דלפק המשחקים הטוב ביותר 2023

זה השולחן הטוב ביותר להמרה שבדקנו, וזה אומר שאתה לא צריך לקנות שולחן חדש לגמרי כדי להשיג את היתרון של העמידה. זה לא הטוב ביותר עבור רפידות עכבר גדולות, אבל יש מה לומר על חוסר ההרכבה הנדרש.

דלפק המשחקים הטוב ביותר בשנת 2023

בחרנו את שולחנות המשחק הטובים ביותר על סמך שעות של משחק על שולחנות ישיבה וגם עומדים רק כדי לראות מה שווה את הכסף שלך.

  • רשימה מהירה
  • הכי טוב בסך הכל
  • העמידה הטובה ביותר לתקציב
  • הכי גדול
  • PC-Inna-Desk
  • האקו הטוב ביותר
  • העמידה היוקרתית הטובה ביותר
  • ההמרה הטובה ביותר
  • שאלות ותשובות

1. הרשימה בקצרה
2.
הכי טוב בסך הכל
3. התקציב הטוב ביותר
4. הכי גדול
5. PC-Inna-Desk
6. האקו הטוב ביותר
7. המותרות הכי טובות
8. ההמרה הטובה ביותר
9. שאלות ותשובות

דלפק המשחקים הטוב ביותר יכול ממש לשנות את הדרך בה אתה משחק. בפשוטה ביותר, שולחן משחק מתאים אמור לתת לך הרבה מקום למקלדת, לעכבר ולמפקח שלך – הכל במסגרת יציבה וארגונומית. יש לך גם אפשרות לעמוד שולחנות עבודה עכשיו, עם אפשרויות ממונעות לקפוץ בין מצבי ישיבה לעמידה ברגע. התאם את שולחן החלומות שלך עם כסא משחק יציב, וחבריך יתפעלו מהעליונות הארגונומית שלך. לחלופין, התאם אותו עם הליכון וצפה במשקל נמס בזמן שאתה עובד. חיוני להבין מה חיוני לך להיות פרודוקטיבי ונוח בשולחן העבודה החדש שלך.

בחירת שולחן כתיבה שתתאים לך לא תמיד משימה קלה. אנו מעריכים ששולחן המשחקים הטוב ביותר הוא SecretLab Magnus Pro XL לרשימת הכביסה שלה של תכונות מדהימות ותמחור נהדר. בבחירת שולחן משחק, שאל את עצמך מה אתה צריך. האם אתה מחפש לשבת, לעמוד או לשניהם? יש יתרונות לבילוי קצת זמן על הרגליים, כך ששולחן עמידה חשמלי, או ממיר שולחן עבודה, עשוי להתאים לך יותר.

כמו כן, שאל את עצמך כמה נדל”ן אתה צריך למסכי המשחקים שלך. אם אתה לוקח את המלצתנו לקפוץ על המחשב שלך, הרחק מהרצפה המאובקת, אתה צריך לדעת אם יהיה מספיק מקום להזיז את עכבר המשחק שלך לצד אחד ממקלדות המשחקים הטובים ביותר.

שולחנות משחק עם גזרות להפעלת כבלים הם סופר שימושי, ויש המון ברשימה זו עם תכונות אחרות של איכות החיים, אם כי סביר להניח שתשלם פרמיה קלה עבור הנוחות. ובכל זאת, זה עדיף להתעצם ולהחליף את כל השולחן שלך כל שמונה חודשים. יש קמעונאים שמציעים גם אחריות מורחבת – השקעה טובה, במיוחד עבור שולחנות חשמל.

הרשימה המהירה

1. SecretLab Magnus Pro xl

הטוב ביותר בסך הכל

עצום ויציב, זה מגיע עם פתרונות נהדרים לניהול כבל. זה יכול להיות חסון ועלות מעט תוספת עבור אביזרים, אבל ה- Magnus Pro XL הוא השולחן הטוב ביותר שבדקנו.

העמידה הטובה ביותר לתקציב

זול ועליז, ל- EN1 אולי אין חיישן התנגשות או ניהול כבלים, אבל זה בטוח שולחן עמידה נחמד לכסף. זה יציב, וחלק בפעילותו, ומגיע עם אחריות נהדרת.

הגדול ביותר

השולחן הזה עצום. בעומק של 63 סנטימטרים מלאים ועומק 32 אינץ. ולעולם לא תצטרך לדאוג להחליק שוב את העכבר, כי כל העניין מכוסה במים אטום למים.

הכי טוב PC-Inna-Desk

בניית המחשב שלך לשולחן העבודה שלך הופכת לסופר קל עם Lian Li DK-04F. לא רק שהיא מאפשרת אסדת מפלצת שתחתה בצורה מסודרת מהדרך, היא גם מתכווננת לגובה, עם עליון זכוכית מחוסמת מזג, כך שתוכלו להביט ברכיבים שלכם.

5. Fnatic x ChopValue Revive Pro

מיוצר עם מקלות אכילה ממוחזרים, זהו שולחן המשחקים המודע ביותר לסביבה שבדקנו, וזה בכלל לא משפיע על האיכות. זה קצת קטן לכסף, אבל זה מחיר שכדאי לשלם כדי למזער את ההשפעה שלך על האדמה הטובה.

6. ליבת SmartDesk אוטונומית

העמידה היוקרתית הטובה ביותר

ליבת Smartdesk Smartdesk הוא פשוט שולחן משחקי עץ משגע. לא רק שזה יציב, זה גם מגיע עם אחריות נהדרת, וכמה חורים לניהול כבלים מסודרים. אין שום תכונה נגד התנגשות, אבל היא תשלח כמעט בכל מקום בחינם.

הניתן להמרה הטובה ביותר

זה השולחן הטוב ביותר להמרה שבדקנו, וזה אומר שאתה לא צריך לקנות שולחן חדש לגמרי כדי להשיג את היתרון של העמידה. זה לא הטוב ביותר עבור רפידות עכבר גדולות, אבל יש מה לומר על חוסר ההרכבה הנדרש.

דלפק המשחקים הטוב ביותר

1. SecretLab Magnus Pro xl

דלפק המשחקים הטוב ביותר

סקירת המומחים שלנו:

מפרטים

תמיכה במשקל: 192 ק”ג
מידות שולחן עבודה: 177 ס”מ x 80 ס”מ

סיבות לקנות

פנטסטי לעבודה מהבית
אפשרויות לניהול כבלים התגנבות
אביזרים מגנטיים פשוטים ויעילים
זרועות צג מעולות (נמכרות בנפרד)

סיבות להימנע

אביזרים חיוניים מוסיפים עלות נוספת

חדשני באופן מפתיע. ככה אסכם את SecretLab Magnus Pro XL. מעולם לא הייתי אחד שיחפש הרבה בשולחן משחק – אני מבקש רק מטוס שטוח עליו לשבת את המסכים, המקלדת והעכבר שלי – ובכל זאת המגנוס פרו XL הרשים אותי כל כך ביסודיות שאני מתחיל לעשות שקול מחדש את כל דעתי על איזה שולחן כתיבה צריך לִהיוֹת.

אני עכשיו במחנה שולחן כתיבה צריך להיות מסיבי לחלוטין. ה- Magnus Pro XL הוא השולחן הגדול ביותר בו השתמשתי באופן אישי, לאחר שמצאתי רק לאחרונה את המרחב לבמה כזו, שנכנסה לגובה 177 ס”מ x 80 ס”מ. זה גם השולחן הכבד ביותר שנאלצתי להעביר סולו ללא ספק, בגיל 32.9 ק”ג לשולחן העבודה בלבד. מסגרת המתכת ברובה של Magnus Pro XL, מסבירה חלק מזה, למרות שמדובר בשני המנועים הכלולים, אחד משולב בכל אחת מהרגליים, שמוסיפות המון מסה למשוואה.

אבל זה מה שהופך את זה למגנוס מִקצוֹעָן XL: פונקציונליות ה- SIT/STAN המתכווננת של השולחן. המגנוס הסטנדרטי לא מציע זאת. ה- Magnus Pro XL מסוגל להרים 120 ק”ג במשקל ברוטו (87.1 ק”ג אם אתה מפחית את משקל שולחן העבודה עצמו) עד לגובה של 125 ס”מ. הוא יושב רק 65 ס”מ מהאדמה הנמוכה ביותר.

דבר נוסף שהגעתי להעריך מחדש מאז שה- XL Magnus הוא כיצד שולחן העבודה צריך להתמודד עם ניהול כבלים. הדבר המרשים בראש ובראשונה עם SecretLab Magnus Pro XL הוא עד כמה הוא חד ונקי הוא גורם להגדרה של המחשב שלך למראה. זה לא דרך חוסר כבלים מצידי, שיש לי אפשר לטעון יותר מדי, אלא עבור אביזרי ניהול כבלים מגנטיים חכמים של מגנוס פרו XL ומגש כבלים נפרד. אלה מסתירים את גרגרנותי של כבלי USB, שמע וכוח כוח מחוץ לטווח הראייה.

2. Flexispot en1b

השולחן הטוב ביותר לתקציב התקציב

סקירת המומחים שלנו:

מפרטים

תמיכה במשקל: 154 קילוגרמים
מידות שולחן עבודה: 39 x 20 אינץ ‘דקות | 63 x 31 אינץ ‘מקסימום
אחריות: מנוע 3 שנים, מסגרת 5 שנים

סיבות לקנות

פעולה חלקה ושקטה
מוגדרות מראש של גובה קלות לשימוש
עיצוב פשוט ונקי
תמורה רבה לכסף

סיבות להימנע

ל- Flexispot EN1B אולי אין את השם הכי לוכד כאן, אבל זה מייצר שולחן כתיבה מתכוונן וממונק לחסור מרשים לכל מי שמחפש לשדרג את הבית/המשחק/משרד שלו. וזה יעשה את הכל במחיר סביר.

ה- Flexispot תומך בגבהים מ- 71 ס”מ (27.8in) עד 121 ס”מ (47.6in), שאמור לכסות את כל ההתקנות הישיבה והעמידה הנוחות. לוח הבקרה יכול להחזיק שלושה פרופילי גובה שונים בגדות הזיכרון שלו ונע בחלק ביניהם. או שתוכל להגדיר את הגובה שלך באופן ידני, כאשר הרמה הנוכחית מוצגת בתצוגה בת שלוש ספרות.

כמובן, הדבר העיקרי שאתה רוצה מכל שולחן עבודה הוא יציבות. אם הכל מקפץ בזמן שאתה מקליד, זה לא משנה אם אתה יושב או עומד; אתה תרצה לפרק את זה. החדשות הטובות הן שה- FlexIpost הוא סולידי סלע – למרות שיש לי מסך ישן עם דוכן רופף, זה לא זז אפילו עם המיילים הכי אגרסיביים שלי. כשאתה מגדל ומוריד את השולחן, הפעולה החלקה גם מבטחת ביטחון, והיא יציבה באותה מידה במקומה הגבוה ביותר.

בנייה היא משימה פשוטה, לוקח קצת יותר משעה כדי להפוך את שתי הקופסאות לשולחן עבודה עובד ורב -תכליתי. עוד כמה חורים שנקדחו מראש לתיבת הבקרה והקורה המרכזית הייתה נחמדה, אבל המשטח קל מספיק להתברג עם מעט שומני מרפק.

החיסרון היחיד לשולחן כולו הוא שאין חיישנים שיעצרו את המנוע אם הוא פוגע במכשול כשהוא יירד, מה שיכול להיות יקר אם הכיסא שלך יתפס תחת זה – או מרגיז אם זה החתול שלך. בסך הכל, שולחן מרשים לישיבה ועמידה, באמת לא הרבה מזומנים.

חשוב לציין כי מודל מדויק זה אינו זמין כרגע, אם כי ל- Flexispot יש כמה אפשרויות בקטגוריית התקציב כדי להתיאבון שלך. אנו מחפשים להכניס אחת לבדיקה בהקדם האפשרי.

דלפק המשחקים הטוב ביותר 2023

דלפק המשחקים הטוב ביותר משמש כמרכז היצירה של ההתקנה שלך, ובחירת המשטח הנכון עשויה לעשות את כל ההבדל. אנחנו לא מתכוונים לשפוט אותך שאתה משתמש בשולחן חדר אוכל ישן כמקום לשחק במשחקים ולעבוד מהבית, וקודואים אליך אם אתה עדיין מתנדנד אחד מאותם נערים רעים ישנים וודגריין שנועדו להכיל צגי CRT. עם זאת, אם יש לך את המרחב, יש מגוון אפשרויות בחוץ, והפופולריות ההולכת וגוברת של שולחנות עבודה פירושה שאתה אפילו לא צריך להרים כיסא משחק תואם.

יש סיכוי שאתה תוהה מה בעצם דלפק המשחקים, והמונח קצת מטעה בצורה. בטח, אתה יכול להשיג משטחים לבושים ב- RGB ולספק ווים למקם את מחשב המשחקים שלך ואוזניות. חלק מהאפשרויות אפילו משתמשות במחצלת עכבר ענקית כמשטח, והאסתטיקה שלה. למען האמת, אף אחד מהדברים האלה אינו חובה, רבים מאזנים סגנון עדין וחומר. החביב עלינו אפילו הוא אחד השולחנות הטובים ביותר, אבל נדרש יותר מתכונה אחת כדי להפוך אותה לרשימה זו.

כדי לחסוך אותך מטביעה בים של אפשרויות שטח, בדקנו את האפשרויות הטובות ביותר לשולחן המשחקים במשחקים. בין אם אתה מתעדף ניהול כבלים או שאתה מחפש פיתרון תקציבי, הבחירות המובילות שלנו יתאימו לצרכי ההתקנה שלך. לאחר שמצאת רהיטים מדהימים, אנו ממליצים לך ללכת לבדוק את כסאות המשחק הטובים ביותר, מכיוון שרכבנו רשימה נחמדה של הכס.

הרשימה המהירה

1. SecretLab Magnus Pro

דלפק המשחקים הטוב ביותר בסך הכל

ה- SecretLab Magnus Pro הוא משטח מוצק המשמש כשולחן עמידה ומתהדר באיכות בנייה יוצאת מן הכלל. המנועים העל-חלקים הופכים את זה לחובה לראות.

דלפק המשחקים הטוב ביותר מתחת ל 100 $

זה זול, עליז, ואולי קצת בצד הקטן, אבל שולחן המשחקים של הבית כולל תוספות מהנות כמו וו אוזניות וקופלר. זה מושלם למערך המתנע ב -100 דולר.

דלפק המשחקים הבינוני הטוב ביותר

שולחן המשחקים של Eureka Z1S מגיע עם, ניחשתם נכון, מחזיקי הקופאים, אך זרקו פני משטח סיבי פחמן, תוסף עגילת מגדל מחשבים, ותאורת LED כחולה ויש לכם אפשרות מצוינת של אמצע טווח.

4. הרמן מילר x Logitech G Nevi

דלפק המשחקים הפרימיום הטוב ביותר

אתה יכול להרים מספר שולחנות עבודה במחיר, אבל הרמן מילר X Logitech G Nevi מגיע עם אחריות של 12 שנים ומרגיש כאילו זה יימשך מאה שנים.

השולחן הטוב ביותר בצורת L

אף אחד לא מכניס את התינוק בפינה, אבל שולחן המשחקים בצורת L זה בהחלט בנוי כדי להתאים לאותם פינות מסורבלות. שילוב של צורה ופונקציה עם עיצוב מקצועי לאתחל, אנחנו אוהבים את חוסך החלל הזה.

שולחן המשחקים הטוב ביותר של RGB

מסכת Andaseat 2 מוכיחה שתוכל להוסיף RGB לכל דבר. עם שטח עבודה מרווח ונוריות LED תוססות זה אמור להשתלב יפה עם ההתקנה שלך. שלא לדבר על ווים האוזניות.

הכי טוב עבור Esports

שולחן המשחקים הטוב ביותר של Esports

קניית שולחן חדש לא תשפר קסום את כישורי ה- FPS התחרותיים שלך, אך ארוזי ארנה מכוונת לשחקני Esports עם שטח פנים רחב ומחצלת עכבר.

הכי טוב לתכונות

ה- Respawn 3010 מרגיש כמו סכין צבא שולחן משחקים. עם הרבה מגשי אביזרים, מחזיקי כוסות, ווים אוזניות ורמת צג שנייה יש את הכל. ואתה יכול להתאים כל היבט של משטח זה לטעמך.

השולחן העמידה הטוב ביותר למשחקים

על הרגליים, חייל. ה- Flexispot EC1 הוא שולחן עמידה פנטסטי שישאיר אותך זקוף בנוחות עם מנועים חשמליים סופר חלקים ומחיר נהדר גם כן.

דלפק המשחקים הטוב ביותר

1. SecretLab Magnus Pro

דלפק המשחקים הטוב ביותר

מפרטים

גובה: 25.6 ” – 49.2 ” / 650 מ”מ – 250 מ”מ
רוחב: 59 ” / 1500 מ”מ או 69.7 ” / 1770 מ”מ (XL)
עומק: 27.6 ” / 700 מ”מ או 31.5 ” / 800 מ”מ (xl)
משקל: 126 קילוגרמים / 57 ק”ג או 150 קילוגרמים / 68 ק”ג (XL)
משקל נתמך: 265 ק”ג / 120 ק”ג

סיבות לקנות

ניהול כבלים מעולה
חומרים חזקים במיוחד ובניית
שפע של שיפור אביזרים

סיבות להימנע

אביזרים יכולים להעלות במהירות את המחיר
ניתן להבהיר בקלות מברגי ראש משושה

ה- SecretLab Magnus Pro הוא בקלות שולחן המשחקים הטוב ביותר שבדקנו אי פעם. ולא רק שזה שולחן המשחקים העליון, אלא שהוא גם השולחן העומד הטוב ביותר למשחקים. לכל מי שעובד מהבית, זו החבילה הטובה ביותר לעשות זאת.

העיצוב של ה- Magnus Pro עובד בכל דרך שתצטרך. מערכת ניהול הכבלים והמרחב הם אלוהות ומשתנים ממש משולחנות אחרים ופשוטים יותר. המנועים ומערכת הזיכרון שניהם מצוינים כאשר הקודמים מציעים נסיעות חלקות מאוד, מחליקות אותך למצב; ישנם שפע של אביזרים לבחירה כדי לשפר את השולחן הלאה, מקליפים לניהול כבלים למשטחים מעולים ועוד. הבנייה מוצקה בסלע ובעוד שהיא עשויה להיות כבדה מאוד, חלקי המתכת והחומרים המשמשים מעוררים ביטחון רב ומדגימים את אופי הפרימיום של השולחן הזה.

רמת האיכות שלה יכולה להתאים בקלות גם ל- Herman Miller Nevi, אבל התכונות הנוספות כמו ניהול כבלים ואביזרים מעולים מרוממים אותו – וזה אפילו לא מזכיר את העובדה שהוא זול משמעותית מהנבי. בנוסף, זה מגיע גם בשני גדלים כאשר גרסת ה- XL מציעה קצת יותר משקל ונדל”ן שולחן – עם זאת האופן בו מגנוס פרו מתוכנן, החלל בדגם בגודל הרגיל הוא עדיין בשפע.

כל פגמים הם ממש זעירים בתכנית הגדולה של הדברים: המשקל עשוי לדחות כמה על הנייר מכיוון שאי אפשר לבנות או לזוז (אבל זה באמת לא המקרה); ניתן בקלות להבהיר את הברגים המסופקים (אך ברגע שתקבל תחושה עבורם אתה תהיה בסדר); ובעוד שהמחיר גבוה, הערך המוצע עדיין חזק ואנחנו נמליץ על שולחן העבודה הזה בפעימות לב לכל מי שמחפש סביבת עבודה עליונה או חלל משחק. אין שולחן משחק טוב יותר.