היכן ניתן לחפש בין שלושה מושבים גדולים בפורטניט

אם אתה עדיין נאבק לאתר את כוכב ה- Battle Pass, ASHZ ב- YouTube העלתה הדרכה מהירה שמציגה את המיקום המדויק:

כיצד להשלים את האתגר “חיפוש בין שלושה מושבים גדולים מדי”

המושבים המתוארים ממוקמים דרומית לפירים שופטים, ממש מחוץ למפעל הסומק (כן, השירותים המסיביים) ובמיקום המפעל ללא שם עם רחבת הריקודים שנמצאת צפונית למפעל הסומק.

ברגע שאתה משולש את אמצע המיקומים האלה, האזור שאתה צריך לחפש בו הוא למעשה די קטן. פשוט נוחתים באזור המסומן על המפה למטה ולאסוף את כוכב ה- Battle Pass כדי להשלים את האתגר.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

[שם מודעה = “מאמר 2 ″]

כמו תמיד, מומלץ שתשלים את המשחק שאתה משחק (על ידי ביטול או תקבל את הניצחון) לפני שתשאיר את המשחק. אם תחזור ללובי מוקדם, יתכן כי התקדמות האתגר לא תוחל נכון.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

  • קרא עוד:מיקומי שרץ של Fortnite Rift לשבוע 8, אתגר עונה 5

האתגר הזה מסווג כ”קשה “, תרוויח כפליים XP כמוך עם הסטנדרט וזה צריך לקחת לך רק דקה לעשות!

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה עדיין נאבק לאתר את כוכב ה- Battle Pass, ASHZ ב- YouTube העלתה הדרכה מהירה שמציגה את המיקום המדויק:

היכן ניתן לחפש בין שלושה מושבים גדולים בפורטניט

היכן ניתן לחפש בין שלושה מושבים גדולים בפורטניט

אחד האתגרים בשבוע 8 מחייב את השחקנים חיפוש בין כסאות גדולים.

31 באוגוסט 2018 10:30

סבב האתגרים הבא זמין כעת עבור Fortnite: Battle Royale, ובעלי Pass Pass ללא ספק יצללו לאתגרי השבוע 8. אחד האתגרים האמורים מחייב את השחקנים לחפש בין שלושה מושבים גדולים מדי, ולכן כדי לחסוך זמן מה שמשתדל סביב המפה, הבה נכוון אותך בכיוון הנכון.

היכן ניתן לחפש בין שלושה מושבים גדולים

שלושת השחקנים הגדולים של השחקנים יצטרכו למצוא נמצאים באזור הדרום -מערבי של הפורטניט: קרב רויאל מפת. שחקנים ירצו לרדת למפעל הסומק, בין אם זה אומר לצמצם שם מהאוטובוס (אל תשכח להודות לנהג האוטובוס) או ללכת שם ממקום אחר זה לגמרי תלוי בהם.

מושבים גדולים אלה אינם כל הכיסאות במובן הרגיל של המילה. האחד הוא כיסא עץ גדול מדרום לפירים שופטים, השני הוא השירותים הממוקמים בסמוך למפעל סומק, והאחרון הוא כיסא מצפון למפעל הסומק העשוי מכולות משלוח ומשטחים.

בין שלושת המושבים הגדולים הוא המקום בו השחקנים ירצו לחפש, ספציפית, בקבוצת העצים שמצפון למפעל הסומק וממערב לעיירה ללא שם. התבונן לעבר האי הקטן מרחוק והלך לכיוון הקצה כדי למצוא את כוכב הקרב.

זה אתגר אחד נוסף שהושלם במסע לרמה 100. ישנם אתגרים בשווי של כמה שבועות לסיים, אז קח את הזמן להסתכל על מרכז המדריך של Shacknews Fortnite להליכה של אתגרי מעבר הקרב הקודמים.

סם צ’נדלר מביא מהארץ מתחת, מביא מעט מחצי הכדור הדרומי ליצירתו. לאחר הקפץ סביב כמה אוניברסיטאות, הבטחת תואר ראשון ונכנס לתעשיית משחקי הווידיאו, הוא מצא את משפחתו החדשה כאן בשקניוס כעורך מדריכים. אין דבר שהוא אוהב יותר מאשר לעצב מדריך שיעזור למישהו. אם אתה זקוק לעזרה במדריך, או שימו לב למשהו לא ממש בסדר, תוכלו לצייץ אותו: @samuelchandler

  • להנחות
  • Fortnite
  • Fortnite: Battle Royale
  • פורטניט עונה 5