומס הזה, אנחנו הולכים עם חבילת קומנדו perk, המורכב מבית נבלות, זרוע חזקה, אספקת מחדש וכוננות גבוהה.

עם ההכרח לצוד תחמושת במהלך משחקים, Scavenger הוא הטבה כמעט חיונית כאן, במיוחד כשאתה עובר לגור לכיוון מרכז כל מעגל ומבטל אויבים, מכיוון שהטבה זו תעניק טנדרים תחמושת לכל חיסול.

זרוע חזקה אולי אינה חיונית כמו נבלות, אך היא עדיין יכולה לספק גיבוי שימושי בכל הקשור לשימוש בציוד, ומאפשר לך לא רק לזרוק את העניינים והרימונים הטקטיים שלך עוד יותר, אלא גם לראות מסלול היכן כל אחד מהם ינחת.

עבור הבונוס וההטבות האולטימטיביות, חבילת קומנדו פרק מגיעה עם ידיים מהירות והתראה גבוהה.

הראשון מבין השניים הוא הטוב ביותר שוכן ליותר סגנון משחק ריצה ואקדח שיעבוד טוב אם אתה עובר על המפה במהירות, ותופס את תיקי תחמוש עד שמבחין על ידי שחקן אחר, פועם את הצד של המסך ממנו נצפתה.

ה X13 אוטומטי היא אפשרות של אקדח ירי במהירות שיכולה להיות גיבוי שימושי כשאתה צריך לטעון מחדש את ה- M4, או סתם עבור כשאתה עובר באזורי רבעון קרוב.

אם לא פגעת בדרישת ה- X12 ברמה 10 כדי לפתוח את הנשק, אם תבטל אותו במהלך הבטא, תהיה לך גישה ל”השפעה הצדדית “גרסת התכנית העוקפת את הצורך להשתמש ב- X12 תחילה.

עם זאת, זכור כי בשל אופי של קרב רויאל, אתה תמיד יכול להחליף אפשרות זו של אקדח אם אתה רוצה שכן המצב עשוי לקרוא לגישה ראשונית או יותר ממוקדת הריסה או יותר.

לגבי הטקטי שלך, מקל הלם הוא כלי טוב לאויבים מפתיעים, אך הוא יכול גם להיות שימושי במיוחד כנגד כלי רכב מכיוון שיש לו את היכולת להשבית אותם – בסך הכל זו אפשרות יעילה למאבק אויבים בלתי מעורערים.

כשמדובר ברימון הקטלני שלך, רימון שבר היא אפשרות בסיסית ועם זאת מנוסה ונבדקת שתמיד יהיה שווה לקחת אותה – התאם אותו עם ההלם להדביק אויבי הפתעה, או השתמש בו פשוט ככלי לשטוף בניינים או לרכבי פגיעה עם מעט הגנה.

מחפש הצעות מלחמה מודרנית 2 שעשויות להיות שווה סיבוב ב- Warzone 2.0? עמוד התותחים המודרני שלנו 2 המוחני יכול לעזור לך להחליט מה לנסות הלאה.

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • Activision עקוב
 • Call of Duty: Warzone 2.0 עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • היורה עוקב
 • Xbox One עוקב
 • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 3 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

‘Warzone 2’ הטוב ביותר של M4 Foatout והתקשרות המצורפות ל- Battle Royale

חיילים העומדים על שפת מסוק גדול

Warzone 2 נמצא כרגע בעונה השנייה שלה, ועכשיו כששחקנים בכל רחבי העולם קיבלו ידיים עליה, המטא מתחיל לקרום עור וגידים. נכון לעכשיו, ישנם מבחר של רובי תקיפה שהם טובים יותר מהשאר, ולהפתעתו של אף אחד, ה- M4 האמין תמיד נמצא ברשימה.

 • קרא עוד: ‘Warzone 2.סקירה 0 ‘: הנה אנחנו שוב הולכים ..

בעוד שה- M4 הוא נשק מדהים בפני עצמו, הוא מגיע רק למלוא הפוטנציאל שלו ברגע שהוגדר עם הקבצים המצורפים הטובים ביותר. ואז יש את העומס המלא לזווג איתו, כולל חבילת ההטקה, והילוך טקטי/קטלני.

הנה הקבצים המצורפים הטובים ביותר לשים את רובה ה- M4 Assault, כמו גם כמה טיפים לשימוש בו. אנו נמליץ גם על טעינה מלאה לשימוש לצד האקדח, כולל באיזה נשק משני להביא איתך כשאתה נופל לאל מזרה.

קבצים מצורפים של ‘Warzone 2’ הטובים ביותר

נתחיל עם הקבצים המצורפים הטובים ביותר לשימוש Warzone 2. תוכלו למצוא אותם ברשימה למטה:

 • חָבִית: Hightower 20 ″ חבית
 • המניה: מפעל Corio Precio
 • אופטיקה: נקודה אדומה של Cronen
 • תַחַת: אחיזת Nten Nexus
 • לוֹעַ: טירת FTAC COMP

תוך כדי ביטול נעילה של קבצים מצורפים אלה, ייתכן שתבחין כי אינך מצליח למקם את רמת האקדח שלך. זה נובע ממערכת מקלט ההתקדמות המשותפת החדשה. תצטרך לפלס אקדחים כמו M16, FTAC Recon ו- 556 Icarus כדי לפתוח כל קובץ מצורף. היכנסו לשונית ההתקדמות כדי למצוא את מה שאתה צריך.

קבצים מצורפים אלה מעדיפים עדיפות לטיפול ונזקים, תוך צמצום הרתיעה. תוכל לרוץ סביב ולהתחיל לצלם במהירות לאחר הבחנת יעד, ותוכל עדיין להילחם בטווח. זהו בניית רובה תקיפה, כך שעובד הכי טוב בטווח בינוני.

Best M4 Loadout עבור Warzone 2 Battle Royale

ה- M4 הוא אקדח נהדר, אך לא ינצח אותך מתאים לבד. במקום זאת, תרצה לוודא שכל העומס שלך תואם את הסגנון וקצב המשחק שלו. הנה העומס הטוב ביותר עבור ה- M4 ב Warzone 2:

 • מִשׁנִי: P890
 • טַקטִי: רימון פלאש
 • קָטלָנִי: Semtex
 • חבילת פרק: רוּחַ

רץ עם העומס הזה ותוכל לנוע במהירות, אויבים מדהימים ולהדביק את סמטקס למקומות קמפינג. רוח רפאים תשאיר אותך מוסתר במשחק המאוחר, ובשעה כפולה תמשיך בתנועה.

טיפים לשימוש ב- M4 ב- Warzone 2

להלן 5 טיפים שיש לזכור בזמן השימוש ב- M4 ב Warzone 2:

 • לעלות לאן שאתה יכול לייצב את הנשק
 • השתמש בגשש כדי לעקוב אחר אויבים דרך בניינים
 • רוח רפאים מסתירה אותך ממל”טים וחיישני פעימות לב
 • נסה את ה- M4 בצילום יחיד בעת הורידו אויבים מרחוק
 • הבנייה הזו עובדת מקרוב, אם אתה דבק באש הירך

זה העומס הטוב ביותר עבור M4 ב Warzone 2. למידע נוסף על המשחק, הקפד לבדוק את המדריך שלנו כיצד לפתוח את רובה התקיפה של ISO Hemlock.

במקומות אחרים במשחקים, צוות הנינג’ה מפעיל מחדש את שניהם מחדש נינג’ה גיידן וכן חי או מת זיכיונות, כאשר החדשות מגיעות “בהקדם האפשרי”.