Destiny 2: Beyond Light Butight: רשימת כלי נשק אקזוטיים חדשים וכיצד להשיג אותם

קולין מקגרגור הוא כותב צוות המדריכים ב- Fanbyte. הוא גם האדם שמנגן ברצון את חוג התמיכה (אתה מוזמן) וממשיך להחזיק מעמד לחידוש בריחה בקוף.

גורל 2 מעבר למדריך אקזוטי קל – כיצד לפתוח כל אקזוטי שאנחנו יודעים עליו

גורל 2: מעבר לאור סוף סוף כאן ויש חבורה של אקזוטיקה חדשה נהדרת לשחקנים לרדוף. החל מכלי נשק שיכולים לזמן ברגי ברקים ועד כפפות המעוררות השפעות רעילות, יהיה זה מסקרן לראות כיצד משפיעים על אקסוטיקה זו על ה- PVE וגם על ה- PVP Meta. עד כה נחשפו בסך הכל אחד -עשר אקזוטיקה ופרטים מעבר לאור. עם זאת, בתפריט האוספים לפשיטה יש פריט אחד מוסתר, שהוא ככל הנראה ה- RAID אקזוטי. זכור, מעבר לאור זה עתה שוחרר כך שנעדכן כל הזמן את המדריך הזה עם מידע רלוונטי. תמיד יש הרבה קטעים נעים עם השקה חדשה, ולכן ננסה לעדכן את המאמר הזה ככל האפשר.

כלי נשק אקזוטיים

הקינה – חרב

מקור: אתר מסע Exos Dead

הגיע הזמן להביא מילת שרשרת לקרב יריות. הלמטה היא חרב אקזוטית המיועדת להוריד מגני אויב ואלופי מחסום. כשאתה חוסם עם חרב זו הוא יתחיל להיכנס, שנראה שמגדיל את נזק הנשק. מוסבר שאחד הנשק נמצא ב”אי השיא “שלו, הורג עם הקינה ירפא את המשתמש. לאחר טעינתו במלואה, הקינה תחיל אפקט פירסינג של מגן על ההתקפה שלו, עוקף אותם ויאפשר לך לדפוק אויבים לחתיכות זעירות. תוכלו להשיג ערימות בגין התמודדות עם נזק בכלי הנשק הזה, מה שמגדיל את נזק החרבות ופגיעה בהתנגדות בהתקפות כבדות.

אין זמן להסביר – רובה דופק

מקור: דלוקס דיגיטלי או מהדורת מעבר עונה של Beyond Light

מועדף חוזר, אין זמן להסביר הוא הכל על נחיתה של להיטים או להיטים נגד אויבים הנגועים על ידי האלמנט החדש, סטאזיס. בכל פעם שתעשה זאת, התחמושת שאתה יורה תחזור למגזין, ומאפשרת לך להמשיך לצלם על יעדים. נחיתה של להיטים או להיטים על אויבים סובלים מתקיעות יבנו ערימות חוזרות ונשנות, ויאפשרו לך לזמן פורטל שיורה כדורים מציר זמן אחר. התמודדות עם נזק לדיוק בזמן שהפורטל פעיל יאריך את משך הזמן שלו, ויאפשר לך לשמור עליו די הרבה זמן. זה הופך את זה נהדר הן עבור ניקוי ההמון הכללי והן עבור הבוסים מכיוון שאתה יכול לטפל בנזק נוסף דרך הפורטל הזמני. נכון לעכשיו, אתה יכול רק לפתוח את האקדח הזה מרכישת הדלוקס הדיגיטלי או מעבר לאור+עונה גירסאות מעבר של המשחק. בונגי אישר שהיא תיכנס לבריכת השלל זמן מה אחרי עונה 12.

Cloudstrike – רובה צלפים

מקור: לא ידוע

כלי נשק פוטנציאלי של בוס DPS, Cloudstrike הוא רובה צלפים שמזמן ברק כשאתה נוחת מכה סופית מדויקת. בקרוואן אנו רואים את הברק המסיבי הזה הורג שני אפוטרופוסים נוספים שנמצאים במרחק של מטר וחצי מהאויב שנרצח על ידי Cloudstrike. עם זאת, להיטי דיוק מהירים (לא הורג) יזמנו סערה במקום זאת, שככל הנראה משחררת הרבה יותר ברגי ברקים. תלוי בנזקי הסערה ואם היא מושפעת מיכולות דבורה כמו תותח טרקטור, היינו יכולים להסתכל על נשק PVE עוד משחקי קצה מוצקים. למרבה הצער, לא נדע בוודאות עד שנשפך את הצלף הזה.

אחיזת הישועה – משגר רימונים

אחיזת ההצלה היא משגר רימון שכולו קיפאון. אם לוקחים את העיצוב של קיפאון ונשק, אחיזת ההצלה מאפשרת לשחקנים לפטר טילים היוצרים קריסטלים ומקפיאים אויבים סמוכים. לחלופין, אתה יכול להטעין נשק זה כדי לשחרר גבישים נוספים, יחד עם רדיוס קפוא גדול יותר. בהתחשב עד כמה נראה כי קיפאון סינרגיסטי, יהיה מעניין לראות כיצד נשלב נשק זה עם יכולות אלה.

דואליות – רובה ציד

מקור: מעבר עונה

הדואליות היא רובה הציד החדש של העונה שתפתח את הנעילה ברמה הראשונה בחבילת העונה. לאחר שנפתח, תתגמלו מייד את הדואליות, שהיא רובה ציד, שלא מפתיע, יש שני מצבי ירי. הראשון הוא גלולה המופרדת בכל פעם שאתה יורה בנשק מהירך. כוונת המראות גורמת לנשק זה לירות בסבב שבלול נזק גבוה. ההטבה השנייה שלה מעניקה לך ערימות להרוג אויבים עם ממרח הגלולה, מה שמגביר את הנזק המדויק שלך ואת מהירות הטעינה מחדש. פגיעות דיוק נחיתה בזמן שמכוון למראות יאריכו את משך הזמן של חובב זה. זה נותן לדואליות גמישות נחמדה, מכיוון שהוא יכול לטפל בבטחה באויבים נמוכים וגם עם שכבה גבוהה בקלות יחסית. אמנם יתכן שזה לא יהיה ראוי למשחק, הדואליות בהחלט תהיה בחירה פופולרית בגלל הרבגוניות העצומה שלה.

עיני מחר – משגר טילים

מקור: האמין שהוא הפשיטה אקזוטי

כמעט שום דבר לא ידוע על הנשק הזה, אך אנו יודעים שהוא קיים בזכות הכרטיסייה אוספי קישוטים לנשק. על פי ההערכה, היא הפשיטה אקזוטית בזמן כתיבת זה מכיוון שהיא היחידה שאינה מופיעה.

Warlock Exotics

גורל 2 מקהלת שחר

מקהלת שחר – קסדה

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

קטע השריון האקזוטי הראשון של וורלוק חשף שמקהלת השחר עוסקת בהצאת העולם. אקזוטי זה מגביר את הנזק של טילי השחרון שלנו יחד עם שריפת כל אויב שיוצר איתם קשר. בטריילר אנו רואים את זה נהג להוריד אלוף כוורת בלהיט יחיד. מה הרמה של אותו אויב או אם הוא נפגע בעבר אינו ידוע, אך הקטעים מציעים שזה יוכל להוריד במהירות יריבים חזקים. בנוסף, כל נזק לכוויה שאנו גורמים לו יגבה את יכולת התגרה שלנו. אני סקרן אם זה יעבוד עם נשק כמו Sunshot או אם זה קשור אך ורק ליכולותיו של וורלוק שלנו.

אחיזה נמקית – כפפה

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

האם אתה אוהב קוץ? האם אתה רוצה שתוכל פשוט להפיץ מחלות לאויבי החושך? אם ענית “כן” אז האחיזה הנמקית היא בשבילך. כשמכה באויב עם פיגוע תגרה, תפיץ שחיתות בקרב אויבים מסביב. אם הרעל הזה הורג אחד מהאויבים הנגרמים הוא ישחרר פרץ נוסף, יפיץ אותו עוד יותר עד שהכל מת או שהאויבים שלך לא ימותו מהרעל. זה חזק להפליא, במיוחד מכיוון שאתה מחזיר אנרגיה תגרה לכל הרגה עם היכולת הזו.

Hunter Exotics

החיבוק של ארתריס – כפפה

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

האקזוטי הזה היה אולי המוסבר בצורה הגרועה ביותר בטריילר החדש. למרבה המזל, בונגי פרסמה מידע נוסף על מה שהחיבוק של ארתריס עושה בפועל. היתרון הראשון שלו הוא שהסכין של הזריקה של האנטר זוכה לקיפוץ נוסף כאשר הוא פוגע במשטח. זה מסודר, אבל בואו נהיה אמיתיים אתה צריך להיות מזל מאוד כדי להנחית סכין כפולה של סכין. ההטבה השנייה שלה היא פגיעות דיוק מהירות מגדילות את הנזק שלך ואת אויבי הסטגרס שלך. יש לציין כי התיאור אינו מציין מה מקבל הגברת הנזק, כך שזה יכול להיות פשוט חובב כולל. אם זה משמעותי, דחיפה זו יכולה להיות די טובה בשילוב עם רובים אוטומטיים או רובי צופים מהיר-אש.

מסכת בקריס

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

בהחלט מיועד להיות מועדף המעריצים, המסכה של בקריס מחליפה את סטאזיס של הצייד מתחמק ביכולת שנקראת Shift. כאשר הוא מופעל, השחקן יהיה עטוף באופן זמני וינוע הרבה יותר מהר בזמן שהמעבר פעיל. לאחר שתצא מהמשמרת, כל כלי הנשק שלך בקשת יטפל בנזק מוגבר לתקופה קצרה. זה יהפוך אותו לחזק למדי בכור היתוך עבור כל מי שמשתמש בנשק קשת, מכיוון שהוא מאפשר לך להיעלם באופן זמני מהעין לפני שאתה מתמודד עם דחיפת נזק. אם עליית הנזק מספיק משמעותית, אנו עשויים אפילו לראות זאת בשילוב עם כלי נשק כמו אנרכיה להרוג בוסים.

מעטפת קרח

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

האקזוטי הזה די פשוט אך יכול להיות משתנה לחלוטין במשחק. כאשר הוא משוחק, טיטאן מחליף את יכולת המעמד של המתרס שלהם עם יתר על המידה הם יכולים לקרוא לפי דרישה. כוחו של השטח אינו ידוע, אך מיומנות זו לבדה יכולה סוף סוף לעזור סוף סוף לחבק את תפקיד הטנקים שרבים רצו. אם המסכה האחת עיניים היא מה להימשך, זה בהחלט יעשה גלים Destiny 2’s סצנת PVP. הכן את עצמך לגל הבא של טיטאנים בעלי רובה ציד בכור היתוך.

צלקות רעועות

מקור: מאסטר אבודים מגזרים (סולו בלבד)

תמיכה צלקות אקזוטיות ומרועות מעניקה לטיטאן של הילה מופרזת כאשר הן מחיות את חבר הצוות. אנו מקבלים הצצה לזה בטריילר, מכיוון שהצוות מבוטל לטיטאן באנרגיה זוהרת. הניחוש שלנו הוא שכשאתה מחיה מישהו, זה מתפשט על מי שמתפשט לאלה המחוברים לטיטאן, ומעניקים להם התנגדות יותר נזק. אני רואה שזה מועיל במצבי הישרדות, שם תהיה לך יותר בטיחות עם איסוף מישהו. עם זאת, בפעילויות PVE מתקדמות גבוה יותר, בדרך כלל עדיף פשוט לחכות לאותו אדם שיגב מאשר לסכן את חייך כדי להחיות אותם. הכדאיות של אקזוטי זה הולכת לחיות או למות עד כמה חזקים אלה הם בעלי יתר על המידה ואורך הקשר בין האפוטרופוסים.

על הסופר

קולין מקגרגור הוא כותב צוות המדריכים ב- Fanbyte. הוא גם האדם שמנגן ברצון את חוג התמיכה (אתה מוזמן) וממשיך להחזיק מעמד לחידוש בריחה בקוף.

Destiny 2: Beyond Light Butight: רשימת כלי נשק אקזוטיים חדשים וכיצד להשיג אותם

גורל 2: מעבר לאור

ההתרחבות האחרונה של Destiny 2 Beyond Light הגיעה רשמית, ואיתו מגיעים מספר נשק אקזוטי חדש לגמרי ששחקנים יכולים להרוויח ולהשתמש בהם כשהם נהנים מאחד היורים הטובים ביותר ב- Xbox One בסביבה. להלן סקירה כללית של כל אחד מהנשק האקזוטי החדש, כמו גם הסבר כיצד להשיג אותם.

להפעיל את החושך

גורל 2: מעבר לאור

ברוך הבא לאירופה, אפוטרופוס.

לאור מעבר, השחקנים יתקלו בסיעה שנפלה אפלה, ייסעו למקומות חדשים ויעברו מעבר לאור כדי להפעיל את כוח החושך.

אין זמן להסביר

לא הזמן להסביר רובה הדופק מחזיר סיבובים למגזין בכל פעם שאתה נוחת מדויק מכה או להיטים נגד אויבים שנפגעים מהקיפאון. ערימת אפקט זה שוב ושוב תשריץ פורטל לפניך שיורה כדורים מציר זמן חלופי, ותגדיל את ה- DPS שלך.

איך להשיג את זה

אקזוטי זה זמין באופן בלעדי לאנשים שרוכשים את צרור העונה Beyond Light +, הכולל את מעבר העונה לעונת הציד, ויינתן לאחר סיום קמפיין Beyond Light. למרות זאת, את כל מעבר לבעלי האור יוכלו לרכוש את הנשק לאחר סיום עונת הציד, אם כי בונגי עדיין לא הודיעה כיצד.

Cloudstrike

רובה הצלפים של Cloudstrike גורם לברגי ברק להוליד על אויב כשאתה נוחת פגיעות מדויקות, מגביר את הנזק. בנוסף, להיטי דיוק נחיתה במהירות יגרמו להופיע סערת ברק מלאה, ותזיק גם לאויב שאתה יורה וגם באויבים סביבם.

איך להשיג את זה

ה- Cloudstrike יורד באופן אקראי מציידי האימפריה, שהם משימות מיוחדות הכרוכות בציד קציני ארמיס. לצייד האימפריה שהושלמו בקשיים גבוהים יותר יש סיכוי גבוה יותר להפיל לך את הנשק.

הקינה

חרב הקינה כוללת חסימה מיוחדת המאפשרת לך להחליף את החלק של המסור של הלהב. ברגע שהוא מתעורר במלואו, אתה יכול לשחרר את כוחו המלא של הלהב. התקפה זו מתקרבת דרך אויבים מוגנים, מה שאומר שזו תהיה אפשרות מהממת נגד אלופי מחסום במהלך רדות הלילה. תקיפה תוך כדי שקיפה מלאה תרפא אותך גם כן, וזה מועיל מכיוון ששימוש בחרבות נגד אויבים חזקים יכול להיות מסוכן למדי בגלל כמה שאתה קרוב אליהם אתה צריך להיות.

איך להשיג את זה

מסע חרב הקינה זמין מ- Banshee-44 במגדל. השלב הראשון יכלול מציאת שלושה אקסים מתים באירופה. לאחר מכן, תצטרך למצוא אקסו ענק מוסתר במתקן EXO. אחר כך תצטרך להרוג 100 vex עם חרב, כמו גם 20 אויבים Vex מיוחדים כמו מינוטאורים או הידרס. בעקבות זאת, תישלח לסיים את “החזרת אירופה”, “נפילת האימפריה”, ומשימות “הכוהנת האפלה”. לאחר מכן תצטרך למשימה מהירה של אתגר EXO שכוללת פלטפורמה מסוימת.

השלב הבא מחזיר אותך כדי להרוג יותר Vex; באופן ספציפי, 60 מהם עם גימורים. לאחר. לאחר שתקח אותם לבנשי -44 במגדל, תצטרך למצוא בונקר נטוש בחורבות האירועים על אירופה. ברגע שזה ייעשה, כל שנותר הוא לעשות משימה שנקראת “מחדש את העבר.”לדבר עם Banshee-44 לאחר לעשות זאת סוף כל סוף נטו לך את הקינה.

אחיזת הישועה

משגר רימון האחיזה של הישועה הוא נשק ממוקד סטאזיס. כל רימון שתצלם ייצר גבישי סטאזיס בנקודת ההשפעה ובסביבתו, יעדי הקפאה. אתה יכול גם להטעין את הרימונים כדי להגדיל את מספר הגבישים שנוצרו ואת רדיוס ההקפאה.

איך להשיג את זה

אחיזת הישועה מרוויחה על ידי השלמת מסע מיוחד אחר המסחף שהופך לזמין לאחר שתנצחת את קמפיין Beyond Light. הצעד הראשון של המסע הוא להביס 10 קברניטים שנפלו ומשרתות על אירופה. ברגע שזה ייעשה, הצעד הבא הוא ללכת לדבר עם שונות ולצאת למשימת האנט של האימפריה. לאחר סיום זה, הצעד הבא הוא לעשות טחינה על ידי הריגת אויבים עם יכולות הקיפאון שלך. בעקבות זאת, תצטרך לנקות את המגזר האבוד הריק הנסתר ולהיפגש עם מקורב לעכביש וה- Drifter. אחר כך אתה צריך לדבר עם דריפטר ולצאת למשימה מיוחדת “גניבת סטאזיס” כדי לגנוב את משגר הרימון. לבסוף, דבר שוב עם הסחף ותקבל את אחיזת הישועה.

שְׁנִיוּת

רובה הציד הסולארי הדואליות הוא ייחודי בכך שהוא יורה כדוריות כשמופנים בירך, אך יורה שופע כשאתה מכוון למראה. זה הופך את הנשק למגווני מכיוון שאתה יכול לשנות את סוג הצילום שאתה מניח טווח בהתאם למצב. בנוסף, הנשק על טריק הכנפיים השחורות הופך את זה כך שהורגים עם כדוריות נותנים לך דחיפה לנזק מדויק ולמהירות טעינה מחדש, שתוכל לערום מחדש על ידי נחיתת פגיעות מדויקות של שבלול.

איך להשיג את זה

אתה מקבל את הדואליות מייד אם רכשת את מעבר העונה לעונה של הציד, וזו העונה שהושקה עם מעבר לאור. אם אתה לא רוצה את מעבר העונה, עדיין תקבל את הדואליות כשאתה מגיע לדרגה 35 בגרסת החופשית למשחק.

עיני מחר

לבסוף, יש את עיני המחר, הבלעדיות לפשיטת הקריפטה העמוקה. משגר רקטות זה יכול למקד ולעקוב אחר יעדים מרובים בו זמנית. קבלת ארבעה הרוגים או יותר עם מטח אחד יגדילו את הנזק של המטח הבא באופן אקספוננציאלי.

איך להשיג את זה

עיני המחר הן טיפה אקראית מהשלמות מפגשי פשיטת אבן עמוקה. ייתכן שהסיכוי שהוא יפיל יעלה לאחר כל מפגש שתסיים ו אל קבל את זה, אבל אנחנו עדיין לא בטוחים.

המחשבות שלך

מה אתה חושב על כלי הנשק האקזוטיים החדשים מעבר לאור? איזה מהם נשמע הכי כיף להשתמש לך? יידע אותנו בתגובות.

Destiny 2: Beyond Light זמין כעת ב- Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One Conness, PlayStation 4 ו- 5 ו- Windows 10 PCS. זה עולה 40 דולר.