7 משחקי ערפדים חדשים משנת 2022

עד ארבעה שחקנים יוכלו לבחור את הדמויות, שלבים שלהם ולהרוג באופן שיטתי רעות על טבעיות כמו שהם היו עושים במהלך סולו ניצולי ערפדים עִגוּל. אבל זה נראה כמו היתרון העיקרי (או הפגיעה, תלוי עד כמה החברים שלך חסרי תועלת) של שיתוף פעולה ספה הוא שבריכת ה- XP משותפת. אף על פי ששדרוגי המפלס שמספקים הבריכה ב- XP אלטרנטיבה על בסיס הזמנת שחקן (אתה מדלג אם אתה מת), עבודה עם חבריך כדי לאסוף GEMS של XP יכולה עדיין לעזור לך לרכוש שדרוגים הרבה יותר מהר ממה שהיית לבד.

2022 מועדף ניצולי ערפדים הוא כמעט משחק חדש אחרי השדרוג הזה

סבב עדכונים מביא למועד רענון ומצב שיתוף פעולה למועדף הפולחן

פורסם ב- 12 ביולי 2023
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

ארבעה עותקים של ניצולי הערפד קמע ערפד קימטו את הזעף בשמיים אדומים

אינדי יקירתי גותי ניצולי ערפדים יהיה – אנא קבל את משחק המלים הזה – באופן מוחלטערפד לאחר שהיא מקבלת סבב עדכונים ב -17 באוגוסט. באותו יום, הגיהינום של הכדור Roguelike יקבל מצב שיתופי פעולה וגרסת הקיטור תעבור למנוע חדש.

עשרת המשחקים המובילים ביותר על סיפון קיטור: מהדורת יולי 2023
עשרת המשחקים המובילים ביותר על סיפון קיטור: מהדורת יוני 2023
המטרואידבניה הגותית האכזרית הזו מתהווה להיות משהו מיוחד

משתמשי reddit שבדקו את המנוע החדש בבטא אומרים שהוא הופך ניצולי ערפדים ל”משחק אחר לגמרי “בצורה נהדרת.

“המשחק פועל בצורה מושלמת ובלי פגמים אפילו עם מאות רמות בהפסקת הגבול,” אמר שחקן אחד. “זה אפילו לא מגמגם.”

“רווחי הביצוע עד כה מטורפים לחלוטין,” אמר בודק נוסף .

מתי ניצולי ערפדים משיל את המנוע המקורי שלו, Phaser, המפתח פונל יוסיף את מצב הקואופרציה המקומי הנ”ל. IGN הוכיח כיצד זה עובד במהלך ה- ID@Xbox Showcase ב -11 ביולי.

עד ארבעה שחקנים יוכלו לבחור את הדמויות, שלבים שלהם ולהרוג באופן שיטתי רעות על טבעיות כמו שהם היו עושים במהלך סולו ניצולי ערפדים עִגוּל. אבל זה נראה כמו היתרון העיקרי (או הפגיעה, תלוי עד כמה החברים שלך חסרי תועלת) של שיתוף פעולה ספה הוא שבריכת ה- XP משותפת. אף על פי ששדרוגי המפלס שמספקים הבריכה ב- XP אלטרנטיבה על בסיס הזמנת שחקן (אתה מדלג אם אתה מת), עבודה עם חבריך כדי לאסוף GEMS של XP יכולה עדיין לעזור לך לרכוש שדרוגים הרבה יותר מהר ממה שהיית לבד.

7 משחקי ערפדים חדשים משנת 2022

למשחקי ערפד אולי אין שפע של שחרורים בכל שנה, אך ישנם כמה מה לשים לב לשנה זו. 2022 יראו בתקווה את כל המשחקים שרשמנו להלן, אך אל תיקח את המשחקים האלה כמדורגים במיוחד. לא נדע עד כמה המשחקים האלה יתקיימו זה בזה עד שהם סוף סוף זמינים בשוק. עם זאת, בדוק את המשחקים הקרובים האלה המבוססים על ערפדים ולגיונותיהם המרושעים.

הצהרת אחריות: ערפד: קווי הדם של המסכות 2 ו- Redfall הוסרו מכיוון שהם כבר לא צפויים בשנת 2022.

#7 חמולות ערפד

 • מפתח: Rockgame
 • מו”ל: Rockgame
 • פלטפורמות: PC
 • שחרור: NA

חמולות ערפדים הוא סים ניהולי צפוי. השחקנים בונים את אימפריית הערפדים שלהם עמוק מתחת לאדמה של רחובות העיר הסואנים שלהם. אם אתה מכיר משחקים כמו מקלט Fallout, אתה עלול לקבל מושג טוב יותר כיצד משחק המשחק. תהיה לך סקירה כללית של האימפריה שלך למטה, עם חדרים שונים לפתיחת ולפתח. כאן תוכלו לראות את הלגיון שלכם לאט לאט מגדיל את השבט לקרב נגד קבוצות יריבות. בינתיים, סביר להניח שתעזו מעל פני האדמה במידת הצורך כדי לאסוף משאבים חדשים וללא מוכנים רגיעות. כרגע אין לנו תאריך שחרור המחובר למשחק, אך אנו מקווים שהוא ישוחרר בתוך 2022.

#6 ניצולי ערפדים

 • תאריך השחרור: 17 בדצמבר 2021 גישה מוקדמת (משחק מלא צפוי 2022)
 • מפתח: לוקה גלנטה
 • פלטפורמות: אנדרואיד, MacOS, Linux, Microsoft Windows, מערכות הפעלה של מקינטוש
 • מוציאים לאור: לוקה גלנטה, דלתא משחקים

אם אתה מחפש משהו קצת יותר מינימליסטי ועם זאת מאוד משכנע, ניצולי ערפדים עשויים להיות כוס התה שלך.

כי במשחק הזה, תשחק 1 מתוך 24 גיבורים שונים שיש להם מטרה אחת … לשרוד כל עוד אתה יכול להשיג זהב לאדם הבא. לא, באמת, זו המטרה שלך! כי ללא מקום להסתתר, הערפדים יביאו אותך בסופו של דבר. אבל אם תסתדר מספיק, האדם הבא יוכל להשיג נשק ועוצמה טובים יותר כדי לנסות לשרוד את הערפדים שבאים.

עם עשרה שלבים, כמעט חמישים כלי נשק, עשרים עליות כוח שונות ו -24 הגיבורים הנזכרים, יהיה לך הרבה לחימה לעשות.

#5 ערפד: המסכות – דם דם

 • תאריך השחרור: 27 באפריל 2022
 • מפתח: SharkMob AB
 • מו”ל: SharkMob AB
 • פלטפורמות: PlayStation 5, Microsoft Windows

יש הבדל בין משחק משחק ערפד לבין מרגיש שאתה ערפד מבחינת PowerSet. חלק מהמשחקים מנסים לתת לך “תחושה עלילתית” לעזור לך “לחוות את עולם הערפדים מנקודת מבט ייחודית”. ערפד: המסכות – דם דם לא עושה את זה … בכלל. במקום זאת, זה פשוט מאפשר לך להשתגע עם ערפד במשחק קרב רויאל.

אה, ואתה יכול להתאים אישית את הערפד שלך מלמעלה למטה. כי למה לא להיות מסוגנן כשאתה הורג אחרים? אחרי הכל אתה נמצא בפראג.

לעבוד עם אחרים ולשכלל את היכולות שלך כדי לצאת למעלה. אחרת, להיות הקורבן של מישהו אחר ..

#4 V עולה

 • מפתח: אולפני סטונלוק
 • מו”ל: אולפני סטונלוק
 • פלטפורמות: PC
 • שחרור: NA

V Rising הוא משחק הישרדות הקרוב בעולם הפתוח בו אתה לוקח את התפקיד של ערפד. אחרי תרדמת שנמשכה מאות שנים, הגיע הזמן שהדמות שלנו תתעורר. רעב וללא טירה, זה קרב לשרוד. הימנע מקרני השמש המזיקות, היצמד לצללים, אוסף משאבים יקרים וניזון מבני אדם בלתי מעורער כדי להחזיר את כוחך. משם, תבנה את האימפריה שלך, תוסיף בני אדם חדשים לשורות הצבא שלך, ליצור טירה המתאימה ללגיון שלך ותתחיל במלחמה נגד אלה שמתנגדים לך, מחיילים קדושים לשחקנים אחרים.

#3 האמונה האחרונה

 • מפתח: משחקי קומי נשמות
 • שחרור: NA

אלה מכם שנהנים משחקים כמו קסטלבניה עשויים להתעניין באמונה האחרונה. המשחק מכניס את השחקנים למגילת צד דו -מימדית חדשה בממלכה רעועה. כאן, Ghouls, ערפדים ויצורים צמאי דם אחרים משוטטים בחופשיות. באמצע כל זה גיבורנו, אריק. ללא זיכרונות, שחקנים נאלצים להילחם בבהמות אלה ולחקור את הממלכה כדי לקבל תשובות. מפתחים מבטיחים מגוון כלי נשק, גם תגרה וגם כלי נשק טווחים. עם זאת, השחקן יכול גם לחטוף את כלי הנשק האלה כדי לתת לכל סגנון משחק שאתה נהנה ממנו הכי יתרון כנגד היריב שלך. ב- Metroidvania זה יש גם לא מעט שחקנים המעוניינים להרים את התואר למעלה. .

#2 Evil West

 • מפתח: מעופף חזיר פראי
 • מו”ל: מיקוד בידור
 • פלטפורמה: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • שחרור: 2022

West West מביא פעולה אקשן יוצא דופן RPG Western Game. בתואר זה השחקנים מסתכנים בחזרה למערב הפרוע. עם זאת, במקום חוקי חוק, אקדחים וחיות בר מרושעות הם הסכנות עבור אזרחים, איום מרושע חדש מתגלה. עמוק בתוך הצללים, לגיון ערפד פורץ לתחום שלנו משחרר כאוס, פחד ומוות. . למרבה המזל, יש כוח אחד שיש להגן על ארצות הברית מפני מקרים טבעיים כמו זה. מכון ציד ערפדים סודי שיחרר את אחד הסוכנים האחרונים שלהם למיגור האיום. השחקנים ישתמשו בכלי הנשק שלהם ובציוד היי-טק אחר כדי להילחם בגאולים השונים והאיומים המפלצתיים המציקים את האומה.

#1 ערפד: המסכות – Swansong

 • מפתח: סטודיו Big Bad Wolf
 • מו”ל: Nacon, Bigben Interactive
 • פלטפורמה: x.S, PS4, PC, NS, PS5
 • שחרור: 19 במאי 2022

Vampire: The Masquerade – Swansong הוא תואר חדש הקרוב לערפד האהוב: זיכיון המסכות. בתואר זה, שחקנים עוברים קמפיין מונע עלילתי שנקבע בתוך בוסטון. כאן, המסכות עדיין בתוקף מלא, שהוא המעשה להבטיח כי לא ידוע כי ערפדים קיימים על ידי האנושות. כאשר המנהיג החדש של הכת רוצה לשלב פלגים יחד על מנת להבטיח שמרוץ הערפדים יהיה בטוח באזור, אנו נעקוב אחר שלושה גיבורים ייחודיים. אומרים כי לכל דמות יש תצוגות שונות על הכללים שנקבעו לפניהם. שלא לדבר, יריבויות שבט מחזיקות בתוקף בתוך המשחק. שחקנים עוקבים אחר שלוש הדמויות כשהם חוקרים קרב יריות של בוסטון בתקווה לגלות מי הזמין את ההתקפה.