בונגי עובד על משחק חדש וזה לא מרתון

אנה היא אחת מכותבי החדשות שלנו, המכסה כל דבר, ממשחקי פנטזיה למשחקי חקלאות . כשלא אוכלת פסטה או כתיבה, היא מבלה את שארית זמנה בנגינת סימס 4, מתעמקת עמוק בתוך שער 3 של בולדור, נוטה למרעה אמרלד בעמק סטארדו, וחולמת בהקיץ על החיים כפיה דרויד. גם עם ספרות וגם עם תואר היסטוריה של ימי הביניים תחת חגורה, אנה חושבת שאין תקופת RPG טובה יותר מאשר ימי הביניים. חלק מהעבודות הקודמות שלה ניתן למצוא ב- Dexerto, IGN ו- Twinfinite.

מרתון – כל מה שאנחנו יודעים על יורה המיצוי של בונגי

אחרי כמעט עשור של גורל, בונגי חוזר לשורשי המרתון שלו.

ב- 30 במאי 2023 בשעה 10:07 בבוקר PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

אחרי כמעט עשור מאחורי גלגל סדרת הגורל שלה, בונגי חוזר לשורשיה עם פרק חדש בזכיינית המרתון שלו. מרתון נחשף במאי 2023 PlayStation, מרתון הוא חזרה ממוקדת מרובה משתתפים לטרילוגיה הקלאסית של משחקי מק שעזרו לשים את בונגי על המפה.

עם אלמנטים של משחקים פורצי דרך עשירים, ורעיונות שיעזרו לעצב את עבודתו של האולפן על Halo ו- Destiny, חזרתו של בונגי לסדרה שהונחה רדומה כמעט שלושה עשורים היא משהו לשים לב אליו. בניגוד להרבה משחקים שנמצאים גם בשלבי פיתוח מוקדמים, יש למעשה כמות הגונה של מידע על הפרויקט הזה ומה אתה יכול לצפות ממנו.

לאחר הגילוי, בונגי אמרה שזה יחשיך וכי פרטים חדשים לא ייחשפו די הרבה זמן. אספנו את כל המידע למטה, ותוכלו לקרוא כיצד מרתון מתהווה עד כה.

  • חלון תאריך שחרור
  • פלטפורמות
  • הוא סרט המשך למרתון לטרילוגיה המקורית?
  • סיפור עלילה
  • משחק
  • מרתון הוא משחק מרובה משתתפים בלבד

חלון תאריך שחרור

ספינת המרתון

כפי שהייתם מצפים, תאריך השחרור עדיין לא נקבע באבן למרתון. המשחק עדיין נמצא בשלב מוקדם מאוד של פיתוח, ובונגי עדיין לא מוכן לחשוף ציר זמן ייצור, על פי המנהל הכללי של מרתון סקוט טיילור. “עדיין יש הרבה עבודה לפני ההשקה או אפילו לפני שאנחנו מוכנים לדבר על המשחק ביתר פירוט”, הסביר טיילור בבלוג PS.

פלטפורמות

בעוד שסוני אולי רכשה את בונגי-בעלות של מעל 3 מיליארד דולר-גב בשנת 2022, מרתון לא יהיה בלעדי לפלייסטיישן. המשחק יפגע בפלטפורמות מרובות כאשר בסופו של דבר הוא ישוחרר, ותוכלו לצפות שהוא יגיע למחשב, PS5 ו- Xbox Series X | S, עם תמיכה מלאה של משחק חוצה ותמיכה צולבת.

הוא סרט המשך למרתון לטרילוגיה המקורית?

באופן לא מפתיע, בונגי מציעה תשובה מעורפלת למקום של מרתון בציר הזמן המבוסס. מנהל המשחק כריסטופר בארט תיאר את המשחק כ”לא “המשך ישיר למקור, אלא משהו שבוודאי שייך לאותו יקום.”

סיפור עלילה

אחד הרצים מחוץ למרתון

אנחנו הולכים להיות קצרים מעליבים כאן, אבל בואו נגיד שמרתון יכול לתת לגורל ריצה לכספו בכל מה שקשור לאיכות וכמות של האגודה. סדרת המשחקים המקורית פורסמה באופן בלעדי על שולחן העבודה של אפל מקינטוש משנת 1994 עד 1996, והסיפור הכללי כרוך בחקירת חלל, מלחמת אזרחים, פולשים חייזרים עוינים, חיילי סופר סייבורג אלמותיים, והמושג של שימוש במירון מרטיאן חלול להובלת משאבים בין כוכבי לכת.

סיפור העלילה של טרילוגיית המרתון הוא כזה שפורסם ונשמר עשרות שנים על ידי האוהדים, ובעוד שלא תצטרך לדעת אף אחד מהם לפני שהמשחק החדש יושק, בונגי אומר שיהיו אזכורים לטרילוגיה שאוהדים ותיקים יעריכו.

“ספינת רוח רפאים מסיבית תלויה במסלול נמוך על מושבה אבודה בטאו סטי הרביעי”, נכתב התקציר הרשמי. “30,000 הנשמות שקוראים למקום הזה הביתה נעלמו ללא עקבות. אותות מוזרים רומזים על ממצאים מסתוריים, AI רדום וארוך רדום, וגרעי עושר בלתי נספרים. אתה רץ, יוצא אל הלא נודע במאבק על תהילה … ושמצה. מי ביניכם יכתוב את שמם על פני הכוכבים?”

משחק

מבט מקרוב על רץ מרתון

מרתון הוא משחק PVP ממוקד מבונגי, כזה בו שחקנים יכולים לשחק סולו או עם עד שני שחקנים אחרים המצטרפים אליהם. בתור רץ, תסתפק בטבע של טאו סטי הרביעי כשאתה מתחרה על הישרדות, עושר ומישנות בעולם של אזורים מתפתחים. אתה נתקל באיזה אש לא כל כך ידידותית כשאתה בחוץ, אבל בזכות טכנולוגיות השיבוט ששולטות בשנת 2850, תוכל למשוך את המוות מכיוון שהעברת התודעה שלך בין גופות היא חלק מה- Runner היומיומי חַיִים.

לעולם טאו סטי הרביעי יש גם אויבים מבוקרים על ידי AI להתמודד איתם ביורה מיצוי זה, אבל אם אתה יכול לשרוד מספיק זמן כדי להבטיח את השלל שלך, תתוגמל עם ציוד נהדר שתוכל להשתמש בו כדי לכוונן את שלך אופי. המשחקים עדיין לא הוצגה, אך בארט הקניט כי בונגי רוצה “לוודא שיש לשחקנים טונות של בחירות אסטרטגיות, הן מבחינת ההילוכים הזמינים והן על עומסי העומס שלהם, אלא גם בשטח מבחינת אפשרויות טקטיות, נקודות כניסה ומגזין, וכן הלאה.”

ניתן להשיג זכייה במרתון גם באמצעות מספר שיטות שונות, ובונגי אומרת שהיא רוצה להפוך את האלמנטים הללו לנגישים ככל האפשר.

“אחת הדרכים בהן אנו מתייחסים לכך היא על ידי הפיכת פנטזיות הליבה של הישרדות ומיצוי כיף, ברור וקל להבנה”, הסביר בארט. “אנחנו רוצים שאנשים יבינו במהירות יסודות כמו ריפוי, או חמצן, או כיצד לארגן את הציוד שלהם. אחרי הכל, אם הם משיגים את הדברים האלה באופן אינטואיטיבי יש הרבה יותר מקום לחשיבה טקטית ויצירתיות. אתה יודע, זה התפקיד שלנו ליצור את הכיף ואת הפנטזיה, לא את העבודה העמוסה וטדיום.”

מרתון הוא משחק מרובה משתתפים בלבד

בעוד שלמרתון לא יהיה מצב של שחקן יחיד, בארט הוסיף כי המשחק נבנה עם חווית ה- PVP כ”קרן “של המשחק הזה. זה אומר שאתה יכול לצפות לנרטיב ו”עולם עשיר, ענק “על פי מנהל המשחק. “פילוסופיית העיצוב שלנו כאן היא שהשחקנים ישפיעו על סיפור העולם באמצעות בחירותיהם ומעשיהם. גישה זו מאפשרת לנו גם לעצב את הכיוון העלילתי הכולל של חווית המשחק תוך מתן לשחקנים תחושה ישירה של סוכנות וכוח.”

בונגי אומר שזה יוצר הזדמנויות לסיפורים מונעי שחקנים להתגלות ברחבי העולם מלא אזורים מתמשכים ומתפתחים. פירוש הדבר יכול להיות ששחקנים חוצים שבילים ועוסקים בכיבוי אש זה מול זה לאותה שלל, או מיצוי שנייה אחרונה תוך כדי הרים אויבים עוינים של AI בשליטה AI.

לדברי המפתח, זה עובד גם על רעיונות שיראו שינויים מוחשיים ברחבי העולם המשחקים. דוגמה אחת שניתנה כזו היא שצוות יכול לגלות חפץ נסתר הפותח אזור חדש במפה לכל השחקנים לחקור, כאשר תגליות כאלה זמינות בכל עונה של מרתון.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

בונגי עובד על משחק חדש וזה לא מרתון

נראה כי בונגי, הסטודיו מאחורי MMO Destiny האהוב ומרתון היורה הקרוב, מתכנן את שחרורו של 2025 של IP חדש בשם Matter.

אדם משוריין לחלוטין עם קסדה ורודה בהירה נופל לאחור כשהאקדח שלו נופל לפניו

פורסם: 27 ביוני 2023

נראה כי לבונגי יש יותר שרוול לשנת 2025 מאשר סתם מָרָתוֹן, כפי שמצוין על ידי שטח מסמכים ממיקרוסופט. בעוד הגרסה המחודשת של משחק ה- FPS מרגשת מספיק בפני עצמה, ה- IP המסתורי שהתגלה במסגרת הכתיבה הסודית בעבר מציג בפנינו עולם של אפשרויות. האם נראה יותר מסתם מרתון מגיע מהיוצרים שמאחורי Destiny, או שהכל רק ספקולציות? בהתחשב בראיות, קשה לדעת.

“נכון לשנת 2021, החברה הכפילה יותר את שטח המטה שלה ומתכננת לפתוח סטודיו חדש באמסטרדם עד שנת 2022 לתמיכה שוטפת בגורל 2 ופיתוח IP חדש, שצפוי כעת לשחרר בשנת 2025”, נכתב באחד המסמכים ממיקרוסופט. החברה המדוברת כאן היא בונגי, אך ה- IP החדש הזה שמפנה על ידי ההצהרה אינו מוגדר.

צילום מסך המפרט את מיקרוסופט

ממש מתחת להצהרה נמצאת טבלה המסומנת כ”השחרור הצפוי ומשחקים שנשלחו בעבר “, וכאן הדברים נעשים די מעניינים. בראש הרשימה נמצא משחק שכותרתו “חומר” ללא תאריך יציאה, פלטפורמה, ז’אנר או דירוג שצוין.

טבלה המפרטת את הבונגי

לפני מספר שנים היה רישום עבודה למשחק בונגי חדש בחיפוש אחר מנהל שיווק בכיר ב- IP חדש ומסתורי. אמנם המודעה לתפקיד עצמה לא נתנה יותר מדי מידע, מלבד לתאר את המועמד האידיאלי כמישהו עם “ניסיון” ב- MMORPGs, היא הגיעה זמן קצר לאחר שבונגי סימן מסחרי IP חדש, “עניין.”

לכן קשה לדעת אם החשוב יגיע בשנת 2025 או לא בשנת 2025 או אם התיאור של המסמך היה פשוט צירוף מקרים ומיקרוסופט התייחסה למרתון. עד שבונגי יכריז יותר בעניין, משחקי המשחק התכוונו, עדיין יהיה לנו את היורה המדעי הקרוב לצפות אליו כמו גם את משחק החלל האייקוני המתמשך של החברה, Destiny 2.

אנה היא אחת מכותבי החדשות שלנו, המכסה כל דבר, ממשחקי פנטזיה למשחקי חקלאות . כשלא אוכלת פסטה או כתיבה, היא מבלה את שארית זמנה בנגינת סימס 4, מתעמקת עמוק בתוך שער 3 של בולדור, נוטה למרעה אמרלד בעמק סטארדו, וחולמת בהקיץ על החיים כפיה דרויד. גם עם ספרות וגם עם תואר היסטוריה של ימי הביניים תחת חגורה, אנה חושבת שאין תקופת RPG טובה יותר מאשר ימי הביניים. חלק מהעבודות הקודמות שלה ניתן למצוא ב- Dexerto, IGN ו- Twinfinite.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

בונגי חושף את המשחק החדש הראשון מאז גורל 2

ה הֵל Maker חוזר לסדרת המדע המדעי שלה מָרָתוֹן עם יורה מיצוי PVP חדש

אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

אדם בציוד חלל עובר על פני מסדרון כחול

בונגי עובדת על משחק חדש מזה זמן, והחברה סוף סוף הקניטה אותו במהלך חלון התצוגה האחרון של פלייסטיישן של סוני. מסתבר שזה יורש רוחני של החברה מָרָתוֹן טרילוגיה של יורים במחשבים של שנות ה -90 בצורה של יורה מיצוי מרובה משתתפים שמגיע לפלייסטיישן 5, Xbox Series X/S ו- PC עם חוצה משחק.

ה- Witcher 3 פוגש את טעימת כרטיסי ה- Roguelike PVE המתוחה ב- Rogue Mage
ספירטיאה הוא עמק סטארדו נפגש מרוחק, יכול לקחת את הכסף שלנו עכשיו
השבוע במשחקים: טבעות זהב ו- Ragnarök

מָרָתוֹן ימצאו שחקנים מעוררים זה בזה כשכירי חרב סייברנטיים המכונים רצים, ובוחנים מושבה אבודה בכוכב הלכת של טאו סטי הרביעי בחיפוש אחר עושר, תהילה ושמצה, “כותב האולפן בבלוג הפלייסטיישן . המפתחים אומרים שזה לא סרט המשך ישיר למשחקים המקוריים אבל יהיה להם המון הנהנים ליקום ההוא.

אין שום קמפיין של שחקן יחיד, והעולם יהיה מובנה סביב “אזורים מתפתחים” שבהם שחקנים נלחמים על השלל לפני שהקבוצות שלהם יוכלו לחלץ אותם. במידה יש ​​נרטיב, זה נשמע שזה יתבסס על פעולות ותגליות השחקנים, בדומה לסיפור המטא ב גורל 2 כאשר הושלמו פשיטות ומשימות קהילתיות פותחות תוכן ואזורים חדשים.

במשך תשע השנים האחרונות של בונגי ידוע בשם גוֹרָל סטודיו, שאיבת סרטי המשך, הרחבות ועונות חדשות עבור MMO המדעית שלה . זה היה נהדר עבור מעריצי אופרת החלל המשתרעת ומרדף השלל האינסופי שלה, אך הוא גם הפריד בין אחד מאולפני המשחקים הטובים ביותר מסביב לשחקנים שלא היו מוכנים להתחייב ל גוֹרָל כאילו זו הייתה עבודה שנייה.