איך להשיג את הסמל האמיתי – Destiny 2

בטל את נעילת הסמל האמיתי בגורל 2 על ידי ביקור באתר של בונגי ונכנס לקוד ייחודי.

איך להשיג את הסמל האמיתי בגורל 2

כיצד להשיג את העומס-אמן-דסטני-2

רוצה לדעת איך לקבל את הסמל האמיתי גורל 2?? למרות שהגישה של החברה לקהילה LGBTQ + עדיין מעורפלת מאוד, גורל 2 הוא משחק של נופים מודרניים פתוחים. יתר על כן, לאורך השנים, גורל 2 עזר לתנועות כאלה בכל דרך אפשרית מכיוון שלכולם יש את הזכות להיות מי שהם רוצים. הפעם המפתחים החליטו לתמוך בקהילה LGBTQ+ בתוך המשחק והוסיפו סמל נושא חדש. אבל למרבה המזל, אתה יכול להשיג את הסמל הזה בחינם, ואתה אפילו לא צריך להשלים משימות במשחק. והמדריך שלנו כאן כדי לעזור לך ולהגיד לך איך להשיג את הסמל האמיתי גורל 2.

איך להשיג את הסמל האמיתי בגורל 2

אם כי המשחק העיקרי של גורל 2 מתמקד בלחימה, איסוף סמלים הוא אחת הפעילויות המשניות האהובות על השחקנים. ישנם מאות פריטי קוסמטיקה ייחודיים במשחק, וכדי להשיג את כולם, עליכם להיות שחקן פעיל מאוד ומשימות שלמות במשחק. למרבה המזל, זה לא חל על סמל אמיתי מכיוון שאתה יכול להשיג את זה בלי מאמץ.

כדי לקבל את הסמל האמיתי ב גורל 2, עליך להשתמש בקוד המשחק המוגבל בזמן ML3-FD4-ND9. ראוי לציין כי היד הצבעונית בהירה עם בורג ברק היא אחד הסמלים הרבים של קהילת LGBTQ+. בידיעה זאת, המפתחים הציבו סמל זה על הסמל החדש לכבוד יום הזיכרון הטרנסג’נדרי. כאמור, היחס של אנשים שונים כלפי קהילת LGBTQ+ שונה. אז לפני שאתה מצייד את הפריט הקוסמטי הזה, וודא שאתה רוצה להיות חלק מהתנועה ההיא.

קָשׁוּר:

האירוע הקהילתי ברובע אליקסני בגורל 2, הסביר

כיצד להשתמש בקודים בגורל 2

למרות שקודי תגמול אינם מופיעים במשחק לעתים קרובות, עליכם לדעת להשתמש באלה:

 • ראשית, אתה חייב ללכת לבונגי.דף נטו.
 • בשלב הבא, היכנס לדף באמצעות האישורים שלך ובחר את הפלטפורמה שלך.
 • לחץ על סמל החשבון שלך בפינה השמאלית העליונה.
 • בחר קודי פדיון.
 • הזן את הקוד בתיבת הטקסט.
 • לחץ על פדיון, ותקבל סמל אמיתי.

אמנם להיות סמל אמיתי נראה מסוגנן, זה לא התגמול החינמי היחיד. אז אם אתה זקוק לסמלים אספניים, עליך לבדוק את כל קודי הסמל וה- Shader בחינם בגורל 2.

גורל 2 זמין בפלטפורמות PC, PlayStation ו- Xbox.

איך להשיג את הסמל האמיתי – Destiny 2

איך להשיג את הסמל האמיתי - Destiny 2

בטל את נעילת הסמל האמיתי בגורל 2 על ידי ביקור באתר של בונגי ונכנס לקוד ייחודי.

17 ביוני 2022 12:00

לחגיגת שבוע המודעות הטרנסג’נדרית ויום הזיכרון הטרנסג’נדרי, בונגי שיחררה סמל שנקרא להיות נכון לשחקנים לצייד בגורל 2. הסמל הייחודי הזה הוא בחינם, הדבר היחיד שהשחקנים צריכים לעשות הוא לתפוס את הקוד ולהזין אותו לקטע הגאולה של קוד בונגי באתר. הנה כל המידע הדרוש לך כדי לבטל את הנעילה להיות נכון ולהתחיל לייצג את הצבעים שלך.

כיצד לפתוח את הסמל האמיתי

היה סמל אמיתי Destiny 2 פדיון קוד בונגי

כדי בטל את נעילת הסמל האמיתי בגורל 2, עליך להזין את הקוד הבא לקטע פדיון הקוד באתר של בונגי: ML3-FD4-ND9. לאחר הכניסה, על השחקנים למצוא את הסמל במלאי שלהם או בתוך הכרטיסייה אוספים. עקוב אחר הצעדים הבאים כדי להיות נכון:

גורל 2 להיות אוספי סמל אמיתיים

 1. לך לבונגי.נֶטוֹ
 2. התחבר באמצעות כפתור החשבון שלי בצד ימין למעלה ובחר את הפלטפורמה שלך
 3. לאחר כניסה, לחץ על שלך אייקון שחקן בצד ימין למעלה
 4. בחר פדה קודי
 5. במסך החדש, הדבק את הקוד הבא: ML3-FD4-ND9
 6. נְקִישָׁה לִפְדוֹת

ניתן למצוא את הסמל במשחק על ידי מעבר לאוספים, פלייר ואז להסתכל תחת החלק הכללי. יתכן שתצטרך לדפדף בדפים כדי למצוא להיות נכון. אתה יכול לרכוש אותו על ידי לחיצה על הכפתור המתאים שיניח אותו במלאי שלך בעמוד התחתון. ניתן לגשת אליו על ידי לחיצה על F1 במחשב או על כפתור התפריט בבקר ה- Xbox ולחיצה על ה- D-PAD או על מקש S.

ביטול נעילת הסמל האמיתי בגורל 2 הוא פשוט. כל שעליך לעשות הוא להכניס את הקוד שהוזכר לעיל לאתר של בונגי ותמצא לעצמך את הבעלים הגאה של כשרון חדש וחלקה זה. הקפד לעצור על ידי מדריך האסטרטגיה המלא של Shacknews Destiny 2 לעזרה נוספת ובעלי נעילה מיוחדים אחרים.

סם צ’נדלר מביא מהארץ מתחת, מביא מעט מחצי הכדור הדרומי ליצירתו. לאחר הקפץ סביב כמה אוניברסיטאות, הבטחת תואר ראשון ונכנס לתעשיית משחקי הווידיאו, הוא מצא את משפחתו החדשה כאן בשקניוס כעורך מדריכים. אין דבר שהוא אוהב יותר מאשר לעצב מדריך שיעזור למישהו. אם אתה זקוק לעזרה במדריך, או שימו לב למשהו לא ממש בסדר, תוכלו לצייץ אותו: @samuelchandler