משחקים מגניבים. io

Wormax.IO הוא אחד החליקים הטובים ביותר.. במשחק, אתה שולט בתולעת והמטרה שלך היא לאכול כמה שיותר קומות אוכל כדי להיות גדולים יותר. ככל שאתה הופך להיות גדול יותר, כך התולעת שלך פחות מאוימת היא על ידי המתנגדים המקוונים.

.אני חייב לנסות

מגניב-משחק-דמוי-סיל-יו

כולם שיחקו את משחק הנחש הקלאסי עוד ביום בו שלטו הטלפונים של נוקיה. הריגוש והתחרות לראות מי יכול ליצור את הנחש הארוך ביותר היה מרגש. עם התפתחות הטלפונים והאינטרנט, המשחק התפתח גם לתואר מודרני יותר, כלומר החלקה.IO, זמין בקלות לכולם, להיות בסמארטפון או במחשב. .IO כולל נחש שצריך נקודות לצמוח יותר. ועם היכולת לשחק ברשת, מאות משתמשים יכולים לשחק יחד ולהתחרות זה בזה. לְהַחלִיק.IO היה להיט גדול בקרב אבל אם אתה משועמם ממנו ומחפש משחקים הדומים לחליטה.io, אתה במזל. הנה 18 משחקי כיף כמו Slither.אני חייב לנסות בשנת 2020.

הערה: כל המשחקים ברשימה זו חופשיים לשחק אך הם עשויים לכלול כמה רכישות במשחק.

משחקים כמו Slither.IO בשנת 2020

 • אגר.io
 • דיפ.
 • .הוא
 • טנקיו 3D
 • מיטוס.
 • ספלקס.
 • כַּדוּר שֶׁלֶג.io
 • Osmos HD
 • חֵץ.
 • מְעוּרפָּל.io
 • .io
 • אורבורוס
 • .io
 • נָחָשׁ
 • חור.io
 • סופר נחש
 • לִשְׁקוֹעַ בְּעַצבוּת.io
 • .io

1. אגר.

אגריו

.IO הוא אולי המשחק הפופולרי ביותר ברשימה זו, המתגאה בערך 100,000,000 הורדות. במשחק הזה, המשתמש משחק כנקודה או כדור קטן במקום נחש. המטרה היא לצרוך נקודות קטנות ושחקנים קטנים אחרים לצמוח בגודל.

ככל שהשחקן גדל, הכדור הופך לאט יותר, אך עם היכולת להתפצל להמונים קטנים יותר, וגם ליכולת להפיץ מסה. ניתן להשתמש בשפע של אסטרטגיות לכיבוש כדורים קטנים יותר וכדי לטפס על המוביל. אגר.IO יצרה את הז’אנר שלו, ואתה יכול למצוא משחקים רבים הדומים לאגר.io שהם מבדרים באותה מידה.

. .io

Diep.io

.io. במשחק אתה משחק כטנק על מפה דומה לזה של Slither.IO והמטרה שלך היא על המפה. .

דיפ. מספר מצבי משחק שונים, כולל חינם לכל מצב, מצב הישרדות, מצב צוות 2/4, מצב שליטה, מצב תג, מצב מבוך ומצב ארגז חול. האם אתה חושב שיש לך את מה שנדרש כדי להגיע לראש המובילה?

3. .הוא

Worm.is

.המדינה האסלאמית כמעט שיבוט מדויק של Slither.io. אתה שולט בתולעת ואוכל פריטים מפוזרים ומנסה לאכול את היריבים שלך. אבל למה לבחור שיבוט? ובכן, המשחק הוא חלק הרבה יותר, ולא לשכוח את תכונות נוספות כמו להאיץ את המסה ולהפלטה, והיכולת לקבל מראה מתקרב של המפה. יתר על כן, המשחק מורכב מקטע צ’אט בפינה השמאלית התחתונה, מה שהופך את המשחק .

מלבד זאת, המשחק מציע עורות שונים להתאמה אישית של התולעת לטעמך, ומחסום בקצוות, מה שהורג מייד את התולעת שלך. יתכן שתתקשה למצוא הרבה אנשים ברשת בגרסת האינטרנט של המשחק, אבל אתה עדיין יכול ליהנות ממנו עם החברים שלך אם כן בבקשה.

. טנקיו 3D

טנקיו 3D

גרסת תלת מימד של ה- Tankio המקורי, Tankio 3D היא זירת קרב טנקים שמשחקת הרבה כמו DIEP.io. . השלמת היעדים תעזור לך להתיישר ו שדרג את הטנק שלך עם מגוון כלי נשק שונים והתאמות אישיות אחרות.

המשחק מציע בסך הכל 16 סוגים שונים של טנקים. מה שמבדיל את Tankio 3D ממשחקים אחרים ברשימה זו הוא שהוא משחק במצב לא מקוון ואתה מתאים לבוטים שמתרבים כמוך. זה הופך את Tankio 3D לחליקה נהדרת.IO אלטרנטיבה לאלו מכם שלא רוצים לפוצץ את רוחב הפס היקר שלך במשחק מזדמן.

5. מיטוס.הוא

Mitos.is

.IS הוא יעיל, ואולי גרסה טובה יותר של אגר.io. הוא מציע משחק נייד טוב יותר, כמו גם מצבי משחק שונים, כדי לשמור על השחקן מבדר. כמו אגר.io, השחקנים משחקים כתא, במטרה לצמוח בגודל ולאכול את היריבים.

הוא כולל גם את היכולת להפיץ מסה ולהאיץ, בתוספת היכולת להתפצל לשניים וליצור תאים כפולים. נוסף על כך, המשחק מציע שדרוגים רבים החל משיקויים לשריון כדי לשפר עוד יותר את המשחק.

6. ספלקס.io

Splixio

ספלקס.IO עשוי להיות המשחק השונה ביותר ברשימה זו. זהו משחק בקצב מהיר עם עיצוב מינימליסטי מכניקת משחק דומה לנחש. המשחק מתחיל בבלוק צבעוני והמטרה היא לתפוס שטח רב יותר למארז שלך על ידי תנועה סביב שטח פנוי.

. אבל, אם היריב מתרסק בבלוק שלך בזמן שאתה בחוץ, אתה מפסיד. .

7. .

כַּדוּר שֶׁלֶג.איו הוא עוד החלקה גדולה.IO אלטרנטיבה שבה, כפי שהשם מרמז, אתה שולט בכדור שלג שגדל ככל שאתה עובר. אתה יכול להשיג נקודות. .

. המשחק גם מאפשר לך , שזה בונוס נוסף.

. Osmos HD

Osmos HD הוא עוד ספין-אוף של Slither.io, אשר מנסה לעשות את מה שחלקה.. בניגוד למשחקים אחרים ברשימה זו, Osmos HD הוא משחק שחקן יחיד, אבל יש לו משחק ראוי מספיק לרשימה זו. . התנועה נעשית על ידי מניעת חומר, אך היזהר, גירוש רב מדי יפחית את גודל התא שלך לכתם.

. המשחק צריך להיות משחק על ידי איזון מהירות וגודל כדי לצרוך כמה שיותר, ועם הגרפיקה היפה, המשחק אינו אלא פינוק לעיניים.

זמינות: iOS

9. .

..IO בו תשלוט על דמות חסומה עם קשת ותנסה להפיל את האויבים שלך. שלא כמו החלקה.io, המפה על החץ.ל- IO יש קירות שתוכלו להסתתר מאחור כדי להגן על עצמכם מפני המתנגדים שלכם חצים.

קבל גישה למספר מיומנויות שונות שיעזור לך להוריד את יריביך או להגן על עצמך מפני החצים שלהם. בקרות המשחק פשוטות למדי והיא כוללת גם מצבי שחקן יחיד וגם מרובי משתתפים כדי לשמור על חיבורך.

זמינות: iOS

10. מְעוּרפָּל.io

מְעוּרפָּל

מְעוּרפָּל.IO היא גרסה אחרת אחרת של אגר.io בו המטרה העיקרית נותרה ללא שינוי. אתה משחק כבלוב ואתה צריך לאסוף נקודות על המפה כדי לגדל את גודל הגלישה שלך. אתה יכול גם , .

המשחק כולל מעל 500 עורות שונים באמצעות שתוכל להתאים אישית את הגלימה שלך וזוג מצבי משחק שונים, .

11. Zombsroyale.io

Zombsroyale

אם אתה מעריץ של משחקי קרב רויאל כמו PUBG או Fortnite ונראה למשחק דומה, אך פחות תובעני מבחינה גרפית עבור המכשיר הנייד שלך, אתה בהחלט צריך לבדוק את Zombsroyale.io. המשחק מעניק לקרב רויאל ז’אנר סיבוב עם א נקודת מבט מלמעלה למטה ולכלול מספר מצבי משחק שונים שתוכלו ליהנות מהם.

מצב זומבי, א מצב 50V50, מצב מעצמת -על, ומצב התנגשות קריסטל. למרות שזה אולי לא נראה כמו הרבה, המשחק אפילו נותן לך אפשרות להתאים אישית את הדמות שלך עם למעלה מ- 1000 פריטי התאמה ייחודיים.

12.

אורבורוס

אורבורוס הוא עוד החלקה.. אתה שולט בנחש, אוסף נקודות כדי להתגבר ולהוריד את היריבים שלך בתהליך. מה מבדיל את המשחק בין Slither.עם זאת, IO הוא שהוא מציע 325 עורות ייחודיים ומספר מצבי משחק שונים, .

13. עיתון.IO 2

Paper.io 2

עיתון..io מאשר להחליק.. במשחק אתה שולט בלוקים על מפה גדולה והמטרה העיקרית היא . .

14.

.משחקים כמו משחקים בלי לכלול את הקלאסיקה: משחק הנחש של נוקיה. . וזה בהחלט מעלה תחושת נוסטלגיה. במשחק אתה שולט בנחש על המפה המוגבלת, אוכלים כתמים המופיעים באופן אקראי.

כשאתה אוכל אתה צומח והמשחק מסתיים כשאתה פוגע בקיר או אוכל בטעות בעצמך. למשחק יש שלוש רמות קושי, וגם Leaderboard. כל מי שצריך מנה של נוסטלגיה צריך לבדוק את המשחק הזה.

אינטרנט

15. חור.

Hole.io

פותח על ידי וודו, חור.IO הוא מבוסס פיזיקה משחק פאזל. במשחק האוהב הכיף הזה, תשחק כחור שחור שמכופף לעזאזל לאכול את העולם כולו. אם כי זה מעט שונה מחלקה. ייתן לך את אותן גוש האווז.

אה כן, הקרב להראות מיהו החור הגדול ביותר בעיר מרגיש די באותו שטח. לכן, אני לא רואה שום סיבה שזה לא יכול לחטוף אותך במשך שעות!

.

.. . והדרך היחידה שתוכלו לנצח את כולם בחוץ היא על ידי אכילת נחשים רבים ככל שתוכלו.

אך זכור, אם הראש שלך נוגע לשחקן אחר, המשחק שלך ייגמר מייד. .. יתר על כן, זה גם מבוסס על ההופעות שלהם.

17. .io

Mope.io

.IO הוא המשחק הממכר שיכול לתת ריצה טובה לחליקה.io. במשחק הזה, תעשה זאת בעולם של בעלי חיים קטלניים ושואפים להשיג כמה שיותר אוכל.

ואם אתה מצליח מטפסים על שרשרת המזון המסיבית, אתה תיקח את העוגה של להיות השחקן המעוטר ביותר בעולם. נשמע פשוט, לא זה? אך הוזהרו כי תתמודד עם תחרות נוקשה מצד שחקנים אחרים שישכבו לחכות לזלוג אותך.

18. Wormax.io

Wormax.io

Wormax.IO הוא אחד החליקים הטובים ביותר.IO אלטרנטיבה לאנשים שאוהבים את משחק הנחש המקורי ורוצים לשחק נגד שחקנים אחרים. במשחק, אתה שולט בתולעת והמטרה שלך היא לאכול כמה שיותר קומות אוכל כדי להיות גדולים יותר. ככל שאתה הופך להיות גדול יותר, כך התולעת שלך פחות מאוימת היא על ידי המתנגדים המקוונים.

. אם אינך רוצה לבזבז כסף על שדרוגים, אתה תמיד יכול לשחק אותו בשביל הכיף בחינם. בזבזתי הרבה זמן ב- Gamem הזה, וממליץ עליו לכולם.

שאלות נפוצות

ש. איך קוראים לכל משחקי ה- IO?

המשחק הראשון של ה- IO שיצא היה אגר.IO על ידי מפתח ברזילאי בשם Matheus valadares. המשחק פגע בתרשים הפופולריות באופן מיידי. ברגע שההצלחה הזו הגיעה להצלחה של סליין.IO ז’אנר חדש של משחקי IO נולד בו שחקנים מתחרים עם גיימרים אחרים ברחבי העולם בסביבה קלה בחינם למשחק.

ש. מה הם מחליקים.קודי IO?

כל משחקי ה- IO כמו Slither.IO חופשיים לשחק. היזם מרוויח כסף על ידי מכירת עורות ושיפורים קוסמטיים אחרים. החליטה.קודי IO עוזרים לך להשיג את העורות האלה בחינם. חיפוש פשוט בגוגל יעזור לך למצוא קודים חדשים. אתה צריך להיות די מהיר מכיוון שהקודים נעלמים ברגע שמישהו משחרר אותם.

ש. הוא החלקה.IO בטוח לשחק?

כן, החלקה.IO בטוח לשחק. אתה יכול לשחק אותו בדפדפן שלך ואפילו לא צריך ליצור חשבון. אתה פשוט מזין שם ומתחיל לשחק.

ש. מה הציון הגבוה ביותר אי פעם על סלייר.io?

קשה למצוא את הציון הגבוה ביותר בעולם על Slither.IO מכיוון שאין מדריך רשמי. עד כמה שיכולתי לדעת, שחקנים רבים קלעו יותר מ- 200,000. היה אזכור של נגן שקלע מעל 300,000 אבל סרטון YouTube מקושר לא עבד אז אני לא יכול להיות בטוח.

בדוק את המשחקים האלה כמו Slither.io

אם שיחקת Slither.IO במשך זמן רב ורוצה לשנות את הדברים, ואז המשחקים שהוזכרו לעיל, הדומים מאוד לחליקה.IO ישאיר אותך תפוס במשך זמן רב. אם אתה חושב שפספסנו את אחד המשחקים האהובים עליך, אז אל תהסס להזכיר את זה בתגובות למטה.

מאמרים מומלצים

8 אמולי GBA הטובים ביותר לאנדרואיד

6 אמולי GBA הטובים ביותר למחשב האישי

שחק משחקים עם Chatgpt

8 המשחקים הטובים ביותר שתוכלו לשחק עם chatgpt

15 משחקי ארגז החול הטובים ביותר כמו Minecraft שעליך לשחק

15 משחקי ארגז החול הטובים ביותר כמו Minecraft שעליך לשחק

Quest 2

15 המשחקים הטובים ביותר של Oculus Quest

סוני מוותרת על הנחה של 80% על המשחקים בחנות הפלייסטיישן שלה; בדוק אותם עכשיו!

סוני נותנת הנחות כבדות בשדה הקרב 2042, פיפ”א 22 ומשחקים אחרים; בדוק עכשיו!

המשחקים הלא מקוונים הטובים ביותר לאייפד הוצגו

30 המשחקים הכי לא מקוונים עבור iPad (חינם ומשולמים)

22 הערות

היי, לא להיות גס רוח או משהו. אבל האם אתה יודע שכל ההערות הללו הן כמו 2020. אם הייתי חסום אז יש סיכוי שזה לא חסום לך עכשיו. או שתגיד שאתה ממקומות שונים בעולם אז אפשר היה לחסום אותו שם ולא היית חי. כמו שאמרתי שאני לא מנסה להיות מרושע, אני אומר ג’וט. דבר איתך אחר כך ברי.

זה חסום אבל האם יש לך רעיונות אחרים. הייתי כל כך מתרגש אם זה לא היה חסום .משחק IO.
תפסיק לקבל עזרה אומר:
AAAAAAAAAAAAAAAAAA אומר:
ARRAS.io <—another alternative Thank you for the list. Found two/three games to play with my friends during the quarantine. wormax.io and is much better than slither.io. ספנדנה BH אומר:
המאמר שלך כתוב היטב ותודה על ששיתפת איתנו את הידע שלך.
טיילור שישולם אומר:
אני לא מנסה להיות מרושע אבל אני לא יכול לעשות טוב יותר מזה
ובכן מצאתי שזה מועיל ��

הרשימה הזו עזרה לי למצוא משחק שניסיתי לזכור (Splix) והראתה לי כמה שאני מעוניין לנסות �� תודה!

משחקים מגניבים. io

הנה כמה משחקים שלדעתי יש דפי משחק מגניבים. יש הצעה? ציוץ לעברי: @moonscript

משחק קלפי גיהינום של קליע בו הזמן נע כשאתה עושה

שני בלשים הרת אסון חוקרים את אובדן הזיכרון האחרון שלך בעיר הפנטזיה המסתורית פלאייזנט.

כלי לתרגום רומנים חזותיים

משחק רישום וניחוש מהנה ומהיר מרובה משתתפים!

משחק קלפים אוטומטי בזמן אמת

עולם חלומות נפלא מחכה לך.

משחק ארקייד מהיר. הימנע מהחרבות. למצוא את המפתח. היכנס לפורטל. זה מיגרנה.
זו מקלחת כוכבים יפה, אז תפוס מצלמה והונצח את הרגע!
לנסוע לרחבה, ומגלים את ציוני הדרך האקזוטיים שיש לעולם להציע!

עורך ומארגן סימון
מזל טוב! רכשת מתנה!

משחק חמוד בו אכפת לך מנערת אנימה ירוקה!
קח שחייה סוריאליסטית קצרה.
2020 | kb+m היברידית-פלטפורמות

לוח תכנון חזותי, מאת אינדי דבקות, עבור דברי אינדי ויצירתיות

RPG מרובה משתתפים מלא. .

סט אריחי משושה וסמלים למפות פנטזיה במשחק הווידיאו שלך או ב- RPG שולחן הדפס!
הוסף אנימציות לתמונות שלך כדי להפוך אותן לעסיסיות!.
אתה מוצא קלטת VHS מאובקת, עם צילומי משחק ישן

צור את כל אריחי האריחים שלך באופן מיידי.

לעצום את העיניים, להירדם ולגלות מחדש מה רודף את החלומות שלך.

אריחי משושה וסמלים לפרויקטים של משחק/הדפסה + גנרטור אי!

בעולם הביטחון הביתי המודרני של ימינו, תפקידו של סנטה בהעברת מתנות מתחזקות מדי שנה!

פעולה פארקור בסגנון אנימה!
משחק בניית מפעל הישרדות.

להתיידד, לגרום לדרמה, לשרוד את בית הספר התיכון!
קצת דמוי נוכל על שקית כסף בצינוק עוין

משחק סיפורי סיפורים על להיתפס בהתרחשויות החוץ של עיירה קטנה בה מלונים אינם חוקיים.