ערפד: המסכות

מרבית הערפדים חיים בערים, המנוהלות על ידי הנסיכים באופן פיאודי; החיים בעיר הם אחד המניפולציה הפוליטית והפרנויה המתמדת, שכן הקאניטים מתמודדים עם אוכל, טריטוריה וכוח. אך בעוד שהם חייבים להתעכב בקשר הדוק עם מקור המזון שלהם, ערפדים חוששים במידה רבה מהחשיפה לעולם התמותה, ומכיוון שהאינקוויזיציה רוב היצורים הללו חיו תחת המסכות – קמפיין נאכף כדי להסתיר את קיומם העל -טבעי מהאנושות.

אוסף Activision® нит Activision® (?)

VAMPIRE®: ה- Masquerade-Bloodlines ™-ноый тип роее ых и ых ых ых ых ых ых э э э ый ый ый ый ый ый תהיה ючыыыы с к кючю к к эf цюю кюч э э э э эых непосреденнדיר. Игра погржаreе игроков темный и жесокийדרות йной мmи совенногий л л лוהים л лf ( – вамирам. Ирокам предоит как разиват сосדיר задания, le. Ира посрона на технолדרה val שסתום מקור и онованוחים нопрнрוחהй сии насדיר.

Сисемные требויים דת

  Требеыרבה:

  • Полносю.0c видокарта с 64 м бидопами и ааратны 3d-сорением
  • G
  • 384 б з з (рекоменmeе 512 м)
  • Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP*
  • 3,3 г сободного мé д л йайов иmы сохрананных й й т т т т т т т а а с (((а а а а ה и4рр йрр й й й й й й й й й й (ה иарр йрр й л й й й й й й й й (
  • Полносю.0 зовая кé
  • Пדיר
  • DirectX® 9.0C
  • Ве о ati® radeon®
  • Ве о nvidia® geforce (TM)
  • Matrox® Parhelia (TM)

  ערפד: המסכות

  ערפד: המסכות הוא משחק משחקי תפקידים לשולחן השולחן (RPG השולחן) שנוצר על ידי מארק ריין-האגן ושוחרר בשנת 1991 על ידי פרסום וולף לבן כראשון מבין מספר משחקי מערכת מספרי סיפורים עבור קו הגדרת עולם החושך שלה.

  תוכן

  • סקירה כללית
   • 1.1 הערפדים של עולם החושך
   • 1.2 אגודה ערפדית
   • 2.1 קשרים ועיבודים
    • 2.1.1 RPG פעולה חיה
    • 2.1.משחק קלפים 2
    • 2.1.3 תכניות טלוויזיה
    • 2.1.4 משחקי וידאו
    • 2.1.5 כרוניקות משחק בפועל
    • 2.1.6 פסקולים

    סקירה כללית [ ]

    ערפד אנך

    ערפד: המסכות הוא משחק העולם הראשון של החושך ומשחק המערכת הראשון של מספרי סיפורים שפורסם על ידי White Wolf. סטייה משמעותית מהמשחקים המכוונים יותר לכוח והגיבורות של התקופה, VTM הוא משחק אימה אישית. זה ההורה והפופולרי ביותר מבין כל משחקי העולם של חושך, והיה בראשיתם של כמעט כל הרעיונות העיקריים שאנשים מקשרים לו זאב לבן.

    בערפד: המסכות, השחקנים מניחים את תפקיד הערפדים, יצורים אלמותיים מקוללים עם צמא בלתי ניתן לסגירה לדם ופגיעות לאור שמש – יצורים לנצח קשורים לחיה הפנימית שלהם (החיה דחפים של רעב, פחד וזעם). זהו משחק של אימה אישית, מכיוון שהדמויות נאלצות ללא הרף ללכת על חבל מוסרי בין הצורך שלהן לשרוד לבין האמצעים המחרידים שבאמצעותם הם מבטיחים זאת.

    הערפדים של עולם החושך []

    ערפדים הם אחד משלושת המירוצים העל -טבעיים העיקריים בעולם החושך והדמויות הבסיסיות של הערפד: המסכות ומשחקי הספינוף שלו כמו ערפד: ימי האפל והנפח של המזרח. המאמר לעיל מציע מבט מקרוב על ערפדים, עם הפיזיולוגיה שלהם, הפוליטיקה שלהם וחלוקת השבט שלהם.

    בערפד: המסכות, “Kindred” הוא השמחה הנפוצה ביותר לערפד. עם זאת, המונח משמש בעיקר על ידי ערפדים השואפים לשמור על האנושיות שלהם. מצד שני, ערפדי שבת מעדיפים את המונח ‘קנייט’ על ידי עצמם – מכיוון שרבים מהם מאמינים כי קללת הערפד מקורן בקין המקראי, לאחר שרצח את אחיו, הבל. המונח “קין” (אני.ה. “בקר”) הוא ההפך מקינדרד, ומתייחס לאוכלוסייה האנושית.

    מרבית הערפדים חיים בערים, המנוהלות על ידי הנסיכים באופן פיאודי; החיים בעיר הם אחד המניפולציה הפוליטית והפרנויה המתמדת, שכן הקאניטים מתמודדים עם אוכל, טריטוריה וכוח. אך בעוד שהם חייבים להתעכב בקשר הדוק עם מקור המזון שלהם, ערפדים חוששים במידה רבה מהחשיפה לעולם התמותה, ומכיוון שהאינקוויזיציה רוב היצורים הללו חיו תחת המסכות – קמפיין נאכף כדי להסתיר את קיומם העל -טבעי מהאנושות.

    באופן כללי, חברות ערפדיות מורכבות משתי רמות: כתות וחמולות. תווים במסגרת הערפד הם חברים באחד החמולות או קווי הדם הקלים המוצעים, ובדרך כלל שייכים לסיעות הקשורות לאלה או משקפים עמדה אידיאולוגית כללית שהדמויות חולקות במקרה. לדוגמה, ברוג’ה עשוי להיות שייך לקמארילה, לשבת או לאנרכים, אך מעט מאוד טרמר היה נמצא בקרב השבת ולעיתים רחוקות יותר בקרב האנרכים.

    חלק מהחמולות ורוב קווי הדם הקטינים מכריזים על עצמם בלתי תלויים מכל כתות. בנוסף, הלייבון, המכונה “בניגוד ממלכת ההובנה על ידי ערפדים מערביים”, אינם כל כך כת כקבוצה תרבותית הקשורה זה לזה באופן רופף על ידי קשר רוחני רב עוצמה לארץ ואנשי אפריקה. בעוד שהקואי-ג’ין, המכונה גם Kindred of the East, חולקים קצת דמיון שטחי לערפדים המערביים, אך הם למעשה מגוון שונה לחלוטין של יצורים על טבעיים, הקשורים יותר לעלייתו של ריית ‘.

    היסטוריית המשחקים []

    ערפד

    נוצר על ידי מארק ריין · Hagen, Vampire: The Masquerade היה הראשון מהעולם של White Wolf Game Studio White of Studio Fack-action ומשחקי תפקידים, המבוססים על מערכת מספרי הסיפורים והתרכזו בערפדים בעולם גותי-פאנק מודרני.

    המהדורה המתוקנת, המכונה לעיתים לסירוגין המהדורה השלישית על ידי המעריצים, שוחררה בשנת 1998 ומסבירה, “התפאורה של הערפד היא מורכבת מהאוכלוסייה שלה והייאוש שלהם”. כותרת הסדרה מגיעה מ”המסווה “, המתייחסת לניסיונותיה של הקמארילה להסתיר ערפד מבני אדם וממשלותיהם ותקשורת ההמונית שלהם.

    VampiretheMasquerade1elogo

    בשנת 1992, ערפד: המסכות זכתה בפרס המקורות כללי המשחקים הטובים ביותר משנת 1991. קו המשחק הופסק בשנת 2004, ואחריו כללים מתוקנים ותפאורה חדשה בערפד: הרקוויאם.

    המשחק חזר לפרסום מוגבל בשנת 2011 עם ערפד: מהדורת יום השנה ה -20 של המסכות. מהדורה חדשה עם שינויים משמעותיים במערכת הוכרזה בשנת 2017 ואחריה מקרוב על ידי Alpha Playtest פתוח. בעקבות מבחן משחק משני, שהיה ביקור חוזר לגארי, אינדיאנה, ערפד: המהדורה החמישית של המסכות או V5 יצא באוגוסט 2018.

    VampiretheMasquerade2Elogo VampiremasqueraderevisedLogo Vampiremasqueradev20logo Vampiremasqueradev5logo

    קשרים ועיבודים []

    כותרות משחק אחרות של משחק תפקידים שנקבעו בעולם החושך הם:

    • זאב: האפוקליפסה
    • Mage: העלייה
    • Wraith: השכחה
    • שינוי: החלום
    • האנטר: ההתחשבנות
    • אמא: התחייה
    • מפלס המזרח
    • שד: הנופלים

    Action Action RPG []

    תחת הכותרת תיאטרון העיניים של המוח: המסכות וחוקי הלילה המאוחרים, וולף לבן סיפק גם משחק משחק תפקידים חי באותה תפאורה כמו Vampire: The Masquerade.

    ערפד משחקי כרטיס המסחר: המאבק הנצחי (בשם במקור ג’יהאד) מבוסס על ערפד: המסכה.

    תוכניות טלוויזיה [ ]

    Kindred: The Embress, סדרת טלוויזיה המבוססת על עַרפָּד, הופק על ידי מייק טרוזו וטלוויזיה איות .

    משחקי וידאו [ ]

    מספר הולך וגדל של משחקי וידאו המבוססים על סביבת הערפד הופקו ונמכרו מאז שנת 2000, כאשר יותר כותרות הוכרזו ושוחררו מאז 2019:

    1. ערפד: המסכות – פדיון (2000) פותח על ידי תוכנה ניהיליסטית, ופורסם על ידי Activision .
    2. ערפד: המסכות – קווי דם (2004) פותח על ידי משחקי טרויקה באמצעות מנוע המקור של Half-Life 2, וגם פורסם על ידי Activision.
    3. ערפד: המסכות – לאס וגאס (2017), משחק מכונת מזל שפותח על ידי Foxium עבור פלטפורמת Quickfire.
    4. ערפד: המסכות – שוטרי ניו יורק (2019), שפותח ופורסם על ידי Draw Mattery.
    5. ערפד: המסכות – צללי ניו יורק (2020), שפותח ומפורסם על ידי Draw Mattery. הרחבה עצמאית ל קוטריות של ניו יורק.
    6. ערפד: המסכות – דרך הלילה (2020), שפותח ופורסם על ידי בחירת משחקים.
    7. ערפד: המסכות – החוצה לדם (2021), שפותח ופורסם על ידי בחירת משחקים.
    8. ערפד: המסכות – פרלמנט הסכינים (2021), שפותח ופורסם על ידי בחירת משחקים.
    9. ערפד: המסכות – חטאי הסירס (2022), שפותח ופורסם על ידי בחירת משחקים.
    10. ערפד: המסכות – שיר ערש חסר לב (2022), המנצח של ריבת משחק הערפד של 2021.
    11. ערפד: המסכות – דם דם (2022), משחק קרב רויאל שפותח והפורסם על ידי SharkMob.
    12. ערפד: המסכות – סוונסונג (2022), שפותח על ידי Big Bad Wolf ( המועצה) ופורסם על ידי Nacon.
    • ערפד: המסכות – קווי דם 2 (הוכרז בשנת 2019), שפותח באמצעות Unreal Engine 4 והפורסם על ידי Paradox Interactive.

    משחק נוסף, Prelude Vampire: אנחנו אוכלים דם וכל החברים שלנו מתים, שוחרר בשנת 2017, אך מכירתו הופסקה בשנת 2019.

    דברי הימים בפועל []

    World of Darkness ניהל את Chronicle הרשמי הראשון שלה, Vampire: The Masquerade: l.א. בלילה, משנת 2018 עד 2021. כרוניקה שנייה, ערפד: המסכה: ניו יורק בלילה, החלה לשדר על ערוץ טוויץ ‘World of Darkness ביולי 2022. האירועים של שניהם נחשבים קנוניים למטאפלוט של המהדורה החמישית, ומתארחים על ידי מספר הסיפורים ג’ייסון קרל, מנהל השיווק של המותג של White Wolf.

    פסקולים []

    אלבום אוסף, שנקרא מוזיקה ממועדון הסוקובוס, שוחרר על ידי Dancing Ferret Discs כדי לשמש פסקול למשחק משחק התפקידים הערפד.

    מסכות ורקוויאם []

    באוגוסט 2004, המשחקים שנקבעו בעולם החושך הוחלפו על ידי עולם החושך “החדש” והערפד: המסכות הוחלפו בערפד: הרקוויאם. למרות שרקוויאם הוא משחק חדש לחלוטין, ולא המשך של המקור, הוא משתמש באלמנטים רבים מהמשחק המקורי, כולל חמולות ותחומים מסוימים. .

    ערפד: ספרי המסכות []

    ערפד: המסכות חמולות
    Banu Haqim (Assamites) · Brujah · Gangrel · Hecata (Cappadocians, Giovanni) · Lasombra · Malkavian · משרד (חסידיו של סט) · nosferatu · ravnos · salubri
    ערפד: המסכות כתות
    גדול

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Back to top